نقد و بررسی سروردو ایکس | آغاز 24 دی 1397 |

• با سلام

عجب سروری شده به شخصه این زد و خوردهای مداوم تازه خاطرات سرورهای قبل فیلترینگ رو برای من زنده کرد که البته تازه شروع شده و باید دید کی از این گور جون سالم به در میبره

یه موضوعی هست که میگن طرف نتوست کاری کنه رفت بزرگترش رو آورد?(?(?(

این همرهای زیر سنگی که میگین دست بر دامان شمال غرب شده؟!؟!؟ زورتون نرسید؟^^^^^^ یا نکنه انقدر دیوار شدین که به پلنرا همر نمیدن دوستانتون؟!

شایعه شده لانچ دیشب همرهای شمال شرق هم بچه های شمالغرب به عهده گرفتن که اگر صحیح باشه وای مصیبتااا وای مصیبتاااا;(;(;(

و اما موضوعی بر باب عملکرد دفاعی جنوب شرق در دیشب

باید ذکر کنم که اتک هومن جان عزیز خیلی دیر اعلام شد و متاسفانه تو اون زمان کم بهترین عملکردی که میشد داشت رو تیم دف کورد انجام داد وگرنه لاستی بیش از این در انتظارتون بود :)

و مورد بعدی که باید بهش تو جنوب شرق تاسف خورد نبود دف کوردی که بین موج ها اینسرت شکن بزاره||:huh::D:D:D(فصل نقل و انتقالات کی هست؟ بیایید یکم جابجایی داشته باشیم اینجوری قبول نیست واقعا!!:saint:)

در سایر اتک ها هم که اینسرت شد صلاح بر این بود.

من کراپ لاک هایی رو شاهد بودم که فقط کراپ زدن و خبری از انبار,انبارغذا,ساختمون اصلی و بازار نبود:!::!::!: باید عرض کنم با توجه به اینکه سرور 2 ایکس هست این عمل حکم قلقلک هم نداره!! یا شاید دوستان هدف دیگه ای داشتند که اگر بر این بوده خوشحال میشم توضیح بدن.

و دو تبریک یکی برای شمال غرب بابت همرهای خوبی که در زمان صلح و آرامش کشیدن و دیگری خفترای جنوب شرق که هر موقع شمال شرق پلن میره خفترای کوبنده دو سه تا خفت زیبا میرن.

البته در واکنش سریع جواب داده میشه که اینا مولتی بودن و پلیر نداشتن که میگیم باشه شما درست میگی!! بعد نمیدونم چرا بعدش میگن مولتی هانتر اکانتای دفسازمون رو حذف مدیریتی میکنه (پارادوکس!!!)

اصن هرچی شمالشرق بگه:)

امین فشار ببریم رو 10% یا زوده؟!؟:/:/:/

Ts1(r1)>>King.amir>>South West

:Before Filtering

Ts9(r2)>>S0rena>>South West
    Ts10>>MaN MaN>>South East
    Ts3(r2)Nek>>South West
    SAJAD DAJI

• سلام

اولا خسته نباشیدبه دوستان که به نظرشخصی من سروری رورقم زدن که واقعا جذابه ونه تنهاباعث لذت پلیرها هست بلکه ماهم که ازبیرون نظارگرهستیم لذت میبریم .

اما دلیل گذاشتن این پست این هست که بپرسم چرا تو تراوین این داستان مدشده که پلیرها بعدچندوقت که ازسرور میگذره خداحافظی میکنن؟

اگه قراره تا اخرسرور نباشه کسی چرا میادتوسرور؟مگه میشه یک دونده ماراتن بگه خوب من بیست دقیقه اول بودم پس بستمه میرم بیرون بعدتویک ماراتن دیگه بیادبگه هوووووی من ماراتن قبلی بیست دقیقه اول بودم شماهم که چندساعت دویدید برنده شدیدکاراشتباهی کردید وعددی نیستید!!!!

خواهش من ازدوستان اینه قبل مقابله بامولتی بازی و...این سیستموسعی کنن ازتراوین ایران بندازن بیرون که همه قبول کنن تراوین یک سروره نه دوماه.

