تاپیک اعلام امادگی سرور 2 ایکس

• با سلام

به نام خدای کاکرو که بدون سوباسا هیچی نبود!!!

تیم زئوس فعلا قصد ورود به هیچ سروری را ندارد!

پیرو سوالات مکرر دوستان و جهت پایان بخشیدن به شایعات این پست ارزش دیگری ندارد.

برای همه دوستان آرزو موفقیت داریم در تمامی سرورها8o8o

• یه مدتی بود یه سال دو سال پیش اینا که اکثر پلیرا زور میزدن که تیمهای ناپاک ( :/ ) یا کسایی که قوانین رو دور میزدن و گندش هم در اومد و باگ و گلد بی نهایت و اینا... حالا بحث سابق رو باز نکنیم... جمله از دستم در رفت... از اول... خب میخاستن اینارو از تراوین ایران بیرون کنن و باهمدیگه به صورت برابر بازی کنن و افراد فحاش و نالایق جایی تو این بازی نداشته باشن.

که موفق هم شدیم :)

حالا نمیدونم باز چه اصراریه که یه سریا میخان برگردوننشون با پیام و اینا...

نمیدونم شایدم اصراری نیست و جلوه سازیه خود اون افراده که بازار گرمی کنن و دوباره روشون باز شه و بتونن برگردن...

بعد از اون دو بار فرار خفت بار

اگه مورد اول باشه و دوستان فقط برای داشتن رقیب و نبودن ساید خالی میخان اصرار کنن که این افراد برگردن به شدت توصیه میکنم به عواقبش فکر کنید.

و فردا شاهد پست های ناله و زاری این که آقا قبول نیست اینا دارن جرزنی میکنن نباشیم.

پ.ن: 2 ایکس سرطانه؟ سرطان خودتی لعنتی:love:<3

پ.ن: تیم ما هم کلا حضور نداره ، مگر اینکه بعضیامون به صورت تکی بازی کنه.

Half Alive

Numb Inside

Dying To Feel

Your Voice But a Memory

Fade to Black and Erase The Pain

Palisades - Erase The Pain 🎸💀🤘

• کسایی که دارن از زئوس دعوت میکنن سبک بازیشون همون سبک زئوسه و اون روش رو میپسندن و خودشونم تا جایی که بتونن همون فرمون میرن، دیگه سبک اونا این روزا قبحی نداره برادر، چرا ازشون دعوت نشه؟!
    والا تشریف بیارن اینا رو به سبک خودشون جمع کنن.

• نعمت جان قطعا شما تو سرور های رسمی نمیتونی حضور پیدا کنی چون شما همون پلیر بی گلد هستی عزیز دل و بهتره تو همون سرور فیک ادامه بدی به بازی :)

اینکه شما هرجا اسمی از ما میاد میای و شروع میکنی بد مارو گفتن این خودش قدرت مارو نشون میده به قول یاسر بختیاری : اگه دشمن نداشتم باید به قدرت خودم شک میکردم :)

purepng.com-michael-jacksonmichael-jacksonmichaeljacksonamerican-singersongwriterrecord-producerdanceractorphilanthropist-1701528048983wu3dc.png

Heal The World Make It A Better Place

For You And For Me And The Entire Human Race

There Are People Dying If You Care Enough

For The Living Make A Better Place For You And For Me

• والا تشریف بیارن اینا رو به سبک خودشون جمع کنن.

اگه منظور شما از سبک خودشون مولتی و وی پی اس و ایناس... نه عزیزم اینارو دیگه بچه دبستانی که سرور اولشم باشه سه سوته یادمیگیره :)

در جریان نیستی :)

اینکه شما هرجا اسمی از ما میاد میای و شروع میکنی بد مارو گفتن این خودش قدرت مارو نشون میده

خوشم میاد که وقتی اسم نمیبرم و میگم افراد فحاش و نالایق و فراری قشنگ میفهمی دیگه با کی هستم :)

ینی خودتونم به ماهیت واقعی خودتون پی بردید... :thumbsup:

شما همون پلیر بی گلد هستی عزیز دل

درمورد گلد هم به قول اون پسره جی ترقه هه... ویرایش شد... نه دیگه منم برگردم مثل اون بگم چه فرقی شد بین منه انسان و....

البته از این حرفا گذشته شما

پ.ن: در حد دیسلایکم نیستی آخه

Half Alive

Numb Inside

Dying To Feel

Your Voice But a Memory

The post was edited 1 time, last by A y N a Z: لطفا از جملات تشنج بر انگیز خودداری کنید! ().

• یکی بود یکی نبود وقتی این یکی بود اون یکی نبود وقتی اون یکی بود این یکی نبود مهم نیست کی بود کی نبود مهم اینه هر کی به هر کی نبود!متاسفانه دیدم تاریخ داره تحریف میشه گفتم بیام قلم بگیرم (یه نیش خند) یکی دو سال پیش شما(البته شما که نه در ادامه توضیح میدم) ویرایش شد تشریف میوردید کف خوابی تیم اسپیک شما غرب میکردید که براتون تعیین تکلیف کنیم البته حق میدم شما اون موقع جز ویرایش شد سنت کم بود الان که چند سال گذشته برات یجور دیگه تعریف کردند:) که شاد و خندانی باشی! اینکه تو کف خوابی تیم اسپیک ما چه چیزهایی رو پیشکش میکردید بماند! (خواستی بیشتر بدونی پیام خصوصی بیا برات بگم عمویی!)

