نقد و بررسی سروردو ایکس | آغاز 24 دی 1397 |

• آرمین جان این آخرین پست من در رابطه با بازی کثیفی هست که ساید شما انجام داده تا زمانی که حرف جدیدی بزنی یا با مدرک ادعا های منو نقض کنی :))

اومدی یه مشت حرفای تکراری زدی که من قبلاً جوابتو دادم و هیچ حرف جدیدی نداشتی . بهت یاآدوری کنم اگر داشتی جواب اینو میدادی :

آرمین عزیز دیشب برگشتی به من گفتی اکانت Pretty Reckless برای شمال غرب بوده و حسین رفاقتی روی جانشینی داشته ... خدمت عرض کنم که با آماری که من گرفتم اکانت Pretty Reckless تو اسپید های قبلی هم مولتی آقا حسین بوده واز بد حادثه باهاش همر علی 3پیچو خفت کردن ! زیبا نیست ؟ پیامات هست که گفتی اگر از شمال غرب دف اومده پس واسه شمال غربه و واسه شما نیست . اینو دیشب بهت نگفتم و الان بهت میگم . من همه ی مشکلم اینه که آدم وقتی کاری می کنه باید مرد باشه و بگه آره من این کارو کردم ! مشکلی نداره که ....

پ.ن : آرمین نیازی هست که پیاماتو دوباره واست بفرستم که میگفتی اکانت برای شمال غربه و حسین واسه رفاقت و جانشینی کشیدتش بالا ؟ یا نیازه که بگم گفتی چون دف اکانت شمال غرب (S3Y3D M4j!D) اومده اونجا خوابیده پس اکانت اوناست ؟ اگر اشتباه میگم رضایت داری اسکرین بزاریم ؟

پ.ن 2 : وقتی تو یه ساید دیگه یه اکانت واسه جاسوسی میسازین ، حداقل یه اسم جدید واسش انتخاب کنین که داستان نشه.

آدم سایدش درگیر جنگ داخلی باشه ولی نیم گرم جیگر داشته باشه به کاری که کرده اقرار کنه :)))

بخوایم بریم تو سابقه که سابقه ی تو خیلی خراب تره عزیز دلم از خفت نجومیت بگیر تا تجارت کتیبه . خداوکیلی بحث سابقه رو پیش نکش آرمین ... من این کارو نکردم ! خودت داری میکنی.

همین مونده بود که شما بحث سابقه و رزومه و غیره رو برای ما پیش بکشی . در هر صورت اوکیه من اصلاً از این سرور بازی رو شروع کردم :))) شما سابقه ی زیادی داری و استادی.

بازم اومدی وضعیت ساید مارو که همه میدونن دلیلش چیه شرح دادی به عنوان برگ برنده ی خودت :)) ببین وضع شما خیلی خراب تره از سایدی که نتونسته کتیبه جنگ آموزشو جمع کنه برای زدن کتیبش رفتین اکانت تهیه کردین و اکانت با اسم مولتیه 3 سرور پیشتون ساختین :)))))

ما از بودن توی این چالش لذت میبریم و ادامه میدیم سرور رو ... من تو پست قبلی بهم گفتم حرفم چیه ! هر کاری کردی سرتو بالا بگیر مثل مرد ، سینه رو بده جلو بگو من تونستم و کردم ! حرفی دارین شما ؟ اینکه اکانت برای شمال غرب بود ، اینا با هم رفیق بودن ، اگر ما نمیزدیم جنوب شرق میزد ، جنوب غرب بی عرضه ـست پوشش کارت نمیشه عزیز دلم. - برو حرفای خودتو بخون ... 20 تا دلیل آوردی از دیشب تا حالا و حرفات اصلاً با هم نمیخونه ... آخرشم که بهت گفتم اکانت Pretty Reckless تو اسپید مولتیه حسین بوده که باهاش علی 3پیچو خفت کرده ! واکنشی نشون ندادی :)) حسین هم اومد خوند و رفت :)) -

در مورد نعمت هم متاسفانه نعمت اینقدر تو آفسایده که اصلاً در جریان نیست کاوه با حسین هم حرف زده و حتی اسکرین شاتی که تو به من دادی از چتای کاوه و حسین بوده :)) نه نعمت ! شما به حرف نعمت استناد می کنی ؟ :))))) پس ما هم به پلیرتون گفتیم هم به لیدرتون . زیبا نیست ؟ اینقدر سیاست مدارین اذیت نمیشین ؟

پ.ن : دیگه جوای توی این زمینه از من نمیگیری مگر اینکه حرف جدید بزنی . حالا باز بیا بگو جنوب غرب کتیبه جمع نکرده و من کلفتم 20 تا همر میزنم . با تک هیرو کتیبه جابجا میکنم.

پ.ن 2 : حسین جان اگر میخواستی اکانتی به کاوه بدی در نهایت میفهمیدی که کاوه واسه چی اکانتو میخواست . خراب کرد عزیز ... همون واکنشی که تقریباً ازتون انتظار میرفت رو نشون دادین. ممنونم از این تیزهوشیِ کاوه.

