صندلی داغ

• سلام و عرض ادب خدمت همگی :thumbsup:

تاپیک صندلی داغ با توجه به درخواست های شما عزیزان زده شد

هر هفته چند نفر از دوستان کاندید میشوند و شما میتونید به شخص مورد نظرتون رای بدید شخصی که بیشترین رای را اورد

میتونید تا یک هفته ازشون سوال هاتون رو بپرسید

چنان چه فرد انتخاب شده تا 48 ساعت جواب سوال های شما رو نده جای ان به نفر دوم داده خواهد شد

توجه : لطفا اسم اشخاص مورد نظرتون رو برای من یا YousefRitalin پ.خ یا پ.م کنید

لطفا تا زمان انتخاب شدن نفر اصلی از گذاشتن پست خودداری کنید

سپاس

دستم بوی گل میداد ، مرا به جرم چیدن گل محکوم کردند

اما هیچکس فکر نکرد شاید من شاخه گلی کاشته باشم

odn7_moderator.png

لطفا قبل از ارسال پست «قوانین انجمن» را مطالعه کنید

پست 8 بار⁦⁩ ویرایش شد، آخرین بار توسط A y N a Z ()

• کی بشینه رو صندلی ؟؟ 109

1. اشکان فریدام (41) 38%
    2. مجید اخیلیوس (37) 34%
    3. ایدین (25) 23%
    4. مازیار (6) 6%

سلام دوستان

کاندید های این دوره افراد زیر هستن

1. ASHKAN
    2. a-yousefi
    3. Eyedean
    4. Majidddddddd

تاریخ اتمام رای گیری 48 ساعت دیگر هست

odn7_moderator.png

پست 4 بار⁦⁩ ویرایش شد، آخرین بار توسط A y N a Z ()

• سلام دوستان

دیده شده اخیرا اکانت های فیک (مولتی) ساخته شده برای رای دهی ؛ رای های این اکانت ها فاقد اعتبار بوده و در پایان نظر سنجی کسر خواهد شد .. لطفا به نظرات یک دیگر احترام بزارید و بیشتر از یک رای ثبت نکنید ...

سپاس

odn7_moderator.png

پست 3 بار⁦⁩ ویرایش شد، آخرین بار توسط ASHKAN: به درخواست همکار :) ()

• سلام خدمت همه عزیزان

رای گیری به پایان رسید

مجید اخیلیوس با تعداد ۳۳ رای ( واقعی ) کاندید اصلی این دوره شد شما عزیزان میتونید از الان تا 5 روز دیگر سوال هاتون رو بپرسید

توجه : همه نوع سوالی آزاد هست اما کاندید منتخب میتونه اگر سوالی که ازش شده خیلی شخصی باشه و علاقه ای به جواب دادن نداشته باشه اعلام کنه و سوال بعدی رو جواب بده ..

لطفا از پرسیدن سوال های تکراری ؛ مکرر و تبدیل کردن تاپیک به اسپم کده خودداری کنید ، تا همواره این تاپیک جذابیت خودش رو داشته باشه و کاربری که روی صندلی نشسته بتونه جوابگو همه باشه

سپاس

odn7_moderator.png

پست 7 بار⁦⁩ ویرایش شد، آخرین بار توسط A y N a Z ()

• خوب خودم چراغ اولو روشن میکنم :))) مجید بهترین بازیکن تو تراوین از نظرت کیه فقط یه انتخاب اگه داشته باشی:)) پارتی بازیم نکن! کیو انتخاب میکنی یه بازیکن خوب از نظر تو باید چه معیاری داشته باشه :دی

