نقد و بررسی سروردو ایکس | آغاز 24 دی 1397 |

• سلام

خب به مراتب سرور داره یه سر وشکل مناسبی میگیره امیدوارم همه تا آخر مسیر بیان ببینیم به کجا میرسیم :)

یه خواهشی از دوستان دارم اونم اینه که کسی که اشتباه میکنه و از راه نادرست پیشرفت میکنه رو تشویق نکنید . یه مثال بزنم براتون : فکر کنید بابک زنجانی رو ببینید و میدونید این آدم دزدی کرده و پول دار شده ، حالا به نظرتون کسی رو تو جامعه میبینید که این آدم رو تشویق یا تحسین کنه؟ دیدید یکی بگه ایول تبریک میگم به آقای زنجانی به خاطر این که کلی کسب و کار ایجاد کرده و کلی جوون رو برده سر کار؟!!! قطعا نه! :rolleyes:همه میگن بابنک زنجانی دزده و اشتباه کرده!:thumbdown:

حالا جالبه که ما تو فروم میبینم یه نفر داره اشتباه میزنه ولی دیده شده که یه سری میان ایول و تبریک میگن!! :huh:?(

البته بازم این که شما درست بازی کنید یا اشتباه به ما مربوط نمیشه من صرفا میخواستم به بقیه دوستان بگم که نیازی به این همه خوشحالی نیست وگرنه شما بازیتونو بکنید :*8o

پ.ن. خدایی وضع مالیتون خیلی خوبه من تا الان سمت حراجی ها نرفتم :thumbsup:

• سلام دوستان عزیز

رضا هستم

ایشالله سرور خوبی در کنار هم داشته باشیم

دروود بر جنوب غرب

Player >>>> Reza

ACC >>>> R.B.A

Tehran , 1363

تراوین فقط یه بازیه

پس

فشار بیش از حد، ممنوع ...!!!

موفق و پیروز در همه روز

:thumbup::*

• سلام دوستان خسته نباشید

ببخشید میخواستم بدونم منظور بعضی از دوستان که گفتن قسمت پولیش هنوز شروع نشده،قسمت پولیش کجاس؟

منظور از قسمت پولی چیه؟

ویرایش شد

The post was edited 3 times, last by A y N a Z: دوست عزیز در سرور های "رسمی" چیزی به اسم خرید منابع و نیرو وجود ندارد .. لطفا اسرار به گذاشتن پست خلاف قوانین نکنید / در صورت تکرار برخورد خواهد شد ().

• سلام دوستان خسته نباشید

ببخشید میخواستم بدونم منظور بعضی از دوستان که گفتن قسمت پولیش هنوز شروع نشده،قسمت پولیش کجاس؟

منظور از قسمت پولی چیه؟

ویرایش شد

مثبت فکن برادر!
    قسمت پولیش حراجی هست که خود بازی داره!
    پماد،سطل،وسایل قهرمان
    و مهم تر از اونها اثر هنری و کتیبه قهرمان(این آخری با بالا رفتن سرعت سرور ها کم تر استفاده میشه)

یه سوال فنی از مسئولان داشتن
    امروز با نیروهای خودم به دهکده دومم که قهرمان توش بود حمله کردم،قهرمان هم توی حالت دفاع بود از سلامتیش کم شد ولی نه پوینت دفاعی داد و نه تجربه ای به قهرمان اضافه شد!
    این هم توی آپدیت جدید عوض شده یا دلیل دیگه ای داره ؟؟
    با تشکر

• سلام خدمت دوستان اول از همه حضور تیم زعوس رو بعد مدت ها تبریک میگم به تیمشون ؛ رسما با این تغییر یوزر از Luky به ZeuS HaS ReturN و بالا بردن اسم اکانت حضورشون رو اعلام کردن.

همچنین تعداد دهکده های ثبت نامی شمال غرب هم رو به افزایش داره میره .. که خوب قطعا به دلیل حضور این دوستان هست

316a364f-b383-46bf-8e91-44f2604eac43.png?embedded=og

0e86ec16-5eb3-4a34-a135-7f03036fcd47.png?embedded=og

اما نکته ای که برام جای سواله با توجه به تغیر اسم اتحاد های شمال غرب ؛ اتحادی رو که با شاخه B شون داخل جنگ هست هم اسم عوض شده و همون koksal هست!! آیا مثلا شوخی بین لیدرای ۲ اتحاد بوده یا چی؟!:دی چون باز اسم بازیکن king nw هم تقریبا همزمان با زعوس عوض شده و به s3y3d m4j!d تغییر کرده که خوب اینم جالب بود..

