صندلی داغ

• سلام خوبی فاطمه جان

بله مگه میشه شمارو نشناسم از روز اول سرور دیسکورد هستیم در خدمتتون

والا واسه شماها که میرید سوال هارو کپی پیست میکنید راحته من باید 1ساعت بشینم فقط تایپ کنم تا همه جواب هارو بدم تازه فالبداعه بخوام جواب بدم و هیچ فکری روش نکنم :d

خدا ازش نگذره اونی که مارو انداخت رو این صندلی :))))

• سلام مجید جان

نمیدونم تایم سوال و جوابت تموم شده یا نه اما این رو اگر جواب بدی خیلی خوب میشه.

سرور 1 که با هم رقیب بودیم گفتی متایی وجود نداره و متا یعنی نپ یا مستعمره شدن...الان توی سرور 2 ایکس من احساس کردم شمال شرق دقیقا شده زیرتانکی واسه شمال غرب مخصوصا آرش 10X/ (آرش مخلصیم:دی)

و چیزی که من به یاد دارم و کم و بیش از آرش دیدم نمیاد واندرش رو بزنه به اسم متا (امیدوارم این سرور سوپرایز کنه).. خواستم نظر خودت رو راجب این زیرتانکی شدن شمال شرق بدونم و اینکه اگر واندر در شمال غرب بالا رفت و شمال شرق با وجود این جدال های سخت

و نفس گیر سرش بی کلاه موند چه احساسی داری؟ و از نظرت بچه هایی که توی شمال شرق بازی میکنن هم همه همون احساس خودت رو دارن؟

صندلی داغه دیگه:rolleyes:

ℳℯʰʳᵃᵈ ℛ✩ℬinℋooᗪ™➸

• سلام

اشکان جواب پست شما و فاطمه نیاز به زمان داره که سر فرصت جوابشو میدم

مهرادجان من خودمم نمیدونم فرصت جواب دادن تا کی هست که از شر این صندلی راحت بشم:d

این سوالو شما در تاپیک سرور هم میپرسیدی هم من جوابتو میدادم هم آرش با اینکه یکی دوتا سرور کنار آرش داخل زیوس بازی کردی ولی کامل آرش نشناختی

شما داری متای اینجارو با سرور1 یکی میکنی؟ دیگه واضح و روشن بود که اون 2تا ساید مستعمره آمرداد هستن حتی اسم اتحادها تا اخر سرور آمرداد موند و در کتیبه ها آمرداد فقط دست بگیر داشت کتیبه ای که از اون دو ساید میرفت داخل آمرداد دیگه برگشت نداشت :d بگذریم نمیخوام زیاد باز کنم اتفاقات اون سرور

اینکه شما میگی شمال شرق شده زیر تانکی شمال غرب یعنی چی؟ اگه یکم وقت میذاشتی آنالیز میکردی سرورو میدیدی که پتانسیل شمال شرق از لحاظ همر جنگی از همه سایدها بالاتر بود خب بالطبع این همر جنگی ها باید استفاده میشد میخواستی کل همرهای شمال شرق بشه واندرزن؟

از اونطرف پتانسیل شمال غرب توو همر واندرزن و اند گیم بالاتره نه اینکه شمال شرق واندرزن نداشته باشه نسبت به شمال غرب کمتره واندرزن هاش همون 3تا اکانت اول تاپ که از nw هستن هر کدوم حداقل 2تا واندرزن دارن اگه 3تا نداشته باشن شما توقع داری شمال غرب واندرزن هاشو یوز میکرد واسه جنگی؟ 1بار اون 3تا اکانت همرهای اسپانشونو بلند کردن 40تا پی ام و نامه از اون سمت اومد نزنید :))))

مهراد جان عزیزم این سبک بازی شمال شرق زیر تانکی نیست اسمش جنگیه از اونجایی که من خودم سبک بازیم جنگیه بالطبع اون عزیزان که اومدن کنار ما بازی کنن و تیم کلاغ هارو تشکیل بدیم این سبک بازیو میپسندیدن

برای پلن ها هیچ همری در شمال شرق به اجبار گرفته نشد و هر همری اومد داخل پلن ها به خواسته خود صاحب اکانت ها بود تمام اونهایی که دیوار شد همرهاشون هیچوقت از بازی دلسرد نشدن و باز ریکاوری کردن و لذت بردن از بازی خودت در گروه تلگرام شمال شرق بودی و هستی میدیدی جو به صورته هر چند به صورت دو جانبه هم واسه آرمین آقازاده بازی کردی هم علی کینگ اس ای :)))))

در نهایت شما نگران متا نباش رابطه ای که بین اعضای شمال برقرار شده اونقدر نزدیک و دوستانه هست که حتی اگه زمانی هم من نباشم این متا نمیشکنه و هیچ سایدی زیر پرچم اون ساید نمیره هر دو ساید زیر یه پرچم هستن به اسم شمال

در آخر بهت پیشنهاد میکنم این سوالو داخل همون تاپیک از آرش هم بپرسی جوابتو از آرش هم بگیری

• سلام و عرض ادب خدمت شما عزیزان

امیدوارم که تا اینجای این تاپیک به شما خوش گذشته باشه چون به ما که خوش گذشته فقط فک کنم به اقا مجید زیاد خوش نگذشته :دی

خلاصه بعد چند روز تحمل ، دوستان دیگه نتونستن تحمل کنن و شروع به دیسلایک کردن و از آقا مهرداد میشه به عنوان اولین دیسلایکی صندلی داغ نام برد :دی

مهرادجان من خودمم نمیدونم فرصت جواب دادن تا کی هست که از شر این صندلی راحت بشم:d

آقا مجید شما تا روز چهارشنبه مورخ 29 اسفند روی صندلی هستید ... پس ، دوستان عجله کنید که این فرصت معلوم نیست دوباره تکرار بشه و بتونیم آقا مجیدو راضی کنیم که رو صندلی بشینه :دی

خبر بعدی اینکه به امید خدا روز پنجشنبه نفرات جدید برای رای گیری اعلام میشن .

