نقد و بررسی سروردو ایکس | آغاز 24 دی 1397 |

• خبر های داغ‌ همچنان در راه میباشند!

از طرف‌علی‌بیگ ام استاد اعظم سیبیل امروز طی یک بیانه و فتوای اساسی گفتن که دیگر نمیشود به اسکات دو ساعته هم اعتمادی کرد و از همین رو کارو یونیکو بده دوستان بلکه فرجی بشه :D:D

دوست عزیزی به قصدخفت کردن خفتورهای اعظم اس ای اومده بود با برنامه ولی برنامه ایشون به تعطیلات خورد و خودش خفت شد.

البته چیزی‌ نبود ده کا‌ شوالیه رومن که طی ۱۱:۱۱:۱۱ ثانیه ریکاوری میشن به همین راحتی منابع‌الان که مجید جان نیست فراووونننن مباشد در ان ای.

الان دوست عزیزمون با گوشی در‌دستان و حالتی دیوانه وار و دیوانه مانند دندانهایش را فشار میدهد و اهی بلند میکشد که ای خدا چرا اینو نزدیم :D:D

پ.پ دوستان اشاره میکنن یک دوست عزیز چکمه اورده نفسای اخرشو بزنه با ۶۰ کا گرزیش :D:D

اگه شد شد نشد میره رو حذف و باز هم جان به جان افرین کتیبه ها رو تکمیل ندید :D:D

لینک پایین در جواب صفر کردن نان کپ رکوردی:Dمیخواست باشه که ماشالله خفتر ها یکی‌ از یکی‌ نایابتر هستن توی ان ای . میشه جای خالی سینا اسکای رو توی ان ای قشنگ مشاهده کرد. :D:D

توجه شما رو به دو لینک اسکات کشیدن این خفتور بزرگ جلب میکنم و نحوه اتک دادن این دوست حقیر برای خفت که واقعا کارشون فوق العاده بود و کلی‌ خفت کردن صد البته محافظ و نیزه :D:D

البته این دفی‌ زیر دو ساعت جمع شده چیزی نیستا فقط همین قد دف هست توی اس ای :D:D

خفتری که در ان ای نباشد خفتر نیست حوری بهشتی هست. علی‌بیگ ام عاشقتم :*

راستی اگه طرز استفاده از اسکات کشیدن رو بلدین به ما هم یاد بدین ما فیکا بلد نیستیم فقط مث بعضیا چغندری لانچ میکنیم

کارو فیک:D

• سلام به همگی دوستان

اول از همه تبریک به دوستان جنوب شرق که زدن بیگ همر اکانت مارو صفر کردن

من از دیروز فروم نیومدم پست هارم نخوندم که بخوام جوابشونو بدم خوشحالی دوستان خراب نشه

دو هفته پیش که مولتی ها و دفسازهای ما حذف مدیریتی شد باید حذف میکردیم میرفتیم ولی خب اولش گفته بودیم این سرور تا آخرش هستیم دیگه کاریش نمیشد کرد دوستان جنوب شرق زودتر میزدن تلفاتشون کمتر بود دقت کنید پلن قبلی هم به دلیل کمبود دف واسه اولین بار در طول بازیم واسه اتک چنج کپ کردیم چون تقریبا 80% اکانت های دفساز ما با دفشون حذف شدن ما کتیبه کوچیک هم واسه اتک جابجا نمیکنیم چه برسه به جنگ یونیک

اگه به اتکشون هم نگاه کنن میبینن کلا 20کی محافظ هم جلوی اتکشون نبود عمده دفی که داشتیم نیزه دار بود و پیاده گول حالا اکانت های جایگزین حذف شده ها تقریبا اومدن بالا هم غارتمون بهتر میشه هم دفمون وگرنه ما کسی نیستیم که با 1همر و 4تا دمپایی دهمون بپره چه برسه به ده همر

به مرور زمان ثابت میشه که این ده دیفالت مرزی مارو صفر نکردن چه کار اشتباهی بوده:d یکی از همرهارو پروندید بقیه همرها سر مر گنده هستن در خدمتتون :d

• سلام و درود

سرور از نظر زمانی در موقعیتی قرار گرفته که زد و خورد ها شدت گرفته و با وجود پلیر های خوبی که توی این سرور مشغول هستن ، روز به روز در حال جذاب تر شدن هست .

مسلما همه از نقش فروم در وقایع و حواشی هر سرور آگاه هستند . خیلی اوقات از توی فروم تارگت انتخاب میشه ، خیلی اوقات کل کل های فروم به جذابیت بیشتر بازی منتهی میشه و خیلی اوقات فروم به سیاست ساید ها و سرور جهت دهی میکنه .

پس با توجه به تمام این موضوعات انتخاب مدیر فروم هر سرور هم اهمیت خیلی زیادی داره و شاید اهمیتی کمتر از انتخاب مولتی هانتر نداشته باشه . تصور کنید در سروری بازی میکنید که مولتی هانترش دشمن قدیمیتون بوده ، طبیعتا حدس زدن نتیجه این انتخاب اصلا کار سختی نیست ...

بهترین حالت برای مولتی هانتر اینه که اصلا پلیر تراوین نباشه ، چون به هر حال دچار خطا و اعمال سلیقه ای قانون میشه ... متاسفانه ذات این بازی هم عادلانه نیست و در یک شب ممکنه تمام زحمت و خرج چند ماهه شما به فنا بره .

حالا همین مورد در مورد مدیر فروم یک سرور در نظر بگیرید !

تصور کنید مدیر فروم سروری که اونجا بازی میکنید ( مثلا مدیر فروم همین سرور ) ، حریف قدیمی ای باشه که اتفاقا خیلی جاها هم شما اون زحمات و خرجشو به فنا دادید و مثلا سرور 1 راند 1 مجبورش کردید حذف کنه و محترمانه دمش رو بزاره روی کولش فرار کنه !!!!!