امیدوارم این سرور همچنان جذاب وزیبا بعد ازتعطیلات ادامه پیدا کنه(بدنمیشه لیدرها برای تعطیلات عید یک توافقی برای عدم حمله و....داشته باشن)

موفق باشید

سلام

متاسفانه باید بگم که سرور اصلا جذاب نیست حداقل برای تیم ما به دلایل مختلف از نبود گلد و نحوه خرید گلد در ساعت اداری(صدای خنده جمع!) مدیریت سلیقه ای فروم ،خود فرومی که بیشتر شبیه مهدکودک هست(!)و یا توهین های دوستانی که گذشته را فراموش نکردند(یا تحریف کردند!) و......

در ادامه پست شما نیز باید بگم اینکه دوستان سررو ترک میکنند خیلی چیز غیر طبیعی نیست یعنی ممکنه جایی از بازی برسه که بعضی از الویت های زندگی واقعی از بازی کردن در سرور اهمیت بیشتری داشته باشه. من واقعا درک نکردم این سوالاتون رو دارید جدی میپرسید یا مسخره بازی در میارید(!) مثلا شما امدی تو مسابقه دو میدانی یجایی از مسابقه میفهمی اگر ادامه بدی احتمال ایست قلبی هست مسلما ادامه نمیدی؟! شما ادامه میدی مسابقه رو؟!

ویرایش شد

ممنون میشم این جملتون رو هم ترجمه کنید من هر چی خوندم متوجه نشدم "خواهش من ازدوستان اینه قبل مقابله بامولتی بازی و...این سیستموسعی کنن ازتراوین ایران بندازن بیرون که همه قبول کنن تراوین یک سروره نه دوماه. "

1. قبل مولتی بازی، سیستم(کامپیوتر شخصی) رو سعی کنن بندازن بیرون تا تراوین یک سرور بشه نه دوماه!

2.بعد مولتی بازی سیستم (کامپیوتر شخصی) ترک کنند تا تراوین یک سرور بشه نه دوماه!

3.قبل و بعد از مولتی بازی تراوین ترک کرده برای یک سرور و یا دوماه همراه با سیستم!

4.همه قبول کنیم مولتی بازی تو یک سرور تا دوماه کار خوبیه بدون سیستم!

.

.

.

از توصیه اخرم شما هم ممنونم اما این سرور اگر قبل تعطیلات تموم کنیم بهتر نیست؟!!

متاسفانه نمیشناسمتون امیدوارم دیگه تو فروم هم نبینمتون حداقل تو این سرور که بازی نمیکنید:))))

البته مشتاق شرکت در یکی از جلسات شما در باب مَرد بودن و مَرد شناسی هستم

با سلام به همه دوستان عزیز . سرور به نقطه جذاب خودش رسید . یعنی جایی که صنعت به تنهایی نمیتونه بازی رو برای شما ببره . یعنی جایی که تجربه و هنر پلنر تاثیرش از همر های ساخته شده صنعتی بالاتر هست .

تیم زئوس معمولا در این مقطع سرور دمش رو میزاره رو کولش و در میره . فعلا در قدم اول دارن در مورد فروم حرف میزنند که ترک کنن . دوستان جنوبی فشار رو کمتر کنید که میترسم دوباره حذف کنن کل تیمشون و برن.

قبل از اینکه پاسخی به تهمت های دوستان بدهم در مورد بحث سرور های گذشته و فراری دادن ما یه نگاهی میندازیم به سرور :

بله دوستان شمالی . اگر دوستان نمیخوان پست هاشون پاک بشه باید بلد باشن که از اسپم درش بیارن . ربطی نداره مدیر فروم کی باشه . شما از بازی تیکه پولش رو یاد گرفتین و باتش . تیکه پلن . تیکه پست دادن و اسپمگیری و این ها رو هم باید یاد بگیرید.

میتونید به پست های آیدین و یا نیما ی خدابیامرز به عنوان رفرنس نگاه کنید باشد که رستگار شوید .

سلام البرز

متاسفانه باید بگم شما فروم نویس خوبی نیستید چون باعث شدید که شمال غرب در جنگ بین دو جبهه شرقی یک جبهه رو انتخاب کنه برای دخالت مستقیم،زیرا تمایل شدید تیم ما برای جنگ با جنوب غرب بود!