منتظر حضور گرم شما عزیزان هستیم .

▁▂▃▅▆ P!shva Family ▆▅▃▂▁

SouthWest is our home

• بخوام بگم یه سری صحبت هایی میشه که بر خلاف قوانین فرومه اگه مدیر تاپیک مشکلی نداره ادامه بدم چون من مشکلی ندارم واسه گفتن حقایق اگه اوکیه توو یه پست دیگه کامل توضیح بدم که فکر کنم یکم طولانی هم بشه

سلام خدمت شما مجید جان سال نو پیشاپیش به شما و خانواده محترمتون تبریک میگم ؛ همینطور به همه پلیر های تراوین و خواننده های فروم

همونطور که یوسف جان بالا اعلام کرد شما تا ساعت ۱۲ امشب روی صندلی مهمان ما هستید :دی

لطف کنید این چند تا سوالی هم که مونده جواب بدید چون هم خودم حس کنجکاویم گل کرده هم این اشکان هِی اسپم میده :دی

اما سوال های آخر من

۱. دوست دارید چه شخصی کاندید دوره بعد باشه ؟

۲. آیا از بازی تو سرور ۲ایکس با توجه به حذف گسترده ساید مقابل لذتی میبرید ؟

پ.ن: بخاطر نزدیکی عید و گرفتاری های شما ؛ میتونید جواب سوال هارو تا روز انتخاب شدن کاندید جدید بدید ولی مهلت پرسیدن سوال تا ساعت ۱۲ امشب هست.

موفق باشید

ایناز

purepng.com-michael-jacksonmichael-jacksonmichaeljacksonamerican-singersongwriterrecord-producerdanceractorphilanthropist-1701528048983wu3dc.png

Heal The World Make It A Better Place

For You And For Me And The Entire Human Race

There Are People Dying If You Care Enough

For The Living Make A Better Place For You And For Me

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط A y N a Z ()

• کی بشینه رو صندلی ؟! 48

1. آرمین (20) 42%
    2. بهنام (13) 27%
    3. آیناز (12) 25%
    4. فرشید (3) 6%

لطفا تا اتمام نظر سنجی از گذاشتن پست خودداری کنید ( به جز مجید عزیز برای جواب به سوال ها )

کاندید های این دوره افراد زیر هستن

1. No MerC

2. Behnam

3. fsh

4. A y N a Z

تاریخ اتمام رای گیری 48 ساعت دیگر هست

دستم بوی گل میداد ، مرا به جرم چیدن گل محکوم کردند

اما هیچکس فکر نکرد شاید من شاخه گلی کاشته باشم

odn7_moderator.png

لطفا قبل از ارسال پست «قوانین انجمن» را مطالعه کنید

پست 14 بار⁦⁩ ویرایش شد، آخرین بار توسط A y N a Z: Tahoma ()

• سلام به همگی دوستان

اول از همه سال نو رو به همگی تبریک عرض میکنم امیدوارم سال بسیار خوب و خوشی داشته باشید پر از آرمش و سلامتی و دلخوشی و برکت

جا داره عذرخواهی کنم بابت اینکه پست های آخرو نتونستم جواب بدم واقعا از لحاظ تایمی مشکل دارم و درگیرپیچ و خم های زندگی هستم

دوست دارم آیدین کاندید باشه و به ابهاماتی که در موردش به وجود اومده صادقانه جواب بده

به شخصه الان دیگه هیچ لذتی از بازی در سرور دوایکس نمیبرم و اگه دوستان اجازه بدن با سرور خداحافظی میکنم

در هر 4ساید دوستان زیادی بودن که از بازی کنارشون لذت بردم صرفا اگه کل کلی بود واسه جذابیت بازی بود و قصد هیچگونه بی احترامی نبود

با آرزوی موفقیت واسه همه دوستان

• خب بریم سر توضیح دادن مسایل سرور6 که به تازگی تموم شد کاش میشد ویس بدی ایهمه تایپ نکنی تبریک به sw بابت 100شدن واندرشون

استارت کری های من و مصطفی از اونجا شروع شد که از من اسکات زد اون پروفایل مینوشت من مینوشتم :)))

