نقد و بررسی سروردو ایکس | آغاز 24 دی 1397 |

• با سلام مجدد به همگی<3

دوستان عزیزم من ادعای پاک بازی ندارم و علاقه ای هم به این قضیه که شما پاک بازی کنید یا نکنید هم ندارم . طرف صحبت من با دوستانی بود که کف فروم به یه سری از دوستان تبریک میگن وگرنه آخرش اشاره کردم که شما هر کاری دلتون میخواد بکنید :thumbsup: به ما هم ربطی نداره 8)

یه دوستی هم بود علاقه داشت تبدیل به بابک زنجانی بشه ، خب بشو عزیزم اون قسمتش هم به ما مربوط نیست ، ولی وقتی اعمال قانون شدی نیای بگی چرا منو بازداشت کردن :rolleyes: سابقه نشون داده م م جدید میذاره سرور یه سر و شکلی بگیره بعد اکانت های مولتی باز رو بن میکنه ;)

پ.ن. من امیدوارم برای کارهای غیر قانونی خودتون یه حد و مرز هایی رو گذاشته باشید و به اشتباه خرید اکانت ، کتیبه زدن با تک هیرو ، زدن اکانت دشمن به در و دیوار و ... رو جز زرنگی حساب نکنید .

• سلام یک سوال دارم اقا قسمت خاکستری میتونم ده دوم و پایتخت خودمو بزنم چون واحه گندم 2 تا کنارشه و خودش هم 9 گندمیه ولی دیگه اطرافم 9 گندمی نیس فقط 7 هست .

یا کلا نمیشه قسمت خاکستری دهکده بزنم؟

• سلام یک سوال دارم اقا قسمت خاکستری میتونم ده دوم و پایتخت خودمو بزنم چون واحه گندم 2 تا کنارشه و خودش هم 9 گندمیه ولی دیگه اطرافم 9 گندمی نیس فقط 7 هست .

یا کلا نمیشه قسمت خاکستری دهکده بزنم؟

سلام دوست عزیز

البته میتونید دهکده بزنید تنها ایرادش اینه که اولش ناتار با کاتا میزنه به نیت 0 کردنت . که باید طوری پاپ بزنی که 0 نشی و این حمله فقط یک سری هست . البته تو منطقه خاکستری امتیاز فرهنگی هم نمیده .

• با سلام خدمت دوستان عزیز

خواستم نکته کوچکی رو به دوستان عزیز اعلام کنم در مورد نهضت آیدین عزیز و پاکبازی و سعی کنیم این مورد رو خاتمه بدیم تو فروم.

دوستان عزیز ما این نهضت رو توی سرور یک تجربه کردیم و کاملا با تبعاتش روبرو شدیم. در کل ماهیت نهضت بسیار عالیه و ضامن برگشت پلیرهای قدیمی ماشین به حساب دست به تراوینه اما این نهضت نیاز به فراخوان و اعلام آمادگی تیمی داره و حمایت همه جانبه وگرنه توی هر سروری بره محکوم است به شکست.

توصیه میکنم به عزیزان قبل از صحبت در این موارد توی هر سرور قبلش یک تیم کامل جمع کنید و بعد وارد سرور بشید. اینجا تمامی سایدها به نسبت حاوی بازیکنانی هستند که با روش مولتی بازی وارد ساید شدن و همین بازیکنان هم داخل هسته اصلی لیدری هر چهار ساید هستند. پس عملا هیچ اتحادی حاضر به همکاری با شما نخواهد شد مگر اینکه بخواهد شما رو سیبل حملات کنه و ساید رقیبش رو با وجود شما ضعیف کنه و در عمل هیچ باوری به آرمانهای شما ندارد.

اگر مدافع پاکبازی هستید توی این وضعیت سعی کنید خودتون رو پاک نگه دارید و با تمام قوا اکانتتون رو بالا بیارید. مطمئن باشید بهترین دفاع از پاک بازی در این سرور اینه که بتونید با پاکبازی بیشترین سهم رو توی اتحادتون داشته باشید.

