ثبت نام در سرور جدید داد کام (همه ایرانی ها متحد در یک ساید )

• به نام خدا

با عرض ادب و احترام خدمت همه بزرگان تراوین

دوستان ما یه عده هستیم میخوایم منطقه sw سرور جدید داد کام که 24 اوریل یعنی از الان سه روز دیگه شروع میشه .باشیم

خوشحال میشیم .همه ایرانیا بیان در کنار هم در یک ساید بازی کنیم . خلاصه خارجیای داد کامو از بازی کردنه خودمون متحیر کنیم

Travian com4

الان امیدواریم .اگه این پیامو میبینید .همینجا اعلام امادگی کنید و به بقیه هم خبر بدین .

کمکم دیگه رو داد کام باید خودمونو پیدا کنیم

کسی که خدا رو فراموش کرد .تنها داراییشو فراموش کرد

• سلام

من حتما شرکت میکنم

امیدوارم استقبال بشه.

مشکل. گلدم یکاریش میکنیم.

فقط برا هماهنگی اگه تیم تشکیل شد یه پیام خصوصی بدید شماره تماس بدم برای هماهنگی تلگرام.

سپاس

نوید

:!:مایییم و نوای بی نوایی.

بسم الله اگر حریف مایی.:!:

• شماره واتس اپ جهت هماهنگی

09039457503

حتما بهم پیام بدین و یار جمع کنین که با قدرت وارد سرور بشیم.دستتون درست

• سلام

به نظرمن این روش شرکت توسرور دات کام اون هم به اسم ایران اصلا صحیح نیست اگرقصد شرکت تو دات کام از طرف ایرانی ها به عنوان تیمی از ایران وبه نمایندگی کشورعزیزمون هست باید ازخیلی قبلتر تیم تشکیل بشه تقسیم کار انجام بشه وتیم لیدری مشخص بشه وخیلی کارهای دیگه که زمان بر هست این که تو چندروز بخواد اینکارها انجام بشه قطعا نشدنی هست ورفتن به دات کام با این وضع فقط باعث از بین رفتن حیثیت تراوین ایران میشه به نظرمن این سرور اگرهم کسی میخواد شرکت کنه برای دست گرمی بدون ذکرنام تیم تراوین ایران شرکت کنه تا توسرورهای بعداگردوستان خواستن بازی کنن با هماهنگی کامل شرکت کنند

Ir1 2009-2010-Motzart 3DOTNWG
    Ir8 2010-2011Tondar 3DOTNW
    ????????????????Ir2 2011-2012

• سلام

به نظرمن این روش شرکت توسرور دات کام اون هم به اسم ایران اصلا صحیح نیست اگرقصد شرکت تو دات کام از طرف ایرانی ها به عنوان تیمی از ایران وبه نمایندگی کشورعزیزمون هست باید ازخیلی قبلتر تیم تشکیل بشه تقسیم کار انجام بشه وتیم لیدری مشخص بشه وخیلی کارهای دیگه که زمان بر هست این که تو چندروز بخواد اینکارها انجام بشه قطعا نشدنی هست ورفتن به دات کام با این وضع فقط باعث از بین رفتن حیثیت تراوین ایران میشه به نظرمن این سرور اگرهم کسی میخواد شرکت کنه برای دست گرمی بدون ذکرنام تیم تراوین ایران شرکت کنه تا توسرورهای بعداگردوستان خواستن بازی کنن با هماهنگی کامل شرکت کنند

با سلام و عرض ادب خدمت شما کاربر گرامی

عزیز دل ما هم اینچیزارو میدونیم .الان من تو دوتا گروه از بچه های تراوین هستم و این موضوع گفته شده .پلیرهای خوبی هم توش هستن .تقریبا تیم لیدری هم مشخصه

همیشه اول بپرسین بعد اینجورپیاما رو بزارین

خوشحال میشیم تیمو همراهی کنین

در مورد اسم تیم هم باید بگم این کارا تو دات کام انجام میشه

اگر داد کام بازی کرده باشی حتما اسم تیم هایی چون u.s.army

haarp

که از تیم های امریکایی خوب هستنو شاید شنیده باشی .

