Posts by Cortana

  19698-pasted-from-clipboard-png


  پایتخت من را شگفت زده کرد. منی که تمام زندگی ام را در یک دهکده سر کرده بودم هیچ وقت در جایی به این زیبایی نبوده ام. ساختمان های بزرگ با دیوار های سنگی، آب نما ها،راه های موزاییکی، پنجره های شیشه ای بزرگ - همه ی جزئیات و آدم ها من را شگفت زده می کردند.

  به طور ناگهانی من استاد خودم را از نگاهی دیگر دیدم. لباس های پر زرق و برق که قبلا عنوان یک بخش اصلی از یک شخص اشرافی می دیدم، همه ی جواهراتی که قبل از رسیدن به پایتخت به تن کرده بود نه تنها سلیقه عجیب او بلکه احساس ناامنی او نسبت به آینده را نشان می داد. این ویژگی ها هم با لباس های ساده شهروند های پایتخت و حالت تیره چهره او در تناقض بود. من حالا دیگر از موفقیت سفر به پایتخت خیلی مطمئن نبودم. و درست هم فکر می کردم.

  "آیا کتیبه ای که قول آن را به فرمانروا داده بودی را آورده اید؟" این جمله را یک سناتور پیر با لباس سفیدی که یک خط بنفش بر روی آن بود با نگاه سردش به ما گفت. سردی نگاه و صدایش به حدی بود که استاد من اندکی به خود لرزید.

  "هنوز نه، من زمان بیشتری برای پیدا کردن آن نیاز دارم. من هنوز مطمئنم که خانواده من آن را دارند…" استاد من این جمله را با صدای لرزانی که بر خلاف چیزی همیشه از او به یاد داشتم گفت. پس غرور و تکبر همیشگی او کجاست؟

  سناتور با صورت بدون احساسش به ما گفت :"پس شما نمی توانید جلوتر پروید." و دیگر توجه ای به ما نکرد.

  این بسیار سریع پیش رفت. حالا استاد من در مهمان خانه ای به تنهایی وقت خود را می گذراند و من را به حال خود گذاشته است. خب، این برای من فرصتی است تا اطلاعات بیشتری پیدا کنم! در حالی که داشتم به قصر برمیگشتم، از مردم در مورد رویداد بزرگی که در حال برگزاری بود شنیدم. مردم مشتاقانه در مورد نمایندگان سرزمین های مختلف که این جا گرد هم آمده بودند تا سرنوشت امپراطوری را مشخص کنند صحبت می کردند.  8 نفر نماینده در این جا حضور داشت:

  • زنی از سرزمین های توتن که برای بار دوم نماینده مردمش شده بود.
  • لید اتحاد بزرگ، که اسمش به سختی شمشیرش بود
  • مهاجم، که از آن سوی دریا می آمد به خاطر علاقه به جمع آوری اطلاعات در مورد نبرد های گذشته معروف بود.
  • بک سازنده ی با استعداد که که وسایلی می ساخت که به مسافران کمک می کرد تا فاصله و زمان را حساب کنند.
  • یک دختر جوان از سرزمین های بربر ها، که اسم یک خرس را داشت.
  • لید سرزمین گال ها، که اسمش نشان دهنده علاقه او به تاریخ یونان بود.
  • لید رومی ها، که به این جا آمده بود تا در مورد راه های بهتر برای آموزش سربازان بحث کند.
  • معاون معروف یک گروه بزرگ ار اتحاد ها، که سرباز مورد علاقه او گرزدار بود.

  هر چه بیشتر در مورد آنان می شنیدم، بیشتر متوجه می شدم که باید خودم را به پیش آنان برسانم، اما بدون یک نامه دعوت این کار بسیار سخت بود. اما آیا اسم من هیچ معنی خاصی ندارد؟ شما نمی توانید جلوی سایه را بگیرید! من به صورت مخفیانه خودم را به در ها رساندم و ورود نمایندگان به قصر را مشاهده کردم. و سریعا فهمیدم که چگونه وارد شوم.  وظیفه: هر نماینده یک نشان خاص داشت، که تا حدی مشابه اما برای هر شخص یکتا بود، و با آن وارد قصر می شدند. نشانی که سایه برای وارد شدن به قصر باید از آن استفاده کند را پیدا کنید.

