نقد و بررسی سروردو ایکس | آغاز 24 دی 1397 |

• نسطح ابشخور تا لول پونزده از سزار هیچی گندم کم نمیکنه؟ولی قهوه خونه تا لول بیست با میدان چه تاثیری رو همر توتن داره؟

با سلام

برای رومن و سزار آبشخور تغییر نکرده بلکه دارلفنون برای ساخت سزار به لول 15 تغییر پیدا کرده!!!

موفق باشید

gsow_szsqccau_400x400.jpg

Teutonic Nightmare Team

• مجید جان خواستم بگم حرفات خیلی قشنگ بودن رو من یکی تاثیر بسزایی داشت عزیز دلم. فقط اینی که نوبیم خیلی حال داد بهم:thumbsup::thumbsup:شما که اینهمه قدمت بازی داری چطوری جلو چهار تا نوب بازی میکنی؟

واسه شروع کثیف کاری هم با مدرک و سند بهتون ثابت میکنیم که شما اول این کار رو شروع کردین. نمونه؟ اکانت اودین:):)

این تازه یکی هست بقیه که جای خود داره

.پس به قول ارمین عزیزتون ما شروع کننده نبودیم که هیچ در امتدادش میریم تا اخرش .راستی تازگیا یه اکانت به کل اس ای نامه داده اکانت میفروشین؟ اونم فک کنم مال علی و مصطفی هست نه؟ خواسته خودیا رو بخره!8o8oولی بازم میگم این جمله نوب بودنمون خیلی تاثیر بسزایی رو من یکی داشت.

دیوانه ام کردی٫ مست و پریشانم کردی٫ در تمام کوچه های غربت این شهر سوت و کور ٫تو مرا خرامان دل خودت کردی،

خدایی داری واسه خودت مجید داداش

الان طبق معمول دیسلاکا بالا. جواب اون دوست عزیز دکترای اقتصاد دانمون هم به جای‌ خودش

نسطح ابشخور تا لول پونزده از سزار هیچی گندم کم نمیکنه؟ولی قهوه خونه تا لول بیست با میدان چه تاثیری رو همر توتن داره؟8o

DeacTiveR:thumbsup:

کارو جان من پست امیرو ریپلای کردم جوابو دادم که کل ساید و نوب خطاب نکردم که تیرداد پستو پاک کرد حالا شمارم ریپلای میکنیم شاید پاک نکرد:d

قبلا پست پاک میشد یه بنی هم کنارش میخوردیم نمیدونم چرا تیرداد منو بن نمیکنه :d

با شما و امیر که رفاقت خودمونو داریم و من هیچوقت رفیق هامو نوب خطاب نمیکنم مصطفی هم نشون داده که که پلیر قابلی هست منظور من از نوب تعدادی از عزیزانی بود که اینجا داشتیم کل کل میکردیم که خودتم خوب میدونی چه کسانی هستن

توضیح زیاد ندادم که پست باز پاک شد خودمو خسته نکرده باشم :d

اسم سرور دیگه بیاریم پست پاک میشه تیرداد جون اسم هیچ سروری و نیاوردیم :))))

رکورد دار بن فروم :d

• به علت بلند پروازی های لیدر های جنوب شرق و توهم خود عقاب پنداری بعضی اشخاص مثل

دکتر ها و آیسی ها و اونایی که با یورو خرج میکنن

شمال جنگ علیه جنوب شرق رو اعلام میکند..

I'm not arguing, Just explaining why I'm right

• unknown.png

این دادشمون داشت با این شوال ها لب مرز حال میکرد منم وعده شو قبلا داده بودم میاییم مهمونی که یهویی اینجوری شد

اولین همر دیوار شد و همرهای بعدی بدون لاست رد شدن حالا بگیم خوش شانسی این عزیز بود یا بدشانسی ما که نت یکی از همرها پرید همرش لانچ نشد اینجوری شد که صفر نشد واسه دست گرمی بد نبود دفعه بعدی میاییم صفر میکنیم :d

داداش ما حرف بزنیم عمل میکنیم

پاپ 1067 میشه 126

aaaa.png

پست 2 بار⁦⁩ ویرایش شد، آخرین بار توسط majidddddddd ()

• سلام تبریک بابت اجرای پلن

همیشه وقتی یه اشتباهی رخ میده اشکال ما نیستیم اشکال این اینترنت ایرانه یعنی اینقدر که اینترنت همر زده تو دیوار لیدر ها نزدن!!!^^^^ شما اولین کاری که می کنی به عنوان لیدر برو یقه اون بازیکنی که میگه اینترنتم قطع شده رو بگیر چون امکان نداره تو این دوره و زمانه کسی اینترنتش قطع بشه و اینترنت جایگزین نداشته باشه ^^

شما که داری لینک میذاری ، لینک رو کامل بذار!

