نقد و بررسی سروردو ایکس | آغاز 24 دی 1397 |

• بجای سفسطه همونطور که من اومدم گفتم "بلد نیستم با کیریلوید کار کنم" شما هم بیاید بگید "تو جنوب شرق اکانت داریم" تمام شد و رفت

پسر خوب

ما مثل شما نیستیم که بخوایم اکانت بسازیم تو سایدتون‌ :)

چونچایی های زیادی هم دیدیم. شما ماشالله تو سایدتون یک چونچایی ندارید! *از طرف کلاغ ها هم نخواهید داشت*

دو صفحه قبل برگردید میفهمید چه کسی تو کدوم ساید مولتی داره.

و در اخر دلیلی نمیبینم که دقیقا سطح میدون تمرینمو لو بدم که بتونید جاشو تو نقشه پیدا کنید :S اینم حدودی گفتم بدونی.

اگه اکانت تو ساید شما بود قطعا فاصله خیلی کمتر از اینا بود. پس این تویی که داری خودتو به کوچه علی چپ میزنی

قبل از عمل

بعد از عمل

پ.ن: شما به امار و ارقام دقت نکن زشته :دی

• خوب سلام بر‌دوستان با توجه به دوری بیش از حد از تراوین وبعد از چند مدت دوباره به فروم و تراوین برگشتیم. باشد که رستگار باشیم.:thumbsup::thumbsup:

اینجانب کارو بر روی اکانت

DeacTiveR

بازی میکنم از این به بعد

کوچیکتون :thumbsup:

من از نگاه کلاغی که رفت فهمیدم
    که سرنوشت درختان باغمان تبر است...

• عزیز کجا هر روز راجع به اکانت شما صحبت شده؟ یه بار صحبت شد که یکیتون اومد گفت اتک های اکانت شما ربطی به سایدتون نداره که در نوع خودش جالب بود اکانت توو جنوب شرق اتحادش اسم اتحادهای جنوب شرق بعد اتک هاش تافته جدا بافته از جنوب شرق :d

فعلا داریم اسکات میزنیم از مرزی هاتون سعی میکنیم زیاد منتظرتون نذاریم به زودی میرسیم خدمتتون درسته سرور دو ایکسه فیلم هندی که نیست هفته سوم پلن بریم یکم صبرکن آناناس هاتون آماده برداشت بشن میایم

حالا کدوم اکانتو اول بزنیم هنوز تصمیم نگرفتیم این آرمین یکم شیرازیه تا بیاد آنالیز کنه زمان میبره

یک عمر خودت تو هر سروری رفتی با همین جمله گند زدی تو بازی بقیه، حالا این حرکت شد جالب توجه!!
    فک کنم اولین سروری باشه که خودت یکاره ای تو بازی هستی و دیگه این جمله رو نگفتی، اولین باری که خودت نگفتی داری از بقیه ایراد میگیری؟!

• دوست پرحرف من, همونطور که آرمین هم اشاره کرد اثر روزی یکی بیشتر نمیشه استفاده کرد و با توجه به قیمت پایین اثر تو حراجی, یک کارگر ساده روزمزد هم توانایی خرید روزی 1 اثر رو خواهد داشت و اثر هنری استفاده کردن آنچنان تاثری روی پاپ نداره و برای دهکده جدید زدن معیار اصلی جشن بزرگ هست.

پیشنهاد میشه در کنار فعالیت شدید توی فروم در بازی هم یه چرخی بزنید و اطلاعاتتون رو بروز کنید

پ.ن: دوستان چشم امیدشون به مورال اکانت ماعه شاید تو دفاع و حمله به کمکشون بیاد D: به کمک ما که نمیاد مطمئنا !

