Posts by T!rDaD

  سلام و درود به ساکنین سرور دو ایکس

  از همه عزیزان عذرخواهی میکنم بابت اینکه مزاحم وقتشون شدم.

  دو نکته رو میخواستم متذکر بشم :

  اول اینکه ؛ دوستان لطف کنند و راجع به عملکرد مولتی هانتر و یا نقدش در تاپیک مطلبی نگذارند.

  چون هم خلاف قوانینی هست که هنگام رجیستر اکانت در انجمن به اون تعهد دادید.

  هم اینکه مولتی هانتر و تکنیکال ادمین اصلا تاپیک رو نمیخونند که در نتیجه ترتیب اثری به اعتراض یا نقد شما داده بشه.

  دوم اینکه ؛ لطفا راجع به خر.ید و فر.وش اکانت/کتیبه و همچنین داشتن و استفاده از مولتی اکانت و امثالهم مباحثه نفرمائید یا اینکه حداقل اینقدر واضح و مستقیم اشاره نکنید چون اون هم خلاف مقرراته.

  ممنون میشم که شما سروران گرامی این نکات رو مراعات کنید که تاپیک روال معمول خودش رو طی کنه و کسی هم جریمه نشه.

  با آرزوی سروری پویا و لذت بخش و سرشار از هیجان برای همه بازیکنان چهار ساید.

  سپاس

  تیرداد

  پ.ن : لطفا از ریپلی این پست اکیدا خودداری کنید.

  سلام و درود به ساکنین سرور دو‌ ایکس

  خسته نباشید به همه بازیکنان چهار کوارتر و آرزوی اینکه تا به این جا از سرور لذت برده باشید ؛

  عرض کنم من تلاشم اینه که تا جای ممکن ، کمتر پست بذارم که مزاحم عزیزان و روند تاپیک نشم ، منتهی چون ابتدای سرور هست ، گاهی لازمه نکاتی رو‌ گوشزد کنم که دیگه تا انتهای سرور ، هم شما عزیزان به راحتی در تاپیک فعالیت کنید و هم ناچار به خوندن پستهای اینچنینی من نباشید.

  پیرو همین موضوع ، یک سری موارد رو خدمت دوستان میگم :

  ۱ - لطفا تا جای ممکن از فونت و رنگ قرمز استفاده نکنید.

  چون این فونت و رنگ مخصوص اخطار/ ویرایش مدیران هست.

  اما در صورت تمایل به استفاده از رنگ قرمز؛

  از فونت درشت و یا به حالت بولد استفاده نکنید.

  ۲ - بحث راجع به سرورهای گذشته اسپم و بی ارتباط به موضوع تاپیک محسوب میشه و خلاف قوانین هست.

  ولی در صورت علاقه و لزوم ، شما دوستان میتونید پستی در مورد سرور جاری و آنالیز عملکرد اکانتها و سایدها و اخبار سرور جاری و هر نوع مطلب مرتبطی بذارید ، بعد لا به لاش ، در حد چند سطر اشاره ای به سرورهای قبل داشته باشید و اصطلاحا از عملکرد خودتون دفاع کنید یا از عملکرد دیگری انتقاد کنید.

  اما اینکه پستی سراسر راجع به گذشته و بی ارتباط به سرور جاری بذارید ، خلاف قوانینه.

  ۳ - اینکه پست اسپم و بی ارتباط ارسال کنید و در پایان برای رفع اسپم ، عکسی از تاپ تن قرار بدید و یا طبق چیزی که اخیرا مد شده !!! ، در پایان پست ، سوال/پاسخ/آموزشی راجع به بازی مطرح کنید هم ، باعث اسپم گیری (مشابه آفساید گیری ) نخواهد شد.

  ۴ - مطابق قوانینی که زمان ثبتنام ، در انجمن قبول و امضا کردید ، (همون تیک قوانین که زدید) ، هرگونه نقد و اعتراض و اظهار نظر ، به عملکرد مولتی هانتر/ادمین/مدیران فروم ، در انجمن ممنوع هست و چنانچه هرگونه اعتراض/پیشنهاد/انتقاد/راهکاری دارید ؛

  باید صرفا از طریق ؛

  پ.م یا پ.خ به مدیر ارشد یا ادمین یا مدیر مربوطه ؛

  و یا نامه داخل بازی به مولتی هانتر ؛

  و یا ایمیل به ادمین اقدام کنید.

