نقد و بررسی سروردو ایکس | آغاز 24 دی 1397 |

• اگه تراوین بازیه پس برد و باخت داره
    اگه تراوین بازیه روز اول باید با خودت بشینی حساب کنی که ببری چی میشه و نبری چی میشه

اگه تراوین بازیه جنبه برد و باخت رو داشته باشین

اگه تراوین بازیه دیگه تموم شد برای ج ش ، نمیدونم چرا هنوز دارین کشش میدین

البته برای ج غ هم تموم شده این بازی ولی با یه تفاوت خیلی معنا دار نسبت به بقیه سایدها

تفاوت زیادی بین درست بازی کردن و تقلب کردن وجود داره

تفاوت زیادی بین باخت با عزت و ج ش شدن وجود داره

پ ن : از اول سرور(بعد از متای شمال) سرور بالانس نبود و خیلی راه ها برای درآوردن سرور از آن بالانسی وجود داشت. متاسفانه تو ج ش کسی که درکی از تراوین به عنوان یه بازی داشته باشه، وجود نداشت و این شد شرایط سرور.

• بعد از چند روز بسیار پر بار و آموزنده در فروم گفتیم ما یه پست اسپم بزاریم اینقدر لول فنی فروم بالا نباشه:دی

داشتم آمار نقشه های ساخت رو نگاه میکردم که متوجه یک نکته عجیب شدم

px0j_bp.jpg

اگه به اخرین نقشه توجه کنید متوجه نکته میشید! Rescals در فونیکس!

با توجه به اینکه فونیکسی های عزیز روزهای گذشته با ما هم بابت نقشه دوم ارتباط گرفته بودن ، احتمال میدادیم با بقیه سایدها هم مراوده داشته باشن ، اما نه اینقدر شدید:دی

بریم ببینیم مسئول مذاکرات فونیکس کی بوده استخدامش کنیم بیاد از طرف ما هم مذاکره کنه ، شاید شمال ما رو هم زیر پر و بالش بگیره!

Lord Vici is here

ir4(2x) Quadrifoglio

• سلام عزیز ... وقتت بخیر ... اینکه مسئول مذاکراتشون کی بوده و چه اتفاقی افتاده نمیدونم ولی حسین ازم خواست که این کارو انجام بدم و منم به احترام حرفش این کارو کردم ;)

گرچه من رمز رو در اختیار لیدرها گذاشته بودم چون اکانتم در راستای سیاست های ساید هستش ولی حسین عزیز احترام گذاشت و منتظر موند خودم بیام که این برام خیلی ارزشمند بود:saint:

تازه ... حالا یکی دیگه هم بیاد بالای 50 ... چه عیبی داره؟! ^^

دور هم هستیم میگیم میخندیم ... فقط واقعا نبود جایزه امتیاز فرهنگی و تجارت اینور داره اذیتم میکنه ... حسین خیر نبینی به حق سر بریده فانوس :D

آخه من پاپ باز بدون امتیاز فرهنگی چه کنم؟! ;(

من علاوه بر پزشکی تو وقت های آزادم قلم چی هم به عنوان مسئول درس شیمی هستم، مدیر قلم چی رو همه میشناسن ... کمتر کسی هستش که کاظم قلم چی رو نشناسه ;)

خانم غیاثی مدیر تولید آزمون پیش دانشگاهی میگفت کاظم قلم چی هیچوقت کاری رو بدون دلیل انجام نمیده ... تو هم مطمئن باش هر اتفاقی بیفته تو سرور که تصمیم گیرندش از این سمت باشه بدون دلیل رخ نمیده ... تا ببینم دلیل این کار چی بوده ... شایدم صرفا جنبه فانش بوده ... مثلا حسین دلش برای وحید سوخته :D