یا hr tr

تیم خوب ترکیه

ما برا اوین بار تیمی با بچه های برنده سرور دو و جمعی از بچه های سرور 29 میخوایم شرکت کنیم .و یه عده از رفقا که از قبل میشناسمشون

لیدر ها هم تقریبا مشخصه ولی خب معمولا انتخاب میکنیم .بعد از شروع سرور (رای گیری)

هرکی که هست به بقیه هم خبر بده .ما یک ماهی هست منتظر سرور جدید داد کام بودیم .و این روزهای اخری گفتم پست تو فروم هم بزارم و هرکسی دیگه ای هم خواست اضافه بشه .در خدمتش هستیم

به امید اینکه هسته اولیه یه تیم خوب تو داد کام که زبانزد پلیرهای کشورهای دیگه باشه رو تشکیل بدیم

منتظرتم دوست من .

منطقه sw سرورچهار .شروع 24 اوریل

در پناه حق

• عرض سلام واحترام مجدد

من عذرمیخوام که شخصا ازشما نپرسیدم درهر حال من نکات روگفتم که یاداوری بشه خدمت شما استادمحترم.

من زیادتجربه توتراوین ندارم سرور کام هم که اصلا نمیدونم چطوریه توایران هم اون اوایل فارم بودم بازی میکردم به خاطر همین هم دیگه بازی نکردم اما شنیدم که تو کام ایرانیا معمولا به خاطر همین منم منم گفتنشون نتونستن به جایی برسن یادش بخیر یک زمانی یک بحث مفصل تلفنی بانیمای خدابیامرز سر همین عدم موفقیت تراوین ایرانی تو کام داشتیم اخرش هم به همین نیجه رسیدم که علت عدم موفقیت چیزی جز غرور پلیرهای ایران نیست امیدوارم شما توکام پیروز باشید وباعث سربلندی ماهم بشید

موفق باشید

Ir1 2009-2010-Motzart 3DOTNWG
    Ir8 2010-2011Tondar 3DOTNW
    ????????????????Ir2 2011-2012

• مشکل. گلدم یکاریش میکنیم.

سلام. دقیقا بفرمایید چه راه حلی دارید؟

مثلا گلد ساپورت به شرط دف ساز یا هرکی خرج اکانتشو از حراجی و ماجراجویی در بیاره

حالا که اتیشتون تند هست مث به بنده خدایی که نمبخوام اسم ببرم واسه رزومه میخواهید برید و واندر دومی مقدماتی تورنمنت (ببخشید سرور جدید)

لحنت رو هم یه خورده تغییر بدی بد نیست وقتی ازت انتقاد میشه

راه حل بفرمایبد واسه گلد

SE FOR EVER

پاپ بازها به بهشت نمی روند!!!

• عرض سلام واحترام مجدد

من عذرمیخوام که شخصا ازشما نپرسیدم درهر حال من نکات روگفتم که یاداوری بشه خدمت شما استادمحترم.

من زیادتجربه توتراوین ندارم سرور کام هم که اصلا نمیدونم چطوریه توایران هم اون اوایل فارم بودم بازی میکردم به خاطر همین هم دیگه بازی نکردم اما شنیدم که تو کام ایرانیا معمولا به خاطر همین منم منم گفتنشون نتونستن به جایی برسن یادش بخیر یک زمانی یک بحث مفصل تلفنی بانیمای خدابیامرز سر همین عدم موفقیت تراوین ایرانی تو کام داشتیم اخرش هم به همین نیجه رسیدم که علت عدم موفقیت چیزی جز غرور پلیرهای ایران نیست امیدوارم شما توکام پیروز باشید وباعث سربلندی ماهم بشید

موفق باشید

عزیزمی .اقای یوسفی من هم یه مدت کلا فارم بودم .قبل فیلتر و بعد خودمونو چسبوندیم به تیما و تازه داشتیم حال میکردیم .که تراوین فیلتر شد :-)

من هم دادکام بازی کردم .هم ایران .نیمای عزیز حرفاش همیشه درسته و در یادها با اموزشهای گرانبهاش باقی میمونه .ولی ایرانیا هیچوقت ندیدم تو داد کام یه تیم متحد تشکیل بدن کلا تکی بازی میکنن .حالا که من دارم تلاش میکنم یه تیم قوی بریم و یه حرکتی اگه شد بزنیم .نهایتش هم همینه که شکست بخوریم و کلی رفیق جدید پیدا کنیم و کلی تجربه .خود این هم ارزش داره عزیز دلم

