نقد و بررسی سروردو ایکس | آغاز 24 دی 1397 |

• نه عزیزم سطح من خیلی بالا نیست سطح شما خیلی پایینه X/

طبق حرف های شما احتمال میدم تو جمع شما کتیبه های جنگ بزرگ ، چشم بزرگ ، مرتاض بزرگ هم به درد نمیخوره :D

اگر حرف من رو درست برداشت می کردی نه وقت منو میگرفتی نه وقت خودتو X/ من نگفتم چکمه بزرگ بهترین کتیبه دنیاس فقط اشاره کردم که کتیبه بی ارزشی نیست که شما ها به صورت کاملا بی طرف میگی بی ارزش ترین کتیبس :D

باز خوبه ما لات کوچه خلوتیم شما ها که که بین این همه بازیکن نشستید نباید اینجوری حرف بزنید:!: ^^

اسم اکانت منم معلومه یه خورده باید تحقیقاتت رو بیشتر کنی فقط

• سلام ايناز خانوم

زياد دل به اون كتيبه ها هم نبنديد

اونا هم مييايم ميبرم

و باز هم ميام به اون دوست عزيزتون ميگم : من بردم ؛ خوبم بردم :دي بقيه اش هم ميام ميبرم :دي

اول سرور اعلام كرديم كه كثيف كاري نكنيد تا ما هم كاري نكنيم ؛ اگه رو حساب علي اقاي كينگ نبود كه گفت ماني و ارش رفيقامن كاري نكنيد الان يونيكاتون تو اس اي بود ...

البته ماهي رو هر وقت از اب بگيري تازس :دي

همين الان تو امار و ارقام قوي تر هستيد فك نكنم نيازي به كثيف كاري بود ديگه ؛ قطعا زئوس شروع كنندش بوده و بنده تمام كنندش هستم :))

و بترسين از روزي كه واندرتون از تو خاك و اكانتاي خودتون بخوره :دي

باز هم جهت شفاف سازي ٢٤ ساعت ديگه فرصت ميدم لينك كاتاي احمق يونيك رو بزاريد :))

پ.ن: ارمان اون گترتولز رو وردار بيار :دي

• امین جان سلام

من کلا از وقتی که از سرور خدافظی کردم زیاد علاقه به گذاشتن پست هم ندارم قاعدتا .. شاید هفته ای 1کی اینا :دی

حتی الان هم نمیخواستم پستی بزارم دیگه ولی برای احترام به شما جواب دادم

نظر شخصی من اینه هیچ بازی کثیفی صورت نگرفته .. از نظر من بازی کثیف به این میگن که با تک هیرو ببری کتیبه رو .. دقت کن تک هیرو .. نه همر بزنی کاتا بزنی بلند کنی .. این نشون دهنده هوش و زکاوته نه بازی کثیف .. من روز قبل کتیبه ها یه مکالمه خصوصی با یکی از بچه هاتون داشتم و بهش گفتم »

am5h_00katibe.png

اگر اکانت خریده شده بود بله میشد بازی کثیف ولی همونطور که هادی گفت اکانت متعلق به خودشون بوده

من با تمام احترامی که برا هر دو طرف قاعلم این بحثا که داره میشه دقیقا منو داره یاد سرور 2 نرمال میندازه هادی اونجا ی جمله گفت که من هروقت یادم میاد خندم میگیره :))

اونجا کتیبه چشمان مارو با تک هیرو زدن دقت کن تک هیرو تایم لند مارو از کف دیسکورد برداشته بودن و زدن پشت اتک ما .. اونجا هادی گفت « روزی که من دنیا اومدم هوا الوده بود:D» منظورش این بود که استقبال میکنم از بازی کثیف حریف

اینو گفتم که بدونین هرچقدر شما بازی کثیف کنین سه ایکس میزنن رو دستتون از طرف NW این شناخت من از دوستاییه که سه سال باشون بازی کردم :دی!

.. پس بهتره این بحث رو همینجا تموم کنید و بزارید رو حساب اینکه با سبک جدید کتیبه زدن اشنایی نداشتید ..

پ.ن » اینم اخرین پست این هفته :دی

باز هم جهت شفاف سازي ٢٤ ساعت ديگه فرصت ميدم لينك كاتاي احمق يونيك رو بزاريد :))

جواب این هم پایین هست فکر نمیکنم کسی رو حرف هادی حرفی بزنه تو ش غ حتی اون عزیزی که از بیماری ریزش مو رنج میبره!