تجربه و هنر پلنر

همرهای صنعتی

دم رو کولش در میره

اعتراض به مدیریت سلیقه ای

دوستان جنوبی فشار کم نکنید

fhp_alborz.jpg

دست نزنین؟! باشه!

پ.ن:دوستان اگر کسی بتواند از ماشین حساب استفاده کنه دلیل به این نمیشه که ریاضی رو بفهمه!

پ.ن: بعضی تحلیل ها اینقدر زیبا بود که تصمیم گرفتم سکوت کنم!

پست 3 بار⁦⁩ ویرایش شد، آخرین بار توسط T!rDaD: در انتخاب کلمات دقت کنید ()

• با سلام

همانطور وعده داده بودم که بعد از زدن انبار همرها- جنوب شرق را نیوا می کنیم:!:. به قول خودمون عمل کردیم.;)

از همر های شمال غرب ترسیدید ؟؟ می خواستید اون چیزی که می خوان رو بهشون بدید تا نزننتون ما که مقصر نیستیم ^^

والا پلنی هم که انجام شد همر های شمال شرق اول زده شد و بعد همر های شمال غرب عملیات مته زندن در حفره های نفتی جنوب رو انجام داد.

طرف سایدش آب کش شده ، اومده ده زده کنار عمو مجید خوشحاله ^^ - دنبال چی هستید ؟؟ برو دژکوبتون بازی کن

شما اگه بیل زن بودی و چیزی داشتی در چنته می رفتی یونیکتو از شمال غرب پس می گرفتی - نترس برو پس بگیر - ترسیدی ؟؟؟

نینوا 2 در راه است.

طرف پست گذاشته خبر های خوب در راه است ^^ اره خیلی خبر های خوبی بود براتون - بیاید اینجا به هم تبریک بگید

آبکش شده سایدشون هرچی همر داشتن رفته پیش خدای مهربون - یه همر از ما گرفتن خوشحالن

پ.ن : یا رو الیتماتوم داده بود واسه پس دادن یونیکش ، حالا دنبال ایدیه واسه اینکه نزننش :D:D:D

• امیر علی که جوری جوابشو گرفت

و در آخر بگم که ماموریته ما این سرور تموم شده

کجا با این عجله عزیز دلم؟

تا دیروز میگفتی شما سرورو تموم نمیکنید و میرید الان احساس خطر کردی ماموریتت تموم شده؟

اومدید یه گل زدید . فک کردید بازیو ۶-۱ نمیبازید؟ نه عزیزم اگه ترک میدان نکنی هم شیش تایی از بازی اوت میشی

اگه رفتی درم پشت سرت ببند .

امیرعلی جان

البته حق میدم دوستان کمی به "تِ تِ پِ تِ" بیفتن...

من که مسیولیتم یه اکانت بود. به "تِ تِ پِ تِ" افتادم اما سعی نکردم سیاه نمایی کنم

شما که مسیولیت یه ساید گردنته بعد از شخم خوردن سایدت میای میگی اصلا درد نداشت و خوشحالی؟ ماشالا...

پلیر هاتم که آروم آروم دارن زمزمه فرارو پایان ماموریت رو میخونن! مگه نگفته بودن که بازی اصلی تازه بعد از کتیبه ها شروع میشه؟!

I'm not arguing, Just explaining why I'm right

• سلام و عرض احترام

در مرحله اول باید یک نکته رو براتون بیان کنم که کل کل من با دوستان شمال قبل از عضویتم در ساید جنوب شرق شروع شد (همین زمان کتیبه ها) . و هنوز اصلا ساید من مشخص نشده بود .

