نقد و بررسی سروردو ایکس | آغاز 24 دی 1397 |

• اقا ما خواب بودیم مثله اینکه یه لنگه دمپایی از اونور ول داادان :دی

455924546_12199849179312828415.jpg

یکیشونم احساسه زرنگی کرده :دی رفته خفت بزنه نیزه خفت کرده!:دی

455214969_7295056112000406257.jpg

پ.ن: جنوب شرق که پلن نمیاد :دی ما به همین لینکا شادیم :دی

این از قلم افتاد :دی نیزه خفت کنی لذتیی دارد :دی

455032298_11276657771517559513.jpg

• سلام مصطفی جان

خیلی خوشحالم که هر دو طرف شرقی از نتایج پلن راضین

حالا من کاری ندارم نتیجه به نفع کی بوده ( الکی مثلا بی طرفم ) :ی

خیلی خوشحالم که توی این سرور هستم و از این به بعد چه توی بازی چه توی فروم بیشتر خدمت دوستان هستیم

اینم جهت رفع اسپم:

پ.ن: امیدوارم مثل سرور 6 فرار نکنید و بهانه نیارید

پ.ن:دوستان قدرت دفاعی گرزی چند بود:ی

با تشکر

سبحان

S2 r3 (v3.6):D A G H O O N 2012

S19 PANDORA :Mr_President 2018

S1 r4 (v.4):InGegneR 2018

S4 2X(v.4.4): Di Stefano

• صبحانه داریم ، چه صبحانه ای!
    مهدیار اون چرتکه از انباری پاشو بیار حساب کتاب کنیم ببینیم چقدر ضرر کردیم با منطق دوستان شمال شرقی : دی

Capture.JPG

پ.ن: امیدوارم مثل سرور 6 فرار نکنید و بهانه نیارید

پ.ن:دوستان قدرت دفاعی گرزی چند بود:ی

با تشکر

سبحان

برای پینوشت هم همون پ.ن های دوست عزیزمون!

ارادت

• سلام،

با اینکه لینک خیلی قشنگی هست اما متاسفانه ما ضرر کردیم، چون اون همر دوستان شمال شرق در فلان ساعت و فلان روز برمیگرده سر جاش اما رعدهای ما هست که از دست رفته و دیگه برنمیگرده.

تنها ضرری که شمال شرق داده اینه که هیروی مدافع توی دفاع نبود و نتونست تجربه کسب کنه و پوینتش کامل بشه.

پ.ن: دیشب از جایی که پلنر شمال شرق چرتکه سفارش داده بود، یکی گرفتم، انصافا خوبه.

• سلام به همه

من خواهشم اینه دوستان از امکانات پنل کم تر استفاده کنن ..

صبح که بیدار شدم دیدم بعله انگار به جز مسیر تجارت ها که یکی از دوستان اشاره کرده بود

توی اردوگاه ها هم ی تغییراتی داشتن ظاهرا !

zs9g_soltanshayan.png

جالب اینجا بود از 20تا اکانتی که اتک داده شده بود 19تاش بن بودن ( یعنی از جای دیگه هم ریپورت خورده بودن :دی!)

این یه دونه جا مونده بود

v47_soltans.png

با تشکر از پیگپیری سریع م.ه

p3ab_soltanss.png

پ.ن » چرا حالا همه اتک هارو از سیلور فروشای ش ش زده بودید ؟ :D

پ.ن » چرا رو اکانت دف ساز :D چرا رو فیدر پاپ 100 :))

پ.ن » در اخر سلطان روی اکانت دیگه ای مشغول به بازی هست اگه تو خودتون میبینید اون اکانت رو بزنید بسم الله ..

روز خوش

purepng.com-michael-jacksonmichael-jacksonmichaeljacksonamerican-singersongwriterrecord-producerdanceractorphilanthropist-1701528048983wu3dc.png

Heal The World Make It A Better Place

For You And For Me And The Entire Human Race

There Are People Dying If You Care Enough

For The Living Make A Better Place For You And For Me

• سلام

معمولا بیشترین بازدید پروفایل متعلق به رنک 1 پاپ سرور و رنک1 غارت بوده از قدیم مخصوصا 1پاپ حالا شما شاید سرورهای قبل که بازی کردی و همیشه رنک1 پاپ بودی فکر میکنی این سرور هم پروفایلت خواننده زیاد داره این سرور از اون خبرها نیست که کسی از جنوب شرق رنگ رنک1 ببینه میتونید فقط رنک1 مدافعو ببینید :d