تا یه شب با واسطه شدن آرش اس او اس همه چی تموم شد و نپ بستیم با هم

تا موقع دو سه روز مونده با اومدن کتیبه ها من داشتم بازی میکردم هر دو سرور6 و1 بعد دیدم واقعا نمیتونم همزمان دو سرور بازی کنم داشتم فکر میکردم که چیکار کنم که آرش اس و اس زنگ زد گفت شنیدم رفتی سرور1 گفتم اره گفت سرور6 چقدر هزینه کردی واسه اکانتت گفتم والا نمیدونم حساب کتاب نکردم گفت بیشتر از 3.4 تومن که هزینه نکردی گفتم نه گفت حالا که نیستی اکانتتو بده ما هزینه هایی هم که شده میدیم از اولشم که گفتی واسه ساید بازی نمیکنی مشکلی هم پیش نمیاد گفتم ne یه سری پلیر هستن سرور اولشونه با اینکه گفتم با ساید نیستم ولی پشت پرده دارم کمکشون میکنم نمیشه گفت میگم علی کینگ بهت زنگ بزنه علی زنگ زد گفت هر شرایطی داشته باشی اوکیه و اکانتت به هیچ عنوان در خلاف جهت ne استفاده نمیشه گفتم یه شرط که نه یه خواهش دارم با اکانت من اتک رو اکانت دانیال لانچ نشه گفت به روی چشم و قیمت 3.5 میلیون تموم شد و قرارشد یک روز مونده به کتیبه من جواب قطعی بدم بعد با احسان تخریب چی و امین پلانگتون جدا جدا صحبت کردم امین اوکی بود ولی حس کردم احسان ناراحت شده گفتم اوکی نگران نباش من اکانتمو حذف میکنم نمیدم به اس ای و اکانتو گذاشتم رو حذف بعد به علی کینگ زنگ زدم گفتم قضیه کنسله اکانت میره رو حذف یا میدم به ne علی گفت اگه مسیله مبلغه اوکی میکنیم مشکلی نیست گفتم اصلا بحث این نیست من سرورهایی هم بوده که 1ریال هم نگرفتم اکانتو دادم به ساید و رفتم همون سرور هم گفتم احسان از لحاظ شخصیتی فوق العاده با شخصیت و آقایی هست و از لحاظ لیدری ضعیفه چون سرور اولشه و تجربه نداره شبش داخل دیسکورد بهنام توتال sw اومد صحبت کنیم من توو صحبت هاش متوجه شدم که احسان کاملا توو مشتششه و داره ازش خط میگیره حتی یه اعتراف ریزی هم سر نپ ne با se گفت که به احسان گفته برید نپ ببنید با se زمان بخرید که دفتون اوکی بشه ولی بعد میزنید زیرش چون توو فروم چیزی اعلام رسمی نشده که من ناراحت شدم گفتم آدم برای حرفی که میزنه باید ارزش قایل بشه و یه جورایی به من امر و نهی کرد که نباید حذف کنی نه اکانتو بفروشی که اینجا بود که اکانتو از رو حذف برداشتم و گفتم من اختیارمو دست یه بچه 20 ساله نمیدم به علی زنگ زدم گفتم داداش ایمیلتو بده چنج کنم که اکانتو واگذار کردم و طی صحبت هایی که کردم با علی و امین متای ne با sw شکست و ne با se متا بست بعد دیگه وی پی اس ها مشترک شد بین هردوتامون من واسه سرور1 استفاده میکردم مصطفی اینها سرور6 این مختصر داستانی بود که الان حضور ذهن دارم من چه زمانی که با مصطفی کل کل داشتم چه نداشتم همیشه گفتم مصطفی یکی از تاپ پلیرهای آی آرعه و بازی چه کنارش چه روبروش لذت بخشه

اینم نمایی از اکانت 3.5 میلیونی :d

s6_maid_game.png

من اکانت زیاد هم خریدم هم فروختم هم رفاقتی به ساید دادم اولا هیچوقت اکانتی که تیمی بازی کردیم نفروختم هر وقت اکانتی فروختم تنهایی بودم رو اکانت و اختیارشو داشتم هر سروراکانت به صورت تیمی بوده یا به ساید دادیم یا حذف کردیم حتی زمان هایی که حذف کردیم مثل سرور2 راند1 و همین سرور1 آخری که همه مولتی ها با گلد در اختیار ساید گذاشتیم

اشکان حالا دیگه آرومت گرفت؟ :))))

• فاطمه جان شرمنده نشد سوال هاتو کامل جواب بدم کار پیش اومده باید برم معلوم هم نیست کی برگردم یه سری سوال هاتو جوابشو زیرش نوشتم

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط majidddddddd ()

• سلام خدمت همه دوستان

آرمین نو مرسی با بیشترین رای این هفته روی صندلی داغ میشینه ؛ شما میتونید از الان تا ۴شنبه ساعت ۱۲شب سوال هاتون رو از ایشون بپرسید

سپاس

دستم بوی گل میداد ، مرا به جرم چیدن گل محکوم کردند

اما هیچکس فکر نکرد شاید من شاخه گلی کاشته باشم

odn7_moderator.png

لطفا قبل از ارسال پست «قوانین انجمن» را مطالعه کنید

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط ASHKAN: تاهوما :) خودکار ()

• سلام خدمت همه دوستان

آرمین نو مرسی با بیشترین رای این هفته روی صندلی داغ میشینه ؛ شما میتونید از الان تا ۴شنبه ساعت ۱۲شب سوال هاتون رو از ایشون بپرسید

سپاس

سلام عرض میکنم خدمت دوستان و همچنین عید نوروز رو خدمت همه تبریک میگم امیدوارم سال خوبی پیش روی همه ی عزیزان باشه همچنین از دوستانی که لطف داشتن به بنده برای کاندید شدن و عزیزانی که رای دادن سپاسگزارم امیدوارم بتونم به همه ی سوال ها جواب کافی رو بدم ؛ سعی میکنم تمامی سوال های مربوطه رو جواب بدم باز اگر سوالی جا موند یا دیر جواب داده شد به بزرگی خودتون ببخشید ...

