ثبت نام در سرور جدید داد کام (همه ایرانی ها متحد در یک ساید )

• سلام سلام خدمت دوستای عزیز امیدوارم سرور خوبی درپیش داشته باشیم بنده همراه با حسام عزیز رو اکانت white_walkersبازی میکنیم هرچیزی لازم بود درخدمتیم به امید موفقیت ایران

از همه دوستان که این سرور هستن درخواست میکنم تاحدی اینجا هم شده مثل وات یا جاهای دیگه اینجا اعلام حضور کنن

دوستان سلام خسته نباشید امیدوارم موفق باشین

• سلام به دوستان گلم؛)

واقعا خيلي دوس داشتم كنارتون بازي كنم و خيليا هم گفتن بيا رو اكانت ما،ولي متاسفانه وقت ندارم ديگه براي بازي؛از تمامي دوست و دشمنانم تو سرور هاي ايراني ارزو دارم تو دات كام موفق بشين و بازي براتون بچسبه،

اگر كاري از دستم بر بياد بگيد،در صورت امكان انجام ميدم

موفق باشيد:)

• سلام دوستان ... وقتتون بخیر ... لطف میکنید یه عکسی از آمار بازی بذارید که یکم از وضع سرور آگاه بشیم؟! یه تحلیل ریزی هم داشته باشید عالی میشه:thumbsup:

از سال 87 که شروع کردم به بازی کردن تراوین برام سوال بود که فروم به چه دردی میخوره ... بعدا فهمیدم یه سریا دنیای واقعی چیزی برای گفتن ندارن ... میان اینجا خالیش میکنن :))

یه سریای دیگه تو دنیای واقعی خیلی چیزا برای گفتن دارن ... ولی اینجا خیلی ساکتن :))

• سلام خدمت همه دوستان عزیز

در حال حاضر در SW با چهار اتحاد IR.COB فعالیت داریم و بالغ بر 150 نفر پلیر هستن که اکثرا فعال هستن

این وضعیت خرید گلد اکانت هست که خرج رو تقریبا کرده ماهی یک میل که سرم سام اوره و باعث شده ریسک بازی رو به شدت کم کنیم چون هر صدمه به اکانت هزینه هنگفتی داره برامون

زیر شاخه اول و دوم که شاخه های اصلی هستن و سعی در پیشرفت اونها داریم و شاخه های سوم و چهارم به ترتیب با 24 و 44 ممبر در حال عضو گیری هستن(شاخه سوم برای خارجی ها هستش)

این هم وضعیت تاپ تن اتحاد ها که چون جا به جایی ممبر داشتیم زیاد درست نیست

وضعیت ساید هم که در حال حاضر بزرگترین اتحاد ساید هستیم و در حال مذاکره با UNP که پلیر های فعالی داره و اگر موفق بشیم ساید متحد و یکپارچه میشه و در حال حاضر داریم با پلن هایی که اجرا میکنیم بهشون فشار میاریم تا اتحاد ها ادقام بشن

دل کل به سرور امید داریم و خداروشکر تا اینجای کار به نسب هماهنگ تر بودیم

تقریبا 20 روز از شروع سرور میگذره اگر اشتباه نکنم

منتظر نباش خدا انتقامتو بگیره، خودت جوری انتقام بگیر که خدا ایستاده تشویقت کنه!

2018-2019

ts29.travian.com Captain price LOS SW

ts1.travian.ir ahuraee WIN SE

ts4.travian.ir Vendetta TM LOS SE

ts19.travian.ir Alireza4336 WIN

2019-2020

ts4.travian.com Vendetta TM ??? SE

ts20.travian.com Vendetta TM ??? SW

• به نظر من بازی کردن با همچین هزینه ای توی سرور ها اصلا کار منطقی ای نیست مگه رفاه مالی خیلی بالایی داشته باشید. حداقل کاری که میشد توسط تیم مدیریت انجام بشه پرداخت هزینه های گلد به قیمت خاورمیانه ای برای کاربران ایرانی بود که متاسفانه از پس همین کار هم بر نیومدن

شخصا ترجیهم به پرداخت هزینه و وقت در سرور رسوله تا اینجا حداقل میدونم یه زحمتی کشیده و داره میکشه