Travian ir4

c994f1f4-d35c-4692-91c1-64fe16d98d08.png?embedded=og

3a4c6a31-c618-4d52-99c8-48a41d3c50d0.png?embedded=og

• آیا مثلا شوخی بین لیدرای ۲ اتحاد بوده

سلام آرمین جان من پرسیدم و دقیقا یه شوخی بوده واسه دیدن واکنش بقیه ساید ها

من هم حضور تیم زعوس رو تبریک میگم مطمئنا با حضورشون به جذابیت سرور اضافه خواهد شد

فقط برام سواله چرا اینهمه اعلام نا آمادگی کردن قبل استارت سرور!

• فقط برام سواله چرا اینهمه اعلام نا آمادگی کردن قبل استارت سرور!

دقیقا سوال منم همینه

چون از هر ۱۰تا پست تو فروم اعلام آمادگی ۴-۵تاش در مورد تکذیب حضورشون تو سرور بود

میخواستن تیمایی ک جلوشون بازی میکنن تیمای قوی ای نباشن؟!

یا اتفاقاتی افتاده ک نظرشون رو عوض کرده؟

• سلام

اون جنگ اتحاد شوخی بود , 100% ما جنگ داخلی رو داخل شمال غرب خواهیم داشت اما تا قبل کتیبه تموم میشه

تنها اتحادی که میتونه مشکل ساز باشه برای ساید,اتحاد کارو چپ دست(کاروی اورجینال) هست که برای ایجاد اغتشاش:دی با تیمش وارد ساید شدن,که البته با هم در حال مذاکره هستیم که ساید رو زودتر جم کنیم , این سرور کارای جذاب تری داریم:دی

سلام آرمین جان من پرسیدم و دقیقا یه شوخی بوده واسه دیدن واکنش بقیه ساید ها

من هم حضور تیم زعوس رو تبریک میگم مطمئنا با حضورشون به جذابیت سرور اضافه خواهد شد

فقط برام سواله چرا اینهمه اعلام نا آمادگی کردن قبل استارت سرور!

خدمت شما عرض کنم زمزمه هایی به گوش تیم زئوس رسید مبنی بر اینکه تیمی با کارت 250میلیونی وارد سرور شده و دارن پلیر برای سایدشون جذب میکنن,تیم کبیر زئوس کلا سرش درد میکنه برای اینجور رقیبا , آرش وقتی این خبرو شنید 500میلیون گذاشت کنار و فراخوان داد برای حضور در سرور

مطمئنا سرور جذابی خواهیم داشت (اگه اتفاق خاصی رخ نده که باعث حذف تیم ها بشه:دی)

یه دوستی اون بالا غیرمستقیم به بازی پاک اشاره کرد,فکر کنم شما سرور رو اشتباهی اومدید:دی اینجا سایدی که حرف از بازیه پاک بزنه سه به یک میکنیم:د اگر دنبال آرمانهای ابدوغ خیاری هستید وارد سرور یک نرمال بشید اونجا یه تیمی هست که شمارو جذب میکنه)))

فعلا

پ.ن حاج علین از sw چه خبر؟:

• سلام

متاسفانه من برعکس اون دوست عزیز فکر میکنم من خودم شخصا دوست دارم برگردم به چند سال قبل و بشم بابک زنجانی :) متاسفانه فکر کنم شما در مورد بابک زنجانی زیاداطلاعات ندارید(یه نیش خند)!

چند تا مورد تو فروم به نظرم یکم آزردهنده هست اینکه دوستان بصورت شخصی میان و در مورد اینکه مهاجرهاشون برگشت خورده یا چه زمانی دهکده دوم تاسیس کردن و اینکه چقدر غارت دارند پست میزارند واقعا نگاه به این موضوعات بصورت انفرادی خیلی جالب نیست! دوستانی هم در مورد بازی پاک صحبت میکنند ویرایش شد

فکر کنم امیرعلی پست خوبی گذاشت در مورد نبود ناتارو شرایط جدید تراوین من میخوام به نکته هایی که امیر علی اشاره کردند چند تا نکته دیگه هم اضافه کنم اینکه با نیود نقره ... حراجی جنس ها بصورت دیر به دیر عرضه میشه قیمت ها بالا میماند به خصوص مثلا پماد و قفس این زمان از سرور هنوز با قیمت بالایی داره چکش میخوره، حالا در ادامه اثرهنری و... در واقع هزینه بیشتر برای پلیرهای تراوین دارد. همچنین با نبود ناتار طبیعتا بازی به سمت گلد کراپ و پاپ بازی میرود که باز هم جنبه سود آوری در نظر گرفته شده تا احترام به پلیر، متاسفانه اعتراض ها هم کار ساز نخواهد بود:) لذا ممکنه خیلی این سرورطول نکشه و به خودکشی دسته جمعی نهنگ ها2 تبدیل شود:)

