Posts by fsh

  آیدین جان سلام

  موارد خوبی گفتی ، با دقت خوندم چون می دونم به عنوان رفیق قدیمی همین قدر که وقت گذاشتی و برای من نکاتی رو نوشتی ارزشمنده عزیز دل

  1- تا آخر سرور هستیم ولی بضاعت ما خیلی کمتره پس بعدن زیاد شاخ و شونه نکشید که عادلانه نیست

  2- به احترام شما تو سرور هستیم و ناامید هم نیستیم ولی ما سیاست بلد نیستیم ، جنگ و بازی و لذت بردن هدف ماست ، واندر هم اگه شد شاید بالا بیاریم به خاطر اینکه شما بزنید حال کنید! ابنهمه معرفت داریم تشکر نمی کنید؟

  3- یاد گرفتم که از دوستان خودم دلگیر باشم ولی همچنان دوستشان باقی بمونم ، از شما دلخورم ولی همین حالا هم به من بگی پسورد اکانتت رو بده میدم چون بهت اطمینان صددرصد دارم.

  4- تلاش کردم بروبچ رو بیارم به شمال شرق که محسن جوریاس و سجاد و علی جون اومدن و دارن دفاع می سازن برای شمال و به ما روحیه میدن :)

  5- همرهای 100 هزار گرزی مولتی بازهای خودتون رو سر ما زدید شاخ نشین برای ما :)

  پی نوشت : به اسم اسب پیمان قسم که هنوز یک موی تو رو با کل هیکل خیلی ها عوض نمی کنم

  پی نوشت : کتیبه ها رو جمع کنیم همر نداریم دیگه؟ فکر کنم دو سه تا بمونه :/

  پی نوشت : بابت حملات خوبتون به شمال هم تبریک می گم

  احسان جان همون فایل ضبط شده حسین رو یکبار دیگه گوش کن ببین که دقیقن حسین چی گفت، اینکه گند زده شده حسین رو پاکسازی می کنی خب جای تبریک داره ، کلن اینکه با حسین تو یک گروه هستی عالیه ! دمت گرم

  متای شما هم مبارک باشه رفقا ، بالاخره احتیاط شرط عقله برادر ، با این همه مولتی شاید نشد ، خب باید پیشوا را داشته باشید درک می کنم ، فقط سخنان تکراری و توجیه مداوم منطقی بودن تصمیم آقا یوسف رو نمی فهمم ! عذاب وجدان داری برادر ؟

  پی نوشت : پیشنهاد مسخره و پوپولیستی حذف مولتی ها در حالی که مولتی هانتر داره اونها رو حذف کرده فقط به درد پیشوا می خوره !

  پی نوشت : به تاپ غارت نگاه کنید و از اینهمه ترس و منت کشی پیشوا خجالت بکشید ، چقدر باید ترسو باشی که علیرغم اینهمه مولتی و غارت میلیونی باز نگران باشی و پاچه های پیشوا رو بخارونی !

  پی نوشت : دم بچه های پیشوا گرم که در سطح بسیار خوبی شما رو تحقیر کردند ، تبریک به پیشوا ، لایک داری پیشوا!

  پی نوشت : آخر سرور واندر در جنوب غرب هم بالا میاد؟ اینو یادتون باشه تا بهش برسیم

  پی نوشت : چقدر انسان ها عحیب شدن ، یارو اومده در نهایت وقاحت بدون اجازه صدا ضبط می کنه بعد این بنده خدا نگران حق حریم خصوصی اش نیست ،نگران دفاع از حقش توسط دیگرانه !