• سلام آرمین جان اول از همه سال نو رو بهتون تبریک میگم

خب سوال اول همونیه که از اقا مجید پرسیدم . تراوین رو اولین بار کی و کجا باهاش اشنا شدین ؟

سوال دوم : چند بار تا بحال در کدوم ساید ها بازی کردید ؟

سوال اخر : دوست دارین با کدوم پلیر تراوین همیشه پلی بدین ؟ پ

با سپاس

• سلام ممنون

تراوین رو اولین بار تو مدرسه باهاش آشنا شدم ( تو مقطع راهنمایی ) یه ساعت هایی داشتیم تایم فوق برنامه بود بهمون اکسل و پاورپوینت و از این چیزا یاد می دادن ۱۵ دقیقه آخرش هم تایم آزاد بود بچه ها میشستن کانتر بازی میکردندو کلا آزاد بود چندین بار دیده بودم که بچه ها یه بازی میکنن که شبیه پیتزا بود :دی و واقعا هر کی صفحه ی دهکده رو میدید جذب میشد خلاصه فهمیدم چی به چیه و ثبت نام کردم و بچه های مدرسه هم که بازی میکردند اتحاد داشتند و بازی و این جور یاد گرفتم تا این که یک روز که شکسته بسته بازی میکردیم باز به واسطه ی پسر خالم که اومده بودن خونه ما صفحه تراوینو دید و بر حسب اتفاق اونم بازی میکرد و خلاصه به اتحادشون رفتم و اون جا با حمید scorpion لیدر سایدشون آشنا شدم سرور۴ بود راند یک s4 ورژن ۳.۶ البته حمید سنش خیلی زیاد بود :دی فکر میکنم اون موقع ۴۰ سالش بود تو این سال ها ندیدم بازی کنه جایی نژادش هم گول بود و از لیدرا بود و هولدر واندر بود و تونست تا لول ۸۵-۸۶ دقیق یادم نیست با نژاد گول بالا بره :دی که اون سرور هم اکانت doodoo واندرو ۱۰۰ کرد.. خلاصه با حمید به صورت جانشینی بازی کردیم و چم و خم بازیو تا حدودی یاد گرفتیم البته بیشتر با نژاد گول..

من تو همه ی ساید ها بازی کردم چند بارش رو واقعا نمی دونم اما بیشتر تو جنوب غرب و جنوب شرق بازی کردم قدیم بیشتر جنوب غرب اما به طور کل تو همه ساید ها بیش از ۳ بارو بازی کردم و زیاد ساید برام اهمیت نداره قدیم این مدلی بودم ساید ضعیف تر و انتخاب میکردم تا بازی برام جذاب باشه البته عشق غارت هم بودم :دی بازیکن شاخ کمتر بود تو سایدمون من بیشتر غارت میکردم این بود که ساید ضعیف و دوست داشتم از این نظر هم..

من زیاد آبم با کسی تو یه جوب نمی ره و خیلی دوست ندارم با کسی هم بازی باشم قدیم خوب تیم هم داشتم که چندجایی بازی کردیم اما واقعا برام سخته با کسی بازی کردن و یه جوراایی چون همه کار هایی که مد نظرم هست انجام بشه و انجام نمیشه یا کسه دیگری کار خودش رو انجام میده این بوده که اکثرا تنها بازی کردم :دی اما خوب این سرور های آخر مجید خیلی سبکش به من نزدیک بود و یه جوراای انگار خودم رو اکانت بودم وقتی اون بود دیدیم سبکامون نزدیکه با هم بازی کردیم همین طور دانیال و امیر علی که الان سرور ۴ یا همون ۲ ایکس با هم بازی میکنیم

• سلام آرمین :) چطوری؟

تبریک میگم بابت نشستن روی صندلی داغ ، اگرچه صندلی داغ خیلی داغ نیست و رو به ولرمی میزنه اما ماهیت اصلی این صندلی سوالات چالش برانگیز هست :)

کسی که میشینه اصولا ننشسته چاق سلامتی انجام بده :) لذا به نظر من ، هر چی این سوالات چالشی تر باشه ، فضای این تاپیک چه برای کسی که رو صندلی نشسته ، چه خوانندگانش جذاب تر خواهد شد !

خب آرمین

اصولا تو سرور های زیادی توی ایران بازی کردی

سرور 1 راند ۱

سرور 6 راند ۱

سرور ۲ راند ۱

سرور ۱ راند ۴

اگر اشتباه نکنم ۳ راند اسپید

و چند سرور هم به صورت کمکی اومدی و به بچه ها کمک کردی مثل سرور ۱ راند ۳

• چیه این بازی واسه جذاب هست که این همه سرور رو بازی کردی و باعث اعتیاد تو به بازی شده؟
    1. به نظرت جذاب ترین سرورت توی ایران کدوم سرور بوده و چرا؟
    2. قوی ترین استارتت کدوم سرور بود؟
    3. بهترین همری که کشیدی کدوم سرور کشیدی و چقدر بود؟

سرور ۱ راند ۱ تو با زیوس مشکلاتی خوردی و در ادامه این مشکلات به سرور های اسپید هم منتقل شد و تو همیشه رو به روی این تیم بازی کردی

• چی شد که تصمیم گرفتی در کنار این تیم بازی کنی؟
    • آرمین سرور ۲ راند ۱ یک سری حواشی پیش اومد ، تو همر روی لیدر سایدت بلند کردی در حالی که متهم بودی به پاس دادن کتیبه راز یونیک به زیوس (اسم شخص نمیبرم :) )

یه کم از اون سرور واسمون بگو.از اون مبلغ پاس دادن کتیبه به زیوس ، از اون همر بلند کردن روی لیدر ساید و از اون کانتر معروف :) (یه رکورد هست همون آرمین :)‌ )

در ادامه سرور ۶ رو شاهد بودیم که بازی کردی و با تیم لیدری به مشکل خوردی و ساید ۲ تکه شد.