سلام بر شما سلطان کیریلوید

عزیز دلم ، کسی نگفت ما اثر هنری نمیتونیم بخریم ، بحث سر امتیاز فرهنگی تولید شده تا کنون بود .. وگرنه عمو فرید این گلد هایی که روش مانور میدین رو روی اکانت فیکاش میزنه :))

بازم ممنون که بهمون یاد دادی چطوری از کیریلوید باید استفاده کنیم و همچنین باید جشن بگیریم :دی! اخه نمیدونستیم

bx52_syd.png

فعالیت دیروز شما توی فروم به اندازه فعالیت یک سال اخیر بنده بود :دی

تنها رنک 1 ی که من دنبالشم فقط اینه بقیه سوتفاهمی بیش نیستن :p

7wd_rnk1.png

پ.ن » مورال هجومی هم جالب بود به نوبه خودش پیشنهاد میکنم به المان ی گزارش بدن تو اپدیت های جدید لحاظ کنه :دی!

harley-quinn-suicide-squad.png

Heal The World Make It A Better Place

For You And For Me And The Entire Human Race

There Are People Dying If You Care Enough

For The Living Make A Better Place For You And For Me

• سلام و وقت بخیر خدمت فروم خوان های عزیز 22 روز از سرور میگذره وضعیت اتحاد ها و بازیکن های هر ساید به این صورت هست:

از ۱۰۰ نفر اول بازی شروع میکنم

36 بازیکن شمال شرق

30 بازیکن برای شمال غرب

23 بازیکن برای جنوب شرق

11 بازیکن جنوب غرب

احتمال عوض شدن آمار بعد پست هست *

و اما آمار از تاپ غارت؛ ۲۰ بازیکن برتر و برترین اتحاد های هفته و ۲۰ اتحاد اول آمار

93b94c60-72b3-4bff-b142-60c00a920309.png?embedded=og

...

3e6b0a87-b82e-4e15-a91e-2e8e25304ca4.png?embedded=og

.....

bcab57f6-f573-44be-90dd-401eefb69d80.png?embedded=og

....

176e8db6-f96b-4aff-8dc4-0fe04162ae59.png?embedded=og

-----------------------------------------

و اما نگاهی کنیم به تعداد بازیکن های هر ساید و اتحاد ها و ۱۰ بازیکن برتر هفته و اتحاد ها :

مجموع بازیکنان شمال شرق ( مجموع اتحاد های Crows )

وضعیت ساید : یکپارچه

تعداد اکانت (داخل اتحاد) :۴۴۰

وضعیت متا: دارد (شمال غرب)

اعلان جنگ: کل کل فرومی با ساید جنوب شرق اما به صورت رسمی با سایدی درگیر نشده

اتحاد های داخل تاپ ۱۰ غارت از این مجموعه به شرح زیر هستند:

crows ar

CrowS-Z

CROWS

NE Crows

این ساید از پتانسیل بازیکن بیشتری نسبت به ۳ ساید دیگر برخوردار هست همچنین تعداد نفرات غارت گر داخل تاپ۱۰ در این ساید بیشتر هست...

مجموع غارت اتحادهای داخل تاپ ۱۰ به این لحظه:

۱۱۴ ملیون

این ساید در میان ساید های دیگر بیشترین غارت رو داخل آمار داشته همچنین تعداد بازیکنان غارت گر این مجموعه به ترتیب غارت به صورت زیر میباشد..

AghaZadeH

Terrorist

The Old CroWs

EvoLveD

The Queen

PHOENIX

BlaCk_Neo

--------------------------------------

مجموع بازیکنان شمال غرب ( مجموع اتحاد های Köksal )

تعداد اکانت (داخل اتحاد) :۲۳۰

وضعیت متا: دارد (شمال شرق)

اعلان جنگ: به صورت رسمی با ساید جنوب غرب اعلان جنگ داشته

Köksal

Köksal S

Köksal A

این ساید مقدار زیادی از اکانت های خودش رو به صورت حذف مدیریتی که صورت گرفت در سراسر سرور از دست داده و از قدرتش کاسته شده.

۲۸ ملیون

این ساید در میان ساید های دیگر دومین غارت رو داخل آمار داشته همچنین تعداد بازیکنان غارت گر این مجموعه به ترتیب غارت به صورت زیر میباشد..