موفق باشید

با بخش اول کاملا موافقم تموم بچه هایی که اومدن 98 درصدشون توانایی خرید پک 600 تایی هم ندارن و اکثرا دارن بدون گلد یا با یه 200 تا کوپنی که تیم تراوین ایران داد بازی میکنن

خود مایی هم که هزینه میکنیم واقعا برامون سخته هرچقدرم بتونی هزینه وارد بازی کنی باز پول زور داری میدی

امیدوارم باز بچه ها بیشتر دور نشن از تراوین تا زمانی که این تحریم ها رفع بشه یا حداقل کمتر تا بتونیم یه حرکتی بکنیم یه لطفی هم بکنین این سروری که میگید معرفی کنید

منتظر نباش خدا انتقامتو بگیره، خودت جوری انتقام بگیر که خدا ایستاده تشویقت کنه!

2018-2019

ts29.travian.com Captain price LOS SW

ts1.travian.ir ahuraee WIN SE

ts4.travian.ir Vendetta TM LOS SE

ts19.travian.ir Alireza4336 WIN

2019-2020

ts4.travian.com Vendetta TM ??? SE

ts20.travian.com Vendetta TM ??? SW

The post was edited 1 time, last by ASHKAN: صحبت پیرامون تیم مدیریتی ().

• سلام بنده باهاتون موافقم ولی نمیشه کاری کرد دیگه فقط امیدواریم که سورنا بتونه ی کاری کنه گلدا ارزونتر بشن

هیچی نمیتونه عشق مارو به تراوین کم کنه حداقلش خوبیش اینه این سرور رفتیم اسپید میرفتیم دهنمون سرویس بود شما هم وقت داشتی بیا گروپ واتس اپ فرجی شد شمام پاگیر شدید

MR_PRESIDENT 4 EVER

The post was edited 1 time, last by ASHKAN: حذف پست ریپلای شده ().

• سلام بنده باهاتون موافقم ولی نمیشه کاری کرد دیگه فقط امیدواریم که سورنا بتونه ی کاری کنه گلدا ارزونتر بشن

هیچی نمیتونه عشق مارو به تراوین کم کنه حداقلش خوبیش اینه این سرور رفتیم اسپید میرفتیم دهنمون سرویس بود شما هم وقت داشتی بیا گروپ واتس اپ فرجی شد شمام پاگیر شدید

والا چند تا از دوستان رفتن اسپید بهم پیام دادن ... منم اتفاقا رفتم ولی رفتم که فقط دف بکشم براشون ... قطعا گلد نمیخرم برای کشیدن همر ... خیلی زیاد میشه هزینه ها ... من تراوین رو برای تفریح بازی میکنم ... خرید گلد در حد هزینه منطقی رو میپسندم ... تو همین سرور دو ایکس برای اینکه 4 همر بکشم حدود 4 تا پک 1600 تایی گلد مصرف شد ولی اگه بخوام اینجا همین کارو کنم خیلی سخت میشد کار

از سال 87 که شروع کردم به بازی کردن تراوین برام سوال بود که فروم به چه دردی میخوره ... بعدا فهمیدم یه سریا دنیای واقعی چیزی برای گفتن ندارن ... میان اینجا خالیش میکنن :))

یه سریای دیگه تو دنیای واقعی خیلی چیزا برای گفتن دارن ... ولی اینجا خیلی ساکتن :))

• والا چند تا از دوستان رفتن اسپید بهم پیام دادن ... منم اتفاقا رفتم ولی رفتم که فقط دف بکشم براشون ... قطعا گلد نمیخرم برای کشیدن همر ... خیلی زیاد میشه هزینه ها ... من تراوین رو برای تفریح بازی میکنم ... خرید گلد در حد هزینه منطقی رو میپسندم ... تو همین سرور دو ایکس برای اینکه 4 همر بکشم حدود 4 تا پک 1600 تایی گلد مصرف شد ولی اگه بخوام اینجا همین کارو کنم خیلی سخت میشد کار

والا ما با بچه ها اومدیم سرور 4 اسپید ی مشکل بزرگی داره تایم انلاینیشه بیشتر بچه ها سر این ترجیح دادن تیم رو واسه معمولی جمع کنن خدارو شکر وضعیت ایران خوبه