حالا اگر به کسی بر نمیخوره باید بگم این پلن اجرا شدتون همون به درد ساید خودتون میخوره :thumbsup: وقتی اکانتی یه همر بزرگ روی دهکده تارگت داره تا زمانی که صفر نشده با پوش بچه ها زنده میمونه 8)8)

در هر صورت خسته نباشید دلاوران :love:<3

• با سلام و عرض خسته نباشید خدمت دوستان مهاجم و مدافع در پلن دیشب که از شمال شرق به جنوب شرق لانچ شد

با توجه به سانسور غلیظ مجید جان راجب پلن و گذاشتن تنها 1 لینک جهت موفق نشون دادن پلنشون لازم دونستم یه پست تحلیلی از پلن بزارم و قضاوت رو بسپارم به دوستان خواننده که آیا این پلن موفق بوده یا خیر...

این پلن با مشارکت 6 بیگ همر ساید شمال شرق انجام شد و با فیک لیست نا منظم و طولانی شروع به لانچ کردن و تیم دف کورد جنوب شرق احتمال ریل بودن رو به 3 تارگت خلاصه کرد و دفاع ها به طور تقریبا مساوی بین این 3 تارگت تقسیم شدند

یکی از این 3 تارگت اکانت Rickdiculous بود که اتک ریل هم روی دهکده دیفالت همین اکانت بود و شمال شرق به قصد تخریب کامل این دهکده 36 موج اتک لانچ کرده بود

با توجه به سایز همر ها و تعداد موج های زیاد بچه های اکانت Rickdiculous تصمیم گرفتن شوالیه هاشون رو به دفاع اضافه کنن تا قبل از صفر شدن ده بیشترین خسارت رو به مهاجمین وارد کنن

اتفاق عجیبی که افتاد این ده تخریب نشد! و اما دلیل تخریب نشدن ده بر خلاف چیزی که مجید جان گفتن قطع شدن اینترنت نبود بلکه قطع شدن آب بود!

همر اول به این صورت که مشاهده میکنید رفت تو دیوار:

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

همر دوم به این صورت تلفات 97درصد دید و دفاع رو کلین کرد + 3موج کاتا سیم سکند و تخریب 6 ساختمون:

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

همر سوم بدون تلفات 4 موج سیم سکند لند شد و 8 ساختمون رو تخریب کرد:

همر چهارم هم به همین شکل بدون تلفات 7 موج سیم سکند بود و 14 ساختمون تخریب شد:

همر پنجم هم 4 موج سیم سکند بدون تلفات تک هدفه و تخریب 4 ساختمون:

و اما میرسیم به شاهکار پلنر شمال شرق و همونجایی که آب قطع میشه(به قول مجید جان "اینترنت")

تا اینجای کار 32 ساختمون از دهکده دیفالت اکانت Rickdiculous تخریب شد و فقط 7 ساختمون دیگه توی ده مونده بود که با 4 موج دو هدفه دیگر ده تخریب میشد و میشد گفت پلن شمال شرق موفق بوده

خب همر ششم هم به همین خاطر لانچ شده بود که این 7 ساختمون رو تخریب کنه و بره پی کارش که دو هدفه هم لانچ شده بود اما چرا ده تخریب نشد؟!

بعله همینطور که میبینید همر ششم با اختلاف زمانی 17 دقیقه بعد از اتک های دیگه لند شد

که ما در این 17 دقیقه فرصت کافی برای ساخت تعداد زیادی مخفیگاه در دهکده داشتیم و اینگونه بود که اینگونه شد xD

البته یکی از موج ها همر ششم هم قبل از همر لند شد و این اتفاق رخ داد:

و در نهایت هم یک نکته اموزشی میگم خدمتتون که این اتفاق زیر نیوفته:

*وقتی پلن میریم اتکت هاتون لند میشه نرید سریع لالا وایسید ببینید این همرا که لانچ کردید به سلامت میرسن به ده یا نه!

بی طرفانه بخوام از این پلن یه نتیجه بگیرم اونم اینه:

شمال شرق 3تا همر سنگین لاست داد واسه تخریب یک ده که اون ده هم تخریب نشد

جنوب شرق 10کا شوالیه لاست داد + 5 کا رعد + 30کا دفاع که دفاع لاست شده تا شب ریکاوری میشه علیرضا اینا بهترین استفاده رو از شوالیه هاشون کردن

پ.ن: از این پلن ها بیشتر برید ما خوشحال میشیم

پ.ن: یاسر پلن یادشون بدیم یا زوده؟ :\

پ.ن: کارو از ما نیست xD

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط T!rDaD: ادغام ۲ پست ()

• سلام خدمت همه دوستان

خب با توجه به اینکه اولین پلن شمال شرق روی جنوب شرق اجرا شد، میخوام یه تحلیلی داشته باشم تا ببینیم کی دقیقا چی بدست آورد ؟

عرفان جان زحمت کشید و شرح اتک ها رو گذاشت، من دیگه شرح نمیدم که چه اتفاقی افتاد.

