نقد و بررسی سروردو ایکس | آغاز 24 دی 1397 |

• یکی این جا بود صحبت از لانچ و اینا میکرد :)) احتمالا با اینسرت شیکن غریبه هستن! یا منتظر کلاسای آموزشیه استاد هستن :دی شایدم بلد نیستن ۲۰ تا موج تو ثانیه بزنن ۳۲ تا میزنن باز نمیتونن صفر کنن :)))

اینم نمایی از اینسرتای امروز :دی خیلی ها ۳۲ موج بری صفر نشه یه حسابه سر انگشتی کنیم ۳۲-۸ باز این ده باید صفر میشد!

13a42909-50bf-43e9-8c74-b32fa7711988.png?embedded=og

گرچند چیزه خاصی نداشته :دی و همرش قبلا رو ناتار رفته...:دی اما باز دمتون گرم همین که کردین دمپایاتون رو تکون بدین خودش جای امیدواری داره ولی کاش این همره مهناز کیلرو قهوه خونشو روشن میکردن این احمقتونم می زدین ...

شانستون امروز زیاد بود ... هیچکس نبود :دی زنگ زدن گفتن اتک اومده که تایم کم بود مگه نه احتمالا پلن اولتون لینک قرمزو بغل میکرد

مثل اینکه باز بعد بشینم پشت سیستم قارچ خور بازی کنم :دی یه ۴ تا کلم بکاریم از غاراتون بیرون اومدین مثل اینکه :دی

شاعر می فرماید وای از آن روز که حکم جهادم کنن:دی... خاکستری و با خاک یکسان میکنیم..:دی اینایی که همراشونو نشون دادن در جریانن تو چه خطره بزرگی هستن ؟!:دی

• مث سرورای قبل ، قبل کتیبه ها میرفتی دیگه!

دو تا سرور که خودت کنار یا مقابل مجید بازی میکردی نام ببر !

اگه اتکا ریل بودن که تموم شده بودی.

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

شما وقتی با "اگه" تارگت اونجا بود ده میپرونید

و با "اگه" اینجا رو زده بودید ۴۰۰ک دف بود دف میشدید مشغولید یکم نقش اینزرت شکن تو پلن رو یاد بگیرید که به کاهدونم میزنید روز ۵۳ بتونید صفر کنید

پ.ن: با همون ۱۷ تا اموجی خنده

I'm not arguing, Just explaining why I'm right

• دفاع خوبی بود . فقط یه سوالی هست که چرا از رمر واندر استفاده کردن برای این پلن :

سیستم باگ خورده ؟ یا اب پرتغالی که دیشب خوردم هنوز تائییرش نرفته ؟

امتیاز دفاعی تاپ 10 با لینکی که گذاشتید برای مدافع همخوانی نداره . البته فکر کنم باگ سرور باشه.

در مورد صحبتی که در صفحات پیش با یکی از دوستان داشتم در مورد نوع همر و میزانش :

“Lie long enough and eventually you'll believe yourself.”

IR2-R2 / Pr!est / P.A.R.S / NE / Winner

IR6-R2 / A L B 0 R Z / NE / Winner

IR2-R3 / 13thLeG!0n / A.C.E / NE / Winner :thumbup:

IR14-R1/ L0sT LeG!0n / NE / Winner

IR1-R-N1 / AleX!a / NE / Deleted:thumbdown:

IR2-R-N1 / AdreSTe!a / ELDERS / NE / Winner

..../Industrial Travian 2x /2019/ Ch3st3r:thumbdown:

• سلام

من دقیقا سابقه هیچ کدومتون رو قبل فیلترینگ تراوین نمیدونم ولی چیزی که قطعی می تونم بهتون بگم تا الان ندیدم هیچ پلیری به اندازه گروه کلاغ ها بی خودی ، هر پستی رو تبدیل به کل کل های بی سرو ته کنه و آخرش هم تصمیم دارید ثابت کنید که شما از همه تراوین ایران بهترید!!!

شما ها سر یه پلن دو تا کپ رو از دست دادید حالا واسه من سواله که شماها دقیقا چه چیزی رو میخواید ثابت کنید؟!

