Posts by YousefRitalin

  چقدر من به اين برادران پانزر گفتم متا بشكونيد بازي جذاب شه، چقد گفتم جنوب شرق خيلي بزرگ تر و قويتر از اونه كه شما بخاييد كمكي بهش كنيد، از اول سرور بي هدف ترين سايد بوديد با اينكه دوتا از بهترين ليدر هارو داريد ولي ترسيديد از باختن و جذاب كردن بازي ، بيا اينم عاقبت دستمال كشي كه آقا اسم مارم تو برنده ها ميزننو برنده متايه جنوبه و اين حرفا، خدا آخر عاقبت هممونو ختم بخير كنه🤣🤣😂😂🤦🏻‍♂️🙉،

  سلام


  امیدوارم که حالت خوب باشه

  با توجه به اینکه گفتی « چقدر من به اين برادران پانزر گفتم متا بشكونيد بازي جذاب شه» فکر میکنم منظورت از ادامه صحبتت از زمانی باشه که خودت لیدر شمال شدی ! بله شما اومدی به من گفتی متا رو بشکون ولی من چرا باید این کارو میکردم ؟ واقعا از اینکه این سرور بیشتر از این کش پیدا میکرد هیچ لذتی نمیبردم . لذت من اوایل سرور بود زمانی که هنوز اقا ایدین بود ، زمانی که هنوز اقا مجید و اقا فرشید بودن زمانی که هنوز اقا منصور بود . اون زمان بازی برای من جذاب بود نه زمانی که شمال شخم خورده بود .


  اما بعدش نوشتی « از اول سرور بي هدف ترين سايد بوديد »

  دقیقا از چه چیزایی در رابطه با اول سرور و شرایط بین سایدی اطلاع داری ؟ چقد وقت و حوصله گذاشتی و این تاپیکو از اول خوندی ؟ توصیه میکنم حتما این تاپیکو از اول بخون تا متوجه یه سری مسائل بین سایدی بشی !


  نه شما بلکه همه ی عزیزان و بزرگواران یه لحظه این صحنه رو تجسم کنید :


  شما لیدر یه ساید و مسئول دیپلماسی اون ساید هستید ، متاسفانه نفر قبلی که دیپلمات بود جوری صحبت میکرد که هیچ تیمی تمایل نداره با شما حتی نپ باشه ! توی فروم میبینید که همه میگن تیم شما کتیبه ها رو هم نمیبینه ، این موج نا امیدی توی ساید شما نفوذ میکنه و همون اول سرور شاهد حذف چند تا از اکانت های خوب خودتون هستید ، یا مثلا روی پروفایل بعضی اکانت های ساید خودتون میبینید که نوشته این سرور جنوب غرب هیچ شانسی نداره ! شما چی میکنید ؟ اصلا چی میتونید بکنید ؟ به چه چیزی فکر میکنید ؟ میتونید هم زمان اقتدار ساید خودتونو نگه دارید و همزمان اند گیمو ببینید ؟ میتونید همزمان به فکر نپ و متا باشید و همزمان به فکر جذاب کردن بازی ؟

  من هیچ تلاشی برای جذاب کردن بازی نکردم ؟؟؟؟ اقای مورگان فریمن دوست عزیز من برید از کسایی که توی اون جلسه ی 4 ساید بودن بپرسید چی گذشت تو اون جلسه . من خیلی واضح گفتم شما سه ساید هرپیشنهادیو که خودتون قبول کنید ما هم قبول میکنیم ! وقتی دیدم که سه ساید به نتیجه نمیرسن من پیشنهاد دادم که جنوب غرب یا با جنوب شرق نپ باشه یا با متای شمال نپ باشه و وارد متایی نشه ! این بهترین زمان برای شمال بود که قبول کنه . چرا ؟ چون اگه با ما نپ میکرد هیچ اتکی از سمت ما به اونا نمیرفت ، در نتیجه ما تنها تارگتی که داشتیم جنوب شرق بود و خب ما هم کتیبه میخواستیم دیگه پس مجبور میشدیم ما هم روی جنوب شرق پلن بریم با این تفاوت که پلن مشترکی با شمال نبود ! و همچنین جنوب شرق هم میتونست خیلی راحت جنوب غربو تنها گیر بیاره و پلن بره بدون اینکه کمک دفاعی از شمال بگیریم !

  بزار یکم راحت تر بگم ، جنوب غرب تنها شانسی که این سرور داشت روابط سیاسی بود ، جنوب غرب توی جنگ منظم هیچ شانسی نداشت تو این سرور ! پس نه تنها بی هدف ترین ساید نبودیم بلکه اتفاقا با هدف ترین ساید بودیم . اگه اینطور نبود ما الان اینجا نبودیم در حالی که لیدرای شما رفته باشن !

  ببخشید مزاحم شدم :)) زنگو کلا اشتباه زدم!! اگه تعریفت از متا تو بازی ؛ رفاقت و پست فرومه! اکیه دیگه مبارکتون باشه :)) من حرفی ندارم :/ حداقل اسم آمرداد بغل سامان بدبوی هم بیاد من دوست دارم :دی بعدا به کارم میاد!!

