نقد و بررسی سروردو ایکس | آغاز 24 دی 1397 |

• کارو جان غرض از مزاحمت دیدم بحث حساب کتاب شد ... گفتم شاید حافظه من ضعیف باشه ... رفتم از کیلیروید کمک گرفتم ... چون بچه های شما خوب ازش استفاده میکنن ... امیدوارم اون دیگه اشتباه نکرده باشه :))

اگه همزمان جی بی و جی اس روشن باشه (برای شارژ زودتر ... کاری که مجید اینا از هفته دوم قطعا استارتشو زدن ... وگرنه باید به سابقشون شک کرد) با 33 میل منابع تقریبا میشه این همری که تو تصویر هست رو ساخت ... حالا مگه اینکه شما اعتقادی به اینکه طرف تو نان کپ جی بی یا جی اس بزنه نداشته باشید که بحثش جداست;)

پ.ن: ای کاش به همون اندازه که تو مدرسه به ریاضیمون توجه می کردن ... به درس ادبیات و املای ما هم توجه می کردن! البته این موضوع هم یه معضل هست تو فروم تمام سرورایی که بودم ... هم یه معذل هستش;)

پ.ن 2: ای کاش قبل از اینکه از سر عصبانیت پستی بذاریم، قبلش کمی فکر کنیم ... همیشه گفتن وقتی عصبانی هستید تصمیمی نگیرید!

از سال 87 که شروع کردم به بازی کردن تراوین برام سوال بود که فروم به چه دردی میخوره ... بعدا فهمیدم یه سریا دنیای واقعی چیزی برای گفتن ندارن ... میان اینجا خالیش میکنن :))

یه سریای دیگه تو دنیای واقعی خیلی چیزا برای گفتن دارن ... ولی اینجا خیلی ساکتن :))

• نمیخواستم جوابتو بدم این آخرین ریپلای که میشی اونهایی که منو میشناسن میدونن یه سری هارو دایورت میکنم تا الان هم جوابتو میدادم مطمین نبودم کاروی اورجینال و چپ دست یکی دیگس و شما فیک تشریف داری رو این حساب بود که سرور6 جواب نامه ها و پی ام هاتو میدادم

میگم این سرور آخری کار ما به کجا رسیده که تو میایی حرف از آموزش میزنی :)))

عزیزم توو یه تایمی از بازی به یه جایی میرسی که مهم زمان ساخت نیرو میشه نه منابع واسه همین کتیبه جنگ با ارزشترین کتیبه بازی شده بعد فیلترینگ مخصوصا توو سبک صنعتی که منابع ورودی به اکانت بالاست ما نه اعتقادی به کپ داریم نه فیدراون کپمون هم که 17 بود منابع اضافی که سریز بود

من اصلا کاری به این ندارم 33 میلیون منابع چقدر تروپ میشه صحبت من اینه اون 33 میلیون منابع تاثیری توو شارژ همرهای ما نداره چون منبع تغذیه ما کپمون نیست واسه ما مهم شارژ بودنه تروپه

حالا یه چنج کپ کردیم کراپ17 بوده که شده 10 سری بعد پلنرتون باید اینو در نظر بگیره که پلن خواست بیاد رو ما موج هاشو 300 به بالا کاتا بذاره تووش با توجه به مورال و نان کپی که جلوش کپ میشه سنگ تراشی میخوره تووش :d

آره اسکاتات اتوبان باز کردن دلت خوش باشه به این چیزا فقط یه دفعه میبنی مثل اون لینکه بالا 13ک میره توو دیوار

اسکات زدن بی پلن چه فایده داره اون ابزاری که اول سرور گفتم واسه پلن نداری عزیزم:d

• راست میگی .

ما هم نگفتیم تایم مهم نیست هر کسی میدونه که تایم مهم تر از هر جیزی هست. چه توی تروپ چه توی هر چیزی . ولی شما اشتباه فهمیدین گفتین ۳۳ میلیون چیزی نیست منم کفتم اره چیزی نیست واسه شما قانع شدم ولی خوب ۳۳ میلیون میشه اینقد.

حالا فشار جاری رو نمیتونم درک کنم که چرا اینقد زیاد شده.

برای فیک بودن یا ریل بودن . مهم نیست فیک یا ریل چی هست. مهم وسعتش هست عزیزم. همیشه این چیز بوده و خواهد ماند. یه سریا توانایی دارن یه سریا ندارن. که به مرور زمان خیلی جیزا رو میبینی . میگم که منم نمیخواستم جواب بدم ولی حرف های بی منطق به قدری زیاد شده که باید با طرف مقابل مثل خودش رفتار کرد. ما شروع کننده بی احترامی نبودیم شما شروع کننده بودی و بنده در راستاش حرکت کردم . مثل زدن دیفالت که هزاران بار اینجا گوش زدی کردی کارو اینو میگفت این شد . ما هم گفتیم چند بار بگیم مجید میگفت نمیتونین بزنین زدیم و این شد . خیلی جیز عادی هست اصلا هم چیزی نیست که بگی کسی ناراحت میشه. چندین بار شاهد بی احترامیتون بودیم با توجه به سن بالاتون و کوچیکترین چیزی نگفتیم.

