نقد و بررسی سروردو ایکس | آغاز 24 دی 1397 |

• سلام خدمت خوانندگان فرومم

میدونم چند روز سوت و کور بوده اینجا و لینکی گذاشته نشده!!

چند تا لیننک جدید برای عوض شدن حال و هوای فروم

خب دستاوردهای 2 روز گذشته

1-کتیبه احمق کوچک

2- جنوب شرق با خرید های میلیونی سال جدید باز هم ناکام موند

از خریدن چندین اکانت در شمالغرب (opal که هفته پیش 200 کی دیوار شد رو نمیزارم)

و همه برنامه هایی که با همر div چیده بودن نقش بر آب شد

0y0i_screenshot_1.png

ow_screenshot_2.png

in5u_screenshot_3.png

و همچنین کتیبه مرتاض بزرگ از این اکانت برداشته شد

3- خریدن اکانت در شمالشرق (sasan.illidan) که این خرید رو از تقریبا 2 هفته پیش انجام دادن

و با این اکانت که چراغ و اطلاعات شمالشرق رو از طریق گزارش ها رصد میکردند!!

این اکانت اما دفاعی بود و حدود 350 کی محافظ که بر روی همر iMMoRTaL WiTcH در جنوب شرق پارک کرده بود

و ما این مدت رو فقط منتظر یک تایم بسیار عالی بودیم که با نبود دفاع بدون تلفات بتونیم دهکده های این اکانت رو صفر کنیم.

قبل:

zet9_unknown.png

بعد:

t7db_screenshot_5.png

پ.ن:از امروز حملات از سر گرفته خواهد شد :)

پ.ن:خرید های خوبی بود (ولی در نتیجه بازی حتی 1 درصد هم تاثیر نمیزاره و نخواهد گذاشت)

پ.ن: اکانت های خریده شده تا این لحظه=sasan.illidan -Div-OpaL-King Dana-Napoleon-TITAN

موفق باشید:love:

gsow_szsqccau_400x400.jpg

Teutonic Nightmare Team

• اولین چیزی که یادم افتاد بک خوردن ۲۰ک سزار Ilidan از همر old crows دقیقا ۱ ساعت قبل از نشستن اتک ها و ۰ شدنش بود.

در نتیجه تنها گلتون تو این بازی که دورقمی باختید "مردود" اعلام شد.

1guc_screenshot_6.png

به جاش این دیفالت حسابی از خجالتتون در اومده همه کار باهاتون کرده فقط واندرتونو نزده تا الان

جا داره یه تبریک دوباره هم به اکانت لیدوکایین و دکتر "لیفان" اکانتشون ترند کننده هشتگ " #لب و دهن نباشیم " بگیم که به اسم کره اومد اما چینی از آب دراومد این اکانت هم رمر واندرش ۰ شد هم کپش خورد هم کتیبه از دست داد هم عامل اصلی اعلان جنگ زودهنگام شمال به جنوب شرق و تبدیل همر های ج.ش به علامت سوال قبل از آزادسازی کتیبه ها بود و در نهایت با فحاشی و توهین هاش کارنامه اخلاقی . سیاسی و حرفه ای خودشو بست!

I'm not arguing, Just explaining why I'm right

• من نمي خواستم ديگه تو اين تايپيك پست بزارم ولي ظاهرا نميشه ...

١٠٠ بار گفتم اسم اكانت ما رو مياريد مالياتشم بديد ، هيچ

ویرایش شد

تو بازي نبودي و نيستي و نخواهي بود ...

سريع قبلي به حرمت دانيال جواب ندادم فكر كردي خبريه ؟!

كارت رو اون اكانت چيه ؟! مسئول تعديل زدني يا فروم نويسي ؟؟

من مي خواستم سرور يه حد و مرزي رعايت بشه توش ، كه به خاطر اين پستت از اينجا مي گم ؛ اون سزارا رو من بك دادم ، خوبم كردم بك دادم ...

از سرور هم نرفتيم ، واندرزنمون هم داريم از تو خاك خودتون ميكشيم ، انشاا.. موقع لانچش رو واندر اسمش رو ميزاريم Afghanestan

پ.ن : اين پينوشت رو قبلا گذاشته بودم دوباره ميزارم ؛ به قول عمو كيارش خيريه باز كرديم كه از كنار ما اسم شما هم بشنون ٢ نفر ...

The post was edited 1 time, last by T!rDaD: از توهین به سایرین پرهیز کنید. ().