سلام. دقیقا بفرمایید چه راه حلی دارید؟

مثلا گلد ساپورت به شرط دف ساز یا هرکی خرج اکانتشو از حراجی و ماجراجویی در بیاره

حالا که اتیشتون تند هست مث به بنده خدایی که نمبخوام اسم ببرم واسه رزومه میخواهید برید و واندر دومی مقدماتی تورنمنت (ببخشید سرور جدید)

لحنت رو هم یه خورده تغییر بدی بد نیست وقتی ازت انتقاد میشه

راه حل بفرمایبد واسه گلد

این بستگی به بازیه شما داره .اگر یک دف ساز ساده باشین به گلد زیادی نیاز ندارین

اگر هم حرفه ای بازی میکنین .باید گلد بخرین

روش اولش اینه که شما یا یه نرم افزار ..تر شکن و با یه ویزا کارت و یا مستر کارت گلد بخری .(همین الان نگاه کردم 1200 تا گلد 24.99 دلار قیمتشه )یا یه کسی که این کارتهارو داره بهش بگی برات بخره

روش دوم استفاده از سایت سرگرمی که با صحبتی که با سورنا کردم گفته دنبال اینه یه جلسه ست کنه با مدیرای تراوین و قیمت گلدو برا ایرانیا از طریق سرگرمی بیاره پایین .این ممکنه اواسط بازی اتفاق بیفته .ممکن هم هست اتفاق نیفته

روش سوم . هم تو خصوصی بهت میگم :-)

علی ای حال . مهم تو بازیه تراوین پیدا کردن چن تا رفیق هست به نظر من دلیل اصلی بازی تو تراوین اینه و با هم سرگرم شدن .

واگرنه هروز قیمت همهچی میره بالا.حتی ممکنه پژو 405 بشه 500 میلیون و ما هیچ کاری نمیتونیم بکنیم حتی تراوین بازی کردن .به نظر من به جای اینکه خودمونو محروم کنیم بهتره برای سرگرمیایمون .حتی اگه تراوینم نباشه وقت بزاریم و ازشون نزنیم .واگرنه زندگی تلخ میشه

درمورد بیاخلاقی هم باید بگم .به شخصه همیشه تلاشم این بوده که هیچ شخصیو از خودم نرجونم وناراحتشون نکنم .چون به نظرم اصلا ارزش نداره این دنیا .اگر شما از حرف ها و لحن بنده ناراحت شدید . مرا عفو کنید

• عرض سلام واحترام مجدد

موفق باشید

اسم ایرانی بیاد ع.رب ها و روس ها کلا نابودشون میکنن

فارسی تایپ کنی مولتی هانتر یهو یه بلایی سرت میاره

شما که تازه کاری:P:Pیادت باشه سرور بعد فیلتر که همه ایرانی ها رفتن دات کام داشتن با قدرت همه رو درو میکردن مولتی هانتر هرچی ای پی ایران بود زد بن کرد بدون توضیح

بعد این استادان 100 تا سرور کام پلی دادن میدونن باید چطوری لیدری کنن که تو یه روز کل اتحاد صفر نشه بزار راحت باشن:D

مخلص آقا مازیار شما بیا اصن گلدت با خودم

منتظر نباش خدا انتقامتو بگیره، خودت جوری انتقام بگیر که خدا ایستاده تشویقت کنه!

