Posts by shah.com

  با سلام و عرض خسته نباشید خدمت فروم نویسان و خوانندگان عزیز


  در اول پست جا داره تبریک بگم متای جنوب رو به تمام کسایی که برای رسیدن به هدف دست به این متای خنده دار زدن(آقا تبریک)

  جا داره به

  ویرایش شد

  ر.ی.ت.ا.ل.ی.ن یه تبریک ویژه بگم بالاخره با اون همه تلاش یه سمت(مقام) تو دربار امرداد بهش رسید

  ویرایش شد

  آخه عزیز دلم پیش خودت چی فکر کردی که بدو بدو اومدی جنوب مقدس راه انداختی؟ نکنه تو این فروم تا الان رنگ لایک ندیده بودی که زودی اومدی پست انگیزشی گذاشتی؟


  بررسی دلایل احتمالی این متا


  اولین دلیل و مهمترین چیزی که برای جنوب شرق میتونه انگیزه برای این متا باشه

  ویرایش شد

  اینه که بتونن با دلیل خوب و منطقی کتیبه های جنوب غربو جمع کنن و برای کسی سوالی ایجاد نشه. که اکه این دلیل باشه باید یه تبریک واقعی بهشون بگم با سیاست تونستن هزینه رو تا پایین ترین حد ممکن کاهش بدن. واقعا به دور از طنز تحسین میکنم کارشونو، چون بلاخره از این آب گلالود که همه سعی داشتن ماهی بگیرن فقط اونا موفق شدن.

  ساید جنوب غرب از نظر نیروی نظامی و دفاعی بسیار بسیار ضعیفه و با بازیه ناتار گونه ای داشت من حدس میزدم توانایی جمع کردن بیش از نیمی از کتیبه هاشونو ندارن. که خدارو شکر دیگه نگرانی برای این قضیه ندارن.

  یه نکته راجب آقا آیدین دلم نیومد که نگم هر کسی وقتی تو یه سروری پا میذاره یه هدفی داره ، شما هدفت در این سرور شکست خورد حالا کاری ندارم که سرورای بعد این هدف دنبال میشه یا کسی بهش اهمیت میده ندارم او دیگه به پای کسیه که واسش وقت میذاره شما نه با سیاست و نه با روش نظامی هیچ دست آوردی در این سرور نداشتین و از این جا به بعد فقط میتونین رو سبک بازی و دقت بازی و حرفه ای گری در پلن و تشخیص پلن مانور بدین شاید واسه این موضوع بتونین دیلیل زیادی بیارین که این جنبش فلانو این نهضت بهمان ولی یک مثال ساده واستون میزنم که افرادی مثل من بفهمند که شما هدفت شکست خورده اکانتت شاید حالا حالاها باشه.

  فاتح یکی از دوستان من که در اتحاد سوانز در خدمت شما حضور داشت و به خاطر ایده شما حاضر شد با تیمی که روش حساب میکرد بازی نکنه و با شما بازی کنه(شاید بشناسین) بعد از اتفاقات نهایی به من گفت ائل اینقدر ناراحت شده بود که میخواست اکانتو در اختیار دوستان قرار بده که خنجری باشه واسه شما و بعد به خاطر اشتباه بودن این عمل منصرف شد و اکانتشو حذف کرد. حالا شما با صغرا کبرا بکو من موفق بودم و یه سری بیان تاییدت کنن. (به نظر من کاری خوبه که دوستو دشمن تحسینش کنن حتی تو دلشون)


  شاهد چالش کتیبه ها هستیم امیدوترم شمال بهترین عملکردو داشته باشه نسبت به جنوب شرق