نکته جالبی که میتونم بگم اینکه که ساید جنوب غرب خیلی بهتر از چیزی که فکر میکردم داره عمل میکنه از نحوه اتحاد ها گرفتن دهکده دوم و .... به نظر ساید خوب و یکدستی هست(عمو فرید کافی بود؟! اینم از جنوب غرب)

The post was edited 2 times, last by A y N a Z: لطفا از بیان مساعلی که فروم رو به بیراهه میکشد خودداری کنید ().

• سلام عرض میکنم خدمت همه دوستان عزیز در سرور

در جواب شما دوست عزیز

پاک بازی ارمان نیست

قانونه و اگر شخصی واقعا دنبال بازی باشه نه دنبال کارای خاله زنکی و کل کل های بی مورد بهش احترام میداره

ویرایش شد

برخورد لازم رو میکنه

برام عجیبه که چرا تیم مدیریت سرور برخوردی با اشخصاصی مثل شما و بعضی از دوستانی که علنی میان دم از مولتی بازی اونم به سبک صنعتی میزنن نمیکنند!

چرا که اگر شما چند سرور بازی میکردید و سابقه خوبی داشتید حتما یک بارم هم که شده قوانین بازی رو مطالعه میکردید

و بجای حساب های بانکیتون افکارتون بود که نشون میداد چقدر میتونید تاثیر گذار باشید

موارد زیادی دیده شده که با حساب های چندین میلیونی و گاهی چند صد میلیونی بخاطر کمبود تجربه و یا نبودش نتونستن یک سرور رو به پایان برسونند

به هر حال دیدگاه بنده نسبت به این دوستان اینه که خودکمبینی های دنیای واقعی رو میان اینجا و با پول میخرند

که البته همیشه موثر نبوده و نیست!

در اخر در حضور تازه کارها خیلیا اسم در کردن

خیلیا دچار خوب بزرگ بینی شدند

ولی خب سو تفامی بیش نیست این موضوع و کارنامه ها کاملا این رو ثابت میکنه

*پ.ن: اگر دچار عقده خود کمبینی هستیم مشکلاتمان را با رمانپزیشک درمیان بگذاریم!

**پ.ن: لیدر اون تیم به قول شما ابدوخیاری یکی از بهترین های ایران هستند پس ادب رو رعایت کنید!

#پایبند_قوانین_باشیم

The post was edited 2 times, last by A y N a Z: تهمت به تیم مدیریتی / از فونت قرمز درشت استفاده نکنید ().

• سلام دوست عزیز

با توجه به کتاب قلعه حیوانات و این جمله معروف جورج اورول" همه انسان ها با هم برابرند، اما بعضی ها برابرترند" دقیقا اشاره به این موضوع داره که کسی با قانون مشکلی نداره بلکه با مجری قانون مشکل داره:) در مورد قسمتی که قرمز نوشتید هم من ادعا میکنم بانک مرکزی زدم آبا باید بیان بگیرند ببرند اعمال قانون کنند!(من میخوام بابک زنجان جدیدی بشم!) در مورد تجویز به روانپزشک هم متاسفانه این خودش یک نوع توهین محسوب میشه :) ویرایش شد

اما جمله معروف دیگه ای از پائلو کوئیلو تو کتاب ورونیکا تصمیم میگیرد بمیرد" دیوانه بماند اما مانند عاقلان رفتار کنید، خطر متفاوت بودن بپذیرید اما بدون جلب توجه متفاوت باشید"

ادامه پستتون رو به عنوان قسمتی از کل کل می پذیرم اعلام جنگ جنوب شرق نیز از هم اکنون به شمال غرب رو قبول میکنم :) البته اگر نماینده ساید جنوب شرق هستید:) اگرم نیستید باز کاریه که شده برید دفاع جمع کنید یا از اون کارت خرج کنید

پ.ن: ما امدیم ببینیم سایدی که با وعده گلد ،وی پی اس و خرج اکانت دادن قرار چی ازش بیاد بیرون:)

The post was edited 2 times, last by A y N a Z: لطفا از پرداختن به موضوعاتی که باعث انحراف فروم میشود خودداری کتید ().