  بهنام جان

  افتخار ما اینه که ضعیف تربن ساید بازی به تاکید شما بعد از حذف مجید و آرمین ( اگه لازمه پست ها رو بزارم ؟ ) و ساید سوخته و بازنده سیاست به قول شما، چنان هراسی در دل شما ایجاد کرد که منت کشی

  ویرایش شد

  و رفتار ترحم برانگیز لیدر شما مشمئز کننده بود،

  این برای ما بسه ، همین حالا هم زیاد ناراحت هستید و احساس می کنید سخت میشه براتون حاضریم حذف اکانت کنیم تا شما راحت پیشوا رو بزنی و واندر صد کنید ، بالاخره شما نهایت هزینه و تفلب و سیاست و دروغ و جاسوسی و ... را بکار گرفتید حیفه نبرید

  شفاف می گم امین قول داد که به احترام شما فقط به احترام شما ما در بازی هستیم ، حریف تمرینی با وزن 52 کیلو جلوی حریف تا دندان مسلح 120 کیلویی ، تازه شب قبلش هم تو غذای ما جاسوس شما سم هم ریخته !

  ویرایش شد

  پس به احترام ما به شما احترام بزارید! هنوز زمان زیادی نگذشته و شما هم جنان سه برابر همه بیگ همر دارید البته متاسفانه تقلبی هستند و موجب شرمساری ! زدن ما برای شما مثل آب خوردن خواهد بود ، به پلنر ما که اولین بار در عمرش پلنر شده است خرده نگیرید جون جسارتش مثال زدین است ، به همرهای کوچک ما خرده نگیرید چون ما میلیاردر نیستیم و با عده ای پلیر سخت کوش تلاش داریم خرج های میلیونی شما هدر نرود!

  پی نوشت : یوسف جان حوصله خواندن پست های طولانی را ندارم ، متای جنوب مبارک باشد ، شما که تصمیم گرفته بودی برادر چرا جلسه کذاشتی؟

  پی نوشت : بهنام جان ننگ با رنگ پاک نمی شود ! حسین رپر هم یاد گرفت که صدای کسی رو ضبط می کنه دیگه حداقل تهدیدش نکنه ، اینقدر التماس در کلام جنوب شرق بود که من داشت گریه ام می گرفت

  پی نوشت : مازیار جان عزیز ، سیاستی که شما تعریف کردی سیاست سبک تری داتی است خب نتیجه اش؟هیچ وقت تری دات برنده نبوده ! ار تری داتی ها فقط سرسختی را به عاریه گرفتیم رفیق همون عالیه !

  پی نوشت : خاک مقدس ؟!!! از بهشت آوردین؟ خجالت داره بابا مقدس چیه ؟! قدسی است ؟ اصلن می دونی مقدس یعنی چه؟!

  الهیی بمیره!
  دیوار شدید دم کتیبه؟
  500 تا ادم فیک بده به اره و اوره و شمسی کوره ! چیزی حدود 10ک نیرو که باهاش میشه الان یه کتیبه زد !
  بعد از اصل قافل گیری که همون نپه استفاده هم بکنه

  اخرش لینک نگیره همراشش ( خخخخخخ )

  اشکال نداره ما کمکتون میکنیم به نحو احسنت و در کمترین زمان کتیبه جمع کنید


  پ.ن: فرشید جان امیداوارم در ادامه بازی کم نیارید چون دیگه نپی نمیدیم شما رو حرفت وا نمیستی !

  بهنام جان سلام

  از اینکه نگران کتیبه های ما هستید ممنونم ، این همه نگرانی شما برای ما خیلی نگران کننده است 😂

  فعلن آنهمه دست و پا زدن و منت کشی و پاچه خواری از جنوب غرب توسط لیدرهای شما برای ما بسیار لذت بخش بود . هراس از پلیرهای شمال بزرگ طبیعی است و در آینده بسیار بیشتر خواهد شد ، فرصت دوستان جنوب غربی هم تمام شده است، ظاهرن به سمت دروغ گویان و متقلب ها تمایل بیشتری دارند ، اتحاد شما با سوانز دروغگو و امرداد متقلب مبارک باد! این میزان ترس برای پیشوا هم ضد برند محسوب می شود .ایکاش برای بالانس شدن سرور از ترس خود کم می کردید ، جنوب شرق مملو از مولتی باز است و شمال بدون مولتی ! و نفرت انگیزترین قسمت ماجرا سوانز پاکباز است که در جبهه متقلبین حضور دارد! اتحاد سوانز و پیشوا هم افتخاری برای هر دو خواهد بود ، هدف وسیله را در جنوب توجیه می کند ! می فهمیم ولی در شمال جسارت ، شجاعت و مبارزه طلبی ارزش های ماست ، نه بیگ همرهای مصنوعی و بدون هویت و غیرقابل افتخار !