ولی اگه ما همون فیکی که میگی هستیم و ما دایورت شدیم خوشحالیم نه این که لینک وال همرمون اینقد واستون مهم باشه فیلمی که مال یکی دیگه بوده شما بزاری تو پروفایلت :)

فکر کردن به هر چیزی خیلی خوبه مجید جان. این سرور این طوری جلو رفته اگه بیاین از روز اول پستاتون رو بخونین میبینین که شروع کننده بی احترامی و چیزی شما بودین و ما فقط جواب دادیم. چیز بدی نیست. دشمن نیستیم رقیبیم عزیزم. ننشستم مثل شما هر جایی بگم ها این شد اون شد. ولی شما ببینین چند بار توی جمع ها چه چیزایی گفتین.

بعدش میفهمین که با توجه به سن کمتر من کسی که اشتباه کرده شما بودین نه من :)

بازم میگم این یک بازی هست مثل پستای روز‌اولم بی احترامی هیچ چیزی نیست.

خوش باشی و موفق امیدوارم با این که رقیبمون هستین بهترین اتفاقای خوب واستون بی افتن

من از نگاه کلاغی که رفت فهمیدم
    که سرنوشت درختان باغمان تبر است...

• سلام عرض ادب خدمت فروم نویسان و خوانان و کف خوابان فروم(یکیش خودم)

یه دوست عزیز و گرانقدری لطف کنه آمار کتیبه هارو و میزان زد و خورد و تاپ تن رو عرض بفرمایند شاید ما هم لذت بردیم و مستفیض شدیم

اون دوست عزیزمونم اومدن کظم غیظ کنن حمل بر خود ستایی شد بنابراین مضیقه بر علت شدن وگرنه این حجم از خود راضی بودن و پرو بودن دلیلی نداره آخه یه زمانی فقط کسایی مولتی بازی میکردن که توانایی نداشتن و از طرف دوستان به عنوان پلیر کثیف طرد میشدن ولی الان طرفدار دارن و خیلی راحت با افتخار میگن و توجیه هم میکنن

به قول سعید امثال این آدم ها چارتا پلیر بدرد بخور بیفته جلوشون قبل کتیبه ها در میرن (سرور1 راند 4) خلاصه برادر افتخار نکن چون پروندت کثیف تر میشه حالا اسپم نکنیم به ادامه داستان بپردازید...

پ.ن اول : آمار کتیبه یادتون نره

پ.ن دوم : یه وقت بد برداشت نشه که الان اینایی که بازی میکنن پلیر حرفه ای نیستن ما همشون رو دوست داریم و قابل احترام هستن اون حرف هم کلی بود و به کسی به صورت شخصی گفته نشد انشالله سرور بعدی در خدمت همون دوست کظم غیظمون هستیم

منتظر نباش خدا انتقامتو بگیره، خودت جوری انتقام بگیر که خدا ایستاده تشویقت کنه!

2018-2019

ts29.travian.com Captain price LOS SW

ts1.travian.ir ahuraee WIN SE

ts4.travian.ir Vendetta TM LOS SE

ts19.travian.ir Alireza4336 WIN

2019-2020

ts4.travian.com Vendetta TM ??? SE

ts20.travian.com Vendetta TM ??? SW

• درس‌شماره یک

خوب حالا بیا حساب کن

حالا جمع و تفریق کن

گویا جمع و تفریق رو بهتر از قوانین نیوتون بلد هستی و من سعی میکنم به همین زبون توضیحی برات بدم

من برای مثال میام همر "صفر" شده ی اکانت Deactiver رو با چنج کپ شدن اکانت old crows مقایسه میکنم

همر deactiver در روز ۳۴ بازی صفر شد و دست کم حدود ۲۰ک شمشیر زن و ۱۴ک سزار داشت با کم کردن حداکثری فرض استفاده منابع توسط شما یعنی اینکه اصلا سربازخونه و اصطبل بزرگ استفاده نکردی و اصلا هم کارگاهو روشن نکردی!‌ تا به اینجا ۴۱ میلیون منبع هزینه ساخت این تروپ تا روز ۳۴ شده. و با یه میانگین گرفتن ساده ازونجایی که نمودار رشد منابع مصرفی نسبت به زمان به صورت خطی هست میشه نتیجه گرفت شما در این مدت به صورت میانگین حدود