2018-2019

ts29.travian.com Captain price LOS SW

ts1.travian.ir ahuraee WIN SE

ts19.travian.ir Alireza4336 WIN

2019-2020

ts4.travian.com Vendetta ??? SW

groupint.travian.com Amir Naji  ??? SE

• اسم ایرانی بیاد ع.رب ها و روس ها کلا نابودشون میکنن

فارسی تایپ کنی مولتی هانتر یهو یه بلایی سرت میاره

شما که تازه کاری:P:Pیادت باشه سرور بعد فیلتر که همه ایرانی ها رفتن دات کام داشتن با قدرت همه رو درو میکردن مولتی هانتر هرچی ای پی ایران بود زد بن کرد بدون توضیح

بعد این استادان 100 تا سرور کام پلی دادن میدونن باید چطوری لیدری کنن که تو یه روز کل اتحاد صفر نشه بزار راحت باشن:D

مخلص آقا مازیار شما بیا اصن گلدت با خودم

با سلام واحترام خدمت شما عزیز دل

ببین نمیدونم مولتی داد کام اهل نامردیو ای پی زدن هست یا نه . ولی انصافا خودمونیم اکثرکاربرا ایرانی تقلب میکنن .علی لحساب هر پلیری یه اکانت مولتی میزنه .مولتی اونجا مثل اینجا نیست سریع بن میکنه .

بعد که میگی عربا میزنن ایرانیارو .کیف بازی تو دادکام همین جنگهاش هست . شکست هم بخوریم همه درکنارهم باشیم به نظرم لذت داره اقا امیر .

• اگر اشتباه نکنم باید شما تو تیم شهریار باشین که SW پلی میدین خیلی برام جالبه که میرید و انقدرم انگیزه دارید ولی اینو بدون اگه قراره هزینه ای خرج بشه مثل ایران نیست که بگیم فدا سر همه خرجی نبود کمترین خرج یک ماه 1 تومن هست و سرسام اوره پس بهتره که به هیچ عنوان درگیری زیاد نشه و قوانین بازی اونارو بدونیم اینجا پانیش بزنن اوج اوجش 20 درصده اونجا زیر 50 مسخره بازی و چیزی به اسم تقلب واقعا کمیابه ولی یارو تا 400 400 فارمشه و اصلا بازی کردن شوخی نیست و در کنار این ها باید زبان قوی داشته باشی و تایم بیکاری بالا برا شهریار عکس فرستادم که شب خوابید صبح فارم شدم و اینکه کلا یه سری قوانین نانوشته دارن کلا با ایران فرق داره و نپ و متا قشنگ مفت گرونه و خود هم سایدی واندرت رو میزنه امیدوارم موفق باشید و بتونید پرچم ایران رو ببرید بالا من به شخصه تجربه هایی بود که بدست اوردم و باهاتون به اشتراک گذاشتم و در مورد اقا مازیار که براشون توضیح دادم میزان بازی تراوینشون اندازه سن منه یه وقت فکر نکنین داشتم جدی حرف میزدم شوخی بود^^

با سلام واحترام خدمت شما عزیز دل

ببین نمیدونم مولتی داد کام اهل نامردیو ای پی زدن هست یا نه . ولی انصافا خودمونیم اکثرکاربرا ایرانی تقلب میکنن .علی لحساب هر پلیری یه اکانت مولتی میزنه .مولتی اونجا مثل اینجا نیست سریع بن میکنه .

بعد که میگی عربا میزنن ایرانیارو .کیف بازی تو دادکام همین جنگهاش هست . شکست هم بخوریم همه درکنارهم باشیم به نظرم لذت داره اقا امیر .

2018-2019

2019-2020

• اگر اشتباه نکنم باید شما تو تیم شهریار باشین که SW پلی میدین خیلی برام جالبه که میرید و انقدرم انگیزه دارید ولی اینو بدون اگه قراره هزینه ای خرج بشه مثل ایران نیست که بگیم فدا سر همه خرجی نبود کمترین خرج یک ماه 1 تومن هست و سرسام اوره پس بهتره که به هیچ عنوان درگیری زیاد نشه و قوانین بازی اونارو بدونیم اینجا پانیش بزنن اوج اوجش 20 درصده اونجا زیر 50 مسخره بازی و چیزی به اسم تقلب واقعا کمیابه ولی یارو تا 400 400 فارمشه و اصلا بازی کردن شوخی نیست و در کنار این ها باید زبان قوی داشته باشی و تایم بیکاری بالا برا شهریار عکس فرستادم که شب خوابید صبح فارم شدم و اینکه کلا یه سری قوانین نانوشته دارن کلا با ایران فرق داره و نپ و متا قشنگ مفت گرونه و خود هم سایدی واندرت رو میزنه امیدوارم موفق باشید و بتونید پرچم ایران رو ببرید بالا من به شخصه تجربه هایی بود که بدست اوردم و باهاتون به اشتراک گذاشتم و در مورد اقا مازیار که براشون توضیح دادم میزان بازی تراوینشون اندازه سن منه یه وقت فکر نکنین داشتم جدی حرف میزدم شوخی بود^^

