Posts by hkiaian

  من خوراکم ایناز وار پست گذاشتنه.

  می خواستم حقیقت کوت نکنم صحبت کسی رو که نشد.میخواستم چند چیز رو توضیح بدم برای اینکه قاطی پاتی نشه مجبور شدم کوت کنم.

  آیناز خانم ما دنبال کسی نیستیم که تقصیرا رو بندازیم گردنش،جناب تیرداد اومدن ما رو تو اشتباهات دیگران سهیم کردن که از بار تقصیرات اونها کم کنن ما هم توضیح دادیم که اشتباه می کنن.اصلا هم تابلو نیست که به نفع چه سایدی پست میزارن.

  جهت توضیح دنبال پلیر گشتن من ،شما که اینقدر وقت دارین که داخل وال من هم گشتین ببینید چه خبره عرض کنم که من همیشه دنبال پلیر هستم حتی همین الان که بازی شروع نشده.دوست عزیز اگه روز ده بازی به ایشون گفتم اکانت زیاد هست که اکانت ده روزه که به لعنت خدا نمی ارزه،خوب خودش اکانت میسازه و شاید اصلا برای دوال کسی می خواستم اصلا یادم نیست.اگر روز سی سرور گفتم که قطعا اون موقعه خیلی ها ول می کنن میرن.این عزیز از بچه های سرور شش قبل هستن و از اونجایی که ما لیدرهای نالایقی بودیم اونجا علاقمند بودن که هر جا قراره بازی کنیم بهشون اعلام کنم.البته این عزیز تو وال زده چون من اسمشون رو سیو نکرده بودم تو لیست بچه های سرور شش.یه لیستی داریم کلی آدم که از قضا از لیدریه ضعیف و بی سیاسته ما راضین تمایل دارن هر سرور که میریم با ما بازی کنن.

  درباره مولتی بازی هم،مولتی سنتی همیشه بوده و هست و من اصلا مشکلی باهاش ندارم ،گرچه یه اکانت هجومی خوب بیش از یه پلیر نیاز داره تا تایم 24 ساعت روز باهاش کاور بشه حالا این افراد یه دفاعسازم بسازن برای اون اکانت من مشکلی ندارم چون نه می تونن به اکانت اصلی منابع بفرستن و نه می تونن غارت بشن.هیچوقت این رو با پنجاه تا مولتی وی پی اس و غارت اونها و بات مقایسه نکنید،هیچوقت.جهت اطلاعتون مولتی رو با بات میکشن بالا و نیازی برای پلیر پیدا کردن نداره ،همین که دنبال پلیر هستیم یعنی مولتی باز نبودیم.مرسی از کمکی که کردین

  تیرداد عزیز

  ببخشید اگه زیاده گویی میکنم منتها خیلی تناقض تو حرفاتون می بینم.چند موردش رو عرض میکنم بهتون:

  شما میفرمایید سایدهای غربی با حفظ منافعشون در جدال شرقی ها دخیل بشن.هوممم .دخالت در جدال با چی انجام میشه؟با تشویق؟با ارسالهای قلکهایی که زمان جنگ تحمیلی پر میکردیم تو مدارس یا با ارسال نیرو و همر؟!!

  دوست عزیز به خدا ما ده ساله تو بطن این بازی بودیم سرور اولی نیستیم،اگر منظورتون حمایت پنهانی هستش که انجام شده بود و شاهد زندش هم قرشید جانه که اولین سرورم تو جی کوروش با هم لیدر بودیم.اگر منظورتون اعلام متا هست عزیزم یعنی ما اعلام متا میکردیم عزیزان جنوب شرقی از ترس متا معظم شمال فرار میکردن پشت مولتیهاشون قابم میشدن؟خخخخ .شما متاسفانه متن به این طولانی که با زحمت نوشتم اصلا خوب نخوندین.دویت عزیز ما همر آخیل رو دیوار نتونستیم بکنیم یعنی نداشتیم دفاع که بکنیم بعد متا می کردیم هشت نه تا همر باند میشد که سوراخ میشدیم.

  یه تناقض دیگه تو تحلیلتون اینه که شما میفرمایید :من تو سرور نیستم و از اطلاعات موجود تو فروم دارم تحلیل میکنم،خوب دوست عزیز و بزرگوار من ،از کی اطلاعات فروم درسته که بشه باهاش سناریو ساخت؟نصف حرفای اینجا داستان بوده،پس من نتیجه میگیرم اطلاعات دقیقتری دارین یعنی یا تو بازی اکانت دارین یا از سمت یه سایدی اطلاعات به شما میرسه(البته اونطوری که دوست دارن برسه).

  آخه کی گفته آمرداد درگیر نمیشد با متای شمال؟!!

  همین الانش هم دلشون لک زده برای درگیری،بهترین انگیزه متای شمال بود.

  حالا باز اونم هیچی اگر متای شمال بیته میشد و جنوب غرب هم میرفت سمت ج ش به نظرتون سرور بالانس میشد؟

  این یه حالتشه،بیشتر از ده حالت میشه گفت که اعلام متا به ضرر ما تموم میشد.

  دوست عزیز اطلاعاتتون رو از بی طرف بگیرید یا حداقل از دو طرف بگیرید،این حرفایی که مجید تو پست بالا نوشت و احتمالا از فردا همه میان میگن دیوونه هستش مجید تازه ۲۰ درصد زوایایی پنهان این سروره،ما هی نمی خوایم عنوان کنیم هی مجبورمون میکنید یه تیکش رو بگیم،ما که حذف کردیم رفت ،به خدا اگه وحید اینا هم حذف میکردن اصلا تو تاپیک این سرور لاگین نمی کردم ولی حیف که دلم براشون میسوزه،بزارید ما سرمون پایین باشه زندگیمون رو بکنیم.