• سلام مجید

خوبی؟
    خوش می گذره؟
    بریم سراغ سوالا؟
    رفتیم!
    خودتو تو یه جمله تعریف کن؟
    اولین چیزی که تو سختیا بهش متوسل میشی چیه؟
    بین بچه های تراوین از کی بیشتر خوشت میاد؟
    نظرت در مورد تراوین چیه؟
    مهمترين و پر تكرارترين نصيحتي كه باباتون بهتون كرده چی بوده؟
    هیجان انگیز ترین كاری كه كردین چی بوده؟ سقوط از ارتفاع.. مسابقه اتومیبل رانی یا.....
    توی اوقات بیکاری چه کارهایی انجام میدی؟
    اگر قرار باشه یه مسافرت بری دلت میخواد کدوم کشور باشه؟
    چه نوع سبك موسبيقي رو ميپسنديد؟
    وقتی عصبانی میشی چی یا کی یاچه کاری بهت آرامش میده؟
    بهترین خبری که دوس داری بشنوی چیه؟
    زیباترین جمله از نظر شما؟
    بهترین درسي كه در زندگيت گرفتي چي بوده؟
    در حال حاضر اصلیترین مشغلت چیه؟
    اگه 5 روز قرار باشه تنها باشي كجا رو واسه تنها بودن تو اين 5 روز انتخاب ميكني ؟ چرا؟
    اگه به یکی پیشنهاد دوستی بدیو ردش کنه عکس العملت چیه؟
    هیجان و تعریف کن؟دوسش داری؟
    الان چه حسی داری؟
    فصل مورد علاقه؟ غذای مورد علاقه؟ حیوان مورد علاقه؟ رنگ مورد علاقه؟ درس مورد علاقه؟
    بدترین روز زندگیت؟ بهترین روز زندگیت؟
    خوشبختی یعنی؟
    یک جمله زیبا بگو!
    خوشبختی رو توی چی میبینی!
    یشتر لباسات چه رنگیه؟
    چه آهنگ هایی گوش میدی؟
    طرفدار چه تیمی هستی؟
    اگه دنیا بهت بدن چیکار میکنی؟
    .بهترین اسباب بازی دوران کودکیت؟
    .وقتی ناآرومی تو کجا و از چی آرامش میگیری؟
    .عوارض جانبی معروف شدن از نظر تو چیه؟
    .جسارت رو به چه چیزی تعبیر میکنی؟
    وقتي مدرسه ميرفتي از اون بچه هاي شرّ بودي يا آروم؟
    چند بار از دست معلمت كتك خوردي؟
    بدترين دعوائي كه تو مدرسه كردي با كي بود؟ زدي يا خوردي؟
    هيچوقت كتاب بغل دستيتو يواشكي خط خطي كردي؟
    هيچ شده بود دست تو دماغت كني و بماليش به پشت لباس همكلاسيت؟

بریم سراغ سوالای تراوینی؟

اول از همه چه سالی با تراوین آشنا شدی؟
    اولین سرورت کجا بود؟
    دلت می خواد دیگه تراوین بازی نکنی؟
    بهترین پلنی که تو عمرت دیدی چی بوده؟
    بهترین پلنی که انجامش دادی چی بوده؟
    تا حالا فارم شدی؟
    کتیبه ی مورد علاقت؟
    کثیف کاری کردی؟
    کثیف کاری دیدی؟ :|

نظرتو راجب اسمای زیر بگو :

ارش10

ایدین

پیمان

علی کینگ اس ای

واسه القاب زیر یه اسم نام ببر :

بهترین لیدر کل :

بهترین دوال :

بهترین پلنر:

بهترین دف کور :

بهترین هولدر :

بهترین بازیکن :

بهترین کتیبه :

بهترین ساید :

بهترین متا :

بهترین نژاد :

بهترین شخصیت :

بهترین پروفایل :

بهترین خاطره :

بهترین سرور :

بهترین دختر تراوینی :دی

کدوی یکی از سوالا بالایی از نظرت بهترین بود؟

می خوای بازم سوال بپرسم یا بمونه واسه بعد؟

صندلی داغ شد؟ :|

پست 3 بار⁦⁩ ویرایش شد، آخرین بار توسط A y N a Z: درخواست کاربر / برطرف کردن فاصله بین خطوط ()

