تاپیک اعلام امادگی سرور 2 ایکس

• با سلام خدمت تمامی دوستان

تایپیک اعلام امادگی سرور با سرعت 2 برابر:love: است که در تازیخ 24 دی ماه شروع خواهد شد لطفا از اسپم کردن و کل کل خارج از عرف خودداری کنید .

باتشکر

• سلام منم هستم با دوستای جدیدم که تازه پیدا کردم توی سروهای com یادوتون باشه ما نژادمون viking هس پس تا میتونی دف بساز

چند تا از دوستان جمع شدن هر کسی خواست بازی کنه به صورت جدی بیاد که هماهنگ بشیم باهم

ایدی تلگ @alireza1194

09305794357

• سلام و خسته نباشید

دو ایکس مقدماتی؟چه جوریاس؟یکی توضییع بده ببینم به چه شکله شاید گول خوردیم اومدیم برا بازی:)

چی رو توضیح بدیم مقدماتی چیه x2 هست دیگه سرعت دوبرابر عادیه بیا حال میده

• چی رو توضیح بدیم مقدماتی چیه x2 هست دیگه سرعت دوبرابر عادیه بیا حال

:|:|نمیدانم شاید امدم،26 کارم تموم میشه و بیکار میشم

حالا ببینیم چی میشه و بچه ها کیا میان؛

اگه قسمت شد ما میریم تو جنوب غرب بازی می کنم با 5/6 تا از بچه ها

• سلام و عرض ادب خدمت همگی دوستان

این سرور ما هم به همراه تعداد زیادی از دوستان هستیم به احتمال زیاد هم سایدمون شمال شرقه

دوستان دیگه هم دوست دارن حالا چه کنار ما چه روبرو ما بازی کنن اعلام حضور کنن

رکورد دار بن فروم :d

• سلام

لطفا از همین تاپیک لیدرهای ساید ها بیان موضعشون رو نسبت به مول.تی اکانت و بودن و نبودنش در سایدهاشون یا سرور مشخص کنن تا دوستان راحت تر تصمیم بگیرن

• به نظر من این سرور دوستانی که موافق مولتی بازی صنعتی هستن یه سمت باشن دوستانی هم که موافق مولتی بازی سنتی هستن یه سمت دیگه البته نتیجه اش مشخصه که تعادل سرور بهم میخوره

کاری به مسایل فروم ندارم داخل بازی هم بسیاری از سنتی بازها با صنعتی مشکلی ندارن و کنار صنعتی ها دارن بازی میکنن فقط فروم یکم چهره عوض میکنن:d

در فروم که اینجور نشون میده تعداد سنتی بازها و موافقشون خیلی باید بیشتر از صنعتی بازها باشه

چون در نهایت کسی نیست که مولتی بازی نکنه الان ظاهرا تعدادش به مشکل خورده واسه یه سری اساتید

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط majidddddddd ()

• درووووود

دوستان هر سایدی تشریف میبرن فقط یه خواهش دارم

منطقه خاکستری رو بیخیال بشید بذارید ناتار زندگیشو بکنه

شما همون ساید خودتون کلونی بسازید ممنون میشم ( ساید رقیب هم نمیرین ایشالا););)

زنده باد خودم که توی رفاقت به کسی نارو نمیزنم

Tell me but all of my stones from glass. This time people are just looking for a break

• محسن جان کلونی ساختن که در الویت برنامه های هست

ناتار رفتن هم که به سیستم کلونی بازها نمیخوره که بخوان برن خاکستری مختصات ما همون محدوده 100/100 هست

ساید رقیب یا سایدهای دیگه اکانت ساختن از خط قرمزهای منه و همیشه مخالف این مسئله بودم و هستم

• با سلام خدمت مشتاقان سرور 2x

با توجه به مسائل پیش اومده در سرور 1 راند 4 دوستانی که قراره ادعای پاکبازی در فروم بکنن(منظور به اشخاصی نیست که به این سبک علاقه دارن، فقط اونایی که میان فروم خودشونو بولد کنن) برن یه ساید یا اگه ساید خالی پیدا نکردن برن گوشه یه سایدی که زیر دستو پا نباشن که بعدا مجبور نشیم ناله گوش کنیم.

این سرور هر کی هر مختصاتی از ne وارد کنه ده میبینه سر زمسن متروکه ای وجود نخواهد داشت:saint:

بنده اگه قسمت باشه در شمال شرق حضور خواهم داشت

• به نظر من این سرور دوستانی که موافق مولتی بازی صنعتی هستن یه سمت باشن دوستانی هم که موافق مولتی بازی سنتی هستن یه سمت دیگه البته نتیجه اش مشخصه که تعادل سرور بهم میخوره

کاری به مسایل فروم ندارم داخل بازی هم بسیاری از سنتی بازها با صنعتی مشکلی ندارن و کنار صنعتی ها دارن بازی میکنن فقط فروم یکم چهره عوض میکنن:d

در فروم که اینجور نشون میده تعداد سنتی بازها و موافقشون خیلی باید بیشتر از صنعتی بازها باشه

چون در نهایت کسی نیست که مولتی بازی نکنه الان ظاهرا تعدادش به مشکل خورده واسه یه سری اساتید

میگم دیگه اینجا مشخص کنید حداقل صنعتی باز تو 4 ساید ببینیم بالانس به هم نخوره

به هر حال یجوری باشه سرور تک قطبی یا 2 قطبی نشه

• میگم دیگه اینجا مشخص کنید حداقل صنعتی باز تو 4 ساید ببینیم بالانس به هم نخوره

به هر حال یجوری باشه سرور تک قطبی یا 2 قطبی نشه

دوست عزیز تا اونجایی که من میدونم و در جریان هستم تیم های زیادی میان در سرور که هنوز رسما اعلام آمادگی نکردن شاید گذاشتن واسه روز آخر

ولی اگر تیم یا تیم های قدری نیومدن اعلام آمادگی کنن تا اونجا که بشه سعی بر اینه سرور بالانس بشه که یه طرفه نشه همه لذت ببرن از حضورشون در سرور

• سلام

خواهشی که دارم دوستانی که مولتی می کشن و شاخپنداریشون با مولتی هست و غیر مولتی هم یک ماه هم نمی تونن بازی کنن
    فقط نیان جو فروم بهم نریزن؛ یا درگیری سایدی به وجود نیارن

بذارید سایدها در ارامش بازیشنو بکنن

شما بشین با شهرک نه با کشور سازیت عقده های نداشتتو اوکی کن(تبر های تو خالی) در اخرم بشین یا واندر ساید خودت بزن یا واندر ساید دیگه

• سلام خدمت همه عزیزان گرامی و عزیز

منم طبق معمول میام برای شمالشرق

یه بازی ریزی برم و یه لذتی ببرم

امیدوارم سرور خوبی باشه

اولین تجربه گولی خودم رو میرم که داشته باشم:P

امیدوارم خراب نکنم این دفعه رو^^^^^^

• فقط نیان جو فروم بهم نریزن؛ یا درگیری سایدی به وجود نیارن

بذارید سایدها در ارامش بازیشنو بکنن

مرتضی جان ، عزیزم بازی بدون درگیری و با آرامش میخای برو Hay Day بازی کن ، دیگه چرا میای تراوین :saint:

پ.ن: اشاره میکنن از این بازی سالن آرایشگاهی ها هم پیشنهاد بده

#فان

Half Alive

Numb Inside

Dying To Feel

Your Voice But a Memory

Fade to Black and Erase The Pain

Palisades - Erase The Pain 🎸💀🤘

• دوستان واسه هماهنگی لطفا به گروه تلگرامی بیان بفهمیم چی به چیه تازه زدیم

tg://join?invite=GKCcFk2c1DNBn_1xdvKKsA

اگه نتونستی بیای تو بهم پیام بده

@alireza1194

09305794357

• مرتضی جان ، عزیزم بازی بدون درگیری و با آرامش میخای برو Hay Day بازی کن ، دیگه چرا میای تراوین :saint:

پ.ن: اشاره میکنن از این بازی سالن آرایشگاهی ها هم پیشنهاد بده

#فان

سلام نعمت عزیز ؛اون درگیری که شما اشاره می کنی فرق داره

پ ن:فکر کنم از روی عکست پیشنهاد دادن :))