  دوستانی که این سرور هستید من جاتون باشم به هیچ جور متایی اعتماد نمی کنم،حقیقتش تو سایدمون هم به همه نمیشد اعتماد کرد،کی گفته فرشید چرچیله؟به خدا نوچه چرچیلای این سرور هم نمیشه.

  یه مطلب دیگه من اصلا عصبانی و ناراحت نیستم نمیدونم چرا از پست قبلیم استنباط ناراحتی شده ،اتفاقا اونقدر خوشحالم چون اکانت ندارم هر ساعتی دلم میخواد می خوابم،خیلی باحاله خخخخخ

  این وحید اینا رو زود بزنید جمع کنن بیان دو ایکس،بدون وحید و سعید و تیمشون تراوین بهمون حال نمیده.دی: شوخی کردم

  بهرحال بنده قصد بی احترامی یا جسارت به هیچکدوم از دوستان رو نداشته و ندارم،اصلا تو خونم نیست اینکارا،شاد و سربلند باشید نه فقط تو تراوین بلکه زندگی واقعیتون

  سلام به همه دوستان

  بنده چون اکانت خودم و همه اکانتهای بچه های تیممون حذف شد متذکر میشم که از این به بعد هرچیزی که تو فروم سرور یک مینویسم نظر شخصیم هستش و هیچ ارتباطی به سیاست ساید شمال غرب نداره.

  یکی دو صفحه پیش ساسان عزیز یه سناریویی رو شرح دادند که قرار بود اجرا بشه ولی روح من و مجید ازش تا نوشته شدنش اینجا هیچ خبری نداشت و اگر شما این سناریو رو با منصور عزیز مطرح کردین که ذره ای از اون به ما منتقل نشده.منکر این نمیشم که منصور گفت باید جنوب شرق رو همه با هم بزنیم و اصرار هم رو این قضیه داشت که من و مجید مخالف بودیم ولی این سناریو که اول مولتی های ج ش رو میزنیم بعد مولتی های ش ش رو میزنیم و بعد سرور متعادل میشه رو والا ما تا دیروز نشنیده بودیم،ساسان جان من خودم تمام حرکات منصور رو الان کاملا تایید میکنم ولی اون زمان چون بدون هماهنگی و اعلام قبلی با ما و بقیه لیدرها گذاشت رو حذف و بعد از حذف اکانت منجی سرور رو ترک نکرد به شخصه این حرکات برای من که رفیق جینگش بودم و هستم اصلا قابل درک نبود و شما هم اگر سناریویی به این پیچیدگی داشتین باید با من یا مجید مطرح میکردین چون یادمه حداقل چهار بار منصور تو فروم گفت مسئول سیاست خارجی ساید هاملت و مجید هستن.اصلا حرفم این نیست که بگم اگر به ما میگفتین صد در صد قبول میکردیم و همراه میشدیم ولی صد در صد آنالیزش میکردیم،شما اشتباهتون این بود که گوله ظاهر فروم رو خوردین که ما به سمت آمرداد غش میکنیم.خخخخ که از ابراز فضلهای لیدرهای محترم ج ش به ما تو چند صفحه اخیر اثبات شده که چقدر ما غش میکردیم به اون سمت.

  اما درباره آنالیز تیرداد و دیگران از اینکه لیدرهای سایدهای غربی هم به اندازه بقیه مقصر هستند من اصلا این رو قبول ندارم و نخواهم داشت و دلیلش رو هم توضیح میدم:

  دو تا ساید غارت نجومی و رشد نجومی دارن و مولتی توپول کشیدن.ما نکردیم

  دو تا ساید از تاپیک آماده سازی دارن برای هم رجز می خونن ولی ما نکردیم

  مسئولین بازی یهو کشف کردن چطور میشه نقره فروشها رو حذف کرد و تعداد ناتارها آب بره و دفاع ناتار هم یهو دوپینگ کنه اونم تو سروری که حداقل تو ساید ما ده برابر سرورهای دیگه غارتگر اومده رجیستر کرده،خوب همین میشه دیگه ما زور میزنیم چیزی گیرمون نمیاد بعد سایدای مولتی باز دارن میلیونی غارت میزنن بعد جناب اساتید میگن نباید کنار مینشستیم و نگاه کنیم!!!!!!!! آدم خندش میگیره از کوته فکری این دوستان!!!داداش سی روز از سرور گذشته ۴۴ کیلو گرزی رومون بلند شده !خخخخ. چهار بار میرفت میومد کل شمال غرب فارم میشد بعد اساتید میگن وارد جنگ باید میشدید!یعنی اینقدر آبکیه پیشنهادات خخخ

  حالا شما جای من بودین وارد جنگ میشدین که کل ساید شخم بخوره یا به فکر دفاع سازی و بالا بردن کپ و پاپ تا بتونی با منابعش همر بسازی تا کتیبه جمع کنی می افتادی؟

  تنها یه جای حرفای تیرداد درسته و اونم اونجاست که میگه دو رویداد همه معادلات رو بهم ریخت که منم قبولش دارم و من اصلا فکر نمیکردم اینطور بشه

  ۱- ادغام سوانز و آمرداد

  ۲- حذف آخیل و دوستانش

  هر دو مصمم تر از این حرفا بودن که این اتفاقات بیفه هم دو ساید شرقی تو درگیرهاشون و خط و نشون کشیدنهاشون و هم سوانز تو نابودی مولتی بازها و آمرداد تو حفظ مولتی بازها.

  دقیقا بلافاصله بعد از این اتفاقات ما به جنوب غرب پیشنهاد دادیم که برای بالانس سرور ۳ به ۱ کنیم و اینجا که دیگه ما هم طرفدار این ایده بودیم جنوب غرب قبول نکرد و هنوزم قبول نکرده که قضاوت دراین باره با خوانندگان عزیز هستش.اون موقعه میشد حفظ کرد سرور رو البته به شرطی که واقعا سه به یک میشد و نه دکوری.