SinaMi

---------------------------------

مجموع بازیکنان جنوب شرق ( مجموع اتحاد های Wild.SE )

تعداد اکانت (داخل اتحاد) :۲۸۵

وضعیت متا: ندارد

اعلان جنگ: کل کل فرومی با ساید شمال شرق داشته اما به صورت رسمی با سایدی درگیر نشده

در این ساید تعداد لیدرانش زیاد هست و میتونه باعث کار تیمی و سریع انجام شدن امور باشه اما مشکلات خودش هم داره..

به نظر میرسه این ساید بیشتر تو لاک دفاعی رفته و خودش رو داره برای دفاع و جنگ احتمالا طولانی مدت آماده میکنه!

The Wild

wilDwaLL

Wild.SE

۲۳ ملیون

این ساید در میان ساید های دیگر سومین غارت رو داخل آمار داشته همچنین تعداد بازیکنان غارت گر این مجموعه به ترتیب غارت به صورت زیر میباشد..

DeactiveR

mahnaz killer

مجموع بازیکنان جنوب غرب ( مجموع اتحاد های Brave )- ( مجموع اتحاد های TIGERS )

وضعیت ساید : از ۲ مجموعه تشکیل شده

تعداد اکانت ها (داخل اتحاد):۲۸۰

وضعیت متا: ندارد

اعلان جنگ: شمال غرب

در این ساید ۲ دستگی مشاهده میشه شاید اگه اختلافات داخلی در این ساید کم بشه و کاملا یکی شن با یه مدیریت خوب احتمالا

پتانسیل خوبی میتونن ایجاد کنن چون تعداد بازیکنان مناسبی دارند همچنین بازیکن خیلی خوب در این ساید کم دیده میشه!شاید اگه همکاری و مدیریت رو در دستور کارشون قرار بدن کمی از این وضعیت در بیان! ..

اتحاد ها و بازیکنان داخل تاپ ۱۰ غارت از این مجموعه ها به شرح زیر هستند:

اتحاد و بازیکنی ندارد!

این ساید از نظر پیشرفت منابع و غارت رتبه ی چهارم در میان ساید ها رو داراست.

پ.ن: امیدوارم این اطلاعات برای فروم خوان های عزیز کافی باشه و اطلاعاتی از سرور کسب کرده باشند

پ.ن:آرزوی سروری جذاب به دور از توهین و فحاشی!

پ.ن:اگه قول بدی قهر نکنی سفارش میکنم کیک نشی :دی با آلمانم صحبت میکنیم هم آثار هنری و آزاد کنن هم مورال مهاجمو :دی !

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط T!rDaD: برطرف کردن فاصله چند متری بین سطرها/اشکال نگارشی ()

• ارمین جان دستت در نکنه برای این انالیز زیبات. ولی به نظرت هنوز به تایمی رسیدیم که به این امار و ارقام دل ببندیم؟ یعنی چیزی هست که ما بتونیم چند درصد روش حساب کنیم؟ هنوز بازی شروع نشده یا به اصطلاح هنوز به جریان اصلی بازی نزدیک نشدیم کاملا که بتونیم انالیز کنیم و به این امار و ارقام اونم توی دو ایکس که یک شبه زمین تا اسمون میشه عوض بشن فکر خواننده رو درگیر کنیم.

ولی باز هم دستتون درد نکنه که وقت کذاشتین جالب بود.

قهوه خونه سطح بیست چقد قدرت هجومی به این همر لحاظ میکنه؟ :)

• ارمین جان دستت در نکنه برای این انالیز زیبات. ولی به نظرت هنوز به تایمی رسیدیم که به این امار و ارقام دل ببندیم؟ یعنی چیزی هست که ما بتونیم چند درصد روش حساب کنیم؟ هنوز بازی شروع نشده یا به اصطلاح هنوز به جریان اصلی بازی نزدیک نشدیم کاملا که بتونیم انالیز کنیم و به این امار و ارقام اونم توی دو ایکس که یک شبه زمین تا اسمون میشه عوض بشن فکر خواننده رو درگیر کنیم.

ولی باز هم دستتون درد نکنه که وقت کذاشتین جالب بود.