پ.ن: وحید اگه همرت ترشی شد بیا بفروشش :)) الان دلار داره میره بالا خوب میخرنش :S

پ.ن 2: این اخطار دهنده خودکار متن ها هم دهن مارو شست و شو داد ... بابا یکم ذهنشو مثبت کنید :)) هر چیزی رو به بدترین معنی ممکن تعبیر میکنه^^

پ.ن 3: بازم حسین میگم خدا ازت نگذره ... الان اون 18 میل پوینت جایزه اضافیم تو تجارت هم ریست شد ;(:D

از سال 87 که شروع کردم به بازی کردن تراوین برام سوال بود که فروم به چه دردی میخوره ... بعدا فهمیدم یه سریا دنیای واقعی چیزی برای گفتن ندارن ... میان اینجا خالیش میکنن :))

یه سریای دیگه تو دنیای واقعی خیلی چیزا برای گفتن دارن ... ولی اینجا خیلی ساکتن :))

• ای گفتی

هیچی بدتر از پریدن امتیازای اتحاد نیست ، اشک آدم در میاد

6j3_ww.jpg

شمالیای عزیز

چه خبرتونه؟ چههه خبرتونه:دی

بیاید واندر ما رو هم چیف کنید دلتون خنک بشه،چقدر وحشیانه یورش بردید سمت واندرا اخه :دی

پی نوشت:

مازندران ته پرچم بالا بالا بالا

Lord Vici is here

ir4(2x) Quadrifoglio

• سلام

خبر بد جوری ناراحت کننده بود.

خدا چراغ هیچ اتکی رو تو هیچ اکانتی خاموش نکنه.

هادی که گفته بود فیکم نزارین.

گفته بود اگه فیک بزارین 0میکنم .

نگفته بود .گوش نمیدین اینجوری میشه .همرت وسط راه یهو زئوس میزنه تو سرش 0میشه.

خب دوستان یه سری اتک های سیم زده شده بود از سمت اس ای رو اکانت های شمالی رو ده همرا یکی از این اکانتا همین اکانت دامون بود که 10موج چیده بود که قبل از رسیدن با همت دوستان میان اسمان و هوا 0شد.

رو‌اکانت ما هم 57تا موج اتک بود با 0شدن این همر شد 47تا

راستی اسم دهاتونو دوست دارم (.)

همشون تو یه حرکت خود جوش اسم دهاشونو . گزاشتن ما هم با یک حرکت خود جوش قسمت بالای این نقطرو تکمیل کردیم و اسم ده شد ؟ دوستون دارم.

حالا میتونی اناناس بکاری تو هم مثل تمام هم اتحادیات بشینی دف بسازی

کارو ما خیلی دوست داریم اس ای یه پلیر خوب داشت تو بودی پرچمت بالاس🤗

حالا اسم دهاتونو عوض کنید لوووووووووووول

کل دفتون همین بود یا خابی کلا اتکارو ندیدی

باشه الان بیدار که شدی خودتم نمیدونی نیروهات کجا رفتن

• با سلام به همه دوستان از همه سایدها؛

من قبل و بعد از فیلتر و مابین فیلتر حضوری نداشتم توی هیچ سروری، و این سرور اولین حضور من بود که ظاهراً سمت دریا هم برم کویر و کره میشه خخ

من هدفم از مرور فروم صرفاً برای بالا بردن توان تحلیلی و محاسباتی خودم بود و به‌جای لب و دهن بودن سعی کردم که گوش کنم و پیشرفت که متأسفانه ظاهراً سروری نیست که بتونم از این تجربیات داخلش استفاده کنم، همین‌طور قرار گرفتن در فضای بازی، خیلی لذت بردم از پلن های شمال، خسته نباشید میگم به همه لانچرها و پلنراشون، ممرض و اون عکس جیم کری که بسیار روی مخ بود :/، تیم تی ان تی، آنالیزورهاشون؛