یک مورد رو بیان کنم که :

بنده هیچ ارتباطی با تیم لیدری ساید نداشته ام و هیچ گونه از پست های بنده ارتباطی با سیاست ساید نداره. بنده به تازگی سعادت اشنایی با دوستان رو داشتم

(دوستان برنامه و استراتژی خودشون رو دارند و من هم به عنوان یک عضو کوچک بعد گوش فرما هستم)

میفرمایید بنده باعث و بانی حملات شمال غرب هستم :

شرح سرور :

صحنه 1 : در زمان کتیبه ها ساید شمال بشدت موفق عمل میکنه + حملات موفق شمال غرب بر روی جنوب غرب.------> تضعیف روحیه جنوب + افزایش روحیه و اعتماد به نفس شمال

صحنه 2: جنوب غرب در چندین مورد به زیبایی حملات شمال غرب رو دیوار میکنه و جنوب شرق هم بهترین همر شمال شرق رو میگیره و موارد دیگه . ------> افزایش روحیه در جنوب + پایین اومدن روحیه در شمال

ساید شمال نیازمند یک ریکاوری روحیه بود. که این حملات شمال حداقل در این زمینه موفق بوده و مشخصا کمک میکنه هر دو ساید شمالی با ارامش بهتری بازی رو دامه بدهند.

بازی تراویان یک بازی فرسایشی هست و حفظ روحیه اگه مهم ترین امر نباشه جزو تاپ 3 هست .

درصورتی که حرف شما صحیح باشه و ساید شمال غرب تارگتش رو تغییر داده باشه باید این نکته رو هم در نظر بگیرین که با این تصمیمشون درصد ریسک حملاتش بالا رفته و اگر این همرها جنوب غرب میرفتن شاید ایمن تر بودند . شایدم نه دفاع بهتری جلوشون بود . در هر صورت بازی محتوای بیشتری داره تا یک حرکت پیاده جلو شاه !

این حرکت میتونه برای بازیکنان مختلف در سطح های مختلف معانی های متفاوتی داشته باشه ! که لزوما نتایحش سطحی نیست.

--------------------

در مورد عکسی که اسکرین شات کردید : ( برای رفع کنجکاوی عرض میکنم)

در هنگام اینسرت ها / ..../ ..... دوستی (به غیر از اعضای تیم که بهشون دسترسی دارم ) شروع کردن به عوض کردن دهکده.

بعد از این اتفاق متاسفانه زمان برای تغییر پسورد و اجاری برنامه در زمان مناسب کم بود و تنها راه ممکن در اون زمان برای من تغییر نام بود.

حرف شما کاملا درسته . تشکر بابت دقت و ریز بینی . در گذشته در اینجور مواقع پسورد رو قبلش عوض میکردم ولی خوب کمی فراموشی چاشنی جدید بازی من شده .

شاد و سر بلند باشید .

Ir2-2->Pr!est-Winner
    S6-2->A L B 0 R Z-Winner
    Ir2-3->13thLeg!0n-Winner
    Ir14-1>L0sT LeG!0n-Winner

Ir-s2-r1->AdreSTe!a - Winnter

Ir-N1->AleX!a Deleted

• سلام پادشاه 😆

نمیدونم چه علاقه ای دارین بعد از ناموفق بودن پلنر ها یا دف کورد هاتون بیاین اینجا و بگید ما راضی بودیم و این چیزا ؛ بهتره به جای استفاده از《 :)) 》 و ارور ۴۰۴ یکم مسئولیت پذیر باشید و بگید کل دف ساید رو دپو کردید رو ۰۵ تون 😆 حداقل اینطوری یکی مثل من که صرفا ی خواننده هستم و گاهی اوقات ایناز طور فعالیت میکنم تو این تاپیک حس نمیکنم دو تا شاخ رو سرم وجود داره !

پ.ن 》 تبریک به عمو فرید ، حسین ، سلطان شایان ، مانی ، عمو هادی مهربون 😆 ، میلاد ، میثم و سینامی عزیز برای همر های قشنگشون

پ.ن 》ی تبریک هم به مجید و دانیال و امیر علی و ارمین کلاغ های قدیمی:دی بابت همر زیبایی که متاسفانه دیستروی شد

پ.ن 》 من آخر نفهمیدم بچه ها اس ای چرا اسم منو زده بودن تو اعلامیه ( من خودم ی عمر برای همه اعلامیه درست میکردم ) 😁

پ.ن 》پیشاپیش عیدتون هم مبارک ؛ امیدوارم به هدف اصلی این بازی که پیدا کردن دوست هست رسیده باشید و کمتر با هم دشمنی کنید سر ی بازی مجازی ☺