• ببین باز کی اسم مارو اورد :دی

باز هم بهت میگم تو جا من بودی 1 ثانیه هم به خودت فکر نمیکردی

تنها نقطه مشترک من با تو همین تراوینه , که اینم با به فنا رفتن مجدد .ir دیگه نقطه مشترکی وجود نداره , پس انقدر اسم مارو نبر

تو که همرت با 50 ک تبری پرید دیگه زبون باز نکن !

اینم عکس کپ که میگی خورده

pe7v_13b8e1f7-f78b-4bc0-a8df-1e6fec0dd0fa.jpeg">

کارنامت هم در این حد که رفیقت میگفت اوردیمش بره تو فروم و پروفایل چیز میز بنویسه بخندیم ( مودبانشو گفتم ! )

الانم از خودم شرمندم 10 -15 ثانیه وقت صرف جواب دادن بهت کردم , دیگه این اشتباهو نمیکنم!

The post was edited 1 time, last by T!rDaD: حذف پست نقل شده ().

• سلام

خدمت تمامی دوستان

نظرتون رو به یک نکته جلب میکنم :

تراوین یک بازی هست و این سرور آخرین سرور ایران و احتمالا تا چند سال دیگه سرور ایران نداشته باشیم . پس اگر صفر میکنید ، کراپ لاک و ... بیاین فقط عکس و هدف از پلن رو بگید و طرف مقابل هم دفاع خودش رو تا همه از بازی لذت ببریم . این که بخوایم هم رو یکسره خراب کنیم اصلا جالب نیست . در صورتی که توی بازی رقیب هستیم اما بیرون بازی میتونیم دوست های خوبی باشیم .

و یک صحبت دوستانه دیگه تا میتونید پاک بازی کنید تا خودتان پیش وجدانتان راحت باشید ، من اگر با آنچه توانم هست یک همر لانچ کردم وقتی بشینه به هدف لذتش بیشتر .

من یاد قدیم استارت زدم اما نمیشه ترک عادت کرد .:thumbsup:

منظور من از خراب کردن ، داخل بازی نبود . شما داخل بازی بترکون طرف رو ، کراپ لاک کن . کتیبه رو بزن ازش و کپ رو صفرش کن . اما داخل فرم از پلن که داشتی تعریف کن و نیازی به خراب کردن شخصیت مقابل نداری . چون هر شخص برای خودش قابل احترام و شخصیت خاص خودش رو داره . و صحبت کردن هر شخص ذات و شخصیتش رو نشون میده . هر کسی اگر هم توهین کرد نیاز به پاسخ گویی نیست توی بازی جوابش رو بده . من توی تراوین افراد بسیار قوی رو دیدم که چقدر هم با شخصیت بود و هر پلنی که اجرا کردن بدون این که بخوان طرف مقابل یاد ساید مقابل رو از نظر شخصیتی تخریب کنن . فقط توی فرم توضیح پلن خودشون رو دادن .

• اول از همه خطاب به اون عزیزی که راجع به تخریب صحبت کرد .

من با صحبت های شما تا حدودی موافقم اما قاعدتا با بازی کردن باید یه نیازی از من رفع بشه که قادر به عملی کردن اون تو دنیای واقعی نیستم!

شخصا یکی از علل بازی کردنم رفع نیازم به بدجنس بودنه! و عملا تخریب. سیاست . کشتن . جنگیدن و اتفاقاتی که درون دنیای بازی میوفته از نظرم مهار خیلی مناسبی جهت از حذف این عوامل مخرب از زندگی واقعی این افراده ! ازین جهت اگه کسی به قصد تخریب جلو بیاد شخصا چیزی براش تو این زمینه کم نمیزارم! دیگه صحبت این پسر بچه جداست که فحاشی کرده.

نکته بعد اینکه خیلی احساس رضایت خاطر میکنم ازینکه هیچ نقطه اشتراکی به جز تراوین با یه سری افراد معلوم الحال ندارم . البته خالی از لطف نیست این نکته رو گوشزد کنم که نقطه اشتراک ما صرفا ورود به تراوینه وگرنه شما حضورت جز ضرر و توهین و ادعا هیچ بار مثبتی نداشته! و عملا نمیشه گفت شما بازی میکنی! منی که اینجا به عنوان بی اثر ترین عضو شمال گنده گنده حرف میزنم حداقل تیمم ۱۰-۰ ازتون جلوه شما به پشتوانه چی اینجا اولدورم بولدورم میکنی؟

نکته کم اهمیت آخر هم اینکه شما بد زدی به کاهدون چون هیچ کدوم از افرادی که این چند سرور گذشته (بعد از اینکه شما تو تراوین حضور پیدا کردی)‌ باهاشون روی اکانت بازی کردم همچین طرز رفتاری راجع به مالکیت یک اکانت یا اصلا لفظ این که فلانی رو آوردیم ندارن!