جنوب شرق که از اوایل بازی پیگیر پلن هاشون هستم و پلن های دفشون که چندین نمونه عالی دیدم و از کار تیم کارو هم لذت بردم که هم داخل بازی خوب بودن به نظرم و هم در فروم باوجود کری خونی بازم حفظ میکردن خط قرمزها رو،
    و شمال غرب هم توی تاپ غارت دیده می‌شد و برخلاف جنوب غرب، داخل بهشت بود انگار
    و البته جنوب غرب که باوجود درگیری چند پلن خوب اجرا کردن با امکانات کم (به‌هرحال باید منصفانه دید و نکات مثبت دشمن‌ رو هم نادیده نگرفت :/، سارنگ جان نمی‌شناسمت ولی تحلیل و سبک بازیت قابل احترامه)

همونطور که گفتم قصدی برای پست گذاشتن داخل فروم نداشتم، ولی دوستان بریو از فونیکس نام بردن که لازم دونستم توضیحاتی بدم که حداقل خودشون از گمراهی خارج بشن، همونطور که همگی در جریان هستید ساید ما از ابتدای بازی درگیر جنگ داخلی بود که ترکش‌های این جنگ تا الان هم بگم ادامه داره اغراق نیست، کاتاهای زیر یک ساعت و هزاران اتک با برنامه و بی برنامه و بی سر و ته. چند نکته که لازم دونستم بگم این دم آخری:

1. در مورد اینکه مذاکرات چرا و چطور و توسط چه کسی انجام شده نکته‌ای هست که حتماً باید پیگیر باشید، چون اگر شما مذاکره‌کننده‌ای با 1 درصد توانایی این شخص داشتین مسلماً ساید دچار جنگ داخلی نمی‌شد و جنوب غرب یکپارچه داشتیم، احساس می‌کنم قحط الرجال بود که افرادی برای مذاکره انتخاب شدند که هیچ توانایی در این کار نداشتند، بعد از متای دو ساید جنوبی ما هم متحیر بودیم مثل همه که چطور یکی تونسته با بریو کنار بیاد.

2. این نگاه بالا به پایین شما به بقیه پلیرها نقطه استارت این جنگ‌ها بود، نمی دونم چرا وقتی در مورد بقیه سایدها صحبت می‌کنید خیلی سربه‌زیر و متین و موقر هستین، ولی نوبت هم سایدی که میشه شاخ و شونه کشیدن بلدین فقط.

3. بازیکنان بزرگی داخل این ساید بودن که با سو مدیریت شما دوستان عزیز یا به بازی ادامه ندادند یا به نتیجه دلخواهشون توی بازی نزدیک هم نشدند.

4. یه پستی ازتون خوندم که میگفتین اینجا کینگ و شاه و پدر و پسر و روح‌القدس نداریم، اتفاقاً داشتین خوب هم داشتین، شاه که چه عرض کنم، شاه و تلخک فراوان بود.

پ.ن: ادمین ویراستیار زدم و نیم فاصله هم رعایت شده تا حد ممکن :/

اینم رفع اسپم صرفا، تلاش مذبوحانه دوستان برای چیف که البته با کمترین امکانات در حالی که اتک چیف کمتر از یک ساعت بود، اینسرت شد و از این نمونه ها زیاد داشتیم

• دوستان سلام . تا اینجای سرور توی فروم حضور نداشتیم چون نیازی ندیدیم که بیایم و کل کل بیخود بکنیم و وقتشم نداشتیم ... .

خطاب به دوستان عزیز اتحاد های بریو و یا همون ساید ام.ا.م زمان 😂 شاعر میگه : از ما نقد نکنین از خودتون مایه بذارین صد تومنی پ.ا.ر.ه های لای هزاری ...

