نقد و بررسی سروردو ایکس | آغاز 24 دی 1397 |

• درود بر تمامی بازیکنان عزیز .

این تاپیک جهت نقد و بررسی سرور با سرعت 2 ایکس آغاز 24 دی ماه 97 ایجاد شده است .

چند نکته مهم که باید به انها توجه فرمایید :

قوانین و مقرارت فروم " قبل از ارسال پست لطفا مطالعه شود"

thumbsup.png

تمامی موارد تخلف در قوانین انجمن ذکر شده است، اما به جهت تاکید بیشتر، لازم است که اشاره شود مدیریت انجمن و تاپیک، هیچگونه مماشاتی نسبت به پست های خلاف قوانین که شامل هرکدام از موارد زیر باشند، نخواهد داشت:

• استفاده از اکانت دیگری جهت استفاده از انجمن
    • لحن نامناسب، تمسخر، توهین و بی احترامی
    • به کاربردن کلمات رکیک حتی به شکل تلویحی، ضمنی یا غیرعلنی
    • استفاده از ضرب المثل، شعر، کنایه یا جملات عامیانه که میتوان از آنها برداشت نامحترمانه، توهین آمیز یا تمسخرآمیز داشت
    • بحث های نامرتبط با موضوع تاپیک ( در اینجا نقد و بررسی سرور 2 ایکس)، کل کل بیمورد، گفت و گوی شخصی
    • استفاده از عناوین و اسما متبرکه یا مقدس
    • استفاده از فونت درشت و چشم آزار
    • نقل قول و پاسخ به پست خلاف قوانین انجمن
    • هرگونه صحبت در خصوص عملکرد، پیشنهاد یا انتقاد از تیم مدیریتی تراوین

چنانچه با پستی مواجه شدید که از نظر شما خلاف قوانین انجمن است، تنها با فشردن دکمه ی گزارش و شرح مختصر تخلف، نسبت به گزارش پست اقدام نمایید و از پاسخگویی و نقل آن جدا خودداری کنید. ( دکمه گزارش در گوشه منتهی الیه سمت راست هر پست برای شما به شکل زیر مشخص شده است.)

آدم بودن است و انسان شدن ....

لینک ثبت نام

• جا داره همینجا از دوستان عزیز مدیریت تراوین یه تشکر ویژه بکنیم

بخاطر خوش قولیشون و ان تایم بودنشون!

حدود یک ساعته که منتظریم طبق گفته دوستان ساعت 17.30 سرور استارت شه

فعلا خبری نیست! دوستان میگن سرور توی ترافیک گیر کرده :D

• سلام خدمت دوستان ،

امیدوارم سرور خوبی بشه برای دوستان ..

فقط یه سوال پیش میاد که چرا Tx2 باید روی دامین ts4.travian.ir اجرا بشه؟ TS مگه برای سرور های معمولی نیست؟:/

• سلام و عرض ادب خدمت همگی

ضمن عرض پوزش برای مشکلات پیش امده

همونطور که اطلاع رسانی شد میتونید از این لینک ثبت نام کنید

لذا دامنه tx2 فقط برای سرور های تورنومنت میباشد

امیدوارم لحظات خوشی را در این سرور سپری کنید :love:

پ.ن » از ریپلی این پست اکیدا خودداری کنید

با تشکر

دستم بوی گل میداد ، مرا به جرم چیدن گل محکوم کردند

اما هیچکس فکر نکرد شاید من شاخه گلی کاشته باشم

odn7_moderator.png

لطفا قبل از ارسال پست «قوانین انجمن» را مطالعه کنید

پست 2 بار⁦⁩ ویرایش شد، آخرین بار توسط A y N a Z ()

• سلام دامین Tx2 فقط برای سرورهای تورنومنت و سرورهایی است که خود تراوین تعریف میکنن و برای هر کشوری تعریف میشود که خود تراوین تعیین کرده در مقدماتی اون معمولا ۱۶ کشور دامین ۲ایکس دارند و خوب چون این سرور سروره تورنومنت نیست و ارزش جهانی نداره برای همین آدرس سایت متفاوت از سرعت سرور هست..

امیدوارم برای دوستان هر ۴ ساید سرور خوبی پیش رو باشه ...