  حس و حال نداشتم دیگه جمله بندیارو بررسی کنم و اصلاح کنم،به بزگی خودتون ببخشید

  با سلام خدمت هم سروری های عزیز


  اول از همه خسته نباشید میگم به لیدر های ساید شمال شرق که تمام توان خودشون رو در تمام جهات به کار میگیرن ولی یه درخواست از شما دارم(ببخشید به اسم میگم آقا مجید آقا امین آقا ساسان و...) به شنیده ها کاری ندارم ولی شما که حداقل تو پست های فروم سطح بی سیاستی و حرف های بدون منطق سیاسیون ج.غ رو مشاهده میکنین بیخیال گزینه های سیاسی بشین. "ر.ی.ت.ا.ل.ی.ن "ته سیاستش اینه که بگه من سر حرفم هستم (اونم چه حرفایی،یه حرف بود که ارزش داشت آدم دلش نمیسوخت)(اخه شما و کل سایدت از نظر نظامی قدرت خاصی نداری فقط دلیل این که میگن تو متای 3به 1 شرکت کن اینه که شاید جنوب شرق گول بخوره شما برین تو لیست تارگتا)


  مثل این میمونه بچه اول ابتدایی بجای این که شبکه پ.ویا کارتون ببینه بزنه شبکه خبر که بخواد بگه آره من بزرگم و این چیزارو میفهمم ، حکایت قرص" ر.ی.ت.ا.ل.ی.ن.ه "این که یه سریا مسئول امور بین سایدی در ساید خودشون میشن دلیل نمیشه سیاست بلد باشن اینا شبکه مربوط به خودشونو نمیبینن(فقط همین)


  دوست ندارم اینو بگم ولی واقعیته توتال "ا.م.ر.د.ا.د.م "درسته سیاست نداشت ولی حداقل 2 روز جلو تر رو دید واسه همین اومد به حرف یکی از بیرون بازی گوش کردو متای نهاییو بست.

  شاید تو سایدتون کسی نباشه سیاست بدونه چیه ولی حداقل یکیو مسئول کنین 4 قدم جلوترشو ببینه.


  در آخر یه گروه تو ج .غ هست که سبک بازیشو از رو ناتار اسکی رفته فارم بالا میاره تو مپ خودش کاره خودشو میکنه به کسی کاری نداره سیاستم نمیدونه چیه تو متا هم شرکت نمیکنه(جدا خصوصیاتشون شبیه ناتار نیست؟). به نظر من با م.ه صحبت کنین اگه میشه تو سرورای آینده ناتار نذارن این دوستانمون جای ناتار جایگزین بشن(یه تنوع واسه ما میشه، دیگه به مسئول سیاست خارجه هم احتیاج پیدا نمیکنن)

  تحلیل سرور به طور کلی:


  {شاهد ریزش هر روز بیشتر از دیروز در سرور هستیم(تنها چیزیه که میشه گفت)، به امید این که حال خوب روز های اول سرور دوباره برگرده}  پ.ن:تبریک به پلنر های خوب شمال شرق

  پ.ن: جنابان مسئولین محترم فروم میدونم که برای حذف یک پست راحت میتونین یکی از بند های قوانینو تفسیر بیشتر کنین و راحت پستو حذف کنین، ولی فروم جذابیتش به همین کل کل هاست، ممنون میشم اینو در نظر بگیرین و نگین پست اسپمه. ممنون


  با سلام خدمت مشتاقان سرور 2x


  با توجه به مسائل پیش اومده در سرور 1 راند 4 دوستانی که قراره ادعای پاکبازی در فروم بکنن(منظور به اشخاصی نیست که به این سبک علاقه دارن، فقط اونایی که میان فروم خودشونو بولد کنن) برن یه ساید یا اگه ساید خالی پیدا نکردن برن گوشه یه سایدی که زیر دستو پا نباشن که بعدا مجبور نشیم ناله گوش کنیم.