این دوستان از اول سرور با صحبت هایی مثل خائن، قران سر نیزه بردن و امثال اینها که شاید اصلا قبول هم نکنن جنگ داخلی جنوب غرب

رو بدتر کردن

ویرایش شد

تونستن یه برتری داشته باشن. همینایی که تو باتلاق ادعای خودشون دارن دست و پا میزنن یبار تو ساید خودشون متا زدن که چندین بار هم مذاکره کردن و باز هم بهم خورد، یک بار هم با جنوب شرق متا زدن که بازم طبق معمول بهم زدن و همچین دوام خاصی نداشت همونطور که پیش بینی میشد الانم دیدن ما فروم چیزی پست نمیکنیم اومدن مارو نقد میکنن اینجا شاعر دوباره میگه اینا توی وان خونشون ناخدا بودن ویرایش شد

واس ما ناقلا شدن ... . سرتونو درد نیارم اگه این لیدرا پای کار نمیومدن جنوب غرب میتونست یه حرفی برا گفتن داشته باشه که بازی خیلیارو خراب کردن. بازم شرمنده اگه کمی تند بود

پ.ن : اینو میفرستادن مذاکره :))))))))

باشه تو خوبی 8o:*

The post was edited 1 time, last by T!rDaD: در انتخاب کلمات دقت کنید ().

• انا الله وانا الیه راجعون

کل تارگتا بالای 3 میل دف داشت تازه دفی هم از واندر بک نخورد عمرا هیچ‌کدوم رو‌نمیتونستین بزنین فقط من دلیل این کارو نفهمیدم از اول بازی هی میگین پلن علی اصغری باز ما یه ده صفر میکردیم شما با کله رفتین تو دیوار اکانت سینامی کاش مارو‌میزدین حالا دست جمعی بزارین رو‌حذف نبینم صداتون در بیاد راستی واندرتونو رو 90میزنم سعی کنید به 90 نرسه واندرتون چون به قصد کلین کردنش میایم که کلین واندرتونم به کارنامه زیباتون تو‌این سرور اضافه کنید.

اینا کارایی هست که داش علی کینگ اس ای با تدبیرش انجام داده

1 به رخ کشیدن کارت 250میلیونی

2 استفاده شخصی از پتانسیل ساید

3شخصی سازی کتیبه

4 فراری دادن یه سری پلیر یا بهتر بگم تیم حرفه ای به خاطر منم من گفتن توتال

5 کمک به صفر شدن تمام همرهای ساید

6خودشم صفر شد این یادم‌نبود

7رفتن با کله تو دیوار شمال

از من به شما نصیحت لغمرو‌همیشه اندازه دهن ت ور دار

ساید شما خیلی پتانسیل داشت اقای توتال تبدیلش کردی به خرابه وقتی نمیدونی چه جوری باید مدریت کنی سعی کن فقط بازی کنی میتونی توتالم نباشی

پ.ن شیپورچیشون کجاس بیاد سر صدا کنه لات مجازیشون کل کتیبه هارو این لا داد

پ.ن دکترشون کجاس پماد بده به اینا نسوزن یا امپول مسکن بزنه بشون

پ.اون لیدوکایینم بزنید بد نیس بی حس میشید

پ.ن اخر. دف جمع کنید رو 90میزنیم سعی کنید کلین نشید.

جهت رفع اسپم

لینکارو‌دوستان میزارن من ففط خواستم یه نصیحتی بکن م بلکه به راه راست هدایت شن

دوستال لطفا گندم در بسته های 3 x واسه واندر فراموش نشه با تشکر

The post was edited 1 time, last by T!rDaD: درخواست کاربر ().

• :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D___ عجب پلنی - پلنرشو دست بسته بیارید واسم ____:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

عملیات دفسازی به اسم استادبزرگ عارش 10 - تشخیص ریل توسط استادبزرگ عارش با اسکات های T.N.T

اول از همه که اقای دوغوز کمتر از 2 ساعت با کتیبه های بی ارزش چکمه کوچک صفر شد.همری که در آرزو رسید به سینامی سوراخ شد.

حسین چه کابوسی واسشون ساختی مردد.

اخر عاقبت ناصر -

اخیییی اخییییی -این همه روز جنگ اموز اخرش این لنگه دمپاییی ؟؟؟

چطور روتون شد این خفت شده رو بلند کنید هرکی بود حذف کرده بود خخخخ

و....

