Posts by fsh

  دوستان خوب سرور سلام

  چند نکته خدمت همه عزیزان می گم

  1- سال نو مبارک ، همه خوش و خرم باشید و خوش بگزره بهتون

  2- خیلی تلاش کردم بچه ها بمونن تا آخر سرور ولی خب امکان پذیر نبود ، با بهنام جان قبلش صحبت کرده بودم ، تنها خواسته ما عدم غارت هفتصد میلیون در هفته بود که بهنام شفاف گفت امکان پذیر نیست و بچه های جنوب شرق قبول نمی کنن

  3- به ما در این سرور خوش گذشت ، ممنون از همه بچه های سرور در همه سایدها ، امیدوارم به شما بدون ما هم خوش بگزره

  4- مزه پرانی و تیکه انداختن هم جزو بازی تراوین هست ، بنده ناراحت نمی شوم از فروم نویسی لذت ببرید :)

  5- یادمان باشد ادای لذت بردن از بازی با رقابت واقعی و لذت بردن از یک سرور سخت بسیار متفاوت است بهتر است واقع بینانه سخن برانیم ! امیدوارم همرهای غیرطبیعی شما استفاده هم بشود و لذت ببرید!

  6- زندگی شخصی و کاری با بازی متفاوت است ، همه ما برای لذت بردن از این بازی لعنتی اینجا هستیم !

  7- اگر در فروم کلامی رانده ام که موجب ناراحتی کسی شده است عذرخواهی می کنم بنده را ببخشید


  پی نوشت : بهنام دوست جدید و خوب این سرور شد !

  پی نوشت : تصمیم حذف دست جمعی ، احساسی نبود و کاملن با برنامه و دقت انجام شد ، دلیلش هم بی مزه کردن بازی برای جنوب شرق بود تا آن همرهای بی ارزش جایی برای لانچ نداشته باشد ، ما هم به روش خودمان تلاش کردیم که با مولتی بازی مبارزه کنیم ، فکر کن روش ما از روش آیدین و مازیار خیلی بهتر باشد !

  متاسفانه باز سخنان گزاف تکرار شد ، نهضت راه اندازی شد ویرایش شد

  و حالا هم من دیگه تو سرور نیستم بازی !

  در مورد سیاه چاله هم اینقدر توهم بالاست که بنده خدا نمی دونه که این فقط نشان دهنده این بود که همه شمال شرق یکپارجه مقصر اصلی هدر رفتن پول و زمانشون رو اکانت آیدین می دونن و لاغیر ! کسی که از اول سرور از تمام سایدها دفاع های مولتی بازها را رو اکانتش جمع می کرد و حالا هم در فروم مسوولیت تصمیمی که گرفته رو بر گردن تمی گیره ! آقای آیدین هر وقت در هر سروری در ایران بازی کنی و هر وقت در فروم متنی بنویسی بدان که همه ما این دروغ و فریب بزرگ را آنجا اعلام خواهیم کرد تا همه بدانند که دروغ و فریب از یاد کسی فراموش نمی شود

  دم بچه های امرداد گرم که حداقل دروغ نگفتید !

  پی نوشت : به من و تیم شمال شرق این سرور خوش گذشت

  پی نوشت : بهنام دمت گرم 🌺

  والا ما لینک هایی که می بییم اینور اینجوری که شما میگی نیست ، وقتی لینک می زاری همه رو بزار داداش ! اینور کسی حوصله نداره لینک بزاره ، فقط جهت اطلاع گفتم والا که همه در جریان همه اتک ها هستند !

  پی نوشت : از هفتصد میلیون غارت مولتی های جنوب شرق چه خبر ؟

  پی نوشت : ما خوشحال هستیم و سرور خوبی برای ماست ، برای شما چطور ؟

  اینکه اتحادهای فعال ما به عنوان مولتی ارایه بشه فقط می شه اسمش رو خباثت و دروغگویی گذاشت ، اینقدر کوچک نباشید ، مقدار غارت از مولتی های خودتان را در تاپ تن ببینید و خجالت بکشید ، هفتصد میلیون غارت از مولتی در هفته ؟!! چقدر باید ترسو ویرایش شد

  که یک بازی ساده رو اینجوری تقلب کرد ؟!

  پی نوشت : ننگ با رنگ پاک نمی شود ، ویرایش شد

  پی نوشت : اون مرغانه خور نوب فروم نویس چرا نطقش بسته شده ؟ بهش مرغانه بدین حالش خوب شه ، باز کتیبه بده اینور انور بدون لاست !

  نوب ترین پلیر تراوین که مرغانه کفتر خورده تا همین چند روز پیش دنبال سوراخ می گشت حالا بلبل زبون شده 😂

  شما که همه سوتی های قابل انجام در تراوبن رو با هم انجام دادی بشین سرجات !