پ.ن: holy shotor دردتو دوا نکرد با the old shotor شاید به آرزوت برسی :)

پ.ن: میگن همر خیلی اضافه اومده

vkxw_1234.png

دانیال هم به نمایندگی رفیقای تحفه ای که از تو لپ لپ پیدا کرده میره زنگ کاخ سفیدو میزنه و فرار میکنه

I'm not arguing, Just explaining why I'm right

• منظور من از خراب کردن ، داخل بازی نبود . شما داخل بازی بترکون طرف رو ، کراپ لاک کن . کتیبه رو بزن ازش و کپ رو صفرش کن . اما داخل فرم از پلن که داشتی تعریف کن و نیازی به خراب کردن شخصیت مقابل نداری . چون هر شخص برای خودش قابل احترام و شخصیت خاص خودش رو داره . و صحبت کردن هر شخص ذات و شخصیتش رو نشون میده . هر کسی اگر هم توهین کرد نیاز به پاسخ گویی نیست توی بازی جوابش رو بده . من توی تراوین افراد بسیار قوی رو دیدم که چقدر هم با شخصیت بود و هر پلنی که اجرا کردن بدون این که بخوان طرف مقابل یاد ساید مقابل رو از نظر شخصیتی تخریب کنن . فقط توی فرم توضیح پلن خودشون رو دادن .

محمد عزیز سلام ... راستش الانا خیلی بازی با قدیما فرق کرده ... همه چیش ... گرچه من حق میدم به خیلیا ... اینکه از روش های نوین پوش و ... استفاده کنن(البته که قبلا هم بوده مشابهش و داشتیم شخصی رو که تا 40 تا اکانت تو یه سرور داشت حتی تو ورژن هایی مثل 3.6) ولی بعضی چیزا واقعا افتخار نداره بخدا ... من تو این سرور برای اولین بار روی هم سایدی همر بلند کردم ... اکانت ساسان با همر من و احمد دهکده هاش پرید ... تو هر سروری که بودم حتی اگه با لیدرا و ... به مشکل میخوردم اکانتمو با همه اختیاراتش تحویل ساید و اتحاد میدادم و میرفتم ... نه هیچوقت عضو تیمی بودم (به جز این 5 سال آخر که با 5-6 نفر از دوستام با همدیگه میرفتیم تو مقدماتی ها و فینال) نه بعد از این هم خواهم بود ... ولی همیشه سایدی که توش بازی میکردم و تمامی پلیرای توش برام محترم بودن ... همینطور سایر ربع هایی که تو بازی بودن ... ولی این بار با رضای خاطر همرمو برای زدن اکانت ساسان در اختیار ساید گذاشتم ... از بعضیا انتظار نداره آدم ... میگن هر چه بگندد نمکش میزنند/وای به روزی که بگندد نمک!
    قدیم اگه کسی بازی کثیف میکرد هیچوقت بهش افتخار نمیکرد و مایه شرمساریش بود ولی الان قضیه خیلی فرق کرده ... نمیدونم چی شد که به اینجا رسیدیم ... ولی یه جمله قشنگی هست که میگه "اگه دنیا یه دلیل برای بد بودن بهت نشون داد ... تو صد تا دلیل برای خوب بودن بهش نشون بده" ... امیدوارم یکم به خودمون بیایم و یه سری اخلاقیات رو تو زندگیمون رعایت کنیم ... یه ضرب المثلی هست که میگه "دست بالای دست بسیاره" ... اگه داریم کاری رو میکنیم اینو بدونیم دیگران میتونن ده برابر بدترشو سر ما بیارن! هیچکس نمیتونه ادعا کنه تو تراوین بهترینه ... هیچکس هم نمیتونه ادعا کنه پاک ترینه ... ولی حداقل سعیمون رو میتونیم بکنیم ... هممون اشتباهاتی کردیم تو این دوران بازیمون ... ولی هیچوقت آدم به بعضی اشتباهاتش نباید افتخار کنه ... اشتباهاتی که در نهایت چیزی برای آدم نمیذاره جز بدنامی!

از این قضیه که بگذریم دیشب داشتم سریال میدیدم که یهویی دیدم یه سری اتک رومه ... دو حالت داره ... این کسی که اتکارو زده خواب آلود بوده ... یا اینکه حالت دومش هوشیار بوده خواسته شوخی کنه باهام ... دوستان لانچر یادتون باشه عکس هیروتون رو پروفایل میاد ... موقعی که دارید اتک میزنید کلاهخودتونو از هوشیاری به جنگجویان تغییر ندید ... تابلو میشه بعد اتک کلاهخود عوض کرده باشید ... مخصوصا برای آدمی مثل من که حافظه تصویری خوبی داره!