پ.ن : پلن های باکیفیت شمال رو که دیدید اینم تشخیص ریل باکیفیت - دیوار شمال بلند هست.

در گمراهی آشکار هستید.

• عجب !

آخه شماها باخودتون چی فکر میکنید!؟

رد شدن از مرزهای شمال غیر ممکنه بچه جون

آرش10:حاجی اینا چقد...

02

سینامی

ریل8|

ممنون از دوغوز آباد، که کل پلن رو به فنا داد

ممنون از کل بچه ها آرش10.سامان.سینا.حسین تی ان تی میثم سینا ولف ابولی

.....

شرایط هنوز سرجاشه

این بار قبول نکنید واندر جنوب شرق رو کلین و‌چیف میکنیم

1:مصطفی باید در فروم معذرت خواهی کنه

2:ناصر باید یک هفته با چنگال آب بخوره

3:باید در مقابل سارنگ سر فرود بیارید و دفاع ساز سارنگ بشید:P

4:داش علی باید حذف شه

....

سرنوشت ناصر بعد از کلی تمرین و آرزو

wm75_12-24-08.jpg

باشد که رستگار شوید

شــــــیر،شــــیر است اگرچه پیــــــــــــــــــر باشد

The post was edited 1 time, last by T!rDaD: کی واندر ۱۰۰ میشه تا من از دست پستهای تو خلاص بشم!؟ ().

• سلام به تمام خوانندگان فروم

روزی که مسعود زنگ زد و ازم خواست تو این سرور بازی کنم و یاد دوست عزیزمون مرحوم مجید دنیز رو زنده نگه داریم قبول کردم که به عنوان یه دف ساز و نهایتا یه همر جنگی هم کنارش بکشم تا روز کتیبه ها که ما سه تا کتیبه کلین کردیم و به ساید کاری که از دستمون بر می اومد رو انجام دادیم

بعد کتیبه ها دیدیم همر های ساید به اندازه نیاز نیست و گفتن واندرکوب بکش که پلن اکانت رو روی واندر گذاشتیم ،امروز هم که همر ما دیوار شد بدون کاتا لانچ شد تصمیم،تصمیم ساید بود و ما اطاعت کردیم

تشکر از پلنر و لانچر که واقعا زحمت کشیدن و وقت گذاشتن، اینکه دیوار شدن مربوط میشه به اینکه ساید شمال غرب از اول بازی هیچ درگیری با کسی نداشت و دفاع بیش از این هم ازشون انتظار میرفت

تبریک به شمال بابت دف خوب و ترکیبیشون

تشکر از امین پلنگتون (یدونه باشه ) ، کیارش ، کارو (سلطان ادب و معرفت ) ، علی رضا زایتسر، البرز ،رضا SF که همشون دلگرمی میدادن و عشق میکردیم باهاشون

تشکر ویژه از تیم بَگاداد : سیاوش(کینگ) ، مسیح(مگنتا) ، علی رضا(موندو) ، نوید(عشقیا) ،مسعود(انونیموس) ، ابوذر(باوان) ، علی(جینگول)و مهشید (ماه) که هرچه داشتیم به کمک این دوستان بود قسمت نشد رو ما اتک ریل بیاد که می اومد قطعا دیوار میکردیم

تشکر و خسته نباشید به هادی عزیزم که این سرور منو شرمنده خودش کرد و اومد رو اکانت استیل بازی کرد

عکس همر قبل از لانچ

09rx_85258522.jpg

در اخر ما همچنان توی سرور حضور داریم و به ساید کمک میکنیم فرای هر نتیجه ای که سرور برامون رقم بزنه

جنوب شرق تنها نکته منفی که داشت عدم مدیریت بود که مدیریت برمیگرده به زمان داشتن و وقت گذاشتن برای پلیرا که باتوجه به مشغله اکثریت دوستان نمیشه ازشون انتظار زیادی داشت