• ممنون دوست عزیز از راهنماییتون

ببخشی دوستان به چه کسانی میشه اتک زد؟به هم اتحادی میشه؟یا یه نفر از اتحادی که با اتحاد شما متحد هست؟

و اینکه چندتا سرباز رعد برای بازی هجومی وقتی که حمایت تازه واردین تموم میشه خوبه داشته باشیم البته به طور متوسط؟

• بله میبینم که هنوز هفته ی اول تموم نشده بحث های خاله زنکی شروع شد

عزیزان لطف کنید صبر کنید ببینیم تا اخر روی پای خودتون هستین یا نه بعد کری رو شروع کنید

شخصا دوست ندارم به این بحث ها دامن بزنم چون تجربه سرور قبل ثابت کرد که نصف حریف ها الان رفیقامونن و برعکس (نمونش دانیال، مجید،ارش،جاسم،امین و...)

خیلی خوشحالم که NW هم پر قدرت ظاهر شده و SW هم عالی عمل کرده تا اینجا که نوید یه سرور سطح بالا و جذاب رو میده البته اگر روابط زیر پوستی قبل بازی توی سیاست ها دخیل نباشه .

در رابطه با سیاست های ساید جنوب شرق همین رو بگم که ساید SE توتال خودش رو انتخاب کرده و به زودی رسما اعلام میشه و هرگونه روابط یا جنگ با ساید های دیگه از طرف ایشون پیگیری و اعلام میشه.

انشالله این جا مثل سرور 1 نشه که ساید های دیگه تا دیدن امرداد توی SE قوی ظاهر شده شروع کنن به بهونه اوردن

پ.ن: وجود این همه پلیر و تیم خوب توی یه سرور چالش های زیادی رو به همراه داره

امیدوارم دوستان برای برنده شدن احتمالی دست به هرکاری نزنن و هر حرفی رو بیان نکنن.

#رو_پا_خودتی_ولی_کج_وایسادی

و اما

امضا معروف :D

WinTer Is Coming...

ارادت

• سلام و خسته نباشید عرض میکنم خدمت همه دوستان عزیز سرور

امیدوارم حالتون خوب باشه

دوست عزیز

خب تیکه تیکه جوابتون رو میدم که مکالمه جذابمون رو ادامه بدیم!

در مورد قسمتی که قرمز نوشتید هم من ادعا میکنم بانک مرکزی زدم آبا باید بیان بگیرند ببرند اعمال قانون کنند!

فرض کنید شما اعلام کردید که بانک مرکزی رو زدید

و شما برای من نامه ای مینویسید و تخاف خودتون رو اعلام میکنید

و خب نامه شما پیش من محفوظ هستش

اون وقت شما دیگه نمیتونی حداقل توی چشم بنده نگاه کنی و بگی همچین موضوعی صحت نداره!

حداقل با شواهد و مستنداتی که بجای گذاشتی یا میذاری!

پس بنده تا حد امکان سعی میکنم جلوی تخلف شمارو بگیرم حتی اگر مجبور به ارائه اون نامه به مراجع نظارتی یا عمومی کردنش بشم

ویرایش شد.

در مورد تجویز به روانپزشک هم متاسفانه این خودش یک نوع توهین محسوب میشه

دوست عزیز بیماری و بیمار بودن توهین نیست یک مشکل سلامته!

همه افراد اطلاعاتی راجب علائم بیماری های مختلف دارند

اگر شخص بنده پزشک بودم دیگر توصیه به مراجعه به متخصص نمیکردم! ""نه تجویز گویا شما علاقه شدیدی به تحریف دارید""

و کلا این پیام مخاطب خاصی نداشته و نداره!

فقط یک دید یک طرز تفکر غلط رو نشونه گرفته!

تفکری که قانون گریزه

ادامه پستتون رو به عنوان قسمتی از کل کل می پذیرم

پست من محتواش پایبندی به قوانین بازی هستش

و رعایت ادب نسب به دوستان و رقیبان قدیمی

نه کل کل

تایید شما و پشتیبانیتون از اون پست بنظرم جدای از تکه چسبانیتون از حرف ها و دیالوگ های مختلف که صرفا برای خود نمایی بود

یعنی شما هم علنی پا فشاری بر عدم رعایت قوانین دارید

اینکه من کی هستم یا چی هستم و سا کجا هستم مشخصا به شما ارتباطی نداره :)

اما این رو بدونید

هیچ مولتی کشی صنعتی یا سنتی در سرور موندگار نخواهد بود

ویرایش شد.