  بهرحال مجوعه این موارد که توضیح دادم از اول یعنی حذف نقره فروشها تا این آخر سه به یک نشدن باعث شد که سرور بیخودی بوجود بیاد که هنوزم معتقدم درست ترین کار حذف و شروع سرور جدید هستش.

  ولی باز امیدوارم دوستانی که موندن از سرور لذت ببرن و ما هم تا ثانیه ای که بودیم از همه چیزش لذت بردیم و لحظه ای که دیدیم دیگه نمیشه لذت برد عطاش رو به لقاش بخشیدیم رفت.

  در آخر هم اگر دوستان بگن چند درصده این وقایع تقصیر شمال غرب بود من میگم شاید زیر پنج درصد ،فکر کنم اگه کسی هم بی طرفانه قضاوت کنه با من موافق باشه.

  دیدم امشب وقت دارم و از فردا سرور جدید شروع میشه دیگه اونجا مشغولیم حداقل یه توضیحاتی از مسائل سیاسیه شمال غرب اینجا داده باشم.شرمنده اگه طولانی شد.

  هاملت

  تیرداد عزیز به شخصه من اصلا مجید اخیل رو تا این سرور نمیشناختم و سبک بازیش رو هم نمی دونستم و همینطور آمرداد.

  محمد تارانتولا و رونین و اینا رو میشناختم از سرور شش قبل ولی نه مولتی داشتن اونجا و نه غارت توافقی.تنها محمرضا الدست به من گفت که هاملت ما خیلی قوی و با برنامه داریم میایم ج.ش. که خوب گفتم تیم قوی و با برنامه دارن میارن.

  تا جایی که ذهنمم یاری میکنه تو تاپیک آماده سازی فقط کل کل 3 به 1 حریفیم و اعلام آمادگی پیشوا و اینا بود و کل کل که مجید اخیل حالت رو میگیریم.من جایی ندیدم بگن ما می خوایم 200 تا مولتی بکشیم روز 85 بازی هفته ای 100 میلیون غارت کنیم!!!! اینم از جواب سوالتون

  علاوه بر این توضیح بدم که حتی بعد از شروع سرور ج. ش. از ترس آیدین مولتیاش رو نمیزد.حالا اگه شما امکاناتی داشتید یا در جریان بودید که در این حد مولتی کشیدن والا ما به این امکانات دسترسی نداشتیم.فقط آدم بد داستان از نظر ما مجید آخیل بود که شروع کردیم مولتیهاش رو به عنوان اعتراض غارت کردن که نتیجشم میدونید چی شد.

  بعد که فهمیدیم تو ج. ش. هم مولتی بازی هست گفتیم حالا هر اکانت ده تا زده برای مقابله با آخیل.

  ولی داداش صد میلیون در هفته!!!!!!!!! اینو کجای دلم بزارم

  حالا اونش جهنم با افتخار گفتن و لینک گذاشتن و تحقیر یک ساید رو کجای دلم بزارم.

  تیرداد عزیز اگر من میدونستم قراره اینطور بشه مگه مغز خر خرده بودم همون موقعه که منصور حذف کرد ما هم میکردیم میرفت.

  ولی سرور بعد میدونم چه خبره و هر کی هم که نمیدونه میگم چه خبره تا همه با چشم باز بیان بالا.

  من بیشتر دیگه وقت برای این قضیه نمی تونم بزارم و این سرور ارزش وقت گذاشتن هم نداره و فکر کنم کامل توضیح دادم منظورم رو.

  دوستانیم که از خاطرات جوونیشون برای منحرف کردن ذهنها استفاده می کنن نمی دونم والا چه نفعی توش براشون هستش که اینقدر اصرار به موندن می کنن.

  والا ما که همه نوبه فارم بدون مولتی بی سیاست هستیم بودن یا نبودنمون چه تاثیری داره برای جنوب شرق.همین فرشید هستش بزنیدش حالش رو ببرید. خخخخخخ

  موفق باشید


  ببینید دوستان ادم که خودش رونمیتونه گول بزنه میتونه؟


  فکرمیکنیدتوسرورهای کلاسیک تغلب نمیشد؟هرکی میگه نمیشدبیادتویک جای خصوصی چیزایی بهش بگم که بگه باباالان چقدرخوبه!!!

  مطلب مهمتراینه که باتمام این چیزاکه میدونیدمیاییدبرای بازی تراوین هرسروری هم بریدهمینه پس یابازی نکنید(نصف دوستانی که من باهاشون بازی میکردم بازی نمیکنن چون میگن الان دیگه حرف اصلیوتوتراوین پول میزنه نه مهارت پلیر)یااگربازی میکنیدازهمین شرایط لذت ببریدوقتی امدید بازی کنید وسوال اصلی من اینه که اگه این سبک بازی بده(که قطعابده)خوب پس چرامیرندتوسرور2xثبت نام کنن درحتلی که اونجابه وضوح اعلام شده قرارمولتی بازی بشه اونم هم ازنوع سنتی هم صنعتی(خدایی من هنوزفرقشونمیفهمم مولتی مولتیه دیگه)

  حالاکه بازی میکنید لذت ببریدتازمانی که یک سروربشه ایشالایک طرف مولتی بازاباشن یک طرف بی مولتیها شایداونجابشه نشون دادکه گاهی ممکنه تکنیک وتاکتیک برثروت بی حدوحساب پیروزبشه یالاقال بازنده دست وپا بسته نباشه.

  حالا دو ایکس ما مولتی میکشیم شما و دوستانتون نکشید بیایید با هم بازی کنیم بعد از یکماه که سرخورده شدید میشینیم با هم صحبت می کنیم.

  بله همیشه تقلب بوده ولی اون کجا و این کجا؟!!!