طبیعیه که سلیقه ای اقدام به پاسخ دهی به تمام کمبود ها و کاستی ها و توانایی های درون بازیش ، داخل فروم میکنه ... تصور کنید انتقام اینکه از ما بهتر نبوده و نیست رو توی فروم از ما و تیم ما میگیره .

ویرایش شد

متاسفانه با ادامه این شرایط مدیریت فارم قدیمی تیم زئوس دیگر در فروم این سرور قادر به ادامه فعالیت نمیباشد .

موفق باشید .

پ.ن : به قول یه بزرگی هنگام شنا مثل یه دست و پا چلفتی ، بپا به مسیر دهن کوسه نیوفتی 😂✌

Apollo
    _LEO_
    Live
    Holy Spirit

3DOT Classic 3.6

Zeus

پست 2 بار⁦⁩ ویرایش شد، آخرین بار توسط T!rDaD: در نحوه مدیریت تاپیک دخالت نکنید/ باشه ،شما زدی :-))) ()

• با سلام به همه دوستان عزیز . سرور به نقطه جذاب خودش رسید . یعنی جایی که صنعت به تنهایی نمیتونه بازی رو برای شما ببره . یعنی جایی که تجربه و هنر پلنر تاثیرش از همر های ساخته شده صنعتی بالاتر هست .

تیم زئوس معمولا در این مقطع سرور دمش رو میزاره رو کولش و در میره . فعلا در قدم اول دارن در مورد فروم حرف میزنند که ترک کنن . دوستان جنوبی فشار رو کمتر کنید که میترسم دوباره حذف کنن کل تیمشون و برن.

قبل از اینکه پاسخی به تهمت های دوستان بدهم در مورد بحث سرور های گذشته و فراری دادن ما یه نگاهی میندازیم به سرور :

بله دوستان شمالی . اگر دوستان نمیخوان پست هاشون پاک بشه باید بلد باشن که از اسپم درش بیارن . ربطی نداره مدیر فروم کی باشه . شما از بازی تیکه پولش رو یاد گرفتین و باتش . تیکه پلن . تیکه پست دادن و اسپمگیری و این ها رو هم باید یاد بگیرید.

میتونید به پست های آیدین و یا نیما ی خدابیامرز به عنوان رفرنس نگاه کنید باشد که رستگار شوید .

ثابت بودن میزان غارت اکانت the old crows یکم نگران کننده هست . من امیدوار هستم که این تیم به بازی ادامه بده چون کلا از بزن بزن با مجید خوشم میاد بازی رو جذاب میکنه.

هیچ وقت نفهمیدم چرا مجید با تیم زئوس متحد هست چون بشدت باعث ضرر به مجید هستن . همواره مجید تارگت شده به خاطره این اشخاص.

یک نکته دیگر این عکس بالا هست . لانچر اگه بتونه بیاد در این مورد توضیح بده که چرا کاتا ها خالی زده شده اند میتونه جالب باشه . چون یه مقداری حرکت جسورانه (!) هست . یعنی در صورتی که اینسرت شکن اخر موفق بود موج های اخری هیچ گونه تخریبی نمیکردن .

شایدم اطمینان بالا از موج اینسرت شکنشون بوده . در هر صورت اگر توضیح بدهند استفاده میبریم ازشون.

قابل توجه دوستان شمالی :

نکات واقعی و خالی از کل کل خالی در مورد سرور زده شد . حالا در کنارش اجازه نوشتن مطالب متفرقه هم برای من ایجاد شد. اگر میخواید کل کل کنید و پستتون ایراد ازش گرفته نشه اینجوری بنویسید .

شما یادتون رفته (شایدم بعضی هاتون سابقه تراوینشون قد نمیده ) که در دورانی که فروم دست محمدرضا بود چه قدر مدیر فروم ها سخت گیر بودن اگر حساسیت سابق وجود داشته 50% پست های این تاپیک باید پاک میشد ولی در حال حاضر خیلی گذشت از مدیران انجام میشه.

-------------------------------------------------

حالا همین مورد در مورد مدیر فروم یک سرور در نظر بگیرید !

تصور کنید مدیر فروم سروری که اونجا بازی میکنید ( مثلا مدیر فروم همین سرور ) ، حریف قدیمی ای باشه که اتفاقا خیلی جاها هم شما اون زحمات و خرجشو به فنا دادید و مثلا سرور 1 راند 1 مجبورش کردید حذف کنه و محترمانه دمش رو بزاره روی کولش فرار کنه !!!!!

طبیعیه که سلیقه ای اقدام به پاسخ دهی به تمام کمبود ها و کاستی ها و توانایی های درون بازیش ، داخل فروم میکنه ... تصور کنید انتقام اینکه از ما بهتر نبوده و نیست رو توی فروم از ما و تیم ما میگیره .

متاسفانه با ادامه این شرایط مدیریت فارم قدیمی تیم زئوس دیگر در فروم این سرور قادر به ادامه فعالیت نمیباشد .

با عذر خواهی از دوستان مجبورم در مورد این تهمت پاسخ بدم که خیلی ربطی به این سرور نداره و شاید از حوصلتون خارج باشه.

پس اونایی که به بحث سرورهای قبل علاقه ندارند از اینجا به بعد رو دیگه نخونند.