پ.ن 3 : آرمین بلاخره وقتی دف از شمال غرب اومده اکانت اونا بوده و حسین تو رفاقت جانشین بوده یا اینکه این اتفاقاً اسمش با مولتیه حسین تو اسپید یکیه ؟

پ.ن 4 : پروزه فاز یک دف ساز درست کردنی رو که شروع کردی تموم کن بعدش بدیو استارت بزن :))

روزت خوش عزیزم

• نعمت جان شما حتی تو جریان مسائل نیستی به صورت کامل . بزارید توضیح بدم

نه عزیزم شما در جریان نیستی. شما کسی هستی که ماجرا رو شنیده من کسی هستم که داخل ماجرا بوده پس هیچوقت نمیتونید منو متهم به در جریان نبودن بکنید. هرچی شنیدید

ویرایش شد

ماست مالی کردن موضوع بوده

زمانی که حسین Tnt از اکانت Pretty Rechkless نامه ی جانشینی داد ما به اون اکانت مشکوک شدیم ... نامه موجوده.

وقتی میگم در جریان نیستی ینی همین. حسین نامه ای از اون اکانت نداده. تمام پیام های رد و بدل شده از اون اکانت توسط من صورت گرفته

آره مشخصه خبر نداری ولی به حسین هم پیام داده و پیاما موجوده :))) ) پس اینکه شما فکر میکنی فقط به شما پیام داده کاملاً نقض میشه.

من هیچوقت نگفتم فقط به من پیام داده. بعد از اینکه من جواب مشخصی بهش ندادم رفت به حسین پیام داد. و از اونجا که من نه چندان بازی میکنم و نه حوصلم میکشه این خاله زنک بازی هارو ادامه بدم... گفت و گومونو با حسین در جریان گذاشتم و بقیه شو اون ادامه داد

ضمناً اسکرین شاتی که آرمین واسه من فرستاده از چتشون با حسین بوده یا شمارو حساب نکرده یا اینکه حسین نگفته نعمت به من همچین حرفی زده :))

اینکه شما چندجا سعی میکنی بگی که من اهمیتی نداشتم برام اهمیت نداره. من برا اهمیتم نخاستم ماجرارو بگم... اول اینکه میخام حقیقت این اکانت رو بگم دوم اینکه حسین تو ساید دیگه ای اکانت نزده و اینکه شما یا آرمین یا هرکی اهمیتی... برام مهم نیس. من از این تیم حاضر تو NE نیستم و فقط حسین رو میشناسم و پیش افرادی که برام اهمیت دارن اهمیت کافی رو برخوردارم. نیازی به توجه شما یا شخص دیگه نیست

ما فهمیدیم اکانت Pretty Reckless برای حسین جان هستش.

و اما میرسیم به اکانت Pretty Reckless...

اول سرور چون چنتا از دوستام تو SW بودن ازم دعوت کردن منم برم اونجا چون چنتا از بچه های اسپید شمال شرق اونجا بودن... منم اکانت Pretty Reckless رو تو جنوب غرب ریجستر کردم.

چشم آمار درآوردن رو درآوردین با این حرف که این اسم قبلا اسم مولتیه حسین بوده :/ یا یه چیزی از خودت انداختی یا اونی که بهت آمار داده اشتباه داده. این اسم فک کنم اولین باره تو تاریخ تراوین ایران استفاده میشه و وقتی داشتم اکانت ریجستر میکردم داشتم به یکی از موزیک های بند Pretty Reckless به اسم Kill Me گوش میدادم که همون رو هم اسم دهکده گذاشتم.

اون طرف هم حسین اکانت ریجستر کرد تو NE و من قاعدتا اونو به هر سایدی ترجیح میدادم چون از تیم خودمون بود. پس من رفتم رو اکانت T.N.T و پرتی رکلس عملا متروکه موند...

بعد میرسیم به فاز دوم این کانت... روزی که متای شمال شرق با زئوس اعلام شد و فهمیدم قبل ران شدن سرور مجید جان با آرش10 توافق کرده بودن سر متا و از اونجایی که همه میدونن مخالف سرسخت این تیم هستم... هرگونه بازی کردن تو شمال شرق رو خدمت کردن به این تیم میدیدم پس تصمیم گرفتم ول کنم و بیام همون اس دبلیو رو پرتی رکلس بازی کنم... و اومدم.. اما چون حسین دست تنها بود و کار هم زیاد ( همرمون رتبه 6 سرور بود اونموقع) کمابیش کمک حسین هم میکردم.

بعد از اینکه اکانتتون که تو مختصات یونیک ما بود ، به هر طریقی خورد

اکانت به هیچ وجه مال شمال شرق نبوده و نیست. تنها کسی ک از اون اکانت خبر داشت من و حسین و یه بنده خدایی بود. در مورد خوردن و زدن:

1- به هیچ وجه برای زدن کتیبه نساخته بودم. چون اگه ساخته بودم وقتی کتیبه اومد یونیکتون تو 20 خونه ای بود و 70 تا کاتا رو اک بود همونطوری که اسکات کشیدین و دیدین... همر لب مرز هم زیاد داشت شمال شرق. پس مطمئن باش اگه اکانت مال شمال شرق بود و میخاست باهاش یونیک بزنه پس مطمئن باش الان یونیکتون تو شمال شرق بود. شاید اگه میدونستن میگرفتن و میزدن اما من اکانت رو برای این نساخته بودم و در اختیار کسی هم نذاشتم.

2- در مورد خوردن: شما 6 ک شمشیری رو خفت کردید اونم بعد اینکه جانشینی دادم. ولی رعد یا کاتایی رو نزدین که میتونستن جلوزن باشن اگه تئوری شما صحیح بود ولی نشدن و هنوزم رو اکانت هستن. نزدین... بلکه همش دیوار شدین... کل یک ساید نتونست یک ده رو 0 که سهله حتی نیروهاشو بزنه

به نظرتون من مریضم جانشینی بدم وقتی نصف نیروهام تو کپ تی ان تی پارک شده؟ هرچند متوجه اینم نشدین. پس اگه نیت بدی داشتم جانشینی هم نمیدادم با اینکه در طول بازرسی ها 3 بار جانشینی دادم بهتون.