  خوشحالیم که توانستیم بازی را برای شما جذاب تر کنیم ، ما برای بردن بازی نمی کنیم ، فقط برای احترام برای شما بازی می کنیم بنابراین برای ما خوشحالی شما به مثابه برد است ، خوشحالیم که خوشحالید دوستان جنوب شرقی !

  پی نوشت : بهنام جان نقض عهد ابتدا توسط شما اتفاق افتاده است، بنابراین خواهش می کنم واقعیت را انکار نکنید

  پی نوشت : ما بدون توقف پلن داریم برای یکماه آتی ، از اینکه نگران فیک های ما هستید هم عرض کنیم خودتون رو اذیت نکنید ، ما همین چند همر رو بزنیم دیگه فقط دفاع می سازیم و آماده می شیم برای پذیرایی از همرهای مولتی بازهای شما که بر پلیرهای ساده و بدون مولتی فرود می آیند ، تبریک هم می گوییم ولی شما زیاد خوشحالی نکن😔

  سلام فرشیدجان


  خلاصه کارخودتوکردی;)

  ببخشیدعزیز من این سوال رومیپرسم چون باکسی توسروردرارتباط نیستم اون پ.ن اولت منظورت چی بود؟ جنوب شرق کی نقض عهدکرده جدید یاهمون حرفهای قدیمه.

  مازیار جان ، بنا بر درخواست بهنام و سعید عزیز مقرر بود که یک هفته اتک از طرفین نیاد تا امتحانات بچه های دانشجو تمام بشه ، ولی دوست عزیزمون مرتضی سولوی عزیز اتک گذاشتن بعد از توافق که خب کمی برای ما غیرمنتظره بود ، دوستان هم گفتند که این اتک بدون هماهنگی بوده که برای ما با با توجه به سطح بالای اقتدار تیم لیدری جنوب شرق که همه به آن واقفیم پذیرفته شده نیست


  سلام بر همه هم سروری های عزیز

  پس از مذاکرات مفصل ادغام شمال صورت پذیرفت و دیگر شرق و غربی وجود ندارد ، مسوولیت لیدری شمال بر عهده تیم 10 نفره ای است که هر ساید 5 نفر نماینده دارد و تمام موارد به صورت مشترک مدیریت خواهد شد ، بنابراین هر تجاوزی به خاک شمال از طرف شمال با دقت و با شدت پاسخ داده خواهد شد

  پی نوشت : جنوب شرق نقض عهد کرده است ، حق پاسخگویی برای شمال محفوظ است

  پی نوشت : وقتی ما قول می دیم عمل می کنیم ، سرخود هم نداریم ، و اینکه کسی سرخود از جنوب شرق اتک زده است برای شمال مقبول نیست

  سلام وخسته نباشید به دوستان شمال شرق وجنوب شرقی

  ماتوسرورهشت باوالس توافق کردیم توفروم لینکهاروبدون سانسوربذاریم اگراینجاهم اینطوری بشه به نظرم بدنمیشه تولینکهایی که گذاشته شده اگراشتباه نکنم توخیلیهاش ساعت لنداتک هم سانسورشده اگرامکانش باشه عکسهاکامل گذاشته بشه که ماهم که اکانت نداریم ساعتهاروببینیم ممنون میشم اگرهم امکانش نیست که خوب نیست دیگه;);)

  مازیار جان همه اتک ها به جز یکی ساعت 6:00:00 صبح بوده و همین طور همه فیک ها

  یوسف جان ما از اول سرور تا همین شش صبح امروز درحال جنگ با دوستان جنوب شرقی هستیم ، من نمی دونم این سخنان شماعمدی است یا واقعن اینجوری فکر می کنید ؟!