هادی خان دیدم انگار اشاره کرده بودی که اکانت من و‌تیرداد رو پرپر کردی

ظاهرا بالا رفتن سن روی شما تاثیر گذاشته و دچار فراموشی شدی

جهت یادآوری عرض کنم که دوره قبل فیلترینگ در سرور ۲ راند ۳ ما تو اتحاد آیس بودیم و شما ۳ دات. و ما شما رو ترکوندیم :دی

سرور ۲ بعد فیلترینگ هم که ما رو به روی شما و در اتحاد الدرز بودیم و شما فرار کردی :دی

اما سرور ۱ بعد فیلترینگ که احتمالا مد نظر شماست داستانش این بود که تاروزی که بودیم شما و اتحاد شما جرات نکردید محض نمونه حتی یک اتک ریل سمت اکانت ما بفرستید .

بعد هم که به خاطر شرایط بهم ریخته سایدمون و مهدکودکی که یه عده خودفروخته برپا کرده بودند اومدیم تو فروم اعلام کردیم اکانت رو حذفه

لیدر محترمتون اومدن و از ۷ اکانت "داخل ساید خودمون و در اتحاد های خودمون" (یعنی بازی کثیف که تخصص شماست) حدود ۳۰ موج رو کپ ما اتک گذاشتید ( دوستانی که در صفحات پیش مسخره میکردن که با اون تعداد موج توانای 0 کردن ندارن دوستان جنوبی بدونن دوستان شمال غرب شون وضعشون بدتر هست)

با اینکه میدونستیم اتکها واسه صفر کردن ده هست ولی چون چند ساعت بعدش اکانت حذف میشد حاضر نشدیم دف ساید رو حروم کنیم و‌گفتیم بمونه واسه کسایی که میخوان ادامه بدن و‌جلوتون رو خالی گذاشتیم ( تیرداد اجازه نداد وگرنه من میخواستم !! :دی)

نکته خنده دار اینجاست با اونهمه موج اما لیدر محترمتون نتونستن کپ رو صفر کنن و رو جمعیت ۳۴ موند و چند ساعت بعد هم حذف شد چون ایشون هنوز بلد نبودن وقتی یه کپ که سطح ساختمانهاش بالاست رو بخوای صفر کنی باید تو هر موج چقدر کاتا باشه:دی (هیچ وقت اینترنت سریع من رو دستکم نگیرید :دی . تازه دوستان خبر ندارند که الان سریع تر هم شده و اگر هنوز مهارت سابقم رو داشتم همین سرور با کمک به دوستان در دف کورد و لانچ بازی رو براتون جذاب تر میکردم ولی خوب یه مدتی طول میکشه که مهارت های تراوین برگرده )

مهارت های ما رو مورد تمسخر قرار دادید که توان لانچ همرش هم نداره :

من از همون اکانت وقتی تو فروم بحث لانچ پیش اومد رو یکی از اکانتهای لیدریتون ۵۴ موج سیم سکند فرستادم :دی

و این همون اکانت بود که شب قبل حذفش همرش رو ۲ تکه کردیم

یه تکه ش رو بی قهرمان فرستادیم و یه کپ شما رو کراپ لاک کردیم

یه تکه دیگه ش رو با قهرمان فرستادیم و یه کپ دیگه شما رو کراپ لاک کردیم و کتیبه مرتاض بزرگ هم ازتون زدیم :دی

چون فقط چند دقیقه قبل نشستن اتک کتیبه کپ خودمون رو جا به جا کردیم شما تو خواب هم نمیدیدید که ازتون کتیبه بزنیم:دی

و اینکه نمیدونستید همر رومن وقتی سنگین باشه رو میشه ۲ تیکه کرد و در آن واحد رو دو تارگت لانچ کرد:دی

حالا اگر بازم فکر میکنی که زدی ما رو‌پرپر کردی دیگه مزاحم رویا بافیت نمیشم

سرور عوض شده ولی داستان هنوز همونه . شما موقعی که به نفعته همر های جنوب همشون دمپایی هست . وقتی با یه سری دمپایی پلاس یه همر بهترین همر شمال رو میگیریم همه ی اون دمپایی ها میشن سوپر همر .

شناخته شده هستید شما ها . دوستان میدونن حرف چه کسی رو باور کنند .

امضای ما مشخص هست . حتی سروری که حذف کردیم هم از کسی قایم نمیکنیم چون همیشه با افتخار بودیم . شما وقتی میای به تیم ما میگی پر پر شد . نه تنها به ما بلکه داری به امیر نوبادی (nobody22) توهین میکنی . کسی که بدون شک از نظر دانش تراویان جزو تاپ 10 ایران هست . البته میدونم برای شما دانش و مهارت ارزش نداره و میزان بالا بودن کارت بانکی که برای سرور قرار داده شده و حجم صنعتی بودن ارزش بالاتری داره.

پ .ن :

حضور من در این سرور در تیم جدید هست از اول روز حضورم هم اعلام کردم . من حتی حضورم در جنوب شرق هست (خون من شمال شرقیه ) . این سرور رو برای یاد خاطرات شروع کردم و بعد دیدن اتحاد های شمالی بازی برام جذاب و جدی شد.

یک نگاه ساده به پست های من از اول حضورم این تاپیک بندازید . غیر پست اول من که اعلام حضور کردم حتی یک پست اسپم هم نیست و همواره دارای محتوا و انالیز بوده . شما پست هاتون رو به حالت اسپم نزارید . کسی نمیتونه دست بزنه به پستتون.