شما اگه نیتت بازی پاک بود روزی که با جانشینی پیام دادم چرا تو فروم اعلام نکردید؟ چرا مقابله به مثل کردید؟

اگه ما نمیدونستیم کاوه کاویانی تو SW بازی میکنه و یه اکانت بهش میدادیم ردش میکردین؟ یا میومدین تو ساید؟ اگه اون اکانته همر داشت باهاش یه قل دو قل بازی میکردید یا چی؟

پ.ن : آرمین نیازی هست که پیاماتو دوباره واست بفرستم که میگفتی اکانت برای شمال غربه و حسین واسه رفاقت و جانشینی کشیدتش بالا ؟

آرمین هرچی گفته از خودش گفته. نه اون اطلاعی داشت از اکانت. نه حسین لاگینی داشت رو اکانت. رو اکانت خودشم از بس پلن میرفتن وقت نمیکرد لاگین کنه چه برسه بیاد تو اس دبیلو...

خیر پیش نعمت جان . شما اصلاً طرف حساب ما نیستی

در مورد طرف حساب هم اینکه مطئمن باشید شما هم نه طرف حساب مایید نه در حدی که من براتون توضیح بدم. اینکه توضیحات رو برای پست شما ریپلای کردم صرفا بخاطر این بود که یه مشت خزئبلات شنیده یا از مغز متوهمتون درآورده بودید یا کسایی مثل آرمین براتون ارسال کرده بودن و وظیفه خودم دیدم شفاف سازی کنم. و تنها هدفم گفتن دو مورد بود :

1- اکانت به هیچ وجه مال شمال شرق نبود و هیچ برنامه ای براش نداشتن. همونطور که دیدین علیرغم داشتن نیرو و کاتا هیچ حرکتی از جانبش نشد

2- حسین تی ان تی هیچ نقشی تو ریجستر اکانت نداشت یا برنامه برای خرابکاری با اون اکانت تو Sw

در آخر هم از هر دو ساید معذرت میخام که این اکانت باعث بوجود اومدن شبهه بین دو ساید شد.

یا حق

ادمین جان نشد اضافه کنم به اون پست اگه میشه ادغامش کن:

شاید یه سوال براتون پیش بیاد که پس دف زئوس اونجا چیکار میکرد؟...

بعد از اینکه شروع کردید به زدن من به حسین گفتم حسین دفاع اک خودمونو بفرس اینجا. و بعدش محافظا اومدن. من در جریان اینکه دفاع از زئوس گرفته شد بود نبودم تا اینکه دفاع بک خورد به دلایلی و بعدش فهمیدم.

چه بسا روزی که پیام با جانشینی براتون اومد اگه توضیح میخاستین که آقا جریان چیه و این چه وضعیه...؟ این توضیحات رو اونموقع میدادم و اون شمشیریا جای خفت شدن یا شوالیه و رعدا و کاتاهای شما جای دیوار شدن همراه نیروهای این اکانت برای SW کتیبه میزدن.

Half Alive

Numb Inside

Dying To Feel

Your Voice But a Memory

Fade to Black and Erase The Pain

Palisades - Erase The Pain 🎸💀🤘

The post was edited 1 time, last by T!rDaD: در انتخاب الفاظ دقت کنید/ادغام ().

• گفتم اکانت برای شمال غرب بوده حتما که براش دف رفته! حسینم از روی رفاقت روش جانشینی بازی میکرده مشکلش چیه؟!این چیزیه که من از روی شواهدی که هست با توجه به دفی که رفت متوجه شدم!! حالا فرقی نمیکنه این ور اونورش الان شمال متا و مهم نی برا ما :دی حسم اینه شما دنباله پوسته خیار هستی برای ادامه ندادن و حذف کردن!:دی

مولتی حسین بوده یا هرچی اگه شما میدونستی اسم این اکانت مولتیایه قدیمیه حسینه چرا طولش دادی تا کتیبه و از جنوب شرق کمک گرفتی برا زدنش:دی

کلا من مخالف این اکانت ساختنا یا ده زدن تو ساید حریف هستم اما با توجه به همین اتک های اخیر مشترک که جنوب شرق هم می زد رو همین اکانت مشخص شد که ساید شما مستعمره جنوب شرق شده و خوب فرقی نمیکنه وقتی اونا اعلام کردند ما اکانت میخریم اومدن بغل ما ده چیف کردن که یونیکمون بزنن بره ؛ شما که با اون ها داری همکاری میکنی چوب کارهای اون ها هم می خوری دیگه یه چیز طبیعی هست..در ضمن این حرکت هم بهتر از اینه که یکی بفرستیم از روی رفاقت اکانت تو ساید حریف بخریم!حالا نمی دونم دنباله چی هستی :دی می خوای ثابت کنی که این کتیبه داستان داشته اله بله شما بقیه کتیبه هاتو جمع میکردی خوب!گیرت رو همینه من که گفتم بچه های خوبی باشین بهتون بر میگردونیم تایمشم بهت گفتم :دی شما گفتی نمی خواد نیاز نداریم! الان نمی دونم زور الکی برا چی می زنی؟! می خوای بشینی بازی کنی بازی کن خوش حال میشیم با دف ثابت بازی کن می خوایم بازی نکنی سایدتون چند تیکست دیگه بسته داره به زور شما که نتونستی ساید رو یکدست کنی .. اینا همه بهونست واقعا! کمی واقع بین باش..