  این سرور هر کی هر مختصاتی از ne وارد کنه ده میبینه سر زمسن متروکه ای وجود نخواهد داشت:saint:


  بنده اگه قسمت باشه در شمال شرق حضور خواهم داشت

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوست داران بازی تراوین در سرور 1 (نه جلب توجه کنندگان)


  جا داره یه سخن بزرگان که یادم نیست از کیه( نمیگیم از کیه که به ر.ا.و.ی.ا.ن ح.د.ی.ث در سرور بر نخوره،ر.ا.و.ی شمایی ما اداتو در میاریم) و اما بعد، 2 راه واسه دیده شدن و تو چشم بودن وجود داره یک اینه که ادم معروفی باشی وشاخص یک جمع که مشخصه تو مرکز توجهی ولی اونایی که هیچی نیستن چی؟ آفرین این که به آدم های معروف و شاخص یک جمع تیکه بندازی یا چیز نامربوط بگی که به چشم بیای


  حکایت کسیه که امتحان داره عزیزم(قبل امتحان حواستون به تغذیتون باشه، خیلی مهمه)


  ما که یادمونه یه بنده خدایی توتال یه سایدی بود تو سرور 6 (همون عزیزی که امیدواریم امتحانشو خوب بده) تو همون اول سرور 6 بن شد (ا چرا بن شد؟) داداشمون توتال بود ولی پوش بازیو بلد نبود(ا بیچاره) منابع از راه هایی تهیه کرده بود که کار بدی بود (یادمه بهش میگفتن هیسسسس ....شدگان گریه نمیکنند) ایرادی نداره این دهه هشتادیام باید تجربه کسب کنن تا سر کسیم به سنگ نخوره که تجربه نمیشه امید واریم اینجا که ثبت نام کردی بن نشی

  یه ندایی میگه: شما خودت بن نشو نمی خواد سند بذاری م.و.ل.ت.ی کسیو از بن در بیاری


  درخواست اعلام نظر دوستان در 2 ربع غربی

  دوستان غربی حالا که قدرت دست شماست توپم تو زمین شماست . شمال شرق دیکه پتانسیلی نداره که بخواد خرج بشه شما بیاین یه جبهه از قدرت باشین بیاین یه پیشنهادی واسه ادامه بازی بدین آخه هر رقابتی حداقل 2 سر میخواد یه سر که مشخصه شما بیاین بدونیم چند چندیم

  این سرور اگه بازی پینگ پونگ بود تا الان جنوب شرق و شمال شرق داشتن بازی میکردن شما نظاره میکردین الان ما نه راکت داریم نه توپ که بازی کنیم ولی شما دارین اینارو در سفارتتونو باز کنین شاید ما بدرد خشک کردن عرقتون خوردیم

  (من این چیزارو عنوان میکنم چون خبری از سیاست ساید ها ندارم، بیاین مارو روشن کنین)


  پ.ن:مدیر عزیز،ادمین محترم،مدیر ارشد گرامی وتمامی مسئولین زحمتکش فروم بخش اول این پست یه کل کل ساده بود وادامه سوال هایی در مورد ادامه بازی این اکانت مولتیه کسی نیست و از کلمات نامربوط در پست خبری نیست لذا خواهشمندم پست رو حذف نکنین یا اکانت رو بن نکنین. با تشکر

  با سلام و عرض خسته نباشید خدمت ساکنان سرور 1 راند 4


  یه جمله میخوام بگم که ح.د.ی.ث نیست(برخی دوستان در زمینه ح.د.ی.ث خبره میباشند) که میگه همیشه تاریخو طرف پیروز مینویسه.( به دلخواه خودش)


  حکایت امروز فرومه سرور 1 همینه طرف تا فهمیده برد حتمی شده مثل بلبل آواز میخونه که{عدم رغبت سایدهای دیگه برای متا با این ساید که همه جوره خودش رو یک منفعت جو و دروغ گو نشون داد و اعتماد جمعی رو از خودش کم کرد}

  عزیز شما که اینقدر سیاس(معنی سیاس - دیکشنری آنلاین آبادیس)تشریف داشتین و اینقدر علمتون نسبت به ادامه بازی و موندن یا نموندن بازیکنان زیاده چرا پس بهانتون برای کشیدن م.و.ل.ت.ی و این نحوه بازی بودن همون بازیکنایی بود که مطمعن بودین تو بازی نمیمونن؟