پ.ن 》تیرداد تاهوما لطفا 🙇

purepng.com-michael-jacksonmichael-jacksonmichaeljacksonamerican-singersongwriterrecord-producerdanceractorphilanthropist-1701528048983wu3dc.png

Heal The World Make It A Better Place

For You And For Me And The Entire Human Race

There Are People Dying If You Care Enough

For The Living Make A Better Place For You And For Me

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط T!rDaD: از قرار دادن تصویر چت خصوصی پرهیز کنید/آیناز تو که میدونی من فونتم تعطیلیه ()

• سلام همگی

پلنرهای بزرگ شمال شرق دست به کار شدند

اتک اول :

ساعت لند :‌ 8:54 صبح

wbb.travianforum.ir/wcf/index.php?attachment/19227/

اتک دوم :

تایم لند : 9:07 صبح

خدا وکیلی اگر من درخت بودم کل برگ هام از این پلن میریخت فقط حیف که درخت نیستم :D:D

حالا کاری هم به حجم تروپ نداریم (اونم جای بحث داره ) ولی این تاخیر بین هیرو و اتک اول رو کجای دلمون بذاریم ;)

• هرکی ادعاش میشه تراوین بازه باید پای برد و باختشم بشینه. خواهشا فقط لب و دهن نباشید و تا آخر سرور بمونین و بجنگین. بنظر من هرکی تا آخر سرور نمونه و به هر دلیلی حذف کنه فقط به معنای قبول کردن شکسته. و برنده واقعی تو همه سرورا فقط و فقط با تموم شدن سرور و صد شدن واندر مشخص میشه. پس اگه الان اگه همر بلند کردی و زدی باید پای عواقبش هم وایسی . چون اصل این بازی یعنی زد و خورد و لشکر کشی و کل کل. حالا اگه نمیتونی تا اخرش باشی نباید از اولشم میومدی تراوین.

خودتونم با استدلالای مسخره دیگه گول نزنید خواهشا.

• مثل اینکه باز امروز یه بنده خدایی که یکی از دهای همرش رفته که کلاغا خبر رسوندن نزدیکه ۵۰-۶۰ک همرش بوده به قصد انتقام از مهاجم اومده... اما چیزی جز دیوار ندیده اما چرا یه کاتا نزاشته :دی حالا میگیم رمم نساخته! اما کاتاش کو!!:دی اومده غارت کنه :دی

مثل اینکه مدیریت تو جنوب شرق به قدری ضعیف هست که بدون هماهنگی تک تارگت میان تو دل دشمن :دی احتمالا فقط تو فروم می تونن به بچه هاشون دلداری بدن که آره خیالتون راحت :دی مهاجم ضرر کرده :دی کلی هم اینسرت شده :دی احتمالا همین روزا باز همرای جدید رو رونمایی میکنم تا ۲ ٪ فشار رو متوجه شید :دی ۱٪ فشار گذاشتیم ۱۰ تا بازیکنتون رفته رو حذف انگار :دی البته بهترین کارو میکنن به خصوص کارو چون اول آخر چیزی ازش نمیمونه حالا الان ۲۰۰ک دف ثابت روشه ۴ رووز دیگه فقط یه همر ما ۲ برابره این دف میزنه ... اونجا می خوان چیکار کنن...:))

moaj_download.png

872b3075-1499-4838-92b0-3c6c72be23e5.png?embedded=og

راستی آیدی منم هستا خواستید بیاین برا مذاکره :دی ...

• با سلام خدمت دوستان

اولا یادمون نره این یه بازیه .

دوما هر کسی متناسب با چیزایی که از خانوادش یادش گرفته عکسالعمل نشون میده.

تو بازی هیچی نداری واسه گفتن فقط طبل تو خالی .

. روز 32 بازی 0 شدی سوزشش تا الان بر طرف نشده .;(;(

DeactiveR:love::love:

الانم اومدی میگی وقت ندارم بازی کنم .کارو زن و بچه داره نمیتونه بیاد. نه عزیزم به ما نمیخوری ؟؟؟؟؟؟ گریه هم جزیی از بازیه که بعضیا کم میارن انجام میدن مثل شما.فحاشیم جزیی از بازیه البته بازی شما که گفتم نشانگرشخصیتتونه.