  خودت میدونی منظور من از اون جمله ی پست فروم چی بود :دی چرا مغلطه میکنی ؟ :دی

  خیلی چیزا به شرایط سرور بستگی داره ، مثل همین اسم و این چیزا ، این سرور قبل واندر تموم شده بود . زمانی که شمال توسط جنوب شخم خورد در واقع بازی تموم شده بود و اسم جنوب به عنوان وینر نوشته شد . من حتی زمانی که متا کردیم هیچ صحبتی در مورد اسم اتحادا و غیره با جنوب شرق نداشتم ، حتی به اقا بهنام گفتم که من تو قید و بند اسم و اینا نیستم . حالا شما فک میکنی اشتباه کردم نگفتم بهشون که اسم ما رو بنویسه ؟ :دی

  این سرور شرایط جوری شد که تیم پیشوا جلوی تیم شما بود ، همون تیم پیشوایی که اول سرور میگفتید بعد کتیبه ها رو نمیبینه :دی حالا کی کتیبه ها رو ندید داداش ؟ :دی



  چون سوانز رو یه ساید حساب کردن شما رو نه یه کم جوشی شدم براتون شرمنده :دی

  دم آیدیدن گرم این آمرداد فقط از این آیدین حساب بردو کلی باج داد :دی انصافا باریکلا!


  برای همه ی جوش زدنات مرسی :دی <3:D


  اوایله سرور یادمه اکانت فیک میساختید از جنوب غرب و باهاش رو جنوب شرق مانور میدادین و توهین میکردین!! الان لفظ و توهین تو فروم براتون جدی شده!!

  من همون زمان اعلام کردم موضع رسمی جنوب غرب و تیم پیشوا توسط من و پرهام گرینه و کامل تمام اون اکانتا رو تکذیب کردم . حالا یکی شیطونی کرده بود برای خودش اکانت میساخت میومد از طرف ما حرف میزد ما مقصریم ؟ :دی


  من با یکی دیگه متا کردم چرا باید با پست و کل کله ۲ نفر تو ساید ما و متامون متارو بهم بزنم!! شاید ۲ طرف حال نکنن با هم کلا و مشکل شخصی داشته باشن!! منافع سایدم رو به خاطره ۲ نفر به چالش بکشم!! هزینه کلی آدم رو نابود کنم سر رفاقتم!! :دی

  کل کل داریم تا کل کل !



  شاد و سلامت باشید ...

  سلام این گلد ها برای اتفاقاتی که مربط به واریز و درگاه بود داده شده و برای همه ی سرورهای در حال ران داده شده و این گلد ها قابل انتقال نیستند...

  سلام خدمت دوستان اتفاقی گذرم به این سرور افتاد و چشمم به عکس هولدرینگ واندر خورد! ؛ سوالی که برام پیش اومد با توجه به این که جنوب متا هستند اما اسم هولدرایی که به چشم میان و سطح دارند از اکانت amordad هست و حتی اسم واندر ها هم از جنوب غرب و panzer نیمده و صرفا swans ! و آمرداد هست! آیا اتفاقی افتاده و متا شکسته شده و دوستان جنوب شرقی زدن زیر حرفاشون و بعد از آروم شدن جو نسبت به سایدهای شمالی متا رو شکستن و ما در جریان نیستیم!

  لطفا اگه کسی اطلاعی داره از لیدرهای جنوب غرب ما رو در جریان اتفاقات هولدر و اسم هولدر و واندر بگذارند چون یه مقدار این رفتار خیانت هم به سایدشون محسوب میشه با توجه به این که متای ۳-۱ رو قبول نکردند علیه آمرداد؛ و الان با توجه به عکس بالا کمی عجیب هست که اسمی ازشون روی واندر نیست یا حتی اکانت مشترک! و صرفا اکانت به اسم amordad هست..


  به به به سلام اقا ارمین عزیز
  چه عجب از این ورا ؟
  چه خبر از اون ورا ؟ :دی
  راه گم کردی داداش یا دلت برامون تنگ شده بود ؟

  دورادور از سروری که هستی خبر دارم ، یه پستایی دیدم که اگه تو هر سروری متحد ما بخواد اون جوری با ما صحبت کنه قطعا متا و هرچی که بود میشکستم حتی اگه تهش قرار بود ببازم .

  شما نحوه ی پست گذاشتن دوستان عزیز جنوب شرقی تو این تاپیک و با نحوه ی پست گذاشتن متحد خودتون تو اون تاپیکو مقایسه کن ، متوجه میشی کی مستعمره شده کی متا کرده :دی

  ما هر چی باشه به خاطر یه واندر و اسم ، پشت رفیقمونو که همه جوره به ما حال داده خالی نمیکنیم . خصلت تیم پیشوا اینه که به خاطر رفیقش تا پای حذف اکانت میمونه نه مثل بعضیا که حاضرن اسم خودشون بلد بشه حتی اگه مجبور شن شخصیت رفیق خودشونو جلوی کلی ادم خراب کنن .

  پ.ن : متای بین ما و جنوب شرق خیلی محکم تر و زیبا تر از متاهای اسمیه ، برای همین بعضی چیزا رو برای خودمون کوچیک میدونستیم در موردش صحبت کنیم نمونش همین اسم اتحاد و این چیزا . وگرنه جنوب شرقی های عزیز اونقد بزرگوار هستن که اگه چیزی میگفتم حرف منو زمین نمیزدن .





  سلام و عرض ادب خدمت شما عزیزان و بزگوران

  بعد از گذشت چندین هفته بالاخره تصمیم گرفتم پست بزارم .
  میخواستم این پستم مروری باشه بر اتفاقایی که توی این سرور گذشت اما ...
  بگذریم...

  قسمت اول شمال! :

  گفتنی ها رو سایربزرگواران در مورد علت باخت شمال گفتن و نمیخوام بیشتر از این روی این موضوع صحبت کنم .
  یادتون میاد زمانی که دو ساید شرقی بلد شده بودن ، آقا تیرداد گفته بودن رستگاری این سرور از غرب میگذره ؟ چیزی که باعث شده من اینقد جذب تراوین بشم همین موضوع فکری بودن این بازیه . شمال شرقی که از لحاظ نظامی از دو ساید غربی سرتر بود الان نیست و جنوب غربی که همه متفق القول میگفتن زودتر از همه ی سایدا میره کنار باقی مونده و با ساید متای خودش برنده شده .