  جواب من رو هم ندادین؟ اگر هر سال 35 به هیچ می باختین باز میومدین مسابقه بدین یا به سمت دوپینگ میرفتین؟


  سلام

  یادمه جوون که بودیم شبهای ماه رمضون کاپهای گل کوچیک میذاشتن تومحلات تهران تقریباهمه جاهم بودازدورمیدون ازادی(همون طرف که الان میره سمت صادقیه اسفالت بودولی بسته بود)تاته تهرانپارس وخاک سفید ازشمال هم ازنیاوران تاشهرری امایکی ازاین کاپهاخیلی طرفدارداشت اون هم کاپ خیابون قصرالدشت بود نبش دامپزشکی قصرالدشت یک زمین کوچیک اسفالت بودکه به عنوان پارکینگ اهالی استفاده میشدوشبهای ماه رمضون محل فوتبال بازی کردن بود.

  حالاچراطرفدارداشت چون یک تیم بودبه اسم برادران طهماسبی این چهارتابرادراصلا اعجوبه بودن توفوتبال هرسال کلی تیم اونجاثبت نام میکردتاجایی که ظرف یکی دوروزپرمیشدودیگه ثبت نام نمیکردن همه هم میمودن که این تیم طهماسبی روببرن همه هم هرسال میباختن واوناقهرمان میشدن خودماهم هرسال پرروترازپارسال میرفتیم میباختیم میومدیم اما خدایی باختش هم لذت بخش بود چون واقعابازی میکردیم ولذت میبردیم وچون میدونستیم اول نمیشیم وحرصشونمیخوردیم خیلی هم لذت بخشتربودبرامون هرسال بیشترسعی میکردم ببریمشون هرسال هم بدترمیباختیم(کلاپرروبودیم قدیما😛)

  به نظرمن توهرشرایطی بایدلذت برد سروردیگه توایران یا هرجای جهان اسمون همین رنگه حالاهی ازاین سروربریدسروردیگه هیچوقت هم ازبازیتون لذت نخواهیدبرد ونکته جالب اینه کسانی که اینجاخیلی دم ازبازی پاک وخیانت سوانزبه این ارمان میزدن ظاهرادارن میرن اونجاتوشمال شرق توسایتی که دوست عزیزمون اعلام حضوراونجاکردن ثبت نام کنن که یک وقت نبازن😀😀

  عجب موجودعجیبی هستیم ماادما خداحفظمون کنه برای همدیگه😄😄

  اگر تیم مقابل دارو دوپینگ استفاده می کرد و شما هم مطلع میشدید دیگه نمیرفتین.احتمالا هم اختلاف باختتون زیاد فاجعه آمیز نبوده و یه امیدی هر سال داشتین که بتونین حرفی برای گفتن داشته باشین

  یه سوال دارم.اگر هر سال 35 هیچ میباختین بازم میرفتین باهاشون مسابقه بدین یا میرفتین دنبال داروی دوپینگ.

  اصل ماجرا رو با این مثالها نمیشه عوض کرد دوست عزیز.

  دوست عزیز

  حرف و پیشنهادات شما تو یک دنیای فانتزی و رویایی قابل اجرا هستش و اگه مثلا تو نروژ بودیم شاید میشد انجامش داد.ولی ما همه این راهها رو رفتیم و هیچکی حاضر نشد 4 تا مولتی زپرتی حذف کنه چرا فکر می کنید که الان انجام میدن.بالاترین دیپلماسی 3 به 1 هستش که هیچ فایده ای برای اینکه حتی بتونیم بصورت HARD MODE حرفی برای گفتن داشته باشیم نداره و خوشحالم که یوسف جان قبول نکرد چون یکماه دیگه میرسیدیم به اینجایی که الان هستیم.وقت و هزینه ما مگه از رو زمین پیدا شده که بشینیم هی ناز اقایون رو بکشیم که بعضی از تازه به دوران رسیده ها هم جوگیر بشن فکر کنن دارن آوانس میدن!!!!

  نه عزیزم با وجود اینطور طرز فکرهایی اگه کسی هم التماس کنه که بمونید تا سرور رو بالانس کنیم قبول نخواهیم کرد چون آزموده رو آزمودن خطاست.

  و من یکبار جواب نظری که الان شما می فرمایید به هادی عزیز دادم و جوابم هم ریپلای نشد چون حرف حق جواب نداره.

  یکبارم اینجا باز تکرار می کنم که دیگه کسی نگه حذف کردن فایده ای نداره و همه سرور ها همینه.

  حالا که من میدونم همه سرورها همینه منم از سرور بعدی از ضعف قانون گذار و زرنگی قانون گریز استفاده می کنم.200 تا مولتی بدون ای پی میکشم و هر کی گفت بالای چشت ابرو هستش یه حال اساسی بهش میدم که یادش نره.لینکشم میزارم کف فروم.چهار نفر مثل خودم مولتی باز هم میان تبریک به مهاجم و مدافع میدن و به ریش قانون گذار و بدبختهایی قانون مند میخندیم.

  هیچوقت من حاضر نمیشم اسباب تفریح متقلب رو براش فراهم کنم .خیلی ها هم همینطور فکر می کنن.

  امیدوارم دیگه کامل جا افتاده باشه موضوع

  دوست عزیز من اصلا قصد ندارم زحمات کسی رو خراب کنم ولی خوشم میاد خودتون هم روتون نمیشه بگی کل دفاع سالم ساخته شده بود میگی 70 تا 80 درصد.همین برای من کافیه وقتی شما میگی 70 درصد سالم بوده حتما کمتر هم بوده حالا بماند.اصلا من میگم 90 درصد سالم بوده که شماناراحت نشی.همون ده درصدی که بر خلاف اعتقاد و آرمانتون گرفته شده یعنی آرمانتون و حرفتون این لحظه دیگه ارزشی نداره براتون.همینم برای من کافیه.