۱۷*۱۴۸۸۰۰۰= ۲۵ میلیون هزینه گندم برای نگه داری این همر طی ۳۴ روز دادی

این در حالتی بوده که توی اون تایم غارت اکانت شما فکر میکنم حداکثر حدود ۳۰ میلیون در هفته پنجم بود (دقیقا مطمعن نیستم) یعنی شما وقتی منابع دریافتی اکانتت ۳۰ میلیون غارت + منابع کپ و فیدر هات بوده ۶۶ میلیون منبع بدون اینکه هیچ سودی ازشون بگیری(جاییو صفر کنی) از دست دادی. (منابع بالاآوردن دیفالت رو برات فاکتور گرفتم :) )

یه کپ لول ۱۷ تقریبا روز ۳۰ بازی بدون استفاده از منابع دیگه ای بالا میاد .

کپ old crows روز ۳۰ به بازی میاد و حول و حوش ۴۰ میلیون منبع هم خرج بالا اومدنش شده. از روز ۳۰ تا روز ۵۳ هم این کپ ۱۱۵ میلیون تولید گندم برای اکانت داشته و روز ۵۳ کراپاش از ۱۷ اومده روی ۱۰ و طی ۴۸ ساعت به حالت اولش برگشته و خرج این ۳۳ میلیون منبع بوده. و این در حالتی هست که منابع دریافتی اکانت شامل ۲۰۰ میلیون غارت بوده . و این کپ از لحظه به وجود اومدنش تا همین الان حدود ۴۰ میلیون منبع برای ما سود داشته و سودش همچنان ادامه داره!

با یه نتیجه گیری ساده میشه گفت شما وقتی هفته ای حدود ۶۰ میلیون درآمد داشتی (غارت + کپ +فیدر هات) ۶۶ میلیون سرمایت بدون اینکه هیچ سودی داشته باشه برات از دست رفته

و old crows وقتی هفته ای ۲۵۰ میلیون درآمد داشت . ۳۳ میلیون ازسرمایه ای ضرر کرد که قبل ازین بهش ۴۰ میلیون سود رسونده بوده و هنوز از دست نرفته و قراره در آینده هم بهش سود برسونه!

قصد این قیاس صرفا سنجش منابع و نسبت ارزش گذاری منابع در زمان های مختلف هست..

وگرنه خیلی فاکتور های زیادی جز منابع وجود داره که شاید یه بخش کوچک پلن ها منابع از دست رفته خود یا حریف باشه اما دوستان خیلی روی این موضوع حساب کتاب میکردن و لازم بود کمی براشون بازتر کنم مبحث رو!

تمامی اعداد بدست آمده حدودی هست و شاید اشتباه توش وجود داشته باشه و سعی شده فاکتور های قابل محاسبه که خیلی بیشتر از این حرفان تا حد امکان تعدیل بشن اما از جمع و تفریق های ریاضی دان و فیزیک دان ج.ش جناب کارو فیک (به گفته خودشون) به واقعیت نزدیک تره :)

I'm not arguing, Just explaining why I'm right

• سلامی به بلندی دیوار های مجموعه Brave ، واقع در قلب جنوب غرب

کتیبه ی جنگآموز بزگ مجموعه برید شب گذشته حوالی ساعت 22 جابجا شد.

نکته : همری که در ادامه مشاهده خواهید کرد ، نان کپ اکانت King Dana بوده که روی مرز قرار داشته.

بعد از جابجایی اتکی از اکانت King Dana لاتچ شد که در ادامه نتیجه رو مشاهده می فرمایید.

زمان لانچ تقریبی : ساعت 1 صبح

قاصله تقریبی : 4 ساعت و 40 دقیقه

زمان لند : ساعت 5:40 صبح

screencapture_ts4_travian_ir_berichte_php_2019_03_12_09_11_04.png

ما با آغوش باز پذیرای همر های شما هستیم

با احترام

روز بخیر

• سلام و درود

در پلن امروز اكه تقريبا از ٦ ٪؜ پتانسيل سايد استفاده شد ؛ نتيجش ديستروي ده ٣ اكانت The old Crows بود

اين نتيجه ي فروم نويسي اينه

عزیزم شما یه همر از مجموع 8 همرتون کم شد در ضمن اینم بگم چیزی که هست کل جنوب شرق دمپایی ساز هست :)) آخر سرور همرایی که براتون میمونرو میبینیم دیگه:دی

بزرگترین همرتون ماله مهنازه که به زودی اونم از دست میدین اما اینجا به زودی زود هر روز یه پلن میریم یه فرجه ۲۰ روزه میدم بهتون تونستین طاقت بیارین.. یه ۵ روز استراحت میدم :)) دف بسازین باز بعد باز میزنیم :))

در ضمن در مجموع ۳ دیفالت چیف شده از اینور که اونم توش هیچی نبوده :)) نمی دونم چرا خوش حالی برای فیدر زدن پلن میرید آخه :)) ؟! کیدینگ می!؟

اگه اين اكانت تارگت شد و همر اصلي اين اكانت پريد شك نكنيد تقصير شما ٢ نفر هست ؛ وگرنه رفاقت اولويت اول ما هست ...