البته یه بیماری هم به اسم اگوسنتریسم:) متاسفانه شما در جایگاهی نیستید که بتونید این موضوع تشخیص بدید حتما به پزشک مراجعه کنید

و خب در کنار تحریف کردن حرف بنده!

ولی در مورد اگوسنتریسم و تشخیص و توصیتون راجب مراجعه من به پزشک

از همه دوستان دنبال کننده سوال میکنم

اگر شخصی توصیه کنه که طبق قوانین مشخص بازی عمل کنیم و تخلف نکنیم بنظرتون بیماره؟

قدیمی تر ها بیاد دارند سرور هایی که طبق قوانین ادارهو بازی میشد

هر سرور گاهی به 30 کا پلیر هم میرسید

و جذابیت فوق العاده ای داشت همیشه در حال یاد گیری چیز های جدید و تست و خطا بودیم

همیشه لذت میبردیم ازین بازی نه بخاطر گرافیک مزخرفش یا بودن ادم های واقعی

بخاطر چالشی که ایجاد میکرد

تفکر و همکاری

بعد از فیلتر و اپدیت 4

خیلی ها رها کردند این بازی رو

چون دیگه تفکر و همکاری درش معنا نداشت!

شد محل خودنمایی اونم بدون زحمت!

برای خیلیا شد تنها جایی که میتونستن من من کنن!

اینا خاطرست داداش!

خاطره خیلیامون

ولی تا حالا فکر کردید به اینکه اگر درصدی از اون پلیر ها برگردند چی میشه؟

بازم کسی میتونه بیاد بگه فلان قدر خرج کردم؟

شما راجب manic syndrome اطلاعاتی دارید؟

ممنون میشم اطلاعاتتون رو اینجا بیان کنید تا دوستان با خوندن علائم این سندروم دوستان خودشون مقایسه و قضاوت کنند

پ.ن 01: شما تو چه جایگاهی هستید که با توهین و خودنمایی سعی دارید خودتون رو اصل اصلح نشون بدید؟

پ.ن 02 : واقعا دوستان توی انتخاب اسم برای ساید ها یکم بی سلیقگی نشون دادن امیدوارم زودتر حل شه!

The post was edited 1 time, last by Eh S aN ().

• سلام خدمت همه عزیزان 🙏

والا ما هر کار کردیم نتونستیم رجیستر کنیم id قبلی فروم رو.

کلی هم عوض شده😁

میریم که اولین پست رو داشته باشیم..

برگردیم به سرور

وضعیتت حراجی بسیاررر ملتهب شده.. ;) و چقدر خوبه..

10 عدد پماد دوستان زحمت کشیدند از ما خریدند 4هزار سیلور..

وضعیت اکانت های رومن توی تاپ غارت و پاپ فعلا خیلی عالیه ولی بنده هر چی گشتم گول غارتگر ندیدم..

و اما بنده قبل اینکه استارت بزنم بازی رو

سعی کردم یه دوری تو فروم بزنم اولین چیزی که به چشمم خورد فروم بررسی سرور 1 راند 4 بود.. نمیخوام بحث اون سرور به این جا کشیده بشه.. ولی من طبق مطالبی که الان تو این 3 صفحه فروم خوندم دوستان عزیز همچنان روی مواضع اون سرور پافشاری میکنند.. :!:

کی تا حالا مولتی کشیدن شده افتخار! X(

یعنی کم شدن پلیر این اجازه رو میده به دوستان که از شهرک های خودشون روننمایی کنند با افتخار و بعد بگند ماn تا همر و nسایز همر کشیدیم!

بالغ بر 70 صفحه فروم سرور 1 رو خوندم فقط به عنوان خواننده..(باز خواهشا نفرمایید چون عضو جدید محسوب میشه اکانت فیک هستش و اینا) هر بار به نهضتی که توسط ایدین عزیز تشکیل شده بود بیشتر افتخار کردم(تصمیم خودمه که اومدم این سرور پس باز هم نفرمایید برو سرور 1)

واقعا اینقدر سخته قبول حقیقت! که فقط و فقط برای مطرح شدن خودتون چشمتون رو روی حقیقت میبندید!

تصمیم بود که اینجا به خاطر تایکم کم در حد دف ساز به دوستان کمک کنم ولی تصمیم گرفتم نشون بدم ارمان بازی پاک تو همه سرور ها جریان داره...