ابتدا چند نکته خیلی مهم در پلن دوستان ش ش:

1) همر اول که به اصطلاح جلوزن اومده، تنها 450 تا رم داشت همراهش که دیوار رو از 20 به 14 آورد، این میتونه حاصل از دو گزاره باشه:

الف) نمیخوام از کلمه نوب بودن استفاده کنم، پس میگم دوست پلنرمون در ساید ش ش خیلی خوشبین بودن که جلوزن رو با این تعداد رم فرستادن! ناگفته نماند که همر دوم هم با فقط 150 دونه رم فرستاده شد!

ب) لانچ شدن همر با این تعداد رم، نشون دهنده تصمیم عجولانه حاصل از هیجانات فروم هست که باعث میشه همری که هنوز رم کافی نداره که بخواد لانچ بشه رو مصرف کنن، نه یک پلن منطقی

2) عدم توانایی دوستان در لانچ ویوهای کاتا در یک الی دو ثانیه روی همرهای جلوزن (حداکثر 3همر) و در نتیجه استفاده از 6 همر روی یک تارگت و ویوهایی با اختلاف زمانی 17 دقیقه که منجر به عدم تخریب دهکده شد.

3) تایم اجرای پلن که در مناسبترین زمان ممکن (حداکثر آنلاینی پلیرها) اتفاق افتاد که واقعا برای من جالب بود که چرا تیم پلنری ش ش به این نتیجه رسید که ساعت لانچ اتک ها 10 شب باشه.

اما دستاوردهای این پلن برای هر ساید چی هست ؟

دستاوردهای پلن برای NE:

1) زدن 30k از دفاع پراکنده SE که ریکاوری اون در سرور 2ایکس و این تایم بازی، در چند ساعت اتفاق میفته.

2) زدن تروپ سواره یکی از همرهای رومن ما (9کا شوالیه) که باتوجه به رومن بودن نژاد، بالانس بین سواره و پیادش قابل جبران هست.

3) تخریب برخی از اسلات های یک دهکده و آوردن پاپ اون از 1100 به 200 که فکر کنم این دستاورد چیزی شبیه به شوخی باشه :)

4) از دست رفتن 4کا رعد که برای خفت کردن همر NE لانچ شد (که طبیعتا کارکرد این رعدا برای خفت کردن هست).

دستاوردهای پلن برای SE:

1) دیوار کردن 58K گندمخور همر از ساید NE.

2) خفت کردن 29k گندمخور یک همر از NE.

2) به دست آوردن یک آمار بسیار مهم از اسکِیل همرهای NE با رونمایی از 6همر خودشون.

3) اجرای اولین مانور جمع آوری دفاع و ایجاد انسجام و اتحاد بین پلیرهای ساید که دیشب به عینه قابل مشاهده بود و من واقعا لذت بردم.

4) هشدار عملی به پلیرهای ساید جهت جدی گرفتن بازی و تلاش بیشتر برای دفسازی بهتر.

اینا تحلیل شخصی من بود، لذا دوستان به جای موضع گیری احساسی، لطفا منطقی پاسخگو باشن.

حالا قضاوت اینکه کدوم ساید نفع بیشتری برد و کدوم ساید ضرر کرد، به عهده دوستان.

با تشکر.

• سلام

*وقتی پلن میریم اتکت هاتون لند میشه نرید سریع لالا وایسید ببینید این همرا که لانچ کردید به سلامت میرسن به ده یا نه!

اول از همه تبریک میگم بهتون بابت خفت!

اما راجع به موارد مربوط به پلن

اکانت Rickdiculous که استارت همر رو تو حمایت زد

توقع جمع شدن دف تو اون تارگت بوده

و البته با وجود صفر نشدن تارگت به خواستمون (نه هدف) رسیدیم!

همچنین عرفان جان همه سود و زیان هارو با اعداد اندازه گیری نمیکنن

بهرحال هنوز این پلیر های انسانی هستن که در ساید ها حرف اول رو میزنن.. و قاعدتا

اهداف.. انگیزه ها.. احساسات .. و خیلی فاکتور های دیگه میتونن من جمله اهداف اجرای یه پلن باشن!

به هر حال با توجه به اینکه قاعدتا ۳-۴ تا همر آخر اضافی بلند شده بود و میتونستن فقط کاتا بلند کنن متوجه میشی که صرفا اهداف بر اساس آمار و ارقام سنجیده نمیشه

I'm not arguing, Just explaining why I'm right

• دیگه می خوام زنده نشه 8k شوالیه پریده با پوش حتما زود برمیگرده 2 روزه.

وقت و منابعتون رو سر اون ده مسخره دیگه هدر ندین.یک ده دیگه پوش کنید به صرفه تر هست.

• با سلام خدمت دوستان گرامی و به اصطلاح تحلیل گر

حال ندارم زیاد تایپ کنم

فقط میزان خسارت رو سرانگشتی حساب میکنیم

رو این حساب که شمالشرق ضرر کرده XD

1) زدن 30k از دفاع پراکنده SE که ریکاوری اون در سرور 2ایکس و این تایم بازی، در چند ساعت اتفاق میفته.