متاسفانه افتخار اشنایی با اقا شهریار رو ندارم و نداشتم

من عضو کوچکی از تیم لویال هستم که سرور دو رو واندرشو 100 کردیم

سرور چهار هم چون 2ایکس بود اصلا شرکت نکردیم

حالا به هرحال

حالا ماهی یه تومن که اینطوری خرج ما نمیکنیم .اکانتامونم تیمی میکنیم که فشار نیاد و هزینه ها تقسیم شه

یه سری پلیر هم .میشن دف ساز که بدرد میخورن واقعا

در بدترین حالت که میگی هیچیم نشیم .همین که دورهمی یه دوستی و اشنایی بینمون اتفاق میفته و سرگرم میشیم .به نظرم بدنیست

به نظرم ارزش امتحان کردنو داره .خودتم بیا ثبت نام کن حتما . ولی بخوای اینجوری خرج کنی نیا .بیا که فقط جمعی ایرانی باشیم دو رهم .حتی اگه هیچیم نشیم

• سلام

در مورد بن کردن اکانت های ایرانی این قضیه کاملا درسته. مولتیهانتر .کام من رو 3 روز بخاطر بات بن کرد و هنوزم که سرور به راه هستش من اکانتم بن هستش ( حدود 2 ماه ) و نامه دادن به مولتی هانتر هیچ فایده ای نداشت.

سعی کنید با آی پی خارجی اکانت بسازید .

ts4 : snow

ts 19 r 2 :sj.eternal

• این که می گن ایرانیا رو بن می کنن کاملا درسته

سرور یک ts1.travian.com

فقط با یک اکانت بدون بات و اسکریپت هفته اول بعد از زدن دهکده دوم بن شدم هرچی هم نامه دادم هیچی که هیچی

• پس حتما با ایشون و تیمشون هماهنگ شید که با هم بازی کنید چون سابقه شهریار هم بالاس

خودمم اگر بیام مشکلی برا گلد ندارم ولی وقتم کفافشو نمیده ولی اگر ببینم واقعا تیم درستی در حال تشکیله چرا که نه و در مورد این حرف که فقط دوستی مهمه ما هم 5 تا رفیق 5X شروع کردیم و بدون ایرانی ها یه اتحاد خوب هم شکل رفت و ندیدید چه حرصی میخوردیم همیشه اول ارومی ولی وقتی ببینی زور بهت میاد که کم بیاری یا راحت حذف بشی پیشنهاد میکنم حتما با کسی که سابقه دات کام داره وارد بازی بشید که بهتون مولتی هانتر و روس ها و ع.رب ها ضربه نزنن و بدونید باید چیکار کنید در بهترین زمان هم دارید میرید چون خیلی ها منتظر شروع سرور کام بودن

2018-2019

2019-2020

• سلام وعرض ادب

من با اصل حرف این دوستمون torin کاملا موافقم

شما یا میخوای بازی کنی. یا میخوای بازی نکنی!

نمیدونم جز این 2 حالت چیزی هست به ما هم بگید

حالا که یکی. پیدا شده فراخوان داده بازیکن جمع کنه بازی کنه شما نگران پرچم ایرانی که بالا نره.!!! واقعا عجیبه..

خیلی راحت و شیک از تراوین میتونید خداحافظی کنید تا سرور ایران برگرده.. دوستانیم که علاقه منند میرند ادامه میدن. این فراخوان توی فروم کاملا صحیحه چون همگی دسترسی به تیم های عزیزان یا گروه های تلگرامی ندارن حداقل(تک. بازیکنان هااز جمله خودم) میتونیم سایدی انتخاب کنیم که مطمعنیم درصد ایرانی ها توش بیشتره!