واقعا زیبا نیست حتی اگه 50 پلیر تو یه ساید جمع بشند و با هم بازی کنند بدون مولتی(بحث صنعتی سنتی رو پیش نکشید مبحث جداست) یعنی اگه سایز همر کوچیکتر باشه چه فرقی داره.. خوب به همون اندازه هم دف کمتره

واقعا تعجب کردم یه عزیزی(ذکر نام نکردم) روز اگه اشتباه نکنم 60 سرور 5 تا همر کشیده اخه چطور! بعدم میاد میگه ای ایهناس اینم ماحصل کار ما...بعدم به دلیل بن شدن شهرک صنعتی طبق معمول دکمه حذف کوچ به سرور جدید.. (خیلی جالب بود ناراحت بودن اگه میخواست بن بشه چرا اول سرور نشد الان شده این حتما دلیلش فلان و فلان بوده) :P^^^^^^

بعدم اعلام. میشه اره هر جا قوها باشند کلاغ ها هم هستند.

دقیقا حرکات گروه سنی ب

ایدین عزیز امیدوارم مثل همیشه باز هم پست های اموزشی و تحلیلی زیبات رو ببینیم و با این حرکات نازیبا نا امید نشی.. هستند دوستانی مثل من که از پشت صحنه همیشه حمایتت میکنیم و تو رور سر مشق خودمون قرار. میدیم..

پ.ن: از همین تریبون اعلام میکنم درسته سایز همرمون با ت. ق. ل. ب اییی که میکنید اندازه شما نمیشه ولی دونه دونه مولتیاتون رو. میزنم، بهتره که یاد بگیریند دوستان گل خفن بودن ملاک انسان بودن نیست..

پ ن2: مسعود An0nym0uS اورجینال...، برگشتی چه خوش برگشتی..

پ ن3:فکر کنم جایزه پینوشت ها رو گرفتم..

امیدوارم دوستانی که با این ایده موافقند که. کم هم. نیستند اعلام. امادگی کننند تا هر سروی این جور حرکات رو دیدیم مثل خودشون بازی رو براشون جهنم کنیم

مدیر عزیز امیدوارم پست پاک نشه و شما اکانت مدیریتون با اکانتی دیگتون 2 تا دیدگاه جدا داشته باشند.. جدا کردن کار از طرز فکر.. متشکرم:thumbup::thumbup:

سپاس

نوید

<3

:!:مایییم و نوای بی نوایی.

بسم الله اگر حریف مایی.:!:

• سلام دوست عزیز

فکر کنم شما مرزهای صخره نوردی جابجا کردید با این پستی که گذاشتید!

همیشه بحث بازی پاک ناپاک میبینم با لبخندی ازش عبور میکنم مثل بحث ما قدیمی ها و شما جدید ها اما بزارید پایه ای و اصولی بحث کنیم.

اصلا تعریف بازی پاک و ناپاک که میگید را میشه شفاف کنید؟ راستش این بازی هیچ اساس و منطقی به نام پاک بودن درش نهفته نیست، از جاسوسی که تو ساید دیگه بازی میکنه برای اهداف ساید دیگه ، خفت و غارت .... خیلی موارد دیگه هیچ چیزی تو این بازی نمیگه شما اگر سالم بازی کردید بهترین بودید برنده هستید! راستش من بازی وقتی بازی میکنم به همه اعصاب خورده ای ،وقت ، هزینه و حتی نبردن بازی در عین شایستگی رو می پذیرم عدالت هیچ وقت معنی مساوات رو نمیده،برای بهتر و روشن شدن بحث یه سوال مطرح میکنم

اگر قرار باشه یه کیک رو بین دو نفر تقسیم کنید چطوری تقسیم میکنید که عدالت بین هر دو رعایت بشه؟!!

ویرایش شد چرا که چون رفتید پست های ایدین رو خوندید و از نظر ذهنی به تفکرات شما نزدیک بوده(البته فقط فکر میکنید که نزدیکه) و اینکه از نحوه قلم اون خوشتون امده (این یک گزینه خیلی مهم هست)پیروی نهضت ایدین شدید:)حتی دقیق در مورد تفکر و نگاه ایدین به این بازی نمیدونید:) خود ایدین از اینکه جاسوس تو ساید دیگه داشته باشه یا تو فروم از نظر روانی یک تیم یا شخص تخریب کنه کوتاه نمیاد فقط چون مدلی که بازی میکنه رو میخواد همه اون مدل بازی کنند براش توجیه خوشگل میاره:) بنده همین جا اعلام میکنم هر کدوم از این دوستان ادعا پاک بازی دارند بر مبنای بهتر بودن بنده دکمه چلنج اکسپتم خورده هر سروری با هر میزان زمان که نیاز دارند اعلام کنند بنده میپذیرم که بصورت تک به تک بازی کنم با هر مقیاسی که دوست دارید مدیریت منابع، فارم شدن، ساخت تعداد نیرو در زمان مشخص با احتساب اتک پوینت ، هر چیزی که فکر میکنید توش خوب هستید:) این چلنج رو خواستید به ایدین اطلاع بدهید :) بیاد :)