‫من زدم . از اکانتهای داخل جنوب شرق هم زدم . خوب هم زدم . اکانتم هم مشخصه . هرکاری دوست دارید بکنید . اکانت هم از راه های غیرقانونی بدست نیومده . خودمون ساختیم و خودمون هم آپش کردیم .

پ.ن : ابوذر دوستت دارم .

پ.ن : همچنان منتظر تحویل دادن ابوذر هستیم .

پ.ن:این تازه اولش من هشدارهای لازم رو به علی کینگ اس ای دادم

purepng.com-michael-jacksonmichael-jacksonmichaeljacksonamerican-singersongwriterrecord-producerdanceractorphilanthropist-1701528048983wu3dc.png

Heal The World Make It A Better Place

For You And For Me And The Entire Human Race

There Are People Dying If You Care Enough

For The Living Make A Better Place For You And For Me

• سلام

امشب در پی زدن یکی از اکانت های شمال شرق برای رید تله ای برای دوستان جنوب شرق قرار گرفت که در آن 12 ک تبراز همر آن ها آسیب دید ولی البته گندم خور زیاد بود ما هم میدونیم

ui5rvjyazxbg_t.jpg">

باشد که رستگار شویم

9xzw29o6rvuv_t.jpg">

پ.ن:شمال شرق میگن شیر کیک میدن تشیف بیارین

• همینطور دوستان عزیز در ساید جنوب شرق اشاره میکنن که‌ ما شیرکاکائو میدیم با پنکیک :دی

تشریف بیارید

سلام

امیر جان میدونی فرق این دوتا لینک با هم چیه؟ فرقش اینه که اون تبری های شما واسه همر خاکستریتون بود که روش خیلی حساب میکنید واسه 4ک منابع افتاد توو تله در عرض 40 مین این دف رفت جلوش

بعد اون شمشیری شوال هایی که از اینور رفته توو دیوار اصلا کسی از لیدرهای داخل شمال شرق ازش خبر نداشت که همچین تروپی طرف داره

قبل هم بهتون گفتم شمال شرق هر سنگیو برداری از زیرش همر میاد بیرون :d

فقط همین هفته مولتی های ما حدود 15کم گندم خور ازتون دیوار کرده که مثل همون تبری ها دنبال 4ک منابع هستن :d

میگم اونی که داره وی پی اس واسه se میگیره واسه همه ساید بگیره که اینجوری واسه 4ک منابع نرن توو در و دیوار پلیرهاتون

پ ن: درد و بلا اولین پستت مبارک :d

• سلام

امیر جان میدونی فرق این دوتا لینک با هم چیه؟ فرقش اینه که اون تبری های شما واسه همر خاکستریتون بود که روش خیلی حساب میکنید واسه 4ک منابع افتاد توو تله در عرض 40 مین این دف رفت جلوش

بعد اون شمشیری شوال هایی که از اینور رفته توو دیوار اصلا کسی از لیدرهای داخل شمال شرق ازش خبر نداشت که همچین تروپی طرف دار

بابا باز خوبه این یارو تلفات خورد احتمالش کمه برگرده ... ما اینور یه اکانتی رو داریم هی تلفات ازش میگیریم نمیدونم مولتیه یا پلیر روشه ... اگه پلیر باشه که واقعا مخش تاب داره که این همه دلاور و گرزی داره میکنه تو دیوار :))

اگه مولتیه فک کنم ول کن باتش به این ده اتصالی کرده ... طرف تا حالا بالای 1 میل ضرر کرده اینقدری که تلفات داده ... ولی بازم داره پشت هم میزنه و میره تو دیوار:D

امروز صبح هم شاهد تک اتک فیک رو اکانت های ش.ش بودیم ... مرسی از دوستان ج.ش که درهای تازه ای به روی ما باز کردن و روی اکانتی که کتیبه هم نداره تک اتک فیک گذاشتن:thumbsup:

پ.ن: یکی از بهترین استریمرای توییچ میگفت اگه خودت نفهمی داری چیکار میکنی ... چه انتظاری داری که حریفت بفهمه چیکار داری میکنی؟!:/ این دقیقا اوضاع الان رو داره میرسونه!^^

از سال 87 که شروع کردم به بازی کردن تراوین برام سوال بود که فروم به چه دردی میخوره ... بعدا فهمیدم یه سریا دنیای واقعی چیزی برای گفتن ندارن ... میان اینجا خالیش میکنن :))

یه سریای دیگه تو دنیای واقعی خیلی چیزا برای گفتن دارن ... ولی اینجا خیلی ساکتن :))

• سلام دوستان ، آدینه بخیر

صبح امروز حملاتی روی اکانت MetaHuman ازسمت اکانت SinaMi شد.