  بزرگوار تکرار مکرراته

  اتفاقا ما اصلا رو جنگ سوانز و آمرداد حسابی باز نکردیم

  عزیزان جنوب شرق یکم دیر شروع کردن مولتیهاشون رو زدن حقیقتا برای ما آدم بد داستان آخیل بود،یکم دیر فهمیدیم جنوب شرق چه خبره.

  غارت اشکان(ژولیوس سزار) تو دو روز از مجموعه چهار تا اتحاد شمال غرب ده میلیون بیشتره حالا اون نه تای دیگه بماند.

  دیپلماسی یه کسری 40 به 60 رو میتونی عوض کنه نه یه کسری 1 به 200 رو

  امیدوارم منظورم رو متوجه شده باشید

  واقعا طرز جواب دادن شما خیلی چیزها رو مشخص میکنه و بیشتر بهم اطمینان میده که تصمیم درست هستش.

  میدونید دوست عزیز جوابتون چی هستش؟

  حذف میکنیم و سرور دیگه ای هم بازی نمی کنیم اگه قراره این لجن بازی باشه واگرم بازی کنیم مثل شما دویست تا مولتی میکشیم که شما عزیز به خودت جرات ندی با این لحن صحبت کنی.مهدی جان حق داری داداش واقعا حق داری


  یه صحبتی هم با آیدین عزیز دارم.الان واقعا خوشحالی و مقرور از این دفاع و دوستان شمال شرقی شادن از این همرها!!!!

  واقعا اصلا روتون میشه سرتون رو بالا بگیرید اینجا و لینک بزارید؟

  خیلی خنده داره!!!!!!

  اوانس!!!! اونم از شما خخخخخخ. روزی رو میبینم که جنوب شرقیها از یکنواختی سروردر حال حذف سوپر بیگ همراشون هستن.این سرور سخت به واندر برسه.

  سلام هم سروری های عزیز و دوستان گرامی(دی: دشمن که نداریم فعلا تو این سرور)

  من یکم توضیحات نسبت به احساس و نظر خودم درباره این سرور بدم که البته نظر اکثر لیدرهای شمال غرب هم هستش ولی موضع رسمی شاید نباشه.

  مجموعه اکانتهایی که از اول سرور زیر بال اتحادهای یک پارچه شمال غرب بودن و در حدی که ده تا لیدر کنونی ما خبر دارن ما هیچ اکانت مولتی بازی نداریم.توضیح درباره مولتی باز یعنی اینکه از اول سرور بیای 20 تا اکانت بزاری رو VPS و بات و بعد که منابعشون لول ده شد شروع کنی غارت 24 ساعته و هر کی هم از داخل سایدت یا بیرون یه غارت بهشون زد همر روش بلند کنی و البته دفاع هم از همین اکانتا بکشی.من کسی رو تا امروز تو شمال غرب ندیدم اینطوری باشه.حتی اکانتهایی که دفساز و پارکینگ کردیم پلیر جدا روش داریم(نه اکانتهای یک دهکده ای 200 نفره بلکه دفسازای حرفه ایمون که الان هفت هشت تا ده دارن).تو سه ساید دیگه اون غارت توافقی هستش و هم اکانتهای غارتگر مشخص هستن و غارت شونده ها و برای هیچکی هم پوشیده نیست.

  همه اینا رو گفتم که بگم عملکرد شمال غرب در کنار نشستن و نظاره گر بودن تا این لحظه از روی زرنگی و سیاست اختلاف بنداز بشین نگاه کن نبوده بلکه از روی ناچاری بوده.باور کنید همر من سرور شش قبل این زمان 3 برابر همر سرور یکم بود تازه خیلی کمتر گلد مصرف کرده بودم.

  پس لطفا کسایی که هی میگن شمال غرب داره زرنگ بازی در میاره بدونن قضیه چیه

  و اما نظر من درباره اتفاقات دو هفته اخیر سرور.اگر اشتباه میکنم بزرگان هر ساید منو تصحیح بکنن.

  ما الان یه خرد جمعی نیاز داریم که سرور رو بتونیم نگه داریم که ادامه بازی برای همه لذت بخش باشه.ما الان 8 ال 10 تا اکانت مثل the last تو جنوب شرق داریم و به لطف وجود سوانز اکانتهای پلیر داره زیادی هم داریم.

  شمال شرق کمتر مولتی باز داشت اگر اشتباه نکنم 3 یا 4 نفر که همه دارن حذف می کنن.پلیر دار هم دارن به مقدار کافی

  جنوب غرب هم دو سه نفر داره مولتی باز ولی اکانت پلیر دار به شدت کم داره

  و شمال غرب هم اکانت پلیر دار زیاد داره ولی مولتی هیچی

  حالا من اصلا نظری نمی دم که هیچکدوم از دوستان از من ناراحت نشن.تو همه سایدا از شانس بد من، تو شورا و لیدراشون رفیق زیاد داریم(البته بجز جنوب غرب که اونم تازه با یوسف آشنا شدم) ولی یه تار مو این رفقا رو با هیچی عوض نمی کنم و اگه قراره فردا مثلا مهدی الدست از دست من ناراحت بشه هین الان اکانت رو حذف می کنم میره و فقط شرمندگی من میمونه برای بچه هایی که بخاطر تقاضای من اومدن تو این سرور و وقت و پول خرج کردن.

  پس بزرگان سه ساید اگه دوست دارن اینجا یا تو پی وی به من یه راهکار برای ادامه بازی نشون بدن چون 24 دی سرور جدید ران میشه و اگه فکری برای بالانس سرور انجام نشه خیلی ها میزارن میرن حالا ممکنه من برای تعهدی که به ساید دارم بمونم(علی رقم میل باطنیم) ولی خیلی ها خواهند رفت و من بهشون کاملا حق میدم و اون موقعه برای افرادی که موندن بازی از اینم که هست بی مزه تر خواهد شد.

