سایت سرگرمی و خرید طلا

• سلام و عرض خسته نباشید خدمت همگی دوستان

یه گلایه ای از دوستان تیم مدیریت تراوین ایران دارم

اونم اینه که اگر دستتون بسته است، اگر مشکلاتی هست که مسلما ما ازش بی خبریم و یا هرچیز دیگه ای، ممنون میشم حداقل به ما بکین که تکلیف خودمون رو بدونیم
    ساعت 10:53 امروز یعنی 1 ساعت دیگه دقیقا میشه 4 روز که سایت سرکرمی کار نمیکنه و بالا نمیاد. در کانال تلگرام اعلام شده مدت کوتاه و ساعاتی در دسترس نخواهد بود

من به مولتی هانتر سرور 3 نامه زدم که الان تکلیف ما چیه، چجوری باید طلا بخریم؟

فقظ عذرخواهی کردن و گفتن در حال حاضر هیچ راهی برای خرید طلا نیست

رفتم از نسخه کش شده گوگل شماره تماس و ایمیلسایت رو پیدا کردم،2 روز پیش ایمیل زدم و هیچ اتفاقی نیفتاد

دیروز با شماره تماس سایتتون تماس گرفتم و دوستان لطف کردن ریجکت کردن

از اونجایی که یک هفته پیش برای موضوع دیگه ای به سورنا عزیز هم داخل فروم ایمیل دادم و هیچ جوابی نگرفتم دیگه از ایمیل خود تراوین هم نا امید شدم

تا جایی که میدونم قرار بود این باگ منفی شدن امتیازات بعضی اکانت های فروم مثل بنده رو پیگیری کنین که باز هم هیچ اتفاقی نیفتاد

حدودا 2 ماه پیش مجدد در کانال تلگرام اعلام کردین سرور 3 از ساعت 10:00 تا 11:00 صبح به دلیل بروز رسانی و تعمیرات در دسترس نیست. این بروز رسانی و تعمیرات حدودا تا ساعت 5 بعد از ظهر همون روز طول کشید!

ببینین من خوئم برنامه نویس هستم و رشته تحصیلیم نرم افزار کامپیوتر بوده

این که سایت سرگرمی کلا 4 روزه دان شده و بالا نمیاد مسلما دلیلش فقط فنی نیست

حداقل انتظار من و مسلما تمامی بازیکنان تراوین ایران اینه که با ما رو راست باشید و اظلاع رسانیتون رو قوی تر کنین

واقعا من متوجه نمیشم الان بعد 4 روز بدون خرید خلا جوری میشه اکانت رو گردوند، این رو هم بگم که کتیبه انبار بزرگ دستم هست و نمیتونم الان انبارهای اکانت رو بزنم

دیگه گندم منفی بماند

ممنون میشم در این مورد پاسخگو باشید

ارادتمند

MaYa حسین

،هر کسی باید آزاد باشد تا اشتباه کند

،از پیروزی هایش لذت ببرد

و برای فجایعی که دچارشان می شود

.افسوس بخورد و زاری کند

.باور اساسی ما همین است

• سلام دوستان

کسی هست وردی با تعویذی بخونه نیروهای ما تا شنبه که سایت سرگرمی بروزرسانی میشه نمیرن،

به گلدی به اکانت ها اضافه باشه موقتا با صرفه جویی بشه نیروها رو نگه داشت

SE FOR EVER

پاپ بازها به بهشت نمی روند!!!