• آقا من فکر میکردم فقط جنوب غرب برگ ریزونه. شمال شرقم که خیلی خوبه!

نعمت جان چه کردی با ما؟؟ چه میکنی با خودت؟؟

ممنون که تکلیف اکانت pretty reckless رو مشخص کردی. حرکتت هم کاملا به اسم اکانت میاد =)) اما گندش یه طوریه که هر چی بیشتر هم بزنید بیشتر بوش در میاد ^^

اولا که حرفات 180 درجه در جهت مخالف آرمینه که میگفت حسین رفاقتی اکانتو بالا آورده. قبل از فروم اومدن با هم یه هماهنگی داشته باشید =)))

به بقیه صحبتات استناد کنیم باید بگم یه ضرب المثلی داریم که یکی هم خدا رو میخواد هم خرما رو. هم میخوای رو اکانت لیدر و پلنر شمال شرق بازی کنی، هم با ساید متای شمال شرق دشمن باشی، هم یه اکانت تو یه ساید سوم دیگه داشته باشی؟؟؟ اذیت نمیشی؟

ویرایش شد

وقتی رسما داری رو اکانت لیدر شمال شرق بازی میکنی، این حرکت هم از طرف شمال شرق تعبیر میشه. تازه اتفاقات بعدی هم به حرفات نمیخوره. اگه کسی خبر نداشت اونجا اکانت داری، با شمال غرب مشکل داری، چرا از شمال غرب برات دف اومده؟؟ اونم نه هر اکانتی! اکانت رتبه 1 سرور

1- به هیچ وجه برای زدن کتیبه نساخته بودم. چون اگه ساخته بودم وقتی کتیبه اومد یونیکتون تو 20 خونه ای بود و 70 تا کاتا رو اک بود همونطوری که اسکات کشیدین و دیدین... همر لب مرز هم زیاد داشت شمال شرق. پس مطمئن باش اگه اکانت مال شمال شرق بود و میخاست باهاش یونیک بزنه پس مطمئن باش الان یونیکتون تو شمال شرق بود. شاید اگه میدونستن میگرفتن و میزدن اما من اکانت رو برای این نساخته بودم و در اختیار کسی هم نذاشتم.

وقتی رفتی کمک اینجا موندی که چی؟ اصلا چرا باید در سایدی که کاری باهاش نداری و دورترین ساید هست و کلا هم وضعش داغونه، نیروی هجومی داشته باشی؟؟ دقیقا کیو میخواستی بزنی؟؟

دوما، کتیبه زدن هم از توانت خارج بود. چون کاتا از فاصله خیلی نزدیکتری لانچ شد رو اون کتیبه.

سوما، مشخصا شمال شرق قصد داشت از طریق اکانت داخل ساید، کتیبه بزنه، چون این که پرید سریع یه اکانت دیگه جور کردید.

شما اگه نیتت بازی پاک بود روزی که با جانشینی پیام دادم چرا تو فروم اعلام نکردید؟ چرا مقابله به مثل کردید؟

خیلی ساده. چون اعلام میکردیم یا پیگیری میکردیم احتمال اینکه یه اکانت دیگه جانشینش بشه زیاد بود. همون طور که در نهایت هم اتفاق افتاد. ولی حداقل یونیک رو نذاشتیم ببرید :D:D

آرمین هرچی گفته از خودش گفته. نه اون اطلاعی داشت از اکانت. نه حسین لاگینی داشت رو اکانت. رو اکانت خودشم از بس پلن میرفتن وقت نمیکرد لاگین کنه چه برسه بیاد تو اس دبیلو...

اینکه توضیحات رو برای پست شما ریپلای کردم صرفا بخاطر این بود که یه مشت خزئبلات شنیده یا از مغز متوهمتون درآورده بودید یا کسایی مثل آرمین براتون ارسال کرده بودن و وظیفه خودم دیدم شفاف سازی کنم

آرمین جان میشه خواهش کنم وقتی درباره چیزی اطلاعی نداری نیای اینجا دلیل های واهی بتراشی که رفیقت نیاد اینحا بهت فحش بده؟؟

1- اکانت به هیچ وجه مال شمال شرق نبود و هیچ برنامه ای براش نداشتن. همونطور که دیدین علیرغم داشتن نیرو و کاتا هیچ حرکتی از جانبش نشد

وقتی اکانتی که لیدر و پلنر شمال شرقه به یه اکانت تو ساید دیگه که نیروی هجومی داره دسترسی داره اصلا معنی خوبی نداره. حرکتی ازش نشد چون زیرساختش ترکیده بود. چون دیگه کار مفیدی نمیتونست بکنه

بجاش رفتید یه اکانت دیگه خریدید. خیلی هم شیک و تر و تمیز.

با سپاس از زرنگی شما

----------

به طور خلاصه چیزی که اتفاق افتاد:

ما متوجه شدیم که یه اکانت از شمال شرق تو ساید هست و نیروی هجومی داره. صبر کردیم تا موقع مناسبش.

دم کتیبه وقت عمل بود. البته یه سری از بازیکنا متاسفانه بدون هماهنگی عمل کردن و زدن و دیوار شدن. ولی به هدفمون که فلج کردن اکانت بود رسیدیم

بعدش شمال شرق که دید اینطوریه، اومد یکی از اکانتای دیگه رو خرید، باهاش یه کتیبه زد و برد سمت خودش.

