نقد و بررسی سروردو ایکس | آغاز 24 دی 1397 |

• چه خبره چه خبره آخرین خبر

هم اکنون با یه خبری جدید از واندر جنوب شرق در خدمت شما عزیزان هستیم

تو تاریخ لانچ کردن همر بی سابقه بود این لانچ

حسین t.n.t : داش علی رو اذیت نکنید و ممرض آدم باش.

فاطمه wife stealer : لوپای بکتاش و کیارش را بکش :|

با خبر گزاری شمال همراه باشید تا خبری دیگر شما را به خدای مهربان میسپارم

• درود بر بازیکنان سرور

به نظرم این چیف با توجه به اینکه هنوز شمال غرب و خود شمال شرق واندرشون رو نگرفتن فعلا ارزش خیلی بالایی نداره...مگر با دفاع ریختن توش و اذیت کردن زیاد ارزش این کار رو بالا ببرن و جنوب شرق رو به شدت ناراحت کنن تا تعدادی از بچه های کم تجربشون روی حذف برن و نا امید بشن.

من از یکی از دوستان خواستم عکسی از وضعیت واندرها بدن. و اینطور که دیدم شمال اصلا واندری نگرفته پس توی زیرساختا به نظرم با هم برابرن هنوز فقط همونطور که گفتم موفقیت این پلن بستگی به میزان اذیت کردن شمال داره .

یه نکته دیگه هم که هست اینکه جنوب شرق چندوقت بود که اون واندر رو گرفته بود و داشت زیرساخت میداد ؟؟(اینم واسه اونایی که دست به چرتکه هستن خیلی مهمه بالاخره)

قطعا از نظر هولدری دوستان هولدر بهتر میتونن توضیح بدن (البته کسانی که بی طرف باشن و واقعا در ساید خاصی دیگه بازی نکنن و به عدالت پایبند باشن).

تبریک میگم به هر 2 طرف ماجرا قطعا دارید لذت میبرید و این لذت رو با مایی که بیرون از سرور پگیرتون هستیم دارین تقسیم میکنین.

ℳℯʰʳᵃᵈ ℛ✩ℬinℋooᗪ™➸

• سلام

دوستان ش.ش که این سرور تو آسمونا سیر میکنن و هرشب جشن و پایکوبی دارن یه مطلبی باید عرض کنم خدمتتون. آیا شما نبودین که سرور قبل به بهونه اینکه سرور بالانس نیست حذف کردین؟ حتی مجید گفته بود که ۳به۱ هم نمیشه اون ساید رو زد و بهترین راه حذفه.حالا اومدین از حذف یه عده که دلیلشون به مراتب از دلیل حذف شما منطقی تره ایراد میگیرید؟ مثل مرد مشکلات ساید رو گفتن و رفتن، به امید اینکه تغییری حاصل شه...

مطمئنا حذف این دوستان بازی رو خیلی سرد خواهد کرد برای متای شمال

واقعا سرور بالانسی رو شاهد هستیم

:)دوسْتون دارم:)

• دوستان شمالی واندر رو از ناتار گرفتن .البته زحمت کلینش با دوستان جنوبی بود.

هیچ زیرساختی هم نداره غیر از مخفیگاه که زحمت ساختنش رو براشون می کشیم.تا واندرشون در ادامه بازی توسط دوستان شمالی غارت نشه....

• سلام

دوستان ش.ش که این سرور تو آسمونا سیر میکنن و هرشب جشن و پایکوبی دارن یه مطلبی باید عرض کنم خدمتتون. آیا شما نبودین که سرور قبل به بهونه اینکه سرور بالانس نیست حذف کردین؟ حتی مجید گفته بود که ۳به۱ هم نمیشه اون ساید رو زد و بهترین راه حذفه.حالا اومدین از حذف یه عده که دلیلشون به مراتب از دلیل حذف شما منطقی تره ایراد میگیرید؟ مثل مرد مشکلات ساید رو گفتن و رفتن، به امید اینکه تغییری حاصل شه...

دوست عزیز اگر سایدی مشکلی داشته باشه

باید نشست و با تمام توانایی هایی که تیم لیدری داره مشکلات رو حل کرد. و توی این بازی باید هیچوقت نا امید نشی

چون یه مدتی شما گوشه رینگی و یه مدتی هم رقیبت (البته اگر درست و توانمند بازی کنی)...

اگر کسی از جنوب شرق حذف رو زد واسه مشکلات درون سایدی واقعا بازیکن نبوده

و اگر کسی از جنوب شرف حذف رو زد واسه مشکلات غارت های ملیونی اونم بدونه بازیکنه شاخی نیست و سریع شونه خالی میکنه.. و هیچ دلیلی نیست که بگن حق باهاشه چون اگر تلاش میکرد قطعا میتونست خاطره سازی کنه و حداقل چندتا دفاع شاخ انجام بده

ولی اگر بخاطره بیکار نبودن بوده و درگیری زندگی واقعی .. براش باید آرزوی موفقیت کرد.