• کلا چرا توی زمینه لیدری به دفعات به مشکل برخوردی و معمولا با تیم لیدری های داخل ساید به قول خودت آبت تو یه جوب نرفته :) و حتی بعضی مواقع همر روی هم سایدی کشیدی و لیدرت رو زدی :) (سرور ۶ راند ۱ ، سرور ۲ راند ۱ ) ، دیگه اگر خیلی ارفاق میخاسی کنی دیلیت اکانت کردی

علتش ناتوانی اون افراد بوده یا ....؟

• آرمین سرور ۴ یا همین ۲ ایکس ، سارنگ پستی مبنی بر خرید کتیبه توسط ربع شمارو داشته ، جا به جایی تک هیرو

تا چه حد با این قضیه هم عقیده هسی؟به نظرت جا به جایی تک هیرو حالا به هر دلیل (طرف رفیقش بوده ، شورشی بوده ، هر چی) حلال هست؟

• آرمین دلیل حذفتون توی سرور ۱ راند ۴ چی بود؟مسلما مولتی بن شدن بخشیش بوده اما تنها عامل نبوده؟!!! میشه یه کم از اون سرورم واسمون بگی :)

آرمین سرور ۶ راند یک دلیل ۲ تکه شدن سایدتون چی بود؟دقیقا چی شد که سرور اونجوری شد؟یه جورایی لج بازی بیش از اندازه نبود؟

عذر میخام باید برم.ادامه سوالاتمو در پست بعدی میزارم :) همینا فک کنم خودش یه پیک نوروزی هست واست آرمین :D

سپاس

پ.ن : جواب به سوالات اجباری نیست.هر کدومو نخواستی میتونی جواب ندی :*

پ.ن : بهنام خودت بیا سوالتو بپرس :)

• با نام و یاد خدا آغاز میکنیم .

خب به من گفتن رگباری سوال نکن .

بصورت تک تیری سول میکنم .

سوال یک .

یه ویژگی خوب و یه بد ازین اسمایی که در زیر میگم بوگوو :thumbsup:

حاج خانم فاطمه صالحی

علی هولد واندر اس ای

غزل

هانی

آرش۱۰

هادی لئو

مانی اصفهانی

بردیا

دانیال

مجید اخیلیوس

حسین تی ان تی

ممرض

داش علی کینگ اس ای

امیر علی

امیر تروریست

سامان لس انجلسی

حاج علی

آرمین آقازاده

دکتر ایمان

دکتر احمد

بهنام سرور ۶

مازیار

کیارش

بکتاش

صبا :دی

سینا

وحید شاهین شهر

آیناز یگانه دختر مدیریت فروم

یه نفرم خودت بگو

• من خوب اکثر این سرور ها رو به واسطه رفاقتی که داشتم با افراد اومدم حتی یه سرور ۱ راند ۲ بود فکر کنم که خودت اومده بودیو یه اکانت دادی که روش بازی کنیم و کمک کنیم به ساید و خوب فکر میکنم هدف این بازی هم همینه که هم کناره دیگران وقت بگذرونی و بگی و بخندی و با تلاشت به هدفی که می خواهی برسی ؛ دلیل حضورم تو این همه سرور من خوب سره کار نمی رم و یه جورایی میشه گفت بیکاریم :)) این اوقات باید یه جوری پر شه دیگه :دی حالا جدیدا کارم سنگین داره میشه فکر کنم این سرور آخر من باشه حداقل برای یکی ۲ سال ..

تو ایران کلا جذابیت از نظر اتک ندیدم بیشتر فرومی و کل کل بوده البته من هر سروری که جدی بازی کردم سرورو از قبل کتیبه سعی کردم جذاب کنم نمونش سرور ۶ راند یک که از روزه ۷۰ بازی ما تو جنگ رفتیم و یه مقدار برای سایرین عجیب بود.. به جز یه راند اسپید که تیم زعوس مقابله دوستان من که تو جنوب شرق بودن بقیه سرور ها ندیدم پلنای خفنی زده شه که مثالا تو یه هفته ۱۰-۱۵ تا ده دیستروری یا چیف بشه پلنایی که بوده همه در حد کراپ لاک کردن یا زدنه کتیبه بوده یا نهایت آخرش یه همر خفت کردند از نظر من اینجوری زدن حال نمی ده :دی من تا اون قسمت که دهکده نابود شد یا اهالی ده فلان تصمیم گرفتند ... رو نبینم آروم نمیشم :دی ؛ اون سرور اسپید خیلی دوست داشتم می بودم و کمک میکردم به تیم ضعیف تر چون یه جورایی شخم خورده بودند :دی و تیم جنوب شرق کاملا از نظر پلنری و لانچ و اتک ضعف داشت