زندگی ریل واجبتره

این سرور که داره تموم میشه جناب ممرض یه طرف برنده اس یه طرف بازنده ولی اونی که بازنده اصلیه شمایی که اخلاق رو باختی

اگه همر 8 سرور از نظر شما دمپایی حساب میشه و واقعا به عقلتون شک میکنم چ خوبه که لینکارو کامل بزاریم نه سلیقه ای

wowi_125466.jpg

جنگ اموز هم سر جمع 10 روز رو اکانت ما نبود که اونم در تایم های مختلف بود که شارژ میکردیم میچرخوندیم

شمال شرق حسین تی ان تی رو نداشت هیچی نبود دمش گرم تنها پلیری که بازیش رو دوست داشتم

• اگه همر 8 سرور از نظر شما دمپایی حساب میشه و واقعا به عقلتون شک میکنم چ خوبه که لینکارو کامل بزاریم نه سلیقه ای

wowi_125466.jpg

جنگ اموز هم سر جمع 10 روز رو اکانت ما نبود که اونم در تایم های مختلف بود که شارژ میکردیم میچرخوندیم

شمال شرق حسین تی ان تی رو نداشت هیچی نبود دمش گرم تنها پلیری که بازیش رو دوست داشتم

سلام دوست عزیز تبریگ میگم بابت اینکه همر واندر زنتون؛ به عنوان جنگی استفاده شد!!!!!!! و کلا تونستی لینک بگیری این خودش یه جور ارزشه :دی اگه نمی زدید قطعا تو این هفته همر شما هم صفر میشد و یه جوراایی شانس آوردی سریع زدی رفت حالا به عنوان جنگی!

ضمن اینکه خواستم یاداوری کنم شما مجموعا 15 روز جنگ آموز دستتون بوده تنها شانسی که آوردین زیر چشمان بزرگ در امان ماندید وگرنه تو لیست ما برای صفر شدن بودید تنها واندر زن جنوب که مانده بود؛ با پلنایی که روتون رفتیم یه جورایی بی فایده بود همرتون و در آخرم مجبور شدی جنگی استفاده اش کنی چون که واندر زنی کنار شما باقی نمونده بود همین طور رمی که رو واندر تاثیر داشته باشه! و اگه جای این ۲۰ک کاتا ۴۰ک رم ساخته بودی الان ۱.۳- ۱.۴ میل کیل میگرفتی!! ولی خوب شما از کجا میدونستی که همتون یکی یکی صفر شید با این حال به عنوان اولین واندر زنی که از جنوب شرق جنگی استفاده شد خوب عمل کردید :دی

قطعا حسین یکی از بهترین بازیکنای تراوینه اما این ممرض بود که رو مختون بود :))

جنوب شرق یه واندر زن هم نتونست به واندر شمال بزنه ها :)) باز جنوب غرب یکی زد :دی

cde4dcbd-7eb6-411d-a0e9-8a8162e5ae29.png?embedded=og

e6eec625-6ced-499e-a9c1-1fcd0e89c493.png?embedded=og

efdf5499-3770-4935-9b85-fa9337126393.png?embedded=og

• سلام دوست عزیز تبریگ میگم بابت اینکه همر واندر زنتون؛ به عنوان جنگی استفاده شد!!!!!!! و کلا تونستی لینک بگیری این خودش یه جور ارزشه :دی اگه نمی زدید قطعا تو این هفته همر شما هم صفر میشد و یه جوراایی شانس آوردی سریع زدی رفت حالا به عنوان جنگی!

آرمین جان تو اخلاق رو باختی ، خواهش میکنم هیچ وقت تو زندگیت اخلاق رو نباز بی ادب ^^^^

کسی که که جنگ می گیره واسه یه 5 روزی شارژ میکنه همرو فکر کن 15 روز یعنی 75 روز با جنگ آموز:

چون اخلاق رو باختی ارمین جان بیا از این استفاده کن - (کسی اخلاقو باخته واسه یه بازی همر خریده - با افتخار دف بک داده )

• این سرور که داره تموم میشه جناب ممرض یه طرف برنده اس یه طرف بازنده ولی اونی که بازنده اصلیه شمایی که اخلاق رو باختی

علی اس ای کودکستان باز کرده؟!

