نقد و بررسی سروردو ایکس | آغاز 24 دی 1397 |

• عجله نکن داداش
    قسمت پولیش تازه شروع شده
    تاکید می کنم تازه شروع شده و هنوز به قسمت های خوبش نرسیده!:D:D
    کتیبه قهرمان و اثر هنری که بیاد پول خرج کردنا شروع میشه!
    البته این سرورآپدیت جدید رو اعمال کردن و ابزار های اولیه ضعیف شدن و اثر هنری هم در هر روز 1 دونه میشه استفاده کرد و احتمالا شاهد کاهش قیمت و کاهش تعداد دهکده ها خواهیم بود!

بشین کشاورزی کن مثل ما بدبختا و دعا کن قهرمانت قفس و کتیبه و اثر هنری بیاره تا از برکت دوستان سرمایه دار ما هم بتونیم جایزه تولید و تعدیل استفاده کنیم!
    بعدشم باید خوشحالم باشی اینقدر خرج میکنن دوستان:)
    سرور ها با بوس و بغل که نمی چرخه پول میخواد!X/

• دوستان عزیز و بازیکنان محترم سلام؛

لطف کنید و از این به بعد صرفا در چهارچوب سرور و قوانین انجمن به بحث و بررسی بپردازید.

برای معرفی و احوالپرسی و اعلام حضور (به جز در تاپیک آمادگی ) اینجا حدود ۲ روزی وقت داده شد .

بنابراین خواهشمندم از اسپم و بحث خارج از موضوع پرهیز کنید

سپاس

پ.ن : از ریپلی این پست اکیدا خودداری کنید.

دستم بوی گل میداد ، مرا به جرم چیدن گل محکوم کردند

اما هیچکس فکر نکرد شاید من شاخه گلی کاشته باشم

odn7_moderator.png

لطفا قبل از ارسال پست «قوانین انجمن» را مطالعه کنید

• حراجی های این سرور خیلی جالبه

100کی سیلور برای کلاه خود گلادیاتور

بابا این همه هزینه !!!!!!111

o4rt_kola.png

خدا این افرادو بیشتر کنه

تا این ها هستن تراوینی هم هست وگرنه سرور خرج داره !!

رفع اسپم :

سرور ویژگی های جالبی داره . خوشمان آمد !

اگه قرار باشه فردا من فرتی بمیرم
    باید خنگ باشم دنیارو جدی بگیرم !!

_ZedBazi

ZULA:AB_Nightmare

Telegram & Soroosh ID :

• حراجی های این سرور خیلی جالبه

100کی سیلور برای کلاه خود گلادیاتور

بابا این همه هزینه !!!!!!111

o4rt_kola.png

حالا رو کلاه گلادیاتور 100ک چیز عجیبی نیست بیشترش هم جا داره

اینکه رو سطل 100ک میخوره یا 5تا دونه پماد 5ک خیلی جالبه :d

• سلام
    چطوری خفن خطرناک!!:thumbsup::thumbsup:
    این آمار جدید خیلی خوبه
    آدم حساب کارش از نظر قدرت هجوم و دفاع دستش میاد
    البته یه سریو از خود خفن پنداری درمیاره!
    یه سریو هم خود خفن پندار میکنه!

• یادمه یه زمانی از بقیه سایدها زنگ میزدن عمو فرید میگفتن اگر اجازه بدی ما امروز یه دونه اثر بخریم ...

کلا سند شش دانگ حراجی به نام عمو فرید بود

عمو فرید هم لطف میکرد و اجازه میداد (فقط یه دونه)

عمو فرید کجایی که یادت بخیر ..

• با سلام

تبریک میگم بابت اولین ده دوم سرور که توسط بچه های شمال شرق زده شد.

چیز که در مورد این اکانت خیلی مشخصه استفاده خوب از قهرمان (!) البته اگر حراجی تشریف برده باشید حتما اکانت آقازاده رو مشاهده کردید تقریبا با قیمت های پیشنهادی بالا مشغول به خرید بودند :) پیشرفت خوبی در غارتگران هفته بعد از باز شدن حراجی داشتن و به رتبه 7 رسیدن، رتبه یک قهرمان سرور و هجوم سرور طبیعتا به خاطر خرید بالا پماد و خالی کردن آبادی ها هستش. متاسفانه من متوجه نشدم چرا این اکانت با این پتانسیل یک 15 کراپ تو وسط شمال شرق نباید داشته باشه؟ خوب هر چقدر هم خوب باشید اکانت در مرز شمال غرب فکر کنم نهایت چند تا همر اسپان هزینه ها شما رو خراب کنه:) البته شاید!