1-خب اینجا برای دوستان سوال پیش میاد اگه واقعا کار چند ساعته ساختنش چرا از اول سرور(30 روز) تا الان اینقد ساخته !!!!؟

2) زدن تروپ سواره یکی از همرهای رومن ما (9کا شوالیه) که باتوجه به رومن بودن نژاد، بالانس بین سواره و پیادش قابل جبران هست.

2 - مثل این میمونه بگم بیا گرزیهای همرمو خفت کن که باشوالیه هاش بالانس بشه( به هر حال دلیل هاتونم جالبع در نوع خودش xd)

3) تخریب برخی از اسلات های یک دهکده و آوردن پاپ اون از 1100 به 200 که فکر کنم این دستاورد چیزی شبیه به شوخی باشه

3 - خب به طبع به جهت تخریب دهکده بوده حملات که تو این تایم سرور جسارت میخواد ( که نشون میده بچه های ما تهشنxd)

و اما شما شوخی که میفرمایی برای بالا کشیدن یک دهکده همر با اون اسلت هایی که خورده شده دیشب چیزی حدود(4 میلیون و نیم منبع خرج شده)

حالا باز عکس چند تاشو میزاریم نگید رو هوا حرف زدیم

wbb.travianforum.ir/wcf/index.php?attachment/18945/

به هر حال بگذریم سر اصل اتک ها بازم خودتون بشینید حساب کنبد!

6 میلیون منبع همرشمالشرق = 2.8 میلیون لاست از مدافع جنوب شرق

10 میلیون منبع همر شمالشرق(خف) = 4.5 میلیون منبع جنوب شرق (رعد)

12.5 میلیون منبع همر از دست رفته شمالشرق = 25 میلیون منبع از دست رفته جنوب شرق

و اما مجموع همه اینا !!!

38 میلیون مجموع ضرر جنوب شرق!!!

28 میلیون مجموع ضرر شمالشرق!!

- پ.ن = تحلیل گر کی بودینxd

-پ.ن = بچه ها میگن دس گرمی بوده e

- پ.ن = یعنی اون چند ساعتی که گفتی لازمه برای ساخت اون دفاع گذشته آره؟xd

-پ.ن = این بین هم کدوم ساید ضرر کرده بماند xd

- ممدرضا عزیزم تولدت مبارککک (love youuu)

Teutonic Nightmare Team

• دیگه می خوام زنده نشه 8k شوالیه پریده با پوش حتما زود برمیگرده 2 روزه.

وقت و منابعتون رو سر اون ده مسخره دیگه هدر ندین.یک ده دیگه پوش کنید به صرفه تر هست.

همیشه اول سلام کن :)

دوم همیشه ببین جه کسی رو مورد خطاب قرار میدی چون من تو ساید ج غ هستم نه ج ش . یعنی به من مربوط نمیشه که اون ده رو پوش کنم یا نه

1-خب اینجا برای دوستان سوال پیش میاد اگه واقعا کار چند ساعته ساختنش چرا از اول سرور(30 روز) تا الان اینقد ساخته !!!!؟

سلام

به من مربوط نمیشه از هر کسی سوال کردی خودش میاد جوابتو میده ولی این مورد اول رو جدی پرسیدی یا شوخی کردی؟! یعنی واقعا فرق اول سرور با این تایم سرور رو نمی تونی تشخیص بدی؟ یعنی شما نمیدونی که الان مولتی ها آپ شده ، اکانت های اتحاد آپ شده و هزار تا دلیل دیگه! انتظار داری هنوز هم 30 روزه اکانت یا تروپ ها ریکاوری بشه؟!

حتما شوخی بوده ^^^^

البته مورد های دیگه هم خیلی با مزه بود که من ترجیح دادم دخالت نکنم و همون فرد مورد نظرتون بیاد جواب بده بهتره 8)

• سلام دوستان عزیز خسته نباشید

بابت پلن زیبایی که اجرا شد به هر دو طرف تبریک عرض میکنم این حرکات باعث میشن سرور جذابی رو شاهد باشیم

وقتی یک پلن اجرا بشه هر دو طرف بازی ضرر رو قبول کردن و براشون مهم نیست همر دیوار بشه یا نه صرفا هیجان بازی براشون مهمه

اون استرسی که تا رسیدن اتک بهشون وارد میشه مهمترین بخش هیجانی بازی هست حالا بگذریم

دوستان یک خواهش از هر 4تا ساید دارم

خواهشا به اتحاد ها اعلام کنید در صورت چیف کردن ناتار بلافاصله دیوار نچینن جلوش توی یک هفته نزدیک به یک کی تلفات بابت دیوار دوستان داشتم که ادم اعصابش نمیکشه

یهوو میبینی متحد خودت یا کسی که باهاش در متا هستی میاد دیوار میکنه

اموزش بازیکنان ساده تو اتحاد ها بر عهده لیدر هاست و این موارد در سرور های قدیم خیلی حساس بود و حداقل ساید ها یه اساسنامه ای برای خودشون داشتن!