نکته بعدی اینکه این وقتی میاد قدیم با الان مقایسه میکنید کمی خنده دار هست شاید این قیاس رو برید برای یه سری انجام بدید به به بشنوید اما اینجا خریدار نداره، اون زمان که تراوین هر سرورش 30 هزار اکانت میخورد تازه اینترنت ای دی اس ال امده بود تو ایران:) اون زمان کنسول بازی پلی استیشن یک بود که نهایت میتونستی با بچه محلتون فوتبال 99 یا تیکن سر حساب بازی کنی؟ الان گوشی هاتونم اینترنت دارن، کنسول های بازی اجازه بازی بصورت انلاین رو میدهند و .... استریم و استریمر بودن شغل محسوب میشه:) خب طبیعی میزان تمایل به بازی تراوین با این اتفاقات کم بشه، اما الانم نگاه کنی تراوین به پلیر اهمیت نمیده به میزان سود دهی توجه میکنه بازی به سمتی رفته که شما نهایت یه اکانت بدون غارت به علت کم بود پلیر نبود فارم،حذف ناتار(ناتار یه زمانی تا کتیبه تخمریزی نمیکرد چون میخواست پلیرهاش بمونند) بزنید گلدکراپ کنید تعداد ده زیاد بزنید که بتونید هزینه ساخت همر بدهید، الان با توجه به این حجم از پلیر یک همر خوب راحت یه واندر کلین میکنه چون دفاعی وجود نداره پلیری نیست که ذفاع بسازه:)) به نظرم این چیزی که اسمش گذاشتید ناپاک در واقع کیفیت سرور بیشتر کرده نه تنها بد نیست بلکه به نظرم کمیها و کاستی های که سایت تراوین در حق پلیرهاش کرده رو جبران کرده:) بیاید بهتر نگاه کنیم!

پ.ن: حیف پستت پاک شد :)) مغلطه گر خوبی هستی، حس میکنم بو تری دات میدی؟ تری داتی هستی(مجید ابی اینا)؟!

The post was edited 2 times, last by A y N a Z: لحن نامناسب ().

• دوستان برادران خواهشا قبل از شروع هر سرور تاپیک امادگی اون سرور رو یه مرور کنید

تو این سرور از همون اولش قرار شد مولتی و پاک باز ها با هم بازی کنن تمام

بحثو الکی عین سرور یک کشش ندید

سیستم این سرور خوشبختانه از همون اول کاملا شفافه نیاید بعد یه ماه حرف از حذف مولتیو و ... بزنید

اگه نمی تونید با این شرایط بازی کنید جمع کنید یه سرور دیگه با اسطوره گرامیتون اقا ایدین بشینید دور

هم بازی کنید

تو این سرور شرایط اینه

• سلام...

متاسفانه مدیر عزیز راهی نیست؟؟ اگه پست حذف شد به کار بر اطلاع بدید!؟

متاسفانه من جواب شما رو نوشتم!

ولی خوب پست نمیدونم بنا به دلایی حذف شد..

عزیزم الان این جواب شما میشه یکم. روشن بفرمایی اصلا چه ربطی داشت! تو صحبتت هات دنبال پرتقال ف... که هیچ پرتقال کیلو. چنده میگردم..

شما معنی و مفهوم پاک بازی و اشتباه متوجه شدی یکم بهتره دیدت رو عمیقتر کنی به مساعل.. اتفاقا این ارمان در جهت جذب پلیره که پلیر های ساده دلسرد نشد از جمله خود من شما که مشخصا حرفه ای هستی^^

در ضمن باز چه ربطی داشت به چلنج شما با دوستان پاک باز یا ایدین! هر جور اومدم. ربطش بدم نشد😒

ولی از اونجایی که مشخصا شما تو هر بند صحبت هاتون حرفای خودتون رو نقض میکنید و متاسفانه مشخص نیست از حرف هاتون ما.. چی رو باید سر در بیارییم..

