مصاحبه با بزرگان تراوین

• سلام و عرض ادب خدمت همه ی دنبال کنندگان فروم

بیش از یک دهه از شروع تراوین میگذره و قطعا خیلی از بازیکنان تراوین در حال حاضر دیگه بازی نمیکنن . به نظر من در فروم یک قطعه پازل گمشده وجود داشت و اونم همین قسمتی بود که صحبت های بازیکنان بزرگ تراوین در اینجا به یادگار گذاشته بشه . با کمک شما عزیزان و همکاری مدیران محترم فروم و همراهی بزرگان تراوین امیدوارم بتونیم به این مهم دست پیدا کنیم .

قطعا افراد زیادی در ذهن بنده حضور دارن که بتونم باهاشون مصاحبه کنم و به یادگار در اینجا قرار بدم اما شما هم میتونید فرد مورد نظر خودتونو در اینجا اعلام بکنید که بنده زودتر با اون شخص مصاحبه کنم .

همچنین سوالاتی از پیش نوشته شده آماده کردم اما شما هم میتونید سوالات خودتونو در همینجا پست کنید تا اون سوالاتو هم اضافه کنم .

قطعا پیام های شما عزیزان در این تاپیک به بنده دلگرمی میده تا بتونم این قسمت خالی از تراوین ایرانو با کمک شما پر کنم .

▁▂▃▅▆ P!shva Family ▆▅▃▂▁

SouthWest is our home

• یوسف جان گزینه های در دسترست کیا هستند ؟

من پیشنهادم از ۳ دات هست اگه تو گزینه هات هستند کسایی از سال های 86/87

سلام امین جان

تمامی بزرگان تراوین و تمامی بازیکنان تراوین حتی کسایی که به تازگی شروع به بازی هم کردن توی ذهن بنده هستند .

اما در مورد گزینه های در دسترس که خب اگر الان در حال بازی باشن خیلی راحت تر میتونم باهاشون در ارتباط باشم اما اگه چندسالی باشه که بازی نکرده باشن یکم سخت میشه پیدا کردن اون اشخاص .

ممنونم از پیشنهاد خوبت داداش . از 3 دات در حال حاضر در ذهن بنده آقا مازیار ( اکانت a-yousefi) هستن که فک میکنم بتونم باهاشون ارتباط برقرار کنم و افتخار بدن باهاشون مصاحبه کنم .

SouthWest is our home

• سلام امین جان

تمامی بزرگان تراوین و تمامی بازیکنان تراوین حتی کسایی که به تازگی شروع به بازی هم کردن توی ذهن بنده هستند .

اما در مورد گزینه های در دسترس که خب اگر الان در حال بازی باشن خیلی راحت تر میتونم باهاشون در ارتباط باشم اما اگه چندسالی باشه که بازی نکرده باشن یکم سخت میشه پیدا کردن اون اشخاص .

ممنونم از پیشنهاد خوبت داداش . از 3 دات در حال حاضر در ذهن بنده آقا مازیار ( اکانت a-yousefi) هستن که فک میکنم بتونم باهاشون ارتباط برقرار کنم و افتخار بدن باهاشون مصاحبه کنم .

سلام یوسف جان

ممنون ازلطف شما که منو قابل دونستی اما من کجا وبزرگی کجا!!!

من سعی میکنم اگه بشه دوستان قدیمی تری دات رو راضی کنم بیان اینجا برای مصاحبه ایشالا اگه راضی بشن خیلی خوب میشه کسانی که مدنظرمن هستن درحال حاضر ودرارتباطم باهاشون درحدودی اردشیر مسعودفولادوند(اکانت ارما استار تری دات ارمی) البرزکه با خدا بیامرز نیما رواکانت رونجر بودن و محمدعلی وگنس ومهدی پنتر هستند ببینم اگه قبول کنن(که بعید میدونم انقدرکه همشون تراوین زده شدن;))

اما کسی که من خیلی دوست داشتم بازم بتونم باهاش صحبتی داشته باشم میثم لیدر اتحادنکسوس توسرور تست وتا اواسط سرور یک راند یک هست ایشون بسیار بازیکن قوی وبه همون نسبت با اخلاقی بودند تو تراوین ایران وامیدوارم بشه باز باهاشون هم کلام بشم اگردوستانی هستند از شهر اراک وایشون رو میشناسن خیلی خوشحال میشم بهشون اطلاع بدن شاید راضی بشن بیان اینجا صحبت کنن.

موفق باشید

Ir1 2009-2010-Motzart 3DOTNWG
    Ir8 2010-2011Tondar 3DOTNW
    ????????????????Ir2 2011-2012

• سلام خدمت شما

پیشنهادی از طرف یکی از مدیران داده شد و من لازم دونستم اینجا باز گو کنم

دوران قدیم فروم یک تاپیک صندلی داغ داشت
    که هر هفته اسم چند نفر رو کاندید میکردن که کدومشون بشینه رو صندلی
    هر یک از دوستان رای بیشتر میورد کاربرها تا ۱ هفته ازش سوال میکردن و اون جواب میداد
    هفته بعد دوباره کاندید ها و رای گیری تکرار میشد ..

در اخر تیم مدیریت فروم از پیشنهاد شما استقبال کرده و اماده همکاری با شما هست

دستم بوی گل میداد ، مرا به جرم چیدن گل محکوم کردند

اما هیچکس فکر نکرد شاید من شاخه گلی کاشته باشم

odn7_moderator.png

لطفا قبل از ارسال پست «قوانین انجمن» را مطالعه کنید

پست 2 بار⁦⁩ ویرایش شد، آخرین بار توسط A y N a Z ()

• سلام و درود به اعضای محترم انجمن تراوین ایران

اومدم خودم بگم اما دیدم آیناز زحمتش رو کشیده

ولی حالا که چنج یوزر کردم دیگه پست میذارم:دی

دیشب داشتم به دوستان مدیر راجع به صندلی داغ میگفتم .