اینکه شما با برنامه ریزی درست، پلن خوب بیاید کتیبه های ساید ما رو ببرید مشکلی نیست. نوش جونتون. اما با این همه ادعای شاخ بودن این حرکات سخیف، نشانه خوبی نیست.

آرمین اول حرفای نعمتو میخوندی، با هم هماهنگ میکردید بعد پست میدادی =)))

نعمت میگه اکانت من بوده، بعد تو میگی شاید برای شمال غرب بوده؟؟ چقدر خوبید شما =)))) شواهدت منو کشته =)))))))

در مورد اینکه میدونستیم مولتی حسینه وچرا کاری نکردیم گفتم. میخاستیم خیال شما راحت باشه که اینجا یه مهره دارید که میتونید ازش استفاده کنید. کلی روش زحمت بکشید و عرق بریزید، بعدش یهو از دستتون در بیاریم که نتونید کاری کنید. اقدام زودتر قطعا مناسب نبود و به ضرر ما میشید.

در مورد اینکه از جنوب شرق روش اتک لانچ شده، بهرحال ما سالهاست که تراوین بازی میکنیم. در هر 4 ساید هم دوستان زیادی داریم که با یه اشاره و فقط از سر دوستی همر در اختیار ما قرار میدن. کاملا یه موضوع دوستانه بود و به ساید جنوب شرق ربطی نداره. ما حتی میتونستیم از دوستانمون در سایدهای شمالی هم بخوایم همر بلند کنن و بزننش. ولی خب قطعا همه چیز پیچیده میشد.

این دوستی هم باعث نمیشه مستعمره جایی باشیم. ما سرمون بالاست. تسلیم نمیشیم. طبق اصول بازی میکنیم. به شرط اینکه بقیه سایدها لطف کنن نیان خرابکاری از طریق راه های غیرمتعارف! هر وقت پلن درست رفتید و زدید آفرین بر شما. ولی کارهای غیرمتعارف باعث میشه که اینجا بیایم یه سری چیزا رو پرچم کنیم :دی

به یاد دوستانی که از بین ما رفتند

amir bozorg
    D.K forever

The post was edited 1 time, last by T!rDaD: در انتخاب الفاظ دقت کنید ().

• سلام و عرض ادب

گفتم یه آینازطور بیام پست بزارم اینجا بعد مدت ها :دی

گویا کتیبه ها آزاد شده

یکی یه تحلیل میره از کتیبه های دریافتی و سیاست بین سایدا لطفا برای ما که از بیرون داریم میخونیم این تاپیکو ؟

موفق باشید

▁▂▃▅▆ P!shva Family ▆▅▃▂▁

SouthWest is our home

• پست تحلیلی از کتیبه ها

شمال شرق 8) جمع کردن تمام کتیبه ها کمتر 6 ساعت - بلند کردن اولین کتیبه سرور

شمال غرب :rolleyes: سه یونیک نبود ؟؟؟

جنوب شرق :cursing:;( این همه ده چیف کردیم مثلا یونیک بقیه رو بلند کنیم - یونیک ها خودمونم نزدیم.

جنوب غرب :sleeping::sleeping: چگونه کتیبه در 5 خانه ای خود را نزنیم ؟؟

• اولا که حرفات 180 درجه در جهت مخالف آرمینه که میگفت حسین رفاقتی اکانتو بالا آورده. قبل از فروم اومدن با هم یه هماهنگی داشته باشید =)))

قرار نیس من با کسی هماهنگ باشم. خودمو هم پلیر شمال شرق نمیدونم بعد از متا. و جواب این حرفتون رو تو پست قبلی دادم

من از این تیم حاضر تو NE نیستم

________________________________________________________________________________________

اگه کسی خبر نداشت اونجا اکانت داری، با شمال غرب مشکل داری، چرا از شمال غرب برات دف اومده؟؟

اکانت حسین رومن بود و محافظ داشتیم. من به حسین گفتم محافظارو بفرسته. حالا به دلایلی حسین به خاطر رفاقت یا شرایطی که بوده از دف های زئوس فرستاده... که بازم جواب رو تو پست قبلی داده بودم

شاید یه سوال براتون پیش بیاد که پس دف زئوس اونجا چیکار میکرد؟...

بعد از اینکه شروع کردید به زدن من به حسین گفتم حسین دفاع اک خودمونو بفرس اینجا. و بعدش محافظا اومدن. من در جریان اینکه دفاع از زئوس گرفته شد بود نبودم تا اینکه دفاع بک خورد به دلایلی و بعدش فهمیدم.

رفیقت نیاد اینحا بهت فحش بده؟؟

من هیچوقت به کسی توهین نمیکنم. برداشت خودت رو تعمیم نده :) من عرض کردم آرمین هرچی گفته برداشت شخصی خودش بوده و کاملا واقف نبوده به موضوع

کلی روش زحمت بکشید و عرق بریزید،

میدونم شاید باورش براتون سخت باشه و در مخیلتون نگنجه اما از اونجا که من صب تا 8 شب سرکارم و هر روز یک ساعت برا اون اکنت وقت میزاشتم با این حال از نصف اکانتاتون شاخ تر بود و همر 12 اینای اتحاد اصلی Brave بود آخرین باری که نگاه کردم. با یک ساعت در روز :)

پ.ن: Dk که زدین تو امضاهاتون از حسین تاجیک راجب نعمت بپرسین میگه چطور آدمیه...