• سلام و عرض ادب خدمت همگی دوستان

جا داره اول یه تشکر کنم از دوستان عزیزی که بنده رو مورد لطف قرار دادن و قابل دونستن بشینم رو صندلی داغ :d

زمانی که یوسف بهم پی ام داد فکر نمیکردم قراره اولین نفر بشینم رو صندلی وگرنه پیشنهادشو قبول نمیکردم حالا هم در عمل انجام شده قرار گرفتم :d

مشغله کاریم یکم زیاد شده ولی سعی میکنم تا حدی که بتونم پاسخگو سوالات به صورت مختصرباشم

اگه در جواب هایی که میدم اسمی از قلم میوفته پیشاپیش عذرخواهی میکنم به قول معروف "از دل برود هر انکه از دیده برفت"

• خوب خودم چراغ اولو روشن میکنم :))) مجید بهترین بازیکن تو تراوین از نظرت کیه فقط یه انتخاب اگه داشته باشی:)) پارتی بازیم نکن! کیو انتخاب میکنی یه بازیکن خوب از نظر تو باید چه معیاری داشته باشه :دی

کلا بازی کردن سبک های مختلفی داره مثلا یکی پاپ باز خوبیه یکی ریدر یکی دفساز یکی اتکر به نظر من هر کی میتونه توو یه سبکی بهترین باشه بسیاری از اکانت های خوب و موفق چه قبل و چه بعد از فیلتر به صورت تیمی اداره میشد و میشه به صورت انفرادی خیلی کم بود اما حالا که اصرار داری نام ببرم و اسم بگم :d جمع بندی کنم همه چیو با هم در نظر بگیرم و فقط 1 انتخاب داشته باشم قبل فیلتر پویان ne hero بعد فیلتر آرش 10

به نظر من یه بازیکن خوب در تراوین اولین معیار تایم آزاد باید داشته باشه قدیم میگفتن موفقترین بازیکن بیکارترینه الان بحث هزینه هم بهش اضافه شده موفقترین بیکارترین و پر هزینه ترین میشه

این دو عامل و بذاریم کنار از نظر من بهترین شخصی میشه که هوش بالایی داشته باشه و حسابگر خوبی باشه از لحاظ روحی نترس و جنگچو باشه و توانایی اینو داشته باشه که بتونه در کوچیکترین زمان بهترین تصمیمو بتونه بگیره

• هادی جون 2تا سروره داری کنار ما بازی میکنی این همه سوال داشتی و خبر نداشتم :D

یادمه سرور6 راند2 قبل فیلتر همزمان رنک1 پاپ و رید بودم از یه مجله اومدن واسه مصاحبه خبرنگاره اینقدر سوال نپرسید که تو پرسیدی :d

• عرفان جان قدیم که ما بازی میکردیم تعداد پلیرها زیاد بود و زمانی که ریجستر میکردی بیشتر مواقع 3.4تا پلیر خوب میوفتادن کنار هم تایم اول بازی هم که کاتا نبود واسه اینکه بتونی اون مرحله اول بازیو رد کنی بیایی بالا باید محدوده رو فارم میکردی که در نهایت طرف یا حذف میکرد یا فارم میشد

این لینکی که شما گذاشتی زمان سرور 2هفته بعد از کتیبه اومدی کنار ما ده زدی هیرو انداختی توش یکم کشیدیش بالا 4تا لژیون ساختی بعد زدی ده جدید مارو 2کی رید کردی بعد همون دهت صفر شده حالا میگی مارو فارم کردی؟ :)))))

یعنی واقعا با این چیزا شما خوشحال میشد و لذت میبرید؟

راه های دیگه ای واسه توو چشم اومدن هست عرفان جان:d

• تا حالا به این موضوع که یه مقدار از حجم مولتی هات کم کنی یا کلا حذفشون کنی فکر کردی؟که یه مقدار توی جریان بازی درست بیفتی و بقیه هم هدایت کنی؟

تا حالا چند بار توی تراوین تونستی واندر صد کنی

چند ساله دقیق داری بازی میکنی و تقریبی چند سرور ثبت نام کردی؟

x57_photo_2018-11-24_19-42-39.jpg

ts29.travian.com Captain price

ts1.travian.ir molla TM

ts4.travian.ir Vendetta TM

ts19.travian.ir Alireza4336

منتظر نباش خدا انتقامتو بگیره، خودت جوری انتقام بگیر که خدا ایستاده تشویقت کنه!