در مورد سرور هم باید بگم به نظر من شمال شرق دارای پلیر خوبی زیادی هست اما باید دید مدیریت ساید شمال شرق چگونه است، فکر میکنم اگر مدیریت مناسبی تو شمال شرق باشه یکی از کاندید های برد سرور هستند شخصا برای مجید و دوستان شمال شرقی ارزو موفقیت میکنم، در مورد شمال غرب هم بگم یک سری اتفاقات هم اونجا شکل گرفته تعداد ریجستر نسبت به اول سرور بیشتر شده امیدوارم با توجه به اتحادها مختلف که تو ساید شمال غرب دیده میشه یکدستی نیز دیده بشه به نظرم به جذاب شدن بازی کمک میکنه، ساید جنوب شرق راستش به نظرم کمی حاشیه اش کمتر هست اکثر پلیر ها دارن بازی خودشون انجام می دن اما در مورد جنوب غرب هم نظر خاصی ندارم فعلا :)

پ.ن:اکانت DeactiveR تنها رومن تو تاپ غارت هست!

دو اکانت یکی از شمال غرب و دیگری جنوب شرق تو خاکستری ده دوم زدن تبریک میگم به پلیر هر دو اکانت، آقای داتیس و فرشاد که پلیرهای قدیمی هستند از مدال های اکانتشون هم تجربه بازیشون معلومه، تبریک ویژه هم به اکانت رومن خاکستری باز

wbb.travianforum.ir/wcf/index.php?attachment/18756/

wbb.travianforum.ir/wcf/index.php?attachment/18757/

تا الان جذاب ترین اکانت DeactiveR بوده برای من، به نظرم دارای پلیر های خوبی باشه این اکانت رومن!

The post was edited 1 time, last by A y N a Z: ادغام ().

• با سلام

با ارزوی شادکامی در تک تک لحظاتتون :love:

امیدوارم سرور خوب و بدون قشقرق و داستان های عجیب داشته باشید:thumbsup:

رفیق نیمه راه نباشید تحت هرگونه فشار عمودی و افقی(باند بازی و سیاست هر ساید)دوام اورده تا باشد فارمی موجود باشد تا اخر سرور.

موفق باشید.

پ.ن : تبریک میگم به اکانت اقا زاده از آپ کردن اکانت تا گرفتن کپ مرزی(هنر میخواد مرزی بازی کردن,ببینیم چاکراهای تراوین دوستان بازه یا نه که زمان مشخص میکنه) و... .

• جا داره از اینجا یه تشکر‌ بابت سرور جذاب دو ایکس به مسئولین بگیم.

ولی خوب ما از دیروز ساعت ۸ شب مهاجرا اماده بودن و با بد شانسی و بدبختی هیچ امتیاز روزانه هم امتیاز فرهنگی نداد بهمون و مجبور بودیم تا امروز صبر کنیم که دومین اکانت سرور باشیم کخ ده دوم رو بزنیم.

و جا. اره از پلیرهای اکانت

DeacTiveR

بنده کارو

عرفان

یاسر

تشکر کنم بابت زحمت این دو گل پسر عرفان و یاسر

که سنگ تموم گذاشتن. این سرور مهمون اس ای هستیم و امیدواریم که بتونیم کمک حال اس ای باشیم.

کوچیک همه کارو

• منم تو همین وضع موندم تا امروز غروب امتیاز روی 799 مونده بود 2 ساعت!;(
    لعنت عامون بر این جایزه های روزانه و قهرمان

شما دنبال منابع باشی بهت امتیاز میده جایزه روزانه
    انبار گندمت پر باشه 1000تا منبع تصادفی مطمئنا گندم میده
    قهرمان که دقیقا بر عکس چیزی که میخوای میاری نیرو اثر هنر و انواع وسایل ریز و درشت سرور 3 یکی از بچه ها قهرمانش اینقدر نیرو آورد طرف از دفسازی زد تو کار غارت!:D

• ماموریت های هیرو کم شده یا من اینجوری فک میکنم؟

تو 24 ساعت گذشته 3 تا ماموریت داشتم فقط

جایزه روزانه هم دو بار منابع گرفتم و یک بارم امتیاز هیرو

این چیزای رندومش انگار بر وفق مراد اکثر پلیرا نبوده

حداقل اونایی که من باهاشون در تماسم!

منم تو همین وضع موندم تا امروز غروب امتیاز روی 799 مونده بود 2 ساعت!;(
    لعنت عامون بر این جایزه های روزانه و قهرمان

شما دنبال منابع باشی بهت امتیاز میده جایزه روزانه
    انبار گندمت پر باشه 1000تا منبع تصادفی مطمئنا گندم میده
    قهرمان که دقیقا بر عکس چیزی که میخوای میاری نیرو اثر هنر و انواع وسایل ریز و درشت سرور 3 یکی از بچه ها قهرمانش اینقدر نیرو آورد طرف از دفسازی زد تو کار غارت!:D

نوب بودن شعار ماست

:thumbsup:

Kn!ght

The Pirate King

King.leo

• سلام و خسته نباشید

جوایز روزانه تصادفی نیست و بر اساس ترتیب مشخصی داده میشه.