پ.ن: اکانت داشتم و کاری نکردم ، شاخ شدین :) پس از این به بعد اکانت میدارم و کاری هم مینمایم تا ببینید چه کارهایی میشد کرد ولی نکردم.

روز خوش

Half Alive

Numb Inside

Dying To Feel

Your Voice But a Memory

Fade to Black and Erase The Pain

Palisades - Erase The Pain 🎸💀🤘

• با سلام خدمت دوست داران عزیزو حاشیه دار فروم

میبینم که خودتونو درگیر یه امید واحی کردید!!!

اون کتیبه ای که شمالشرق زده تو شمالشرق میمونه

1-و اما داستان اکانت در جنوب غرب

اون اکانت رو نعمت بعد از فهمیدن متای شمالشرق و شمالغرب در جنوب غرب ریجستر کرد

چون دوست نداشت تو متای زئوس باشه (به هر حال هر کسی دلایل خاص خودشو داره)

و اما اون اکانت رو هم نعمت کشید بالا

و حتی چون قصد خاصی سر اون اکانت نداشته دیدید که نامه رو با جانشینی از طرف اکانت من داده(بخاطر مدت زمانی که آیپی نخوره)

و حتی در طول مدت بازی طبق گفته نعمت بهتون 3 بار جانشینی داده برای بازررسی

میتونستید نیروهاشم که تو کپ من پارک بوده رو ببینید.(اینکه هفته اول دوم نامه رو دیدید و واکنشی نشون نداید جالبه گذاشتید برای روزی که بخواید ازش به عنوان سرپوش استفاده کنید)

2-و اما قضیه اون بنده خدایی که از جنوب غرب اومده بود شمالشرق دنبال اکانت

اون مشکل هم بصورت شخصی حل شد میتونید برید بپرسید داستان چی بوده خودش کامل براتون حقایق و ومیگه نیاز نیست من بخوام اینجا براتون بازش کنم!!!

3-و اما مورد بعدی داستان زدن اون اکانت:

شما شبانه اومدید شمشیریهاشو خفت کردید و زدید اون اکانت رو پس باید ری اکشن ایشون در مقابل شما جنگ جنگ تا پیروزی باشه!

از اونجایی که این اکانت متعلق به ایشون بود به من گفت که اومدن دارن منو میزنن بهم دف بده

منم دف ریختم براش

4-و بعدش پلن مشترکتون باجنوب شرق رو اون اکانت همه چیز رو مشخص کرد(دوست دشمن ما , دشمن ماست!!!) پس فک نکنم دیگه حرف و حدیثی در این مورد بمونه

پ.ن:کل کل بیجا باعث کسب است (پس بیشتر بکنیدxd)

پ.ن:مرسی از همه دوستانی که مثل همیشه هماهنگ و منظم تو جمع کردن کتیبه ها کمک کردن و از هیچ چیزی دریغ نکردن<3

و اما در آخر این موضوع همینجا تموم شده اس پس الکی با بحث بیخود کشش ندید

هر کی هم قانع نشده بیاد تلگرام در خدمتش هستم

موفق باشید

gsow_szsqccau_400x400.jpg

Teutonic Nightmare Team

• مجید جان خوب الان چشمان یونیک دست ماست بعد اون حرکت هم چند بار دیگه حرف زدم ولی متاسفانع فقط دیفالتی بیش نبود بی صبرانه دوباره منتظرتونم بهت که گفته بودم اگه خودتو به علی چپ نزنی گفته بودم فقط یه دیفالت ساده بوده با ده کا سزار نان کپ ما معلومه دگه درسته؟ خیلی دوست دارم ببینم دوباره اون حرکتو، راستی اگه اون همر سه رقمیت هم میزدی تپ اون وال ستگین فک کنم بازم ده کا بیشتر لاست میزدی *

ولی تازه بازی شروع شده و ما هم منتظریم باز بر عکس این چیزی که کفتی اتفاق بیفته که ما بریم از سرور

من از نگاه کلاغی که رفت فهمیدم
    که سرنوشت درختان باغمان تبر است...

• سلام

اکانت Steal دف ساز جنوب شرق هستش و کلا همر خاصی نداشت که بخواد دیوار بشه یه دو تا دمپایی بود که هدایت شد سمت ناتار ها تا بچه ها با لاست کمتری همر رو لانچ کنن و کتیبه رو بردارن و از امروز به بعد هم به همون امر دف سازی مشغول خواهیم شد .

• سلام و وقت بخیر خدمت فروم خوان های عزیز عملکرد ۴ ربع در کتیبه ها به شرح زیر هست:

ساید شمال غرب:

کتیبههای یونیک:احمق-رژیم-چکمه

کتیبه های بزرگ: 0 معماری - 0 چکمه - 1 چشمان - 1 جنگ آموز - 1 انبار- 0 گیج -1 مرتاض

کتیبه های کوچک: 0 معماری - 2 چکمه - 2 چشمان - 2 جنگ آموز - 1 انبار-0 گیج -3 احمق- 1 مرتاض

کتیبه احمق یونیک از ساید جنوب شرق زده شد!