یه تبریک بگید و اشکالات پلن (اگر داره) بگید و تموم کنید

• دفاع خوبی بود . فقط یه سوالی هست که چرا از رمر واندر استفاده کردن برای این پلن :

سیستم باگ خورده ؟ یا اب پرتغالی که دیشب خوردم هنوز تائییرش نرفته ؟

امتیاز دفاعی تاپ 10 با لینکی که گذاشتید برای مدافع همخوانی نداره . البته فکر کنم باگ سرور باشه.

داداش

ویرایش شد

ببین این سینامی قبلا یه کتیبه زده بود ... برای همین این میزان برای کل دو تا اتکش هستش نه فقط این اتک!

دومین نکته اینکه اصل دف مربوط به لایت برینگر عزیز بوده ... برای همین امتیاز اصلی رو انویل ایشون گرفته! تو این ورژن هر کسی متناسب با دفی که میفرسته امتیاز هجوم یا دف میگیره ... برای همین اگه از 10 نفر چک کنی اغلب نفرات برای ج.غ هستن!

البرز جان فک کنم خیلی وقته نیومدی اینورا;)

پ.ن: راستی S6-2 که بودی از بچه های قائمشهر کسی رو میشناسی یا یادت نمیاد؟!

پ.ن 2: از وقتی اومدی دنیای فروم رو کلا به دنیای تازه ای تغییر دادی:thumbsup:

از سال 87 که شروع کردم به بازی کردن تراوین برام سوال بود که فروم به چه دردی میخوره ... بعدا فهمیدم یه سریا دنیای واقعی چیزی برای گفتن ندارن ... میان اینجا خالیش میکنن :))

یه سریای دیگه تو دنیای واقعی خیلی چیزا برای گفتن دارن ... ولی اینجا خیلی ساکتن :))

The post was edited 1 time, last by T!rDaD: در انتخاب کلمات دقت کنید ().

• حاجی این واسه شما واندر زن واسه ما جنگی گلم همر اسپان بود گلم ولی تبریک میگم دفاع خوبی بود با خوش شانسی هیرو مرد

شــــــیر،شــــیر است اگرچه پیــــــــــــــــــر باشد

• البرز جان فک کنم خیلی وقته نیومدی اینورا;)

پ.ن: راستی S6-2 که بودی از بچه های قائمشهر کسی رو میشناسی یا یادت نمیاد؟!

پ.ن 2: از وقتی اومدی دنیای فروم رو کلا به دنیای تازه ای تغییر دادی:thumbsup:

اره واقعا خیلی وقت بوده . جالب شده این اپدیت جدید :دی

دوستان توضیح کامل دادن برام در مورد این اپدیت . اگه هنوز تراویان پلیرواقعی داشت این میتونست به شدت کمک کنه برای بالا بردن ساخت نیروی دفاعی برای اعضای اتحاد ها .

حیف که دیر انجام شد وگرنه زحمت های لیدر ها بشدت کمتر میشید در گذشته.

از اون سرور فقط بچه های x-man , king of persia و awesome رو یادمه . حافطم به مقدار وحشتناکی افت کرده .

لطف داری :)

حاجی این واسه شما واندر زن واسه ما جنگی گلم همر اسپان بود گلم ولی تبریک میگم دفاع خوبی بود با خوش شانسی هیرو مرد

لازم به ذکر هستش که هادی خان .

یکی از بزرگ ترین همر های شما دارای 4200 کاتا بودش در روز کتیبه.

همر (رمری ) که در این حمله استفاده شد 4000 تا رم داشت .

خوب این نشون دهنده این هستش که این همر میتوسنت بهتر ازش اسفتاده بشه. اصلا من کاری با گرز و ایناش نداشتم .

ولی خوب شما صلاح خودتون رو بهتر میدونید .ولی فقط جالب بود برام که با شرایطی که تیم شمال داره و اصلا از کمبود همر رنج نمیبره چرا از این نیرو استفاده کرده . سوال منطقی رو جواب منطقی میدن . مثلا میگن: ارزش کتیبه برای ما بالا بود و حاضر بودیم این مقدار نیرو رو براش فدا کنیم . و به خاطر داشتن تعداد جنگ اموز بالا در ساید مشکلی برای جبرانش نداریم . یا هزاران دلیل منطقی دیگر ... یا در بدترین حالت میگن دوست داشتیم :دی . ادعای الکی این که این دمپایی هست و اینا معنی نداره ... هیچ وقت نیرویی که کاتا یا رم خوب داشته باشه بیفایده نیست .