10تا شوالیه یا گرزی دیوار کردن ارزش نداره بهتره فقط یک نامه بزنیم اگه دوباره اتک اومد دیوار کنید

http://uupload.ir/files/j9vq_1.jpg

http://uupload.ir/files/8jqd_2.jpg

محمدرضا SPARTAN

باران باش و ببار نپرس کاسه های خالی ازآن کیست

قبل از فیلتر

HADAF S14 & 11
    NEMES!S S5 R3 - TRISTAN & FARMING S5 R2
    .SpaRTaN_ - .SpaRTaN_
    HOLDERs

n o s5 r3 - ksmb s2 r2 - ww_nw s11

بعد از فیلتر

...

• اوه اوه اوه اوه( قال ابوالفضل خان)

14ک گرزی همر سنگین همر های سنگین شما 14 ک گرزیه؟

صرفا جهت آموزش گرزی با کلاه در دو ایکس روزی 4ک در میاد یعنی 3.5 روز 14 ک گرزی 3.5 ک تی ک

البته اون ده دیگه باید برداشت چغندر راه بندازین شروع کنید

ولی دوست داشتم دف پراکنده رومیدونستیدو انقدر دف ریختین؟

پ.ن:عدم وجود دف در اس ای موج میزند از این طرف ان ای تا دلت بخواد اسپان داره آیا این همه شاخ و شونه کشی صلاح اس ای میباشد؟ خدا داند

پ.ن:وعده ی دیدار ما مزارع چغندر اس ای

پ.ن:ولی نسبت به سرور 6 حداقل خفت کردن یاد گرفتید دوست داشتم :D

TS3-R1-Overdose
    Tx3-R2-Cronbach
    Tx3-R1-Wife stealer
    Tx3-R3-Get_Right

TS6-R1-Holy motor

Ts6-R2-Rhino

Ts1-R4-The last of Us

Ts4-x2-The Old Crows

TS1-R3-Neysan Abi

• به من مربوط نمیشه از هر کسی سوال کردی خودش میاد جوابتو میده ولی این مورد اول رو جدی پرسیدی یا شوخی کردی؟! یعنی واقعا فرق اول سرور با این تایم سرور رو نمی تونی تشخیص بدی؟ یعنی شما نمیدونی که الان مولتی ها آپ شده ، اکانت های اتحاد آپ شده و هزار تا دلیل دیگه! انتظار داری هنوز هم 30 روزه اکانت یا تروپ ها ریکاوری بشه؟!

عزیزم وقتی میگن 3 تا تارگت رو تشخیص دادن(طبق گفته خودشون) حالا 3 تاشم اسکات خورده هیچی توش نبوده بماندxd

یکیش این بوده یعنی 1 سوم دف ساید اینجا بوده( اونم نصفش همرش بوده) xd

یعنی 30 روز سروری که گذشته کل سایدشون 90 کی دف داره؟

و اما مولتی ها و اکانت ها معمولا از روز 15 بازی به اینور خیلی راحت میتونن دف بسازن و اینکه شما میگید روز 30 فک کنم برنامه درست به مولتی هاتون نداید:/

- اسم اکانتتو هم بدی مشکلی پیش نمیاد ببینیم با کی بحث میکنیم (حداقل ببینم تو بازی چند چندی)

Teutonic Nightmare Team

• سلام خسته نباشید خدمت ساکنین فروم سرور دو ایکس ،

همونطور که در جریان هستید من دیشب از دوستان خداحافظی کردم و دیگه رو این سرور بازی نخواهم کرد

دیشب همرهای قشنگی لانچ شد. دو ساید متعصبانه از دیدگاه خودشون حملات دیشب رو تحلیل کردن.

من تلاشمو میکنم بدون هیچ تعصبی ، به دستاورد های دو ساید بعد از لانچ شدن همر ها و کلا اتفاقات دیشب ، یک انالیزی انجام بدم.

از دیدگاه من اهداف پلنر و لیدر های شمال شرق به این گونه بود :

1. اثبات ثبات کلام لیدر های شمال شرق (مجید وقتی بگه میزنم میزنه!)

2. SHOW OFF همرهای ش.ش برای تعضیف ساید مقابل از نظر روحیه

3. صفر کردن تارگت ، تارگت حسابی دخل دفساز های ش.ش رو اورده بود

4. لو ندادن امار دقیق همر ها در جهت حفظ هدف دوم!