• هادی جان تا اونجایی که تونستم جوابتو مختصر داخل پستت با رنگ آبی دادم

• بعد از حذف همر رکوردیت :
    اولین چیزی که به ذهنت رسید ؟!

اولین نفری که بهش پیام دادی ؟!چی گفتی؟!
    اولین کاری که کردی !؟

تقصیر کی بود ؟!

اولین چیزی که به ذهنم رسید این بود که باید چنج کپشم میکردیم دوباره

اولین پیامو داخل جی پی اکانت گذاشتم گفتم دیدید گفتم جنگیش کنیم :دی

اولین کاری که کردم اومدم دیسکورد کنار دوستان

مقصر خودمون بودیم که بعد از حذف دفسازامون به خاطر رکورد همر الویتو نذاشتیم رو دفسازی الویتو گذاشتیم رو شارژ تروپ

• به نام خدا

سلام عرض می کنم خدمت عزیزان تراوین باز.

اول تشکر می کنم از این ایده که باعث میشه در کنار جو بازی که یه مقدار غیر دوستانه هست یه جو ملایم رو ایجاد بکنه که خیلی خوبه و باعث همگرایی و مشارکت بیشتر میشه بین بازیکنانی که گاها چندین سال هست که داخل یک دور رقابتی بسته مجال اینکه راحت تر با هم در تعامل باشند رو نداشتند.

مجید جان خارج از جو بازی ما با همه رفاقت داریم و شما هم جز برترین بازیکنان تراوین هستی.

سوال اول من اینه که چرا با اینهمه صرف هزینه توی هر سرور ،اما وسطای سرور از ادامه بازی مایوس میشی؟!

سوال دوم اینه که از کدوم بازیکن توی بازی 'بیشتر' بدت میاد و چرا؟!دوست داشتی در کنار کدوم بازیکن بازی کنی ولی هنوز فرصتش پیش نیومده؟!

سوال سوم اینه که بیشترین تایمی که در روز برای تراوین گذاشتی چقدر بوده و بیشترین هزینه ای که کردی برای یه سرور چقدر بوده؟!

پ.ن:اشکان از صندلی داغ با هر ترفندی فرار کردی کاکو.طوری نیست.

شاد باشید.

TT 2011.ir
    Final 2012.com
    Ts2.ir : Holder-Winner
    Ts8.com
    TT 2014.com
    Ts5.com-Birthday : Holder-loser
    Ts3.ir-r1 : B a y G o s h
    Ts6.ir-r1 : RianT-TeaM
    Ts1.ir-r3 : B a y G o s h
    Ts1.ir-r4 : B a y G o s h