فاصله تقریبی : 4:30:00 دقیقه

زمان لانچ تقریبی : 3 صبح

اکانت SinaMi توی دهکده دیفالت - اسپان خودش- چکمه کوچیک داشته و همزمان روی اکانت انبار بزرگ هم وجود داشته .

چکمه کوچیک این اکانت 10 دقیقه قبل اتک و انبار بزرگ اکانت 20 دقیقه قبل اتک جابجا شد.

تبریک میگم به اکانت مهاجم ، همر زیبایی بود و پلن خوبی اجرا شد . خوشبتخانه (برای ما) و متاسفانه (برای شما) هیروی اکانت سکته زد و به مقصود نظر که به دست آوردن تنها انبار بزرگ جنوب غرب بود نرسیدن.

اسکات ساعت 9 شب

Scou_Sinami.PNG

اتک ساعت 7 صبح

Att_Sinami.PNG

روز بخیر

• سلام به همه دوستان

تبریک میگم به مهاجمین بخاطر پلن بسیار خوبشون و همین طور همر بسیار خوبی که داشتن و قطعا یکی از بزرگترین همرهای سرور بوده.

قابل ذکره که بعد از حمله اصلی 3 ویو کاتا به صورت سیم سکند بوده که چند ساختمان رو هم تخریب کرده.

• سلام

تبریک برای از دست ندادن کتیبتون

فقط سوالی که پیش میاد آیا به جز اتک اصلی ، اتک فیک از این اکانت روی ساید شما گذاشته شده بود یا خیر؟

پ.ن. اینجاست که پی میبریم دف متناسب ساختن یعنی چی :!:اگر سواره تو دف گذاشته بودید 60 کیلو دف به این سادگی پر پر نمی شد :rolleyes:

• سلام

تبریک برای از دست ندادن کتیبتون

فقط سوالی که پیش میاد آیا به جز اتک اصلی ، اتک فیک از این اکانت روی ساید شما گذاشته شده بود یا خیر؟

پ.ن. اینجاست که پی میبریم دف متناسب ساختن یعنی چی :!:اگر سواره تو دف گذاشته بودید 60 کیلو دف به این سادگی پر پر نمی شد :rolleyes:

سلام

فیک هایی که میفرمایید از دو روزی پیش رو ساید ما شروع شده و ما با توجه به اولویت هامون (مثل کتیبه) توی دفاع عمل کردیم و خواهیم کرد.

همیشه نظر دادن از بیرون گود و شرح ایده آل ترین حالت ممکن عمل بسیار ساده ای هست دوست من. اقتضای شرایط در اون زمان خاص و فرصت کم به این صورت بوده و تناسب موجود همین بوده. مطمئناً توانایی شما توی ساخت و جابجایی دفاع با بهترین تناسب از ما بهتر هستش.

ضمناً من به سوال شما جواب دادم و شما لطف کنید به سوال منو جواب بدید :

اول سرور تو پست هاتون فرمودین توی جنوب غرب بازی میکنید و نامه ی عمومی یکی از شاخه هارو در فروم قرار دادید (لینک پست مورد بحث) و فرمودید :

پ.ن. بعضی ها انتظار دارن که من با این شرایط ساید اسم اکانتم رو هم بگم که اینا واسه قدرت نمایی منو بزنن

در پست چند روز پیشتون اومدین شرایط اکانت Steal رو شرح دادین و به صورت ضمنی فرمودین روی این اکانت بازی می کنین :

سلام

اکانت Steal دف ساز جنوب شرق هستش و کلا همر خاصی نداشت که بخواد دیوار بشه یه دو تا دمپایی بود که هدایت شد سمت ناتار ها تا بچه ها با لاست کمتری همر رو لانچ کنن و کتیبه رو بردارن و از امروز به بعد هم به همون امر دف سازی مشغول خواهیم شد .