انصافا یه لحظه فک کردم چشمان رو اکانتم هستش ... بعدش گفتم حتی اگه چشمان هم باشه نباید با شمشیری خالی اتک بدن

مثلا اینطوری باید اتک بدن

تا ببینم نتیجه این پلن چی میشه ... ایشالا که مثل همیشه هم مهاجم راضی باشه ... هم مدافع! :thumbsup:

از سال 87 که شروع کردم به بازی کردن تراوین برام سوال بود که فروم به چه دردی میخوره ... بعدا فهمیدم یه سریا دنیای واقعی چیزی برای گفتن ندارن ... میان اینجا خالیش میکنن :))

یه سریای دیگه تو دنیای واقعی خیلی چیزا برای گفتن دارن ... ولی اینجا خیلی ساکتن :))

• بدون شرح .....

الان هم تا ٢٤ ساعت اينده فرصت دارن جهت شفاف سازي لينك كاتاي احمق يونيك رو واسه شوراي ليدري اس اي ارسال كنن ؛ در غير اين صورت همر از ١٠ - ١٥ خونگي روتون بلند شد نارحت نشيد ...

ارادتمند

امين

Lidocaine

wbb.travianforum.ir/wcf/index.php?attachment/19476/

سرور در حال تمام شدن است این 24 ساعت و 15 همر معلوم نیست کجاست ...... یکی از این 25 همر فکر کرنم رو همین اکانت دیوار شده موقع چیف کردن

خیلی نارحت شدیم.

................................................................................................................................................................................

سلام دوست عزيز

اول اينكه نه خودت و نه اون بِن ١٠ به اين حرفا نمي خوريد كه بخواييد واسه ما تايين تكليف كنيد ...

اينم بهت ميگم از امروزم اتك هاي تيم ايگلز روتون اضافه مي شه ، اين حملات هم هيچ ربطي به سياست هاي سايد جنوب شرق نداره ...

و ازت خواستارم همراي خوشگلتون رو واسه ٠ كردن اكانت هاي اين تيم بلند كنيد ته دونه دونه همراي خوشگلتو ديوار كنم ...

پ.ن ؛ امين لئو كجايي كه اسمت بازيچه يه مشت نوب شده :))

wbb.travianforum.ir/wcf/index.php?attachment/19477/

wbb.travianforum.ir/wcf/index.php?attachment/19478/

بهانه های استاد :

دف اكانت ليدوكايين و يكي از دف ساز هاي اين تيم نزديك ٤٥٠ كي دف انويل با توجه به صحبت هايي كه پيش اومد ما ريسكش رو كرديم فرستاديم جاي ديگه و حتي دف هايي كه ميرسيد به اون تارگت رو ما از خودمون بك داديم ...

بله استاد ماهم 15 تا همر دیگه اون شب بلند نکردیم ، کنتور که نمینداز ...

..................................................................................................................................................................................................

و در اخر خدمت عزيزان عرض كنم كار ما هنوز تو اين سرور تموم نشده و كنارتون هستيم انشاا.. تا اخر سرور و لينك هاي خوبي از اكانت ما ميبينيد ...

همیشه لینک های خوبی می بینیم .... :):):) نطق استاد تمام نشد که ....

wbb.travianforum.ir/wcf/index.php?attachment/19479/

و اما توضيحاتي راجب اكانت ليدوكايين و لودر ؛ خب از ابتداي سرور اين ٢ اكانت كامل در اختيار سايد بودن و اين بار ها توسط ٢ اكانت ثابت شده

وقتی استاد انتقام می گیرد :

دست مریزاد :)))

این سه تا همرو کردید تو دیوار ؟‌:))))

ینی زخمی شدم سر صبحی :))

ای بابا

g4m9_44.png

...............................................................................................................................................................................

این یکی رو خدا بخیر کنه ^^^^ ، توی ساید خودش نتونست اومده تو ساید ما واندر زن بکشه ، خودشنونم فهمیدن شمال خاکش حاصلخیز تره ، دیگه وقتی از اکانتت چند چاه نفت بیاد بیرون، با پول نفت چه کارا نمیشه کرد...

وقتی تنها پلنشونم تقلبی بود....

پ.ن : به لب و دهن که مالیات تعلق نمی گیره.

پ.ن : قبل اینکه اسم اکانتت رو بزاری افغانستان باید جمعیتش رو بیاری زیر 100

پ.ن: مرسی که هستید ، ما رو معروف کردید. هر جا اسمتون میاریم می گن: هامونایی که هتریک کردند ؟؟ دمشون گرم خوب مولتی چیف می کنن..