  من هنوزم معتقدم اگه شمال میموند میتونست مدعی برنده شدن باشه مخصوصا با دو کتیبه ی استراتژیک راز و مرتاض یونیک !



  شمال شرق در دو نقطه حساس میتونست به هدف خودش برسه :



  1) زمانی که در مورد حذف مولتی ها صحبت میشد



  2) زمانی که جلسه ی بین 4 ساید گذاشته شد



  دقیقا تو همین دو نقطه که حساس ترین زمان سرور بود شمال شرق نتونست تصمیم درستی بگیره .( دقت کردید در هر دو مورد اسم جنوب غرب بلد تره ؟ )





  قسمت دوم تبریک و تشکر :

  این سرور هم با همه ی فراز و نشیب هاش تموم شد و به رسم ادب اول تبریک میگم به ساید متای خودمون یعنی SE و بعد تبریک میگم به اعضای خوب و صبور جنوب غرب که منو شرمنده کردن و اعتماد کردن به تیم ما. خیلی وقتا میدیدم که بعضی از دوستان با بعضی از تصمیم های سیاسی من مخالفن ولی اعتماد کردن و خداروشکر که روسفید شدم ، از همینجا دست همه ی شما رو میبوسم .

  این سرور باعث شد با بزرگان ساید های دیگه هم آشنا بشم که برای من هم کلامی با این بزرگان باعث افتخار بود .

  از SE : بزرگانی همچون اقا ایدین که واقعا هنوزم وقتی پستاشونو میخوندم منو یاد تراوین قدیم میندازه ، امیدوارم یه روزی نهضتشون که ارمانشهر منم هست تحقق پیدا کنه ، اقا بهنام عزیز که خیلی وقتا توی ماموریت مزاحمشون میشدم ، اقا ممد ترانتولای عزیز که واقعا تلاش کردن که مولتی بازی حذف بشه ، اقا محمدرضا(ramone) عزیز که چند وقتی میشه از پستاشون مارو محروم کردن و اشکان عزیز که بعضی اوقات اذیتش کردم :دی اقا سعید مـلا که همیشه به من لطف داشتن ، اقا حسین رپر که واقعا فن بیان خوبی داره همچنین اقا احسان و امیرناجی عزیز

  از NE : آقا فرشید که دلم تنگ شده برای پستاشون ، آقا مجید که شاید تو تراوین دیدگاه متفاوتی ازش داشتم اما تو دنیای واقعی واقعا بزرگوارن ، همچنین آقا ساسان illidan و ارمین نومرسی عزیز که سعادت نداشتم زیاد باهاتون ارتباط داشته باشم .

  از NW : آقا منصور ام جی و اقا هاملت و اقا مجید فروزن عزیز که فراتر از بازی به من لطف داشتن همیشه و شمال غرب خیلی زود این بزرگانو از دست داد ، و همچنین اقا امین جوکر که با وجود درگیری بین ساید ما و شمال غرب ، رابطه ی واقعا خوبی با من داشتن که نشون از شخصیت بالای ایشون داره .

  و همچنین اقا مازیار عزیز و بزرگوار که همیشه به من لطف داشتن و به شخصه برای ایشون احترام خاصی قائل هستم .

  و مدیر عزیز ما اقا تیرداد که متاسفانه ارتباط نزدیکی با ایشون ندارم ولی ارادت دارم بهشون و آیناز خانوم که اول سرور یکم کل کل میکردیم ولی الان تقریبا شدیم همکار :دی

  اگه یه وقتی بی ادبی کردم یا خدای نکرده جسارتی کردم لطفا منو ببخشید

  قسمت سوم ساید عزیزم جنوب غرب :


  شاید خیلیا از بیرون فک کنن که جنوب غرب بدون مشکل بود و تیم یکدستی داشت و...
  درسته که ما اول سرور خوب تونستیم سایدو جمع کنیم و یکدست بشیم اما بعضی از دوستان ما قبول مسئولیت کردن ولی متاسفانه مسئولیت خودشونو درست انجام ندادن و همین مسئله باعث شد تیم ما در طولانی مدت ضربه بخوره اما مشکل اصلی ما از اونجایی شروع شد که شخص اول تیم یعنی سامان بدبوی قبل کتیبه ها به علت مسائل زندگی شخصی نتونست ادامه بده و حضورش کمرنگ و کمرنگ تر شد . از اعضای اصلی تیم پیشوا من مونده بودم و پرهام گرین در کنار اعضایی که برای اولین بار بود باهاشون بازی میکردم . من برای اینکه اوضاع بهم نخوره تصمیم گرفتم توتال نداشته باشیم و شورایی ادامه پیدا کنه سرور. تیم جدید لیدری بسته شد و به بازی ادامه دادیم توی این راه تا به اینجا از همین تیم لیدری جدید هم چند نفری از ما جدا شدن ولی ما به مسیر ادامه دادیم . قطعا اونایی که تجربه ی لیدری داشته باشن میدونن منظور من چیه . وقتی تنهایی در کناراعضای سایدی که تا الان با هم توی یه سرور هم بازی نکردید خیلی سخته بتونید مچ شید .

  میخوام از همین تاپیک استفاده کنم و از این عزیزان دلم تشکر کنم

  اول از همه تشکر میکنم از سامان بدبوی عزیز داداشه خودم که اگه نبود امروز تیم پیشوایی هم نبود .

  پرهام گرین که ازش یکم دلگیرم سره بعضی مسائل و حتی این سرور
  ولی چی کنیم که دوسش دارم :دی

  Alizkng از کسایی بود که چند سرور قبل باهاش بازی کرده بودم و میدونستم رو ساید واقعا تعصب داره ، ازش خواستم که کمک کنه به ساید و اونم لطف کرد و قبول کرد و واقعا از جون و دل برای ساید مایه گذاشت
  .