پ.ن: فروم نويس بلبل زبون تقاص دهن كجيتو پس دادي 😉

پ.ن: شايد تارگت بعدي شما باشيد كه داخل فروم بلبل زبوني مي كني :))

• به به چه همری بود اونم تازه قبل شارژ با جنگ اموز

ولی واقعا جا داره به شما مجید جان و دوستان شمال شرقی تسلیت عرض کنم غم از دست دادن این همر و غم از دست دادن زیر ساخت های این همر که ۲.۳ روزه ریکاوری می شد ما بچه های se رو تو غم خودتون شریک بدونید

ایاب ذهاب مجالستونم با اکانت mahnaz killer 🤣

تنها استفاده ای که داشت این همر ۲.۳ تا عکس یادگاری گرفتین باهاش

تبریک به بچه های جنوب شرق بابات پلشون

دمت گرم عرفان

دمت گرم میثیم و کل بچه های موز

یا حق

مهدی M127

• درود

کلید اصرار , این قسمت تقاص

اون دوست بلبل زبونمون هم تقاصشو پس داد تا ازین به بعد شبا آروم تر بخوابه

عرفان عزیز واقعا خسته نباشی

بقیه دوستان ساید هم خسته نباشید

پ.ن: امین میبینم فشارو از 2% به 6% افزایش دادی

پ.ن2: ابزار پلن رفتنو داده بودیم دست شما یه مدت, خوب ازش استفاده نکردی :))

پ.ن3: ما هم یه سری تارگت از قبل سرور داریم ایشالا رونمایی میشن :))

jxft_taghas.jpg">

چرا چنج کپ نکردی مجید ؟ نکنه ترسیدی بگن 2 بار الکی چنج کپ کرد ؟ 2 تا همر و یه کپ از اکانتت بخاطر حرفات تو فروم از دست دادی !

تیرداد جان لطفا اینو با پست قبلم ادغام کن

• دوستان شمال شرقی بهتره یکم شما هم رو دفاع کار کنید حریف رو دست کم گرفتید

پریدن بزرگترین همر سرور ؟؟

دف ساید چی شد پس یا اینکه دفکوردتون اشتباه تشخیص داده؟

با توجه به کسایی که تو تاپ تن اومدن بالا و فاصلشون با تارگت به نظر میرسه اون دف دف ثابت همر بود و دفکورد یا تشخیص نداده اتک ریلو یا وقتی برای دف رسوندن نبوده !

البته این یه فرضیس .

فقط خود دفکورد میتونه توضیح بده

• خب با اجازه دوستان این رو هم اضافه کنم که بجز پریدن بیگ همر سرور که کلی روش مانور میرفتن

کتیبه مرتاض کوچیک هم از شمال از همون دهکده زده شد

قطعا فرصت کافی داشتن فکر نکنم 10 ساعت زمان کمی برای دف جمع کردن و تشخیص اتک باشه

اگر نکته ای بوده از ضعف دوستان شمال بوده!

• من دلیل دیسلایکتو نفهمیدم !

یعنی میخوای بگی اینهمه اکانت تو ش ش دف ساز توشون نیست ؟!

یدونه اکانت تو ج غ اونقدر دف داره !!!

چون خیلی بعید بود از نظرم نگفتم ش ش دف نداره .

البته حتی اگه دف نداشته باشه چرا از ش غ نگرفته !

زمانی که ش غ برای اکانت دو دهکده ای تو ج غ 50ک محافظ میفرسته ! (تازه میدونسته که اکانت کراپ لاک شده و گرنه چیکار میکرد)برای بیگ همر سرور دف نفرستاده ؟!

سوال : معنی متا چیست ؟!

سوال : تفاوت متا با نپ چیست؟!

پ ن : اوه اوه ! تازه دیدم این همون مرتاضیه که از ج غ به صورت .... زدن :))

• سلام و درود تبریک میگم به اتکر های جنوب شرق ؛ سره چند چیز منطقی دف کورد های ما اشتباه تارگت رو تشخیص دادن که خوب ایراد تیم بوده و بحثی نیست همچنین ما هم احترام میزاریم و هیچوقت دف ساید رو برای خودمون جمع نمیکنیم و صرفا این دفی که رو دهکده بوده دفاعی بوده که گندم زیادی دفاع داشتند یا موارد دیگه و به عنوان دف ثابت بوده ؛ اما به هر حال از نظر خودم ارزشش رو داشت که بزرگترین همر سرور با دیوار شدن ۶ همر یا حتی ۷-۸ همر زده شه و ایرادی بر اتک های جنوب شرق نمیبینم و به شخصه لذت بردم :دی خوبه دل و جرعتتون زیاد شده لابد از آموزشایه استاده اینم:دی

