تاپیک اعلام امادگی سرور 2 ایکس

• سلام خدمت دوستان ساید ما ۱۰۰ درصد شمال شرق نیست و با توجه به نظر سنجی به زودی مشخص خواهد شد شمال شرق خواهیم بود یا جنوب شرق همچنین :دی ...این هم فرصت خوبیه برای الدرزیایه عزیز اگر ساید شمال شرق خالی بشه و همچنین اگر زعوس اعلام حضور کنه قطعا بازی جذابی را شاهد خواهیم بود...

یه تیمم جنوب غرب ردیف کنه دیگه :دی

• سلام به پلیرهای خوب ایران

با ارزوی سروری سالم

بچه ها من بعد یه مدت تاره اومدم

اگه کسی میدونه کدوم ساید بی حاشیه تر از بقیس لطفا یه راهنمایی کنه ممنون میشم

• سلام به پلیرهای خوب ایران

با ارزوی سروری سالم

بچه ها من بعد یه مدت تاره اومدم

اگه کسی میدونه کدوم ساید بی حاشیه تر از بقیس لطفا یه راهنمایی کنه ممنون میشم

جنوب شرق و شمال غرب تیم ها اعلام رسمی کردن میمونه دو ساید دیگه که احتمالا جنوب غرب بی حاشیه ترین

• فقط یه تیم خوب از جنوب غرب برای جذابیت سرور مونده

نمیدونم رضا سورنا رو میشناسین یا نه

انگار دارن تیم جمع میکنن برا این سرور

سرور قبل دودستگی تو اس دبلیو باعث شد به چیزی که میخوان نرسن

امیدوارم این سرور یکدل باشن و چهار ساید قوی داشته باشیم

نوب بودن شعار ماست

:thumbsup:

Kn!ght

The Pirate King

King.leo

• سلام و عرض ادب و ارادت خدمت تک تک دوستان و رقیبان عزیزم

عرض شود : کمی هماهنگی لازم بود با بچهای تیم و مصطفی عزیزم / که جواب فراخوان فردا تا قبل ساعت 6 بعد از ظهر به صورت رسمی در فروم اعلام خواهد شد.

انشالله به احتمال زیاد در خدمتتون هستیم و با تمام قوا و پتانسیل وارد سرور خواهیم شد.

ساید ما طبق معمول و با کمال احترامی که برای تک تک شما عزیزان قائل هستم جنوب شرق خواهد بود.

تمامی دوستان عزیزی که قصد همراهی با این تیم رو دارا هستن با تشریف فرماییشون قدم سر چشم ما خواهند گذاشت / و انشالله بار دیگه و مانند گذشته ها حماسه سازی خواهیم کرد.

صحبتهای مقدماتی و اخبارهایی که پیرامون 3 ساید دیگه / تا الان به دستم رسیده رو موکول میکنیم انشالله به فردا 6 بعد از ظهر که با جواب 100 درصد از امدن یا نیامدنمون در خدمتتون هستم.

با ارزوی سروری جذاب و وزین

خادم جنوب شرق

Ali_KinG_SE

• سلام و عرض ادب خدمت تمام خوانندگان تاپیک این سرور،

خب همونطور که علی جان اعلام کردن، تیم ما هم به احتمال فراوان (تایید نهایی رو اعلام میکنیم) در این سرور و مثل همیشه در ساید SE حضور پیدا خواهد کرد. شاید دیگه اون شور و حال 7-8 سال پیش و اون وقت رو نداشته باشیم، ولی هنوزم دود از کنده بلند میشه :دی

لذا از کسایی که تمایل دارن این سرور مارو همراهی کنن درخواست میکنم که یک پیام برای من ارسال کنن.