  راهنمایی بیشتر: نمایندگانی که سایه دید همه یک نمونه اولیه واقعی داشتند که مربوط به جامعه تراوین و یکی از رویداد های اخیر بود. آیا شما می توانید همه آن ها را فقط با استفاده از توضیحات تشخیص دهید؟

  tub4_riddle.png
  اطلاعات کلی در مورد مسابقه:

  زمان شروع: 31 اردیبهشت ماه ساعت 11:30

  زمان پایان: 6 خرداد ساعت 11:30

  زمان اعلام برندگان: 7 خرداد

  انتخاب برندگان: 6 نفر به صورت اتفاقی از بین افرادی که درست پاسخ داده باشند

  جوایز: 50 سکه طلا

  استفاده از کارت سند طلا فقط در: COM community

  مهلت استفاده از سند طلا: 11 دی 1399

  برای بردن شما باید: نام داخل بازی خود و سروری که هنگام فرستادن پاسخ معما در آن بازی می کنید را برای ما بفرستید. هر بازیکن فقط می تواند در یک جامعه از مسابقه شرکت کند.  شما می توانید نبرد های نهایی قبلی را اینجا پیدا کنید:

  The Ultimate Battle – Episode 2 – On the edge  بازیکنان عزیز،  همراه با آپدیت اخیر( آپدیت 382 - لینک به چنج لاگ)، ما یکی از درخواست های شما را به بازی اضافه کرده ایم - جوایز روزانه را از حالت اتفاقی در بیاورید
  تا هر بازیکنی که به مقدار خاصی از امتیاز می رسد پاداش عادلانه و از قبل مشخص شده ای بگیرد.

  چیزهایی که بعد از آپدیت عوض خواهند شد:  جوایز دیگر حالت اتفاقی نخواهند داشت. در عوض، آن ها برای همه بازیکنان های یک دنیای بازی یکسان خواهند بود. شما برای دیدن جوایزی که می توانید بگیرید می توانید موس خود را بر روی آیکون جایزه در بازی ببرید.

  پس از ریست روزانه، پاداش بعدی قابل به دست آوردن خواهد شد. بعد از رسیدن به پاداش آخر، پاداش بعدی همان پاداش اول لیست خواهد بود. مهم نیست که آیا شما بتوانید که جایزه یک روز را بگیرید یا نه، این جایزه همیشه با ریست روزانه عوض خواهد شد. و ترتیب عوض شدن آن ها همیشه به همان صورت خواهد بود.  مثال:


  دنیای بازی ساعت 9 صبح شروع شده و ظهر ریست می شود.


  • تا ظهر، بازیکنان می توانند از هر منبع 200 عدد برای 25 امتیاز بگیرند.
  • بعد از آن، تا صبح فردا، بازیکنان می توانند 50 تجربه قهرمان برای 25 امتیاز بگیرند.  سرور 5 تراوین بین المللی یک سرور نرمال و با سرعت یک خواهد بود که اواسط هفته آینده میزبان نبرد‌های دلاورانه‌ی تراوین باز‌ها است.

  اگر به خاطر داشته باشید هفته‌ی پیش سرور Comx بازی تراوین آغاز به کار کرد؛ سروری که سرعت 3 برابری نسبت به سرور‌های نرمال داشت.

  این بار سازندگان بازی تراوین تصمیم گرفتند که سرور جدید این بازی را با سرعت یک به طرفداران بازی تراوین ارائه دهند.
  این سرور معمولی (یا همان نرمال) در روز دوشنبه هفته آینده، یعنی 6 خرداد 1398 (مصادف با 27 می 2019) در دسترس فرماندهان قبایل سرزمین محبوب تراوین قرار خواهد گرفت.

  از مهم‌ترین نقاط قوت سرور 5 تراوین می‌توان به حضور تمامی قبایل دنیای تراوین اشاره کرد.
  به عبارتی دیگر می‌توان گفت که هیچ محدودیتی برای انتخاب قبیله وجود ندارد و بازیکنان می‌توانند با هر قبیله‌ای که دلخواهشان باشد، وارد نبردی جذاب و هیجان انگیز شوند.