منم قبلا که در پروفایل نویسی فعال بودم دلیلش این بود که اکانت فرومم همیشه بن بود مجبور بودم پروفایل بنویسم حالا دوتا سروره که بازی میکنم تیرداد مدیر تاپیکه بن نمیشم

اینکه شما داری ریکاوری همری که دیوار شده و دهکده ای که همرش با دهکده صفر شده مقایسه میکنی من حرفی ندارم در جوابش بگم قضاوتش با خواننده های فروم

شما اصلا اینو در نظر گرفتید که تمام همرهایی که از ما دیوار شد همر دوم یا سوم اکانتشون بوده یعنی اینکه داخل هیچکدوم از پلن ها ما از اکانتی که تک همر بازی میکنه استفاده نکردیم خود ما همر دیفالتمون قفل شده بود و جی بی جی اس مدتی بود خاموش بود خب بهترین گزینه این بود که دیوار بشه حالا یا دف بزنه یا جلوزن پلن بشه ;که هم دف زد هم همر گرزی توتن جلوش بود پوینت گرفت:d

شما الان خوشحالید که همر اول های شمال شرق و گرفتید و فکر میکنید سطح بقیه همرها از اینها پایینتره دوستانه بهت بگم داری اشتباه میکنی در مورد همر و دوم سرور

در مورد ریکاوری دف از 1000تا فیدر در زمانیه که بعد از اولین پلن ما دیگه پلن نیاییم یعنی توو اون 10 روزی که همر ما ریکاوری بشه دیگه پلن نیاییم تا شما دفتو ریکاوری کنی؟

بخواهیم پلن هارو آنالیز کنیم پلن به پلن نگاه کنید میبینید در دف ضعیفتر عمل کردید پلن اول 2تا همر دیوار شد پلن دوم یکی و پلن سوم 15ک گرزی از همر تروریست برگشت اونم رو تارگت های مهمتون نیومدیم اکانت های کوچیک و مولتیتونو بزنیم همین 10 خونه ای ما اکانت دارید 200.300تا کاتا داره با 5.6ک گرزی در حدی نبوده که همر روش بلند کنیم 1هفته مونده به کتیبه ها اون منطقه رو پاکسازی میکنیم

حالا سوال من اینه فقط ساید شما داره دف میسازه؟ ما دف نمیسازیم؟ اون 1000تا فیدر و فقط شما دارید؟

مصطفی جان دوباره که نه 10باره ما راهی میشیم سمت شما چون سبک بازی ما جنگیه از دیوار شدن و ریکاوری کردن خسته نمیشیم

در آخر تنها حرکت مثبتتون از اول سرور تا الان دو بار حسین و خفت کردید الان هم یه لینک دارید بیاید فروم پست بذارید ببینم امشب بعد پلن ما باز میایید فروم :))))))

از نظر شما ما که اتک میزنیم همر گرزی توتن و میذارید جلومون دف کنه بعد همر با دهکده اش کلا میپره ضرر میکنیم

پ ن: حسین 3تا همر باید بکشی :)))

• به نام خدا

---لینک سبز---

آقای ربات کجاییی ؟؟؟

چرا اینجوری شد پس ؟؟ اون همه تهدید می کردی ؟؟؟ ای بابل پس :?: چهارمی تو بودی ؟؟؟

می دونیم واسه شما اصلا دیفالت مهم نیست - اصلا همری توش نبود - ولی خدایی لینکش دیگه سبز بود این دفعه ^^ - حتما الان می خوای بگی 1 کی گرزی لاست دادین بیان به هم تبریک بگین که این ده صفر شد ؟؟

اگه تمرکز خود رو بازی می زاشتید به جای خرید منابع واسه این اون - این افاقا ها (:?:) نمی افتاد.

خود کرده را تدبیر نیست آقای رباط - کسی که هر جا گلد باشه بره بازی کنه همین میشه دیگه

به دوستای خوبم - اقا آرمین no mercy :evil: و اقا حسین tnt 8)- بابت این لانچ بی نقص تشکر میکنم و تبریک میگم (یاد بگیرید که کجا باید تبریک گفت و کجا سکوت کرد) دلاوران خسته نباشید. جواب دندان شکن بود.