  پی نوشت : نیم میلیارد غارت می کنین از مولتی ها بعد ذرت پرت می کنین ؟

  پی نوشت : بدون مولتی کتیبه بچرخونین بعد بیاین سخن رایگان بگین !

  پی نوشت : شاخ شدی؟ وی پی اس می‌زنی ؟ تقلب می کنی ؟ شاخ و شونه می کشی ؟

  اصلن تو شاخ تراوبن ایرانی بابا 😂 ، کتیبه دهنده اعظم ، نان کپ صفر شونده بزرگ

  ، تو هیچی نیستی رفیق ، فقط یک متقلب بزرگ هستی ! ویرایش شد

  چطوری شاخ؟ سحر تبر😂

  مازیار جان سلام

  سیاست ما بی سیاستی است ، شما باور نمی کنی ولی ما اصلن سیاستی نداریم ، برای لذت بردن شما داریم بازی می کنیم ، اکر لذتی نمی برید هم رفع زحمت می کنیم .

  خیلی شفاف عرض می کنم هر موقع بفرمایید ما حذف اکانت می کنیم تا سیاست پیچیده و مرموز و غیر قابل پیش بینی شما به نتیجه برسد ، شاید برای سرورهای بعدی بتوانید مثال بزنید ، چون همین حالا هیچ مثالی از سیاست های موفق شما موجود نیست . اگر منظورت این سرور است که به باد دادن شخصیت و منش و قول های لیدرهای اصلی سوانز تنها نتیجه دخالت شما بوده است!

  ما اعلام آمادگی کردیم ، کپ وارمستر رو از دفاع خالی کردیم ، کتیبه هم روشه ، قرار شد کسی نزنه تا غارت میلیونی انجام بشه ، ببینیم سیستم مشترک میزنه یا نه

  پی نوشت : صداقت شرط اول رفتار و کلام است

  پی نوشت : کتیبه رو نبرید 😂، چون بهنام گفته نمی بریم حرفش سنده برای ما

  پی نوشت : هر میزان غارت کردید ، به ما پس بدین اینور ما کمبود منابع داریم ، مولتی نداریم !

  چندی است در فکرم که این متون طولانی و بی سروته و جملات طولانی در فروم چرا نوشته می شود ، تازه فهمیدیم در بخشی از فروم آمار و رنکینگ تعداد کلمات تایپ شده در فروم وجود دارد و برخی از عزیزان به شدت در تلاشند به تاپ تن برسند 😂 خدایی خیلی باحالید ، گزافه می گید تا فقط رنگتون در اونجا بره بالا !

  اگر باور نمی کنید خودتون برید ببینید ، حالش رو هم ندارم لینک بزارم !

  نکته بعدی اراجیفی بود که به بنده خدایی در تلگرام کفته شده بود ، در کل شمال چنین ای دی وجود نداشت و ما نتوانستیم کسی را با آن ای دی پیدا کنیم و شفاف و واضح مبرا بودن شمال را از آن مزخرفات گفته شده اعلام می کنم ، انشالله که از طرف امردادی هم نباشد ، با هدف تضمین خصومت با شمال در سوانزی ها ، که اگر این باشد نهایت سیاسی بازی و کثافت کاری است که قبلن هم از امرداد مشاهده شده است چون ایشان اعتقادی دارند هدف هر وسیله ای را توجیه می کند!

  پی نوشت : بهنام اگر کسی از امرداد اینکار رو کرده حتمن برخورد کن در کلاس تو نیست برادر

  پی نوشت : در شمال کسی اینکار رو نکرده و انصافن هیچ کسی پست های اون عزیز را اینقدر جدی نگرفت

  پی نوشت : چه کسانی از این کار ( توهین و تهدید یک نوجوان فروم نویس سوانزی ) فایده می برد ؟

  پ.ن:بازی شدیدا داره بی مزه و یک طرفه پیش میره :|

  متاسفانه حق با شماست و شمال در حال اضمحلال است و برد قطعی جنوب را پبشاپیش به شما تبریک می گوییم ، فقط زحمت بکشید و به بنده بفرمایید آخرین کتیبه ای که از جنوب غرب زده شد چی بود ؟ و چرا به جنوب شرق اعلام نکردید که کتیبه به باد دادین ؟ خجالت نداره که ، خوب هر کسی می تونه اشتباه کنه و باید درس بگیریم از اشتباهاتمون ،

  پی نوشت : بهنام جان هی می گم اینهمه منت کشی پیشوا برای شما خوب نبود میگی نه !