  با محمد moonshadow این سرور آشنا شده بودم ولی آدم فوق العاده اکتیوی بود و با اینکه دلش جای دیگه بود :دی ولی اونم اومد و واقعا کلی کمک کردن به ساید


  سهند Lord s تبریزیه دوس داشتنی
  که کابوس یه سریا شده بود ، البته این اواخر ما رو تنها گذاشت رفت دنبال زندگیش ولی همیشه تو قلب ماست

  پارسا Laghoncher که تو ماموریت کارای انالیز و دفکوردیناتوریو انجام میداد و بار ها تا صبح بیدار مونده بود برای ساید

  امیرRollback عزیز که به خاطر ساید پلن اکانت خودشو عوض کرد و البته دشمن خونی یه بنده خدایی بود :دی

  اقا نادرDionysus بزرگوار که همیشه به فکر ساید بود و با اینکه از من بزرگترن یادم نمیاد بهشون چیزی گفته باشم و به من نه گفته باشه

  ممد qtin عزیز که اکانت خودشو در راه ساید داد و به خاطر ساید از اکانت خودش دست کشید


  سجاد GLA ، آروین بانیپال ، محمد جهان ارا ، کینگ مسعود ، اقا بابک babking ، اقا حسن kesler ،ممد توهمی و همه ی اعضای ساید عزیزم جنوب غرب که کنار ما بودن . اگه اسمی از قلم افتاد لطفا ببخشید و بزارید به حساب حافظه ی ضعیف من

  و در اخر تشکر ویژه دارم از امیرخان بزرگوار که این سرور اجازه دادن روی اکانت ایشون بازی کنم ، این اکانت اگه به جایی رسید تماما تلاش ایشون بود و من فقط در حد لاگین رو اکانت بودم که مسائل سایدو حل کنم .

  شاد و سلامت باشید

  کوچیک شما یوسف

  بهار 1398



  جوابها داخل پست:*

  ممنونم

  قطعا جواب دادن به تمام سوالات اختیاریه ، همین که شما و امثال شما به ما افتخار میدید و میاید تو این تاپیک برای من یه دنیا ارزش داره .

  دو سوال دیگه دارم :

  1 ) نظرت راجب این تاپیک

  2 ) انتقاد یا پیشنهادی دارید که این تاپیک بهتر و جذاب تر و پربازدید تر بشه ؟


  سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما بزرگواران مخصوصا اقا محمد بایگوش عزیز

  ممنون که قبول کردی و روی صندلی نشستی

  خب اما بریم سراغ سوالات تکراری من :D

  1) شما هم موافقی تراوین قبل فیلتر جذاب تر و شیرین تر بود ؟ چرا ؟

  2) نژاد مورد علاقه ؟ چرا ؟

  3) کلید موفقیت در بازی تراوین برای اکانت و کلید موفقیت در بازی تراوین برای یک ساید ؟

  4) چقد به سیاست در تراوین اعتقاد دارید ؟ واقعا میتونه ورقو برگردونه ؟

  5) بهترین سیاستمدار تراوین که تا الان دیدید کی بود ؟چرا؟
  6) به نظر شما یه لیدر باید دارای چه خصوصیاتی باشه ؟ موافقی که بهترین اکانت لیدر باشه یا موافقی که لیدری ربطی به داشتن اکانت خوب نداره ؟


  سلام و عرض ادب خدمت شما بزرگواران

  کسی هست برای ما که از بیرون صرفا خواننده این تاپیک هستیم یه پست تحلیلی از وضعیت کتیبه ها و وضعیت سیاسی و متا و نپ و اسم تیم هایی که در ساید ها هستن بزاره ؟

  ممنون

  پ.ن : آینازطور پست گذاشتن هم مزه خودشو داره :دی


  سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما بزرگواران

  اول از همه سال جدیدو به شما عزیزان تبریک عرض میکنم و امیدوارم که سال خوبی داشته باشید


  همچنین از آرمین عزیز هم تشکر میکنم که اومدن و وقت خودشونو به ما دادن و با حوصله و دقت به سوالات جواب دادن .


  منم دو تا سوال دارم :


  اولی اینکه سرور 1 راند 4 معتقد بودی که سرور بالانس نیست و برای همینم از سرور رفتی ، چی شد که توی سرور اسپید متای سنگینی بستید جوری که کفه ترازو به شدت به سمت شما سنگینی کرد ؟ اگه تمایل داری یکم بیشتر در مورد بالانس بودن صحبت کن برای ما .

  سوال بعدی من اینه که دوس داری بعد شما چه کسی رو صندلی بشینه یا به عبارتی چه کسیو دعوت میکنی که روی صندلی بشینه ؟

  ممنونم

  پ.ن : جواب دادن به سوالات کاملا اختیاریه

  پ.ن : دوستان عزیز شما دوس دارید نفر بعدی کـی رو صندلی بشینه ؟ لطفا توی خصوصی یا عمومی فرد مورد نظر خودتونو بگید .


  سلام و عرض ادب خدمت شما عزیزان
  آینازطور یه پست بزارم :دی

  بعد مدت ها به علت سرد شدن تاپیک سرور 1 اومدیم در این تاپیک و یکمم فروم گردیم بیشتر شد . خیلی اتفاقی قبل پست شما داشتم همون تاپیکو که شما اشاره کردی میخوندم .