قهوه خونه سطح بیست چقد قدرت هجومی به این همر لحاظ میکنه؟ :)

سلام کارو جان!

من چون از قوانین جدید که این روزا در حال اجرا شدنه تا ی حدودی اطلاع دارم صراحتا میگم خیلی از اکانتای 4ساید فقط با ی ریپورت ساده میره روی حذف مدیریتی علتشم فقط زخم خورده ها میفهمن :دی! و البته ما چون این سبک بازی رو برای اولین بار توی ایران انجام دادیم یه سریا اون موقع در حسرت اومدن تو تاپ 10 بودن و تو کار فرو ش استحکام یونیک

ویرایش شد

به امین leo همبازی سرور دو من و البته داشتن رکورد با 17ک کاتا و اینا :دی!

بخاطر همین به این عدد و ارقام تا حدودی نمیشه بگیم کدوم ساید ضعیف تر هست و کدوم قوی تر به نظرم گذر زمان همه چی رو مشخص میکنه ..

پست 2 بار⁦⁩ ویرایش شد، آخرین بار توسط T!rDaD: از اشاره مستقیم به خر.ید و فر.وش در محیط انجمن پرهیز کنید. ()

• سلام کارو جان!

من چون از قوانین جدید که این روزا در حال اجرا شدنه تا ی حدودی اطلاع دارم صراحتا میگم خیلی از اکانتای 4ساید فقط با ی ریپورت ساده میره روی حذف مدیریتی علتشم فقط زخم خورده ها میفهمن :دی! و البته ما چون این سبک بازی رو برای اولین بار توی ایران انجام دادیم یه سریا اون موقع در حسرت اومدن تو تاپ 10 بودن و تو کار فرو ش استحکام یونیک

ویرایش شد

به امین leo همبازی سرور دو من و البته داشتن رکورد با 17ک کاتا و اینا :دی!

بخاطر همین به این عدد و ارقام تا حدودی نمیشه بگیم کدوم ساید ضعیف تر هست و کدوم قوی تر به نظرم گذر زمان همه چی رو مشخص میکنه ..

سلام .

بله قوانین جدید کاملا سخت و دیگه راه در رو به عهده ایرانیای عزیز هست که صد البته به زودترین زمان ممکن لازم باشه کافی نت رو میترکونن با صد تا سیستم. ولی خوب یه سریا هستن واقعا نابود شدن یه سریا هم هستن که خودشون پلیر بودن ولی رو حذف مدیریتی هستن بدون کوچیکترین ای پی بنده به شحصه چندین نفر رو میشناسم. پس خیلی جاها ضررهای هنگفت خوردیم که شاید پلیرهای فوق العاده ای هم بوده باشن حذف کنن و دیگه نیان. ولی با این حال هم باید بشینیم و منتظر این باشیم که سرور به تایم اصلی‌خودش برسه از هفته سوم و چهارم اینطوری به هم کوبیدن یه چیز‌ خیلی جالب و جذابی نیست که ماها توی فروم انجام میدیم.

از بازی لذت ببریم تا به تایم تصلی میرسیم.:)

کارو

DeacTiveR

• به امید حذف شدن تمام مولتی ها

به همین فرمون پیش برید تا بازی لذت بخش تر بشه

انشاله که مولتی بازا نونشون اجر بشه

سبک های مزخرف که بازی رو خراب کرده بعضیا چقدرم افتخار میکنن که ما اول بودیم باشه شما اولین متقلب تراوین بودی ^^

بقول یکی بعد 10 سال اومدم تراوین

یعنی اینکه ما خیلی خفنیم =O

• سلام

با کمی تاخیر از آرمین تشکر میکنم برای وقتی که گذاشت . این نشون میده یک کلاغ پیر ، الزاما پیر و ناتوان نیست و سن فقط یه عدد عه :d

و اما

یسری از دوستام جنوب شرق هستن ، ارادت خاصی هم دارم بهشون ( بکتاش بریم انقلاب :d ) اما یه عده شیطونی میکنن تروپ هاشون تو شمال شرق میچرخه . یسریش دیوار میشه یسریش ناقص میشه یسریش هم سالم بر میگرده . اما مطلبی که هست اینه ، حد و حدود بازی و حریف برای ما مشخص میکنه . میگن هر عمل عکس العمل ، ولی خب شدید تر عمل میکنیم .