ℳℯʰʳᵃᵈ ℛ✩ℬinℋooᗪ™➸

• سلام

دوست عزیز سرور یک رفتیم چون از اول صنعتی بازی نکردیم.اگر مثل این سرور صنعتی بازی میکردیم جنوب شرق اونجا هم به ویرانه تبدیل میشد.

این سرور هنوز از پتانسیل بچه های 3dot استفاده نشده با این اوضاع فکر هم نکنم نیازی بشه.

انشالله عمری باقی باشه و سعادتی نصیبمان بشه که در سروری مقابلتون باشیم .

موفق باشید.

• سلام خدمت دوستان عزیز

این پست اولین پست من تویه این سرور هستش چون ترجیح میدم کمتر حرف بزنم بیشتر عمل کنم ولی خب یه سری نکات بود که دوست داشتم بگم.

اول از همه راجب به ج.ش این نکته رو باید بگم که ج.ش تا زمانی که امثال mahnaz kiler توش بودن واس ما ج.ش بود از اینجا به بعد بازی دیگه جهت گذر تایمه.

یه سری از دوست رو میبینم از روز اول سرور تا الان فقط اسمشون میاد و میره خودشون هم که از دکل اینو اون بالا میرن و رفتن تو بیابون درخت نخل میکارن.

خدمت اون دوست عزیز آژیر کش هم عرض کنم شما تشریف ببر تو بیابون مزرعه شخم بزن و آژیرتو بکش نیاز نیست زحمت تحلیل رو بدوش بکشی همون جا بمون کنار رفقات جات امن تره که اگه جلو بازی میکردی تا الان به ۶۸ روش سامورایی زده داشتع بودیمت.

یه خسته نباشید هم به اون دوستانی که حذف کردن بابت بازی خوبی که انجام دادن.

• با سلام و عرض ادب

خب میرسیم به آخرین پست بنده در این تاپیک در سال 97 :D:D:D (هستیم در خدمتتون)

یکم دیر دارم این پست رو میزارم بیرون بودم و وقت نمیشد زودتر گذاشته بشه

اصولا دمپایی برای ول دادن هست یا میگیره ( که به به چه چه داره) یا دیوار میشه مثل این سری که هیچی

یا مثلا این که اصلا براش برنامه ای نداره و بعد از دیوار شدن رعدهای نازنینش دمپایی رو اینجوری ول میده. عجله نمیکردید حداقل هیرو زنده میکردید بعد میزدینش دوباره:!:

ها؟ چی؟

آهان دوستان اشاره میکنن هنوز سنگی که که زیرش همرش باشه پیدا میشه ما میگیم باشه اصن هرچی شما بگی گلم:whistling:

اون دیفالت برای بار چندمه که 0 میشه و دوباره پا میگیره

دو بار سر پاک سازی ساید در اوایل سرور

دو تا کتیبه زمان آزاد سازی کتیبه ها برای ساید کلین کرد

و امروز صبح هم قسمتش تقریبا پروندن 30 کی دف بوده

امتیاز هجومی اکانت کاملا گویای همه چیز هست. لودر سرش درد میکنه برای در و دیوار:S:S:S

در ضمن بعد از اون اتک کاتا هم لانچ شده بود که کتیبه رو بیاره حداقل عکس میزارید کامل باشه تا یه لینک میبنن بدو بدو میان :D

مورد بعدی که خیلی امروز شیطونی کردیناااا^^^^ حواستون باشه;)

خوبه امروز برای همتون یه عکس بود که بیایید بدو بدو پست بزارید =))))

فرق بزرگی که هست بین ما اینه که با 4 تا اتفاق بچه گانه از بازی سرد نمیشیم و حذف کنیم تو هر سایدی هستن کسایی که اکانت حذف میکنن الکی شلوغ نکنید که فایده نداره :S

رفیق گلمون که اون پست رو گذاشتی گل به خودی زدی عزیزم با این کارت زحمات بچه هارو ندید گرفتی ولی با این حال ما همه دوست داریم.:love::love::love:

Ts1(r1)>>King.amir>>South West

:Before Filtering

Ts9(r2)>>S0rena>>South West
    Ts10>>MaN MaN>>South East
    Ts3(r2)Nek>>South West
    SAJAD DAJI

• با سلام به همه دوستان عزیز !

ابتدا بگم منظور من شما . از مجموعه افرادی که حذف کردند هست . نه شخص شما.

من چون نبودم . نمیتونم دفاعی در مورد ایراداتی که گرفتید بگیرم . پس همه ی مواردی که گفتید رو صحیح در فرض میگیرم و پستم رو بر این اساس مینویسم که تمام اعتراضات شما درست هست

ولی دوست عزیز .دوست محترم . شما از مدیریت ساید راضی نیستید ؟ خیلی عالی . نشون میده اهمیت میدید . شما از عدم پلن هجومی ناراحت هستید . خیلی عالی ( البته اگر احساس میکنید جنوب شرق باید پلن هجومی بیشتری داشته باشه بک بعد بازی رو درک نکردید ) .

در این که شرایط ایده آل نیست حرفی نیست . کم کاری هست . ولی واقعیت رو قبول کنیم . 10 سال گذشته و همه کسانی که تراویان بازی میکردند وقتشون کم شده .