تونامه گفتی ما هویجیم اره ولی اون هویجارو میکاریم تو واندرتون با دوستانتون استفاده کنید.

راستی کلا به شمال نمیخورین خودتونو نچبونید به ما میخاید بزرگ شید این راهش نیست با فحش دادن نمیشه.

خداییش ارش دلش میسوزه واستون میگه نزنید .

کارو چپ دستم روزی 1ساعت میاد در حد حریف نمیبینتون که بخواد وقت بزاره.

خودت تا بیشتر خراب نشدی خداحافظی کن بزار رو حذف. افرین عرفان گل پسرم.

دیگم بی ادبی نکن افرین:* درک میکنم سوزشتو.

منم نمیخاستم پست بزارم بلدم نیستم ما تو بازی مشخص میکنیم چه کاره ایم .

مسعود نیکو خدا بیامرزت بودی میدیدی فیلتر که رفع بشه عرفانم تراووین باز میشه.

احمد اتکرر کجایی عرفان پلن میره.

ممد اجاقی کجایی sw شاخ شده.

و .....

• سلام عرض میکنم خدمت همه خوانندگان عزیز فروم

یه تبریک ویژه میگم به جنوب غرب که با وجود مشکلات داخلی اولین واندر سرور رو کلین کردن

و ممنون میشم اگه پلیر های اکانت Oldfox لینک یا عکسی از اتکشون بزارن

دوست عزیزی که میایی و پست میزاری

نه انتقادی نه تحلیلی صرفا یک اسپم با لحن نامناسب و خوود بزرگ بینی

میتونم بپرسم شما کی هستید؟ این سرور چه کار مفیدی انجام دادید؟ و چی باعث شده که خودتو با امثال عرفان مقایسه کنی؟

رفقا و حتی رقبا فکر نکنم تو این موضوع که این سرور عرفان یکی از تاثیر گذار ترین پلیر ها بوده بدور از کل کل ها که چاشنی بازی هسند اختلاف نظری داشته باشند

چیزی که همه میدونند اینه که این شخص و تیمش

در این سرور بیشترین تایم و زمان رو برای سایدش گذاشت

و اکثر نتیجه های مثبت چه در دفاع چه در اتک یا بطور مستقیم یا غیر مستقیم مرتبط بوده به ایشون

نمونه اش دیفالت اکانت خودم Rickdiculous

که بشخصه قبل از لند شدن با اطمینانی که به تشخیص ایشون داشتم و دارم رفتم خوابیدم

که همه میدونند بهترین پلن دفاعی تا این لحظه سرور بوده این چیزیه که به اکانت من مربوط میشه و باقی کار هاش رو هم قطعا دوستان بیاد دارن

ولی خب سوال من از شما این هستش ایا شما""شخصا"" واقعا توی این سرور نقشی داشتید؟

والله که تو بازی هیچ کاری نکردی و ندیدم ازت که اگه میکردی اسمت جایی ازین فروم میومد

در اخر شمارو من شخصی میبینم که با چسبوندن خودت به اشخصا دیگه و سیاه نمایی در مورد افرادی که واقعا کار کردن توی سرور

میخوایی خودی نشون بدی

بخدا که هیچکس با سیاهنمایی پلیر نمیشه

کل کل رو که بزاریم کنار خیلی از پلیرای شمال رو میشناسم با خیلیاشون رفیقم با خیلیاشونم بازی کردم

والله درست نیست این رفتار بچه گانه

بزار خودت قد بکشی بعد بیا اگر عیبی توی کاری دیدی انتقاد کن

پ.ن: این روزا پ.ن الکی هم خیلی مد شده دلم نیومد نذارم:دی

موفق باشید:thumbsup:

• اول سلام

دوم بزار خودش از خودش دفاع کنه نشو زبون شخص دیگه .

سوم عرفان در حدی نیست که بخام باش مقایسه شم .ما نمیخاستیم بازی کنیم گفتین اومدیم الانم گریه نداره تا دیروز الدرم بولدرم میکردین 2تا همر از nw دیدین سریع زدین گاراز اینم بهونه هاتونه کارو کار داره عرفان زن بچه داره تا اخر بازی کنید فرار نداریم گریه نداریم بی ادبیم نداریم.