هر روزی که جایزه رو نگیرید از دست میره و روز بعد جایزه بعدی رو بهتون میده.

سپاس

• داداش داری اشتباه می. کنی فک کنما من دو بار امتیاز فرهنگی و یه بار منبع گرفتم تو سه روز گذشته شنیدم بعضی ها هر 3بار امتیاز فرهنگی گرفتن پس بفید میدونم بترتیب باش

• متاسفانه با وجوداینکه 48 ساعت بعد استارت سرور مهاجر هام اماده بود تا امشب صبر کردم واسه امتیاز فرهنگی. پول ما به کلاه خود گلادیاتور نرسید . این سرور کلاه خود ها واسه اقازاده ها هست .الانم مهاجر هام 12 ساعت باید تو راه باشن . بدون غارت ده 2 زدن خیلی سخت بود ولی شد. نشد اولین ده دوم سرور باشیم به بچه های aghazadeh تبریک میگم .

hashashin ts19
    hashashin ts6

sib ts3

Kobeskippy ts1

winner ts1

hashashin tx3

غارت تو حمایت تخصص ماست

• متاسفانه با وجوداینکه 48 ساعت بعد استارت سرور مهاجر هام اماده بود تا امشب صبر کردم واسه امتیاز فرهنگی. پول ما به کلاه خود گلادیاتور نرسید . این سرور کلاه خود ها واسه اقازاده ها هست .الانم مهاجر هام 12 ساعت باید تو راه باشن . بدون غارت ده 2 زدن خیلی سخت بود ولی شد. نشد اولین ده دوم سرور باشیم به بچه های aghazadeh تبریک میگم .

تنها اک بدون غارت این سرور که ده 2 رو زد اکانت SoloSmoke بود که اینطور که شنیدم رو حذفه

اونقدرا هم که میگی سخت نیست

پ.ن:دومین اکانت رومن هم به جمع غارتگران برتر پیوست

پ.ن 2 : یه گول غارتگر پیدا نشده هنوز تو این سرور

• تنها اک بدون غارت این سرور که ده 2 رو زد اکانت SoloSmoke بود که اینطور که شنیدم رو حذفه

اونقدرا هم که میگی سخت نیست

پ.ن:دومین اکانت رومن هم به جمع غارتگران برتر پیوست

پ.ن 2 : یه گول غارتگر پیدا نشده هنوز تو این سرور

7bl0_f0.png

esh0_f1.png

از منم کمتره غارتش ؟:D:D

• سلام به همه عزیزان

سوالی بود که ذهنمو مشغول کرده بود گفتم شاید کسی بدونه!

راجع به ناتار ها و ظاهر شدنشون تو مپ در حال حاضر حدود ۲۰ دونه ناتار تو کل سرور اومدن که همشون اکانت هایی بودن که بن و حذف شدن! طبیعیه که این میزان خیلی کمتر از زمانی شده که فروشنده های نقره تو بازی بودن! و خوب سوال من اینه که الان که تعداد اکانت های موجود در سرور اینقد کمتر شده و فروشنده ای وجود نداره که بن بشه شروع اسپان شدن ناتار ها از کی هست و اصلا به قدری هست که بشه روشون حساب باز کرد؟

اگه قراره ناتار هایی که قراره اضافه بشن نسبت به تعداد اکانت های موجود در سرور باشه هم قاعدتا تعدادشون باید خیلی کمتر از اون چیزی که سرور های اخیر بوده باشه! با وجود اینکه تعداد پلیر های انسانی این سرور از اکثر قریب به اتفاق سرور های یکی دو سال گذشته بیشتره.

عدم توجه به این موضوع و عدم رایزنی مدیران جهت اصلاح این موضوع علاوه بر سوق دادن پلیر ها به سمت تخلفاتی نظیر استفاده از مولتی اکانت ها "وقتی که قانون عادلانه نیست پس عدالت پیش از قانون می‌آید." میتونه حاکی از عدم تسلط علمی و عملی برگزارکنندکان و اداره کننده های سرور از جریانات و روند بازی باشه!

و شنیدن جواب های کلیشه ای و ربات وار و بهانه هایی که هیچ ربطی به سوال پرسیده شده از اسمشو نبر بابت این موضوع مشابه منطق جمله معروف "شیطان بزرگ بره حواسش به دلار خودش باشه که هر روز بالاتر نره!" هست!

پ.ن: لطفا حالا که اینقد هزینه میکنید با پیگیری قدمی در راستای بهبود شرایط بازی هم بردارید! و احترام هزینه مالی و زمانی خودتونو حفظ کنید!

پ.ن: دانیال مال مردم خوردن نداره ازین تریبون هم دوباره اعلام میکنم بیا پول منو بده :دی

I'm not arguing, Just explaining why I'm right