از همه عزیزان هم خواهش میکنم از توهین به پلیرهای با تجربه و بزرگ تراوین ایران و همچنین اتحادهای بزرگ تراوین خودداری کنند. چون خیلی از بازیکنای حال حاضر تراوین تجربه هاشون رو مدیون این بازیکنان و اتحادها هستند.

با تشکر

پ.ن : با کمال احترام لطفا سوالهای آموزشی رو توی قسمت آموزش فروم بذارید اینجا نقد و بررسی سرور هست .

پ.ن : فکر میکنم تو این گرونی آیتم ها کلاسیک بازها بتونن با استفاده از تجربیاتشون عملکرد بهتر داشته باشن.

S2 R2 : illidan
    S3 R2 : Pishro
    S2 R3 : V4r

• سلام به همگی
    امروز اومدم تو این سرور لاگین کنم از کرده و نکرده زندگیم پشیمان شدم. چرا که با دیدن قیمت اجناس توی بازار فشارم افتاد و با اب قند به هوش اومدم !
    دوستان واقعا ارزش داره واسه یه بازی ان همه پول خرج کرد ؟
    واقعا این تراوین بازی عادلانه ای نیست . یکی با پول , جاسوسی , خریدن اکانت , واندر حذف شد , ... رو لولو برد !
    و جالب اینجاست همه میگن که ما پاک بازی میکنیم تیم حریف یزیده !
    و در اخر :
    ای مرد !
    کم تر دم از بازی پاک بزن !
    اگه راست میگی ریدت رو دستی بدون باگ بزن:D

پ.ن : اماده کار با قرارداد 4 ماهه کمترین هزینه بیشترن بازده , تضمینی , با سابقه ای درخشان !8)

• تراوین یه بازی کاملا محاسباتی هست .ما با ماشین حساب اومدیم شما با کارت بانکی . شما سعی کنید با خرج کردن زیاد مولتی بازی و هزار جور تقلب اکانتتون رو بالا بکشید . ما هم با بازی سعی میکنیم نشون بدین هنوز تراوین زیبایی های خودش رو داره .

hashashin ts19
    hashashin ts6

sib ts3

Kobeskippy ts1

winner ts1

hashashin tx3

غارت تو حمایت تخصص ماست

• یکم آروم تر! بوی کارت ۲۵۰ میلیونی به دماغتون خورده از هول حلیم تو دیگ نیوفتید!

من موندم مغزای تک بعدی بعضیا کی میخواد بفهمه اینکه یه مولتی رو یه نفر بکشه بالا و ریدش بده با اینکه اونو بکنه پارکینگو توش نیرو پارک کنه هیچ فرقی نمیکنه و اینکه اونو توش دف بکشه بازم هیچ فرقی نمیکنه فقط تنها فرقش با گذشته اینه که به جای پارک دارن ریدش میکنن صورتش یکیه!

شما بیا به من بگو تو این سرور که چها تا ناتارم اسپان نشده طرف چطوری و چیو غارت کنه؟! فرض کن مولتی اکانت ها هم نمیبود و سرور با ۱۵۰-۲۰۰ تا اکانت بود!

اینقد که رگ گردنتون بابت این موضوع باد کرده و اولدورم بولدورم راه انداختید سر اکانت داشتن و جاسوس داشتن و همر خریدن تو ساید های دیگه هم باد میکنه؟‌!

اصل موضوع بازی ناجوانمردانه و کثیف و ضایع کردن حق بقیه به خرید و ف.روش اکانت و ایناس وگرنه اونی هم که داره اکانت دیگه ای میکشه داره زحمت خودشو میکشه و دوباره میگم ویرایش شد

شما به جای اینا برو نگران این نباشکه این موضوع جا نیافته چون چیزایی که اخیرا از تیمای مثلا گنده دیدم مثل تیم آمرداد سعی در طبیعی جلوه دادن این موضوع داشتن! و پایبند هیچ اصولی نبودن ! یا همین آقای ۲۵۰ میلیونی که تنها چیزایی که ازش شنیدم تو سرور گذشته این بوده که همر فلانی و فلانی خریده و به فلانی و فلانی اینقد پیشنهاد داده!