Ir2-2->Pr!est-Winner
    S6-2->A L B 0 R Z-Winner
    Ir2-3->13thLeg!0n-Winner
    Ir14-1>L0sT LeG!0n-Winner

Ir-s2-r1->AdreSTe!a - Winnter

Ir-N1->AleX!a Deleted

پست 9 بار⁦⁩ ویرایش شد، آخرین بار توسط T!rDaD: درخواست کاربر/حذف پست نقل شده/از فونت قرمز درشت استفاده نکنید. ()

• چرا کاتا ها خالی زده شده

سلام البرز جان

ممنون بابت پست آموزشی فرهنگی که راجب اسپم کردن گذاشتی به شخصه استفاده کردم امیدوارم دوستان هم استفاده کنن

راجب موج هایی که فقط کاتا توشون بود باید بگم که از هر همر 4 موج بیشتر لانچ نشده بود که تا جای ممکنه پلن غیر قابل اینسرت باشه و هر 3 موج کاتای خالی یه همر یا دمپایی پشتش بوده که اینسرت رو کلین کنه

ضعیف ترین 4 موج ما کلینرش این بود:

wbb.travianforum.ir/wcf/index.php?attachment/19190/

که میبینید مدافع اینسرت هم زده بود رو این موج ولی کافی نبود

هرچند اگه این اینسرت هم موفق بود نتیجه فرقی نمیکرد

پ.ن: هم اکنون همر 1 شمال شرق دست کیه؟

پ.ن: مصظفی گفته تا همر 1 نشه لانچ نمیکنه xD

• سلام بر همگی

التــــــــــــــمــــــــــــــــــاس :))

واژه ای هست که از طرف NE به NW به طور مکرر به کار برده شده و نهایتا منجر شد ساید پر ادعای شمال شرق که مقابل دلاوران جنوب شرق تسلیم شده بود، دست به دامان ساید NW بشه برای پلن مشترک :)

اما باید دید از دیشب تا حالا، کی دقیقا چی بدست آورده ؟

خب شروع میکنم از 2تا پلن اول شمال شرق برای زدن کتیبه:

9ltd_dampayi_1.png

s338_dampayi_2.png

ماشالله اینقدر پلنر حرفه ای تشریف دارن که با چکمه جنگجو پای هیرو اتک لانچ میکنن : )))

حالا میرسیم به یه قسمت فوق العاده جذاب، سوپر خفترهای جنوب شرق:

6v1w_kheft_1.jpg

svvi_kheft_2.jpg

و نهایتا پلن مشترک:

اول میرسیم به مجید و آرمین عزیز که قرار بود با چکمه و این همر دیفالتشون شبی 3-4 بار بیان روی SE و برگردن، اما متاسفانه شماره رو اشتباه گرفتن تو شب اول و تارگت اول:

rubc_majid.png

فقط دیروز که نان کپتون پرید، الانم که این یکی، سوالی که پیش میاد اینه که حالا اینهمه مولتی و فارم رو کی میزنه ؟؟ : )))

دوم میرسیم به جناب TNT که ایشون هم چکمه پاش کرده بود و خیلی برنامه ها داشت:

iqbn_tnt.png

و سپس کاتاهایی که ناشی از لانچ هوشمندانه بود : ))

10mt_cata1.png

mhza_cata2.png

slo1_cata3.png

yevc_cata4.png

fgsx_cata5.png

cche_cata6.png

t05a_cata7.png

ux4m_cata8.png

viin_cata9.png

اگرچه نمیدونم واقعا باید تبریک گفت یا نه، اما تبریک رو میگیم : ))

نکته ای که هست اینه که آیا شمال شرق رسما اعلام شکست میکنه یا نه ؟ چون ظاهرا قرار بود تکی همه رو بزنه، اما الان از SE که خورد، مجبور شد عنان کار رو بده دست NW و همرهاش....

نهایتا ما که راضی بودیم نتیجه دیشب تا حالا، شما رو نمیدونم، امیدوارم شما هم راضی باشید : )) تازه یکی دو جا دیگه هم بود که لینکاش تقدیم میشه.

با تشکر

پ.ن: اینهمه فارم رو کی قرار هست رید بده ؟؟ : )))

• سلام مصطفی جون

خوبی

داش علی چطوره

عزیزم سلام برسون

اگه از صفر شدن همر واندر زنتون راضی حاجی ما هم ازت راضی هستیم

راستی چند عدد دیگه همر واندر زن دارین ؟

3تا 4تا ....بلند بگو نمیشنوم

شــــــیر،شــــیر است اگرچه پیــــــــــــــــــر باشد

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط T!rDaD: برطرف کردن اشکال نگارشی ()

• سلام ،سلام. همگی سلام

دوستان عزیزمون تو شمال شرق قرار بود تنهایی همه رو بزنن و از زیر هر سنگ همر بلند کنن چی شد ؟؟ همرا ته کشید ؟:P

به ساید NW تبریک میگم همر های خوبی بود

ارمین جان میزاشتی همون ممرض پلن بره خب :D

6تا کراپ میگیری بعد 1 کی کاتا لاست میدی؟؟!!!

مگه الان تایم ساخت مهم نیست تا منابع lol

اما مانی عزیز گفتش که دف SE زیبا بود

خدمتتون بگم که مانی جان اکانت پومز دقیقا 2 ساعت قبل اتک اومد روی اکانت و با توجه به تجربه ی هومن عزیز خودش تشخیص داد که اتک ریل اونجا هستش. اما با توجه به تایم دفی نمیرسید و این شد که اینسرت هومن گریبان NE رو گرفت :D

خلاصه که داره حال میده بازی ، داریم لذت میبریم :)))

• ثابت بودن میزان غارت اکانت the old crows یکم نگران کننده هست . من امیدوار هستم که این تیم به بازی ادامه بده چون کلا از بزن بزن با مجید خوشم میاد بازی رو جذاب میکنه.

هیچ وقت نفهمیدم چرا مجید با تیم زئوس متحد هست چون بشدت باعث ضرر به مجید هستن . همواره مجید تارگت شده به خاطره این اشخاص.