فقط این رو متوجه شدم هر کی اول بیاد مخالفت کنه فکر میکنه برندسست...

و معنی و مفهوم بازی پاک رو به درستی متوجه نشدید..

پیشنهاد میکنم خودتون پست های خودتون رو 2 بار بخونید اگر چیزی دستگیرتون شد خوشحال میشم ما کم سوادان رو در جریان بزارید...

کارت 500 ملیونی رو الان دیدم👉😁

گروه سنی ب ?(

پس میگیرم

گروه سنی الف?(

پ.ن:مطرح شدن به چه قیمتی

پ. ن:تری دات:!:شما! تری دات!

ای دی اس ال! دی یال اپ

ما به کجا میریم واقعاااا........ :huh:

مدیر جان زحمت ادغام با شما

سپاس

نوید

<3

دوست عزیز و گرامی

شرایط سرور رو تایپک امادگیش مشخص نمیکنه پلیرها مشخص میکنند

احساس خطر کزدید برای مولتی بازیتون!.. ?(

چرا واقعا اینقدر عشق خفن. بودن رو دارید نمیرید x رو بازی کنید!!! برید همونجا دور هم. خوش باشید.. برعکس فرمودی بزرگوار

متاسفانه یه عده امثال... انگشت شمارم هستند.. به علت عقده خود بزرگ بینی و دست به هر کازی میزنند حتی توی بازی..

اقا شما بزرگ.. رکورد زن.. همر گنده... خوب شد.. خوب چی شد.. کاپ طلاییی میدن... پس برمیگرده به 2 خط بالاتر. حرف بنده...🖕🖕🖕🖕🖕

اتفاقا میاییم و میزنیم 👊هدف همینه که خسته بشند از هزینه های ملیونی بدون نتیجه.. 👣👣

و اما بند اخر باز هم تاکید میکنم شما نمیتونی شرایط رو تعیین کنی نهایت واسه ربعت که اونم شک دارم بتونی که عرض کردم قطعا شک دارم..

یکم تفکر.. بدون کینه ورزی..

یکم فکر. کنیم به اون پلیر ساده.....

خیلی چیزا که تکرار مکراراته.. رو باید در نظر بگیریم..

در اخر شما رو با یه بیست شعر تنها میزارم

الیته اگه بدو بدووو نییاییید جواب بدیدد ..اسمون رو به ریسمون ببفاید.. اخرشم خودتونم متوجه نشید چی گفتید😁🤣

ادمی را ادمیت لازم است

چوب سندل گر بسوزد هیزم است

عزیزان صنعتی کش در سرور منتظر باشید..

عزیزم شرایط اینه..

سپاس

نوید

<3

:!:مایییم و نوای بی نوایی.

بسم الله اگر حریف مایی.:!:

The post was edited 1 time, last by A y N a Z: ادغام ().

• والا من شخصا توی سرور نرمال فک کنم حدود 200 تا تونستم در بهترین حالت رعد بسازم وقتی حمایت تمام شد
    ولی بازم از گول بازها بپرس!
    من با اینکه علاقه به گول دارم ولی خیلی وقته بازی نکردم همش منو گیر این توتن لعنتی انداختن!

کم بود دف رو خوب گفتی قبلا تراویان اصلا به دف ساز اهمیت نمیداد ولی جدیدا بهتر شده مخصوصا زمانی که امتیاز دفاعی به جای اینکه به صاحب دهکده داده بشه به سازنده داده میشه!
    بدبخت دفساز مثل کارگر معدن بود نه کسی میدیدش نه دلش به چیزی خوش بود توی تاریکی و فشار بالا کار میکرد تا سرور تموم بشه آخرش اون همر ساز و هولدر کیفش رو میکردن!
    الان انگیزه بیشتری هست برای ساخت دفاع چون میدونه یه مدال گیرش میاد!
    راه حل کم بودن دفاع روی آوردن به مجتمع، شهرک، شهر و کشور سازی نیست هرچند که جواب میده :S:) ولی فعلا عامه پسند نیست!
    ما متاسفانه توی خود اتحادها کار فرهنگی کم میکنیم!تازه کار ها که میگی دفاع بساز بهشون بر میخوره(من خودمم هنوزم بهم بر میخوره8))
    مثالشم اینه که خیلیا نمیدون برنده سرور تیم هست که بتونه ضربه بیشتری بخوره و سرپا بمونه نه تیمی که بتونه ضربه بزرگتری بزنه!