این لینک های دوستان ؛ همچنین آماره همر ۱۸۰ ک گرزی بوده ۳۶ک ت.ک و ۶ ک کاتا که احتمالا رکورد هم با اختلاف سنگین جا به جا میکرد که قسمتش نبود :دی به بار زدیم رکورد چی دادن بهمون :دی وضعیت به نظرم بدتر میشه منابعی که ما به این همر میرسوندیم رو الان ۲-۳ تا دیگه همر ران میکنیم و فول جنگی میشه اکانت ما و خوب احتمالا ضرر های زیادی خواهد داشت... در مجموع ۹ همر رو ما لانچ شده بود که احتمالا تمام توانیه جنگی جنوب شرق بود..:دی

8d8305b6-3a6d-42af-a610-28cfec464b4b.png?embedded=og

4ae4f31a-8859-4c2c-9177-1e2ae7f7bf36.png?embedded=og

e28215bb-d4ad-4d1f-9b4b-f13676cc0071.png?embedded=og

a4194b3e-e118-41d9-9d3b-6a80ae290540.png?embedded=og

6f0032a8-4e0a-42ae-a044-f3ad49d1b67a.png?embedded=og

5611be43-b454-4e57-bb40-53ed2756780d.png?embedded=og

• سلام

خوب اول اینکه تبریک میگیم به همه بچه های جنوب شرق بابت این پلن زیبا

یک عرفان به از 100 تا استاد :دی استاد نکشیمون میخای تو مختصات 70 همر رکوردی واندر زن بزنی بزن ولی به فکر دفشم باش خخخ

عرفان خدا نکشت وسط پلن رمز اکانت براچی یادت میره :D:D:D

اقا یکی هس موقعی که عکس از دف میزاریم میگه فتوشاپه ده همر صفر میکنیم میگه ارزش نداشت... با این ادم باید چیکار کرد خداییش ؟؟؟ اون دهی که صفر شد 180 کیلو گرزی داشت طبق حرف مجید دو اینکه مرتاضش هم خورد بیشتر از این موفقیت دیگه چی میتونه باشه ؟؟؟ اها فهمیدم صفر کردن دیفالت :D:D:D

اخرین عکس دیده شده از عرفان

توضیحات پلن رو خوده عرفان بیدار شه میاد میده

آسوده بخواب داداش عرفان :thumbsup:

مجیدجان داداش خیلی برام عزیزی :*<3

صدای آژیر میاد برین تو غارا :thumbsup:

#به_ما_بگید_استاد

• ضمن عرض تبريك به جنوب شرق بابت پلن موفقشون

صفر شدن اين همر به خاطر اشتباه شخصي من در ثانيه ارسال اينزرت شكن بود و اگه اينزرت شكن سر ثانيه مورد نظر ميخورد دهكده صفر نميشد

از اعضاي اكانت كه زحمت زيادي بابت ساختن اين همر كشيده بودن و بعد ازون از تمامي ليدر ها و اعضاي شمال به خاطر اشتباه شخصي خودم كه منجر به صفر شدن اين همر شد عذرخواهي ميكنم و فعلا اين عذرخواهي تنها كاريه كه از دستم بر مياد.

I'm not arguing, Just explaining why I'm right

• با سلام خدمت همه خوانندگان فروم و عرض خسته نباشید به مهاجمین و مدافعین عزیز

آرمین جان اکثر لینک هارو گذاشتن هر چند ترتیبشون درست نیست ولی جالبه به یه همچین دمپایی جلوزنی میگه همر:

4ae4f31a-8859-4c2c-9177-1e2ae7f7bf36.png?embedded=og

همر شیشمی که لند شد بخشی از همر اکانت خودمون بود و بدون هیرو لانچ شده بود و دف رو کاملا کلین کرد

هیرو اکانت ما داشت میرفت ماجراجویی D:

بعد همر Deactiver یه لنگ دمپایی از اکانت Cavallier بعدش لند شد که لینک زیر نشون دهنده اینسرت هوشمندانه مدافع هستش

بعد هم مرتاض کوچیک برداشته شد:

و در آخر همر 1 سرور نابود شد...