هدف 1 که مجید علنی تو فروم اعلام کرد

داداش ما حرف بزنیم عمل میکنیم

اثبات هدف دوم :

دو یا سه همر برای صفر کردن این رفیقمون تو این تایم سرور کافی بود. اما 6 همر از ش.ش لانچ شد که اکثرا برای دوستانی بود که در صدر تاپ تن بودند. تو این لیست ، همر اکانت AghaZadeh هم لانچ نشد که جای سوال داشت چون نسبتا به تارگت نزدیک بود.

اثبات هدف سوم:

حالا بگیم خوش شانسی این عزیز بود یا بدشانسی ما که نت یکی از همرها پرید همرش لانچ نشد اینجوری شد که صفر نشد واسه دست گرمی بد نبود دفعه بعدی میاییم صفر میکنیم :d

و اثبات هدف چهارم :

ما اگه اهل سلفی انداختن بودیم ۴ تا تروپ اول سرورو میکردیم تو چشم بقیه!

چندین روز پیش امیرعلی این موضوع رو لو داد که همر متعلق به اکانت The Old Crows چهارمین همر سرور هست.

نکته قابل توجه این جا بود که همر اکانتی مثل همر خودم (EvoLveD) سایز بسیار بیشتری از همر مجید داشت

و همر مجید تقریبا هم سایز همر های دیگه ای که لانچ شد (از افرادی که عموما تو تاپ نبودن) برابر بود.

این موضوع نسبی نشون دهنده این هست که اکانت مجید سعی داشته

1.از حالت 0 شدن Raid خودش جلوگیری کنه.

2. امار دقیق همرشو لو نده.

اما نقص های پلن که کم نبود :

1. فاصله و Delay خیلی زیاد بین همر حسین (حتی اگه نتش هم قطع باشه نباید 17 دقیقه فاصله بین موج ها بیفته!) . تو عصر ارتباطات واقعا قطعی اینترنت معنی نداره و به نظره من این مورد به عدم هماهنگی بین دوستان برمیگرده

2. ارجعیت دادن فرعیات به اصلیات یا به دیگر سخن ، ارجعیت دادن هدف دوم به هدف چهارم که باعث از دست رفتن همر رومن شد که به سختی ریکاور میشه!

3. موج اول ضعیف ترین موج بود ، من به شخصه اگه پلنر بودم همر خودمو برای دیوار کردن دف استفاده میکردم چون هم تایم ریکاور کردنم سریعتر میشد هم گندمخورم کمتر میشد و هم تلفات کمتری میداد ش.ش و هم بیشترین رمر رو بین لانچر ها داشت!

4.عدم هوشیاری بعد از لانچ شدن همر ها

5.عدم روشن کردن قهوه خونه توسط لانچر اول! (اونم وقتی که سطحش 20 میشه)

تیم پلنری NE خیلی ضعیف کار کرد. از دیدگاه من نمره تیم پلنری 3 از 10 بود

و اما تقابل SE و نقطه قوت های SE:

1. کانتر به موقع همر دی استفانو ، استفاده از نقض شماره 4

2.دیوار کردن همر اول ، استفاده از نقض 3 و 5 پلنر ها

3. دیوار کردن اخرین همر و استفاده از نقض 1 و 2

4. هوشیاری کامل و امادگی در بالاترین سطح .

و نقطه ضعف عملکرد تیم پلنری :

1. جاخالی ندادن همر شوالیه (به نظرم احتمال میدادن 0 شه ، در اینصورت عدم اعتماد به خودشون بوده!)

تیم پلنری SE عالی کار کرد. از دیدگاه من نمره تیم پلنری 8 از 10 بود

به نظره من SE با توجه به توانایی هاش خیلی بهتر از NE کار کرده.

برنده دیشب همر های NE و پلنر های SE بودن.

به نظره من SE باید مقابل هدف دوم ایستادگی کنه (که از همین الانم شروع کرده)

ارادتمند شما،
    مانی

• عرفان جان 14ک گرزی و 1کی تی کی و میگی همر؟

بعد مطمینی اون بیگ همرهایی که میگی فول تروپ زده باشن ؟

روز30 بازی این پلن زده شده که نسبت به تایم سرور پلن بدی نبوده اشتباهاتی بوده ولی نمیشه بگیم پلن ناموفق بوده

حالا باز توو همین یکی دو روزه میاییم شاید از بیگ همرهامون فول تروپ استفاده کردیم این داستان حالا حالاها ادامه داره

راهنماییتونم کردم که در جریان باشید سایز همرها این نیست دف خوب بریزید

• سلام خدمت دوستان

خوب منتقدان عزیز!! راجب این پلن یه مقدار اطلاعاتشون ناقص هست و با اطلاعات ناقص قضاوت میشه!که کمی نقد رو زیر سوال میبره! ؛ پلن شمال شرق کاملا اکی بوده ؛ فقط ایراداتی داشته که عرض میکنم؛ پلن شامل ۵ تارگت بوده که از ۶ اکانت مختلف لانچ شده که هدف تخریب دهکده دیفالت بوده یکی از همرها صرفا برای دیوار شدن زده شده بود که شامل ۱۴ ک گرزی میشد! لندینگ تایم اتک ها ساعت ۳ صبح بوده و لانچ پلن از ساعت ۹ شب شروع و آخرین لانچ ۱۲ شب لانچ شده و ماکسیموم فاصله ۶ ساعت بوده! که خوب فرصت جابه جایی دف به اون صورت نبوده همچنین فاصله کم لانچ اتک ها توانایی تشخیص اتک ریل رو از مدافع میگیره حتی با اسکات که خوب از توانایی های این پلنر بوده.