نقطه قوت: چکمه

تعداد:15

---------------------------

ساید جنوب شرق:

کتیبه های یونیک: چشمان

کتیبه های بزرگ: 0معماری - 0 چکمه - 1 چشمان - 1 جنگ آموز - 1 انبار-0 گیج - 1 مرتاض

کتیبه کوچک : 0 معماری - 1 چکمه - 3 چشمان - 2 جنگ آموز - 2 انبار-0 گیج - 1 احمق- 1مرتاض

نقطه قوت : چشمان ( 4 کتیبه )

تعداد کتیبه :14

----------------------

ساید شمال شرق:

کتیبه های یونیک:گیج-جنگ آموز

کتیبه های بزرگ: 0 معماری - 1 چکمه - 1 چشمان - 1 جنگ آموز - 1 انبار- 0 گیج -1 مرتاض

کتیبه کوچک : 0 معماری - 2 چکمه - 1چشمان - 2 جنگ آموز - 1 انبار-0 گیج -4 احمق- 3مرتاض

مرتاض کوچک و جنگ آموز کوچک جنوب غرب زده شده و یک احمق کوچک از جنوب غرب زده شد و یک احمق کوچک از جنوب شرق زده شد.

نقطه قوت:جنگ آموز و احمق کوچک (صرفا استفاده از جنگ)

تعداد:20

-----------------------

ساید جنوب غرب:

کتیبه های یونیک:معماری

کتیبه های بزرگ: 0معماری - 1 چکمه - 1 چشمان - 1 جنگ آموز - 1 انبار-۰گیج -1 مرتاض

کتیبه کوچک : 0معماری - 1 چکمه - 1چشمان - ۰ جنگ آموز - 2 انبار-0 گیج -3 احمق- 0مرتاض

نقطه قوت : معماری یونیک چون میتونه برگه برنده سایدشون باشه البته اگه مشکلاتشون حل شه!

تعداد کتیبه:12

احتمال هست غلطی ؛ چیزی توش باشه :دی لطفا به بزرگیه خودتون ببخشید..

• ‫من زدم . از اکانتهای داخل جنوب شرق هم زدم . خوب هم زدم . اکانتم هم مشخصه . هرکاری دوست دارید بکنید . اکانت هم از راه های غیرقانونی بدست نیومده . خودمون ساختیم و خودمون هم آپش کردیم .

پ.ن : ابوذر دوستت دارم .

پ.ن : همچنان منتظر تحویل دادن ابوذر هستیم .

پ.ن:این تازه اولش من هشدارهای لازم رو به علی کینگ اس ای دادم

شــــــیر،شــــیر است اگرچه پیــــــــــــــــــر باشد

• سلام به همگی دوستان

بازی کثیف خیلی وقته شروع شده بارها گفتم طرفمون هر مدلی بازی کنه لول بالاترشو جلوش بازی میکنیم

یه سری از دوستان اینقدر مظلوم نمایی نکنید این سرور هیچ حد و مرزی واسه بازی وجود نداره هر کی هر جوری دوست داشت بازی کنه لطفا دیگه این بحث هارو تموم کنید

هیچ کتیبه ای از شمال برگشت داده نمیشه حالا به هر طریقی که زده شده همونجوری که زدیم شما هم بزنید ما مشکلی نداریم

مگه قبل کتیبه ها به توافق رسیده بودیم که چجوری کتیبه بزنیم؟

در آخر مراقب باشید واندرتون از داخل سایدتون نخوره :d

پ ن: قبل کتیبه میگفتین شمال شرق همر نداره کتیبه هاشو جمع کنه نمیدونم چرا اصلا یه سری اسپان ها مثل اسپان ما همرش تکون نخورد برعکسش اونور دوستان واندرزن هاشونو واسه کتیبه یوز کردن :d

نه تنها کتیبه های خودمونو جمع کردیم چندتایی کتیبه هم اون دوتا ساید زدیم الان 20تا کتیبه داریم کلی هم همر دست نخورده داریم

• شماها دیگه مثل کبک سرتون کردید زیر برف و از فضای موجود نهایت سواستفاده میخواین بکنین.
    با این وضعیت سایدها ، همینطوری وضعیت سرور براتون رو ایزی مود هست ، دنبال چی هستید دقیقاً ؟

بازی کثیف دقیقا کجا شروع شد ؟

همونجایی که با تک هیرو میاین مرتاض کوچیک ساید جنگ زده جنوب غرب میزنید و به جای شرمسازی با پرویی تمام میگین اگه عرضه داشتید بقیه کتیبه های سایدتون جمع میکردید !!

انصافا این حجم بلاهت از کجا میاد ؟

احمق یونیک جنوب شرق زدی ؟ نوش جونت برادر من . مشکلی با زدنش نداریم . ولی لینک کاتاش بده از داخل خود مجموعه های جنوب شرق نخورده باشه

طرف میاد در جواب لاتیش پر میکنه با افتخار میگه فلان بهمان

پ.ن : تراوین ایران خیلی وقته دوره اش تموم شده . اول سرور که به دعوت دوستان اومده بودم فک میکردم تنها تفاوت تراوین نسبت به قبل فیلتر، استفاده از بـات و شهرک صنعتی و این داستاناس.الان فهمیدم قضیه خیلی مزخرف تر از این حرفاس : ))

• سلام

عزیزم وقتی اشتباهی انجام میشه لازم نیست فریاد بزنی که اشتباه کردی! یه بار هم قبلا به شما و امثال شما گفتم که اگر خلاف قوانین بازی ، بازی می کنید اشکال نداره ولی لازم نیست همه جا اعلام کنید و بهش افتخار کنید.