حالا شما کدوم طرفی ؟ جنوب غرب ؟ جنوب شرق ؟ یا مثل اون دوستمون قلبت با رفیقت توی شماله و لژیونر ساید های جنوبی هستی ؟

D.k Forever

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط T!rDaD: درخواست کاربر ()

• سوال من رو درست متوجه نشدی احتمالا . فیک لیست رو وقتی شما کتیبه داشته باشی به صورت نرمال روزانه اتک فیک بسته به نوع کتیبه ، میاد روی شما ، سوال من این بود که این اکانت 3 موج اتک سیم گذاشته روی اکانت Meta آیا به صورت همزمان یا غیر همزمان روی اکانت های دیگر ساید هم موج اتک گذاشته بود یا خیر؟

من این سوال رو میپرسم چون میخوام ببینم سطح مهاجم با سطحی که خودشون برای خودشون متصور هستن همخوانی داره یا خیر که ممنون میشم پاسخ بدید

و اما در مورد سوالی که پرسیدی

من اول سرور روی ساید ج غ لاگین کردم ولی با توجه به عملکرد بد لیدری و نبود برنامه منسجم برای ساید و از طرف دیگه با توجه به دوستی دیرینه من با رضا ، مسعود و بقیه بچه های Eagles از روز 20 سرور تصمیم گرفتم که اکانت رو حذف و به سایدی برم که برنامه بهتر و بازیکن های بهتری داشته باشه

موفق و پیروز باشی

• تبریک

ولی اگر ممکنه میزان آسیب ها و میزان منابع از دست رفته رو هم بزارین که ببینیم چجوریاس

با سپاس

پ.ن : چاکر اقا رضا

پ.ن 2: سرباز جان بر کفتیم اقا مسعود 3>

• پلن پیچیده تر از اون چیزی بود که شما فکر میکنی

اگه تجربه دفکوردی یا پلنری داشتی توضیحات سارنگ کافی میبود برات و دنبال فیک نمیگشتی.

توضیحات بیشترو پلنر باید بهت بده که اگه دوست داشته باشن میان میگن.

در رابطه با سطح بازی یه توضیحی بدم. درسته که با نحوه بازی زئوس خیلی مخالفم ولی پلنر و دفکورد این تیم با توجه داشته هاشون در حد نرماله. شاید شاید شاید امکانات زئوس در اختیار یه پلنر دیگه باشه پلنای به مراتب پیچیده تر بتونه بره.

• خوب همونطور که گفتیم تا کتیبه ها نیاد هیچی معلوم نمیشه !

یه سریا مسخره میکردن یه سری تا قبل کتیبه ها به قول خودشون چاه میکندن.

ولی خوب هر عملی عکس العملی داره. کاری به اینم نداریم.

دوست عزیزمون مجید از هر چهار تا پست سه تاش آموزشی اختصاصی در مورد این که کارو و عرفان شاخ و شونه میکشیدن و دیفالتشون با ده کا سزار رو پروندیم صحبت میکرد. بنا به دلایلی تونستین دیفالت رو بپرونین و مبارکتون باشه.

یاد گرفتیم کسی رو دست کم نگیریم ولی خوب دیگه آموزش ها یکی دو تا نیستن نتونستیم منتظر فروردین باشیم بیایم کلاس ها واسه همین خودمون یکم زودتر شروع کردیم که ببینیم چه خبره .

مصطفی عزیز مطلبی در مورد دیوار گذاشته بودن.

بنده هم مطلبی در مورد کراپ لاک میزارم .

کراپ لاک فوق العاده چیز بدی هست. مثلا بگیم چند نمونش رو :

۱: به قصد زدن کپ میان که گندمزارها رو بزنن و طرف اگه همری داشته باشه و غارتی نکنه میترکه.

۲:به قصد کتیبه بیای و کتیبه توی کپ طرف باشه و بدونی جا به جا میکنه ولی چند عدد کراپ از لول ۱۷.۱۸ صفر بشن نمونش!

۳: و مهمترین گزینه که امروز شاهد ان بودیم از ان ای که مهد دف سازی بود به قول خودشون و همر تا دلت بخواد.

خود کراپ لاک: فقط فیک میری رو نان کپ طرف و طرف از ترس پریدن همر خود دست به دامان چنج کپ میشود. مثل این عکس دوم

فقط برای فیک چنج کپ کردن به این معنی میباشد.

حالا اصل قضیه : مجید جان همونطور که گفتی ما با فیک روز جمعه شما رو شاد کردیم یعنی روز تعطیلی که باید میشستی با دوستات و همه دور هم بودین.