به جز این اتک ها همگی ۴ موج سیم زده شده با لندینگ یکسان که موج اول همر و موج های بعدی کاتا بوده

مورد بعدی اتک ها تماما ۴ موج لانچ شده و خوب ما این رو در نظر گرفته بودیم ۲ تا از همر ها حتی اگه دیوار شد!۲ تا اکانت ها رو ۸ موج لانچ می شد که شامل T.N.T ؛ و the old crows که کاملا تارگت دیستروی میشد.

اما ایرادات کار:قطعی نت یکی از لانچ ها که شامل ۸ موج میشد و خوب بد شانسی مهاجم و خوش شانسی مدافع بود که اون اتک سیم زده نشد چرا که قطعا تارگت مورد نظر صفر میشد.

۲-تغییر ندادن میدان تمرین که خوب سبب خفت یکی از مهاجمین شد.که خوب موجب

۳-لانچ اتک بعد از ۱۷ دقیقه که خوب یه جورایی ایراد کار محسوب میشه و زده هم نمیشد فرقی نداشت اما گفتیم شاید مدافع کمی نوب باشه :دی و ساختمون نسازه گفتیم بزنیم ببنیم چی میشه!

اما نتیجه پلن از نظر منابع و ساخت نسبت به جنوب شرق بهینه تر بوده طبق نمونه محاسبات حسین

همرها میگن کم بوده :دی این دفه ۱.۳ وم لانچ نمیکنیم ببینیم دنیا دسته کیه!!

خوب شد این تایم گیری با کیریلوید و یادتون دادم :دی کانتر کنید!:دی

ممرض تولدت مبارک جیگر

• سلام و خسته نباشید خدمت همه عزیزان

بعد ۳ ماه گفتم

ویرایش شد

بیایم یه عرض ارادتی خدمت دوستان کنیم و به نکات ریز جالب توجه و خنده داره یسری ازین بازیکنا و مدعیان ش ش اشاره کنیم‌:

میشه گفت دوستان NE این دو هفته اخیر بعد از غارت میلیون مولتی کلی هوا برشون داشته بود و بعد از کلی کری خوندن یه پلن مسخره ای رو شروع کردن که اگه بخوایم با اصل مساوات و با دید انصاف به قضیه نگاه کنیم ساید SE مجموعا ۹کی شوال و ۴ ک رعد لاست داد و اسیب به دهه دیفالته اکانت Rickdiculous که داره با سرعت به حالت اول بر میگرده و سریع میاد بالا - ازون طرف ۶ همر نه چندان بزرگی نسبت به غارتشون (اشاره ی ظریف به کثافت کاری) به اصطلاح لو رفت - ۳تاشون صفر شد و این پلن ne به عنوان اولین پلن بعد از کلی

ویرایش شد

و تهدید و ... به فففنا رفت.

از پایین به بالا :

حالا جالب اینه که دوستان لیدر و پلنرne بیان اعتراف به شکست مفتضحانشون کنن میان میگن بیگ همر ندیدید - ما اونارو بعد نشون میدیم - (اصل فرار رو به جلو)

یه دوست دیگمون که بعد از پلن مفتضاحانه تصمیم به ترک سرور گرفته مثلا با ادعای تحلیل منصفانه میاد و سعی در تطهیر این حرکت سخیف ne داره😂

یه دوست دیگه بحث و کلا تغییر میده و میگه هه کلا ۹۰ کی دف دارید -خخخ حالا با صحت و سقم این حرف کار نداریم - برادر شما اصن صاحب بزرگترین انویل و همر (الکی) بیا بگو چطور میشه یه پلن روی ساید به قول خودتون ضعیف بری و با نصف تروپ برگردی - به قول دوستان گردان اومد نفر بر گشت .

یه دوستیم که تفه سر بالا میندازه به این مضمون که :

14ک گرزی همر سنگین همر های سنگین شما 14 ک گرزیه؟

اگه میگید این سایز همر بزرگ نیس که شمام میگی نیس

ویرایش شد

اون پلنری که این سایز همرو لانچ میکنه که از ۶ تا ۳ تاش بر نگرده

اگه میگید هست که تهه همرتون فعلا همینه - دار و ندارتون بوده و در عین دیوار شدن دیگه حرفی نمیمونه دوست عزیز😂

و در انتها میشه گفت منصفانه ترین تحلیل و شخصی به نام amirali داشت ولی باید اینو بدونه که به زودی تقاص دهن کجیشو تو گروه تلگرام قبل استارت سرور میده . . .