سلام البرز جان

در این پست طولانیت یه قسمتش مربوط من میشه که جوابشو میدم

رفاقت من و آرش فراتر از بازی و تراوینه چه این سرور چه 10تا سرور دیگه هم قرار باشه بازی کنم کوچیکترین مشکلی با تارگت شدن ندارم و از بازی کنار بچه های زیوس لذت میبرم و با سبک بازیشون حال میکنم مثل یه سری ها نیستن بیای ادای پاکبازهارو دربیارن خودشون اند تخلف باشن

ما به بازی ادامه میدیم و هستیم فقط یه تغییراتی داریم داخل تیم مثلا من چون دیگه دم عیده و درگیری کاریم زیاد میشه میرم رو دفسازها آرمین و امیرعلی و دانیال رو اکانت اصلی هستن تا بعد از عید که کارم سبک میشه وقتم آزاد میشه

حالا برسیم به مصطفی عزیز

اون همر دیفالت ما باید میرفت واسه کلین یونیک یا چندتا کتیبه دیگه از ناتار که بهش تارگت نرسید از بس همر زیاد بود داخل ne الان اومده خورده به همر واندرزنتون این همون همریه که یه بار دیگه هم جلوش گرزی گذاشتید :d

داخل اون لینک هایی که گذاشتی اون 6500 شمشیر سان بوی واسه مولتی ماعه که با جانشینی بالا اومده اونم قرار بود جلوزن کتیبه رو ناتار بشه که بلا استفاده موند پس خوشحال نباش که پلیر خفت کردی

مصطفی جان میخواهی به بچه هات روحیه بدی یه را دیگه پیدا کن اینکه اینجوری با این دید به متا نگاه میکنی کل بازیتو زیر سوال میبره انگار تا حالا هر سروری بازی کردی نپ بودی که متا و پلن مشترک و میگی دست به دامان شدن :d اونم متایی که روز 5 سرور اعلام شده الان اومدی میگی شمال شرق دست به دامان شمال غرب شده؟

ما هنوز به اون مرحله از بازی نرسیدیم که از اول سرور کل سایدو دفساز کنیم قبول شکست اینه نه دیوار شدن چندتا دمپایی شما زودتر از این حرف ها شکستو قبول کردید:d

شما راضی بودی که یه همر واندرزنت صفر شد ما هم راضی هستیم که همر دیفالتمون دیوار شد قضاوتش با خواننده ها :d

• با عرض سلام قصد داشتم کمتر پست بزارم و کمتر به بحث های حاشیه ای جواب بدم ولی مجبورم که بگم

تیم قدرتمند زئوس همه جوره ثابت کرده که با معرفت ترین پلیر ها رو داره و شمال شرق تمام تلاششو میکنه تا با متای قدرتمند شمال بتونه هیجان رو به حد مرز برسونه

عزیزم شمایی که تو لاک دفایی هستید و با 4 تا دمپایی پـاره میای شب و صبح دنبال خفتو بازیه بچه گانه اید نیاید راجع به شمال شرق و متاش دخالت کنی

عزیزان ج.ش تماشا گران حرفه ای که جرات ندارند کتیبه جنگ رو از علی آقای کییییینگ بگیرن لطفا از بیگ همر حرف نزنن

آخر سرور فک کنم با 10 کی کاتا میخاین واندر صفر کنید.

چون تازه بازی شروع شده و همر های جنگی بالا رو نمایی نشده

پ.ن: دف ها رو سنگین کنید قهوه خونه ها روشنن گرزی ها چیزی حالیشون نیست :)

War Masters S2

SIGAR X5

SIGAR S4

D.E.V.I.L S6

DRUGSTORE X3

Haj Arash SIGAR

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط T!rDaD: حذف پست نقل شده ()

• به نام خدا

حفاری دیگر انجام شد. و یک چاه نفت عظیم دیگر در شلغمستان جنوب شرق به بهره برداری رسید. شرکت حفاری شمال

تبریک و تهنیت عرض میکنم خدمت شما عزیزان در شمال خسته نباشید.

قبل از شروع فرمایشاتم به اون دسته از عزیزان که در پی کشت و کار و کشاورزی و دفساز شدن هستند بگم ما یه دف کورد ساده ایم و تا حالا کنون هیچ پلنی انجام ندادیم. شما حالا نمی دونم سوژه کم آوردی واسه خودت داستان می گی دیگه بحث فرق داره ، خمپاره سوتی :!:

و اما اصل ماجرا :

تا اینجای سرور حدود قریب به چاهای نفت زیادی در جنوب شرق حفاری شد. و شاهد :?: های بسیاری در این ساید بودیم.

اما بعد از گذشت قرنی در ترواین با یک پلن خودکشی وار تمام همر دمپایی های جنگی جنوب شرق توانست یک همر از خیل عظیم همر های شمال کم کند.

خب حلا بین صفر شدن همر در شمال و همر های متعدد در جنوب چه تفاوت زیبای نهفته است ؟؟

جواب سوال اینجاست :

بعد سوراخ شدن جای همر های جنوب شرق .

صاحب اکانت : ما از بچگی دفساز بودیم . نمی تواند جلو گریه خودش را بگیر;(

لیدر های ساید مذکور : داداش فدای سرت این همه خرج کردی همر کشی حالا برای اند گم بازی کن فقط دف بکش فقط دف ، دفسازی خوبی می شی می تونیم 100 میلیون دف بکشیم تا واندر - واندر 100 می کنیم.

بعد از پریدن یک همر در شمال شرق بعد از سال ها :

صاحب اکانت : هاجی گندم خورم آزاد شد راحت شدیم. یه جنگ بگیرم همر دومم رو اوکی کنم :/

لیدر های بزرگوار ساید : هاجی فدا سرت - 5 تا همر دیگه داری ;) - سوراخ های بیشتر می کنی داداش :love:

دفتو - بساز

بترسید بترسید ، ما دو ساید شمالی با هم هستیم ^^.