  لازم به ذکر است که سرور جدید بازی تراوین، در دامنه‌ی بین المللی این بازی به آدرس Travian.com در دسترس شما بازیکنان قرار خواهد گرفت تا بتوانید استراتژی‌های خودتان در مقابل بازیکنانی از سراسر جهان، به رخ بکشید.  سرور
  Comx بازی تراوین سه برابر سرعت بیشتری را ارائه خواهد داد

  اگر از علاقه مندان به سرور‌های سریع هستید، باید خوشحال باشید؛ چرا که تا سه روز دیگر سرور Comx بازی تراوین در دسترس شما قرار خواهد گرفت.

  همان طور که می‌دانید چند هفته‌ی پیش سرور 4 بین المللی بازی تراوین راه اندازی شد. با توجه به نرمال بودن سرعت این سرور، بسیاری از بازیکنان این بازی استراتژی محبوب
  در انتظار سرور جدیدی با سرعت بالا بودند. خبر خوبی که برای این دسته از تراوین بازها در راه است، راه اندازی سرور Comx بازی تراوین است.

  این سرور 3 برابر سرور نرمال بازی تراوین سرعت دارد و در روز سه شنبه، 24 اردیبهشت ماه سال 98 (مصادف با 13 می 2019) در دسترس بازیکنان قرار می‌گیرد.

  اگر تا به امروز در دامنه .com بازی Travian ثبت نام نکردید، از همین لحظه می‌توانید این کار را انجام دهید تا 200 سکه رایگان هم هدیه بگیرید. یک ایمیل حاوی لینک برای شما ارسال شده است
  که از طریق آن می‌توانید به 200 سکه طلا دسترسی پیدا کنید؛
  سکه‌هایی که می‌تواند شما را چند قدم از رقبایتان پیش بیاندازد و تاثیر چشمگیری در پیشرفت زودهنگام قبلیه شما داشته باشد؛ پس این فرصت استثنایی را از دست ندهید!

  همچنین می‌توانید برای خرید‌های درون بازی تراوین از فروشگاه ایرانی سرگرمی به نشانی Sargarme.com اقدام کنید.  بازیکنان عزیز!


  همانطور که میدانید یک کتیبه کهن به تازگی در پناهگاه یکی از حاکمان تراوین پیدا شده است. توتنها با استفاده از این کتیبه خواهند توانست شگفتی جهان قدرتمند توتن ها را بسازند.

  اما، کتیبه های بقیه قبایل هنوز پیدا نشده است. آیا این به این معنی است که رومیها، گولها، مصریها و هانها بدون شگفتی جهان می مانند.

  البته که نه! شکل شگفتی های جهان قبایل دیگر را حدس بزنید و آنها را برای ما بفرستید. عکس فرستاده شده حتما نباید جدی و حرفه ای باشد. عکس های خنده دار هم قابل قبول اند.

  اما یک چیز اجباری است، برای این که عدالت برقرار باشد. تمام شرکت کنندگان باید از یک برنامه برای کشیدن این طرح استفاده کنند، microsoft paint!


  چگونه شرکت کنیم:

  برای شرکت در این مسابقه شما باید از microsoft paint، برنامه ای که در همه ی نسخه های مایکروسافت ویندوز موجود می باشد استفاده کنید.

  شما فقط باید از امکانات microsoft paint برای کشیدن طرح شگفتی های جهان استفاده کنید.

  استفاده از عکس های دیگر غیر مجاز می باشد.

  در این مسابقه شرکت کنید و نقاش سلطنتی جدید شوید!
  زمان و تاریخ شروع:

  سوم اردیبهشت ماه ساعت 11:30

  زمان . تاریخ پایان:

  نهم اردیبهشت ماه ساعت 11:3

  تاریخ اعلام برندگان:

  نهم اردیبهشت ماه

  اساس انتخاب فرد برنده:

  تیم تراوین

  نفر اول:

  150 طلا + دفتــــــرچه و خودکــــار تراوین


  نفر دوم الی پنجم:

  50 طلا

  Additional prize

  اثری که بیشترین تعداد لایک را داشته باشد

  زمان استفاده از کارت طلا:

  تا پایان سال 2020


  برای وارد شدن به مسابقه نام کاربری بازی و سروری که در آن بازی می کنید را برای ما بفرستید.


  مهم!

  با شرکت در این مسابقه شما به ما اجازه می دهید تا از کاری که شما برای ما فرستاده اید در پلتفرم های تیم تراوین همانند وبلاگ و فیسبوک خود استفاده کنیم.