والا اگه اینم قبول نمیکنی که هیچی .

در مورد پز میزان همر دمپایی خوندن نیرو های غیر صنعتی : والا ما زمانی که رکورد زدن ارزش و معنی داشت تو اخرین ورژن کلاسیک دومین همر برتر رومن کلاسیک ایران رو زدیم ولی خوب الان زمانه جوری شده که برای پرسش بابت استفاده ناموفق 4000 تا رم برای یک کتیبه مورد تمسخر قرار بگیریم !

------------------------------------------------------------

البته میدونم وقتی محدودیت نباشه شما میتوی 100 جا دیگه به همین میزان نیرو ساخته باشی . ولی خوب حیف کردن حیف کردن هست . حالا شما بیل گیتز هم باشی وقتی یه 1000 دلاری رو اتیش بزنی کسی نمیگه چه حرکت زیبایی . میپرسن چرا.

هنر در این هست که با 10 تا همر واقعی تارگت درست بزنی . به اهدافت برسی نه اینکه همیجنوری بزنی شد شد . نشدم مهم نباشه چون که بات داره 100 تا دیگه مثلش رو میسازه.

از موقع حضور من تنها جایی که تیم شمال موفق بود و من تحسینش کردم زمان کتیبه ها بود که با اون حرکت زشتی که انجام شد کل تلاش و زحمت ارزشمندی که کشیده بودند رو به حاشیه برد .

باز هم این نشانه ضعف وحشتناک دیپلماسی و پایین بودن دید یک تیم رو نشون میده که درحالت برد به ارزش بردش لطمه میزنه.

مثل وقتی که درحضور یک جمغیت در حال بازی شطرنج باشی و از حریفت یک وزیر جلو بشی. بعد در موقعی که نه داور حواسش هست نه بازیکن با تقلب یک مهره رخ حریفت رو به بیرون از صفحه پرتاپ کنی.

تنها نتیجه حاصل از اینکار پایین امدن ارزش برد هست .

------------------------------------------------------------

• سلام و درود

چند تا نکته هست :

1

ما که نگفتیم دمپایی بوده . این همر همر جنگی بوده و اتفاقا بد هم ازش استفاده نشده .

2

20 کی از گرزی های این همر لانچ نشده بود تا با کمکش بشه گندم منفی دهکده رو تامین کرد و با توجه به لینک این حمله ، نه به طور کامل میشه گفت شکست خورده این حمله و نه به طور کامل میشه مدعی شد که موفقیت آمیز بوده . شاید اگه چند کی از دفاع خوب مدافع کمتر بود یا اگر چند کی بیشتر از اون 20 کی که لانچ نشده بود کنار همر ، لانچ شده بود الان نتیجه کاملا متفاوت بود و کتیبه زده میشد . شانس جالبی اتفاق افتاد برای مدافع و بد شانسی خیلی بدی برای ما بود که چند کی بیشتر لانچ نکردیم و قهرمان مرد ، با وجود اینکه همر دفاع رو رد کرده بود و موج های کاتا سالم برگشتن .

3

تعداد همر های اکانت ، یکم تعدادشون زیاد هست هنوز و مطمئن باشید بیش از 4 5 تا لینک قشنگ دیگه از اکانت ما میبینید .

4

اشاره کردید به :

وقتی محدودیت نباشه شما میتوی 100 جا دیگه به همین میزان نیرو ساخته باشی

میخواستم فقط بهتون بگم که شما متاسفانه به هردلیلی فقط داری 1 طرف ماجرا رو میبینی . زمانی شما میتونی 100 جا به همون میزانی که اشاره فرمودید تروپ "موثر" و "صحیح" بسازی که 2 فاکتور رو کنار هم داشته باشی : اول امکانات و منابع لازم برای این کار و دوم دانش و توانایی انجام این کار . :-) اگر شما هرکدوم از این موارد رو ندارید یا نمیتونید داشته باشید مشکل ما نیست اما لطفا ارزش کار مارو کم نکنید .

پ.ن برای مدعیان بازی پاک و پاک بازی و کسانی که به ما تهمت میزنن و دروغ میگن :

گر می نخوری طعنه مزن مستانرا

بنیاد مکن تو حیله و دستانرا

تو غره بدان مشو که می مینخوری

صد لقمه خوری که می غلام‌ست آنرا

موفق باشی .