نتیجه پلن از دید ما:

- جلوزن کردن 5 دمپایی که تقریبا تاریخ انقضاشون داشت میگذشت (M127-Toten_Arena-Ermakaya-Rickdiculous-dragon.knight)

- جلوزن کردن همر اکانت mahnaz.killer که همر اونا هم جنگی بود و وظیفه اشو بخوبی انجام داد(همر 20 سرور بود)

- صفر کردن نان کپ رکوردی سرور که شمال شرق تو پلن های آینده اش حساب ویژه ای روش باز کرده بود

نتیجه پلن از دید شمال شرق:

-10تا واندرزن دیوار کردن

-فیدر مارو صفر کردن

-مرتاض به دردمون نمیخورد

-شما ضرر کردید

پ.ن: پلنر کارآموز ( :

پ.ن: کلاغاتون خبر اوردن شوالیه توتنا مال یه همر دیگه بودن =)))))))))

پ.ن: علاوه بر لانچ بی رویه که کار خیلی بدیه,مشخص شد که دهن کجی هم کار بدیه و عواقب خودش رو داره ; )

The post was edited 1 time, last by T!rDaD: درخواست کاربر ().

• با سلام

مدتی بود پست های فروم بنده حذف میشد که گذاشتم در یک زمان مناسب پاسخ برخی از حرفایی که زده شده بود رو بدم

ضمن خسته نباشید به مهاجم و پلنر و لانچر و همینطور دف کورد که البته میگن اشتباه تشخیص داده که با این وجود تلاششو کرده;) (سرتو بالا بگیر مرد)

خب با توجه به نکاتی که دوستان در مورد پلن اشاره کردن و تمامی موضوع و ابعاد اون روشن شد لازم دونستم بعضی نکات رو یادآوری کنم.

در گذشته دوستان مثال جالبی رو در فروم زدن و گفتن جنوب شرق اتوبوس پارک کرده و دفاعی بازی میکنه!! و این سبک بازی مورد تمسخر بعضی از دوستان قرار گرفت که اتفاقا خیلی هم درست گفتن بله قرار نیست هر تیم یک سبک مشابه رو پیش بگیره و به همون منوال پیش بره. مهم نتیجه گرفتن از سبک بازی هست که خداروشکر جنوب شرق تا بدین جا از برنامه هاش و عملکردش راضی بوده. بزارید براتون یه مثالی رو بزنم.

شما هیچ وقت نخواهید دید که اتلتیکو مادرید بیاد جلوی بارسا ( دوستان به خودشون نگرینااا مثال بود^^) هجومی بازی کنه بلکه 90 دقیقه بازی رو چشم به ضد حملاتی میبنیده که روی تک تک اونا از قبل برنامه ریخته و منتظر فرصت برای اینکه زهر خودشو بریزه هست و با چند ضد حمله نتیجه بازی رو بر عکس کنه که البته معایبی هم داره که میتونه بازی کسل کننده بشه و تماشاگر پسند نباشه و حتی صبر زیادی رو هم در کنارش ملزم بدونه اما نتیجه مطلوب رو حاصل میکنه!

اما

1) تا دیروز اگر این اتکا لانچ میشد دمپایی محسوب میشد اما امروز بعنوان همر شناخته شدند8|

2) تا دیروز جنوب شرق دمپایی ساز محسوب میشد اما عرض کنم با این دمپایی ها همر 1 سرور پرید.!!!

3) مورد بعدی که لازم به ذکره همر دیفالت Rickdiculous بود که 10 همر ابتدا از شمال شرق دیوار کرد ( در دو پلن نا موفق) که نه حتی دیفالت رو 0 نکردن بلکه اون دیفالت مقدس شد و امروز کار نهایی رو کرد و تیر خلاص رو زد.(خدا قوت دوستان)

4) در مورد ابزار لازم برای اجرای پلن بله همانطور که قبلا اشاره شد عقلی میخواد که برای اون با دادن کمترین خسارت بیشترین خسارت رو گرفت.

5) مرتاضی که با تک هیرو از جنوب غرب زده شده بود و در جوابیه اون اومده بود که اگر ما نمیزدیم جنوب شرق میزد ( بارها جنوب شرق رو متهم به بازی کثیف کردن ) اما گذر زمان ثابت کرد که کی چکاره هست.

6) نان کپ علاوه بر همر و از دست دادن کتیبه انبارهای بزرگ خوشگلی هم داشت که یه نان کپ مناسب با تمام فاکتورهای کامل برای تارگت شدن و 0 شدن رو داشت. دست خوش به سازنده های این دهکده8o

7) خیلی خوب هست بجای خوابیدن در کف فروم تمرکز رو روی اینسرت و یا اجرای صحیح پلن بزاریم.

8) مجددا دوستان معتقد هستن که جنوب شرق دیگه همری نداره! پاسخ به این باور بزودی در زمین بازی داده خواهد شد.

9) اصن هرچی شمال شرق بگه

???...Who is next

To be continued

در آخر خسته نباشید به عرفان یاسر و کارو فیک که سنگ تمام گذاشتن.