هنر جدید تراویان این هستش که بتونی توی تایم کمی که پلیر ها دارن . مدیریتشون کنی و بتونی با مدیریت دف و مدیریت همر هات .

قدرتت رو برای اخر بازی حفظ کنی.

شما ایده های خوبی داری . در اینکه در اجراش در سرور نرمال بعدی موفق هستی شکی نیست . ولی ایا تونستید توی این شرایط بازی کنید ؟ تو شرایط ایده آل بازی کردن و بردن که کاری نداره .

این سرور اگه شما به کمک کردنتون ادامه میدادید و در نهایت ساید جنوب شرق این سرور رو میبرد ارزشش 100 برابر یک سوپر همر در شرایط ایده آل هست که میخواید سرور بعدی انجام بدید .

بزرگ ترین سوپر همر نشوندهنده ی بهترین پلیر بودن نیست . شما برای بزرگ ترین همر نیازمند وقت برنامه ریزی . تجربه . پول . پلیر . یک سری اکانت مولتی و تایم منیجمنت هستید . و 1000 تا چیز دیگه الان حضور ذهن ندارم.

ولی برای اینکه همیشه برنده باشید نیازمندی شما فراتر از پول و وقت هست . فرق پلیر های اخر بازی با پلیر های میدگیم همین هست .

ایرادی بهشون نیست ولی باید بدونن که یک سری از مهارت های تراویان رو ندارند .

من همواره از شخص شما خوبی شنیدم ولی حذف 5% قدرت ساید . اونم موقعی که ساید دچار کمبود پلیر و اکانت اصلی هستش بشدت حرکت ناپسندیده ای هست . بدتر از اون مجبور کردن یک سری از اکانت ها برای همیاری در حذف با خودشون هست .

دوران تراوین من که تموم شده و دیگه انرژی و قدرتی ندارم ولی اگر شرایط قبل بود و سرور جدیدی قرار بود شروع بشه هرگز اجازه نمیدادم تو سایدی که من هستم شما ادامه بدید چون نا هماهنگی که مجموعه شما بانیش شده غیر قابل بخشش هست .

به خاطر حرکت انفرادی مجموعه اکانت های حذف شده یک واندر مفت افتاد دست شمال شرق .

یک هزینه بی دلیل !!

برای همه افرادی که حذف کردند در زندگی شخصیشون ارزوی موفقیت میکنم .

پ.ن : نژاد مورد علاقه مولتی بازا رومن هست ؛ اون گول احتمالا بخاطر ساخت و ساز سیلور فرو ش ها هست .. باز آب پرتقال خوردی ؟ 😆

ویرایش شد

والا پلیر رومن باز زیاد داریم ولی گول نه . تصور من این بودش که سیلور فروشی نداریم تو این سرور .برای همین گفتم گول . ولی مثل اینکه حرف شما درست هست .

IR2-R2 / Pr!est / P.A.R.S / NE / Winner

IR6-R2 / A L B 0 R Z / NE / Winner

IR2-R3 / 13thLeG!0n / A.C.E / NE / Winner :thumbup:

IR14-R1/ L0sT LeG!0n / NE / Winner

IR1-R-N1 / AleX!a / NE / Deleted:thumbdown:

IR2-R-N1 / AdreSTe!a / ELDERS / NE / Winner

2xir/Ch3st3r/SE+SW/Loser
    :thumbdown:

The post was edited 1 time, last by T!rDaD: برطرف کردن فاصله بین خطوط/پرتغال رو ول کن البرز،جریمه میشیا ().

• سلام

با توجه به اینکه فکر میکنم حدود 30 روز دیگه واندر ها آزاد بشن ، فکر نمیکنم از الان واندر گرفتن خیلی حرکت مفید و مثبتی باشه ، کما اینکه هنوز زمان زیادی باقی مونده . به همین خاطر دلیل این عجله توی واندر گرفتن دوستان جنوب غربی رو متوجه نمیشم !

فکر میکنم جنوب غرب ( اگه کتیبه اش یهو سر از ساید داش علی درنیاره و فروخته نشه ) میخواد خیلی آروم با تکیه بر استحکام منحصر و دفاع بالا روی واندر ، توی این سرور بازی کنه و البته باید بهشون تبریک گفت که خیلی خوب خودشون رو از درگیری ساید های شمالی با جنوب شرق تا حد امکان دور کردن ، هرچند تصور نمیکنم دفاع خیلی خاص یا همر خیلی مبهوت کننده ای ازشون رونمایی بشه ...

این شوخی بچه های شمال شرق هم با اینکه فکر نمیکنم بجز تضعیف روحیه ( که البته میزان روحیه و امید به برد رو از حذف های اخیر میشه متوجه شد ) ، اثر مستقیم دیگه ای روی ساید جنوب شرق داشته باشه . در کل باحال بود ...