اینکه تراوین ایران باگ درگاه خرید داشته یه چیز بوده که برای همه ساید ها بوده و اشکال سایت و سیستم امنیتی سایت بوده:))

در آخرم یه نکته آموزشی این که سازمان ها طبیعتا عادت دارند که موفقیت ها رو به عامل داخلی و شکست ها رو به عامل خارجی نسبت بدهند، هر انسان هم بصورت عادی یک سازمان محسوب میشود به فارسی سخت بخوام بگم یعنی همیشه موفقیت ها رو به خودتون نسبت میدید و شکست ها رو به عوامل غیر از خودتون(برگرفته شده از کتاب سازمان و مدیریت) اینکه قبلا چجوری میباختید مشخصا نیاز به همچین استدلال هایی هم داره:)

شب خوش

The post was edited 2 times, last by A y N a Z: لطفا از به کار بردن کلماتی که ایجاد شبهه میکند خوداری کنید! ().

• همین دیگه ;) از کل شخصیت و درک و فهمتون این حرفای سطحی و ویرایش شد رو برداریم تنها چیزی که رو زمین میمونه "هیچ" هستش...

یکم دیگه حرف بزن عمو تا شخصیت و فهمتون بیشتر بر حضار عیان بشه. هدفمم همینه دقیقا :saint: ( البته قابل ذکره ایشون تحصیلکرده گروه هستن ، ببینین شخص گاراژ دارشون که رو موتور 250سی سی میشینه عکس میگیره یا با چفیه رو تانک... دیگه چی از آب درمیاد...) بگو عزیزم بگو...

در مورد تیم اسپیک شخص خودم یادم نمیاد تو تیم اسپیکتون حرفی زده باشم.

چه عجب بلخره به باگ درگاه تو ملاء عام یه اعترافی کردین. بخاطر صداقت یه پوئن مثبت دریافت میکنی . بیا : + بیگیراسمیشه

در مورد موفقیت هم.... کدوم موفقیت؟ تو GTA کد میزنی خمپاره میده دستت باهاش یه فردی که کلت داره رو میزنی و بهش میگی موفقیت؟ اومممم خوبه

ویرایش شد

Half Alive

Numb Inside

Dying To Feel

Your Voice But a Memory

The post was edited 1 time, last by A y N a Z: لطفا در مورد نحوه انتخاب شدن مدیران اظهار فضل نکنید و همینطور از توهین کردن به دیگران خودداری کنید در صورت تکرار جریمه خواهید شد ().

• دوستان عزیز ، این تاپیک اعلام حضور برای بازی در این سروره لطفا عزیزانی که قصد بازی کردن در این سرور رو ندارن پست ندن که تیم ما حضور نداره !!!!!

خواهشا به سایر دوستان احترام بزارید و وقت دوستانو با ارسال اسپم نگیرید .

• سلام و درود بر دو ايكس بازان

به دليل استقبال زياد خيلي از عزيزان به سايد جنوب شرق و حضور آرمين و مجيد و مصطفي و علي كينگ اس اي و خيلي ديگه از بزرگان

در عين رفاقت با اين عزيزان

به احتمال خيلي زياد تيم هاي سه چهار نفره ي Farming + molla + nilufar + pablo+Razor

به يكي از سه سايد ديگه خواهد رفت

هنوز به قطعيتي براي انتخاب سايد نرسيديم

اما هر سايدي بريم رفقامون شانسي در جنوب شرق نخواهند داشت :دي

جهت پيشنهاد :

٠٩١٧٨٧٠٣٢٤٤

پيامك يا تماس

• سلام دوستان تیم Crows که تعداد اون حدود 30-40 نفر میباشد

با توجه به عدم حضور الدرز تا به الآن برای بالانس بیشتر سرور علی رغم اینکه دوست داشتیم کنار دوستان باشیم تصمیم بر این شد که توساید شمال شرق ثبت نام کنیم

که کسی نگه جنوب شرق حلیم میدن

با آرزوی زیبا تر شدن سرور

پ.ن:تیم (کلاغ ها)Crows شامل آرمین و مجید نیز میباشد

پ.ن:Winter is here

باتشکر

دانیال

TS3-R1-Overdose
    Tx3-R2-Cronbach
    Tx3-R1-Wife stealer
    Tx3-R3-Get_Right

TS6-R1-Holy motor

Ts6-R2-Rhino

Ts1-R4-The last of Us

Ts4-x2-The Old Crows

TS1-R3-Neysan Abi

• یگ اتحاد قوی میخوام در سرور ایکس 2 .سابقه بازی در 10 سرور خارجی وحضور در سرور ایکس 5

برای ارتباط و هماهنگی هرکسی هست بگه من حجومی بازی میکنم به دفساز نیازمنذم واسش هم فارمشو خوذم جور میکنم

خواستی خبر بده

@alireza1194

09305794357

• دوستان عزیز ، این تاپیک اعلام حضور برای بازی در این سروره لطفا عزیزانی که قصد بازی کردن در این سرور رو ندارن پست ندن که تیم ما حضور نداره !!!!!