با تشکر

مصطفی

• سلام و خسته نباشید به همگی

برای من به شخصه اون مختصات ها مهم نیست که چه سایدی باشم مهم اون افرادی هستن که داخل سایدها هستن

به نظر من تیم هایی که قراره بیان اعلام آمادگی کنن وضعیت سرور مشخص بشه

چون هدف اینه سرور جذابی باشه که همه لذت ببرن هدف تنش و درگیری های سرورهای قبل نیست

مثال اگه الدرز حضور یا عدم حضورشو رسما اعلام کنه چون با توجه به تعداد زیاد اکانت و پلیرهایی که دارن بالطبع باید جلوشونم در همین حد پلیر و اکانت باشه البته در صورتی که الدرز مثل سرور2 راند1 قرار باشه همه تیم هاشون آیس و تری دات و والس یه ساید جمع بشن که ما هم همه یه ساید جمع بشیم اگر قصد حضور در سرور ندارن که دیگه این همه تیم و پلیر یه ساید جمع نشیم که سرور یه طرفه بشه هیچ جذابیتی نمیمونه

این نظر شخصی منه حالا هر چی زودتر تکلیف مشخص بشه تاثیر بیشتری در جذابیت سرور داره

• من کاملا موافقم با مجید جان کسایی ک اعلام میکنن میان خواهشا اشاره کنن تیمی میان یا فقط خودشون میان . ک طوری سرور چیده شه ک بازی هیجان سرورهای قدیمو ( قبل فیلترینگ )داشته باشه و از بازی لذت ببرن همه.

ممنون

• سلام خدمت همراهان تصمیم بر این شد با تیمی شامل ۷۰-۸۰ بازیکن در ساید جنوب شرق ثبت نام کنیم و همچنان این فرصتی است برای تیم کلاسیک باز الدرز و تیم زعوس برای حضورشان داخل ساید های شمال شرق و جنوب غرب با توجه به اعلام حضور تیمی داخل شمال غرب اگه این ۲ تیم حضور یابند بدون شک یکی از بهترین سرورهای بعد فیلتر رو شاهد خواهیم بود.

امیدوارم دوستان هر چه زودتر اعلام حضور کنن تا شاهد سروری یک طرفه و غیر بالانس نباشیم..

• سلام و عرض ادب خدمت همه عزیزان

طی صحبتی که تا همین الان با بچها داشتم

علارقم میل باطنیم همونطور که قبلا گفتم تیم زئوس توی این سرور حضوری نخواهد داشت

سپاس

ایناز

پ.ن » ممکنه توی فروم اینازطور درخدمتتون باشم :دی

purepng.com-michael-jacksonmichael-jacksonmichaeljacksonamerican-singersongwriterrecord-producerdanceractorphilanthropist-1701528048983wu3dc.png

Heal The World Make It A Better Place

For You And For Me And The Entire Human Race

There Are People Dying If You Care Enough

For The Living Make A Better Place For You And For Me

• سلام خدمت همه خوانندگان تاپيك اعلام امادگي سرور 2x

به توجه به قطعي شدن روند برنامه ريزي ، ما و جمعي از دوستان در سرور اتي در سايد Se اعلام حضور مي كنيم ...

اميدوارم تيم هاي خوبي اعلام حضور كنن

پ.ن : نكنه اون تيم ٣٠-٤٠ نفري هم كه قراره بره ان دبيليو جا بزنه و نياد 😱😥

ارادتمند

امين

• سلام و درود به همگی طی صحبت هایی که شده بود از قبل نه تیم شمال غرب 3 ایکس نه زئوس هیچکدوم این سرور شرکت نخواهند کرد /.
    با آرزوی موفیقت برای تمامیه دوستان و دشمنان /.

پ.ن : خلاصه و مفید /.
    پ.ن2:تبریک به مدیران جدید فروم :دی

• تیم زعوس عزیز اینجا فرومو زدن برای اعلام آمادگی نه اعلام نا آمادگی . بچه هایی که با ما توی تورنومنتو فینال بازی میکنند هم اینجوری نمیان تعریف کنند . محض اطلاعت تقریبا اکثر بچه های تورنومنت و فینال اینجا حضور دارند ;).

• دوستانی که برای جنوب غرب بازی می کنن اعمال آمادگی کنند

ما هم اعمال شیم اونجا

اینجور که مشخصه همه دارن میرن جنوب شرق - سرور بی جذابیتی باید در انتظار باشه با این وضع

• سلام شنیدم

کفه ی ترازو سمت اس ای و ان ای مثل اینکه خیلی سنگین شده

واسه همین ما تصمیم گرفتیم بریم اس دبلیو بازی کنیم و رفیقای جدید

پیدا کنیم.