ویرایش شد

پ.ن: در صورت اینکه بخشی نقض قوانین میکنه لطفا فقط بخش مربوطه رو پاک کنید

I'm not arguing, Just explaining why I'm right

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط A y N a Z: استفاده از ضرب المثل، کنایه یا جملات عامیانه که میتوان از آنها برداشت نامحترمانه کرد ()

• متاسفم از طرز تفکر غلطتون

که فکر میکنید شما میزان هستید!

میزان قانونه

و اگر قراربه تغییر قوانین باشه... مشخصا از طرف شما و دیگر اشخاص نخواهد بود

• بخش 8. بند تغییر و اصلاح قوانین
      • بخش 8.1 حق تغییر قوانین در هر زمان برای شرکت تراوین محفوظ است.
      • بخش 8.2 اگر هریک از مقررات بازی بی‌اعتبار یا بی‌اثر شوند، این امر روی اعتبار سایر مقررات تأثیری نخواهد گذاشت. شرکت تراوین متعهد است که مقررات بی‌اثر را در اسرع وقت با مقررات جدید جایگزین کند.

فکر میکنم اکثر پلیر ها تاپیک امادگی سرور رو مطالعه کردند و خیلیا مثل بنده هدفشون از شرکت در این سرور مقابله با ایتن تفکرات غلط بوده و هست!

انتخاب ما این بوده و با پافشاری روی بازی بدون تخلف

و تا حد امکان چه در بازی و چه در پای فشاری روی قوانین جلو دوستان متخلف رو خواهیم گرفت

و باقی دوستان متخلف میتوانند مانند گذشته در سرور هایی با خرید نیرو از بازی لذت ببرند :)

و اونجا بجای تفکر از جیب مایه بزارند :)

سطح سرور بشدت بنظر پایین میاد

ولی تاپ تن رو نگاه میکنیم اولین چیزی که ادمو جذب خودش میکنه چند اکانت رومن هستش که واقعا بازیشونو تحسین میکنم و امیدوارم با بازی خوبشون سرور و جذاب تر کندد

برام عجیبه اکانت The Old CroWs با اون علاقه شدیدشون به رنک تاپ دارن فاصله میگیرند از رنک

با اون نوع اعلام امادگی خاص خودشون یکم برام عجیبه!

گویا دنبال بهره برداری های اینده به سبک خودشون هسنتد و زیاد چشمی به این هفته ندارند :)

• سلام

والا ما هم چند سرور هست همینو میگیم,خیلی راحت همگی کنار هم بازی میکنیم. حالا تهش به قول شما اینه صنعتی بازا بن میشنو میرن, اینم باز مشکلی نداره 50تا اکانت میمونید تو سرور باهم بازی میکنید:د (فکر کن مثلا تیم صنعتی باز اس ای بره کل بودجه سایدشون میپره اینجا دیگه صنعتیو سنتی با هم میسوزن:د)

حالا اینکه یه بنده خدایی میاد میگه اله بله جیمبله(بقول بهنام:د) 100% دنبال دیده شدنه دوستان باید اینجور پستارو ایگنور کنن

فعلا

پ.ن آرمان های آبدوغ خیاریتون این سرور خریداری نداره برید بسلامت:دی

پ.ن دکتر هانی بعیده الکی اومده باشی فروم سرورو بخونیو بری . ما دشمنای قدیمیو هم دوست داریم:د

• سلام

دوست عزیز اکانت ما چه رنک1 غارت باشه چه اصلا توو تاپ نباشه اون همرهایی که باید بکشه رو میکشه شما نگران نباش:d

داخل تاپیک اعلام آمادگی هم گفته شد کسی مشکلی با پاکبازی یا مولتی بازی نداره همه قراره کنار هم بازیشونو بکنن و لذت ببرن وبه سبک بازی هم احترام میذارن

