مشکل ثبت نشدن اطلاعات

• وقتی سعی میکنم دهکده رو عوض کنم خیلی خوب انجام میشه ولی موقعی که یک اپدیت انجام میدم صفحه یهو سبز میشه بعد برمیگرده روی صفحه منابع دهکده قبلی

یا مثلا زمانی که میخوام اپدیت کنم بعضی مواقع تا چند بار باید کلیک کنم اما هیچ اتفاقی نمیفته و مجبور میشم صفحه رو دوباره لود کنم و خیلی روون این بار اجرا میشه

ممنون میشم پیگیری بشه چند نفر از دوستام هم مشکل منو داشتن(تموم مشکلات بر روی گوشی اتفاق میفته روی پی سیم مشکلی نی)

منتظر نباش خدا انتقامتو بگیره، خودت جوری انتقام بگیر که خدا ایستاده تشویقت کنه!

2018-2019

ts29.travian.com Captain price LOS

??? ts1.travian.ir molla TM

ts4.travian.ir Vendetta TM DEL

ts19.travian.ir Alireza4336 WIN

2019-2020

??? ts20.travian.com Amir Naj

• برو خدارو شکر کن گیر کد کپچا نیفتادی دو روزه تصویر اتوبوس ماشین، چراغ راهنمایی تیک میزنم هنوز نتونستم وارد اکانت بشم، همش میگه دوباره امتحان کنید، یک اشتباهی کردیم رمز اکانت رو تغییر دادیم
    مسئولین هم ماشالله ده روزه نمی تونن مشکل خرید گلد رو حل کنند، یکی نیست ازشون بپرسه شما اصلا بلدین کاری انجام بدین،

شغلم حسابداریست اما چندان اهل حساب و کتاب نیستم

• برو خدارو شکر کن گیر کد کپچا نیفتادی دو روزه تصویر اتوبوس ماشین، چراغ راهنمایی تیک میزنم هنوز نتونستم وارد اکانت بشم، همش میگه دوباره امتحان کنید، یک اشتباهی کردیم رمز اکانت رو تغییر دادیم
    مسئولین هم ماشالله ده روزه نمی تونن مشکل خرید گلد رو حل کنند، یکی نیست ازشون بپرسه شما اصلا بلدین کاری انجام بدین،

رمز اکانتتون را عوض کنید

این مشکل حل میشه