Apollo
    _LEO_
    Live
    Holy Spirit

3DOT Classic 3.6

Zeus

• ما که نگفتیم دمپایی بوده . این همر همر جنگی بوده و اتفاقا بد هم ازش استفاده نشده .

تیمی که شما عضوش شدی ( تیم حالت رو عرض میکنما . تیم 3 دات قبلیش بشدت مورد احترام هست ) به اینجور ادعا ها معروف هست . "این که همر نیست این دمپایی ماست" "شاید واسه شما همر واندر زن باشه واسه ما گندم خور اضافی هست" . حتی توی همین تاپیک هم گفتن . این جمله ازشون دیده شده بار ها .

نه به طور کامل میشه گفت شکست خورده این حمله و نه به طور کامل میشه مدعی شد که موفقیت آمیز بوده . شاید اگه چند کی از دفاع خوب مدافع کمتر بود یا اگر چند کی بیشتر از اون 20 کی که لانچ نشده بود کنار همر ، لانچ شده بود الان نتیجه کاملا متفاوت بود و کتیبه زده میشد . شانس جالبی اتفاق افتاد برای مدافع و بد شانسی خیلی بدی برای ما بود که چند کی بیشتر لانچ نکردیم و قهرمان مرد ، با وجود اینکه همر دفاع رو رد کرده بود و موج های کاتا سالم برگشتن .

دقیقا حرف من همین بود - تیمی که لانچ هاش به شانس وابسته باشه - "همر که هست بزنیم ببینیم چی میشه" .

خدا روشکر پلیر معمولی زیاد نیست اگه بود از تیم پلنری و لیدری بشدت نامید و سرافکنده میشد.

تعداد همر های اکانت ، یکم تعدادشون زیاد هست هنوز و مطمئن باشید بیش از 4 5 تا لینک قشنگ دیگه از اکانت ما میبینید .

امیدوارم همیشه پر همر باشید . ما خوش حال میشیم.

دوست عزیز ایراد گیری بنده در این هست که وقتی به صورت منطقی ازشون پرسش میشه . غیر منطقی پاسخ می دهند.

یا ارزش ساخت نیرو و زحمتش از بین رفته و یا فقط برای حفظ روحیه ادعا واهی اینجا کردن دوستان .

من مشکلی ندارم تا میتونن بسازن همر . اصلا هر چی بیشتر بهتر صنعتی غیر صنعتی دیگه با ایناش کاری ندارم .

ولی وقتی بد از همر استفاده میکنند اینجا نیان بگن ما از اینا زیاد داریم این که هیچی نیست .

شما نمیتونید از 4ک رم این موقع سرور درست استفاده کنید و این برای یک کسی که ارزشش رو میدونه افسوس داره

منطق دوستان لیدرتون این هست:

من 100 تا از این ماشینا دارم . تازه بهترش هم دارم .خود خود اف رود هست .

هر روز از خونه میرم دفتر باهاش و میام . خیلی هم خوبه هر روز یه رنگش رو برمیدارم.

جواب منم اینه :به به به ماشینت ایشالله خدا بیشترش رو برات بیاره . داداش وقت کردی یه موقع ببرش اف رود یکم حالش رو ببر حیف نشه . یه کرولا هم میگرفتی همین کارو برات میکرد که تو الان داری میکنی

ایراد از شما نبوده واسه ساخت نیروت زحمت کشیدی و افرین هم داره . دلم برای همین سوخت که دوستان پلنر قدر ارزش زحمات شما رو ندوستن .

• چه بسا روزی که پیام با جانشینی براتون اومد اگه توضیح میخاستین که آقا جریان چیه و این چه وضعیه...؟ این توضیحات رو اونموقع میدادم و اون شمشیریا جای خفت شدن یا شوالیه و رعدا و کاتاهای شما جای دیوار شدن همراه نیروهای این اکانت برای SW کتیبه میزدن.

بازم واسمون از قصد و غرض ـت بگو بهمون نعمت جان.

میدونی چیه ؟ حتی اگر اون اکانتو روز قبل کتیبه نمیزدیم بازشم خواب منحصر مارو میدیدین ! شما نهایتا در همون حدی که تو ساید ما اکانت بخرین و مرتاض ساید مارو از داخل خودمون بلند کنین.