شما جنوب شرقیا نه یه بار بلکه چندین بار به بچه های شمال بخصوص بچه های شمال شرق حمله ی لفظی کردین،تو پی وی فحش دادین،تهدید توخالی کردین

از بچه های ما فقط ممرض جواب این در افشانیای شمارو داده و حالا ناراحتین به همرتون گفته دمپایی؟؟

ما هنوزم منتظر تموم شدن اولتیماتوم و بلند شدن همر از خاک خودمون هسیم=))))))))))

یه خواهشم دارم ازتون

لطفا از دستاورداتون تو این سرور بگید ببینیم چی بوده؟!(به جز صفر کردن همر بچه های old crows با بک کردن دفش)

فکر کنم تنها دستاورد واقعیتون همین لینک گرفتن با همر جنگیتون بوده باشه=)))))))

حالا اون ۲۰کا کاتایی که واست مونده رو با پمادای سوختگی و لیدوکایین خوب میکس کن بمال که یکم از درد رعد و برقای زئوس کم‌ کنه و جای سوراخ نوک کلاغا حس نشهD=

پ.ن۱:حسین تی.ان.تی تیر هوایی داری رگباریD=

پ.ن۲:حاج ممرض فدایی داری برق جنوب شرقو وصل کن مهندس که دوباره میخوایم تو واندرشون گلخونه تولید نارگیل بزنیم

پ.ن۳:آقا پول امیرعلی رو بریزین حداقل یه جا لب و دهن نباشین=))))

افتتاح چاه نفت شعبه ی دوغوز ابادو تبریک میگم=)))

• یکی بیاد در مورد این لینک یه توضیحی بده که چرا واندر زن رو با 1 ک کاتا زده!!!

حتا اگر همر در حال صفر شدن و زیر اتک باشه بازم هزار تا کار میشه کرد.

یک میل دف هم میریختی روش پوشش میکردی صفرم میشد یه بیگ میدادی یه بیگ میگرفتی. تمام خاصیته اون همر به زدن واندرش بود که کاتا نزد. (با توجه به وضعیت سرور)

در اخر بگم اگر یک میل دف نداشتین روش بریزین به جای اینکار اکانتو با همر حذف میکردین بهتر بود. دف کشتین چی بشه.

در کل جای توجیح ندارد و اب قطع شده است.

مدیریت بحران و لیدری صفر

انظباط صفر خخخخ

همین کارا رو میکنید که زیوس فضا گرفته. اقا هادی که کلا از جو خارج شده

الان میان میگن وقت قبلی بگیر تا ریپلایت کنم. حیف که تو فروم هواتو دارن. واقعا حیف.

پ ن: ارمین جان شما هم با حرکتهایی که در این چند سرور زدی اسکار مرام و معرفت گرفتی. یه نصیحتی بهت میکنم: بعضی موقعها بهتره ادم دیگه چیزی نگه. فقط اروم از کادر خارج بشه.

پ ن: فرامرز جون واسه پیگیریات مرسی. خخخ

پ ن: میدونم که همتون از دست من شاکی هستین ولی من حقیقت رو میگم و برام مهم نیست خخخ

• اگه همر 8 سرور از نظر شما دمپایی حساب میشه و واقعا به عقلتون شک میکنم چ خوبه که لینکارو کامل بزاریم نه سلیقه ای

wowi_125466.jpg

سلام دوست من(!)

با توجه به مغلطه ای که انجام دادید خواستم نکته ای رو اشاره کنم شاید جالب باشه برای خودتون و دوستان پیگیر فروم !