پ.ن : یاد داستان خرس و شکارچی افتادم.

• چه خبره چه خبره اخرین خبر............

شمال نیوز تقدیم می کند

امروز با خبرهایی بسیار فرح بخشی در خدمت شما هستیم ^^

........................................................................................

خبرنگران شمال نیوز از انجام عملیات موسوم به بازگشت برای باز پسگیری واندر اشغالی جنوب شرق از غاصبین شمال شرقی خبر می دهند.

جنوب شرقیان مظلوم بعد از اینکه دیدن واندر بی دفاع است با چوب و چماق های خود حمله کردند.

چگونه واندر خود را پس بگیریم : (تصاویر زیر را با اهنگ کارتون پت و مت نگاه کنید)

تعداد لینک های فرح بخش بیشتر از این است ما گلچینی را خدمت شما نمایش دادیم.

جایزه اسکار پارا المپیکی ترین پلن چیف و باز پس گیری واندر در خاک خود به این پلن تعلق گرفت.

....................................................................................................................................................................

....................................................................................................................................................................

حالا که حسابی کیف کردید و شاد شدید ، یک خبر از پرتاپ یک لنگه دمپایی و 2 کفی کفش از جنوب شرق به شمال شرق برای گرفتن حداقل یه کتیبه توجه فرمایید ^^ :

روبرتووو کارلووووس تقدیم می کند

بردیا، روبرتو کارلوس ، دفاع سرعتی شمال شرق گفت : بیاین مهمونی تنقلات میدیم ..

یک بار جستی ملخک ، دوبار جستی ملخک ، اخر تو مشتی ملخک

وقتی به جای دوسیب بهت بهمن میدن

یه تشکریم از بچه های جنوب شرق می کنیم که با وجودشون در سرور مایع نشاط سرور شدند.

#شمال-news

• سلام همگی

سرور و فروم هر دو تا با هم خلوت شده یه خورده دلمون گرفته :)

یه خبرگزاری بود که اینجا خبر های بنجل و سطح پایین پخش می کرد بیاد بقیه خبراشو هم بگه :*

واندر ج ش بعد از آپ شدن با منابع دوستان شمالی به دست هولدر های ج ش افتاد . (یه پلن فیک رفتیم واندر رو گرفتیم :D:D) در هر صورت هم ما می دونستیم این واندر به درد شما نمیخوره هم شما میدونستید ولی خب کار خوبی کردید واسه روحیه تیمتون ده واندر رو آپ کردید :love:

فقط 1 هفته مونده به آزاد سازی نقشه ها. زمان رونمایی از بهترین همر های سرور کم کم رسیده. فکر می کنم انتهای بازی اینجوری جلو بره :

ج.غ واندرشون رو انداختن زیر بهترین کتیبه اندگیم(راز معماری منحصر) فکر کنم با توجه به نبود اتک از ساید های دیگه دف خوبی کشیده باشن واسه همین آینده نسبتا روشنی رو می تونن واسه خودشون متصور باشن

ج.ش کتیبه دندون گیری برای اندگیم نداره و احتمال میدم یه کتیبه راز معماری بزرگ رو برداریم و بندازیم رو واندر اصلی(البته باز لیدر ها خودشون میدونن چیکار کنن)

شمال کتیبه رژیم منحصر بهترین کتیبشون برای این کاره که اگر اکانت Sinami رضایت بده :D (که عمرا بده) می تونن کتیبه رو بیارن رو واندر و دف خوبی جمع کنن روش که سخت بشه واندر رو صفر کرد در غیر این صورت فکر می کنم که کتیبه راز معماری بزرگ رو بذارن رو واندر (دیگه اون منحصر رو بردارید دیگه کسی اتک نمیده بهتون که مخفیگاه لازم باشید ;))

در هر صورت امیدوارم آخرین سرور به هممون خوش بگذره .

موفق باشید <3

• واندر ج ش بعد از آپ شدن با منابع دوستان شمالی به دست هولدر های ج ش افتاد . (یه پلن فیک رفتیم واندر رو گرفتیم ) در هر صورت هم ما می دونستیم این واندر به درد شما نمیخوره هم شما میدونستید ولی خب کار خوبی کردید واسه روحیه تیمتون ده واندر رو آپ کردید

سلام دوست عزیز

1- اره واندرتون اپ شده با انبار کوچیک(بشینید از اول کاتا کنید و از نو بسازیدxd)

2- اون واندر علنن هیچ ارزشی نداره این تایم (وگرنه دفشو بک نمیکردیم) یا حداقل بعد پلن فوق قشنگتون میتونستیم خیلی راحت 1 میل دف بریزیم.(همبن که این حرکت شادتون کرده کلی برای ما ارزش داره)