  پس فارغ از اینکه ، به نظرتون قوانین درست یا ناقص یا غلطه ، اما لطفا به امضا و تعهد خودتون احترام بگذارید.

  ۵ - فروم تراوین همیشه به اندازه خود بازی جذاب بوده و صد البته که کلکل و رجزخوانی هم همیشه جزئی از جذابیتهای فروم هست ، اما مشروط بر اینکه بدون تمسخر/توهین/تمثیلات زشت/اشارات جنسیتی و امثالهم باشه.

  ۶ - در اکثر مواقع برای اینکه موافقت/تشکر و یا اینکه مخالفت/انتقاد خودتون رو با پست/فردی اعلام کنید ، نیاز به این نیست که پست یک خطی اسپم و فاقد محتوای مفید در تاپیک ارسال کنید و صرفا کلیک کردن روی گزینه لایک / دیسلایک کفایت میکنه و مقصود شما رو میرسونه.

  ۷ - از قرار دادن ، عکس/مشخصات واقعی افراد / متن و چت و نامه و یا ریکورد صوت مکالمات خصوصی افراد ، بدون کسب اجازه طرف مقابل به شدت پرهیز کنید .

  ۸ - روال کاری بنده ، همیشه اینجوری بوده که تلاش میکنم تا جای ممکن برای اعضا تخلف نزنم و بیشتر با ویرایش/حذف پست و توضیح کامل علت ویرایش/حذف؛

  باعث بشم که نویسنده پست متوجه اشکال کارش بشه ، تا در آینده مراعات کنه و به این ترتیب خود کاربران تاپیک رو مدیریت کنند و تا حد ممکن نیاز به دخالت من نباشه.

  پس از همه عزیزان خواهش میکنم که ، با رعایت این نکات و قوانین اجازه بدید که همین روال طی بشه و کسی جریمه نشه.

  در پایان باز هم آرزو میکنم که سرور و تاپیک جذابی داشته باشید و دیگه لازم نباشه من مجدد اینجا وقت شما سروران گرامی رو بگیرم.

  سپاس

  تیرداد

  پ.ن : لطفا ، از ریپلی این پست اکیدا خودداری کنید.

  سلام و درود به ساکنین سرور دو ایکس

  ضمن عرض خسته نباشید و آرزوی سروری مهیج و لذت بخش برای همه بازیکنان ۴ ساید.

  و تشکر و قدر دانی از زحمات سرکار خانوم آیناز عزیز بخاطر زمان و انرژی که این مدت صرف تاپیک کردند ؛

  به اطلاع شما دوستان گرامی عرض کنم که از این به بعد ، بنده در این تاپیک در خدمت شما سروران گرامی هستم.

  امیدوارم در کنار همدیگه و با رعایت قوانین ، تاپیک پویا و جذابی رو شاهد باشیم.

  سپاس

  تیرداد

  پ.ن : لطفا از ریپلی این پست اکیدا خودداری فرمایید.

  سلام و درود به ساکنین سرور ۱

  من واقعا خیلی تلاش میکنم ، تو این تاپیک کمتر مزاحم دوستان بشم اما گاها چاره ای نمیمونه و باید توضیحاتی بدم.

  یه موضوعی که مورد اعتراض عده ای از عزیزان هست اینه که چرا بعضی پستها که شخص در دفاع از عملکرد خودش در "سرورهای گذشته " مینویسه ، حذف میشه!؟

  ولی بعضی ها حذف نمیشه.

  توجه کنید دوستان :

  شما میتونید یک پست راجع به سرور جاری بدید و تحلیل کنید و یا خبری در مورد سرور و سایدها و اکانتها بگذارید و یا هر گونه بحث مرتبط دیگه ای در مورد موضوع تاپیک داشته باشید.

  بعد لا به لای اون پست،در حد چند سطر، اشاره ای به سرورهای دیگه و یا بحث غیر مرتبط با تاپیک داشته باشید و اصطلاحا از عملکرد خودتون دفاع کنید.

  اینجوری اشکالی نداره و اسپم محسوب نمیشه.