چهارم اون موقع که ما بازی میکردیم امسال اشخاصی که شما به هر دلیلی ازش داری دفاع میکنی رو اکانتا دف جا به جا میکردن. بدون اجازه 2تا گلدم نمیتونستن مصرف کنن رو اکانت .دوستمون بد دهنی کرده ما ازش تقدیر کردیم به روش خودش.

ما نیازی نداریم بشناسنمون اونایی که باید میشناسن نقشمونم به موقش ایفا کردیم دوستان ne لطف کردن شلغم کاشتن ما هم میخایم هویج بدیم بهتون تا نقشمونو بهتر احساس کنین البته الان زوده باید برسه هویجش واسه چشاتونم خوبه رقم گرزیارو بهتر میبینید.

یا حق

سلام و صبح بخیر خدمت دوستان عزیزم

مخصوصا عرفان عزیزم جا داره یه تبریک بگم بابات خفت بسیار زیباش و تشکر کنم از مغز متفکر پلنهای عالی sw عرفان عزیز .

سرتون رو درد نمیارم خفت زیباشونو میزارم روحتون شاد شه سر صبی.

ولی خب سوال من از شما این هستش ایا شما""شخصا"" واقعا توی این سرور نقشی داشتید؟

اگر ریا نباشه سربازان گم نام کمک کردن ما نقشی نداشتیم.:D:D

میگم فقط من نفهمیدم اینا مارو خف کردن یا ما اینارو کسی فهمید بگه مام بدونیم.

ما نوبیم شما خوبین .

هنوز زوده مارو خف کنید حالا بشین از اول رعد بساز چیزی ضرر نکردین.

ارش 10 دوست دارم لنگری به مولا.

هادی تورم نمیگم همه میدونن یه دونه ای.

توروخدا مارو نزنین دف نداریم.

چه میکنه این بازیکن دیوارو بغل میکنه .^^8o

• مثل اینکه مدیریت تو جنوب شرق به قدری ضعیف هست که بدون هماهنگی تک تارگت میان تو دل دشمن :دی

سلام آرمین

وقتی از اونور دمپایی بدون هماهنگی میاد میشه زیر هر سنگی همره خودشون میزنن

از اینور یکی دمپاییشو بدون هماهنگی بزنه میشه مدیریت ضعیف جنوب شرق :))

این بازی هارو تو فروم جمع کنید برین همر ریکاوری کنید داداش :))

• متاسفم برای این متااا - 100 بار گفتم متا نکنید با این زعوس - کو گوش شنوااااااااااااا:!::!::!::!:

جنگ یونیک رفت از ساید ، پس داده نمی شه ؟؟ :!::!::!::!::!:

زنگ زده میگه ارث بابامه نمی دمش :D:D:D

حاجی این تو بمیری اون تو بمیری نیست ، 24 ساعت وقت داری پسش بدی اقای نیم ....

فکر نکن خیلی زرنگی چکمتون اینجاست ;)

فقط 24 ساعت و گرنه تو می دونیو همرااا...

• خوب :))) باز هم علامت سوالی دیگر من نمی دونم جریان چیه هر روز براتون لینک میزارم اینم از یه چکمه بزرگو یه کپ ۱۸ عیدی من به شما عزیزان جنوب شرقی :دی

دف میلیونی رو علی آقاست؟:دی

این پلن از یک اکانت زده شده :دی تشکر از حسین و امیر عزیز

51896f74-4805-4117-afd9-6b0949f79fd6.png?embedded=og

0cf13bfd-b623-49b6-8d3a-58fc9cad2dc5.png?embedded=og

ca4f0ef0-621c-4be1-8a08-dcb257129e5c.png?embedded=og

• سلام به همگی دوستان

اول از همه تبریک به امیر و برنلی تروریست عزیز بابت همرهای زیباشون خسته نباشید به آرمین و حسین