من اکثر سرورهایی که بازی کردم جنگی بوده و زیاد واندر زن نکشیدم به خصوص تو ایران به نظرم لذتی که ۳-۴ تا همر بکشی تو سایزه ۱۰۰-۱۵۰ ک بزنی خیلی بیشتره تا یه همر در حد ۴۰۰-۵۰۰ بسازی و یه لینک آخر و بگیری و اینه که سعی کردم جنگی بازی کنم اما بیشترین همری که کشیدم تو سرور ایتالیا بوده تو ۳ ایکس حدود ۱.۲ میل گرزی بود البته اون تایم سرورهای ۳ ایکس تایمش بیشتر از الان بود و میشد به این عدد رسید که رکورد اون سرور بود و تا مدتا ندیده بودم البته به صورت تیمی ساخته بودیم اون همرو بعد از اون بعد فیلتر همین تورنومنت بود که نزدیکه ۵۰۰ک گرزی شد تو تایم ۱۰۶ که رکورد اون سال محسوب شد چون اون جا یه مقدار سخته بتونی با جنگ آموز شارژ کنی اول اینکه رو بات خیلی گیرن و شما جرعت استفاده از بات رو نداری باره اول تروپ کیل میشی و خوب بتونی جنگ آموزم بگیری کلی اتک هم روته و به جز اون تایمه هرکس برا شارژ کردن ۱ روزه یعنی ۱۶ ساعت برای اکتیوی و ۸ ساعت استفاده کلا می تونی تو هر بار ۸ ساعت از جنگ آموز استفاده کنی و باید بدی بره .. تا باز ۵-۶ روز دیگه بهت برسه و یه جوراایی سخته همر سنگین تو اون جا ساختن و خوب اون جا تونستیم به این عدد برسیم و تبریک از ادمین بابته همر تو فرومش اعلام شد ..تو اسپید بازی میکردم همون راندی که وسطش زعوس رفت و خوب همرهای من ۲ تا ۲۵۰ ک بود که البته قبلش ۲ بار به ۱۵۰ ک رسیده بود زده بودم و دیوار کرده بودم اون جا هم اگه می زاشتم جمع میشد ۲ تا ۴۰۰ ک داشتم ..

سرور یک راند یک من در ابتدا جنوب غرب ثبت نام کردم با اسم dinamit با این اسم قبله فیلتر یه سری جاها باز بازی کرده بودم به واسطه ی اون که اکانت رو ساختم دیدم ساید ویرانه :)) و کلی آشنا تو شمال غرب هست و خوب دوسته قدیدم رو اکانت david black بود اونجا یه نامه دادیم بعد مدتا چاق سلامتی خلاصه یوزر پس رو دادن اکانت david رنک ۱ پاپ بود اما هیچ نیروی هجومی نداشت من همزمان رو ۲ تا اکانت بازی میکردم تا سره کتیبه ها با اکانت دیوید کتیبه زدیم انبار اما آرش نزاشت استفاده کنیم از انبار :)) و کلا انبار و جنگ به اون اکانت نداد سره همون من با آرش لج شدم :)) گفتم میرم با همون اکانته یه همر میسازم و حالتو میگیرم در حد ۸۰ ک گرزی کشیدیم و ۱۲-۱۳ ک ت.ک البته من خیلی دیر اومده بودم تقریا ۲ هفته قبل کتیبه اکانتو ساختم که اون همر هم مرتض وار وار زحمت دیوار کشیدنشو کشید سره مشکل شخصیش با هادی leo کل همرای جنوب غربو کرد دیوار :)) از اون جا یکم باهاش حال نمیکردم تا سرور ۲ شد ما گفتیم اینا هستن میریم جنوب شرق و جنوب غرب آزاده اینا هم یه جوراای از دسته سامان بد بوی اومده بودن یه سایده دیگه همشون اومدن جنوب شرق اون سرور شما هم بودی رو اکانت گرس بازی میکردی و کمک علی بودی اون جا خوب من خیلی زحمت میکشیدم برا ساید و خوب نریمان با کلکایی که زده بود شده بود توتال ساید و عملا هیچ کاری نمیکرد که رو اکانت warwar با مرتضی بازی میکردند از اول من سعی کردم بازی رو بالانس کنم چون واقعا مسخره بود قدرت تیم الدرز از ۳-۱ هم بیشتر بود اما نریمان گفت الدر رفیق فابیم و متای زیر زمینی داریم و تو یک گروهیم تو تلگرام و اینا ما هم گفتیم اکی تا زمانه کتیبه ها شد قبل کتیه ها من اصلا تایم بازی نداشتم و می خواستم اکانتم رو بفروشم اول به ساید گفتم من فقط به شما می دم اکانت رو ساید گفت پول نداریم :دی خلاصه به سختی به ضرب و زوره پلیر نشستیم بازی کردن تا سره کتیبه من اکثر کتیبه های ساید رو جمع کردم از جمله چکمه یونیک و راز یونیک که چکمه هم با همر دوست من کیلین شد تا واروار" ورش داشت بدون لاست زیاد تا اون تایم تقریبا کل ساید از وار وار ناراضی بود خیلی ها می خواستن اکانتشون رو بفروشن از جمله خود اکانت شما که قرار بود به من بفروشین :دی ولی با این حال اون کتیبه رو من نفروختم؛ کتیبه رو من کیلین کردم اما خوب خزانه ۲۰ نبود که بیاد رو اکانت خودم تو گروه نریمان گفت کی خزانه ۲۰ داره رضا از اکانت فارمینگ ماشین و نویدو دوستش که از سرور دژکوب اومده بودن اونجا خزانه ۲۰ داشتن نریمان گفت اشکال نداره ما کیلین کردیم یعنی همره من کیلین کرد و اونها هیرو زدند ؛ فرداش از خواب بیدار شدیم دیدیم با تک هیرو رفته شمال غرب و این ۲ نفر کتیبه رو به هادی فروخته بودند باز اگه فکر میکنی حقیقت نداره از هادی میتونی بپرسی :دی رسیدشم هست :)) اسم و فایله نوید روشه ..