  کلاه شرعی هم نیست ؛

  بلکه دلیلش اینه که اون خواننده ای که صرفا علاقه داره همین سرور جاری رو تعقیب کنه اون بخش مرتبط پست شما رو میخونه و یه بازخورد مثبتی میگیره و بخش دیگه ش رو در صورت تمایل حالا یا میخونه یا نمیخونه.

  اما اینکه در جواب دیگری،فقط بخش مربوط به عملکرد خودتون در گذشته یا سایر مبحثهای کاملا شخصی رو ریپلی کنید،و یک پست کاملا غیر مرتبط با سرور جاری بذارید که از بیخ و بن هیچ ارتباطی به روند این سرور نداره،قطعا برای سایرین خواندنش خسته کننده ست و اسپم تلقی میشه در نتیجه حذف خواهد شد.

  و دیگه اینکه، اگر ، در انتهای یه پست کاملا غیر مرتبط، صرفا یک عکس از تاپ تن بذارید هم باعث رفع اسپم نخواهد شد.

  پیشنهاد میکنم قبل از پست گذاشتن برای یکبار هم که شده قوانین انجمن رو مطالعه کنید(که مطمئن هستم ۹۰ درصد دوستان یکبار هم از اول تا آخر نخوندن) و اینکه از دوستان دیگه ی خودتون که تجربه بیشتری در امر فروم نویسی دارند برای پست گذاشتن کمک بگیرید.

  در آخر عرض کنم اینکه شما تو تاپیک اعتراض کنید که:

  چرا پست من حذف شد؟

  و انتظار پاسخگویی داشته باشید،خودش اسپم محسوب میشه و نه تنها در انجمن تراوین ایران ،بلکه در انجمن دات کام و سایر کشورها سابقه نداره مشاهده کنید ،مدیر انجمنی،در حال توضیح به کاربر یا کاربرانه که چرا فلان پست حذف شده ! .

  اگر دنبال علت حذف هستید،راهش پ.خ و پ.م به مدیر مربوطه هست.

  پس لطفا به جای اعتراض در این تاپیک و اصرار به ادامه بحثهای غیر مرتبط،طریقه صحیح پست گذاشتن و ظرافتهای کار و اسپم گیری (مشابه آفساید گیری) رو یاد بگیرید،که هم بتونید مطلب و توضیحات و دفاعیه مورد نظرتون رو پست کنید و هم قانون رو نقض نکرده باشید.

  سپاس

  تیرداد

  پ.ن: از ریپلی این پست اکیدا خودداری کنید.

  تخفیف فوق العاده طلا در کلیه سرورهای تراوین ایران با 20 درصد طلای اضافه!  سرزمین شگفتی ساز تراوین دوباره میزبان یک فرو ش هیجان انگیز است. کمپین فرو ش فوق العاده طلا این بار با طلای اضافه شما را سوپرایز خواهد کرد. می توانید یک تهاجم فراموش نشدنی به قلب دروازه های سرزمین حریفان انجام بدهید هم اکنون به بازی تراوین نسخه اسطوره ها بپیوندید!


  چرا این کمپین فرو ش فوق العاده طلا، شگفت انگیز است؟


  در جواب باید بگوییم که در کمپین فرو ش فوق العاده طلای آذر ماه 97 به تمامی بسته های طلا 20 درصد طلای اضافه پرداخت خواهد شد. شایان ذکر است که این فرو ش ویژه مختص سرورهای تراوین ایران است.


  با به کارگیری ذخایر طلای خود می توانید دهکده ها را توسعه بدهید . ارتش منظم تر و قوی تری بسازید . رقبا در برابر شما کمترین شانس ممکن را خواهند داشت و پیروزی از آنچه فکر می کنید به شما نزدیکتر خواهد بود. اکنون یک شانس تکرار نشدنی در خانه ی شما را زده است. فرصت را برای افزایش ذخایر طلای سرورهای تراوین ایران از دست ندهید.

  تاریخ این فرو ش شگفت انگیز از امروز جمعه 16ام آذر در ساعت 14:30 به وقت ایران آغاز می شود و در روز دوشنبه 19 آذر ماه ساعت 14:35 پایان می یابد.