  یه چند تا مسئله هست که به نظرم شاید خوب باشه گفتنش پیشاپیش اگه جسارتی میکنم ببخشید
  شما تو این تاپیک معترض بودید به وضع موجود و به دنبال ایده ال های خودتون میگشتید ولی توی ساید خودتون چنین چیزی ندیدید پس برای همین به مسئولین اعتراض کردید و گفتید که :

  مثلا آنالیزور ساید ما کیه؟ داره چیکار میکنه؟ چرا به ما آماری از پارکینگ ها نمیده ما کاتا کنیم یا دف سازا که زیرساخت بپرونیم،

  چه جوابی گرفتید از مسئولین ؟

  جواب هایی در سطح ( این افراد نباید به شما جواب پس بدن و......) گرفتم

  من نمیخوام اینجا تیمی یا فردیو قضاوت کنم چون در اون جایگاه نیستم اما چیزی که من متوجه شدم از پست های شما ، نشون میده شما بازیکن با سطح اطلاعات واقعا خوبی هستید و یه دید جامع دارید .
  اما به نظر شما این دید شما و اطلاعات شما و به عبارتی ایده آل های شما در چه شرایطی میتونه محقق بشه ؟
  یه گذر میزنیم به همون تاپیکی که شما اشاره کردید ، شما در اون تاپیک گفتید که :

  فکر کنم هفته 6 یا 7 بود با مصطفی صحبت کردم که ما هیج برنامه ای نداریم و باید یه سری زیر ساخت آماده کنیم که ازم خواست من این کار رو انجام بدم

  توی اون سرور از شما خواسته شد خودتون بیفتید جلو برای کارا . اما چی شد ؟ به نتیجه رسیدید ؟

  متاسفانه کسی تو ساید حمایت نکرد :))

  دقیقا مشکل تراوین همین قسمت حمایته . من توی یه تاپیک دیگه هم به همین موضوع اشاره کرده بودم و گفته بودم سطح آموزش ما پایینه و اعضای ساید به این سطح نرسیدن که تراوین یعنی همکاری . هر کسی میخواد همر خودشو بزرگ تر کنه و یا ده های خودشو گسترش بده . اتفاقا اشکال کار دقیقا از خوده ماست . نمیدونم واقعا تا کی میخوایم این راهو بریم ولی باید قبول کنیم ما توی همین فروم هم فردو نگاه میکنیم نه یه ساید . مثلا یکی که همر بیشتری داره میشه اسطوره یا یکی که ده زیادی داره میشه بازی بلد و ... خب شما فک کن یه بازیکن تازه وارد میاد و این صحنه ها رو میبینه . پیش خودش میگه خب اگه قراره من بشم یه ادم معروف تو تراوین و همه منو بشناسن باید همر خودمو بزرگ کنم . خب این شخص به نظر شما وقتی ام ام پوش زده میشه منبع میده به کسی ؟؟؟ در واقع این ما هستیم که داریم تراوینو به سمت فردگرایی میبریم و انتظار داریم یه جواب جمعی بگیریم . البته واقعا نمیشه فردو نادیده گرفت اما باید به اعضای عادی این حس القا بشه که اونم نقش داره توی پیروزی ساید و اگه اون و امثال اون نبودن یه فرد با اکانت سطح بالا هم نمیتونست به تنهایی کاری بکنه .
  پ.ن : قصدم اصلا قضاوت شما یا مسئولین محترم ساید نیست .
  پ.ن : قطعا وقتی یه تیم وارد یه سرور میشه برنامه ریزی میکنه ولی باید قبول کرد بعضی مواقع شرایط سرور جوریه که با برنامه های اون تیم همخونی نداره .

  پ.ن : به جز تعداد انگشت شمار فکر نمیکنم کسی باشه توی تراوین که عاشق لیدری باشه . چون واقعا چیزی جز دردسر نیست ، چیزی هم که تهش نداره ، به شخصه خودم دوس دارم یه گوشه بشینم بازی کنم ولی اون چیزی که باعث میشه وارد میدون بشم تعصب من روی ساید خودمه .
  بازم ببخشید که خیلی یهویی وارد تاپیک شما شدم

  سلام و عرض ادب خدمت شما عزیزان

  امیدوارم که تا اینجای این تاپیک به شما خوش گذشته باشه چون به ما که خوش گذشته فقط فک کنم به اقا مجید زیاد خوش نگذشته :دی


  خلاصه بعد چند روز تحمل ، دوستان دیگه نتونستن تحمل کنن و شروع به دیسلایک کردن و از آقا مهرداد میشه به عنوان اولین دیسلایکی صندلی داغ نام برد :دی




  مهرادجان من خودمم نمیدونم فرصت جواب دادن تا کی هست که از شر این صندلی راحت بشم:d



  آقا مجید شما تا روز چهارشنبه مورخ 29 اسفند روی صندلی هستید ... پس ، دوستان عجله کنید که این فرصت معلوم نیست دوباره تکرار بشه و بتونیم آقا مجیدو راضی کنیم که رو صندلی بشینه :دی


  خبر بعدی اینکه به امید خدا روز پنجشنبه نفرات جدید برای رای گیری اعلام میشن .

  منتظر حضور گرم شما عزیزان هستیم .


  سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان و بزرگواران

  خداروشکر با همکاری مدیران محترم فروم و حمایت شما عزیزان از این تاپیک استقبال خوبی شده و خوشحالم اگه یک قدم کوچک در این راه ( ارتباط دوستانه تر در فروم ) برداشته باشم .


  ممنونم از اقا مجید که قبول کردن وبا اینکه میدونم مشغله زیادی دارن اومدن و به سوالات با حوصله جواب میدن .