اونجا چون همه می دونستن کاره من نیست حتی خوده نریمان اومد فروم پست گذاشت که کاره من نبوده بعد از اون و بعد از بن اکانت شمال غرب و حذف دسته جمعیشون ؛ رو جنوب شرق اتک اومد از الدرزیا که نریمان میگفت متاییم و دوستیم و ... تا اون تایم خیلی ها حذف کردند از جمله خود اکانت شما فکر کنم و خیلی ها از بازیکنای خوب ساید گذاشتن رفتن به دلیل مدیریت ضعیف نریمان و مرتضی و خوب اونجا من خونم به جوش اومد که این نریمان باعث شد شمال غرب حذف کنه از اون ور هم از الدرز رومون اتکه در صورتی که گفته بود با اون ها دوستیم و ... اونجا بود که به خودش هم گفتم میزنم صفرت میکنم و ۳ تا از همرو کپش رو صفر کردم که اونجا اومدن گفتن آی این جاسوس بوده رازو فروخته او اینا :)) البته این حرکتم تنها نکردم و قرار بود حتی خود شما هم مشارکت داشته باشی تو پلن زدنش همین طور که با علی فلوید مشترک زدیمش:دی بعد از اون من کتیبه هامو دادم جنگ بزرگ و مرتاض کوچیک داشتم و همچنین پسم رو فرستادم برای مرتضی و اکانت رو تحویل ساید دادم مرتضی هم که لجش گرفته بود همرارو فرستاد تو آبادیه خودمون و به الدرز گفت بیاین برا خفتش :)) بعد از این اتفاق من فهمیدم از این حرکت مرتض اکانت رو حذف کردم و بعد از این چند سرور که مرتضی رفت زدمش :))

در باره ی سرور ۶ ؛ سرور ۶ مشکل خاصی بین من و دیگران اونقدر نبود بیشتر بین مازیار و بایگوش اینا بود حقیقتش هم این بود ۴ نفر شورای لیدری داشتیم سوروش رونین؛ من ؛بایگوش و سید مهدی که عملا به جز بایگوش؛ رونین و سید مهدی نقش هویج رو داشتن :دی تو ساید و کسی کاری نمیکرد مازیار به من پیشنهاد داد که من توتالی و بگیرم دست و کار کنم منم دیده بودم این جوریه با توافقه اکثریت قبول کردیم حتی به خود بایگوش گفتیم تو جلسه ای تو دیسکورد که قهر کرد رفت بعد از اون رفتند تو اتحاد تعدادشون ۷-۸ تا اکانت بود اما اکانت های خوبی بودندو اکثرا دف خوبی داشتن اینا ها.. یه جورایی تو فروم رو مخ ما بودند چون ساید ما ۳-۱ بود از روزه ۷۰ و ما داشتیم همرو مزدیم :دی این سرور دقیقا حرکت آیدین تو سرور شما بود البته با این تفاوت که شما اتکی رو اونا نزدین اما مازیار اشتباهی که کرد اتک به این ها بود که من مخالف بودم با این حرکت اما توتاله و هر چی بگه به صلاح سایده ما هم قبول کردیم و یه جورایی این افراد رو فارم عمومی اعلام کرد و خوب اون ها هم لج کرده بودند بعد از اون دف میریختن تو فارما و کرم می ریختن :دی اختلاف ما از اونجا خیلی زیاد شد :)) اما بازم بازیکن خوب بود توشون و میشد استفاده کرد به نظرم تارناتولاشون بازیکن خوبی بود و دف خوب جا به جا میکرد کلی هم مارو اینسرت کرد :)) البته دیگه من نتم لگ نداره :دی

ولی در کل تجربه خوبی بود آخرش هم که همر رونین دیوار شد اومده بودند برای چیف یکی از بازیکنامون که یکیش حسین شیفت بود یکشیم اکانت فری که تو ۲ تاش شکست خوردن و اینسرت شدن یا دیوار که پلنرشون هم لورد هادی بود :دی البته تو اسپید با ما یکم هم صحبت شد دیگه اونور اتکی نزد.. و در اخر هم چیفراشون باعث شد همر من چیف بشه از تو ساید گرچند همر من نصف شده بود سره پلن بهشتی که زدیم و همرارو مولتی نصف کرده بود :)) منم اکانتو داده بودم دست ساید و اسپید بازی میکردم ..