همچنین در ساید شمال شرق با یوزر The old crows همراه دوستانم امیرعلی؛ دانیال ؛ مجید هم بازی خواهیم بود..

• سلام خدمت همه دوستان

تقریبا نیم ساعته دارم تلاش میکنم ثبت نام کنم اما حتی بعد از تیک سبز خوردن کپچا وقتی رو گزینه "هم اکنون ثبت نام کنید" کلیک میکنم میگه که دوباره معما رو حل کنید

دوستانی که موفق به ثبت نام شدن لطفا راهنمایی کنید

• سلام مجدد عرض میکنم خدمت همه دوستان عزیزم

دوستان این پست رو صرفا جهت یاد آوری دقیق تر قوانین هم برای بازیکنان عزیز سرور هم برای تیم مدیریت تراوین میذاریم

شاید که کارساز شود و دیگر حرفی از سیستم صنعتی یا سنتی نشنویم!

پیشاپیش برای بولد یا تغییر رنگ عذر خواهی میکنم صرفا برای مشخص کردن بخش های مهم قوانین اینکار انجام میشه

بخش 1. اکانت

• بخش 1.1 هریک از بازیکنان مجاز به داشتن و بازی کردن با تنها یک اکانت در هر سرور از بازی تراوین هستند. داشتن هرگونه اکانت دیگری در همان سرور تخلف محسوب می شود با اکانت باید صرفاً به هدف منافع خاص آن اکانت بازی کرد. اکانتهایی که صرفاً به نفع اکانتهای دیگر وجود داشته باشند یا مالتی باشند و یا برای تولید منابع و ارسال به دیگران بازیکنان فعال هستند، ممکن است برای همیشه بسته شوند.

بخش 1.3 اشتراک‌گذاری رمز عبور اکانتها مجاز نیست. اشتراک گذاری رمز اکانت خود کاربر یا کاربر دیگری به هر نحوی مجاز نیست و شامل جریمه سنگین می شود. اشتراک گذاری رمز اکانت توسط جانشین باعث جریمه شدن جانشین و صاحب اکانت و کلیه اکانتهایی خواهد شد که رمز را دریافت کرده اند، و مسئولیت اینکار به طور کلی با صاحب اکانت خواهد بود. و هر گونه ادعای هک، لاگین غیر مجاز و خسارت های وارده از محل این اتفاق بر عهده صاحب اکانت خواهد بود. اکانتهای ثبت نام شده با ایمیل های موقت بدون اطلاع قبلی حذف خواهند شد، خرید و فر.وش اکانت، خرید و فر.وش منابع، طلا، نیرو و هر المانی که داخل بازی تراوین وجود دارد، مجاز نمی باشد و برای هر دو طرف، جریمه سنگین و یا حذف اکانت را در پی خواهد داشت.

اکانتهایی که از طریق «عملکرد جانشین» متصل هستند یا از روی یک رایانه با آنها بازی می‌شود، نمی‌توانند مشترکاً از یک رمز عبور یکسان استفاده کنند. شرکت تراوین بابت خسارات وارده به اکانت از سوی شخصی که رمز عبور اکانت را دریافت کرده است، غرامتی به دارنده اکانت پرداخت نخواهد کرد و مسئولیت کامل اکانت بر عهده صاحب اکانت است.

• بخش 1.5 سیستم معرفی- در صورت سوء استفاده از سیستم معرفی (مثلاً با ایجاد چند اکانت همزمان و نقض بخش 1.1)، هم اشخاص معرفی شده و هم معرفی کننده ممکن است مسئول شناخته شده و مورد مجازات قرار گیرند.

• بخش 3. استفاده از برنامه‌ها و سرویس های غیر مجاز

برای بازی «نراوین»، باید از مرورگری دستکاری‌نشده و معمولی استفاده کرد. استفاده از اسکریپ‌ها، کدها و ابزارها یا ربات‌های نرم افزاری برای خودکارسازی اقدامات مربوط به اکانت بازی تراوین یا شبیه‌سازی ویژگی‌های داخل بازی ممنوع می‌باشد. و استفاده در هر مقیاس و هر نوعی مجاز نیست و شامل جریمه سنگین یا حذف اکانت خواهد شد.