من چون نبودم . نمیتونم دفاعی در مورد ایراداتی که گرفتید بگیرم . پس همه ی مواردی که گفتید رو صحیح در فرض میگیرم و پستم رو بر این اساس مینویسم که تمام اعتراضات شما درست هست

صرفا جهت بالابردن اطلاعات ادبیات دوستان خواننده فروم :

یاوه

لغت‌نامه دهخدا

یاوه . [ وَ / وِ ] (ص ) سخنان سردرگم و هرزه و هذیان و فحش و دشنام . (برهان ). [ سخن ] هرزه و بیهوده . (آنندراج ) (غیاث اللغات ). بیهوده وهذیان . (اوبهی ). هذیان و هرزه . (سروری ). ایمه . (برهان ذیل ایمه ). بی معنی . مهمل . غاب

چرا وقتی نبودی و نیستی آخه میای اظهار نظر میکنی ؟ دوست من باورم نمیشه هنوز شدت سوزش کاریی که باهات کردیم سرور هایی که جلومون بودی اینقددرر شدید بوده باشه که هرجا میبینی ما هستیم بدو بدو بیای حرفای بی سر وته بزنی !

ویرایش شد .

Apollo
    _LEO_
    Live
    Holy Spirit

3DOT Classic 3.6

Zeus

The post was edited 2 times, last by T!rDaD: افاضه فضل در نحوه مدیریت تاپیک ممنوع ().

• چرا وقتی نبودی و نیستی آخه میای اظهار نظر میکنی ؟ دوست من باورم نمیشه هنوز شدت سوزش کاریی که باهات کردیم سرور هایی که جلومون بودی اینقددرر شدید بوده باشه که هرجا میبینی ما هستیم بدو بدو بیای حرفای بی سر وته بزنی !

ویرایش شد .

دوست عزیز سعی کنید بهتر مطالعه کنید پست رو . گفتم حرف های شما رو صحیح فرض کردم و ایراد گرفتم وقتی پتانسیل ساید میدونی کمه چرا ضرر میزنی با رفتنت . چرا مجبور میکنی یه سری دیگه باهات همراهی کنن و چرا یه کاری میکنی واندر مفتی بیفته دست ساید مقابل

الان اینا دروغه ؟ اینا یاوه گویی هست ؟

اینا حقیقت هست عزیز من .

همین که شما داری ازش دفاع میکنی نشون میده که چقدر حرکتش واسه ساید مقابل مفید بوده که از ساید مقابل دارن طرفداریشون رو میکنید

ویرایش شد

------------

اصل مطلب اینه :

وقتی پلیر ساید هستی باید وظایفت رو انجام بدی - برای خودت پلن سر خود نزنی - درخواست اضافه مولتی نکنی . 1000 تا چیزه دیگه .

2xir/Ch3st3r/SE+SW/Loser

The post was edited 2 times, last by T!rDaD: ویرایش پست نقل شده/برطرف کردن فاصله بین سطرها ().

• سلام

دو حالت وجود داره یا شما کاملا شرایط ما رو نمیدونید یا میدونید ولی تصمیم دارید بگید کار ما اشتباه بوده که در این صورت برای روشن شدن شما کاری از دستم بر نمیاد.

برای روشن شدن مطلب دعوت میکنم از همه دوستان این پست مربوط به سرور 6 رو که چند ماه گذشته من نوشتم مطالعه کنید

نقد و بررسی سرور 6 راند 2| آغاز 1 مرداد 1397 |

همونطور که مشاهده میکنید من تجربه یک سرور کاملا بی برنامه رو در کنار این تیم لیدری داشتم

در ابتدای این سرور با وعده ایجاد یک ساید هماهنگ به این ساید وارد شدم

به جرات میگم شاید هیچ اکانتی توی این سرور به اندازه اکانت ما گندم منفی نداده

از ابتدای اتک های ان ای ما رفتیم رو گندم منفی 200 و بعد هم دیگه 200 300 شد ثابت و تا 500 600 میرفتیم تازه این دیفالت بود :) کپ با تولید 180ک هم میرفت رو منفی :|

حالا در این شرایط من میبینم الفبای تراوین هم اجرا نمیشه توی سایدی که از قبل برای حضور توش اعلان شده!!!! خوب الفبای تراوین رو بلدید که ؟؟ بگم خدمتتون؟

تراوین به بازی گروهی محسوب میشه که هرچی کار تیمی قوی تر باشه شما موفق تر خواهید بود مهم ترین کارگروهی جبران خسارت اکانت های آسیب دیده محسوب میشه

خوب شما تو سرور نبودی و نمیدونی ولی اونایی که بودن میدونن الفبا در مورد اکانت ریکو اول سرور با بی توجهی تمام از سوی تیم لیدری نادیده گرفته شد حتی با چند بار اعلانی که ما کردیم و خواستیم کمک بشه ...

دوست عزیز من از برنامه ریزی بیشتر اینجا نمیتونم براتون صحبت کنم شاید شما یا ندیده باشید یا نشنیده باشید یا درکش برای شما سخت باشه من فقط از الفبا براتون گفتم انشاله همین مورد درک شما قرار بگیره

و اما قصه امروز ما این شده که حسرت میخوریم که :

ای کاش تراوین رو کمتر بلد بودیم !!!