پ . ن : گرزی و شوالیه هایم کووو ..؟

پ . ن : هیسسسس کلاغ ها فریاد نمیزنند.

پ . ن : کلاغ ها مواظب باشند کجا می نشینن - گاهی مترسک ها نیزه ی سزار پنهان کرده اند 😂

پ . ن : به جای نوشتن خزعبلات در سمت چپ پروفایل روی پلن و لانچ تمرکز شود😂

پ. ن : عرفان این کانترو بزن جاشش

پ .ن : کارو اون سنتورو بیار تو

پ . ن : چرا همره مارو خفت نمی کنن :((

wbb.travianforum.ir/wcf/index.php?attachment/18956/

رتبه دفاعیه همر :دي

fake & noob Players

DeactiveR

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط T!rDaD: در انتخاب الفاظ و واژه ها دقت کنید ()

• با سلام مجدد

یه دوست دیگمون که بعد از پلن مفتضاحانه تصمیم به ترک سرور گرفته مثلا با ادعای تحلیل منصفانه میاد و سعی در تطهیر این حرکت سخیف ne داره😂

من قبل از لانچ شدن همر ها تو این تاپیک اعلام کردم که این سرور رو ترک کردم. علتش هرچی بوده به شما مربوط نمیشه.

و اینکه تو تحلیلم کاملا مشخصه که عملکرد پلنر NE رو زیر سوال بردم و با دیسلایک خودشم مواجه شدم :دی

حالا جالب اینه که دوستان لیدر و پلنرne بیان اعتراف به شکست مفتضحانشون کنن

و اما اگه بخواین منصفانه به این موضوع نگاه کنید ، این شما بودید که تلفات و خسارت بیشتری دیدید. من قبلا گفتم بازم میگم ، برنده بزن بخور دیشب همر های NE و پلنر های SE بودن. قبلا هم بهتون گفتم این سرور برنده اش کاملا مشخصه و خیلی قاطعانه تر میتونه صورت بگیره اگه یک تجدید نظر رو تیم لیدری پلنری ساید انجام شه.

تیم دف کورد جنوب شرق احتمال ریل بودن رو به 3 تارگت خلاصه کرد و دفاع ها به طور تقریبا مساوی بین این 3 تارگت تقسیم شدند

عرفان جان خسته نباشید عالی عمل کردید

ولی یک خواهشی داشتم که این ادعا پخش شدن تساوی دف ها رو اثبات کنید تا شک هایی که برای من رخ داده رفع ابهام شه!

کلاغا خبر رسوندند که شما یک قرارداد ترکمچایی با عده ای بستید که باهاتون راه بیان :D

و این ادعای شما رو همون کلاغ ها زیر سوال بردند

در اخر ، بعضی از پلنر های NE هنوز پافشاری دارند روی عملکرد دیشب خودشون

به پلنری پلنر خوب میگن که با کمترین تلفات تارگتشو کلین کنه و به اهدافش برسه . صرفا کاتا کردن چند تا ساختمون و پروندن دف مولتیا دلیل نمیشه که شما عملکرد خوبی داشتی.

به قول امیرعلی به امار ارقام دل نبند ، عملکردت در حد بوق بوده. من روز قبل از لانچ به مجید همینا رو گفته بودم که من همرمو دست همچین ادمی نمیسپارم. دیشبم مشخص شد که حق با من بود..

شما میتونستی با یک چهارم این خسارت ها ، به اهدافت کامل برسی و این نشون میده هنوز تو این مورد بلوغ نرسیدی

6 تا همر دستت دادن 3تاشو سالم رسوندی خونه , اگه درست عمل میکردی شاید فقط یکی از همرها دیوار میشد

شما پلیر خوبی هستی ولی دلیل نمیشه لیدر یا پلنر خوبی هم باشی

پی نوشت: لطفا در مورد ش.ش شایعه پراکنی نکنید ، سوالی هست از خودم میتونید بپرسید.

• 12.5 میلیون منبع همر از دست رفته شمالشرق = 25 میلیون منبع از دست رفته جنوب شرق

همینکه شما تلفات دفاع رو با تلفات همر یکی میدونید خودش گویای خیلی چیزا ها هست

حالا 3 تاشم اسکات خورده هیچی توش نبوده بماند

شما بعد اینکه به تکنولوژی اینترنت بازگشتی بعد از 1 ساعت از لند اتک ها جاسوسی زدی که نتیجه جاسوسی هارو میزارم اینجا همه ببینن

ادعا پخش شدن تساوی دف ها

مانی عزیز میبینی که ما هم دفاعی نداشتیم و همر گذاشتیم جلوی اتک هاتون xD

پ.ن: جنوب شرق بدون دفاع!

پ.ن: لانچر بدون اینترنت!!

پ.ن: موج ها تک هدفه!!!

پ.ن: اسکاتر حرفه ای!!!!