3- ما هم دوس نداشتیم خداحافظی زود هنگام انجام بدید (پس همرامونو کجا بزنیم xd)

موفق باشید

gsow_szsqccau_400x400.jpg

Teutonic Nightmare Team

• سلام عزیزم

مورد اول و دوم که بماند تا آخر بازی ببینیم چی میشه ;) قرارنیست هر کی زودتر شروع کرد اون برنده بشه

اما مورد سوم ، این حرف ها رو اینقدر به خودتون گفتید که باورتون شده دیگه ، من نمی تونم تغییری توش ایجاد کنم بازم اجازه بدید آخر بازی ببینیم چی میشه ;) شاید آینده اونجوری که شما فکر می کنید نشد :*

• سلام دوستان

این دوستان مجریمون که اخبار میگن تو فروم , یه خبر از واندر های شمال بدن !

این همه تبلیغ کنی تو فروم واسه واندر , بعد کل شمال یه واندر هم نداره ؟!

متای جنوب رو هم به همه عزیزان تبریک میگم , انشالله جدا از بازی رفاقت های موندگاری شکل بگیره.

پ.ن: یارو اسم مارو میبره نمیدونیم اصلا کی هست !

پ.ن2: رمز اکانت داش علی BIG M هم معلوم شد دست کی بود .. , فقط ادعای رفاقت و مرام نکنید دیگه , اخه دلتون میاد با اکانت داش علی BIG M ؟

• تبریک به متای جنوب
    تشکر ویژه از سارنگ، کمیل، پوریا و البرز عزیز

محکم تر غارت کن

گندم بدین بابا عه !!!

گیج چی میگه ؟!

سطح دفاع عالی بود ! محافظ سطح 0 میزارین تو واندر ؟! ایده جالبیه .

• سلام خدمت تمام عزیزان.

تبریک میگم به متای جنوب که یه اتحادی بینمون به وجود اومد که توی اولین پلن مشترک این اعتماد متقابل ثمره ی خوبی داشت.

یه خسته نباشید حسابی به لانچرهای عزیزمون میگم که واقعا زحمت خیلی خیلی زیادی کشیدن من در حد 7،8 تا فیک لانچ کردم خسته شدم :D

. سارنگ عزیز، عرفان،البرزجان،پوریا،ایمان،کمیل فکر کنم محمد هم بود

یه تشکر از بچه هایی که همر دادن،همر هایی که فقط و فقط با رید ناتار بالا اومده بود .حسین جان و بردیا

مهدی عزیز ،سجاد و باقی دوستان.

در رابطه با پلن دوستان میان کامل صحبت میکنن.

اما یه تبریک هم به شمال و اکانت TNT میگم که کتیبه چشمان یونیک رو از اکانت InRapSos زدن.

خب پلنشون تمیز بود و چشممون به فیک عادت کرده بود و اینکه واقعا خسته بودم ، محمد هم تو جاده بود (همین الان هم هست :D)

2ساعت روی اکانت نبودم و کتیبه رفت.

اما با توجه به تایم سرور صلاح دونستیم همون مقدار دف بزاریم بمونه چون بیشتر از اون ارزش نداشت. و اگر دقت کرده باشید دف خودمون که از اول سرور همه جا بوده رو هم ندادم به کپ اما این حرفا چیزی از ارزش های مهاجم کم نمیکنه و تبریک میگم بهشون.

پ.ن:یه دوستی رو اکانت داش علی ما لوگین کرد برا کثافتکاری . اخه کی دلش میاد با اکانت داش علی بیگM همچین کاری کنه.

پ.ن: یه نفر هم بود که میگفت من هولدر جنوب شرقم ، انتخاب با خودت کی هولدرتون باشه؟؟

الف)هومن ب)علی زایستر ج)کارو د)علی بیگM

هر 4گزینه علاقه خاصی بهت دارن عزیزم :)

پ.ن: 2تا موز میدم 1دونه توت فرنگی برمیدارم حله ؟؟8)

و در اخر امیرعلی اون عرفانی که توی لانچرا میبینی همونیه که یه بار همر رنک 1 رو با 4 تا دمپایی گرفت ازتون زیاد دور نشده بود.

(انقدر اسم کیا مارو نیار )

• سلام و صبح بخير خدمت همه ي عزيزان

اول از همه متاي جنوب رو تبريك ميگم ، خيلي ها پشت پرده ي اين متا زحمات زيادي كشيدن كه نميشه اسم اورد ....

دوم تشكر ويژه از مجيد اخليوس عزيز بابت زحماتي كه كشيد ( خودش ميدونه چي ميگم )

سوم ؛ تبريك به پلنر هاي هر ٢ طرف بابت پلن ديشب ...