ای کاش نمیدونستیم پلن ساید چیه !!!

ای کاش بلد نبودیم پلن بریم !!!

ای کاش بچه و ساده بودیم !!!

ای کاش کاراموز بودیم :)))) !!

ای کاش میتونیستیم بشینیم و بهمون توهین بشه و حتی حذف هم نکنیم!!!

ای کاش تا حالا سیستم درست چرخش کتیبه ندیده بودیم!!

ای کاش تا حالا سیستم پوش اصولی ندیده بودیم!!

ای کاش تا حالا آنالیزوووووووررررررررر ندیده بودیم!!!

ای کاش ما هم طرز فکرمون این بود بریم لیدر بشیم یا بچسبیم به لیدر که همه امکانات رو دست بگیریم !!

ای کاش فرق همر جنگی و واندر زن رو نمیدونستیم!!

اره میدونم این مشکل ماست و مشکل شما حساب نمیشه

ظرفیت ما برای تحمل فشار توی بازی حدی نداره و هیچ وقت تمام نمیشه امااااااااااااااا

ظرفیت تحمل حرف صد من یه غاز ما حدی داشت و تا اینجا تونستیم تحمل کنیم!

و در آخر

لطفا چشم و گوش بسته از کسی دفاع نکنید و با این کار خودتون رو زیر سوال نبرید:)

• سلام و عرض ادب خدمت شما عزیزان
    آینازطور یه پست بزارم :دی

بعد مدت ها به علت سرد شدن تاپیک سرور 1 اومدیم در این تاپیک و یکمم فروم گردیم بیشتر شد . خیلی اتفاقی قبل پست شما داشتم همون تاپیکو که شما اشاره کردی میخوندم .

یه چند تا مسئله هست که به نظرم شاید خوب باشه گفتنش پیشاپیش اگه جسارتی میکنم ببخشید
    شما تو این تاپیک معترض بودید به وضع موجود و به دنبال ایده ال های خودتون میگشتید ولی توی ساید خودتون چنین چیزی ندیدید پس برای همین به مسئولین اعتراض کردید و گفتید که :

مثلا آنالیزور ساید ما کیه؟ داره چیکار میکنه؟ چرا به ما آماری از پارکینگ ها نمیده ما کاتا کنیم یا دف سازا که زیرساخت بپرونیم،

چه جوابی گرفتید از مسئولین ؟

جواب هایی در سطح ( این افراد نباید به شما جواب پس بدن و......) گرفتم

من نمیخوام اینجا تیمی یا فردیو قضاوت کنم چون در اون جایگاه نیستم اما چیزی که من متوجه شدم از پست های شما ، نشون میده شما بازیکن با سطح اطلاعات واقعا خوبی هستید و یه دید جامع دارید .
    اما به نظر شما این دید شما و اطلاعات شما و به عبارتی ایده آل های شما در چه شرایطی میتونه محقق بشه ؟
    یه گذر میزنیم به همون تاپیکی که شما اشاره کردید ، شما در اون تاپیک گفتید که :

فکر کنم هفته 6 یا 7 بود با مصطفی صحبت کردم که ما هیج برنامه ای نداریم و باید یه سری زیر ساخت آماده کنیم که ازم خواست من این کار رو انجام بدم

توی اون سرور از شما خواسته شد خودتون بیفتید جلو برای کارا . اما چی شد ؟ به نتیجه رسیدید ؟

متاسفانه کسی تو ساید حمایت نکرد :))

دقیقا مشکل تراوین همین قسمت حمایته . من توی یه تاپیک دیگه هم به همین موضوع اشاره کرده بودم و گفته بودم سطح آموزش ما پایینه و اعضای ساید به این سطح نرسیدن که تراوین یعنی همکاری . هر کسی میخواد همر خودشو بزرگ تر کنه و یا ده های خودشو گسترش بده . اتفاقا اشکال کار دقیقا از خوده ماست . نمیدونم واقعا تا کی میخوایم این راهو بریم ولی باید قبول کنیم ما توی همین فروم هم فردو نگاه میکنیم نه یه ساید . مثلا یکی که همر بیشتری داره میشه اسطوره یا یکی که ده زیادی داره میشه بازی بلد و ... خب شما فک کن یه بازیکن تازه وارد میاد و این صحنه ها رو میبینه . پیش خودش میگه خب اگه قراره من بشم یه ادم معروف تو تراوین و همه منو بشناسن باید همر خودمو بزرگ کنم . خب این شخص به نظر شما وقتی ام ام پوش زده میشه منبع میده به کسی ؟؟؟ در واقع این ما هستیم که داریم تراوینو به سمت فردگرایی میبریم و انتظار داریم یه جواب جمعی بگیریم . البته واقعا نمیشه فردو نادیده گرفت اما باید به اعضای عادی این حس القا بشه که اونم نقش داره توی پیروزی ساید و اگه اون و امثال اون نبودن یه فرد با اکانت سطح بالا هم نمیتونست به تنهایی کاری بکنه .
    پ.ن : قصدم اصلا قضاوت شما یا مسئولین محترم ساید نیست .
    پ.ن : قطعا وقتی یه تیم وارد یه سرور میشه برنامه ریزی میکنه ولی باید قبول کرد بعضی مواقع شرایط سرور جوریه که با برنامه های اون تیم همخونی نداره .