  خب اما بریم سراغ سوالات من :

  1) شما هم موافقی تراوین قبل فیلتر جذاب تر و شیرین تر بود ؟ چرا ؟

  2) نژاد مورد علاقه ؟

  3) کلید موفقیت در بازی تراوین برای اکانت و کلید موفقیت در بازی تراوین برای یک ساید ؟

  4) چقد به سیاست در تراوین اعتقاد دارید ؟ واقعا میتونه ورقو برگردونه ؟

  5) بهترین سیاستمدار تراوین که تا الان دیدید کی بود ؟چرا؟

  6 ) بهترین تیمی که تا الان دیدید ؟

  7)یه خاطره جالب تراوینی برامون تعریف میکنید ؟



  با سلام

  پیشنهاد میکنم با اشکان فریدام مصاحبه کنید شخصا چند تا سوال بی پاسخ دارم :دی

  سلام

  به امیدخدا قراره این تاپیک به تاپیک دیگه ای با محوریت صندلی داغ تغییر پیدا کنه . که به امید خدا به زودی اون تاپیک راه اندازی میشه .

  اتفاقا پیشنهاد زیادی بود مبنی بر اینکه اشکان بشینه اول رو صندلی : دی


  سلام یوسف جان

  ممنون ازلطف شما که منو قابل دونستی اما من کجا وبزرگی کجا!!!

  من سعی میکنم اگه بشه دوستان قدیمی تری دات رو راضی کنم بیان اینجا برای مصاحبه ایشالا اگه راضی بشن خیلی خوب میشه کسانی که مدنظرمن هستن درحال حاضر ودرارتباطم باهاشون درحدودی اردشیر مسعودفولادوند(اکانت ارما استار تری دات ارمی) البرزکه با خدا بیامرز نیما رواکانت رونجر بودن و محمدعلی وگنس ومهدی پنتر هستند ببینم اگه قبول کنن(که بعید میدونم انقدرکه همشون تراوین زده شدن;))

  اما کسی که من خیلی دوست داشتم بازم بتونم باهاش صحبتی داشته باشم میثم لیدر اتحادنکسوس توسرور تست وتا اواسط سرور یک راند یک هست ایشون بسیار بازیکن قوی وبه همون نسبت با اخلاقی بودند تو تراوین ایران وامیدوارم بشه باز باهاشون هم کلام بشم اگردوستانی هستند از شهر اراک وایشون رو میشناسن خیلی خوشحال میشم بهشون اطلاع بدن شاید راضی بشن بیان اینجا صحبت کنن.

  موفق باشید

  سلام آقا مازیار عزیز

  شکست نفسی میکنید بزرگوار .

  این بزرگانی هم که شما نام بردید که اگه بتونم باهاشون ارتباط برقرار کنم که واقعا عالی میشه .




  سلام خدمت آیناز خانوم و آقا تیرداد عزیز

  خیلی خوشحالم که این تاپیک دیده شد و مورد استقبال قرار گرفته .

  در واقع من در نظر داشتم یه یادگاری از بازیکنان تراوین در اینجا باقی بمونه وو برای همین توی فکرم این بود که مثلا من اینجا اعلام میکنم قراره از آقا مازیار مصاحبه کنم و یه هفته مهلت میدادم که اگه کسی سوالی داشت در اینجا قرار بده ، من سوالاتو جمع آوری میکردم به اضافه سوالات ثابت در پی وی برای ایشون میفرستادم و در نهایت پس از گرفتن جواب از ایشون ، سوالات + جواب ها رو در اینجا در قالب یک پست ارسال میکردم .
  درمورد اینکه حتما از قدیمی ها باشند ، در نظر داشتم حتی بازیکن های جدید رو هم باهاشون مصاحبه کنم اما خب واقعا اون روز که داشتم این تاپیکو باز میکردم تو این حال و هوا بودم که مثلا افرادی مثل این بزرگانی که اقا مازیار نام بردن و دیگه بازی نمیکنن چرا ازشون هیچ یادگاری نمونده تو اینجا و برای همین چنین اسمی برای این تاپیک انتخاب کردم .

  اما در مورد پیشنهاد شما که باید عرض کنم واقعا پیشنهاد به جا و زیبایی بود و کاملا موافقم و بنده در خدمت شما هستم .

  پس با این وجود فک میکنم این تاپیک باید حذف شه چون پست اولی که در این تاپیک هست معرف صندلی داغ نیست .


  یوسف جان گزینه های در دسترست کیا هستند ؟

  من پیشنهادم از ۳ دات هست اگه تو گزینه هات هستند کسایی از سال های 86/87

  سلام امین جان

  تمامی بزرگان تراوین و تمامی بازیکنان تراوین حتی کسایی که به تازگی شروع به بازی هم کردن توی ذهن بنده هستند .

  اما در مورد گزینه های در دسترس که خب اگر الان در حال بازی باشن خیلی راحت تر میتونم باهاشون در ارتباط باشم اما اگه چندسالی باشه که بازی نکرده باشن یکم سخت میشه پیدا کردن اون اشخاص .

  ممنونم از پیشنهاد خوبت داداش . از 3 دات در حال حاضر در ذهن بنده آقا مازیار ( اکانت a-yousefi) هستن که فک میکنم بتونم باهاشون ارتباط برقرار کنم و افتخار بدن باهاشون مصاحبه کنم .

  سلام و عرض ادب

  گفتم یه آینازطور بیام پست بزارم اینجا بعد مدت ها :دی

  گویا کتیبه ها آزاد شده

  یکی یه تحلیل میره از کتیبه های دریافتی و سیاست بین سایدا لطفا برای ما که از بیرون داریم میخونیم این تاپیکو ؟

  موفق باشید

  سلام و عرض ادب خدمت همه ی دنبال کنندگان فروم

  بیش از یک دهه از شروع تراوین میگذره و قطعا خیلی از بازیکنان تراوین در حال حاضر دیگه بازی نمیکنن . به نظر من در فروم یک قطعه پازل گمشده وجود داشت و اونم همین قسمتی بود که صحبت های بازیکنان بزرگ تراوین در اینجا به یادگار گذاشته بشه . با کمک شما عزیزان و همکاری مدیران محترم فروم و همراهی بزرگان تراوین امیدوارم بتونیم به این مهم دست پیدا کنیم .