دیشب همر -دمپایی- اکانت Evolved روی چشمان جنوب غرب بلند شد و هیرو از اکانت Pretty Reckless - اکانتِ نعمتِ عزیز که به شغل شریف لژیونری مشغول هستن- لانچ شد. کتیبه جابجا شد.

Evolved.PNG

reCkless.PNG

راستی نعمت جان طبق گفته ی خودت ، فقط شما به این اکانت دسترسی داری ... اگر خودت زدی که پیشنهادم بهت اینه نتتو عوض کنی که 2 ثانیه دیلِی نندازی عزیزم . اون تایم اگر من بودم اینسرتتو میزدم خودت حال کنی.

با احترام.

• :!:بهتر است همان مولتی و اکانت های بی صاحاب رو چیف کنی :!:

مواظب باش یونیک سایدت نره به جای این بچه بازی ها مثلا پلن ^^^^

- وقتی که انبار های همر ها زده بشه - جنوب شرق نینوا خواهد شد.

طرف 2 تا مولتی چیف کرده بود واسه گرفتن یونیک یونیک خودش پر شد :D

• دفکوردی که در ان ای نباشد دفکورد نیست برگه چغندر میباشد!

خوب

اومدی حرف از دف نداشتن شمال شرق میکنی .. باز اتفاقی نیوفته چند روز به غار های جنوب شرق پناه ببری؟

بیا و یه لطفی به خودت بکن و پست نزار :))

سینه خیز برو سمت غار ، دف نداشتیم که!

کراپای old crows برگشته به حالت اولش برو کارگاهتو شارژ کن درد اینزرت شدن کاتاهات رو کاهدون علی nova کم شه،

بعدشم این بنده خدارو پوش کن سزاراشو ریکاوری کنه

من دقیقا سابقه هیچ کدومتون رو قبل فیلترینگ تراوین نمیدونم

سرور اولمه و قبل از فیلتر بازی نکردم، تبریک به پلن موفق میگن ، مثلا الان منتظر تبریک شما به دفکورد ش.ش هستم

پ.ن: غزل مجسمه ساز

I'm not arguing, Just explaining why I'm right

• آقاااااا

من اینجوری وارد دیسکورد میشم :

کلاغ دم سیا غار غارو سر کن

سلاملکم

مرسی دعوت پست قبلیمو پذیرفتید و با کله اومدید سمت دیوار خودم :))

ولی دیگه چرا یا علی مدد! دیوارو بوسیدید!!!

">

به قول بردیامون یه توت فرنگیو نتونستید مربا کنید که

">

<woltlab-metacode-marker data-name=">

گفتی درد و بلام کجا بخوره :))

baldy ? No No No No No :p

• سلام و درود

تبريك به شمال شرق بابت دفاع

خيلي خوش حاليد درك مي كنم بعد چيف ٧ تا ديفالت بالاخره اين همر ( مپايي ) ٣ چيفر رو تونستيد وال كنيد ...

در ضمن من نميدونم كه دقيق چي اينقدر خوش حالتون كرده ؛ ٧-٨ تا همرتون با مخ اومد تو ديوار ما اينقدر خوش حال نبوديم كه شما به خاطره ديوار كردن يه دمپايي اينقدر خوش حالي ؛ نهايتا به دوستمون ميگيم بيايد اموزش فنون ريكاوري در ١٠ روز رو پيش مجيد بگذرونه :دي

خب اين هم به دوستان بگم ما تو درگيري با شمال چه خفت و چه پلن ٢ روز پيش و اين چيف ها از ٢ ٪؜ پتانسيلمون استفاده كرديم ...

باز هم تبريك ميگم

شب اماده باشيد شايد اومديم مهموني :دي

پ.ن: همين ٢ ٪؜ ها بسته ؟ يا فشار رو بيشترش كنيم ؟! :دي

پ.ن: با تشكر از صادق عزيز ؛ خسته نباشي مرد ؛ امر كني همر اكانت ما هم در خدمتته ...

ارادت

روز خوش

The post was edited 1 time, last by T!rDaD: درخواست کاربر ().