اون قدیم و زمان قبل فیلتر.ینگ ما یه تاپیک به نام صندلی داغ داشتیم که اتفاقا خیلی هم مورد استقبال و پر بازدید بود.

به این ترتیب که، هر هفته، چند نفر کاندید میذاشتن و اعضا رای میدادن که کدوم یکی روی صندلی بشینه.

بعد اونی که رای بیشتر آورده بود ، به مدت یک هفته به سوالات سایر اعضا جواب میداد.

پس از پایان یک هفته، مجدد چند نفر دیگه کاندید میشدن و خلاصه پروسه تکرار میشد.

کسانی که کاندید میشدن هم، الزاما از بزرگان و قدیمی های فروم و تراوین نبودن؛

بلکه بچه هایی بودن که تو فروم فعال و شناخته شده بودن .

سوالات هم ، همه‌جوره بود،از سوالات‌ تراوینی تا بیوگرافی و زندگی واقعی اشخاص و ....

پیشنهاد میکنم تو این تاپیک اون روال رو احیا کنید چون فکر کنم استقبال بشه.

پ.ن : با تشکر فراوان از یوسف عزیز جهت تجدید خاطرات شیرین گذشته.

سپاس

تیرداد

latest?cb=20160122164428

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط A y N a Z: تغییر فونت ()

• سلام یوسف جان

ممنون ازلطف شما که منو قابل دونستی اما من کجا وبزرگی کجا!!!

من سعی میکنم اگه بشه دوستان قدیمی تری دات رو راضی کنم بیان اینجا برای مصاحبه ایشالا اگه راضی بشن خیلی خوب میشه کسانی که مدنظرمن هستن درحال حاضر ودرارتباطم باهاشون درحدودی اردشیر مسعودفولادوند(اکانت ارما استار تری دات ارمی) البرزکه با خدا بیامرز نیما رواکانت رونجر بودن و محمدعلی وگنس ومهدی پنتر هستند ببینم اگه قبول کنن(که بعید میدونم انقدرکه همشون تراوین زده شدن;))

اما کسی که من خیلی دوست داشتم بازم بتونم باهاش صحبتی داشته باشم میثم لیدر اتحادنکسوس توسرور تست وتا اواسط سرور یک راند یک هست ایشون بسیار بازیکن قوی وبه همون نسبت با اخلاقی بودند تو تراوین ایران وامیدوارم بشه باز باهاشون هم کلام بشم اگردوستانی هستند از شهر اراک وایشون رو میشناسن خیلی خوشحال میشم بهشون اطلاع بدن شاید راضی بشن بیان اینجا صحبت کنن.

موفق باشید

سلام آقا مازیار عزیز

شکست نفسی میکنید بزرگوار .

این بزرگانی هم که شما نام بردید که اگه بتونم باهاشون ارتباط برقرار کنم که واقعا عالی میشه .

سلام خدمت آیناز خانوم و آقا تیرداد عزیز

خیلی خوشحالم که این تاپیک دیده شد و مورد استقبال قرار گرفته .

در واقع من در نظر داشتم یه یادگاری از بازیکنان تراوین در اینجا باقی بمونه وو برای همین توی فکرم این بود که مثلا من اینجا اعلام میکنم قراره از آقا مازیار مصاحبه کنم و یه هفته مهلت میدادم که اگه کسی سوالی داشت در اینجا قرار بده ، من سوالاتو جمع آوری میکردم به اضافه سوالات ثابت در پی وی برای ایشون میفرستادم و در نهایت پس از گرفتن جواب از ایشون ، سوالات + جواب ها رو در اینجا در قالب یک پست ارسال میکردم .
    درمورد اینکه حتما از قدیمی ها باشند ، در نظر داشتم حتی بازیکن های جدید رو هم باهاشون مصاحبه کنم اما خب واقعا اون روز که داشتم این تاپیکو باز میکردم تو این حال و هوا بودم که مثلا افرادی مثل این بزرگانی که اقا مازیار نام بردن و دیگه بازی نمیکنن چرا ازشون هیچ یادگاری نمونده تو اینجا و برای همین چنین اسمی برای این تاپیک انتخاب کردم .

اما در مورد پیشنهاد شما که باید عرض کنم واقعا پیشنهاد به جا و زیبایی بود و کاملا موافقم و بنده در خدمت شما هستم .

پس با این وجود فک میکنم این تاپیک باید حذف شه چون پست اولی که در این تاپیک هست معرف صندلی داغ نیست .

SouthWest is our home

• با سلام

پیشنهاد میکنم با اشکان فریدام مصاحبه کنید شخصا چند تا سوال بی پاسخ دارم :دی

سلام

به امیدخدا قراره این تاپیک به تاپیک دیگه ای با محوریت صندلی داغ تغییر پیدا کنه . که به امید خدا به زودی اون تاپیک راه اندازی میشه .

اتفاقا پیشنهاد زیادی بود مبنی بر اینکه اشکان بشینه اول رو صندلی : دی

SouthWest is our home

• این تاپیک به صندلی داغ انتقال داده شد.

دستم بوی گل میداد ، مرا به جرم چیدن گل محکوم کردند

اما هیچکس فکر نکرد شاید من شاخه گلی کاشته باشم

odn7_moderator.png

لطفا قبل از ارسال پست «قوانین انجمن» را مطالعه کنید

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط A y N a Z ()