نتیجش میشه عکس بالا.

حد و حدود خودتون و بدونید.

پ ن : دیده شده جنوب شرق سعی در نا امن کردن فارم های شمال شرق داره . شروع کنیم ما هم ؟ یا تمومش میکنید ؟

• سلام و درود.

دوست عزیز همونطور که شما گفتین ما هم قراره اینجا چیزایی بگیم.

اصلا قصد تخریب کسی یا جایی رو نداریم و لزوما فقط جهت یاد اوری هست.

کسی به توانایی های ساید ان ای شکی نداره و قابل احترام یعنی کامل و همیشه به حریف احترام کامل رو میزارم(هر سه تا ساید مقابل)

چه کوچیک چه بزرگ!

ولی خوب یه سری چیزا هست که شما هم لازمه بدونین. این که اول کسی که شروع کرد دف ریختن توی مولتیا ما نبودیم .با دانیال و مجید عزیز حرف زدم و کاملا روشن شده این قضیه.

اما وقتی ما هم فارمهای اس ای رو میزنیم یا اسکات میکشیم با دف وحشتناک روبرو هستیم اونم از روز روزی که از حمایت اومدن بیرونظ(لحاظ میکنیم روزای اول پلیر داشتن اکانتا)

که خوب منطقی به نظر میرسه 150 تا نیرو. ولی خوب الانم هست که ما میزنیم و تلفات میدیم. اونم اساسی نکنه خود بچه های اس ای این کارو با خودمون میکنن؟

ولی همیشه منطق در بازی قشنگه . وقتی از یک ساید دیگه یکی میاد و سعی در تخریب اس ای یا ان ای یا اس دبلیو یا ان دبلیو میکنه.اصولا میاد (خ ر ی د اکانت) میزنه و تروپ رو جایی میزنه یا میریزه تو فارمای مقابل. پس ما میایم با منطقمون همه چی رو در نظر میگیریم. و سعی میکنیم همیشه عاقلانه برخورد کنیم.وگرنه دلیل و مدرک. شات و لینک در خدمتتون میزارم که فارمی که ما زدیم تو خود اس ای 2 کا سرباز پیاده توش بوده اونم به نوبه خودش خیلی جالب بود.

پ.ن سعی در تخریب اس ای نکن (مولتی جان)

پ.ن حواسم بهت هست!

گندمزار لول 21 چقد تولید داره واقعا؟؟:thumbsup:

کارو

DeacTiveR

• سلام و درود.

دوست عزیز همونطور که شما گفتین ما هم قراره اینجا چیزایی بگیم.

این که اول کسی که شروع کرد دف ریختن توی مولتیا ما نبودیم .با دانیال و مجید عزیز حرف زدم و کاملا روشن شده این قضیه.

با کلماتی مثل دوست عزیز یا قدرت حریف و اینجور چیزا نمیشه اکانت داشتن تو ساید حریف و دف ریختن تو فارما رو توجیه کرد!

لابد این دفاعی هم که تو فارمای شمالشرقه و حرفای شما هم مثل مابقی پست های اعضاو لیدر ها فقط فان و محصول سیرک جنوب شرقه!

چون دری به تخته خورده و دانیال و مجیدو تو یکی دو سرور میشناسی سعی نکن تو همه پستات خودتو پشت اینا قایم کنی.. پوست انداخت...

چیزی که واضحه هر ملتی مسیول سرنوشت خودشون هستن!