  مثل رستم(رابین هود،تک شاخ) اومدن تو میدونی که کسی نیست دارن داد میزنن داری اشباه میزنی بعد آخرش تایپ میکنه کسی ریپلای نکنه بخونین یاد بگیرین. از نظر شما سیاست غلط شمال شرق تکیه به مولتی بازایی بود که دارن میرن وسیاست درستی که شما دارین اینه که به مولتی بازایی تکیه دارین که تو بازی میمونن؟


  والا آدم و عالم میدونن شما به حدی سیاستتون ضعیفه که توتال های سابق سوانزو به هر روش بد و نامربوطی مورد عنایت قرار دادین از ناسزا و توهین گرفته تا تهدید اونها و و به حدی بی سیاست بودین که اونهارو به این سوق دادین تا یک قدمی یکی شدن با شمال شرق بیان. حالا این وسط یه شانس خوب آوردین که یه نفر از معلوم نیست کجا پیدا میشه میاد باعث بستن متای نهایی میشه. اره از نظر سیاسی باید دست اون نفر رو بوسید که تونست کاریو انجام بده که شما مدعیان سیاست نه تنها در انجام اون ناتوان بودین بلکه تمام کارهای شما در جهت خلاف خواسته هاتون نتیجه میداد.


  شما که این نکات آموزشی لیدر شدن در یک پست رو بلدین تو تیم اسپیک لیدراتون شرکت کنین و این اطلاعاتتون رو با اونا در میون بگذارین حتما به دردشون میخوره


  نگاه اجمالی به سرور به دلیل رفع اسپم


  شمال شرق :که تا کنون از مدعیان قدرت سرور بود به دلیل حذف تاثیر گذارترین اکانت سرور به زیر کشیده شد و به دلیل مشکلات عدیده با ربع جنوبی خود هم اکنون بی تاثیرترین ربع سرور میباشد(چه از نظر سیاسی چه از نظر نظامی)

  جنوب شرق: که با اتفاقات چند روز اخیر قدرت ثابت قدیمشون چند برابر رو سرور تاثیر میذاره چون قدرتی که میتونست باعث فرسایش این قدرت بشه دیگه تو سرور وجود نداره

  جنوب غرب :قدرتش در حد مقابله با هیچ کدوم از ربع های دیگه نیست به دلیل کمبود پلیرو.....

  شمال غرب: کمبود پلیر نداره ولی کمبود پلیر شاخص و توانمند واقعا در این ربع مشهوده چه در فروم چه در آمار های بازی  یک نکته در مورد تیم THE LAST بیشتر روی صحبتم با آقا مجیده که تو چندین پست فروم به این نکته اشاره کردن من حرفم با عملم یکیه این که شما یک تیم رو با خودتون همراه کنین و بعد به هر دلیلی از اون تیم خارج بشین بدترین راه برای تکذیب حرفتونه . خیلی از مشکلات حال حاظر شمال شرق به دلیل پیوند دوستی که با شما ایجاد کردن ایجاد شده وشما دارین این تیمو با مشکلات مشترکتون تنها میذارین و این از نظر من اصلا کار درستی نبود.

  ولی با این حال من به عنوان قدرتمند ترین تیم سرور به شما تیم THE LAST تبریک میگم و به جرعت میگم قوی ترین تیم حال حاظر تراوین ایران بودین از نظر قدرت و دقت فقط هدف و انگیزتون باعث این اتفاق شد.


  پ.ن:جناب مدیر، مدیر انجمن،ادمین محترم،مدیر ارشد عزیزو تمامی سمت های زحمتکش این اکانت فروم با کسی آی پی مشترک نداره و از کلمات نا مربوط استفاده نشده ممنون میشم اگه بن نشه اکانت:saint: