تاپیک اعلام امادگی سرور 2 ایکس

• سلام دوستان هر سایدی احتمال برد داره اعلام کنید ما بریزیم اون ساید حوصله خون و خون ریزی نداریم

id : avian2018

14سال پیش بازی میکردم امسال هم اومدم در سرور اسپید راند شش جنوب شرق واندر صد کردیم و سرور پاندورا اتحاد وار تا لحظه اخر مقاومت کردیم ولی چون به خاطر نفوذیهای وینر و تفرقه هاشون لیدر های اصلی و پلیرهای حرفه ای رفتند نتونستیم تا انتهای سرور ادامه بدیم ولی با اک بلک تیم تا اواخر سرور بودیم و در سرور سه هم سه هفته اول سرور توتال لیدر شمال شرق بودم و باز هم به خاطر وینری های سرور پاندورا که همون کار های پاندورا رو انجام دادند از ادامه بازی منصرف شدم

یادمان باشد این یک بازی هست

• با سلام و عرض ادب و احترام به تمامی بزرگان و اساتیدی که در این تاپیک اعلام حضور کردن

ما هم طبق تصمیم گیری هایی که شد تصمیم گرفتیم این سرور در خاک جنوب شرق بازی کنیم و در کنار بزرگان از بازی لذت ببریم.بنظر سرور جذاب و زیبایی رو شاهد باشیم بخصوص که طبق اخرین شنیده ها تمامی سایدها با برنامه و بصورت تیم دارن در این سرور شرکت میکنند.

بنده یه پیشنهادی داشتم مبنی بر اینکه با توجه اکثر پلیرها از دوستان و همبازیان هم هستن و در سایدهای مختلف در مثابل و یا کنار هم بازی می کنند و میتونیم از این آشنایی استفاده کنیم و بعد از گذشتن دوالی سه هفته از سرور که ساید ها تقریبا وضعیتشون مشخص شد از هر ساید نمایندگانی برای یک جلسه جهت تعیین خط قرمزها در سرور صحبت کنیم که باعث جلوگیری خیلی از سو تفاهم ها خواهد شد و همینطور قوانین تصویب شده در این جلسه رو میتونیم مثل اساسنامه سایدها در فروم اتحادها قراربدیم و تمامی پلیرها ملزم به رعایت آن. نظارت بر این قوانین هم میتونه از سوی لیدرهای ساید باشه.

و یک مورد دیگه که لازم دونستم به اون اشاره کنم ساید خوب و یا ساید برنده پیدا شدنی نیست عزیزان ساید خوب رو میسازن الان نه تیمی میتونه ادعا برنده بودن کنه و نه شخصی

موفق و پیروز باشید

به امید یک سرور جذاب

Ts1(r1)>>King.amir>>South West

:Before Filtering

Ts9(r2)>>S0rena>>South West
    Ts10>>MaN MaN>>South East
    Ts3(r2)Nek>>South West
    SAJAD DAJI