قبل از لانچ کرن باید غسل کنی و ببینی رو کی لانچ میکنی و فکر نکن الکی بی دفاست بچه جان وقتی کتیبه احمق بزرگ شده و کیبته بزرگ داری فازت چیه ؟؟

بیب بیب

• با سلام خدمت دوستان بزرگوار

بسیار خوشحالم تونستم این سرور در جمع عزیزان باشم و در کنار تمام دوستانم در چهار ساید بازی کنم.

حاصل تلاش بنده تا اینجای کار همری بود که طی پلن دیشب لانچ شد و البته با اینسرت هوشمندانه مدافع تونستن قسمتی از همر و کاتاها رو دیوار کنن و بهشون تبریک میگم.

این همر با تلاش تک نفره و تک اکانت بنده بدون حتی یک دونه پوش یا رید ناسالم بوده و از این بابت فکر میکنم همر نسبتا خوبی بود. هر چند در رتبه بندی عمومی عنوان 32 ام داشت.

و این هم اینسرت شکنی که متاسفانه نتونست رد کنه

متاسفانه به دلیل مشغله نمیتونم در ادامه سرور در خدمت دوستان باشم .

اکانت هم به دلیل داشتن پتانسیل به یکی از دوستان واگذار شد تا بتونه در راستای اهداف اتحاد کمک حال دوستان باشه.

پ.ن : هادی جان تیرداد کلا آدم کینه ایی هست و هنوز به خاطر اون سرور من رو مقصر میدونه ولی مطمئنم کینه و کدورت شخصیش رو توی فروم و مدیریتش دخالت نمیده

S2 R2 : illidan
    S3 R2 : Pishro
    S2 R3 : V4r

• سلامی دوباره بر بزرگترین لانچروپلنر سرور!

تو که تا دیروز ارمین اینا بت میگفتن پلنر الان شدی دفکورد؟

دفعه قبل بهت گفتم بشینی یه گوشه کسی بت نمیگه پسر بدی هستی یادته کسکم؟؟؟؟

من اول به رسم عادت یک معذرت خواهی میکنم از بچه های the old crows شرمندم بابت این پست ،

ولی لازم دیدم یکی از دوستان مثل ایشون بفهمه پاشو از گیلیمش درازتر نکنه.باز هم شرمنده دوستان.

از وقتی پلن رفتی دیگه کم پیدایی!!

چی شده؟

نیستی؟

نبودی وقتی فقط با فیک از ساید شما دفکوردی شما زیر سوال رفت!!

نمیدونم چند سالت هست ولی از حرکتهات معلومه یه دانشگاهی هستی!

بشین عزیزم برس به سن عقل بعد بیا پست بزار.

حالا برسیم به اصل قضیه !

وقتی ما این حرکت رو رو همر رکوردی با چهار لنگه دمپایی زدیم کجا بودی؟؟؟

knui_old_nabod.jpg

البته پیشکش کتیه رو نمیزارم که ابروت بیشتر نره.

مقایسه نکن واسه من همر رنک 1 سرور رو با 30.40.50 سرور.

بلههه اشاره میکنه جای مپ سوراخ شدنش خیلی بده برای همین ما جای سوراخ مپ رو واستون پر کردیم با::D

ga8w_moohajer.jpg

حرکت رو دقت کن و مشخصات رو چک کن ببین کجاست ! جای چی هست؟ توی ترکیه پماد خوبی برای زخم وجود داره ب اسم BEPANTOLحتما استفاده کن.

گفتیم که جای مپ سوراخ نباشه.

بعدش چی شد؟

نمیخواستیم که همر بکشیم بابا ،گفتیم با مهاجر پر نشه زحمت مهاجر نکشین ،ولی خوب باید ما پول مهاجرایی که خرج کردیمو در میاوردیم درسته یا نه؟

:D:D
    bv2k_gharate_old.jpg

اخ اخ جیگرم کباب شد چه حالی داره جایی که قرار بود همر رکوردی در بیاد یه چیز دیگه شد؟:!::!::?::?::?::!::!:

خوب که این پست رو میخونی سعی نکن دندوناتو فشار بدی;(;(

.حالا اینا همه به کنار بدتر از این قضیه این جایی که ما جاشو پر کردیم چندصد میلیون منبع خرجش شده بود؟؟؟؟؟8)8)

اخخخخخ نگو جیگرم کباب شد.:thumbsup:

فک کن یکی از یه جا دیگه بیاد ده بزنه بعد از همونجا خودتو غارت کنه خیلی بدتر هست.:D:D

برای همین میای این کارو میکنی؟؟؟؟؟

3iy1_deactiver_nabod.jpg

اخخخخ خیلی سخته جایی که یه رووزی بهش مینازیدی این طوری دوباره خودت بخوای صفرش کنی:D:D

ممرض بشین پیش خانواده و اصول اولیه زندگی رو یاد بگیر تا فروم نویسی.

اگه اونم نمیخوای بشین پلن رفتن یاد بگیر.

اگه اونم نه بشین دفکوردی یاد بگیر.

اگه اونم نه بشین کشاورزی

اگه اونم نه بشین منچ بازی کن یا پاپ جی عزیزم.

من واقعا معذرت میخوام از تمامی بچه های the old برخلاف میل باطنی این پست گذاشته شد تا جوابی بشه به این دوست عزیز.

پ.ن امیر علی جان یاسر اومد و خوب جواب روزی که توی تلگرام بودیو داد.

پ.ن دانیال داداش من شرمندم عزیزم بابت این پست .

پ.ن مجید جان امیدوارم درک کنی چند بار دعوتم کردی واسه مهمونی بیام مجبور بودم.