• بخش 5. خرید/فر.وش اکانتها
    • خرید یا فر.وش اکانتها، منابع، نیروها، دهکده ها، کتیبه ها، طلا، نقره، و هر گونه المان دیگر در بازی تراوین یا خدمات ارائه‌شده از سوی اشخاص ثالث به هر نحوی که به بازی تراوین مربوط شود ممنوع می‌باشد. و هر دو طرف شامل جریمه سنگین و یا حذف اکانت خواهند شد. اگر اکانتی بدون دلیل موجه، یکی از موارد فوق را از کاربران دیگر دریافت کند باید بلافاصله آنها را برگشت بزند، در غیراینصورت به عنوان خرید غیر مجاز المان های بازی، جریمه خواهد شد. همچنین شرکت تراوین و کلیه همکاران و نمایندگی های آن در سراسر دنیا حق شکایت رسمی در دادگاه های آن کشور از افرادی که این تخلف ها را انجام دهند را برای خود محفوظ می دارند. واگذاری اکانت ها به هر نحوی مجاز نیست. و اکانت خریدار و فر.وشنده برای همیشه مسدود خواهند شد.

• بخش 7.3 اکانتهای مالتی در سرورهای با سرعت بالا (اسپید) یا حساب‌های مالتی با جمعیتی کمتر از هزار نفر در همه سرورها، ممکن است بدون مسدودسازی/هشدار قبلی حذف شوند.

امیدوارم سرور جذابی داشته باشیم بدور از حاشیه و با عدالت و رعایت قوانین هم از طرف پلیر های سرور هم از طرف مدیریت سرور

براتون بهترین هارو آرزو میکنم

موفق باشید

• سلام به همه

من فقط دیدم مجید شمال شرقه دیگه ندیدم کی به کیه

زیادم وقت بازی ندارم این سرور

امیدوارم بتونم یه دفی بکشم برای رفقا

همه خسته نباشن

• سلام به همه

من فقط دیدم مجید شمال شرقه دیگه ندیدم کی به کیه

زیادم وقت بازی ندارم این سرور

امیدوارم بتونم یه دفی بکشم برای رفقا

همه خسته نباشن

داداش میگفتی گاوی گوسفندی میزدیم جلو پات :love:

میدونستم میای زود تر از اینا میرفتم رو مخت ^^

عشق منی<3

• سلام

گفتم برای اینکه جو فروم هم از خاله زنک بازی کمی دور بشه یه نگاهی با هم به سرور بندازیم :)

sduf_mini_map.jpg

همون جوری که میبینید بیشترین تراکم جمعیت به ترتیب برای ساید شمال شرق، جنوب شرق ،شمال غرب و جنوب غرب هست(!) به نظر میرسه علاوه بر تیم کلاغ ها مجموعه دیگه ای هم تو این ساید ریجستر کرده باشن (فرض بودن الدرزمیتونه قشنگ باشه) یکی از شاخص های بازی برای برد علاوه بر کیفیت پلیرهای ساید، تعداد پلیرها نیز می باشد که قسمت شرقی نقشه رو بر قسمت غربی از این نظر برتری داره!

p31t_20top.jpg

نکته جالب بعدی حضور پر رنگ نژاد رومن تو بیست نفر اول سرور هست حالا باید دید که یک اکانت رومن زودتر ده دوم سرور میزنه یا یک توتن(!) من خیلی علاقه مند هستم که یک اکانت رومن این کار انجام بده( از مدیریت منابعی که انجام داده لذت بیشتری میبرم)!نکته بعدی که طبیعی هم هست با توجه به تراکم جمعیت شمال شرق، سهم بیتشری در 20 نفر اول داشته باشه، نکته جالب دیگه اکانت اول پاپ از ساید جنوب شرق با نژاد رومن هست ، اکانت دوم باز از نژاد رومن اما از ساید شمال شرق ، اکانت سوم توتن و از شمال غرب

اتحاد تایگر از جنوب غرب هم به نظر میرسه که تیم هستند و با برنامه تشریف اوردن ساید جنوب غرب، امیدوارم این دوستان نوید یه تیم خوب در جنوب غرب رو بدهند

تبریک میگم به غارتگرهای سرور شب سختی رو داشتن، در این قسمت هم شمال شرق با داشتن 5 اکانت بیشترین تعداد رو داره و ساید شمالغرب و جنوب شرق هر کدوم با دو اکانت ویک تک اکانت از جنوب غرب! اختلاف نفر اول و دوم با بقیه تقریبا زیاد هست اینم نشون از کیفیت پلیر ها و مطمنا تعداد بازیکن های اکانت و زمان بندی خوب برای بازی که انجام می دهد رو داره!