• عزیزم شما یه همر از مجموع 8 همرتون کم شد در ضمن اینم بگم چیزی که هست کل جنوب شرق دمپایی ساز هست :)) آخر سرور همرایی که براتون میمونرو میبینیم دیگه:دی

بزرگترین همرتون ماله مهنازه که به زودی اونم از دست میدین اما اینجا به زودی زود هر روز یه پلن میریم یه فرجه ۲۰ روزه میدم بهتون تونستین طاقت بیارین.. یه ۵ روز استراحت میدم :)) دف بسازین باز بعد باز میزنیم :))

در ضمن در مجموع ۳ دیفالت چیف شده از اینور که اونم توش هیچی نبوده :)) نمی دونم چرا خوش حالی برای فیدر زدن پلن میرید آخه :)) ؟! کیدینگ می!؟

• سلام آرمین عزیزم

عزیزم شما یه همر از مجموع 8 همرتون کم شد در ضمن اینم بگم چیزی که هست کل جنوب شرق دمپایی ساز هست :)) آخر سرور همرایی که براتون میمونرو میبینیم دیگه:دی

بزرگترین همرتون ماله مهنازه که به زودی اونم از دست میدین اما اینجا به زودی زود هر روز یه پلن میریم یه فرجه ۲۰ روزه میدم بهتون تونستین طاقت بیارین.. یه ۵ روز استراحت میدم :)) دف بسازین باز بعد باز میزنیم :))

در ضمن در مجموع ۳ دیفالت چیف شده از اینور که اونم توش هیچی نبوده :)) نمی دونم چرا خوش حالی برای فیدر زدن پلن میرید آخه :)) ؟! کیدینگ می!؟

والا اگه 8 تا همر داریم , چرا ام ام زدین همه برن دف سازی و اگه نرن میندازینشون بیرون :))

مواظب باش یونیک سایدت نره به جای این بچه بازی ها مثلا پلن

شنیدم دیگه بعد اون پلن افتضاحت اجازه نمیدن پلن بری , از نظر من پلنر فقط mamrez :D:D

پ.ن: تویی که رفیقات میگفتن فقط واسه فروم نویسی اوردنت رو اک, واسه ما کری نخون :))

• کیا جان احتمالا از اسکاتایی که کشیدیدن دیدین میزانه دفه ما رو تو هر سوراخی بگردی هست این ام ام به این دلیل بوده که از دف ساختن هم غافل نشن بچه ها!

نکته بعدی این رو اصلا نمیشه گفت ترس ساخت دف یه چیزیه که واجبه ترس این هست که شما از ترس خوردنه همرت روش چشمان ببری تا کسی نتونه بزنتت :)) اما زهی خیال باطل این جا ۳ نفر حداقل نشستن که انواع اقسام پلن ها رو روتون اجرا میکنن :)) به این نیست چشمان ببری سیف باشه ... :دی

به زودی تو این هفته یه سری اتفاقات میوفته فعلا شما ام ام دف ساختنه اون ورو تنظیم کن چون سایزه همرایی که این دفه میاد مثل قبل نی :)) و به این راحتیا دیوار بشو نیست:)

• عزیزم شما یه همر از مجموع 8 همرتون کم شد در ضمن اینم بگم چیزی که هست کل جنوب شرق دمپایی ساز هست :)) آخر سرور همرایی که براتون میمونرو میبینیم دیگه:دی

با سلام خدمت همه بازیکنای سرور 2 ایکس

اقا ارمین شما لطف داری به ما که میگید همر ما بزرگترین ولی بخدا همر ما تو ساید شاید 6-7 همر ساید باشه ماشالا بچه ها همرای خوبی دارن و همر اکانت ما در حد همر جنگی ساید هست تعریف شما و اقا مجید گل رو از امیر تروریست و موسی(مصطفی بلک نیو) زیاد شنیدم و خوشحالم سروری دارم بازی میکنم که افراد بزرگی مثل شما هستن همر ما هم بخوره بلخره یجایی از جذابیته سرور و میریم تو لاک دفاعی و کشاورزی این سرور هم بخدا دوری از دو دوست و فامیل عزیزمون امیر و موسی:)) واقعا سخت شده واسمون ولی ارمین جان هر وقت نیاز شد که همر ما دیوار بشه شما تارگت بده ما واسه رفاقت هایی با شما دیوارش میکنیم قابل دارتون نیست این سرور قسمت نبود کنار هم باشیم و تقدیر باعث شد روبرو هم بشیم انشالا سرورهای بعدی بنده و تیممون زیاد میل نداریم وارد حاشیه های فروم بشیم ممنون میشم هر امری بود بصورت خصوصی بیان بشه چون ما ادمهای به شدت حساس و روحیه لطیفی داریم و دوست نداریم اسممون جایی بیاد :))همر ما هم بسته به شرایطی تحویل ساید هست دیگه دیوار بشه یا نشه اهمیتی واسمون نداره