  به یاد داشته باشید در این فرو ش فوق العاده به شما برای تمام بسته های طلا، 20 درصد طلای اضافه تحویل داده خواهد شد. دقت کنید که زمانی که آیکون تخفیف 20 درصدی بر روی بسته ها ظاهر شود این تخفیف برای شما اعمال خواهد شد.
  نکته مهم: این فرو ش ویژه شامل بسته های طلای سایت سرگرمی نخواهد شد  بازی تکرار نشدنی سرزمین های اساطیری و جنگجویان دلاور و شجاع در یک سال اخیر پذیرای شرکت کنندگان جدیدی بوده است. امیدواریم مانند هر سال شاهد پیروزی بازیکنان سلحشور ایرانی در این بازی آنلاین باشیم.

  با احترام

  تیم تراوین ایران
  سلام و درود به ساکنین سرور ۱

  ضمن عرض خسته نباشید،مزاحم عزیزان شدم که یک نکته رو توضیح بدم چون ظاهرا سوال خیلی ها هست.

  بنده مطابق روال همیشگی وقتی پستی رو حذف میکنم،در قسمت علت حذف،توضیحات کامل رو مینویسم،که کاربر دقیقا متوجه بشه اشکال کارش کجا بوده تا در آینده رعایت کنه.

  اما متاسفانه بعد از آپدیت انجمن،سیستم باگ خورده و وقتی پستی حذف میشه دیگه هیچ اثری ازش باقی نمیمونه.

  که البته این باگ و سایر باگهای دیگه به آلمان گزارش شده و امیدواریم به زودی اشکال مرتفع بشه.

  در نهایت باز هم از همگی دوستان خواهش میکنم که از اسپم/چت دو نفره/بحث خارج از موضوع و سرورهای گذشته و امثالهم پرهیز کنید.

  سپاس

  پ.ن: لطفا از ریپلی این پست اکیدا خودداری کنید.

  سلام و درود به ساکنین سرور ۱

  متاسفانه و علی رغم چند بار خواهش بنده ، مبنی بر اینکه دوستان از بحث راجع به سرورهای گذشته و کل کل های بی محتوا و اسپم اجتناب کنند اما این روند همچنان ادامه داره به نحوی که واقعا آزار دهنده شده.

  با توجه به اینکه خود من جز علاقمندان فروم نویسی بودم و تا حدود زیادی با جو فروم آشنا هستم تا اینجای کار صرفا به ویرایش و پاک کردن پستها بسنده کردم و هنوز هیچکس جریمه نشده.

  اما به دلیل اینکه ظاهرا عزیزان هیچ توجهی به عرایض من نداشتند و ندارند ، بعد از این ، به ناچار با نویسندگان پستهای غیر مرتبط برخورد خواهد شد.

  موفق باشید

  سلام و درود به ساکنین سرور ۱
  ضمن عرض خسته نباشید و آرزوی موفقیت برای همه بازیکنان چهار کوارتر و خوانندگان تاپیک
  از همه دوستان خواهش میکنم به دو نکته توجه کنند:
  ۱- در نوشته ها از فونت خیلی درشت و چشم آزار استفاده نکنید
  مطمئن باشید با سایز معمولی فونت هم، مطلب شما قابل دیدن و خواندن خواهد بود.
  ۲-ترجیحا تا جای ممکن از فونت قرمز استفاده نکنید و در صورت تمایل به استفاده؛ به هیچ وجه به حالت BOLD یا برجسته و درشت استفاده نکنید.
  این رنگ و فونت مخصوص اخطار / ویرایش مدیران است.
  سپاس

  پ.ن : از ریپلی این پست اکیدا خودداری کنید.

  سلام و درود به ساکنین سرور ۱
  ضمن عرض خسته نباشید و آرزوی اینکه تا به این جا از سرور لذت برده باشید ؛
  از همه عزیزان خواهش میکنم که بحث راجع به سرورهای گذشته رو پایان بدند و صرفا به سرور جاری بپردازند.
  توجه داشته باشید که اینچنین بحثهایی برای سایر بازیکنان/خوانندگان تاپیک که در سرورهای مورد اشاره حضور نداشته اند اصلا جذاب نیست و کاملا به موضوع این تاپیک نامربوطه.
  قطعا اتفاقات جاری سرور و اوضاع کوارترها و اکانتها به قدر کافی جذاب هست که قابل نقد و بررسی باشه.
  لطفا چنانچه علاقه به مرور خاطرات و اتفاقات سرورهای گذشته دارید در محیط دیگری بهش بپردازید.
  سپاس
  پ.ن : از ریپلی این پست اکیدا خودداری کنید.