تو لیدری فقط همین ۲ بار بوده که به مشکل خوردم اون هم احتمالا به همین دلیل بوده که ۲ طرف کنار نیمدن ولی خوب جایی که من ناراضی بودم بقیه هم حتما ناراضی بودن :دی مگه نه من الکی من از کسی ناراضی نمیشم :دی

سرور ۶ لیدری نبوده که من بزنمش تصمیم گرفتیم اکثریت که لیدری عوض شه! و بقیه قبول نداشتن اون چند نفرو.. اکثریت راضی به زدنشون بودن اما با این حال من نزدمشون و از اکانت ما لانچ شده بود و بقیه اکانت ها هم همین طور اما ته دلم آخرش راضی بودم به زدنشون :)) خیلی رو مخ بود تیمشون

سرور ۴ مبنی بر خریده کتیبه و این داستانا نبوده و اکانت ماله خوده بچه ها بوده این چیزا تو همه سرورا هست :دی مثلا میشه گفت سرور ۱ که همر رکوردیه نیسان توسط آمرداد ترکید و همرش تیکه شد و انباراش تخریب شد و .. ؛ از نظر من این حرکات اکی نبوده و کلا روح تراوینو خراب میکنه مگه مرزی نزاری براش اول سرور چون تو سرورای تورنومنت که ساید نمیشناسن و کلا هر کسی هرجا بخواد ده می زنه و اکانت حتی خوده روسا تیمشون رو تیکه میکنن تو همه سایدا اکانت و اتحاد میزنن که راحت هم از اونجا کتیبه بزنن هم کاتا تو پلناشون من هم خوب تو این امر دست نداشتم و از جانب خوده بازیکنای ساید این حرکت زده شد..به نظرم تو ایران اینا همش جو سازی برا تخریب تیم مقابله که ارزش کار طرفو بیاری پایین ...من هم همونو به سارنگ گفتم که پس میدیم خودش نخواست :دی دیگه چیکار کنیم !

دلیل حذف تو سرور ۱ راند ۴ اول از همه آشنا نبودن با بچه هاش بود این عدم اطمینان تو پلنا خیلی رو مخم بود ..حتی میگفتن پلن ما لو رفته و یه جورایی برام زور داشت بشینم یه روز وقت بزارم و تارگتو تیم رقیب بدونه به جز اون کسی تو ساید ما اونجوری که باید مثله ما بازی نمیکرد و از نظر توانی همری ضعیف بودیم ترجیح دادیم یه تیم جمع کنیم مقابله تیم های بزرگ تر که خوب سرور ۴ من از هر تیمی بود که فکر میکردم اسم و رسم دارن دعوت کردند تا بیان مقابله ما بازی کنن چون میدونستم هر کی بیاد می زنیم :دی هم اینکه سرورو می خواستم جذاب کنم :دی

سرور ۶ دلیل اصلی ۲ تیکه شدن ساید رو مازیار میدونم بعد اون لجبازی بایگوش و تارناتولا

:دی اینم از این چه قدر سوال داشتی :)) سعی کردم همرو جواب بدم به ترتیب سوالات باز سوالی بود در خدمتیم :دی

• به نام خدا

با تبریک سال نو و آرزوی سالی پر از شادی و سلامتی و ثروت می ریم سراغ صندلی داغ این دوره.

آرمین خان نومرسی.بزرگ مرد عرصه تراوین.هر جاشو صلاح دونستی جواب بده.

یادمه بعد از سرور ۶ راند ۱ و شروع سرور ۱ راند ۳ تصمیم داشتید بیاید جنوب شرق بازی کنید.چی شد که نظرتون عوض شد؟!کی چی گفت بهتون؟!یکم از حال و هوای اون جلسه بگید برامون.

یه دوستی از سرور رومانی یه چیزایی برام تعریف کرد.خواستم ببینم چه طوری ۱۰۰ کردی واندرو!!زیاد سخت نبود که؟!

سوالات بعدی در پست های بعدی.فقط لطفا سوالات دوستان رو سریعتر جواب بده تا به بقیه برسیم.

شاد باشید.

TT 2011.ir
    Final 2012.com
    Ts2.ir : Holder-Winner
    Ts8.com
    TT 2014.com
    Ts5.com-Birthday : Holder-loser
    Ts3.ir-r1 : B a y G o s h
    Ts6.ir-r1 : RianT-TeaM
    Ts1.ir-r3 : B a y G o s h
    Ts1.ir-r4 : B a y G o s h

• تو خودش با آبی جواب دادم:دی

• سلام آرمین چطوری؟!

آقا ممنونم که منو روحیه بخش میدونی :)) تعریف جالبی بود

چند تا سوال هم من میکنم که دوست دارم بدونم نظرت چیه!

1- گفتی تو همه ساید ها بازی کردی ... کدوم ساید بیشتر بهت کیف داد بازی و هم تیمی هات کیا بودن اونجا؟!

2- اگه بخوای مقایسه کنی سرور ایران و دات کام رو کدوم رو بیشتر میپسندی؟! چرا؟!

3- بهترین خاطرت از سرور مقدماتی چی بود؟! چرا تیم جمع نکردی برای فینال؟!

ارادتمند - ایمان

از سال 87 که شروع کردم به بازی کردن تراوین برام سوال بود که فروم به چه دردی میخوره ... بعدا فهمیدم یه سریا دنیای واقعی چیزی برای گفتن ندارن ... میان اینجا خالیش میکنن :))

یه سریای دیگه تو دنیای واقعی خیلی چیزا برای گفتن دارن ... ولی اینجا خیلی ساکتن :))