  این چرا دهکده چهارم نداره ؟ فکر کنم شمردن بلد نیست ، وسط سه و پنج مگه چهار نیست ؟

  پی نوشت : کسی که خوابه رو چطوری باید بیدار کرد؟

  پی نوشت : مازیار جان اطمینان می دم که سرور خوبی رو رقم بزنیم ، هیچ شک نکن ، این جوریاس، مثل محسن شون!


  m782297_.png

  من فقط نفهمیدم این شمال شرق که بروبچ میگن حذف کرده! چطوری داره حمله می کنه به جنوب شرق؟!

  مگه ساید حذف شده میتونه حمله کنه؟

  پی نوشت : جنازه شمال شرق از زنده بعضی ها ترسناک تره!

  پی نوشت : تمام سرور شمال شرق در حال جنگ بوده بعد از این هم خواهد بود !

  پی نوشت : دانشجویان گرامی که موقع امتحانات شما هست ، راحت برید درس بخونید ، خبری نیست !

  یوسف جان همه می دونن که سیاست سایدهای غربی مبنی بر صبر و نظاره و اینکه وسط بخوابیم تا پول لحاف ندیم خوب نبوده و موجب زیان خودشون شده برادر ، بهتره در ادامه سیاست فعالانه تری در بیش بگیرید.


  پی نوشت : دیوار کردن در شمال شرق عادی شده !

  پی نوشت : خیلی ها از سمت غرب به ما می گن حذف کنیم ولی ما حذف نمی کنیم ، چون برای پول و وقت خودمان و دیگران ارزش قایل هستیم و انتظار داریم بقیه هم ارزش قایل شوند .
  آیدین جان بازی رو من از پست های تو یاد گرفتم و از این لحاظ شما همیشه استاد من محسوب میشی ولی کاری که این سرور کردی با هیچ منطق و اصولی نمی خونه برادر ، من واقعن فکر کردم مثل پیمان و موکسی و علی جون هستی ، حداقل با من پشت و رو نداری ، من با ساسان و خودت و احسان مثل حلقه اصلی الدرزی ها حرف زدم ، هیچ سیاستی نبود ، همه چی رو بود ، و شما سه روز غیب شدین و تغییر موضع دادین!

  من فقط بهت یک چیز گفتم ، ایکاش تغییر موضع خودت رو به من می گفتی به عنوان کسی که تو رو مثل پیمان می دونست

  من به ممد و پیمان فقط همبنو کفتم که من اشتباه کردم که اعتبار من پیش ممد و پیمان مثل اعتبار من پیش آیدینه!

  در هر صورت درس بزرگی گرفتم ، از خودم ناراحتم نه شما

  اینکه ما رو بزنید و صفر کنید و با مولتی بازهاتون کویر درست کنید و بعد هم رکوردهای جالب بزنید و بعد هم شعار بدی که نهضت مبارزه با مولتی موفق شد هم تضاد ذاتی داره رفیق بی معرفت من !

  چرا دوستان حنوب شرق مولتی ها را حذف نمی کنند ؟

  حالا که دیگر مجید و آرمین نیستند !

  همه می دانیم چه اتفاقی می افتد، پس تا اتفاق نیافتاده فکری بکنید بعدش فایده ای ندارد


  پی نوشت : راستی ما هنوز جاسوس های شما را در تیم لیدری شمال شرق مرتب نوازش می کنیم

  پی نوشت : می خواهید چه کسی رو بزنید ؟ منو ؟ یا فرزاد رو؟ بعد هم بیایین مسخره کنید و کیف کنید؟ من از خوشحالی شما خوشحال می شوم ولی خب بعدش چکار کنیم برادران عزیز؟

  سلام دوباره

  آقا ممنون از اینهمه پیشنهادات به شمال شرق ، دلسوزی شما اشک را در چشمان ما جمع کرد و دوان دوان رفتیم دست شویی چشمانمان را شستیم .

  بازی بکنید دیگه چرا هی سخنان رایگان بر صفحه فروم درج می کتید؟ الیته در درج این سخنان که به واسطه نبود مالیات بر سخن رایگان ، جاری است حرجی نیست !