و جهت یادآوری میگم که متای سه به یک حاصل گنده گویی های اعضای جنوب شرق قبل از سرور و در ابتدای سرور هست.. این ۲۰۰ تا گرزی هم #نباشه

I'm not arguing, Just explaining why I'm right

• ویرایش شد

سلام به همه عزیزان

خدارو شکر گلد هم موجود شد و میتونین تهیه کنید و انبار کنید که دیگه به مشکل بی گلدی نخورید :دی

- روز «9» بازی ؛ تعداد اکانت هایی که تا به امروز در سرور رجیستر شده با احتساب به حذف شده ها «3657» عدد میباشد

سهم هر یک از ساید ها در تاپ 20 پاپ 👇👇

• شمال غرب » 3 اکانت
    • شمال شرق » 9 اکانت
    • جنوب شرق » 5 اکانت
    • جنوب غرب » 3 اکانت

یادمه روزای اول یه تحلیل اب دوغ خیاری گذاشته بودم :دی! از 20نفر اول فقط 3اکانت از شمال غرب بود ولی الان 8 اکانت از شمال غرب حضور داره ریکاوری هم به صورت کامل انجام شده!

2qwq_top200.png

نکته جالب هروقت سید مجید ما از اکانت کینگ اس ای میره بالا ی زحمت پروفایل نویسی هم میوفته رو دوش اقا مصطفی ؛ لطف کنن عرایض رو بیارن تو فروم که به بحث و جدل بپردازیمو کمی هم جذابیت فروم بالاتر بره ..

پ.ن » جای خالی مهدی اواتار هم اینجا حس میشه :دی به جاش تو المان پلن میره :))

پ.ن » عکس های گرفته شده صرفا برای فروم بوده و به همین دلیل توی سیستم من به صورت ارشیو در اومده وگرنه ما اهل اسکرین شات و این چیزا نیستیم :)

پ.ن » هر شب راس ساعت 9:30 تو سرور کانترمون منتظر حضور عزیزان جهت امر "هدشات" هستیم با جوایز نفیس

پ.ن » حس پست گذاشتن نیست اصلا!

سپاس از وقتی که گذاشتید برای خوندن این پست

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط T!rDaD: بحث پیرامون سرورهای قبل ()

• سلام و عرض ادب خدمت همگی دوستان

انگار این سرور مولتی هانترش خیلی فعاله تا من پروفایل مینویسم 1ساعت بعدش ویرایش میکنه پاک میکنه دوستان عزیز که میگن چرا پروفایل نمیویسی دلیلش اینه وگرنه من همون مجیدی که بودم هستم فرق این سرور با سرورهای دیگه اینه که طرفمون یکم نوب هستن و تازه به دوران رسیده نسبت به تیم هایی که قبلا جلوشون بازی میکردیم

این سرور به نظر میاد مرز بازی کثیف رکوردش بشکنه که خب ماهم کم نمیاریم همه جوره پایه هستیم

پ ن: ویرایش شد

رکورد دار بن فروم :d

پست 3 بار⁦⁩ ویرایش شد، آخرین بار توسط majidddddddd: از اشاره مستقیم به خرید/ فروش در انجمن خودداری کنید ()

• بسم الله الرحمن الرحيم

امروز یه نگاهی به اتحاد های دوستان انداختم چیزای جالبی دیدم :) شورای لیدری بازرس توتال لیدر در همین حین یاد خودمون تو NW افتادم ما نه شورا داریم نه بازرس نه حل اختلاف ( این چک های مبلغ پایین رو میفرستن اونجا )

نکته جالب اینجاس که دوستان خیلی این بازی رو جدی گرفتن

پ.ن ۱: علی فلوید آنالیزور شدی مبارکه:) یکی بود میگفت وقتی تو بازی میکردی من تو کوچمون فوتبال بازی میکردم راست میگه؟ ( سبحان الله )

پ.ن ۲: ویرایش شد

ویرایش شد

ƘƖƝƓ ƇƛƝƬƠƝƛ

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط T!rDaD: در انتخاب الفاظ دقت کنید ()

انگار این سرور مولتی هانترش خیلی فعاله تا من پروفایل مینویسم 1ساعت بعدش ویرایش میکنه پاک میکنه دوستان عزیز که میگن چرا پروفایل نمیویسی دلیلش اینه وگرنه من همون مجیدی که بودم هستم فرق این سرور با سرورهای دیگه اینه که طرفمون یکم نوب هستن و تازه به دوران رسیده نسبت به تیم هایی که قبلا جلوشون بازی میکردیم