پ.ن : به جز تعداد انگشت شمار فکر نمیکنم کسی باشه توی تراوین که عاشق لیدری باشه . چون واقعا چیزی جز دردسر نیست ، چیزی هم که تهش نداره ، به شخصه خودم دوس دارم یه گوشه بشینم بازی کنم ولی اون چیزی که باعث میشه وارد میدون بشم تعصب من روی ساید خودمه .
    بازم ببخشید که خیلی یهویی وارد تاپیک شما شدم

▁▂▃▅▆ P!shva Family ▆▅▃▂▁

SouthWest is our home

The post was edited 1 time, last by T!rDaD: برطرف کردن فاصله بین سطرها ().

• سلام

دو حالت وجود داره یا شما کاملا شرایط ما رو نمیدونید یا میدونید ولی تصمیم دارید بگید کار ما اشتباه بوده که در این صورت برای روشن شدن شما کاری از دستم بر نمیاد.

دوست ندارم داخل فروم در مورد موضوع داخل سایدی بحث بشه . همون طور که در پست اولم گفتم . من تا به الان از شما فقط خوبی شنیدم و منظور خطاب دادن شما ,شخص شما به تنهایی نبودید.

حرف شما شاید صحیح باشه . ولی من به شخصه هر کسی که باعث بشه به هر نحوی حریف شمال ما به سمت بردن نزدیک بشه رو ازش بشدت انتقاد میکنم .بیاید قبول داشته باشیم که این حرکت شما به اون ها کمک کرد .

فرمودید بدون اطلاع از کسی دفاع نکنیم . کاملا صحیح . من نه از کسی دفاعی میکنم . نه از نحوه کارشون شناخت دارم . و این سرور دارم خیلی راحت پلی میکنم بدون هیچ گونه مسئولیتی پست میزارم (لذتش خیلی بیشتره) . ولی چیزی که دوست ندارم اینه که یک سری در ساید های دیگه بدون هیچ فشار و تلاشی بتونن برای خودشون رزومه درست کنند.

چیزی که شما در نظر نگرفتید این هست :

حذف شما لطمش فقط گریبانگیر مسئولین ساید نیست . کسانی هستند که دارن در این ساید به هر طریقی تلاش میکنند برای برد (دف سازی - همر - واندر زن - مولتی اپ کردن .... حتی نقره فروشا :دی )

روزی که شما همچین تصمیمی گرفتید در واقع تمام یه اب سردی بود که .... !

یک نکته ای که هست اینه که بر اساس شرایط باید نحوه بازیمون تغییر کنه . من خودم سروری بودم که تایم لند کتیبه ای که بهم دادن و دف ثابتی که اتحاد براش فرستاده زیر 5 دقیقه بوده . و سروری هم بوده که کلا برای کتیبه دف نمیدادن . اکثر ماها سرور هایی بودیم که انتظاراتمون رو از تیم های مدیریت بالا برده ولی به نظر من جذابیت تراویان این هست که هر سرور شرایط خاص خودش رو داره و یک چلنج جدید هستش. اگر کمبودی بوده باید اینو بخاطر داشته باشیم که ساید مقابل هم بی خطا نیست .چون سرور رو easy mode هست و فرصت جبران بسیار .

کاشکی میموندید و لذت میبردیم .

اخر عمری اسپمر شدم !!!

دقیقا مشکل تراوین همین قسمت حمایته . من توی یه تاپیک دیگه هم به همین موضوع اشاره کرده بودم و گفته بودم سطح آموزش ما پایینه و اعضای ساید به این سطح نرسیدن که تراوین یعنی همکاری . هر کسی میخواد همر خودشو بزرگ تر کنه و یا ده های خودشو گسترش بده . اتفاقا اشکال کار دقیقا از خوده ماست . نمیدونم واقعا تا کی میخوایم این راهو بریم ولی باید قبول کنیم ما توی همین فروم هم فردو نگاه میکنیم نه یه ساید . مثلا یکی که همر بیشتری داره میشه اسطوره یا یکی که ده زیادی داره میشه بازی بلد و ... خب شما فک کن یه بازیکن تازه وارد میاد و این صحنه ها رو میبینه . پیش خودش میگه خب اگه قراره من بشم یه ادم معروف تو تراوین و همه منو بشناسن باید همر خودمو بزرگ کنم . خب این شخص به نظر شما وقتی ام ام پوش زده میشه منبع میده به کسی ؟؟؟ در واقع این ما هستیم که داریم تراوینو به سمت فردگرایی میبریم و انتظار داریم یه جواب جمعی بگیریم . البته واقعا نمیشه فردو نادیده گرفت اما باید به اعضای عادی این حس القا بشه که اونم نقش داره توی پیروزی ساید و اگه اون و امثال اون نبودن یه فرد با اکانت سطح بالا هم نمیتونست به تنهایی کاری بکنه .