  هر وقت لازم باشد در دیپلماسی باز است برای جنوب شرق، کانال مستقیم داریم عمانی هم در میان نیست ، ایرانی های عزیز مقیم جنوب شرق 😂

  نکنه بعدی این است بارها اعلام کردیم که ما بی سیاست هستیم و سیاست ما صداقت ماست ، حال شما ما را متهم به بی سیاستی می کتید چون مثل شما خبرچین و جاسوس و کثافت کاری و دروغ نداریم که موجب افتخار و درستی ماست

  نکته آخر اینکه روزهایی را پیش بینی می کنیم که ریزش پلیر در جنوب شرق داشته باشیم و ما مثل شما خوشحال نباشیم و ذوق نکنیم و احترام بگذاریم چون تربیت ما کمی متفاوت تر از شماست ( نمی گویم خوب یا بد است متفاوت است)

  پس نوشت : شمال شرق در سرور خواهد بود قوی و آماده دفاع ! سیاست ما ساختن یک ساید دفاعی زیبا و مقتدر است

  مواردی را خدمت همه عزیزان عرض کنم

  1- دیپلماسی شمال شرق تابع یک اکانت یا یک نفر نبود و نیست ، هیچ وقت آرمین و مجید در سیاست دخالت نکردند ، تصمیم جمعی شمال شرق مخالفت با سیاست دروغ و تزویر جنوب شرق بوده و هست .

  2- حملات پاکبازها و مولتی ها با هم بر علیه شمال شرق بعد از حذف مجید و آرمین نهایت رذالت و پستی است ، دلیلش هم دروغ بزرگی است که پشت ادعاهای اول سرور ثبت است و همه خوانده ایم

  3- شمال شرق دلسوز نمی خواهد اداها و جملات سخیف نشان دهنده خیلی چیزهاست از جمله ....!

  4- شمال شرق همچنان بر عقیده خود مبنی بر مخالفت با کثافت کاری و دروغ استوار است و علیرغم اینکه ساید مقابل مولتی اکانت ها و دروغ گویان میلیاردر را نمایندگی می کند و بسیار بیشتر از ما قدرت دارد باز هم هستیم و از خوردن از مولتی ها خوشحال می شویم ولی ار خوردن از دروغگویان پاکباز ناراحت می شویم

  5- اتک های بزدلانه جنوب شرق هم موجب تفریح است ، دیفالت بزن دادا!

  6- کاتاهایی که اینسرت شدن رو هم‌ بزار عزیز خجالت نداره که !😂 لانچر خوبی دارین البته از نظر ما!

  پی نوشت : ترسو برنده نیست ، جسور و صبور برنده است.

  پی نوشت : ما خودمان را برای بدترین شرایط آماده کرده ایم و هستیم خدمت همه عزیزان

  پی نوشت :حسین رپر خبر دروغین مرگ هادی لئو شوخی بی مزه ای بود

  پی نوشت : خجالت آورترین چیز در تراوین اینه که متوهمین زئوس طرفدار سایدت باشند

  دست همه شما درد نکند که خرید و فر.وش اکانت را در سرور مجاز کردید ، می دانیم میلیارد هستید ، قبلن هم اعلام کرده بودید و تبریک می گم به همه جنوب شرقی های عزیز که هر چیز شرافتمندی را ناپسند می دانند و هر موضوع غیراخلاقی را مجاز می انگارند. با توجه به خرید اکانت از شمال شرق ، یادآوری می کنیم که این راهی که شروع کردید به ترکستان است !


  پی نوشت :دوستانی که حد و مرزی نمی شناسند ، بعدن گله نکنند :)

  پی نوشت : مسعود جان حتمن خیلی پول لازم بودی که اینکارو کردی می دانیم و درک می کنیم ، ولی ای کاش قبل از آمدن به شمال شرق اینکارو می کردی رفیق !

  پی نوشت : منتظر اعلام نظر رسمی قوها در این زمینه هستیم

  فرشیدجان عالی بود دمت گرم:D:D:D:D


  ازوقتی خوندم این پست رودارم میخندم خدایی عالی بود!!!!