من از اینجا به بعد پرونده خودم در سرور رو میبندم چون اومده بودیم یک ماموریتی انجام بدیم و بریم که تموم شد.:thumbup:آرزوی موفقیت برای تمامی بچه ها و ساید ها .

به امید موفقیت اس ای بزرگ.<3

• سلام کارو جان :دی آقا ما تازه دستمون گرم شده کجا با این عجله :دی نترس مجید اولای سرور گفت اینا بچه های خوبین نزنشون خودتون باعث شدین با ۳۰۰ ک دف همرتون بره :دی اون یکی کارو هم شمال غربه؛ قرار بود هم شما بمونی هم ایشون ببینیم آخر کار کی میمونه!!:دی اما خیلی داری زود میری که :)))

ما داشتیم حرکت می زدیم شما دلت خوشه :دی بعد حرکت اونجا صفر شد رفت مثل دیفالتت عزیزم :) دیفالت شما رو قبل کتیبه صفر کردیم

31576181-217c-42f2-9cb3-bfd1b4efab21.png?embedded=og

راستی کارو شما

ویرایش شد

تا آخر وایسا ببینیم چی میشه چند تا از دهات باقی میمونه!! تازه اولشه... هنوز اون فرجه ۲۰ روزه شروع نشده که بهتون ۲۰ روز مهلت بدم هنوزم همراری بالا رونمایی نکردیم..۲۰ روز مهلت می دیم تا ایمان بیارین.. ۵ تا حرکت می زنیم یه فرجه ۲۰ روزه میدیم بهتون ببینیم می تونین طاقت بیارین :دی یا نه یا ایمان میارینو ... :دی فعلا یه ام ام دف ساختن بدین

• با سلام خدمت دوستان عزیزان فروم

دوستان همه گزارش ها رو نصف و نیمه گذاشتن

اما به ترتیب و نوع پلن همه رو براتون میزارم

پلن1- صفر شدن همر واندرزن P.O.M.S

19194-spirit-png

wbb.travianforum.ir/wcf/index.php?attachment/19205/
    19191-zeuss-png

19193-zeuss-png

iqbn_tnt.png

112.PNG
    13da0ceb-4e5e-4cbc-931b-5b6b4229c5ac.png?embedded=og

پلن 2 - صفر کردن و کراپ لاک کردن دهکده های مرزی

fbmx_download.png

fevg_5xqr_download.png

4cw1_download.png

7vg4_download.png

و اما قشنگ ترین لینک ممکن XD
    mhug_download.png

پلن 3 - زدن کپ ها و تمام کراپها

44br_download.png

pgqj_download.png

این یکی4 موج اینسرت شد 4 موجش رد شد :)

dpwz_photo_2019-03-14_12-21-57.jpg

و اما صفر شدن نان کپ اکانت Mokhless

moaj_download.png

تشکر از یکایک دوستان و عزیزانی که همراشونو دادن و همچنین یه تشکر ویژه از دفسازای ساید که ماشالله همه تارگتا رو پر کردن<3

تشکر از جنوب شرق برای زیبا کردن بازی:)

پ.ن:اینم 2درصد توان ما (کمه یا بیشترش کنیم؟)

پ.ن:همرا تموم شده؟(باشه تموم شده xd لینکا رو دوره کن)

پ.ن:مرسی از دوستانی که فقط بعد مثبت رو به دوستاشون نشون میدن که از ادامه بازی نامید نشن

پ.ن:فینگر تاچ به روش شمالxd

موفق باشید

gsow_szsqccau_400x400.jpg

Teutonic Nightmare Team

• سلام

اولا خسته نباشیدبه دوستان که به نظرشخصی من سروری رورقم زدن که واقعا جذابه ونه تنهاباعث لذت پلیرها هست بلکه ماهم که ازبیرون نظارگرهستیم لذت میبریم .

اما دلیل گذاشتن این پست این هست که بپرسم چرا تو تراوین این داستان مدشده که پلیرها بعدچندوقت که ازسرور میگذره خداحافظی میکنن؟

اگه قراره تا اخرسرور نباشه کسی چرا میادتوسرور؟مگه میشه یک دونده ماراتن بگه خوب من بیست دقیقه اول بودم پس بستمه میرم بیرون بعدتویک ماراتن دیگه بیادبگه هوووووی من ماراتن قبلی بیست دقیقه اول بودم شماهم که چندساعت دویدید برنده شدیدکاراشتباهی کردید وعددی نیستید!!!!

خواهش من ازدوستان اینه قبل مقابله بامولتی بازی و...این سیستموسعی کنن ازتراوین ایران بندازن بیرون که همه قبول کنن تراوین یک سروره نه دوماه.

امیدوارم این سرور همچنان جذاب وزیبا بعد ازتعطیلات ادامه پیدا کنه(بدنمیشه لیدرها برای تعطیلات عید یک توافقی برای عدم حمله و....داشته باشن)

موفق باشید

Ir1 2009-2010-Motzart 3DOTNWG
    Ir8 2010-2011Tondar 3DOTNW
    ????????????????Ir2 2011-2012

• با سلام خدمت دوستان عزیز

این اولین باریه که تو این سرور قراره کسیو ریپلای کنم و یکم مورد دلجویی قرارش بدم

3lvi_screen_shot_2019-03-14_at_3.52.13_am.png

این دهکده ای که میبینید پایتخت کراپ ۱۰^^( اشاره غیر مستقیم به چنج کپ ویرایش شد

) اکانت the old crows که کلونی کلی مولتیاش هم هست و از ما ۶۰ خونه فاصله داره

l5ij_screen_shot_2019-03-14_at_3.52.17_am.png

و این دهکده که می بینید(مقبره همر رنک ۱:D) دهکده ی جدید ما دقیقا یک خونگی پایتخته این اکانته که حدود ۱۶ ساعتت بعد ساخت هنوز ازش بی اطلاع بودن