ی چیزی یادتون باشه اس ای رو پلیرهاش اس ای کرده بودن

که الانم دارم نگاه میکنم تک تک ازشون اومدن اینام از اون دستشونن

زیاد بهشون اعتمادی نیست که تا اخر سرور وایستن.

ی موقع میبینید بهشون پیشنهاد بهتری میشه سرور ول میکنن میرن

یکشیون آرمین نومرسی.

خلاصه انشاالله که سرور خوبی بشه.

• تیم زعوس عزیز اینجا فرومو زدن برای اعلام آمادگی نه اعلام نا آمادگی . بچه هایی که با ما توی تورنومنتو فینال بازی میکنند هم اینجوری نمیان تعریف کنند . محض اطلاعت تقریبا اکثر بچه های تورنومنت و فینال اینجا حضور دارند ;).

سلام عزیز

ما فعلا تو مرحله ی گروهی امروز با ویتنام بازی داریم و تا دو هفته دیگه ایشالله تو فینال هستیم 4سال پیش که به فینال نرسیدیم کدوم بچه هارو میگی :دی

دوست من از ما دعوت شده بود به بازی توی این سرور و ی سری دوستان برای زدن ما داشتن دو دو تا چهارتا میکردن :دی و اینکه چندجا ارمین جان ( تو گروه 153نفری :D ) و تو فروم اشاره کرده بود که زئوس به همراه بچه های قدیمی ش غ 3ایکس توی این سرور حضور دارن و حتی صحبت هایی هم شده بود مبنی بر ورود به این سرور ولی ارش گفت تا هستی نباشه من نیستم :دی

به هر حال من معذرت میخوام اگر خاطرتون رو ازردم برای «اعلام نا امادگی!»

امیدوارم سرور خوبی بشه و لذت کافی رو ازش ببرید و بازم امیدوارم فروم این سرور مثل سرور یک همش بحث پاک بازی و تقلب نباشه

پ.ن » یکی به این دوستمون بگه هنوز یک سال از اخرین سروری که تو دات کام زئوس صد کرده نگذشته فینال و تورنومنت رو به رخ ما نکش:دی!

سپاس

ایناز

purepng.com-michael-jacksonmichael-jacksonmichaeljacksonamerican-singersongwriterrecord-producerdanceractorphilanthropist-1701528048983wu3dc.png

Heal The World Make It A Better Place

For You And For Me And The Entire Human Race

There Are People Dying If You Care Enough

For The Living Make A Better Place For You And For Me

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط A y N a Z: به درخواست کاربر ()

• اقای غار غار

سمت اس دبلیو حتی اگه شلوارکتم افتاد پیدات نشه خوشگلم

که کلاهمون تو هم نره

یذره واسه خودت حیثیت میذاشتی بد نبودا

همه رو فروختی بخاطره ی بازی :دی

• سلام

همه ی لیدر ها و دوستان محترم

لطفا تا یکشنبه تو یه پست ساید هاتون رو اعلام کنید

دوستانی که تک بازیکن می خوان بیان بتونن تصمیم بگیرن با کدوم تیم و در چه سایدی بازی کنن

• سلام به تمام بینندگان و خوانندگان عزیز .

زیر پس برای سرور ۲ ایکس بنده کارو پلیر قدیمی جنوب غرب بازم اشتباه نگیرین ناموسا هر روز‌ دو تا .

این سرور در کنار دوستان با یه اکیپ تقریبا ۲۰ نفره در خدمت ساید اس ای اگه خدا بخواد با بچه های دیگه. مصطفی. علی. مجید . دانیال و فک کنم به صد و خورده ای نفر‌دیکه 😂😂😂

باشیم در خدمت تمامی گروهای دیگه و خوشحال میشیم سایدهای دیگه به ظرفیت کامل برسن تا شاهد سرور بسیار جذابی باشیم .

مهم نیست صنعتی بازی میکنیم یا سنتی . پاکبازی یا کثیف کاری دیگه شده فک کنم جز اصول اولیه برای همین دیگه بیخیال این حرفا میشیم و منتظر حضور گروهای الدرز زئوس تری دات و غیره هستیم.

کارو

MR.MOZ