تشکر ویژه از -عمو مجید اخیل - عمو مجید هوای سر - تک دست و بیا

حاجی ما سبکمون برزیلیه --- فقط حمله --- بازی قشنگ --- فانتزی ----

• خوب مارو یکی به چالش دعوت کرده بود برای زدن ما هم زدیم :دی مگه نه اصلا دوست نداشتم روت اتک هم بیاد حمیدرضا جان :دی ابوذر جان دیدی که گاهی گلد بالای ۱۰۰۰۰ هزار هم رو اک باشه قرار باشه صفر بشی میشی .. به اینا نیست اول طرف روبروتونو نگاه کنین! بعد کری بخونین :دی

احتمالا دیگه تراوین به سن و سال نیست!! ما هم اون رقیبایی که شما قدیم باهاش بازی کردی نیستیم :دی یکم رحممون پایینه!

حمیدرضا جان در رابطه ی سرور یک به یاد ندارم تو سایدی که من گفته باشم ثبت نام کرده باشی یا در کنار ما بازی کرده باشی یا همر شما در راستای من استفاده بشه!!چه بسا ما لطف کردیم اکانت هایی که تو ساید ما خریداری شد نزدیم چون شما هم دست داشتی تو کار!

من هر رشدی داشتم از توانایی هایی بوده که صرفا بوده نه صرفا چون کوچیکترم بهم کمک بشه! چه بسا ما به خیلی از بزرگترها کمک کردیم سایدشون رو جمع کنن چیزیم نگفتیم!

به هر حال امیدوارم تا انتهای سرور باشی ..

یه تشکر هم از همکاری بچه های ساید بابت در اختیار گذاشتن همر که بدون چون چرا همر در اختیار ساید گذاشتن..

Recals-Trader-The Queen-black neo

موسی-سامان-امیرحسین-ایمان و احمد

همچنین یه تشکر از حسین عزیز و مجید بابت لانچ های امروز

• تصمیم نداشتم این راند تو فروم پست بزارم ولی دیگه واقعا شورش رو درآوردین...

+ تو ضرر کردی

- نخیرم. تو ضرر کردی

+ نه. اینجوری حساب کنیم تو ضرر کردی

- نه. حساب رو اونجوری نمیکنن ، اینجوری میکنن... پس تو ضرر کردی...

[خلاصه 100 تا پست آخر فروم]

ول کنید بابا... به وقتش معلوم میشه کی ضرر کرده کی سود کرده... تو با خوردن حال میکنی ، ما با زدن... بحث نداره که

اگه فک میکنی اونجوری سود میکنی پس نزن و بخور... صداشم درنیار... آدم صدای کاری که توش سود میکنه رو درنمیاره... میگه آفرین بزن آفرین بزن

تمام

Half Alive

Numb Inside

Dying To Feel

Your Voice But a Memory

Fade to Black and Erase The Pain

Palisades - Erase The Pain 🎸💀🤘

• به انتهای هفته ی ۶ ام نزدیک میشیم وضعیت تاپ ۱۰ به این صورت هست همچنین نسبت غارت شمال به جنوب رو شاهد هستید وضعیت کاملا برتری از نظر غارت اتحاد های شمال نسبت به جنوب به چشم میاد .. احتمالا جنوب باید تا آخر سرور رو به دف ساختن مشغول باشه باید دید این وضع تا کی ادامه دار خواهد بود و جنوب شرق تا کی می تونه زیر فشار اتک های ما طاقت بیاره!

در تاپ۱۰ هفتگی فقط یک نفر از جنوب شرق ؛ ۶ نفر از شمال شرق و ۳ نفر از شمال غرب رو شاهد بودیم..

155a9628-eb80-4f2d-b75e-4ad44fe28807.png?embedded=og

همچنین غارت اتحاد ها در انتهای هفته ۶

همین طور که مشاهده میکنید جمع غارت یکی از اتحاد های شمال شرق که در جایگاه سوم هست ۲۳۳ ملیون از غارت کل مجموعه ی جنوب شرق به میزان ۲۰۴ ملیون بیشتر هست که این نشان از قدرت نظامی شمال شرق نسبت به جنوب شرق رو میرسونه :دی با توجه به همرهایی که صفر شده غارت این هفته جنوب شرق احتمالا افت قابل توجهی هم نسبت به این هفته خواهد کرد..