  قطعا افراد زیادی در ذهن بنده حضور دارن که بتونم باهاشون مصاحبه کنم و به یادگار در اینجا قرار بدم اما شما هم میتونید فرد مورد نظر خودتونو در اینجا اعلام بکنید که بنده زودتر با اون شخص مصاحبه کنم .

  همچنین سوالاتی از پیش نوشته شده آماده کردم اما شما هم میتونید سوالات خودتونو در همینجا پست کنید تا اون سوالاتو هم اضافه کنم .

  قطعا پیام های شما عزیزان در این تاپیک به بنده دلگرمی میده تا بتونم این قسمت خالی از تراوین ایرانو با کمک شما پر کنم .

  سلام و عرض ادب خدمت فرومیان عزیز

  جنگ کوچیک از اکانتمون امروز زده شد توسط دوست عزیزم آقا امین جوکر

  تبریک میگم بهشون ، حرکت قشنگی بود .

  تا اینجای بازی دفکوهای ساید ما واقعا عملکرد خوبی داشتن و با این چند تا لینک نمیشه عملکرد اونا رو زیرسوال برد .

  البته خب باید قبول کنیم بازی در این شرایط یکم سخت تر میشه برای ما . زمانی که جلوی ما یه ساید منظم باشه ، میتونیم تشخیص بدیم توی ذهنشون چی میگذره ولی وقتی ساید مقابل به سبک چیریکی رو میاره یکم سخت میشه مقابله باهاشون . مخصوصا که ساید مقابل اهل انتحاری باشن .

  در هر صورت یه عادتی داریم ما توی جنوب غرب ، اونم اینه که ما اکانت شاخص نداریم ( فک کنم حداقل این پنجمین بار باشه که اینو داریم میگیم ) و همه ی اکانت ها یه اکانت محسوب میشن . علاوه بر این ما به دفکو های خودمون اونقدری اعتماد داریم که نیازی نباشه برای یه کل کل ، تمامی دف ساید بیاد رو یه اکانت پارک شه بعد صاحب اکانت بیاید اینجا رجز بخونه در حالی که کل سایدش کپش خورده شده :دی

  اینم لینک اتک

  پ.ن : خوشحالم که اقا امین برد این کتیبه رو نه یکی دیگه .


  zkrx_2019-03-02_15-08-33.jpg

  بله کاملا درسته فقط این وسط لذت شما به مواتی هاتون هس لذت ما به سالم بازی کردنمون ملالی نیست اسباب بازی که از بچه بگیری معلومه گریش میگیره :دی

  ما تا حالا هر چی زدیمو خوردیم از وجود خودمون بوده و خیلی هم لذت میبریم بعضی از کاستی هایی که شمال داره شما بزار پای شاخ بودنتون

  من دیگه حرفی ندارم ولی خودتون قاضی خودتون باشین حداقل اقرار نمیکنین واسه خودتون روشن بشه که اگه مولتی هاتون نبود بی شک بازی خیلی هارو خراب نمیکردین و باعث حذف خیلی ها نمیشدین و این خودش میتونست کلی سرور رو جذاب تر کنه

  #به_امید_سرور_بدون_مولتی

  هشتگ جدید به اشتراک بزارید حداقل آرمان های بعضی ها که کامل نشد ادامه پیدا کنه :دی

  یا حق

  سلام به شما

  اگه یادتون باشه یه زمانی در مورد مولتی بازی و ... خیلی صحبت شد و واقعا داشتیم به یه نتایجی میرسیدیم ولی خب حالا به خاطر یه سری مسائل که نمیخوام واقعا دوباره در موردش صحبت کنم ، قرار شد در این سرور دیگه در مورد این قضیه صحبتی نشه .

  حالا اینکه بخواید الان این بخش ضعیف شمالو بندازید گردن مولتی بازی و با این پست ها بخواید برند خودتونو همچنان مبرا از ضعیف پلی دادن در این سرور بکنید قابل درکه ولی خب زیاد جالب نیست به نظرم .

  من یه بار قبلا گفتم ، الانم میگم بازم . اگه شمال شرق چاشنی سیاستو به جنگ نامتقارن اضافه میکرد، میتونست همراه شمال غرب جنوب شرقو کنار بزنه بدون اینکه حتی یه اتک از سمت جنوب غرب روانه شمال بشه !

  برای همین از شما دعوت میکنم در این سرور دیگه به این بحث ادامه ندید تا بیشتر از این دست مایه ی اهداف شخصی نشه ، و برای سرور بعدی که قصد داریم مولتی باز ها رو به این چالش دعوت کنیم همراه ما باشید و به قول معروف به دوستاتونم بگید بیاید .

  البته امیدوارم که تیم سوانز همراهی کنه برای سرور بعدی .

  سلام خدمت فرومیان عزیز

  یه سری پستا میخونم خیلی باحاله یاد دیالوگ معروف قیصر میفتم :دی حالا داداشمون میره پروفایل نویسی هم میکنه :دی


  y5z_2019-02-26_15-28-47.jpg

  fsh: «سایدت چرا این ریختی شده ؟ کی زدتت؟»
  mori
  : «قصه‌اش درازه.»
  fsh: «کودوم پلن ؟»
  mori
  : «هیچی بابا، من بودم، حاجی duel، رضا city، علی1162، آره و اینا خیلی بودیم، وحید آقامون هم بود.»
  fsh: «وِحید؟! کدوم وِحید؟»
  mori: «وحید استارآرمی، میشناسیش؟ آره؟ از ما نه، ازاونا آره، که بریم اکانت شاخص زنی. تو نمیری به موت قسم اصن ما تو نخش نبودیم، آره نه گاز دنده دمِ دیوارِ اس دبل اومدیم پایین،

  حالا ما به همه گفتیم زدیم، شمام بگین زده، آره، خوبیت نداره. واردی که!