  تصمیم با بزرگان سرور هستش و زمان اندک(6 روز)

  موفق باشید

  هاملت

  شب همگی خوش

  والا نمیرسیم به اکانتمون سر بزنیم اونقدر پست هست برا خوندن.تازه خدا خیر بده مدیر انجمن نصفش رو حذف میکنه.

  من نمیدونم آخه شمال غرب الان چی باید بگه که تا حالا نگفته؟!موضعه!!! حنجرمون سوخت، دیگه چی بگیم؟

  ما طرفدار این هستیم که مولتیها کلا حذف بشن،صد بارم گفتیم.دیگه هر بار که یه سایدی سه تا از سیصدتا مولتیش رو میزاره رو حذف که اعلام موضعه نداره.

  فرشید جان تو فروم گفتن شمال غرب دوازده تا اکانت مولتی باز داره منم از اونروز سه بار تو تلگرام اسم خواستم نمیگن.ازچه میترسید؟اگه تهمت نیست و وجود داره بگید ما هم بدونیم و اگه غارت میکنن مولتیهاشون رو حداقل مالیاتش رو بگیریم ازشون.

  موضعه من اینه و دیگه تکرار نمیکنم:برای ایجاد تعادل همه مولتیها باید حذف بشن و سریع نه اینکه دو ماه طول بکشه .تو هر چهارتا ساید.ما میگیم نداریم اگه اشتباه میکنیم بگید اسماشون رودیگه.

  یه دوسیم اون بالا شمال غرب رو تهدید کرد.عزیزم ما فکر نمیکنیم خیلی شاخیم و شرایط برای دیگران تعیین میکنیم اتفاقا من فکر میکنم که جز محرومترین سایدها هستیم ولی این توان رو تو خودمون میبینیم که اعمال ما برنده سرور رو مشخص کنه.از زدن و خوردنم هیچ باکی نداریم.باتوجه به صنعت مولتی سازی تو شرق ما که واندر صد نمیکنیم پس شما بیا زودتر ما رو صفر کن بریم دنبال کارمون،نه وقت بیخود هدر بدیم ونه پول بیخود برای یه اینطور سرور سخیف و بی ارزشی و هم سایدی که اتک میده رو از دور خارج کنیم.

  بدرود

  هاملت

  سلام دوستان عزیز

  خسته نباشید همگی

  من یه دیشب 11 به بعد نیومدم فروم تا امروز صبح ساعت 9. خخخخ

  از پیامهای تلگرام متوجه شدم که خبریه چون از لیدرهای سایدهای دیگه درخواست شده بود که بیایم تعیین موضعه بکنیم.دی:

  شمال غرب با اصل برچیده شدنه مولتی بازیه صنعتی و غارت توافقی از اول موافق بوده و کماکان هم هستش.با صراحت دارم اینجا بیان می کنم و موضوعه به این مهمی رو قبل از دادن این پست حتی با یکی از 12 تا لیدره ساید هم مطرح نکردم چون جواب همه رو میدونم چی هستش و یه نه گنده به مولتی بازی هستش.حاضریم با تمام توان در این راستا فعالیت و همکاری کنیم با تمامی سایدها

  اما در نحوه اجرا و ضمانت اجرا و زمان اجرا حرف زیاد داریم

  1-ما دو ماه از دوستان عقب افتادیم بخاطر مولتی بازیهاشون.سوال من اینه که عقب موندگی ما و حق خورده شده ماچطور جبران میشه؟

  یعنی امروزم بزارید کنار دیره.اگه می خواید یکماه هم طولش بدین بعد بزارید کنار اونموقعه دیگه ما مشارکت نمی کنیم.

  2-ضمانت اجرایی اون چی هستش؟

  برای این من جواب دارم.سایدی که نمیزاره مولتی بازی رو کنار باید 3 به 1 بشه برعلیهش.سایدی هم که نمی خواد بر علیهش بشه 3 به 1 خودش مولتیهاش رو با هر روشی که بلده حذف کنه(به ما چه چطور حذف میکنه یا اول کی حذف میکنه)

  3- نحوه کنترل چی هستش؟

  تاپ تن.ما خودمون اکانت داریم که تروپ خیلی خوبی داره و مولتی هم نداره(گواهیش نسبت غارت به امتیاز هجومیه هر هفتش هستش)مثل اکانت منصور.

  خوب کسی 10 برابر منصور غارت میکنه معلومه مولتی هستی داداشم.اگه دو برابر غارت کنه میگیم وارد تره و تروپش بیشتره.

  یعنی منظورم اینه نمی تونیم صد درصد جلوی مولتی زدن رو بگیریم ولی می تونیم طوری محدود کنیم که طرف 10 برابره بهترین غارتگر شمال غرب یا جنوب غرب غارت کنه

  بهرحال ما همه جوره پشتیبان این قضیه هستیم.

  ممنون

  هاملت

  سلام خدمت دوست عزیز

  اتفاقا مخاطب اصلی اون پست من شما بودید ولی دوستان شمال شرق برای اضافه کردن تعداد افراد آزرده از خودشون عجله خاص و خیلی عجیبی دارن.

  یوسف جان اول خوشحالم از آشنایی با شما و برای من تو این پنجاه روز که پستاتون رو میخونم تصویری از یک فرد مودب و با احترام و همچنین یک لیدر خوب و عاشق به سایدش نقش بسته.به شخصه برای خودم این خصایص شرایط لازم برای لیدری یک ساید هستش.

  و اما درباره سه موردی که شما ذکر کردی حقیقتا گزینه چهارم صحیح هستش یعنی هیچکدام.

  درباره درگیریهای اون اکانت واقعا من اطلاع از جزیاتش که کی اول زده و چطور زده وچندبار زده نیستم،منصور جان در جریانه ولی میدونم ناراحتیش بی دلیل نیست.