با تشکر . یکی از قشنگ ترین پست هایی بود که خوندم توی این تاپیک .

دوستان جدید تراویان باید بدونند که فرق همر 1 سرور با همر 30 سرور فقط و فقط به میزان هزینه پول و وقت هست و از نظر سطح فنی فرقی بینشون وجود نداره .

من هنوز که هنوزه سعادت نداشتم که بات تراوین رو از نزدیک ببینم ولی شنیدم خیلی هوشمند شدند جدیدا . بدونید که اگر بخوان میتونن بات هایی بسازند که از بهترین پلیر تراویان جهان هم همر بزرگتر و بهتری بسازه (وقتی A.I میتونه باتی رو طراحی میکنه که در نبرد تک به تک تمام پلیر های Dota رو تحقیر میکنه) . ایا واقعا سخته که برای بازی مثل تراویان همچین چیزی طراحی کنند ؟

زیبایی تراویان به ساخت همرش به صورت ایده آل از رو جی بی جی اس از روز 15 سرور نیست . به اینترکت با بقیه پلیر ها. - مقابله با ساید های مقابل - تحمل فشار فیک ها -کمبود منبع - گندم دائم منفی .

بیایید دوباره معیار هامون رو با هم دوره کنیم . بازی تراویان . یک بازی زیبا . پر از ادرانیل هستش (بودش ) و توی هر شرایطی هستیم سعی کنیم سرور رو زیبا کنیم .

2xir/Ch3st3r/SE+SW/Loser

The post was edited 2 times, last by T!rDaD: ادغام دو پست/برطرف کردن فاصله بین سطرها/البرز اسپم نکن ().

• ببخشید من دخالت میکنم !
    لذت بازی تو سطح وری هارد به مراتب بیشتر از بازی تو سطح ایزی و نرماله برای همین تو تمام سرورهایی که بازی کردم سعی کردم جایی بازی کنم که شانس بردش پایین باشه.
    از بازی تو زئوس سرور 2 مقابل الدرز
    تا این سرور در ج غ با خاک مسموم
    همه و همه سرورهای سطح بالا و ساید با پتانسیل کمتر نسبت به رقبا.

از نظر شخص من تراوین بازی ای سرشار از چلنج ذهنی ایه . و اینکه بخوای با ترفندهای غیر قانونی این چلنج رو کم کنی سر خودت شیره مالیدی و خودتو گول زدی (بسیار معتقدم که ادم همه رو میتونه گول بزنه جز خودش . البته هاشم عووقاب نشون داد که خودشم میتونه گول بزنه)

چلنجهای داخل بازی تراوین محدود به مدیریت اکانت و همر مخوف داشتن نمیشه.(اتفاقا زمانی که همر واندرزن داری هیچ لذتی از بازیت نمیبری، تجربشو داشتم که دارم میگم)

از مهمترین چلنجهای داخل بازی تشویق به همکاری، وادار به همکاری ، ایجاد همکاری و ... . زمانی که شما میای برای هر پلیر شرح میدی دلیل این تصمیم چیه شما اعتماد ایجاد کردی. شما پلیر تیم ورک تربیت کردی. شما برنده یه چلنج ذهنی شدی. این چلنج به مراتب سخت تر از همر کشیدنه. شما برای برد تو این چلنج مجبوری سیاست به خرج بدی، نحوه صحبت کردن با هر شخصیت رو یاد بگیری و و و . این اقدامات باعث میشه شما از نظر روانی آدم قوی تری بشی . دوستان بیشتری پیدا کنی. و تمرین تیم ورک کنی.

اینکه یه سری دوستان به سمت مولتی بازی میرن چیزی جز عدم توانایی در ارتباط موثر نیست. مثال میزنم برات در حال حاضر ج غ از مجموع دو ساید شمالی بیشتر پلیر حقیقی داره.

در مورد تصمیم شما

شما مشکل رو پیدا کردی تو سایدت. ولی درمان نکردی اون مشکلو. حرکته شما مثل قطع دستی بود که زخمی شده بود.

حذف به معنای شکست تو ارتباط موثره. زمانی شخصی یه جمع رو ترک میکنه که نتونه ارتباط برقرار کنه. کاش به جای حذف به سمت اصلاح و سایر راه حل ها حرکت میکردین. درسته سخته و دیربازده ولی لذت فراوانی داره.

پ ن : با توجه به ارتباط نزدیک شما با یکی از تیم ورکترین پلیرهای ج غ مطمئنا قصد و نیت شما خیر بوده و کاملا شخص تیم ورکی هستین.

پ ن : همین حرکت بالا برای این سرور کافیه. اینزرت با حیوون به صورتی که هیرو هم خودش اینزرت شه :)

• این سرور هنوز از پتانسیل بچه های 3dot استفاده نشده با این اوضاع فکر هم نکنم نیازی بشه.

دوست عزیز من 40 روز پیش متوجه شدم سرور بالانس نیست و متا قطعی هست و جای شک و شبه ای وجود نداره.