عزیز من اقا امیر گل والا ما 60درصد پست های شما (از فروم سرور 1تا به غیر ) رو میخونیم سعی به فان. صحبت کردن داری از نظر خیلی ها مسخره بازی..همیشه زیبا و بسنده نیست حرف ها رو اینطور زدن. از برادر کوچیکترت نصیحت رو بپذیر. کم گوی و گزیده گوی.

در. مورد گلد هم دوستمون پیشنهادات رو دادن بردیا جان

واقعا هدف برای ما بازی و لذتشه..ما نه به برد عادت داریم نه به واندر 100 کردن.. نه مولتی صنعتی کشیدن.. بازی میکنیم لذتش رو. میبریم.. نمیخواییم واندر تورنومنت دوم رو برا رزومه 100 کنیم.کاری هم نداریم ارمین چطور. عمل کرده ولی حداقل عمل کرده.. خوب و بدش پای خودش.

فکر. میکنم torin عزیز حداقل 3 پست گزاشتند و گفتند هدف دور هم جمع شدنه.. اگه حس میکنید تو تیم لیدری بهتر عمل میکنید نه به عنوان بازیکن فقط به عنوان لیدر حضور پبدا کنید یا مشاور اگه هدفتون کسب لذته.

مازیار جان عزیز مشکل پلیرای ایرانی بازیکن های حرفه ای تر رو عرض میکنم نه یه پلیر ساده مثل خودم.. عادت به برد 'عادت به داشتن مولتی در حد n' غارت توافقی' تاپ بودن اک' و و و و..

وقتی میخوان پا به محیطی بزارن که مطمعنند بازیکن بهتر و حد کمتر از تقلب وجود نداره خوب طبیعتا محیط رو مناسب عرصه کاریشون نمیبینند.و البته داریم پلیر. حرفه ای بدون این مساعل که همیشه دنبال بهتر کردن خودشون تو عرصه بازی هستن مثالش البرز عزیز..

بازیکن های قدیمی( عذر خواهی میکنم صریح صحبت میکنم) اعم از شما وارد شدن به چلنج جدید رو خدشه دار شدن به اعتبارشون میدونند. من همیشه ایدین رو تحسین کردم چون همیشه برای لذت بازی و سیاست های گیمیریش احترام خاصی قاعلم برای جذاب کردن بازیش سبک بازی منحصر به فردش 'اصرار به بازی پاک و نشون دادنش به ما پلیر های اماتور که واقعا برامون مهم بود که ایا امکان پذیره(که بود) و اموزش های کاربردیش که بنده حقیر همین اندک بازی رو از پست ها و کمک های ایشون یاد گرفتم یه نمونه ساده عرض کنم خدمتتون بعد چند وقت طولانی یه سرور خیلی خوب استارت خورد سرور 1 راند 4. که چه عالی داشت پیش میرفت و چه هیجانی به سرور حاکم بود

من به عنوان یه خواننده فروم به خصوص فروم جذاب سرور 1 راند 4 .. دیدیم که سیاست مداخله شما و اشتی سرور از نوع ایرانی چه به روز سرور به اون جذابی اورد که الان مولتی بازان بزرگ به تنهایی سرور رو اند میکنند و هیچگونه جذابیتی هم وجود نداره.به قهقرا رفت به راحتی. که اگر شما ریسک این رو میکردید و واقعا به تیم ایدین اضافه میشدید به عنوان یه پلیر قدیمی و مورد احترام چقدر میتونستید مسیر رو در اینده برای تقلب عزیزان سخت کنید ولی خوب دیدیم که چه شد.

امیدوارم این نقد من رو منصفانه مطالعه کنید بنده جز تیم خاصی یا جناح و یا تیمی هم نیستم. چیزایی که دیدم رو بیان کردم

بگذریم.

.

خوب میدونیم دوره تراوین ایران تموم شد با همه خاطرات بد و خوبش..

تو این چالش پیش رو بالاخره عزیزانی که هنوز تراوین براشون جذابیت داره و میخوان پلی بدن حضور پیدا کنند بسیار خوشحال میشیم کنار همه دوستان ایرانی باز هم لذت بازی رو تجربه کنیم.

موفق و شاد باشید

سپاس

نوید

پ. ن:واقعا سخت بود با گوشی تایپ کردن.

غلط های املایی رو ببخشید به بنده حقیر.

:!:مایییم و نوای بی نوایی.