دوستان حتما ویدیو محمد رو ببینید8)8)8)

اینم خلاصه ای از پلن امروز

رفع اسپم: یکی به من بگه این ریکاوری چقدر زمان میبره؟

Ts1(r1)>>King.amir>>South West

:Before Filtering

Ts9(r2)>>S0rena>>South West
    Ts10>>MaN MaN>>South East
    Ts3(r2)Nek>>South West
    SAJAD DAJI

• با سلام

تبريك به مجيد و ارمين عزيز بابت ساخت همچين همري

و تبريك بيشتر به جنوب شرقياي عزيز بابت پلن عاليشون و صفر شدن همر يك سرور كه هيچ استفاده اي ازش نشد واقعا جاي تبريك داره.

پيشنهاد ميكنم الان كه اون كتيبه رو كه به وسيله بازي كثيف زدن برگشت و اين مسائل پيش اومد ليدراي چهار سايد بشينن حد و مرز بازي كثيف رو تعيين كنن

تا الان فروم من نديدم بازي كثيفي از دوستان جنوبي ولي مثل اينكه دوتا كتيبه از داخل اكانتاي داخل سايد زده شده كه ننگ اين كار هميشه روي پيشوني ليدر هاي شمال ميمونه

اميدوارم بتونين تنور سرور رو گرم كنين

منتظر سروري هستم كه همه روبه روي همديگه بازي كنيم ....

شاد و خندون باشيد

سعيد

پي نوشت:من اين سرور بازي نميكنم:)

n2zc_molla.jpg

s1 round 1 saeedcomando

s8 round 1 molla
    ts9 round 1 molla

ts1 round 4 molla

• سلام به فروم نویسان حال حاضر و آینده!

زیاد نمیگم سر همه در بیاد.
    فقط حرف حساب میزنم و میرم.

یک سری دوستان با توجه به لطف بی پایانشون به ما و اکیپ ما لقب فیک رو دادن به خصوص من.

منم به احترام همه قبول کردم. کاروی فیک.خیلی خوشم اومد از این اسم و باهاش خوب راه اومدم.

ولی یه سری چیزا باید جواب داده بشن.

قبلا گفته بودم توی همین فروم تازه بازی از بعد کتیبه ها شروع میشه بقیه میخندیدن به ما:thumbsup::thumbsup:

دوست گلم یاد گرفتیم با احترام برخورد کنیم. ولی گویا دوستان زیادی هوایی شده بودن و گفتن که ما از ترسمونه! حالا اینا تموم شده.میخوام یه حساب کتاب اول ابتدایی برای دوستان عزیز ب کن م.

از کاروی فیک عرفان و یاسر یک دیفالت زدین تموم شد.امار دقیق همر رو واقعا نمیدونستم چون اینقده بی ارزش بود واسمون که اصلا نگاه بش نمیکردیم .ولی تقریبا 11 شمشیری بود و 10 سزار .اینو زدین گویا دوستان زیاد روش مانور داده بودن اکیپشون میره رو حذف و هوا برشون داشته بود.

ولی جواب ما به شما:

1 عدد کپ لول 17.18 به حالت فیدر.

1 عدد نان کپ رکوردی که واقعا یکی از خترناکترین همرهای سرور بود. که اگه دوستان نگن اینم دمپاییمون بود و الان چهار رقمی داریم.همر چیزی حدود 180 کا گرز 40 تی کی 6.7 کی کاتا و بدون لحاظ کردن رم و چیزایی که باید پلیرهای اکانت اصولا از همچین همری اسکرینی میگیرن .و بیان اشتباه بودن اعداد یا بیشتر یا کمترش رو بزارن. زدیم .

به قول ممرض گل جاش توی مپ تا کهکشان راه شیری سوراخ شد.جوری که اگه بگی این ریکاوری میشه چنان خندم بگیره که هیچ وقت تورو یادم نره

.1 عدد کتیبه مرتاض کوچیک هم البته هدیه شمال به ما بود که واقعا دستشون درد نکنه بابت هدیه قشنگشون.

.بیایم عزیزان به هم نخندیم فقط حساب کتاب کنین تا دیروز 33 میل بود الان چقد شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

باید دوباره مهاجر زده بشه؟یا نه سه تا همر دیگه رو شارژ میکنین؟واسم مهم نیست چی نوشته میشه فقط همه این کارها شاید باورتون نشه از اکیپ یه ادم فیک بر امد.

شما تا دیروز میگفتین اس ای دفساز شده .

تا دیروز میگفتین همچین همرهایی رو نفرستین وگرنه ابروتون میره.

از الان به بعد اینا بیگ همر سرور شدن.حالا زیاد مهم نیست.

فقط نتیجه پلن جالب بود :

که دوستان شمالی عاشق این ؟؟؟؟ شده بودنننن:D:D

.تبریک میگم به جنوب شرق و شمال شرقی که اشتباهی تشخیص داده بود یا ریلش رو میزارم به عهده یاسر جان :D

1. دم همه بچه ها گرم واقعا خوشحالم برای اکیپی که واقعا پشت همن مثل کوه.