خواهش میکنم سرور بعدی اولویت اصلیتون رو بر مبنای هیجان سرور و بالانس بذارید , نه کل کل تلگرامی داخل یک گروه 200 نفری

پ.ن : بازی ایران-برزیل قطعا قشنگ نخواهد بود.

همون روز گفتم ج.ش اتوبوس چیده که همین موضوع باعث میشه تا بعد از کتیبه ها دوام بیارن ولی بازم چیزی رو عوض نمی کرد چون 30 تا هممر برتر سرور واسه شمال بود

پ.ن2: سرور بعدی که شروع شه در خدمت دوستان خواهیم بود. امیدوارم اون بنده خدایی که میگفت نمیذارم جایی بازی کنی , بدون پاچه خواری(لطف مودبانه) گنده هاش بیاد رو در رو بزنه ببینیم چند چندیم :))

The post was edited 1 time, last by T!rDaD: برطرف کردن فاصله بین سطرها ().

• خبر های ظهر گاهی شمال/news

سر خط خبر ها .....

واندر جنوب شرق در تصرف شمالی ها...

شمالی ها گیج یونیک بر روی واندر اشغالی خود انداخته اند .....

سکوت سنگین جنوب شرق در قبال تصرف واندرشان .....

آیا داش علی فکر می کند شمالی ها خسته شده و واندرش را پس می دهند ؟؟؟

ایا او به فکر واندر مشترک با جنوب غرب است ؟؟

خبر های حاکی از عملیات نینوا 2 توسط 25 همر گرزی 3 رقمی شمال است.

وزیر جنگ شمال این خبر را تایید کرد.

wbb.travianforum.ir/wcf/index.php?attachment/19279/

شواهد حاکی از باقی ماندن 3 همر واندر زن برای جنوب شرق است که با تقسیمی ساده 25/3 ، حدودا میشه 8 ، یعنی به عبارتی هر همر واندر زن ، 8 همر جنگی سنگین منتظر صفر کردنش هست.

مقام ارشدی در شمال شرق گفت : واندر را در خاک جنوب 100 خواهیم کرد.

مقام ارشدی دیگر در شمال شرق گفت : "دوستان همرا تو بیس می‌خوایم بمالیم دوباره"

#خبرگزاری شما

The post was edited 1 time, last by T!rDaD: برطرف کردن اشکال نگارشی و فاصله بین سطرها ().

• به نام خدا

یه بنده خدایی یه ویسی واسه ما فرستاد .. خندم میگره خدایش

داداش - عزیزم - گل من - احمق رو از یکی دیگه زدی به من چرا ویس میدی ؟؟ :|

حاجی جنگ یونیک که نزدی میای اینجوری ویس میدی که بفرستن برام- اون احمقه رو هم که از تو سایدتون بلند کرده بودیم.

سنگ پا پیش شما ها کم آورده - برادر دیفالت که پرید - کپت که پرید - چکمتم رفت دست همینی که ویس رو واسش فرستادی - اخه چی بهت بگم حاجی ؟؟

تو اگه خیلی ادعات میشه خیلی پلیری ، برو احمق یونیکتو پس بگیر ، اولتیماتموت هنوز تموم نشده ؟؟ :/

باشه تو خیلی پلیر هستی ، تمام مولتی های لب مرز رو تونستی چیف کنی دمت گرم افرین - رو یه پلیر اومدی زارت دیوار شدی یادت که هست ؟؟ :!::saint:

چیف می کردیم وقتی چیف کردن مد نبود - واندرتونو دریاب فعلا. 8)

پ.ن: اینم بهت یاد آوری کنم - 2 بار رو احمق من لانچ کردی یه بار جا به جا شد - یه بار دیدم چگمه بزرگ داری احمق من هم 1 شب بزرگ شده بود - چیزی شانسی واسه من نبود خیلی منطقی بود نتونی ببریش - یعنی اون پست من تو دلت مونده بود ؟؟ ^^ داداش پیش میاد سوتی واسه دادنه .. منم بدونه رم لانچ کردم با کله رفتم تو دیوار بیا اینجا مسخره کن حال کن اشکالش چیه ولی تو دلت نمونه فراموش کن ;)

• آقا کپ اکانت ما پریدد فدای سر ب

داداش خود درگیری مضمن داری

با کی داری حرف میزنی؟با کی کل کل میکنی؟

فکنم کلا این دومین پستم توی فروم باشه.اون پلن رو هم حالا کتیبه بعدا تبدیل به کتییبه بزرگ شده یا از اول بوده دقیقا یادم نیست.چون خیلی خسته بودم

درسته و میدونم که لذت تراوین به کل کلش هست.ولی واقعا نگرانتم

پلن اشتباه بوده.سوتی دادم. همرمون دیوار شد.تو کوتاه بیا

• شما تو دلت مونده بود بعد 2 هفته ویس فرستادی

من خود در گیری مضمن دارم ؟ کتیبه یکی دیگه رو زدی ویسشو واسه من میفرستی ؟:|:(

والا من الان هلدر واندرتونم کاری ندارم ، اگه خیلی نگرانی یکم منابع بفرست زیرسخاتشو دارم اوکی میکنم.