  ویرایش شد


  ===============================================================================

  پ.ن : میگه ما اکانت شاخص میزنیم شما فیدر میزنی . خو ناااامرد نمیگی اینجوری میگی ما وسوسه میشیم بیایم بزنیمت ؟؟؟:دی


  ghmi_whatsapp_image_2019-02-24_at_1.17.49_pm.jpeg

  xe1z_whatsapp_image_2019-02-24_at_1.17.50_pm.jpeg


  پ.ن : اکانت شاخص زدی چند تا همرتو دیوار کردی؟ اخه ارزش داشت به خاطر یه کل کل پتانسیل ساید خودتو از بین ببری ؟ البته اگه از بالا دستور به دفسازی نیومده باشه :دی

  پ.ن : بعد زدن اکانت های شاخص توسط شمال غرب اکانت m.jahanara73 که عادت داشت اسم شهدای عزیز کشورمونو رو ده های خودش بزاره، اسم ده های خودشو به این شکل تغییر نام داد :دی


  p81n_2019-02-26_15-58-00.jpg

  سلام و عرض ادب خدمت بزرگان تراوین

  خیلی با خودم کلنجار رفتم که پستی نزارم ولی واقعا نشد که بشه ...


  متاسفانه یه چند وقتی هست که فروم از حالت جذاب خودش خارج شده و یه سری پست ها میاد که نه توش تحلیلی هست نه آموزشی ! اصلا تحلیل و آموزش نخواستیم حداقل یه جور کل کل کنید لذت بخش باشه ! سرور 5 با اینکه سه به یک شده بود رو ما باز جوری کل کل میکردیم که واقعا مطمئنم به حریف ما هم خوش میگذشت . تهشم حذف کردیم رفتیما به خاطر یه سری مسائل ولی خیلی حال داد بهمون .
  تراوین همینه .
  کی یادش میاد سرور فلان راند فلان کی واندر صد کرده ؟ چند نفر واقعا یادشون میمونه این چیزا ؟ چه چیزایی تو ذهن میمونه واقعا ؟
  شاید یادمون نیاد مثلا 7 سال پیش توی فلان سرور کی بود که واندر صد کرده ولی قطعا یادمون میمونه که یه تیمی توش بود که اسمش مثلا X بود که واقعا با تمام کل کل کردناشون اخلاق خوبی داشتن و کلی خوش میگذشت باهاشون بازی کردن با اینکه رقیب بودن
  ، خیلی خوب هوای همو داشتن ، خیلی خوب و حرفه ای و با برنامه بازی میکردن ، سیاست درستی داشتن ، تیم دفکو و پلنری خوبی داشتن و...
  ایناست که توی خاطر میمونه .

  شمایی که میای میگی جنوب رنک یک بدنام ترین تراوین ایران و جهان به خودش اختصاص داده تو این سرور ، باشه اصلا ما بد . شما چی به یادگار گذاشتید ؟ نیازه بگم و برم با پست های همین فروم نشون بدم از تاریخ این سرور و اتفاقاتی که افتاده ؟ باشه اصلا ما بد ، شما خوب باشید .
  مسترتوهین که قبلا هم تو جلسه با الفاظ زیبای ایشون آشنا شده بودم میان و اینجا بازم از ادبیات مخصوص به خودشون استفاده میکنن بعد شما میای میگی احترام و نگه دارید و ...
  فکر میکنید مثلا من نمیتونم اینجوری صحبت کنم ؟ بلد نیستم ؟

  من اول سرور خیلی وقتا میشستم ساعت ها فکر میکردم و احتمال های مختلف متا و نپو تحلیل میکردم برای خودم و لذت میبردم چون میدونستم این سرور ، سرور بزرگان تراوینه . چی شد که به اینجا رسیدیم دوستان ؟ چی شد که اون سرور جذاب به این روز افتاد ؟ اصلا تهش مگه چی بود ؟ تهش این بود که یکی ببازه دیگه . برد و باخت جزئی از تراوینه . چرا عادت داریم بازیو برای خودمون تلخ کنیم ؟

  یادمه یه بار آقا هاملت از من پرسید به نظرت شمال که یکپارچه بشه میتونه از پس جنوب شرق بر بیاد ؟ گفتم آره میتونه فقط کافیه از دید جنگ کلاسیک به دید جنگ نامتقارن تغییر موضع بده .

  قرار نیست همیشه اوضاع خوب پیش بره ، سیاست قسمت شیرین تراوینه که میتونه ورقو برگردونه ، ولی قرار نیست همیشه سیاست ما جواب بده ، سرور 5 یه نفر دیگه مسئول دیپلماسی ساید ما بود ، سروری که اولش داشت یه متای خوب بسته میشد ولی یهو ورق برگشت برای ما و سه به یک شد علیه ما. خب ما چی کردیم ؟ گفتیم اقا فدای سرت که نتونستی سیاست خوبی پیش بگیری در عوض بیشتر پشت هم میمونیم تا بیشتر لذت ببریم . من اون سرور دفکورد بودم ، بارها شده بود تا صبح بیدار میموندم. یا مثلا بارها شده بود که پرهام گرین 24 ساعت نخوابیده بود که بتونه لانچ کنه . یا حتی خوده اقا سامان بدبوی بارها شده بود 24 ساعت بیدار میموند که کمک بچه ها باشه !
  چرا ؟ به خاطر صد کردن واندر بود ؟ ما که میدونستیم اون سرور نمیتونیم واندر صد کنیم پس چرا اینجوری پلی میدادیم ؟

  در هر صورت من فکر میکردم شمالیا تا شروع سرور جدید بمونن تو سرور ولی گویا پست خداحافظی هم گذاشتن !