چند روز پيش كه قصد در خرابكاري روي اكانت Big M رو داشتن يه سري از دوستان كه ما پيگير شديم و ديديم ماجرا چي هست ، به جاي خبرگزاري برو ٢ روز اموزش فشرده ببين كه بتوني ايپي چنج كني كه خودت ضايع نشي ...

مطصفي ميگفت طبل تو خالي بهتون الكي نميگفت ؛ ياد يه جمله افتادم در وصفت :

شهر ما دريا ندارد ، پر از جوبهاييس ؛ با ادعاي اقيانوس :دي

راستي ميبينم واندر جنوب زير ساختش از واندري كه ٢٥ روزه گرفته بودينش جلو تر هست :دي

ميگم يه وقت زشت نباشه با پاپ ٢ واندرتون رو پس گرفتيد ؛

من كه نبودم يه ٢-٣ روزي به دلايل شخصي ولي دوستان خبرنگار ما واسه خبرگزاري شمال هم خبري تهيه كردن كه به شرح زير بود ؛ ( ببخشيد چون نبودم خبرا رو با تاخير به دست شمال نيوز رسوندم )

پ.ن : اخرين عكاسي هايي كه خبرنگار هاي جنوب از كلاغ هاي زشت داشتن :دي

• عرض سلام و ادب و احترام خدمت تمامی بزرگواران

همونطور که مستحضر هستید دیشب اتفاقات زیادی تو سرور افتاد که به صورت تیتر وار خدمتتون عرض میکنم.

1-اعلام رسمی متای جنوب

علیرغم اینکه خیلی ها اعتقاد داشتند بین سایدهای جنوبی خیلی وقته متای پنهانی وجود داره اما تا چند روز پیش هیچگونه متایی وجود نداشت.کمتر از یک هفته توافقات دو ساید جنوبی میگذره و اعلام رسمی متا رو موکول کردیم به بعد از اجرای پلن که به حمد الله پلن نتیجه دلخواهمون رو داشت و این موضوع حلاوت متا رو بیشتر هم کرد.

2- پلن گسترده روی شمال و چیف واندر شمال

پلنی که تهیه و تدارک شد بسیار سنگین و پیچیده بود و به جرئت میتونم بگم سنگین ترین پلن اجرا شده تو سرور بود.تیم پلنری بیش از 4 روز برای تدارک زیرساخت های لازم پلن تلاش کردن و تیم لانچری هم سنگ تموم گذاشتند.هدف پلن تخریب چند انبار واندر شمال بود که به شکل عجیبی با موفقیت انجام شد و علاوه بر تمام اهداف مشخص شده پلن چیف واندر و تخریب تمامی زیر ساخت ها هم انجام شد.

پلن شامل بیش از هشتصد موج فیک بود که از اکانتهای مختلف دو ساید و روی بیش از 10 تارگت مختلف لانچ شد که با توجه به دف واندر نشون میده کاملا موفق بود.

لانچ ها بیش از 16 ساعت به طول انجامید (لانچ اول 4 صبح - لانچ آخر 8:30 شب) و تیم لانچری جنوب علیرغم خستگی زیاد کولاک کردن.

همینجا جا داره از سارنگ عزیز که مغز متفکر پلن و پلنر و لانچر اصلی بودن ،پوریا، عرفان ، ایمان ، کمیل و تمام افرادی که تو اجرای این پلن حضور داشتن و ممکنه اسمشون یادم بره تشکر کنم.

و اما نتیجه پلن

پیش بینی ما برای دف واندر شمال یه چیزی بین 1 تا 3 میل بود که مقدار دفاع موجود به دلیل فیک های گسترده خیلی کمتر از این مقدار بود.هدف پلن تخریب انبارهای واندر به نحوی که حتی با احتساب تایم باقی مونده تا نقشه باز هم به اندازه قابل قبولی شمال رو عقب بندازه.درست چند ساعت قبل آغاز پلن واندر شمال رفت زیر گیج یونیک و این کار ما رو سخت کرد اما با تمهیداتی که پلنرها اندیشیدن خللی تو پلن ایجاد نشد.

جز یک همر مابقی تروپ لانچ شده دمپایی و خرده تروپ بودن و کاملا با دید دیوار شدن رفته بودن که لاست خیلی از چیزی که تخمین میزدیم کمتر بود.

تفاوت این چیف با چیف واندر جنوب شرق توسط شمال این بود که ما واندر رو از هولدر اصلی واندر ( که درست چند ثانیه بعد لانچ نامه داد و بای بای کرد)با پلنی که حاصل دست رنج خودمون بود یک هفته مونده به نقشه ها چیف و صفر کردیم.