در این سرور برای افرادی مثل شما که مولتی بازی به اسم دفساز و پارکینگ انجام میدید و دم از پاکبازی میزنن و واسه جذب پلیر دنبال آرمان های پوشالی پاکبازی هستن جایگاهی نیست و میتونید به سرور1 مراجعه کنید و با افرادی مثل خودتون بازی کنید

اسم اکانتتونو لطف کنید در هرسایدی باشید افرادی مثل ما کمکتون میکنیم زودتر تکلیف این آرمان پوشالیتون مشخص بشه :d

رکورد دار بن فروم :d

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط majidddddddd ()

• سلام و عرض ادب خدمت همه عزیزان و بزرگواران سرور دو ایکس

دوستان با توجه به اعتراض های اخیر مبنی بر خارج شدن فروم از جو اصلی ان ( نقد و بررسی سرور 2 ایکس )

از این به بعد تمام پست هایی که در محتوای ان اشاره شده باشه به بحث مولتی بازی پاک و به فرد خاطی تذکر داده میشود

لذا در مورد مولتی اکانت بودن داخل بازی به مولتی هانتر نامه بزنید و یا در صورت بروز مشکل به admin@travian.ir ایمیل بزنید

باتشکر

پ.ن » از ریپلی این پست اکیدا خودداری کنید

دستم بوی گل میداد ، مرا به جرم چیدن گل محکوم کردند

اما هیچکس فکر نکرد شاید من شاخه گلی کاشته باشم

odn7_moderator.png

لطفا قبل از ارسال پست «قوانین انجمن» را مطالعه کنید

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط A y N a Z ()

• سلام و عرض ادب

کلاغ خبر آورده که ساید 250 میلیونی مارو تهدید کرده به بلند کردن همر از تو خاک NE !!! برادر شمال شرق منطقه آزاده ، فقط به عواقبش هم فکر کن

مرز بازی کثیف رو حریف واسه ما تعیین میکنه ، ما فقط در راستاش حرکت میکنیم ;)

• سلام و عرض ادب

کلاغ خبر آورده که ساید 250 میلیونی مارو تهدید کرده به بلند کردن همر از تو خاک NE !!! برادر شمال شرق منطقه آزاده ، فقط به عواقبش هم فکر کن

مرز بازی کثیف رو حریف واسه ما تعیین میکنه ، ما فقط در راستاش حرکت میکنیم ;)

سلام خدمت همه ي دوستان

سيناجان درود

من كاملا هم عقيده هستم به شما ، مرز بازي كثيف رو حريف واسه ما تعيين ميكنه و ...

انشاا...كه سرور خوبي باشه به دور از كثيف كاري ...

• تنها اک بدون غارت این سرور که ده 2 رو زد اکانت SoloSmoke بود که اینطور که شنیدم رو حذفه

اونقدرا هم که میگی سخت نیست

پ.ن:دومین اکانت رومن هم به جمع غارتگران برتر پیوست

پ.ن 2 : یه گول غارتگر پیدا نشده هنوز تو این سرور

سلام دوست عزيز

در مورد بخش اول از پستتون بگم که خیلیا از جمله خودم ده ۲ رو بدون هیچ غارتی زدیم . (فقط يكم مديريت ميخواد)

این پست رو گذاشتم که نظر خودمو در مورد غارت بدم . ( اکانت من گول هست و اینکه شما گفتین چرا گول غارتگر نیست).

قبل ف.ی.ل.ت.ر همیشه اکانتهای گول تو تاپ بودن چون :

1- به جاى 2000 پلیر 20000 پلیر بازي مي كر.دن

2- ابادي 1 هفته خالي ميموند كه ميرفت تو فارم ليست .

در حال حاضر و در سرورهاى بعد ف.ى.ل.ت.ر غارت كر.دن تو هفته ى اول به نظر من به اندازه ى اينكه بتوني ده 2 بزني خوبه بيشتر غارت كني اشتباهه . رفتم يه نگاهی تاپ10 كردم , ديدم از 10 تا غارتگر سرور فقط 5 تا اكانت ده 2 رو گرفتن .