  ولی محتوای اصلی حرف من این بود که یک لیدر دوراندیش گاهی مواقعه از یه چیزهای بی ارزش میگذره تا به یک هدف والاتر برسه.حالا اگه شما احساس میکنید که اون پلیر یا شمال غرب داشتن زیادی از صبر شما سو استفاده میکردن و باید ضربه شستی نشون میدادید اون تصمیم شما هستش ولی من اینکار رو نمیکردم و دیپلماسی رو ادامه میدادم همونطور که همر 21 کیلو گرزی رو لیدر ما اومد با در حد توانمون دفاع چیدیم و به مهاجم ضرر زدیم.قطعا ریکاوریه دفاع از همر خیلی کم هزینه تره و سریعتر هستش و با دیپلماسی ادامه دادیم قضیه رو.

  من نظرم این بود که با دیپلماسی میشد به نتیجه رسید به همین دلیل هم دفاع نریختیم که درگیری حادتر نشه.حالا ادامه صحبتامون رو میریم پی وی که باز چند نفر نپرن وسط بحثمون.

  موفق باشید

  هاملت

  عزیز دل شما چند سالتون هستش؟قطعا نه منو میشناسین و نه از شمال شرق چیزی میدونین.از این به بعد با یکی که ازتون بزرگتره حرف میزنی جای (خودت) کلمه (خودتون) استفاده میکنی،شاید پسر بزرگ من چند سالی از شما کوچیکتر باشه.و حالا چرا میگم کاره ای نیستی تو سایدتون!

  چون اتفاقا شمال شرق اولین سایدی بود که اومد پیش ما برای مذاکره با منصور جان حتی زودتر از جنوب شرق که یه دوجین دوست عزیز قدیمی و جدید داریم اونجا.مدارکش هم هست تو تلگرام.پاپیش گذاشتن برای مذاکره از رو توان و قدرت حاصل نمیشه بلکه از رو نیاز حاصل میشه.شمال غرب نشون داده که سایدی استیبل و قابل اتکا هستش و سرش میره ولی حرفش نمیره و بازیکنای خود رای و بی سیاست که هرچی لیدراش ساختن با یه پست تو فروم از بین میبره ندارن(قابل توجه فرشید عزیز دل برادر) و اگر هم باشه هندلش میکنن که نیاد گند بزنه تو دیپلماسی سایدشون.

  مورد دوم هم کی گفته ما با جنوب نمیسازیم.خخخخخخخ خیلی از وقایع و روابط بین سایدها دور هستی عزیز.

  در همین حد کافیه برای نوشتهاتون.

  سلام خدمت تمامی عزیزان و منصور عزیز

  ضمن تشکر از اعتمادی که شما و کل مجموعه لیدرهای شمال غرب به من دارید من در تکمیل صحبتهای شما نظر همگی رو جلب میکنم به پست اولی که دادم تو این تاپیک چند صفحه پیش.اونجا سیاست کلی ما مشخصه و شمال غرب نه اینکه بی تفاوت و یا ساکن نشسته باشه بلکه ما تمامی حرکات عزیزان رو داریم می بینیم و جلوی اسم سایدشون مثبت یا منفی رو میزنیم.الان هر سایدی هر کاری میکنه ما داریم از خودمون خویشتنداری نشون میدیم ولی درگیری مرزی ایجاد میکنه منفی میگیره،درگیری ایجاد نمی کنه مثبت می گیره،همر بلند میکنه منفی میگیره،دفاع کمک میکنه مثبت میگیره،خرابکاری تو سایدمون میکنه منفی میگیره و .....

  یهو شب کتیبه ها دیدید اتفاقی افتاد یا شب خوابیدید دیدین صبحش 40 تا همر تو راهتونه یا خدای خدای ناکرده دیدین سرور سه به یک شده(این یه مورد رو تخصص داریم باور نمی کنید از بچههای سرور شش قبلی بپرسید هم آرمین تو شمال شرقه،محمدرضا تو جنوب شرقه و تو جنوب غربم خبر دارم خیلیها هستن ازون سرور،همه میدونن)جای گلگی از من نداشته باشید.روی حرفمم فقط با عزیزان جنوب غرب نیست با همه سایدها هستش، هر سه ساید.تصمیمهای آینده ما آینه ای از رفتار الان شما دوستان هستش.

  یه مورد دیگه هم بگم.برای شمال غرب و لیدرهاش برد و باخت و واندر هیچ ارزشی نداره.نه سرور اولمونه و نه واندر اولمون.همین تیم لیدریه شمال غرب اینجا، سرور شش قبلی واندر 100 کرد با چه وضعی.حریف واندرش رو از ترس چیف شدن حذف کرد.فقط 6 تا واندر زن تو شمال غرب که از روز 60 بازی ساختش استارت خورده بود بدون لانچ باقی موند.من اولین واندرم رو با اکانت Milinator سرور دو کلاسیک راند 1 بازی کردیم تو gkurosh گواهشم فرشید هستش بپرسید هاملت چیکار کرد با متا WOW،دیگه از شکل ساختمونه واندر هم بدم میاد. دی:

  این قسمت پایین نظر خودمه:

  ما اینجا رفاقت و دوستیهای گذشته و جدید برامون ارزش داره فقط و نه چیز دیگه ای،حالا عزیزان اومدن مولتی بازی میکنن همر شاخ بکشن حال همدیگه رو بگیرن ما هم دلشون رو نمیشکنیم نصفشونم رفیقامونن اشکالی نداره بزار حالش رو ببرن ما هم آرمانی داریم برای خودمون داریم حال خودمون رو می بریم ولی باور کنید قسم نمی خورم چون یه بازیه و ارزشش رو نداره ولی احساس کنم داره در حق سایدم اجحاف میشه سه برابر سایدهایی دیگه می تونیم مولتی بکشیم(هزینشم با جون و دل می کنیم) دیر هم نشده به قول معروف ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازست،پس مواظب باشید.