خواهشا به سایر دوستان احترام بزارید و وقت دوستانو با ارسال اسپم نگیرید .

متاسفانه باید خدمتت عرض کنم که اعلام عدم حضور یک تیم به منظور وقت گیری از دوستان نیست میتوانند راحتتر برای بازیشون تصمیم گیری کنند(!) اینکه ما بعد N روز میایم فروم و پست میزاریم از سر خوشحالی نیست بلکه لازم دیدیم نکته ای اعلام بشود، چون ما نیز بیکاریم نیستیم بصورت فردی و تک تک به همه عزیزان اعلام کنیم این سرور بازی نمی کنیم ویرایش شد =))) توصیه اکید دارم شما نیز کتاب سازمان ها و مدیریت ها را یک بار بخوانید البته اگر وقتتون گرفته نمیشود!

ویرایش شد

پ.ن: چقدر کتابی نوشتن سخته شده برام:))

دوستان در مورد اینکه آیا تغییراتی که در دات کام ایجاد شده در این سرور جدید نیز وجود دارد اگر اطلاعی دارند به بقیه بدهند ما که نیستیم بدردمون نمیخوره شاید بدرد بقیه خورد:)))))))))))))

میگند قهوه خانه تا سطح 20 میره بالا (!)

The post was edited 1 time, last by A y N a Z: لطفا در مورد نحوه مدیریت اظهار فضل نکنید! درصورت تکرار جریمه خواهید شد ().

• تیم های حاضر اگر کسی پلیر به سرپرستی قبول می کنه!
    یه پیام بدید
    دو نفر هستیم
    به احتمال قوی هم کاملا دفساز!

• ویرایش شد، مزاحم نشید :D

اقا خدایی وینتر برا منه نکنید این کارو(کارو نه ،کار رو ) :D:P

اقا مثل اینکه ما هم میایم :D

بچه ها خیلی دارم سعی میکنم توتال بشم کمکم کنید :thumbsup::D:D

توتال تمییییییز

این سرور برای بار دوم جنوب شرق هستیم

به عشق ارش(arashsos) و احسان(Takhribchi)که خیلی با این اسم حال کرده بود

InRapSos میاد

Winter Is Coming....:P

The post was edited 1 time, last by A y N a Z: لطفا از توهین کردن به دیگران حتی به شوخی در محیط عمومی انجمن خودداری کنید! ().

• سلام و خسته نباشید

خب با توجه به صحبت هایی که تا الان شد در فروم و تلگرام به نظر میرسه سرور جذابی باشه

با حسین T.N.T عزیز قرار بود اماده بشیم برا ۳ایکس ولی به نظر این سرور جذاب تره

تصمیم گرفتیم ما هم این سرورو بازی کنیم ایشالا سرور جذابی باشه با حریفای قدر

اخرین ۲ایکس ای ار رو قبل فیلترینگ تو NE بودیم (البته اون مقدماتی بود)بعد۷ ۸سال دوباره در خدمت شمال شرق خواهیم بود

سرور ۲ایکس برنده ای نداشته جز شمال شرق این سرور هم همینطور

SEPEHR

GREEN MAN

• سلام به همگی

تیم ما همونجور که دانیال اعلام کرد شمال شرق بازی میکنه این تصمیم با توجه به نیومدن الدرز گرفته شد قبلا هم گفته بودم هدف جذابیت بازیه به خاطر اینکه زمزمه هایی بر حضور الدرز بود من و آرمین و دانیال هم با بسیاری از دوستان در تیم های مختلف صحبت کردیم که همه بریم یه ساید و همین جا از تک تکشون تشکر میکنم که به فراخوان جواب مثبت دادن و باعث افتخار بود که همگی یه ساید کنار هم باشیم ایشالا اگه عمری باقی بود فینال همه با هم کنار هم باشیم

حالا که الدرز نیومد تصمیم به این شد که تیم ها پخش بشن داخل هر 4ساید که تیم ما شمال شرق و انتخاب کرد

کل کل های بازی سرجاشه با این تفاوت نسبت به قبل که تا اونجایی که امکانش هست بی احترامی نباشه و حرمت ها حفظ بشه با فعال شدن تاپیکش کل کل هاشم شروع میشه :))))

با آرزوی سروری جذاب واسه همه دوستان

• داداش گلم اين سرور ان اي حتي اگه برنده باشه كه بعيد ميدونم

شما هيچ نقشي توش نداري 😂🤣

خلاصه خوب نيست ادم ببينه كدوم سايد الان پلير بيشتر داره اونم بره اونجا ...

اين سبك بازي منو ياد تيم Mighty Power ميندازه قبل فيلترينگ كه حذب باد بودن 😂🤣🤣

انشاا.. هر جا هستيد موفق باشيد