البته تنها 18 ساعت از آغاز سرور گذشته و راه درازی در ادامه وجود داره

با توجه به آمار که مبینیم هم مشخصا اکانت های رومن نقش تاثیر گذاری تو این سرور دارند چه در نقش دفاع ساز چه در نقش هجومی(!) البته اکثر سرور ها تعداد اکانت رومن بیشتر از بقیه نژاد ها هست به علت هزینه کمتر و دیگر ویژگی های خاض خودش، اما در ادامه همین آماری که خود سایت بهتون نشون میده میتونید رتیه تولیدات منابعتون رو بین بازیکن های دیگر ببینید که فکر کنم گزینه جالبی باشه! رتبه قدرت نظامی هم در ادامه سرور جذاب خواهد بود.

موفق باشید

• تشکر بابت تحلیل
    ولی در کل باید در نظر داشت سرور تازه شروع شده و همه چیز فعلا الکیه
    هنوز قسمت پولیش شروع نشده که بشه نظر داد چی به چیه!^^^^

• و اما تیم پر برکت زئوس : ))) عزیزی که روزی 3 بار میگفتی غصه اکانتای بن شدمون رو نخورید، آزاد میشه، خوبی ؟ خوشی ؟ تمرین های انگلیسیتو کار کردی کامل ؟ سرور بعدی میخواین برین دات کام ها، اونجا دیگه به پینوکیو بگین پینوچکیو خیلی زشت میشه : ))) عزیزی که با واریز 32 هزار تومن اکانتا قرار بود آزاد بشه، واریز نکردین ؟:-" نمیخواین بیاین شفاف سازی کنین چه گندی زدین ؟: ))) الان احساس نمیکنی یکم برای بقیه باور این حرف که " اسمشو نبر یهو از غیب اومد مارو بن کرد و بعد فلان شد و بهمان شد و ..." سخته ؟:-" بعد خب حداقل هماهنگ باش با دوستت، دوستت توی فروم سرور 1 میره مینویسه : لطفا باگ ها رو برطرف کنید که اسمشو نبر، بازیکنای مارو دزد خطاب نکنه ! خب این یعنی یه خبرایی بوده دیگه شیطون : ))) ما که در بازی کثیف شما شکی نداشتیم، ویرایش شد : )) شما واقعا قبول ندارین لوزر اصلی بودین و هستین ؟: )) الان حتی دیگه اون جنوب شرقی که توی هر پستتون میگفتین 3 راند متوالی باختی هم نیست ! پر ادعا ترین تیم تراوین، متقلب ترین تیم تراوین برای بار دوم توی سه راند بازی، باخت :د شما که همتون میلیاردرین ماشالله، یکی بی ام دبلیو، یکی پورش، یکی 5 تا آپارتمان تو فرشته، خب گلدتونم از راه درست میگرفتین که به این فلاکت دچار نشین دیگه : )))) بعد حالا یه سوالی، جدی چطور روتون میشه با اون حجم از تقلب بیاین به بازیکنی یا سایدی تیکه بندازین و باهاش کل کل کنین ؟:-" خداوکیلی حد نداره روتون ؟ چی میشه که اینجوری میشین ؟:د بعد چی میشه که وقتی دستتون رو میشه، هنوز میاین و میرین ؟:د اون یکی که 3 بار خدافظی کرد، یهو دیدیم آخر سرور ویرایش شد

به اندازه کافی اذیتتون کردن دوستان، من بیشتر از این چیزی نمیگم، ایشالله که موفق باشید، البته اینجا که ول معطلید، در زندگی منظور:-"

یاد باد آن روزگاران یاد باد

آخرین باری که یه زئوسی تو فروم دیده شد سالها پیش بود !!!!

پ ن : بله رومن نقش تاثیر گذاری تو سرور داره چون باز شماها اومدین و مولتیو ، هیرو برای کلین کردن واحه و باز گلد تقلبی ؟!!!!