این سرور به نظر میاد مرز بازی کثیف رکوردش بشکنه که خب ماهم کم نمیاریم همه جوره پایه هستیم

درود بر شما مجید عزیز

طرفتون اگه ساید مارو خطاب کردید که نوب هستیم که باعث افتخار هستش چون با علم به اینکه نوب هستیم جلوی تیم شما و تیم زئوس قصد بازی داریم که این خودش عملا فشار رو از روی ما برمیداره.

اما در رابطه با بازی کثیف خیلی خوشحال میشم که اگر حرکتی از سمت ما انجام شده اینجا بگید حتما، یا اگه هنوز اتفاقی رخ نداده توی تلگرام هماهنگ کنیم یه سری حد و مرز رو مشخص کنیم و اینجا اعلام کنیم چون واقعا این کارا باعث لوس شدن سرور میشه .

پ ن : اون دوست نا محترم که اکانتت رو میفروشی تو توی تراوین حکم گاو پیشونی سفید رو داری

پ ن: و اون ساید نا محترم تر که اکانت رو میخری 2 روز دیگه اومدم اینجا گفتم چیزی که عوض داره گله نداره ناراحت نشیدا

پ ن:*مجید جان اولین کسایی که شروع کردن به گفتن این که ما تو سایدتون اکانت داریم و غیره.. از ساید شما بودن

امیدوارم این سرور بدون کوچکترین کثیف کاری و خریــــد و فــــروش به اتمام برسه .

*الان دوستی که کف فروم خوابیده سریع میاد

ویرایش شد

Winter Is Coming....:P

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط T!rDaD: در انتخاب الفاظ و تمثیلات دقت کنید ()

• سلام مجید جان امیدوارم حالت خوب باشه وهمیشه سالم و تندرست باشی

بنده میثم پلیر اکانتmahnaz killerهستم

تو این پستتون صحبتی از من شد که قابل دونستم و جواب بدم چون من تو فروم بیشتر بیننده هستم تا گوینده و فقط پستها رو میخونم

اون شب ساعت طرفا 2-3 بامداد بود که بچه های شمال شرق به تعداد 10بازیکن یا بیشتر که ادعا کردن همگی لیدرهای ساید شمال شرق بودن و اول فکر میکردم ساید ما فقط ماشالا پر از لیدر هست که اون شب متوجه شدم ساید شما خداروشکر خیلی پر مهره و پر از لیدر هست که خیلی خوشحال شدم

بحث رو دوستاتون اغاز کردن و من عادت بدی که دارم یا شاید هم خوب باشه هر 1 خط چتی که میکنم رو اسکرین شات میگیرم یعنی دستم کلا رو اسکرین شات هست .دوستان شما اومدن و با بی ادبی و گستاخی شروع به فحاشی و بی ادبی کردن .که ما از روی عصبانیت یچیزایی گفتیم بلخره کل کل بازیو همه دارن که بعد یه بحث طولانی و بی ادبیهایی که به اسم اکانت ما شد ما هم در جواب یچیزایی گفتیم بعد از اینکه دوستاتون طرفای ساعت 5 بامداد از چنل ما خارج شدن مسعود نامی بهم پیام داد به صورت خصوصی که اکانت میخری و فلان و به امان که واضح بود جهت مسخره کردن داشت پیام میداد و سخت پیگیر بود که بیا چنل ما و با همه صحبت کن که همه معامله کن و طبق عادت همیشگیمون اکانتامون رو معامله میکنیم و میخوایم بریم و..... و لینک چنلو بهم داد که باید بیای همه منتظرن و ..... که من بخاطر اینکه بی ادبی نباشه به دوستای شمال شرق رفتم تو چنلتون و ماشالا که همه ان ای تو چنل بود یه 10 نفری بودن یعنی کل ان ای اومده بودن معامله کنن که مطمینم قصد شیرین بازی داشتن و ماشالا همگی شیرین بودن از جمله ابوالفضل نامی و بقیه بچه ها که کار مسخره بازیشون کشید به جایی که یکی از بازیکناتون پدرشون رو هم اورد هیچ بنده بعد گوش دادن به شیرین بازیای بازیکنهای شمال شرق از چنل خارج شدم و اومدم چنل خودمون بعد از چند دقیقه دوباره این کار بی ادبانه بچه های شمال شرق تکرار شد و همه با کله وارد چنل ما شدن وفشار فشار که ما میخوایم (باز هم ذکر میکنم که گفتن)طبق عادت همیشگیمون تو همه سرورها قصد معامله داریم که با هماهنگی با بچه ها و گذراندن اوقات شبانه خودمون و کمی جهت شادی خودمون بچه های شما رو در چنل نگه داشتیم و کسی رو ننداختیم بیرون و گذاشتیم واسه خودشون تو چنلمون لایی کشی کنن و صحبت کنن و جالبیش اونجاست که میگفتن شمال غرب هم قصد معامله داره وبگذریم از صحبتهایی که گل به خودی میزدن که یکی میگفتن اکانت مثل شرف ادم میمونه و ......