  اگر شما در فرستادن عکس در فروم به مشکلی برخوردید، لطفا از سرویس های آپلود عکس زیر استفاده کنید و لینک خود را در جواب به این پست بفرستید:
  Imgur: The magic of the Internet

  TinyPic - Free Image Hosting, Photo Sharing & Video Hosting

  Postimage.org — میزبانی رایگان عکس / بارگذاری عکس

  ImgBB — میزبانی رایگان عکس / بارگذاری عکس

  Free Image Hosting - Upload Pictures Without Sign-up  کاربران گرامی بروز رسانی سرور تا شنبه 31 فروردین به طول می انجامد
  مهندسان ما سخت در تلاش هستند تا هر چه زودتر سرور ها به‌روزرسانی شوند
  پیشاپیش از صبر و شکیبایی شما عزیزان سپاسگزاریم

  بازیکنان عزیز،  ما مفتخرانه اعلام می کنیم که همراه با آپدیت بعدی تغییر کوچک اما پر استفاده ای به راه های بازرگانی اضافه خواهد شد.  وقتی شما راه بازرگانی جدیدی را می سازید حالا شما این انتخاب را دارید که همین راه بازرگانی را با یک فاصله مشخص تکرار کنید.  طرز کار:  • شما شروع راه بازرگانی را برای ساعت 04:00 می گذارید، 2 دلیوری را انتخاب کرده، و " هر 4 ساعت تکرار کرده" را انتخاب کرده و بر روی ذخیره کلیک می کنید  • بازی راه های بازرگانی با همین تنظیمات را در ساعت های 04:00، 08:00، 12:00، 16:00، 20:00 و 00:00 ایجاد خواهد کرد.  • اگر بخواهید شما می توانید هر کدام از راه های ایجاد شده را جداگانه با کلیک کردن بر روی دکمه "تغییر"، تغییر دهید

  ما معتقدیم که این تغییر کوچک ساخت راه های بازرگانی را برای همه ی شما راحت تر می کند. این ویژگی هفته بعد به تمام دنیا های بازی اضافه خواهد شد. (26 - 29 فروردین ماه، 1398)  تیم تراوین


  کاربران عزیز تراوین


  بارها اعلام شده که خرید طلای تراوین سرور ایران به طور موقت به صورت آفلاین انجام می شود و شامل سه بسته زیر هست:

  بسته طلای 150 تایی تراوین ایران

  بسته طلای 300 تایی تراوین ایران

  بسته طلای 600 تایی تراوین ایران


  نکته:

  از وارد کردن قیمت به صورت دستی خودداری کنید


  تیم تراوین همیشه برای راحتی کاربران بازی تراوین تلاش می کند


  با تشکر
  تیم تراوین  با سلام و احترام

  کاربر گرامی
  همه ی ما در تلاشیم که لحظات خوشی را کنار هم بسازیم

  این نا هماهنگی از ثبت اشتباه تاریخ آزاد سازی سرور بوده و پست ویرایش شده درست بوده ولی با تصویر نامناسب که به صلاح دید حذف شد.
  علاقمندان به بازی و کسانی که همواره با تیم تراوین همراه هستند تا پایان بازی میمانند و میدانند که این مشکلات در سروری که برای بار اول اسپید شده ممکنه پیش بیاد.

  درضمن تمامی خبرها هم روی فرم و هم روی تلگرام ارسال می شود و هم میتوانید inbox بازی رو چک کنید تا خبر های مهم را دریافت کنید
  ممنون خواهیم شد بعد از بررسی و چک کردن نظر خود را ارسال کنید
  با تشکر
  تیم تراوین

  سلحشوران دنیای تراوین،

  بازی تراوین ایران از ساعت 10:30 روز دوشنبه ۶ اسفند تا ساعت 12:30

  به علت به روز رسانی کلیه سرورهای حداکثر 2 ساعت در دسترس نخواهد بود.

  لطفاً قبل از شروع به روز رسانی از انجام اقداماتی مانند اعزام نیرو در بازی، انجام حمله و ...پرهیز کنید.

  بعد از این وقفه‌ی کوتاه سریعاً به جریان بازی باز خواهید گشت.


  ماجرای فیلترینگ travian.com به انتها رسید و از امروز سلحشوران وفادار تراوین می‌توانند به راحتی وارد این سرور شوند و در تورنمنت‌های بین‌المللی شرکت کنند. از این پس اخبار سرور بین‌المللی تراوین را می‌توانید از طریق انجمن تراوین دنبال کنید. دنیای پر از هیجان تورنمنت‌های سرور بین‌المللی تراوین را از دست ندهید.