پست 2 بار⁦⁩ ویرایش شد، آخرین بار توسط A y N a Z: لطفا از واژه های مناسب تری استفاده کنید ()

• سلام به همگی

ازت تشکر می کنم که کمک کردی ساید مورد نظرم رو انتخاب کنم:love:

بعد از سال ها دوری از تراوین بالاخره به خودم گفتم باید یه تنی به آب بزنیم :) . این سرور وارد شدم امیدوارم سرور خوبی واسه هممون باشه .

من هادی هستم از بازیکن های سابق سه دات و ایگلز ( اگه به کسی بر نخوره8o) ساید جنوب غرب بازی رو از امروز شروع کردم ببینیم به کجا میرسیم . :saint::thumbup:

پ.ن. مدیر جان میدونم اینجا تایپیک معرفی و اعلام حضور نیست :) من به اون قسمتش نرسیدم متاسفانه .

پ.ن. کسی میدونه اکانت های فروم سابق رو چجوری میشه بازیابی کرد؟ هر کاری کردم نتونستم پیدا کنم X/

• سلام ایمان خوبی؟

راستش ما رفتیم همین جوری امدیم یه سر بزنیم اما گویا شما هستی و خواهی بود :)) متاسفانه پستت ارزش خاصی نداره چون در کنار هر 4 تا دروغ یک کلمه هم راست نوشتی که توجیه کنه همه رو(!) دو تا نکته تو ساید جنوب غرب که من هستم والا ریجستر از همه کمتر هست پلیر نیست جه برسه به مولتی :) (!) اصلا بگیم مولتی هست پس چرا از جنوب غرب یا شمال غرب کسی نیست تو تاپ 10

(با فرض هیرو برای کلین)

میبینی ایمان فقط درگیر حاشیه هستی حتی نمیخوای با واقعیت ها روبرو بشی(!) اینقدر به خودت دروغ گفتی که باورت شده .....

البته حاشیه پرداختن برای شما خوبه به هر حال جایی هست که میتونی توش مطرح بشی=))))

پست من هم یک تحلیل آماری ساده بود همین جوری گفتم فضا عوض بشه اگر نارحتت میکنه اونم نمیزاریم که شما بتونی راحت قصه ببافی =)) یادمه یه مدت یادگرفته بودی حساب کتاب میکردی میومدی فروم =)) من اون ورژن رو بیشتر دوس داشتم جذاب تر بودی

ایمان سر به سرم بزاری میرم دیگه نمیام =)))

• سلام عزیزان

مدیران محترم بازی که سرور هارو باز میکنن یه مشاوری چیزی بغل دستشون ندارن که برای همچین سروری با سرعت ۲ایکس بالای ۱۰۰ ساعت حمایت از تازه واردین نزارن!؟

01f_hemayattt.png

چیکار کنیم تو این تایم با این سرعت پر شدن واحه ها! اگه بخوایم دست به دامن قفس بشیم یا پماد بشیم هم با همچین مناظر دلخراشی برخورد میکنه آدم!

qvxf_hmmmm.png

ضمنا دقیقا چه اتفاقی داره میافته اینجا؟ :|

jmpu_ajab.png

پ.ن: وضعیت اسپان شدن ناتار ها تو مپ بعد از خروج [معامله کننده های نقره!] از بازی یکی از مهم ترین عوامل تعیین کننده درکنترل مولتی بازی هست که با حجم تدبیری که عکس های بالاتر میبینم فک میکنم نباید امیدی داشته باشم

I'm not arguing, Just explaining why I'm right

• بلی من هم هستم.

پست قبلی آخرین پست اسپید راند 3 بنده بود. ویرایش شد

قصد یادآوری بود که انجام شد (مثل اینکه دردناکم انجام شده)

علی جان سبک بازی زئوس بر پایه مولتی بود. امیدوارم این سرور اینجوری نباشه. همونجوری که شما میگی.

پ ن : ممنون از اطلاعات بسیار مهم و تاثیر گذاری که به ما دادی علی.

پست 2 بار⁦⁩ ویرایش شد، آخرین بار توسط A y N a Z: لطفا در مورد نحوه مدیریت اظهار فضل نکنید! ()