دلیل ساخت : اینکه دوستان داغ دلشون تازه بشه و یادشون بمونه اینجا دهکده ای بوده که با اون همره توش برای زمین و زمان شاخ و شونه می کشیدن و با ۴ تا دمپایی ولی یه پلن مشتی هم دهو پروندیم هم کتیبشونو زدیم

این ساخت دهکده کاره من بوده و هیچ عنوان دفی توش نذاشتم - هرچند اولش نظرم این بود که بزارم و (ناگفته نماند دو تا از همین دهکده ها - قبل آزادی کتیبه ۳ خونگیمون زدید و ۳۰ کا دف توش ریختید و برای کثیف بازی کاتا ساختید و نهایتا صفرش کردیم) ولی دوستان نظرمو بر گردوندن و ۲۰۰ تا لژیون ساختیم و همونجا خودتون و مولتیاتون رو غارت کردیم

ویرایش شد

پس وقتی میای یه گزارشی میزاری بگو کجا کیو با چه دفی زدیم - نهایتا کاتا هاتونم با هیرو قابله اینزرت و این کارم نکردیم چرا که زدن اون ده این دمه اخری فقط قصد

ویرایش شد

شمارو داشت که اگه میخواسم ازش دفاع کنیم یقینا بهتر از نان کپه اسبقتون دفاع می کردم:D:D:D

8ll_photo_2019-03-14_20-29-31.jpg

قال اتوبان همت : اینا بچه های خوبین نزنشون

بزار کسی این حرفو بزنه که نان کپه همر رنک یکش با خاک و خان یکسان و تبدیل به اتوبان نشده باشه (۱) کتیبشو با ذلت از همون دهش نزده باشن (۲) بخاطر فیک همین تیم چنج کپ نکرده باشه (۳)کپشو به علت زیر اتک بودن ام ام دف نزده باشه بعد ببینه دفی جمع نشده بک بده و کتیبه کپشو جا به جا کنه(۴) سوراخ نان کپشو با یه دهه جدید پر نکنن و ۱۲ ساعت بعد و از همون جا خودشو مولتیاشو رید نداده باشن (۵)(گزارش مولتیا ۷ در ۷ چک کن:D)

امیر علی که جوری جوابشو گرفت و دوستان جملشو تکرار کردن که بالاخره از رو رفت - بش گفتم میام همون همره رنک ۱ تو چیف میکنم - ازین جام میگم عذر میخام که نیومدم چیف کنم ولی بجاش صفرش کردم

s65o_photo_2019-03-14_20-42-02.jpg

و در آخر بگم که ماموریته ما این سرور تموم شده و دیگه جذابیتی و انگیزه ای واسه حداقل شخص بنده نیس و ترجیح میدم عید و به تفریح بگذرونم تا که بیام ۴ تا پر مدعا رو به خاک ذلت بکشونم

پ . ن : دوستان فروم نویس اخیر ان ای سعی کنید از همره 8o خودتون بالا برید

ویرایش شد

نیاید با همره سایدای دیگه برای بقیه شاخ و شونه بکشید (از زیر هر سنگی توی NE .....:thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup:)

ویرایش شد

پ . ن : ناموسا اگه من جات بودم (خدا نکنه) دیگه تراوین بازی نمیکردم (نکته دلسوزانه)

پ . ن : کارو اون سنتورو نیار تو ما دیگه داریم میریم:rolleyes:

پست 3 بار⁦⁩ ویرایش شد، آخرین بار توسط T!rDaD: در انتخاب الفاظ دقت کنید ()

• بسم الله الرحمن الرحیم

بر خود لازم دانستم که شفاف سازی و توضیح عملیات دیشب را ارائه کنم .

از آنجایی که ما دوست نداریم ناگهانی پلن انجام دهیم از قبل در پروفایل اکانتم عملیات را اعلام رسمی کرده بودیم .

چند روز پیش ، پیش از آنکه حاج علین ، حاجی شود ، ما در پروفایل اعلام کرده بودیم که حاج علین وارد مکه شد .

با ورود حاج علین به مکه و سنجش پتانسیل های روحی و معنوی آن شهر ، ایشان تصمیم به اجرای عملیات گرفتند .

در روز عملیات حاج علین که به چشمه های زم زم رسیده بود و آب زم زم برای بچه ها تهیه کرده بود ، عملیات را طرح ریزی و هدایت کرد .

هم اکنون حاج علین در راه تهران است تا آب های زم زم را به دست بچه ها برساند .

فقط بترسید از روزی که حاج علین با پتانسیل تهران عملیات طراحی و اجرا کند .

پ.ن : پسرم در آخرین لحظه روی اکانت اسم دهکده را به آی لاو یو ددی عوض کرد و همین موضوع باعث خشم حاج علین و آبهای زم زم و ایجاد تلفات کوچک این عملیات شد ... پسر بزرگ کردم عصای دستم بشه مثلا ( مانی )

پ.ن : ما اعلام کرده بودیم که هنگام شنا مثل یه دست و پا چلفتی ، بپا به مسیر دهن کوسه نیوفتی ...

پ.ن : بجز حاج علین ، جا داره از تمام پسرانم در اجرای این عملیات تشکر کنم ( از طرف آرش 10 و باقی پسران بجز هادی سوباسا )

پ.ن : ما میدونیم چه تارگتی انتخاب کردیم ، شما هم میدونید چه تارگت و چه همری از بین رفت

پ.ن : جنگ آموز کوچک داش علی تار عنکبوت نبسته ؟

پ.ن : مَرررررررد باشید ... مَررررررررررررد

ƘƖƝƓ ƇƛƝƬƠƝƛ