امیدوارم خوب فهمیده باشی فرق‌ما با خودتون رو! ما نزده چنج کپ کردی اگه میزدیم اصلی چیکار میکردی؟ دفکورد شما کجا بود؟ هاااا ریل رو تشخیص داده بودین و دف ریخته بودین! امار دف شما!

در‌عکس سوم

همونطور که گفتیم دیفالت بی ارزش ما پرید همراه با کپ شما :D

که صد البته اگه میپرید جلوه بهتری داشت تا بعد ده ثانیه کپ لول هجده رو ده ببینی ! البته که زیر ساخت داره

:D

دفکوردی که در ان ای نباشد دفکورد نیست برگه چغندر میباشد!

برگ چغندر!

عرفان و یاسر سنتور و ویولونو بیارین ! گیتاریستم که داریم ^^^^

باشد که رستگار شوید :D:D

• برگ چغندر!

فعلا یاد بگیر به "کاهدونم" که میزنی اینزرت شکن بزاری کاتا هاتون مهم نیست حیفه منابع بلند کردن اون همرا.. که حداقل بعدش بتونین ادعا کنید که تو اولین پلن به قول خودتون بعد کتیبه ای حداقل ۰ کردید :|

شمال شرق دف نداره اصلا فقط نمیدونم چرا همرای جنوب شرق رو کاهدون بلند میشه فقط..

میدونی هر بار که میای فروم یه اتفاقی برات میوفته.. از دف خودتون حرف زدی همرتون جوری تو مپ سوراخ شد که سنگ مینداختی توش نزدیک مختصات ۳۹۰-۳۹۰ جنوب شرق میومد بیرون

بعدش اومدی از خاکستری نشینی حرف زدی و فیزیکدان شدی که از بغل گوشت یونیکتون پرید.

الانم اومدی حرف از دف نداشتن شمال شرق میکنی .. باز اتفاقی نیوفته چند روز به غار های جنوب شرق پناه ببری؟

پ.ن: کپ ۵۰٪ بود ؟ :دی

I'm not arguing, Just explaining why I'm right

• اول از همه تبریک به عرفان بابت لانچ هاش و پلنش درسته پلن موفقیت آمیز نبود ولی قشنگ بود

کارو جان اینکه ما نوب هستیم و شخص عزیز شما پرو پلیر به همه ثابت شده هست

من بارها گفتم ما که سبک صنعتی بازی میکنیم کپ کوچیکترین ارزشی واسه ما نداره بدون کپ هم میتونیم بازی کنیم کپ ما اول بازی کراپ هاش میاد تا13 که تا مولتی هامون بخواد بالا بیاد نان کپمونو پوش کنه بعد که مولتی ها میان بالا کپمون دیگه مهم نیست شما 100 دفعه دیگه هم بزنی ما الویتمون رو نان کپ هامونه

ما چون دف نداریم:d با یه چنج کپ و 4تا اینسرت کار اون 400ک دف ثابتی که شما ریختی رو خودت و داری گندم منفیشو تحمل میکنی انجام میدیم خیلی ساده

من قبل لند شدن اتک های شما با مهدی از اکانت شما داشتم تلگرام صحبت میکردم نظر خودمو در مورد ریل کجاست و به مهدی گفتم به تایم پی ام ها نگاه کنی میبینی 20 مین مونده به لند

وقتی رو اکانت 1نفر نباشی باید تابع نظرات جمع باشیو احترام بذاری خرد جمعی هم به این نتیجه رسید که چنج کپ کنیم

mehdi.png

حسین هم از همون اول گفت ریل رو گیجه و کارای جابجایی و اینسرتشو کرد اکانت ما هم چون کپ براش مهم نبود کپ چنج کرد حالا فردا من اسکرین کپ و برات میذارم :d

یعنی واقعا فکر میکنی اون کپ17 واسه ما خیلی مهمه؟ هزینه کراپ از 10 به 17 چیزی حدود 33 میلیونه حساب کن ببین فکر میکنی 33میلیون منابع واسه اکانت ما رقم زیادیه؟

عزیزم این سرور دومته که داری بازی میکنی یه چندتا سرور دیگه بازی کنی یه چیزایی یاد میگیری که واسه کدوم بازیکن کپ ارزش داره واسه کدوم اسپان واسه کدوم نان کپ