05d31bdb-1509-43b5-9772-773dd100c0d8.png?embedded=og

• من شرمنده شدم که زودتر پست نذاشتم و تشکر نکردم ... بیمارستان اینقدری این روزا پر شده آدم شک میکنه گرزی هایی که دیوار میشه میارن اورژانس ما سوچورشون کنیم یا کسایی که اونارو هدایت میکنن :))

مرسی از حسین عزیز و آرمین گل که گل کاشتن بازم و با یه پلن تمیز یه دیفالت دیگه صفر کردن!

امیدوارم این پست رو تیرداد عزیز پاک نکنه :))

راستی کم کم دست از بازی مستقیم کشیدید و بازم اکانت های چونچا داره تو ساید ش.ش رشد میکنه ... عاقبت همه اونا قطعا جز صفر شدن نیست!

مرسی از حسین عزیز که استارت اتک رو زد و پشتش هم بچه ها حمایت کردن!

پ.ن: یادش بخیر ... قبلا تو تراوین یه جمله خیلی باب بود که تو پروفایل ها نوشته میشد ... نیم متر باش ولی مرد باش ... نیم کیلو باش ولی مرد باش ...

از سال 87 که شروع کردم به بازی کردن تراوین برام سوال بود که فروم به چه دردی میخوره ... بعدا فهمیدم یه سریا دنیای واقعی چیزی برای گفتن ندارن ... میان اینجا خالیش میکنن :))

یه سریای دیگه تو دنیای واقعی خیلی چیزا برای گفتن دارن ... ولی اینجا خیلی ساکتن :))

• و دهكده نابود شد 😂

حسین جون مام چنین لینکی گرفتیمD=

اینم آخر عاقبت اکانتا چونچاییتون

مرسی از حسین T.N.T عزیز که یه بار دیگه پلنای گروهی رو باب کردش و خاطره هامون زنده شدD=

• درود

خدارو شکر بازی به مرحله ی رسیده که بسیار جذاب شده

بعضی از دوستان کم لطفی میکنن و یجورایی صحبت میکنن که ساید ما انگاری شده کتک خور!!!!

در حالی شما با پلن های نه چندان جالب میاین و همر های خودتون یکی پس از دیگری میکوبید به دیوار های ما و ما از این سبک بازی شما خوشمون میاد :)

این وسط انقدر درگیر پلن رفتن هستین که هی تاپو توپ دارید خفت میشید

3الی 4تا لینک خفتری در فروم موجود هستش این چند تا خفتری هم تقدیم میکنم

بازم هست خفتری که بعدا میزارم

تشکر میکنم از علیرضا زاکی عزیز و مهران بابت این لینک های زیبا

در اخر تشکر میکنم از تک تک بچه های جنوب شرق ایشالله پایدار باشید

در مورد پلن اخری که روی اکانت iMMoRTaL WiTcH

بچه های این اکانت به شورای لیدری و دف کورد در مورد اتک چیزی نگفتن و ما هیچ اطلاعی از اتک شما روی این اکانت نداشتیم

حمید رضا عزیز هم میتونه بیاد و این موضوع رو تایید کنه

در مورد اون دهکده دیفالت شاید بهترین تارگت همون بود چون 2کا بیشتر گرزی توش نبود و حتی پیامی که خود حمید رضا نوشته بود این بود که بهتر که این دیفالت مارو زدن هیچی نداشتیم توش

و ما به دلیل بی اطلاعی و دف کوردی دف رو یه جا دیگه ریختیم

این دفاعی که میبینید در عرض 3ساعت جمع شد اونم 3الی 4صبح بود

اسم نمیارم که کسی از قلم نیوفته واسه تشکر

ولی مطلبی که میخوام عرض کنم اینه بعضی از دوستان میگن دف نداریم ما!!!!

درسته دف نداریم :)))))))))

2تا از تارگتا اینجوری پر شده بود

پ:ن همین رفاقتاس که میمونه

پ:ن همیشه ممنون بودم

پ:ن شد شد نشد میریم محلشون

i`m
    Solid Snake

now
    InRapSos

S4

• x9fk_photo_2019-02-25_11-23-05.jpg

صرفا جهت اطلاع میگم . از رو این عکس میشه امار همر تو بیس رو در آورد ! نمیدونم چرا سانسور کردیش شما

اگه برات مهم بوده چرا عکس گذاشتی انقدر واضح. اگه برات مهم نبوده چرا سانسور کردی

اگه تارگت ش ش بوده حتی برای فیک ، پس اسکات کشیده و امار همر رو درآورده . اگه اسکات نکشیده شما دو دستی یه همر لو دادی بهشون

سواله من اینه که شما جزو تیم دفکوری ج ش ای ؟!