اینکه این همر الان رنک 8 سرور هست به این معنی نیست که واقعا سطح سرور در همین حد بوده(اختلاف همر رنک 7 سرور با همر رنک 8 که شما بودید بسیار زیاد می باشد) همر های بهتر و قشنگ تر در ساید جنوب شرق تبدیل به علامت سوال شدند و همر هایی نیز از شمال به واندر جنوب غرب برخورد کردند:)) یعنی اگر منطقی و منصفانه نگاه کنیم این همر در بهترین حالت رنک 20 تا 25 سرور بوده:)

تعداد روزهای که جنگ آمور هم گرفتید کمی بیشتر از 10 روز میباشد !

التماس تفکر

• الان میخوایی بگی ما نوب بودیم که این همر نیست دمپاییه

بعله اقا ما نوبیم اینم دمپاییه

همر جنوب غرب از همر ما کوچیکتر بود

همرای دیگه جنوب شرق فقط همر علی کینگ و همر امین لیدو کایین از این همر سایزش بزرگتر بود

در اخر اینکه همر رنک 8 که همر ما بود با رنک 6 و 7 اختلاف فاحشی نداره اینو به این دلیل میگم که تو رنکینگ تو یه تایمی ازشون جلو افتادیم و بعدش تو شارژ یه خورده بدون جنگ اموز شارژ داشتیم رد شدن از ما

حالا شما بگو دمپایی ما هم میگیم دمپایی لا انگشتی

این همر بدون هیچ صنعتی بازیو بات ساخته شده به صورت کاملا سنتی

باشد که رستگار شوی

• من جایی از حرف هام گفتم شما نوبی ؟!!! گفتم مغلطه کردی الانم داری همون کار ادامه میدی(!)

همر های صفر شده از جنوب و همر های زده شده به واندر جنوب غرب از طرف شمال که لینک هاش هم هست مشخصا از همر الان شما بعد n روز باز بزرگتر بودند که خود گویای درستی حرف من هست که همر شما الان همر 8 سرور شده نه از اول 8 سرور بوده:)))) پس شما هیچ زمانی از همر 6 و 7 سرور جلو نزدید!

همر 7 سرور تا جایی که من میدونم 590 کی گرزی و حدود 140 کی شوالیه و 23تا 24 کی کاتا داره اگر اختلاف زیاد نیست کم هم نیست:))

من در مورد نحوه ساخت همرتون که سنتی هست یا صنعتی نپرسیدم :) چون پارامترهایی دیگه در این جریان دخیل میشه که از حوصله من خارج هست توضیحش....

موفق باشی

• دوست عزیز بهتره بری پست هارو دوباره بخونی از اول

اصلا ما صحبتی از رنک همر اول نکردیم

اومدیم گفتیم همر کشیدیم سایزش این بوده گفتن دمپاییه وضع موجود سرور رو گفتیم که رنک 8 سرور بود حالا شما میگی با محاسبات ما اگه فلانی ها نمیخوردن رنکت میشد 20 اصلا ما میگیم 100

مغلطه رو حالا من میکنم یا شما

راجع به جنگ اموز هم گفتم 10 روز مفید دست ما بود اون سه چهار روزی که شما میگی بیشتر دستت بوده هیچ شارژی نشده دلیلشم این بوده که تا سرور بعدی شارژ داشتیم

در کل بضاعت ما همینقدر بوده

از ما بپذیرید

موفق باشی

• لا اله الا الله :)))))))))))

آقا ببخشید خلاصه، بخدا من میخواستم از شر این همر 2 هفته اول بازی راحت بشم که نذاشتین :))))

ایده من اینه که دیگه کاریشون نداشته باشیم و این نقشه و کتیبه‌ها رو هم پس بدیم که یه چند راند واندر رو بالا ببرن و یکم حال کنیم :))

موفق و پیروز باشید.

NorthWest Is That Remains

!Dont Say Drama

The post was edited 1 time, last by Mehdi x13 ().