همه این صحبتهام رو با مدرک و اسکرین شات میتونم ثابت کنم مجید جان و من طرف صحبتم فقط با مجید هست

پ.ن: تاریخ ازاد شدن کتیبه ها کی هست؟

پ.ن:ماشالا کل ان ای اومدن تو تاپ غارت

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط T!rDaD: حذف پست نقل شده ()

مجید جان خواستم بگم حرفات خیلی قشنگ بودن رو من یکی تاثیر بسزایی داشت عزیز دلم. فقط اینی که نوبیم خیلی حال داد بهم:thumbsup::thumbsup:شما که اینهمه قدمت بازی داری چطوری جلو چهار تا نوب بازی میکنی؟

واسه شروع کثیف کاری هم با مدرک و سند بهتون ثابت میکنیم که شما اول این کار رو شروع کردین. نمونه؟ اکانت اودین:):)

این تازه یکی هست بقیه که جای خود داره

.پس به قول ارمین عزیزتون ما شروع کننده نبودیم که هیچ در امتدادش میریم تا اخرش .راستی تازگیا یه اکانت به کل اس ای نامه داده اکانت میفروشین؟ اونم فک کنم مال علی و مصطفی هست نه؟ خواسته خودیا رو بخره!8o8oولی بازم میگم این جمله نوب بودنمون خیلی تاثیر بسزایی رو من یکی داشت.

دیوانه ام کردی٫ مست و پریشانم کردی٫ در تمام کوچه های غربت این شهر سوت و کور ٫تو مرا خرامان دل خودت کردی،

خدایی داری واسه خودت مجید داداش

الان طبق معمول دیسلاکا بالا. جواب اون دوست عزیز دکترای اقتصاد دانمون هم به جای‌ خودش

نسطح ابشخور تا لول پونزده از سزار هیچی گندم کم نمیکنه؟ولی قهوه خونه تا لول بیست با میدان چه تاثیری رو همر توتن داره؟8o

DeacTiveR:thumbsup:

• سلام و خسته نباشید خدمت ساکنین فروم سرور دو ایکس

به علت مشکلاتی که برامون به وجود اومد نتونستیم ادامه بدیم.

تمام بجه های تیم اکانت EvoLveD دیگه روی این سرور بازی نمیکنند. فقط مسعود به بازی رو این اکانت ادامه خواهد داد وگرنه اکانت حذف میشد.

میگفتند مدرک بده مدرک بده . اینم از مدرک. الان چه حرفی دارید بزنید؟ مثل روز اشکاره که شما تو فارمای ش.ش دف میریختید.

پی نوشت: این سرور ارزش بازی کردن نداره , پیروزی شمال قطعیه. بیخودی زور میزنید :دی

پی نوشت۲: یک جک میگم بخندید , اموزش ۱۰۰۱ روش دفاعی توسط پدر دف کورد ایران:D