  جداازشوخی شنیدم پیمان ایناقراره بیان اونور کاشک بیان یا لاقال بهت مشورت بدن که سیاست بکارببری توپستها واداره اتحادت اخه اینا چیه میگی!!!!^^^^

  بازشنیدم مهدی عشقی عزیز پیشتونه اگه هست ازهمینجابهش سلام میکنم وازش میخوام یک مقدارتوسیاست شمال شرق دخالت کنه که بازی ازاین حالت اه وناله دربیادوبه سمت زیبا شدن پیش بره.

  من پیشنهادم شروع جنگه قطعا بازی روبه سمت جذابیت پیش میبره یکی چراغ جنگ روروشن کنه این داستانهاجمع وجورمیشه

  پ.ن:سعیدخدابگم چیکارت نکنه دل دردگرفتم ایناروازکجااوردی^^^^^^

  مازیار جان گل

  دیدم موضوع خیلی جدی شده ، گفتم کمی خوش باشیم با هم ، خوشحالم که خوشحال شدید ، البته اشاره کردم که یاد پست های دلاوران نام آوران سرورهای دهه هشتاد افتادم که امیر فواد میزد ، چشم مازیار جان شروع می کنیم حتمن جنگ رو و امیدوارم که همه از سرور لذت ببریم ،

  راستش اولش خیلی حماسی تر بود گفتم جنبه ندارین جدی می گیرین !

  مهدی عشقی عزیز از دیشب می خواد بیاد پست بزاره نمی تونه پسورد رو ریکاوری کنه ! محسن جوریاس و بقیه عزیزان هم همینطور ، امیدوارم بچه ای الدرزی بیان کمی بیشتر خوش بگزره ، ما هم اینقدر غر نزنیم که جنوب شرق خیلی پلیر داره ، امروز دیدم از ده اتحاد اول پنج اتحاد از جنوب شرق هستند، کمی سخت میشه اینجوری

  پی نوشت : سعید مولا جان ، خودت شوخی رو شروع کردی ، متن زیبایی نوشتی و دوست داشتم ، ولی خب من هم می نویسم شما هم دوست داشته باش !

  پی نوشت : تشبیه به حیوانات فقط در فرهنگ ایرانی مذموم است و چرا در قفس هیچکس کرکس نیست ؟

  پی نوشت : سوق ها دوستتون دارم !

  پی نوشت : لامصب می خندین چرا دیسکلایک می زنین ؟

  تحلیل سرور


  1- شمال شرق : عالی ولی دلگیر از این همه دروغ و دغل ، نماد : نور و راستی

  2- شمال غرب : آرام و خردمند و امیدوار نماد : صبر انقلابی

  3-جنوب غرب : مردد و سرگشته و مبارز نماد : اقتصاد مقاومتی

  4- جنوب شرق : ایمان کامل به "هدف وسیله را توجیه می کند" ! ، نماد : تاریکی و کژِی


  نگاه حماسی و اسطوره ای به سرور :

  برای بسیاری از عزیزان در سایر سایدها حضور شمال شرقی که نماد پاکی و راستگویی است به معنای لذت بردن از ادامه بازی است و ما هیچ قصدی برای حالگیری از جنوب شرقی هایی که بدون اطلاع از حضور اهریمنان در جنوب شرق ثبت نام کرده اند نداریم !

  ما کاملن بین سوقی ها و پلیرهای معمولی و دوست داشتنی جنوب شرق تفاوت قایل هستیم و البته قوهایی هم که زیبا مانده اند و اسیر نشده اند هنوز بسیار دوست داشتنی هستند ، ولی با آنهایی که با آن موجود زشتی که توهم ترسناک بودن ناشی از قدرت دارد وصلت کرده و فرزندان نازیبا و نتفرانگیری به نام سوق پس انداخته اند ، نباید و نمی توانیم کنار بیاییم و برای زدودن زشتی و پلیدی در جهان تراوین تلاش خواهیم کرد . وظیفه هر پلیر منصفی جدا کردن راه خود از اینهمه پلشتی و ناپاکی است ما شما را به انتخاب درست بین راستی و کژی دعوت می کنیم .

  آینده سرور نشان خواهد داد که در جنگ بین نور و تاریکی پیروزی از آن که خواهد بود


  پی نوشت :کمی خلاقیت داشته باشید و سبک های جدید تحلیل ارایه بدین !