  یه لیدر یه موقعه از یه چیز بی ارزش مثل چیف یه دهکده یا دو تا اتک با کاتا چشم پوشی میکنه ولی یه متحد قوی درکنارش داره.هر حرکتی که انجام میدید به فکر عواقب کارتونم باشید.همه چی هم قابل جبران هستش ،زمان هم زیاد هست.

  کوچیک شمال غرب-هاملت


  پ.ن:تو پست اول گفتم دو تا گروه نیومدن هنوز با ما صحبت کنن منتظر شما عزیزان هستیم تا اوضاع وخیمتر نشده.

  سلام به همه عزیزان سرور 1

  فکر کنم اولین پست من تو این سرور باشه.بلخره سنی ازمون گذشته مجبورم یکم از زمان آزادم رو با پسرم clash of clans بزنیم.کمتر وقت میشه پست بزارم ولی کل پستای این تاپیک رو خوندم.خدمت عزیزان عرض شود که تا اینجا هر صحبتی که از سمت شمال غرب توی فروم بیان شده تقریبا میشه گفت نظر شخصی اون فرد و یا لیدر بوده و موضعه رسمی شمال غرب نیست.حتی پیشنهاد قشنگی که مجید برای مقابله با مولتی اکانتها ارائه کرد.

  ما یکم صبر کردیم تا عیار همه سایدها و وزن خودمون حتی تو سرور مشخص بشه،ببینیم کیا مولتی بازن کیا سالم بازی میکنن،کدوم سایدها تو ربع ما خرابکاری میکنن و کیا نمی کنن،کیا دلشون میخواد مشکلات مرزی حل بشه و کیا به این درگیری ها دامن میزنن.یعنی بجز مواضع سایدها و لیدرها بدونیم تو یه ساید کیا طرفداره مورد x هستن و کیا مخالف.دلیل سکوت شمال غرب از اول سرور بیشتر آشنایی بهتر با سه ساید دیگه و روحیات لیدراشون بود منتها بعضی از مسائل یکم به تعدادی از اعضا و لیدرهای عزیزمون فشار آورد ازجمله مولتی بازی که صحبتهایی هم صادقانه انجام شد که بالا توضیح دادم به موضعه رسمی ساید ربطی نداره.

  این لحظه که من دارم اینجا تایپ میکنم ،سرور رو به 5 تا گروه تقسیم میکنم.شمال غرب-شمال شرق-جنوب غرب-امرداد و سوانز.جنوب شرق هم چرا دو قسمت کردم چون هر دو گروه تو سایدشون تاثیر گزار هستند و اختلافاتی هم با هم دارن (که اصلا به من ارتباط پیدا نمی کنه واردش بشم و مسائل ساید خودشونه).تو سایدهای دیگه هم ممکنه اختلافاتی ناچیز باشه ولی سمت قالب و اکثریت مطلق با اتحادهای یکپارچه شده همون ساید هستند.باب مذاکره با تمامی سایدها باز هستش و استقبال می کنیم از گفتگو درباره کلیه مسائل سرور و همچنین مشکلات ایجاد شده توسط مولتی بازان سرور.از 5 گروه بالا که یکیش خودمون هستیم و دو تا از گروه های دیگه تا این لحظه با ما گفتگو داشتند و دو تا گروه هنوز ارتباطی با من و یا مجید نداشتند که همینجا اعلام میکنم که از آشنایی با این دوستان سوا از شرایط سرور خوشحال خواهم شد.

  امیدوارم که بتونیم سرور رو به سمت و سویی ببریم که همه از بازی لذت ببرن و دوستیها و خاطرات خوشی برای همه رقم زده شود.

  بیشتر وقت عزیزان رو نمیگیرم.موفق و موئد و سربلند در تمام مراحل زندگیتون باشید

  با تشکر

  هاملت

  فرشید هستم ، از دوستداران قدیمی تراوین :) :thumbsup:  فرشید جان یا سرور 2 کلاسیک راند 1 با هم بودیم که این رو بیشتر محتمل میدونم.
  یا سرور 4 کلاسیک راند 2
  منم هاملت هستم.تو سرور 2 اکانتم peacemaker بوده
  تو سرور 4 man.j
  فکر کنم شما تو کار برگزاریه سمینارهای مدیریتی بودن.هنوز ایمیلاتون میاد برام
  چون گفتی از بچه های سال 88 جواب پستتون رو دادم


  برای اینکه اسپم نشه یه سوال دارم.الان این سرور که سیلورفروش نیست کلا 1000 نفر ثبت نام کردن(به انضمام مولتی ها)از حمایت بیرون بیایید که بکش بکشی میشه.
  توتنهای بیچاره کجا رو میخوان غارت کنن؟

  عزیزان این سرور هم تموم شد


  تشکر ویژه دارم از همرزمانم در شمال غرب که تمام قد پشت سر من و مجید ایستادند و فداکاری کردند.مخصوصا عارف عزیز،مهرداد گل،امیر،منصور،مسعود و ....


  همچنین عزیزان شمال شرق که دوستان وفاداری از اول سرور تا انتها بودند بویژه محمدرضا،مهدی و .... بذر این اتحاد رو مهدی و من کاشتیم و الان محصولش رو برداشت کردیم


  همچنین از بچه ای جنوب شرق که میشه گفت حقانیتشون رو به اثبات رسوندن.


  و کلا دوستان جنوبی که واقعا رقابت خوبی باهاشون داشتیم.


  قابل ذکر هستش که رو لول 97 واندر از داخل شمال غرب همر کاراتوس بلند شد رو واندر ما که با کمک همه مخصوصا تیم وحید نرسیده صفر شد که این فتنه هم در نطفه خفه شد


  ممنون از همتون