  پی نوشت : باج دادن امرداد و والس به پیشوا و منت کشی خفت آمیز آنها در تاریخ تراوین ثبت است .

  پی نوشت: پیشوا دمت گرم ، بی شک تحقیر جنوب شرق این سرور بهترین عملکرد پیشوا در طول تاریخ تراوین اش بوده و به یادگار خواهد ماند .

  بهنام جان خوبی ؟

  اولن : بهنام جان شما خودت اکانت درست و درمون نداری ، بهتره در مورد چیزی که داری صحبت کنیم !

  دومن: یه دونه کتیبه تون کم نشده ؟

  سومن : اونهمه چراغ قرمز و خاکستری خجالت نداره ؟!!

  پی نوشت : بهنام داشت ولی مولتی و امرداد نداشت .

  پی نوشت : بهنام جان یه بازرسی بکن اون اکانت های خاکستری رو حذف کنید لااقل ! ماشاالله نصف جنوب پلیر نداره انگار!

  اول صبح یه چک کنید ببینید کتیبه ای چیزی کم نشده باشه از ما گفتن!

  پی نوشت : اشکان جان انشالله همیشه خودت و خانواده سالم و شاد باشی

  پی نوشت : بهنام جان امرداد جز من مولتی بازی و شارژ کتیبه هاش با غارت از فارم های صنعتی به چه افتخار من می‌کنه ؟ ما مولتی نداریم باید به سختی شارژ کنیم شما روش متقلبانه داری ! اینقدر به تقلب افتخار نکن برادر !

  پی نوشت : حق لیسانس پی نوشت رو هم بدین !

  یادم میاد که سال های پیش در دنیای تراوین تعداد زیادی خانم فعال و پلیر خوب داشتیم ، چندی گذشت و ادبیات مردانه و جنگ طلب تراوین تعداد زیادی از آنها را باقی نگذاشت ، مگر چند خانم سرسخت که با آقایان تراوین سر کردند و ما را تحمل کردند ، خواستم فقط متذکر بشم که حفظ حرمت این خانم ها بر همه ما واجب است .

  انگار جنوب در حال تخلیه است ، دوستان گرامی زحمت بکشند و کمی اطلاعات از اکانت هاو یا پلیرهای ترک سرور کرده در اختیار بقیه سرور بگذارند!

  پی نوشت : نمی دانم لذت زدن همر بزرگ تقلبی به واندر اینقدر لذت دارد ؟

  پی نوشت : شنبده شده برخی از پایه گزاران سوانز در سرور 2X آموزش مولتی بازی می بینند ، بالاخره کدوم روی کدوم تاثیر گذاشته ؟

  پی نوشت : شنیده ها حاکی از اختلاف بین برخی از دوستان قدیم و جدید بر سر موضوعات مرتبط با کتیبه در حوالی جنوب متمایل به شرق است ، جنگ داخلی نکنید تو رو خدا ، همینجوری هم جنوب در انتهای بازی به جز همرهایی که قول داده بلند نکنه چیز مالی نیست !

  مازیار جان سلام

  من حرفهای شما رو نمی فهمم ، من بازی چه کسی رو خراب کردم؟

  پیشنهاد شما رو قبول می کردم ، خوب بود؟ مثلن شرقی ، غربی می کردم عالی می شد و همه مشکلات شما حل می شد؟

  همه گزینه ها بررسی شد ، متا با جنوب شرق از نظر ما هیچ مشکلی نداشت جز بی مزه شدن سرور !

  اکر شما فکر می کنید به خاطر بردن سرور حاضر به هر کاری هستیم اشتباه می کنی برادر

  ما داریم از بازی لذت می بریم ، شما هم که لذت می برید ، خب پس موجب اینکه همه سرور دارن بازی می کنن و لذت می برن ما هستیم !

  نمی دانم شواهد شما چیست ولی ما راضی هستیم ، جنوب شرق هم مولتی بلند نکند بازنده سرور است و اگر بلند کند متقلب سرور !

  این چالش شماست نه ما !

  پی نوشت : خرید و فر.وش اکانت و کتیبه طبق توافق ممنوع است !

  پی نوشت : اینهمه حذف اکانت در جنوب را توضیح می دهید برای چیست ؟

  جالبه که بازنده همیشگی که اکانت هم نداره و با سیاست هاش مرغ مرده رو حیرون کرده ما رو نصبحت می کنه !

  اخذ کتیبه انبار بزرگ بر شمال مبارک !

  می گم وا ندین بازی رو ، اون همرهای تقلبی حماقت آمیز فیک رو بلند کنید تا برخی ها خجالت بکشن از حرفایی که توی همبن فروم زدند!