رفع اسپم

1.png

• سلام به همگی

تبریک به مدافع و دفکورد شمال شرق بابت دف

از اونجایی که این دوستان جنوب شرقی تخصص در چیف دیفالت های مولتی دارن توو آنالیزشون اشتباه کردن دیدن توت فرنگی دو سه تا دهکده دور بر ما داره و یه فیدر مرز اس ای ما رو چیف زده گفتن این هم 100% مولتی ماعه گفتن میریم این دیفالت هم چیف میکنیم قافل از اینکه توت فرنگی بالاترین تایم آنلاینو داره از 24 ساعت 21 ساعتش داخل دیسکورده :d

خب بالاخره زمان رونمایی از همرهای 3رقمی فرا رسید به زودی پلن مشترک شمال و شاهد خواهیم بود ببینم این دفی که از اول سرور اس ای داره میسازه به کارشون میاد یا نه

پ ن :33 میلیون منابع چنج کپ میشه 33ک گرز 11تی کی :))))

پ ن: درد و بلاش بخوره توو سر هر چی نوبه :d

scut.png

• اییی مجیددددد دلبندممممم.

دیدی اموزش ریکاوریتم که مثل حساب کتابت باشه دقیقا امیدوارم همرات یک روزه میان بالا .

بیاید کاری نکنیم که در اینده به این کارهایمان بخندن. تو که توتن هستی عزیزم فقط لازمه بری تو قسمت اموزش و منابع لازم برای ساخت یک گرزی‌ و یک شوالیه توتن رو حساب کنی.

که اگه بخوایم بهت درس‌شماره یک توتن بود رو بدیم بدین ترتیب هست.

۱: گرزی منابع مورد نیاز

چوب :۹۵

خشت:۷۵

اهن:۴۰

گندم:۴۰

مجموع:۲۵۰ منابع برای یک گرزی .

۲: شوالیه توتن

چوب:۴۵۰

خشت:۵۱۵

اهن:۴۸۰

گندم:۸۰

مجموع:۱۵۲۵

خوب حالا بیا حساب کن

۳۳کا گرزی معادل :۸.۲۵۰.۰۰۰ منابع کلی میخواد.

۱۱کا تی کی معادل :۱۶.۷۷۵.۰۰۰

مجموع این دو عدد:۲۵.۰۲۵.۰۰۰ میلیون

حالا جمع و تفریق کن

۲۵ میلیون رو از ۳۳میلیون کم کن:

۸ میلیون منابع کجا رفت؟؟؟؟ :D:D:D:D

اگه اون هشت میلیون رو هم حساب کنی میشه چقد؟؟؟؟

۳۲کا گرزی دیگه.:D:D:D:D

افرین پسر گل راست میگی اون ۳۳ کا درد بلاش بخوره تو سر من :D:D:D

بقیشم تو سری اون رفیق پروفایل نویس :D:D:D:D

۱۱ کا تی کی درد و بلاش فدای چشمای نازنینت عشقم :D:D:D

بشتابید کلاس ریکاوری همر در کمتر از ۲۴ ساعت با مجیدان شریف و رفقا علی. البته به جز دانیال :D:D:D

بگیرین این ماشین حسابو بدین دست مجید یکم باهاش بازی کنه.

شرمنده مجید جان اینجا فقط فان هست و بنده خواستم جوابتو بدم. همیشه احترام ها رو نگه داشتم ولی‌وقتی حرف غیر منطقی بیاد وسط و بی احترامی بشه به ما جواب میدیم.

اقای تیرداد به قران این پست اموزشیه به قران.

رفع اسپم با حساب کتا گرزی‌زدیم و عکس هم میزاریم که ایشالله تاج سر ما اقا تیرداد حذف نکنه پستمون رو :*:*

کلاغ همیشه کلاغه. چه زرنگ چه خنگ !

واسه پنیر چه کارا که نمیکنه. راستی مجید حواست هست که اسکاتا دارن اتوبان تهران کرج رو میزنن؟

اگه خواستی امار دف رو بدونی یه ندا بده بهت بگم :D:D:D