• صرفا جهت اطلاع میگم . از رو این عکس میشه امار همر تو بیس رو در آورد ! نمیدونم چرا سانسور کردیش شما

اگه تارگت ش ش بوده حتی برای فیک ، پس اسکات کشیده و امار همر رو درآورده . اگه اسکات نکشیده شما دو دستی یه همر لو دادی بهشون

صرفا جهت اطلاع سلام میکنم خدمت شما دوست عزیز

خدمتت عرض کنم که در مورد همر و میزان گندم خور روی اون اکانت اره راحت میشه تعدادش رو در اورد ولی 3تا همر تبری که نزدیک اون ده بودن ولی خرده همر بودن ما اونجا پارکشون کردیم که حتی دوستان نتونن لینک بگیرن.

در مورد دف کوردی هم ماشالله انقدر ساید ما پرو پلیر داره و کار بلد که من شخصا یه جا نشستم دارم درس پس میدم خدمت اساتید

i`m
    Solid Snake

now
    InRapSos

S4

• صرفا جهت اطلاع سلام میکنم خدمت شما دوست عزیز

خدمتت عرض کنم که در مورد همر و میزان گندم خور روی اون اکانت اره راحت میشه تعدادش رو در اورد ولی 3تا همر تبری که نزدیک اون ده بودن ولی خرده همر بودن ما اونجا پارکشون کردیم که حتی دوستان نتونن لینک بگیرن.

در مورد دف کوردی هم ماشالله انقدر ساید ما پرو پلیر داره و کار بلد که من شخصا یه جا نشستم دارم درس پس میدم خدمت اساتید

فوتوشاپه نمیتونید اون همه دف داشته باشید اونم تو دو تا ده

• فوتوشاپه نمیتونید اون همه دف داشته باشید اونم تو دو تا ده

منم حس میکنم فوتوشاپ عه . احتمال میدم این عکس و فروم قرار دادن که تیم پلنری شمال بترسه و تا کتیبه ها پلن نرن مثلا . یا مثلا تارگت مهم انتخاب نکنن .

از طرفی این حجم دفاع تو 2 تا تارگت با حرف ها و تفکرات جنوب همخوانی نداره . جنوب شرقی که همر گرزی میزاره برای دفاع یعنی دفاع نداره . از طرفی پلن قبلی فروم اعلام کردن که تارگت و از همون اول تشخیص دادن ولی باز دیستروی شد تارگت و سر دیوار کردن 40کا گرزی دیفالت بهم تبریک گفتن . دور از تصور هست که دنبال دیوار کردن یکجا همه ی همر ها باشن . ( تواناییش هم ندارن ، حداقل تو این تایم بازی ) .

• صرفا جهت اطلاع میگم . از رو این عکس میشه امار همر تو بیس رو در آورد ! نمیدونم چرا سانسور کردیش شما

خوب طبق پلنی که ما پیشبینی میکردیم و شما دقت کنی اکانت black neo نبود داخل اتک های این دهکده و خوب ما پیشبینی میکردیم دف خیلی زیادی این جا جمع شه و احتمالا دف ساید که خوب بنا به در دسترس نبودن اکانت های اسکاتر ما نتونستیم ازش اسکات بزنیم که شما لطف کردی آماره دف و آماره دقیقتر همرو در دسترس ما قرار دادی ممنونم ازت.. احتمالا اگه اعداد دستکاری نشده باشه که من میگم نشده حدود ۴۲۴۵۰۰ گندم خور دفاعی و حدود ۷۶۵۰۰ گندم خور تبر زن و شوالیه توتن مدافع هست که حدس من روی ۳۳ک تبرزن و ۱۲ ک شوالیه توتن و ما بقی کاتا و رم هست ... :دی

اما بازم دمتون گرم برای یه تارگت فیک چه قدر اینور اونور کردین :دی فرض کن ۲-۳ میل گندم هم دادین :دی این جا ۲ نفر نخوابیدن اونور احتمالا ۵-۶ نفر در حال جابه جایی دف بودند :دی انصافا خسته نباشید