حالا تارگتی که انتخاب کردین اسکرینشو برات میذارم

1111.png

ببین اون نان کپی که تارگت بود چه بیگ همری داشت :))))))

• مجید جان شرمنده من الان دقیقا نمیدونم ما سرور دومون هست چه ربطی به ۲۲بهمن داره؟

خیلی قضیه جالب شد ما هم اسکرین بدیم یک هفته قبل از این که دیفالت بپره چی گفتیم به دانیال؟ :D:D:D

دانیال ناموسا خودت بیا اسکرین رو بزار یکم بخندم وگرنه مجبور میشم همون گل به خودیتون رو حساب کنم ما که میگفتیم یه دیفالت ساده هست نه نه نه این طور نبود الان به شما رسید کپتون فقط یه لول ۱۷ بود و همین؟

ناموسا شما دیگه اخرشی ! یه روز عرفان نوب! یخ روز من نوب! یه روز کی؟ ماشالله شما که خیلی عالی هستی چرا داری جلو نوبا بازی میکنی؟ مث سرورای قبل ، قبل کتیبه ها میرفتی دیگه!

ما داریم منفی تحمل میکنیم و میتونیم شما میتونی؟ اگه اتکا ریل بودن که تموم شده بودی. نکنه همرت پارک بود با همر سوم و چهارم غارت میکردی بعد اونو شارژ ! :D:D:D

ناموسا یه چیزی نگو که خندمون بگیره روز جمعه ای مجیدد دلبندم:love::love::love:

راستی راجع به این چیزا راست میگی واقعا ۳۳ میلیون واسه شما چیزی‌ نیست خیلی راحت قانع شدم:D:D

فقط یه چیزی‌اگه سر‌انگشتی حساب کنیم. تقریبا ۶۰ بخ بالا گرز‌و یازده تی کی میشه چیزی نیست مگه نه!!!!:D:D:D

ما نوب به قول جاسم شما پورو پلیر صنعتی :D:D:D

مواظب باشیم که از پیریز نکشن مارو:D:D

جاسم روحت شاد :D

من از نگاه کلاغی که رفت فهمیدم
    که سرنوشت درختان باغمان تبر است...

• یکی این جا بود صحبت از لانچ و اینا میکرد :)) احتمالا با اینسرت شیکن غریبه هستن! یا منتظر کلاسای آموزشیه استاد هستن :دی شایدم بلد نیستن ۲۰ تا موج تو ثانیه بزنن ۳۲ تا میزنن باز نمیتونن صفر کنن :)))

اینم نمایی از اینسرتای امروز :دی خیلی ها ۳۲ موج بری صفر نشه یه حسابه سر انگشتی کنیم ۳۲-۸ باز این ده باید صفر میشد!

13a42909-50bf-43e9-8c74-b32fa7711988.png?embedded=og

گرچند چیزه خاصی نداشته :دی و همرش قبلا رو ناتار رفته...:دی اما باز دمتون گرم همین که کردین دمپایاتون رو تکون بدین خودش جای امیدواری داره ولی کاش این همره مهناز کیلرو قهوه خونشو روشن میکردن این احمقتونم می زدین ...

شانستون امروز زیاد بود ... هیچکس نبود :دی زنگ زدن گفتن اتک اومده که تایم کم بود مگه نه احتمالا پلن اولتون لینک قرمزو بغل میکرد

مثل اینکه باز بعد بشینم پشت سیستم قارچ خور بازی کنم :دی یه ۴ تا کلم بکاریم از غاراتون بیرون اومدین مثل اینکه :دی

شاعر می فرماید وای از آن روز که حکم جهادم کنن:دی... خاکستری و با خاک یکسان میکنیم..:دی اینایی که همراشونو نشون دادن در جریانن تو چه خطره بزرگی هستن ؟!:دی

• مث سرورای قبل ، قبل کتیبه ها میرفتی دیگه!

دو تا سرور که خودت کنار یا مقابل مجید بازی میکردی نام ببر !

اگه اتکا ریل بودن که تموم شده بودی.

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

شما وقتی با "اگه" تارگت اونجا بود ده میپرونید

و با "اگه" اینجا رو زده بودید ۴۰۰ک دف بود دف میشدید مشغولید یکم نقش اینزرت شکن تو پلن رو یاد بگیرید که به کاهدونم میزنید روز ۵۳ بتونید صفر کنید

پ.ن: با همون ۱۷ تا اموجی خنده

I'm not arguing, Just explaining why I'm right