نمیشه تک تک اسم بجه ها رو گفت ولی تبریک میگم به :
    عرفان و یاسر پلنرهای کارآموز :D:DDeacTiveR

میثم و حسین عشقی که اخر مرام و معرفت هستن از MAHNAZ.KILLER

علی لیلی پوت از TOTEN ARENA

اکانت M127

این بشر ح ضرت عشقه مهدی و یاسین از ERMAKAYA

بچه های ح ضرت وال اس ای شاید همه بشناسین Rickdiculous:D:D

بچه های اکانت dragon.knight

بچه های اکانت Snow دمشون گرم و جانفشانی کردن در این راه :D:D

سجاد عزیز و پژمان LOADER که واقعا زحمت کش هستن اساس

آرش fekreno به قول ممد اینسومنیا خاکتیم سلطان که مثل همیشه عالی هستی

.و بقیه کسایی که اسم نمیبرم میخوام خصوصی بمونن :D:Dتبریک

تبریک به استاددددددد:D:D کی کلاسات شروع میشن؟؟؟؟؟؟؟

پ.ن عرفان عشقی نوب اعظم و پلنر کار اموز ساید:D:D

پ.ن یاسر در افق خیره شده با سیگاری در دستان و به افق خیره شده و منابع مورد نیاز برای 180 کا گرزی رو با انگشت حساب میکند.
    پ.ن دعوتتون میکنم به یک اهنگ یاران چه غریبانه رفتن.

و در اخر شادتون میکنم با یک عدد عکس یادگاری مجید جان .

و در ضمن به قول علی رضا Rickdiculousحملات این اتحاد هیچ ربطی به ساید ندارد و صرفا جهت رو کم کنی یه سری عزیزان هست.

درس امروز:

با ادمای فیک و نوب و کار آموز در نیفتین تا نان کپ در امان باشد.

امیدوارم پست حذف نشه هر چند جلوگیری از اسپم شده ولی خوب

کارو

:love:DeacTiveR:love:

• ضمن عرض تبريك به جنوب شرق بابت پلن موفقشون

صفر شدن اين همر به خاطر اشتباه شخصي من در ثانيه ارسال اينزرت شكن بود و اگه اينزرت شكن سر ثانيه مورد نظر ميخورد دهكده صفر نميشد

از اعضاي اكانت كه زحمت زيادي بابت ساختن اين همر كشيده بودن و بعد ازون از تمامي ليدر ها و اعضاي شمال به خاطر اشتباه شخصي خودم كه منجر به صفر شدن اين همر شد عذرخواهي ميكنم و فعلا اين عذرخواهي تنها كاريه كه از دستم بر مياد.

سلام

اول یه نکته، امیرعلی جان این چه پستی هست که میذاری؟ فردا به همین پست استناد میکنی و میگی ما جاسوس داشتیم! میخواستی برای کاتاهای ما "اینسرت شکن" بزنی ؟ اگرچه لطف داری، ولی بنده قویا همکاری شما با خودمون رو تکذیب میکنم، ما خودمون اینسرت شکن زده بودیم، شما به سایدت کمک کن و "اینسرت" بزن نه "اینسرت شکن".

البته حق میدم، بعد از ازدست رفتن سوپر همر سرور که شیره ساید رو کشیده بود، دوستان کمی به "تِ تِ پِ تِ" بیفتن...

اما تحلیل شخصی من از این پلنی که اجرا شد،

نفع جنوب شرق:

1: صفر کردن همر یک سرور که میتونست علاوه بر زدن 350-400کا دفاع ساید SE، یکی از سه همر اول SE رو هم صفر کنه طی یک پلن معمولی (و نه حتی هوشمندانه)

2: بلند کردن کتیبه مرتاض کوچیک که فوق العاده کار آمد هست برای دمپایی (!) های جنوب شرق

3: زدن 300کا دفاع ساید شمال شرق

4: به رخ کشیدن استراتژی بازی منطقی خودش به شمال شرق که در فاز اول با استراتژی تدافعی، 10ها همر شمال شرق رو وال کرد و سپس با یه پلن هوشمندانه، سوپر همر شمال شرق رو صفر کرد.

نفع شمال شرق:

9xqz_%D8%B5%D8%B6%D8%B6.png

پ.ن: تشکر فراوان از عرفان عزیز و کارو و یاسر، ولی عرفان خییییلی حرصم دادی از صبح :))) ولی نتیجه عالی شد، دمت گرم.

پ.ن: تشکر از تمام دوستانی که تروپشون رو در اختیار ساید قرار دادن و باعث شدن Mission Impossible انحام بشه.