  پی نوشت : همری که با مولتی بازی درست بشه مورد پسند مگس هاست !

  پی نوشت : اون همرها هیچ افتخاری نداره و کسی که لینک اون همر رو تو فروم بزاره حتمن ترسو و بزدل و ناتوانی است که با تقلب احساس قدرت می کنه !

  اختلافات داخلی جنوب شرق و استفاده ابزاری امرداد از سوانز و پیشوا هر روز شفاف تر و عیان تر می شود ، بزودی شاهد اعتراض جنوب غرب در مورد کلام و ادبیات غیر حرفه ای و مزورانه چند پلیر ترسو و متقلب امرداد که مولتی باز هم هستند خواهیم بود ، بهتر است شفاف شود مولتی بازی نهایت ترس و تقلب است و باید توسط همه تحقیر شود ، این روش درست مبارزه با این پدیده شوم و بی ارزش است

  پی نوشت : بهنام جان قرار نبود با همر مولتی بازها ما رو تهدید کنی ! اون چهار تا عدد که با تقلب ساختین ارزش افتخار کردن ندارد و موجب شرم و تحقیر پلیرهای شماست نه افتخار ! نشان دهنده میزان ترسو بودن آنهاست که تقلب را بر توانمندی ارجح می دانند!

  پی نوشت : روزی که همرهای مولتی بازها بر سر شمال فرود آیند روز تحقیر و شرم و رسوایی لیدرهای سوانز و پیشوا خواهد بود ویرایش شد

  سلام

  به احترام احسان عزیز ، ما فعالیت در فروم را آغاز می کنیم ، امیدواریم که ما را پشیمان نکنند ، با پاک کردن همه ذهنیت های قبلی در مورد مدیر محترم فروم در خدمت همه خواهیم بود .

  یکی از دلایل این تصمیم حل مشکلات مولتی بازی جنوب شرق و عدم حذف برخی از عزیزان گرفته شده است و ما به همه عزیزان جنوب شرق که علاقمند به خروج از وضعیت غارت نیم میلیاردی مولتی ها و بازی سالم و عادلانه هستند تبریک می گوییم و حهت حمایت آنها پیشنهاد صلح جنوب شرق را نمی پذیریم تا این شجره طیبه رشد کند و موجب ارتقای سلامت در بازی تراوین ایران گردد.

  پی نوشت : اشکان جان امیدوارم بیماری ها و مشکلات از خانواده دور باشد

  پی نوشت : نگران جنوب هستیم ، این سطح ازاستثمار و کشیدن شیره ساید خودی و مقابل مثال زدنی است !

  پی نوشت : حامد فقط به خاطر تو !


  من نگران اشکان هستم ، واقعن چه فشاری روشه ، به خدا ما راضی نیستیم مولتی میلیاردرها برن دم خونه پیشوا ، اون هم با گردن کج 😂

  صحنه دیدار اشکان وقتی درخواست کتیبه انبار می کنه و پیشوا بهش اجازه میده خیلی موجب سرشکستگی است مخصوصن وقتی پیشوا یه نگاهی بهش از گوشه چشم می کنه و میگه حالا فرزندم بگو چقدر لاست ازشون گرفتی ، اشکان با سری افکنده میگه هیچی 😂، پیشوا هم به یوسف میگه این چه متای داغونی بود ما کردیم که باید تنها کتیبه انبار رو هم بدیم به این نوب ها

  پی نوشت : اگه از سهامداران شرکت سهامی شمال رضایت سنجی کنیم حتمن از میزان رضایت شرکت خصولتی و رانتی جنوب اوضاعش بهتره !

  پی‌نوشت : بهنام خودت گفتی ، من بی تقصیرم

  بهنام جانم سلام

  کتیبه انبار بزرگ رو چرا لینکشو اشکان نمی زار؟ روش نمیشه ؟ آخه رفیق بدون لاست ؟ بدون حتی یک دفاع ؟ ما دیشب کلی داشتیم فکر می کردیم بزاریم عکسشو یا نه ، دیدیم خیلی زشته آبروی تراوینی یک نفر رو اینجوری ببری ، بنا بر اصل جوانمردی گفتیم نزاریم بهتره ، ولی خودت بزار اشکان جان ، یک تحلیل هم بکن ، نکات آموزشی رو هم بگو شاید کمی موجب رفع خستگی همه ما بشه

  پی نوشت : آدم با آفتابه چایی بخوره ولی کتیبه شو اینجوری نزنن :)

  پی نوشت : واقعن دلم برای اشکان سوخت ، سوتی عظیمی بود و بالاخره در حافظه تاریخی تراوین درج میشه ، به نظرم خود اشکان عکس رو بزاره براش بهتره :)