نکته ای خیلی برام جالب بود اپیدمی دف شخصی تو شمال بود.یعنی اسکات ها نشون میداد دف شمال خیلی خیلی سنگینه اما هر کسی دف رو برای خودش و روی همرهای خودش نگه داشته .یعنی اگر هر کدوم از دوستان 10 درصد دفشون رو واندر بود الان ما لینک هم نگرفته بودیم.من خودم به شخصه انتظار نداشتم دف واندر کمتر از دف ثابت نان کپ سینامی یا اسپریت بریکر یا زئوس هز ریترن باشه اما بود.

لاست عمده این پلن مربوط به چیف رو چیف شدن دو تا دمپایی جنوب غرب بود که ناشی از مقدار خیلی خیلی کم دف واندر بود واصلا در مقابل نتیجه پلن ارزشی نداره و ما کاملا راضی هستیم.حتی اگر همه تروپ ها رو هم میخوردن و این نتیجه حاصل میشد باز هم راضی بودیم.نکته جالب پلن این بود که جوری برنامه ریزی شده بود که اگر واندر چیف بشه مستقیما بره زیر گیج بزرگ که این اتفاق هم افتاد.

بعد چیف واندر سه تا انبار غذا سالم مونده بود و ساختمان اصلی . چون میدونستیم این واندر قرار نیست چند ساعت بیشتر دستمون بمونه تصمیم گرفتیم کاتا لانچ کنیم تا باقیمونده ساختمون ها هم تخریب بشن اما با 60 موج کاتای شمالی ها سورپرایز شدیم و خودشون زحمت صفر کردن واندرشون رو کشیدن.

قطعا شمال طی روزهای آینده پلن های زیادی برای جبران این اتفاق تدارک خواهد دید اما واقعا ننگ چیف شدن و صفر شدن واندر مرزی متای شمال که میشه گفت قدرت بلامنازعه سروره و چه تو دفاع چه تو همر چه کتیبه چه پول و دلار خیلی از جنوب بالاتره حتی با صد کردنشون هم فکر نکنم پاک بشه.

امیدوارم بازی برای شمال از حالت ایزی مود خارج شده باشه و آخرین سرور ایران سرور جذابی از آب در بیاد

پی نوشت:

1-تعدادی عکس موجود بود اما دیدم با قرار دادنشون متن یکپارچگیش رو از دست میده برای همین قرار ندادم.قطعا دوستان به تناوب تمام گزارش ها و تصاویر رو قرار خوهند داد.

2-اینکه ممرز عزیز بعد صفر شدن واندر و چیف شدنش میگه هه دو تا دمپاییتون خورد تو سر هم نشون میده چقدرپلن موفقیت امیز بوده.

3-از تمام دوستان تقاضا دارم حتی کل کل هاشون هم محترمانه و بدون توهین باشه.ممکنه پس فردا واندر ما همین اتفاق بیوفته براش ، قرار نیست با دو تا عدد و رقم مجازی از دایره ادب خارج بشیم

Lord Vici is here

ir4(2x) Quadrifoglio

• با سلام خدمت دوستان ، تبریک میگم بابت متای جنوب ، قطعا سرور هیجان بیشتری به خودش میگیره ،

اما دور ازهرگونه بحث بازی ، یه موضوع اصلی که میخواستم بگم راجب گلد بازی بود که تمامی پلیر ها به زودی با مشکلات جدی روبرو میشن

چند وقت پیش در پروفایل سورنا پیامی دادم‌ که جوابی ندادن

و‌بعد از گذشت ۴۸ ساعت هیچگونه اطلاع رسانی نشده و هیچی معلوم نیست از وضعیت سرور و به نظرم بی لطفی سورنا هستش در قبال پلیر ها،

ضمن اینکه با ساپورت‌ بازی هم حرف زدیم امکان گلدبزنن رو ندارن و اینکه این مشکل معلوم نیست تا کی‌ هستش حتی سر اینکه حتی دیگه امکان خرید گلد نباشه هم بحث زیاده و چیزی معلوم نیست

موفق باشید

• سلام

همه این اتفاقات (مشکل در خرید طلا ، عدم بروز رسانی ، تاخیر در بروز رسانی سرور های دیگه ، مشکلات این سرور و جدیدا نبود تیرداد برای ویراش فروم و خیلی مسائل دیگه نشون میده که تیم مدیریتی تراوین میدونن که این سرور تموم شده هست و در جهت رفع اشکالات حرکت نمی کنند

امیدوار نباشید چون قرار نیست تغییری ایجاد بشه :thumbsup:

The post was edited 2 times, last by T!rDaD ().