مسابقات 2019 تراوین


 • بازیکنان عزیز،  بالاخره زمان یک دور جدید از یکی از چالش برانگیزترین دنیاهای بازی تراوین امسال فرا رسیده است! دور مقدماتی مسابقات 2019 در روز 28 خرداد ماه شروع می شود!
  ویژگی های جدید مسابقات 2019  مسابقات بر می گردند… با کلی تغییر! می خواهید بدانید که چه چیز های عوض شده است؟ خیلی چیز ها!


  :scroll: مصری ها و هان ها به مسابقات اضافه شده اند!


  بله، این دفعه دو قبیله جدید ما یک گوشه نمی نشینند تا نبرد توتن ها، گال ها و رومی ها ها برای برتری در پرتنش ترین دنیای بازی تراوین را مشاهده کنند. آن ها هم در میدان نبرد با دیگران می جنگند!


  :scroll: سیستم اتحاد جدید!

  محدودیت حمایت از هم اتحادی های خود فقط با استفاده از منابع و سرباز در دنیای بازی مسابقات تراوین فعال خواهد شد. شما می توانید اطلاعات بیشتر در این مورد را اینجا مطالعه کنید.


  :scroll: شگفتی های جهان جدید!


  برای اولین بار، هر قبیله شگفتی جهان مخصوص خودش را خواهد داشت.


  مسابقات 2019 - قرعه کشی دور مقدماتی


  ما می خواهیم که قرعه کشی دور مقدماتی را در 14 خرداد ماه برگزار کنیم! ما در حال حاضر منتظر بعضی از کارهای قانونی برای شرکت کردن بازیکنان ایتالیایی و اسپانیایی در مسابقات هستیم.


  مثل همیشه، 6 دور مقدماتی وجود خواهد داشت، یک انگلیسی، یک عربی، و 4 گروه تشکیل شده از 4 ناحیه.  نیازمندی های ورود به فینال


  برای ورود به فینال مسابقات، بازیکنان باید وارد سرور دور مقدماتی ناحیه خود شوند. در طول تور افسانه های 2019 ما در مورد ارزش و اهمیت دوره های مقدماتی بحث کردیم و با هم دیگر به نتیجه هایی در مورد چیز های مورد برای ورود به فینال رسیدیم.


  یک کلید ورود به فینال به بازیکنانی که در پایان دوره بازی به یکی از شرایط زیر رسیده باشند داده می شود:


  داشتن حداقل 10 دهکده،

  بودن در بین 100 نفر برتر حمله،

  بودن در بین 100 نفر برتر دفاع.


  5 کلید ورود به فینال به بازیکنانی که در پایان دوره بازی به یکی از شرایط زیر رسیده باشند داده می شود:


  یک دهکده شگفتی جهان،

  بودن در بین 10 نفر برتر حمله،

  بودن در بین 10 نفر برتر دفاع.


  در این حین، کارت های افتخاری ورود به فینال که معمولا قبل از فینال به صورت قرعه کشی پخش می شوند، بسیار محدود خواهند بود. این به این معنی است که برای اطمینان از ورود به فینال، شما باید در دور مقدماتی شرکت کنید.


  همچنین، لینک های انتقال طلا ایجاد شده در پایان فینال 2019 را می توان در دور مقدماتی مسابقات 2019 استفاده کرد.


  شمشیر های خود را تیز و کمان هایتان را آماده کنید، زمان نبرد فرا رسیده است!  تیم تراوین