طرف 350 كا غارت كرده (نوش جانش) :دي , رفتم اكانتشو ديدم 175 جمعيتش هست يعني عملا كل منابعي كه غارت كرده رو داده تروپ ساخته (فكر كنم الان حدود 1.4 كا گرزی داره) كه از هفته دیگه غارت خيلي سخت تر ميشه (همه ازاد ميشن و همه شروع ميكنن به غارت)

الان اكانت بنده غارت نكردم اصلا و از همون اول سرمايه گذاری كردم رو زدن ده 2 و الان توليد 1 ساعت اكانتم از غارت خيليا بيشتره .

و در اخر ميخواستم در مورد نبودن غارتگر گول بگم :

نيروي غارت گول رعد هست و زير ساخت رعد خيلي هزينه بردار هست اول سرور :

ساختمان اصلي سطح 3 : 555 منبع

سربازخانه سطح 3 : 2865 منبع

دارالفنون سطح 5 : 4425 منبع

اهنگری سطح 3 : 4270 منبع

اصطبل سطح 3 : 2820 منبع

هزينه تربيت رعد : 6660 منبع

حالا از اينا كه بگذریم تازه هزينه ساختش مياد كه 1090 منبع ميخواد كه اول سرور بايد 27 واحه 25% خالي كنم كه به 100 عدد رعد برسم كه به نظرم با اين اوضاع , غارت كردن با اكانت گول اشتباه محظه .

به نظر من بهترين اكانتي كه از غارتش استفاده كرد اكانت The Old CroWs هست .

پ.ن : دوستان سعي كنيد از بازي خودتون لذت ببريد , بنده فقط با 1 اكانت اومدم اين سرور و ميدونستم كه قراره اينجا چی بشه

پ.ن : مولتي باز و پاکباز مكمل همدیگر هستن :دي

ماهان هستم از اكانت Castle Black .

• سلام ماهان عزیز

در محاسباتتون شکی نیست و تا حدودی تایدش میکنم

ولی چیزی که در نظر نگرفتید زمان هستش!

درسته تولیدات بالاست و حتی شاید بیشتر از افراد تاپ

ولی با پایان زمان حمایت اون دوستی که 170 تا پاپ داره میتونه با مقداری هزینه گلد خیلی کار امد تر باشه توی پاپ بازی!

هرچند اگر من جای ایشون میبودم همیین رویه رو ادامه میدادم و مازاد رو صرف پاپ کار امد میکردم

%D8%A7%D9%82%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D8%AF%D9%87.JPG

از دوستان عزیز تاپ تن مخصوصا اکانت اقازاده ممنون میشم لینک یا عکسی از دفاعتون ارائه بدید

• سلام

نمیدونم چجوری حساب کردی که گفتی یه نفر با پاپ 170 و تروپ و گلد میتونه خیلی کارآمد تر باشه تو پاپ بازی؟! عموما کسایی که پاپ بازی میکنند همه منابع رو نگه میدارن واسه ده 15 کراپی که اونجا یه همر بکشن بیرون(حالا بماند که کسایی که حرفه ای تر باشن یه نان کپ توپول تر هم در میارن) ولی کسایی که ریدر هستن باید هزینه ساخت نیروی جدید ، هزینه تلفات و هزینه پاپ رو متحمل بشن (با فرض این که همشون سالم بازی میکنند 8o) سبک بازی اسپید یه مقداری با سبک بازی نرمال متفاوته

در هر صورت من درک نکردم دوست داشتی یه شفاف سازی بکن :*

در مورد اکانت آقازاده سوال کردی باید بهت بگم که این دوستان سابقه طولانی در این سبک بازی دارن! با تحقیقات بنده از سرور های قبلی که ایشون بودن این تیم به اندازه ای اکانت داره که هفته بعد یا هر هفته ای که اراده کنه میاد نفر اول غارت و مهاجمین . معمولا هم اکانتی هستند که به انتها نمیرسن و حذف میکنند و میرن:!: 8)