• سلام
    من کلا بعد از فیلترینگ هر سروری بازی کردم تا میدگیم بیشتر نبوده هر سروری هم ترک کردم دلیل خاص خودشو داشته از آخری شروع کنم سرور1 راند4 دلیل حضورم اون کری معروف 3به1 توسط اشکان و بهنام بود وگرنه سرور6 داشتم تکی رو اکانت خودم بازی میکردم که سرور6 و فدای سرور1 کردم اومدم با آرمین سرور1 رو 1اکانت از همون اول هم پلن اکانتمون اندگیم نبود اومده بودیم تا زمانی که لذت میبریم از بازی بمونیم و موندیم و اون اتفاقات تظاهر به پاکبازی و جذب پلیر به اون روش اتفاق افتاد که حذف کردیم سرور2 راند1 هم که اردشیر گفت حذف دسته جمعی کنیم ما هم گفتیم باشه سرور1 راند1 در برهه ای از زمان بازی من و هادی به مشکل خوردیم و شناخت قبلی نسبت به هم نداشتیم یه شب حضوری که با آرش صحبت کردیم من به این نتیجه رسیدم که باعث درگیری داخلی توو ساید نشم و گفتم اکانتمو حذف میکنم که داستان صابر پیش اومد و در نهایت من از سرور رفتم و سرور بعدیش با هادی هم اوکی شدیم و کنار هم بازی کردیم این سرور دو ایکس دومین سروره که با هادی کنار هم هستیم و کلا از سبک بازی کردن هادی لذت میبرم سرور1 راند2 هم دلیل رفتنم صلاح به گفتن و باز کردنش نیست این قضیه 4تا سرور بعد از فیلتریه که من هیچکدومو تا آخرش نموندم کلی بخوام بهت بگم من پلیر اندگیم نیستم و همیشه جنگی بازی میکنم زمانی که بازی هیجان میوفته لذتی از بازی نمیبرم وتمایلی واسه ادامه دادنش ندارم ولی اگه زمانی از اول سرور تصمیم به موندن تا انتها داشته باشم میمونم در کل اگه سروری از نفراتی دعوت کنم و باعث حضورشون به صورت مستقیم در سرور بشم تا آخرش به خاطر اون عزیزان میمونم

در مورد بد اومدن من یه اخلاقی که دارم سرور که تموم میشه از خیلی از نفراتی که ازشون بدم میومده برام تموم میشه یعنی کلا آدم کینه ای نیستم ولی واسه یه سری از دوستان این قضیه ادامه داره و از هر سرور به سرور بعدش منتقل میکنن که خب منم مقابله به مثل میکنم اینکه دوست داشتم کنار کدوم بازیکن بازی کنم وقتی یه سرور بازی کنی با هر 4تا ساید بجنگی و متا بشی تقریبا میشه گفت کنار خیلی ها بازی کردم

در مورد سوال سومت هم عرض کنم اون اوایلش که تازه بازیو یاد گرفته بودم چی به چیه یه روزهایی بود از 24ساعت 20 ساعتشو بازی میکردم در مورد هزینه هم من کلا سیستمم داخل زندگی واقعیم هم جوری نیست بشینم آمار دقیق در بیارم بعد از این همه سال هنوز درآمد دقیق ماهانه ام مشخص نیست پر هزینه ترین سروری که بازی کردم سرور8 راند2 بود که چیزی در حدود 1سال و 4ماه طول کشید و اون موقع ها سیلور فرو.ش اینها نبود واسه تبدیل گلد به سیلور خیلی هزینه میشد قدیم نهایت 4.5تا مولتی داشتم که با سیستم و نت جدا بازی میکردم روشون و هرزگاهی یه گلدی واسشون میزدم ولی این سرور نسبت به سرورهای دیگه هزینه مولتی بازی رفته بالا چون واسه هر مولتی باید 1 وی پی اس بگیرم تا 100% بن نشه الان هر سرور میانگین بگیریم بین 800تا 1میل هزینه میشه ماهانه

• سلام مجید جان

اقا اولین باری که با تراوین آشنا شدی کجا بود و کی بود و چی شد ؟

سلام مسیح جان

اولین بار توو یاهو مشغول روم گردی بودم:d که تبلیغ تراوین برام اومد و بازی و از سرور6 راند1 شروع کردم و کلا اصول اولیه بازی و از نگار01 یا n j یاد گرفتم بعد یه اکانت بود به اسم monoz اگه اشتباه نکنم به نام محمد که باتو طریقه هندلشو بهم معرفی کرد و بعد با ایمان که اسم اکانتشو فراموش کردم آشنا شدم که غارت کردن و فارم کردنو ازش یادگرفتم بعد با محمد از اکانت iran و ایمان یه اتحاد 3نفره زدیم شروع کردیم به زد و خورد بعد رفاقت با ممد خیلی زیاد شد و تا زمانی که ازدواج کنه همیشه با هم رو یه اکانت بودیم