شما ها میگید بازی کثیف خیلی وقته شروع شده ولی هیچ وقت نتونستید اشاره کنید که چه کسی و کجا در مقابل شما بازی کثیف انجام داده! چه کسی روی شما همر از داخل خاک ش ش ارسال کرده؟ چه کسی کتیبه شما رو با تک هیرو زده!!

همیشه پیش خودت یه مرزی از توهم بذار که اگر از اون مرز رد شدی خودت جلوی خودت رو بگیری که سوژه نشی!

دقیقا اشکال ج غ لیدر های

ویرایش شد

تازه کاره که هنوز نتونستن سایدی که توش بازی می کنند رو پاک سازی و متحد کنند حالا اومدن کف خواب فروم شدن که کتیبه مارو کجا بردید?( خب عزیزم من اگر جای دوستان بودم اجازه میدادم شما کتیبه ها رو از ناتار بکشید بیرون بعد میومدم از اکانت های خودتون با لینک سبز میگرفتم 8):D شما ها همر که هیچی دف هم ندارید که بخواید از کتیبه هاتون دفاع کنید:!:

The post was edited 1 time, last by T!rDaD: در انتخاب کلمات دقت کنید ().

• من زدم . خوب هم زدم . اكانتم هم مشخصه . هر كاري دوست داريد بكنيد .

اكانت هم از راه هاي غير قانوني بدست نيومده . خودمون ساختيم و خودمون اپش كرديم .

پ.ن: ابوذر دوستت دارم .

پ.ن: با تشكر از بچه هاي تيم Youdontknowme

چكمه شما دست من امانت ميمونه

The post was edited 1 time, last by T!rDaD: ویرایش به جهت مفهوم شدن پست ().

• من زدم . خوب هم زدم . اكانتم هم مشخصه . هر كاري دوست داريد بكنيد .

اكانت هم از راه هاي غير قانوني بدست نيومده . خودمون ساختيم و خودمون اپش كرديم .

پ.ن: ابوذر دوستت دارم .

پ.ن: با تشكر از بچه هاي تيم Youdontknowme

چكمه شما دست من امانت ميمونه

لووووووووووول شماها خداییش پدیده اید اون چکمه بزرگ رو ما هیچوقت نمیزنیم نوش جونت دادا ایشالا تو شادیاتون بپوشیدش :)

فتبارک الله احسن الخالقین

ƘƖƝƓ ƇƛƝƬƠƝƛ

• لووووووووووول شماها خداییش پدیده اید اون چکمه بزرگ رو ما هیچوقت نمیزنیم نوش جونت دادا ایشالا تو شادیاتون بپوشیدش :)

فتبارک الله احسن الخالقین

اره اصن چکمه به درد نمیخوره ، نهایت کاری که میکنه سرعت تروپ رو 1.5 برابر میکنه !! خب مثلا که چی؟ واقعا فکر میکنید که سرعت نیرو ها زیاد بشه تاثیری تو بازی داره؟!

واقعا من نمی فهمم این نوب ها چرا افتادن دنبال کتیبه. من از شما عذر خواهی میکنم

شما فقط کاری که میکنی هر دو روز یه بار یه پست تو فروم بذار که ما خسته میشیم از بازی، بیایم فروم یه خورده شاد بشیم.

دمت گرم :*:love:

• اره اصن چکمه به درد نمیخوره ، نهایت کاری که میکنه سرعت تروپ رو 1.5 برابر میکنه !! خب مثلا که چی؟ واقعا فکر میکنید که سرعت نیرو ها زیاد بشه تاثیری تو بازی داره؟!

واقعا من نمی فهمم این نوب ها چرا افتادن دنبال کتیبه. من از شما عذر خواهی میکنم

شما فقط کاری که میکنی هر دو روز یه بار یه پست تو فروم بذار که ما خسته میشیم از بازی، بیایم فروم یه خورده شاد بشیم.

دمت گرم :*:love:

سلام

معمولا وقتی 2تا 2ایکس هست احمق یونیک رو هم میشه راحت تبدیل به چکمه 2ایکس کرد کسی نمیاد با 1.5 ایکس پلن بره

تازه اگه نخوان به خودشون زحمت بدن اون 3تا احمق کوچیک رو هم چکمه کنن

پ.ن » لول اقامتگاه رو اوردی پایین تلفات ندی ؟ یا هنوز فکر میکنی باگه :D

پ.ن » قبلا ها وقتی ی کتیبه ای چیزی میزدن ی عکس میزاشتن تو فروم برا یکی مث من که از فروم گهگداری سرور رو دنبال میکنه

purepng.com-michael-jacksonmichael-jacksonmichaeljacksonamerican-singersongwriterrecord-producerdanceractorphilanthropist-1701528048983wu3dc.png

Heal The World Make It A Better Place

For You And For Me And The Entire Human Race

There Are People Dying If You Care Enough

For The Living Make A Better Place For You And For Me

• سلام

احتمال میدم توی عمر تراوینی که داشتی پلنر نبودی واسه همینه که ارزش کتیبه چکمه رو نمیدونی اشکال هم نداره ولی باید بپرسی که خدایی نکرده یه حرف اشتباه نزنی

مثل این میمونه که شما ماشین فراری و بوگاتی و پورشه داشته باشی بگی چون پورشه ما سرعتش پایین تره مال شما =O:D

شما بشینید تا کتیبه هاتون تبدیل بشن بعد پلن اجرا کنید :D:thumbsup:

پ.ن. چند صفحه برگردی عقب جواب این مساله ای که اشاره کردی رو من با رسم شکل توضیح دادم 8)