بسم الله اگر حریف مایی.:!:

• این که می گن ایرانیا رو بن می کنن کاملا درسته

سرور یک ts1.travian.com

فقط با یک اکانت بدون بات و اسکریپت هفته اول بعد از زدن دهکده دوم بن شدم هرچی هم نامه دادم هیچی که هیچی

شاید بهتر باشه با ایپی خارجی ثبت نام کنیم.

• سلام برادر گل من به همون بخش خودم کار دارم و تو حرفای دیگه دخالت نمیکنم

بحث پست که فرمودی بنده دو مورد دارم 1_تمسخر 2_جدی که همونطور که بارها دیده شده پست های جدیم کاملا تحلیلی و بدون تعصب بوده و خیلی صریح حرفمو زدم و برعکس در پست هایی که شما میگی طنز و کاملا هم درست میگی سعی میکنم به معنی واقعی کلمه چرت و پرت بگم و اون لا به لا تیکه هامم به چار نفر بپرونم چون به نظرم فروم نویس باید هم مسخره باشه هم جدی و سعی میکنم همیشه رعایت کنم و مهم هم نیست کی چی میگه نظرش محترم ولی من کار خودمو میکنم

بحث بعدی که من سعی کردم تجربم رو به بچه ها منتقل کنم که بتونن گلیم خودشون رو از اب بکشن بیرون و همونطوری که اکثر رفیق ها میدونن من تو هر سرور دات کام تک و تنها بازی میکنم و اصلا کاری به گروه ندارم و فکر کنم به اندازه کافی میشناسم اون هارو و مثل همیشه هم در اون سرور هستم و به عنوان یه پلیر کارمو میکنم و اگرم واکنشی دادم قطعا برام مهمه که بچه ها موفق بشن وگرنه مصل خیلی ها نوتفیکشن میبستم و کلا هرجا عشقم میکشید هرچی میگفتم و از این قبیل داستان ها

امیدوارم چیزایی که اینجا تلاوت کردیم نزارن بر حسب اینکه یارو فکر کرده بلده و اومده اینجا ادا در بیاره و بزارنش بر حسب اینکه میخوام فقط کمک کنم

بخش سرور یک هم باهات موافقم در کل جز بخش اشتی

سلامت باشی

2018-2019

2019-2020

• با سلام.

لازم دونستم یک سری توضیحات فنی راجب بن شدن اکانت های آی پی ایرانی خدمتتون عرض کنم.

در نسخه ی جدید تراوین، هرزگاهی و در بعضی از صفحات، بخصوص موقع پس از لاگین، شما به یک سری از لینک ها ارجاع داده میشید و شما بررسی میشید. (برای تشخیص بات بودن)

اما چرا آی پی ایران عزیز بن میشه؟

میتونه به دو دلیل باشه:

1- یک سری از لینک ها میتونه از سایت خود تراوین گیمز باشه (traviangames.com) که متاسفانه فیلتره! مثلا سیستم آنالیز بازدید کننده سرور های تراوین به خود تراوین گیمز ارجاع داده میشه مثل لینک زیر که در صفحه ی لاگین(ورود) قرار داره:

https://analytics.traviangames.com/piwik_route.php?app=TRAVIAN&ts=1556030880&tld=ir

2- ممکنه از یک سری سرویس های خارجی استفاده بشه که اون ها ایران رو تحریم کردند ;):P (خدا برکت بده به گوگل! ماشاالله نصف تکنولوژی دنیا دستشه و همه رو هم برای ایرانیا تحریم کرده. مرسی گوگل :*)

وقتی شما نتونید اون لینک هارو باز کنید پس یعنی شما ربات هستید(مثل این میمونه به شما بگن باید گواهی عدم سوء پیشینه بیارید بعد شما هیچ اقدامی نکنید!) :love: پس فکر نکنید که با ایرانی ها دشمنی دارند. توصیه میشه حتما از فیلتر شکن استفاده کنید برای جلوگیری از همچین اتفاق هایی.

امیدوارم توضیحات کافی بوده باشه و اگه سوالی بود بفرمایید در خدمتتون هستم.

موفق باشید.

Trasilver :-D

Noob Player ;)

Mohammad Sata