  پی نوشت : ممنون که تکلیف ما رو روشن کردید و مشخص شد که قوس نمیشین و سوق انتخاب نهایی شماست !

  پی نوشت : دلم برای پست های مدل دلاوران نام آوران در فروم تنگ شده بود !

  فرشید جان ساده و کوتاه پاسخ میدم. چه مجید و آرمین حذف کنن و چه بمونن، تا زمانی که جنگی بین شمال شرق و جنوب شرق وجود داشته باشه، مجموعه اتحادهای یکپارچه جنوب شرق با تمام قدرت نسبت به حمله و دفاع در مقابل تمام شمال شرق ادامه خواهند داد.


  ممنون از جواب شفافت ، احسان جان

  جواب مازیار گل و احسان جان نشون داد که انصراف از اهداف و آرمان های اولیه تشکیل سوانز جدی ، بدون شک و‌ تردید و با تعقل و تفکر گرفته شده است

  بنده در این مورد دیگر صحبت نمی کنم و امیدوارم در سرورهای بعدی همه به این تجربه تلخ و آزاردهنده توجه کنیم!

  پی نوشت : کنجکاوم بعد از آنهمه توهین و تحقیر احسان توسط بهنام چگونه با هم صحبت می کنند؟ شخصیت و غرور و مناعت طبع هم خوب چیزیه! شاید هم بهنام خیلی عذرخواهی کرده 😂😂

  سلام فرشیدجان

  خوب حذف کنن!!! نکنن بازیتونوبکنیدخوب!!!

  من نمیدونم شمادنبال چی هستی هرپستی هم که من میذارم ده نفردیگه جواب میدن جز شما!!!!

  برادرمن خودمن به شخصه هرسروری بازی کردم سه به یک جنگیدیم ازبازی هم لذت بردیم همه پلیرها هم راضی بودن هم پلیرهای تری دات هم اتحادهای مقابلش عزیز من جای این حرفها چرانمیجنگید ولذت نمیبریدازبازی یعنی الان جنوب شرق از سه ربع سرور یک وهشت ودو قویتره؟!

  مطمئن باشید سیاست درکنارجنگ تواین بازی قشنگه وگرنه میشه حرف وحرف وحرف که حوصله سربرمیشه!!!!

  شماحتی ازرفتن پلیرربعتون هم میخوایداستفاده سیاسی بکنید!!!!

  من قول میدم جنگ شروع بشه نصف این حرفهادیگه زده نمیشه.

  پ.ن:حالابازیکی میادمیگه ای بالانس نیست و...یایکی مثل اون بنده خداکه خیلی عصبیه میادغیرمستقیم میگه مردنیستیدو....اقاجون این بازیه بجنگ وازش لذت ببر اوف خدایی خسته نشدید دیگه؟!!!^^

  مازیار جان ، درخواست ما شفافه ، لیدرهای سوانز اعتراف کنن که اهداف اعلام شده قبلی با رفتار و تصمیمات فعلی تناقض شدید داره ، این رو اعلام کنید تا ما هم پرونده رو ببندیم و بریم پی جنگ !

  شما اعلام کن ، من هرگز هیچ حرفی در مورد سوانز نمی زنم ! حق شماست هرکاری دوست دارید بکنید ، سرور هم ببرید نوش جانتان !

  احسان جان و آقا مازیار گل اگر مجید و آرمین حذف کنند ، قوها می خوان با کمک امردادی های مولتی باز ، پلیر های سالم و بدون مولتی شمال شرق رو بزنن ؟!

  این همان آرمان اعلامی شما بود ؟! زدن پلیرهای بدون مولتی با همکاری سوپر مولتی اکانت های امرداد ؟!

  پی نوشت : هر حمله ای از طرف سوانز روی پلیرهای بدون مولتی ، حتی ارسال دفاع به مولتی بازان امردادی در مقابل همر پلیرهای بدون مولتی انتهای فضاحت در رفتار و کردار قوها است

  پی نوشت : کاسه گدایی؟!! آقای بهنام با ادب های شما رو هم دیدیم!