  بازیکنان عزیز

  سنت های بسیار کهن زیادی در سرزمین تراوین وجود دارد

  در سرزمین تراوین پیام صلح را با ارسال یک شاخه با میوه زیتون به یکدیگر میرسانند

  و برای بیان احساس خود از کارتی با شکل قلب استفاده میکنند


  امروز ما خبر خوبی برای شما همراهان همیشگی تراوین داریم

  مسابقه ولنتاین از راه رسید

  یک کارت جذاب برای ولنتاین ایجاد کنید و تا 25 بهمن ماه ساعت 13 برای در همین تاپیک ارسال کنید


  این کارت هر شکلی می تواند باشد ، از عشق افسانه ای هادون بیچاره به قهرمان رومی زیبا، کارت پستال قلب و یا هر چیزی که دو مورد زیر را داشته باشد

  روز زیبای ولنتاین و تراوین


  خلاقانه ترین کارت ها جایزه های ویژه ای خواهند داشت

  می توانید چندین کارت پستال برای ما ارسال کنید اما فقط یک جایزه به شما تعلق خواهد گرفت


  اطلاعات مسابقه


  تاریخ شروع: 23 بهمن ماه
  تاریخ پایان: 25 بهمن ماه ساعت 13
  اعلام برندگان: 25 بهمن ماه
  انتخاب برندگان: توسط تیم تراوین
  نفر اول: 100 طلا
  نفر دوم تا ششم 50 طلا
  جوایز اضافی + 50 طلا برای پست که بیشترین علاقه را در پایان مسابقه دریافت خواهد کرد.
  برای پیروز شدن لازم است: نام مستعار بازی و سرور که اکنون بازی میکنید را اعلام نمایید.
  اعتبار دی ماه 98  نکته:
  با شرکت در این مسابقه شما به ما اجازه می دهید تصویر ایجاد شده را در صفحه های اجتماعی ما مثل فیس بوک و وبلاگ تیم تراوین منتشر نماییم
  در صورتی که ضمیمه کردن عکس در این تاپیک ممکن نبود از یکی از سایت های زیر استفاده نمایید.

  Imgur: The magic of the Internet

  TinyPic - Free Image Hosting, Photo Sharing & Video Hosting

  Postimage.org — میزبانی رایگان عکس / بارگذاری عکس

  ImgBB — میزبانی رایگان عکس / بارگذاری عکس

  Free Image Hosting - Upload Pictures Without Sign-up
  کاربران عزیز بازی تراوین

  امروز ساعت 13:30 به وقت ایران درگاه پرداخت دچار اخلال خواهد شد، شما می توانید تا زمان رفع مشکل، برای تهیه طلا
  از سایت سرگرمی استفاده کنید و طلاهای مخصوص سرورهای ایران را تهیه کنید و در بخش "فعال سازی کوپن" در بازی از آنها استفاده کنید.


  برای تهیه بسته های طلا ویژه سرورهای ایران می توانید از این لینکها استفاده کنید:
  بسته طلای 1600 عددی ویژه سرورهای ایران

  1600 سکه طلا بازی تراوین - فروشگاه بازیهای آنلاین، سرگرمی

  بسته طلای 600 عددی ویژه سرورهای ایران

  600 سکه طلا بازی تراوین - فروشگاه بازیهای آنلاین، سرگرمی

  بسته طلای 250 عددی ویژه سرورهای ایران

  250 سکه طلا بازی تراوین - فروشگاه بازیهای آنلاین، سرگرمی

  بسته طلای 100 عددی ویژه سرورهای ایران

  100 سکه طلا بازی تراوین - فروشگاه بازیهای آنلاین، سرگرمی

  بسته طلای 30 عددی ویژه سرورهای ایران

  30 سکه طلا بازی تراوین - فروشگاه بازیهای آنلاین، سرگرمی


  18734-1212-jpg

  سرانجام انتظارها به پایان رسید و سرور IR4 2x با سرعت دو برابر در ایران از امروز 24 دی ماه شروع شد.  دنیای تراوین طرفداران ایرانی را فراموش نکرده است و همزمان با شروع سرورهای بین‌المللی با یک سرور مختص بازیکنان ایرانی آشنا خواهیم شد. برای ورود به سرور جدید کافی است رویhttps://travian.ir/ir کلیک کنید.  با سرور IR4 2x تراوین ما با یک سرعت دو برابری روبرو خواهیم بود همانند دیگر نبردهای کلاسیک شما باید سریعاً استراتژی جنگی خود را بچینید و آرایش رزمی را در قبیله‌ی خود به وجود بیاورید. در این سرور با سه قبیله روبرو خواهیم بود.


  گول‌ها، رومی‌ها، توتن‌ها برای به دست آوردن مقام پادشاهی سرزمین تراوین رودرروی هم قرار خواهند گرفت. مثل همیشه می‌توانید اطلاعات جدید از این سرور و همچنین سؤالات خود را در انجمن تراوین ایران مطرح کنید.


  برای خرید طلای سرورهای تراوین ایران می‌توانید از طریق سایت سرگرمی اقدام کنید و برای یک نبرد پرخطر و مهیج ذخایر خود را پر کنید.  امروز با سرور IR4 2x تراوین می‌توانید هیجان یک نبرد سخت و سنگین را در زمستان تجربه کنید، به جمع سلحشورترین رزم آوران دنیای باستانی تراوین بپیوندید.  انتظارها به پایان رسید و بالاخره سرور 5 ایکس در روزهای آغازین سال 2019 شروع شد. این سرور مهیج با حضور 5 قبیله‌ی ابرقدرت دنیای تراوین و یک سرعت 5 برابری یک هیجان مضاعف به طرفداران داده است.  سایت سرگرمی برای شرکت کنندگان در این رقابت یک سورپرایز ویژه دارد.
  یک تخفیف 15 درصدی به مدت محدود برای طلای سرورهای بین‌المللی تراوین که از ساعت 12 امروز ظهر به وقت تهران تا ساعت‌های پایانی روز 21 دی ماه ادامه خواهد داشت.  برای شرکت در این تخفیف ارزشمند کد: 5xcom را وارد سبد خرید کنید تا یک تخفیف 15 درصدی برای خرید شما اعمال شود.  30 سکه طلای بازی تراوین ویژه سرورهای بین المللی
  100 سکه طلای بازی تراوین ویژه سرورهای بین المللی
  250 سکه طلای بازی تراوین ویژه سرورهای بین المللی
  600 سکه طلای بازی تراوین ویژه سرورهای بین المللی
  1600 سکه طلای بازی تراوین ویژه سرورهای بین المللی

  سرور 5 ایکس که تنها بر روی دامنه.com فعال است در مدت زمانی کوتاه‌تری نسبت به سرورهای دیگر به پایان خواهد رسید،
  به همین علت باید هرچه سریع‌تر دیوارها و دهکده‌ها را پی ریزی کرد و یک ارتش قدرتمند ساخت.


  پیش به سوی یک نبرد مهیج در دنیای باستانی تراوین  سال 2019 برای بازیکنان تراوین با سرور 5x تراوین آغاز خواهد شد.

  این سرور با سرعت 5 برابری و حضور 5 قبیله باستانی در سرور travian.com تراوین از امروز ساعت 4:30 بعدازظهر آغاز خواهد شد.

  تهاجمی سریع و مهیج در انتظار بهترین‌های استراتژی ایران است.


  همچنین در مورد سوالاتی که درباره‌ی فیلترینگ سایت travian.com شده است

  باید بگوییم که تیم تراوین ایران در صدد رفع فیلترینگ دامنه‌ی.com بازی تراوین با همکاری ارگان‌های مختلف است.

  امید داریم که به زودی خبرهای بسیار خوبی را در مورد رفع فیلترینگ سرور بین‌المللی تراوین به طرفداران بازی بدهیم.


  این سرور از امروز ساعت 4:30 بعدازظهر آغاز می‌شود برای پیوستن به یک نبرد افسانه‌ای دیگر آماده باشید.


  با توجه به محدودیت های پرداخت در سرور های بین المللی، لطفاً اگر نیاز به خرید طلا داشتید، از سایت سرگرمی اقدام به خرید بسته های طلا ویژه سرورهای بین المللی کنید.

  تذکر: بسته های طلای سرورهای ایران در سرورهای بین المللی قابل استفاده نیستند.