و اما در مورد سرور یه نکته بگم

طبق تحقیقات من ( چند روزه که تحقیقاتم زیاد شده :thumbsup:) هیچ سروری بعد فیلترینگ ندیدم که این همه اتحاد تو صفحه اول باشند که همشون هم بالای 20 تا اکانت عضو داشته باشند

خلاصه اینو گفتم که قدر سروری که توش بازی میکنید رو بدونید . :thumbup:

پ.ن. تا الان دو بار با فاصله 8 و 13 ساعتی مهاجر فرستادم ، هر دو بار رفتم تو دیوار . خواستم اعلام کنم که خیلی نامردید ||;(

پ.ن. دوستان یه لطفی به ما و خودتون بکنید اگر قصد تایپ کردن دارید فونتتون رو یه خورده بزرگ تر کنید که قابل خوندن باشه والا ما آدمیم عقاب نیستیم که

• سلام خدمت همه دوستان عزیز

اینم لینک دفاع های دیشب ما

لطفا اکانت آقازاده رو وارد حاشیه نکنید

بازیتونو کنید

وقت مولتی هانترم نگیرین از بن گزارشش میدین

مرسی

اه:cursing:

• همه آمار ها داده شد به جز تعداد اکانت ها و اتحاد های ساید ها

ساید شمال غرب دارای 5 اتحاد با بالای 10 عضو هستش که مجموعا حدود 140 تا اکانت رو شامل میشن ( اتحاد های Koksal ، NW)

ساید شمال شرق دارای 9 اتحاد با بالای 10 عضو هستش که مجموعا حدود 190 تا اکانت رو شامل میشن ( اتحاد های Crows )

ساید جنوب شرق دارای 5 تا اتحاد با بالای 10 عضو هستش که مجموعا حدود 130 تا اکانت رو شامل میشن ( اتحاد های Wild SE )

ساید جنوب غرب دارای 7 تا اتحاد با بالای 10 عضو هستش که مجموعا حدود 170 تا اکانت رو شامل میشن ( اتحاد های SW Team ، MaMMUT ، TIGERS )

* اکانت های بدون اتحاد و عضو در اتحادهایی با کمتر از 10 عضو لحاظ نشدن. چه بسا بعدا یکی از همین اکانت ها یک تنه با یک اتحاد برابری کنه. پس این اعداد فقط جنبه آماری دارن نه قدرت سایدی

هیچ سروری بعد فیلترینگ ندیدم که این همه اتحاد تو صفحه اول باشند که همشون هم بالای 20 تا اکانت عضو داشته باشند

دوست عزیز یه تحقیقی راجب راند دوم اسپید بکنید قطعا نتایج بهتری کسب میکنید ;)

Half Alive

Numb Inside

Dying To Feel

Your Voice But a Memory

Fade to Black and Erase The Pain

Palisades - Erase The Pain 🎸💀🤘

• سلام ابى جان ...

زمان يكي از مهمترين عوامل تو بازي هست و شكي توش نيست و بنده كل حرفام بخاطر اين بود كه زمانو از دست نديم واز قافله عفب نيوفتيم .

سروراى قبل از ف.ي.ل.ت.ر همون اولش كاردان ازت می پرسید كه ايا ميخواي نظامي كار كني يا تجارت ؟ كه اكثرا ميزدن نظامي , دليلش هم زياد بودن اكانت هاي ثبت نام شده , ولي الان من 7*7 ديفالتمو باز ميكنم كلا 5تا ده هست كه 4 تاش هم اتحاديم هستن . :دي

به همين دليل بنده ترجيح ميدم به جاي اينكه غارت كنم بشينم منابع ارتقا بدم كه هرچی زودتر ده 2 رو بگیرم (زمانو از دست ندم و هرچی زودتر کپ بالا بكشم و همر سازي استارت بخوره)

ديشب يه نگاهی به تاپ كردم 3 تا اكانت جمعيتشون بين 100 تا 130 بود . به نظرت واقعا ارزششو داره ؟

پ.ن : كسي هست كه قهرمانش كتيبه يا اثر اورده باشه ؟ قهرمان ما كه شيرازيه ميره وسط راه ميميره :((