دوستان جنوب شرق وقتی اومدن همر مارو صفر کردن یکیشون تلگرام یه ویدیو مسج داد آژیر خطر زمان جنگو گذاشت و با نیشخند گفت هم زدیم صفر کردیم هم کتیبه بردیم چهار تا دری وری دیگه هم گفت اینجا بود که بچه هارو تحریک کرد امیر هم گفت تکی با اکانتش هم صفر میکنه هم کتیبه میاره ازشون که به وعدش عمل کرد این تجربه بشه واسه دوستان که یکم جنبه داشته باشن یه همر صفر کردن اینقدر جوگیر نشن عواقب ویدیو مسج هاشونو در نظر بگیرن

پ ن:جنگ که انحصاری شده دفو دیگه دپو نکنید مثلا از اول سرور دارید دف میکشید

• کابوس جنوب شرق تقدیم می کند

یکی می گفت من اونو یاد ناصر می ندازم حاجی حالا که فرار کردی - ولی تو منو یاد چیتوز موتوری میندازی - banana - یه سریشونم می گفتن عقده ای ، عقده ای اونه بعد قرنی که سایدش آبکش شده ، یه همر می پرونه ، بعد میاد ده می زنه کنار طرف .... مالیاتیا

سنگ پا ها :rolleyes::rolleyes: - چند علامت سوال دیگه لازم است تا ایمان بیارید ؟؟

وضعیت جنوب شرق :

خدایا بسه دیگه - خسته شدیم دیگه ;(;(;(;(

تشکر ویژه می کنم از بردیا - wife stealer - زحمت کشیدن قهرمان لانچ کردن - کتیبه رو بلند کردن :*:*

عمو مجید دوست داریم
    <3

سلامتی همه فراری ها - همه در رفته ها - همه جا تو مپ سوراخ ها - یعنی لیدر نمونده تو جنوب شرق یه :?: رو اکانتش ندیده باشه ^^^^

• سلام و درود خدمت همگي

اول از همه تبريك ميگم به تيم لانچري و پلنري شمال شرق

در ادامه از ارمين و ممرض گل مي خوام تا تموم اتك هاي لند نشده نياييد پست بزاريد ؛ كلاغ رو اخر سرور ميشمرم :))

خب ارمين جان لينك يكي از اتك ها رو گذاشتن

من هم بقيه اش رو تقديم حضورتون مي كنم

در ابتدا جا داره تشكر كنم از سجاد عزيز اكانت لودر

اين ديوار قشنك از بچه هاي لودر بود كه چندر قلاده كلاغ با كله به ديوار اين اكانت اتصالي كردن :))

در ادامه هم لينك زيبا از همر يكي از ليدراي سايد ان اي

همان طور كه در عكس ميبينيد اسم ده مدافع به Youdontknowme در اخرين لحظه تغيير كرد چون انويل هاي اين اكانت باعث شد همر رومن سايد شمال شرق ديوار رو بقل كنه :))

سپنتاي عزيز هم اين ديوار رو تقديم كرد به بچه هاي اكانت Youdontknowme

پ.ن: ارمان در حال وارد كردن مختصات همرا در گترتولز

ارادت

شب و روزگار خوش

• پ.ن: ارمان در حال وارد كردن مختصات همرا در گترتولز

حاجی اون اولتیماتوم که داده بودی چی شده ؟؟ :D:D:D:D

نکن این کارو با خودت ، مارو از گترتولز نترسون وای وای - بیا برو یونیکتو پس بگیر بابا

چکمتو گفتم بردیا بهت بده بیا ببرش تک هیرو لانچ کن ;)

دیوار خشگل چیه بابا توهم ورت داشته شانس آوردی - دیوار خشگل به دیواری میگن اول یا طرف لینک نگیره - یا 3 تا همر دیوار شه - نه اینکه 95 % دف بریزه با یه دمپایی .

مثلا میشه به اون دمپایی رومنی که دیوار کردی بگی خشگل - ولی لودر رو شانس آوردی مست نبوده، بود که الان لودر شده بود کلنگ

جلوی 70 کی گرزی مست نشده اینجوری دفتون ریخته ، با 120 کی مستش چیکار خواهی کرد؟؟؟

اون همر رومن هم تو این تایم سرور یه همر خیلی سادای بوده - ساسان هم لیدر نیست . این داستانا رو برو تو گروه تلگرامتون بگو پلیرات فرار نکنن ;)