  سلام و درود به ساکنین سرور ۱
  دوستان عزیز و بازیکنان محترم؛
  لطف کنید و از این به بعد صرفا در چهارچوب سرور و قوانین انجمن به بحث و بررسی بپردازید.
  برای معرفی و احوالپرسی و اعلام حضور (به جز در تاپیک آماده گی ) اینجا حدود ۲ روزی وقت داده شد که کفایت میکنه .
  بنابراین خواهشمندم از اسپم و بحث خارج از موضوع پرهیز کنید
  سپاس
  پ.ن : از ریپلی این پست اکیدا خودداری کنید.

  هاشم فکر کنم بیشتر از یکساله ریپلیت نکردم
  الانم دستم به ریپلی نرفت اما خطاب قرارت دادم
  بذار واسه آخرین بار بگم تو کی هستی
  تو همونی هستی که تو سرور یک اولش فحش ناموس دادی به زئوسیا که به همون دلیل به ساید جنوب شرق اعلام جنگ دادن
  اما بعدش رفتی به دست بوسی و تعظیم کردن و شکر خوردن و سایدت رو مستعمره کردی که بخشیده بشی
  شرایط مستعمره شدنت تو تراوین ایران بی نظیر بود
  حق واندر گرفتن نداشتین
  فقط باید دف واندر رو تامین میکردین
  منحصرتون رو تحویل بدین
  از همه بدتر اسمتون رو به زئوس تغیر میدادین
  ینی خفت از این بیشتر!!!؟
  این گذشت
  سرور ۲ اومدی شدی دف کورد
  نتیجه این شد تو یه شب ۸۰ کپ شما صفر شد
  بعد اومدی فحش ناموس و دقیقا فحش ناموس دادی به همه ما شمال شرقیا
  که در نتیجه اکانتت بن فور اور شد و یه مدت کلا نبودت و بعد چادر کردی سرت اومدی فروم
  اگه این بچه های اسپید نمیشناسنت و خبر از گذشته ندارن اما امثال من خوب میشناسیمت و یادمونه
  چیزی جز ادعا و حرافی نیستی
  پستهای فرومت رو نگاه کن
  ۹۰ درصدش مدح و ثنای آرشه
  بابا چقدر بادمجون دور قاب میچینی؟
  شدی اون بچه ای که میرفت دعوا ولی هر ۲ دقیقه یبار نگاه میکرد پشت سرش ببینه بزرگترش هست یا نه
  تو چیزی بجز یه ادم بادمجون دور قاب چین حراف نیستی هاشم
  ضمنا
  تویی که تا حالا ۱ خط تو بخش آموزش این فروم مطلب نداری آیدین رو مسخره نکن
  آیدین حداقل اینقدر تلاش کرد ۴ تا چیز به بقیه یاد بده
  تو چکار کردی تا حالا!؟؟؟
  حالا باز بیا آسمون ریسمون بباف
  اما واقعا فرق کلاغ با عقاب خیلی زیاده
  بدبختی اینه فک میکنی استاد سخنوری هستی:)))
  یه سرچ کن تو نت راجع به نارسیسم
  خوب میشی به امید خدا
  من شوتینگی،من ترسو،من بازنده،همش قبول
  اما خدا رو شکر واسه خاطر یه بازی نه به ناموس کسی فحش دادم نه سایدم رو کردم مستعمره نه بادمجون قاب چین کسی دیگه شدم و التماس حمایت کردم
  یه چیز دیگه یادم رفت بگم الان اضافه کنم
  همین لیدرتون آرش که الان تلاش دارید تطهیرش کنید و بگید مظهر مرام و معرفته
  سرور ۲ چون باخت فحش داد به مادر یکی از لیدرهای ما
  واسش پیام دادیم اقا مادرش فوت شده فحش نده

  گفت عه!حالا که فوت شده فلان فلان مادرش
  تیم شما همینه
  یه مشت ادم متقلب که پول میدین تقلب میکنید بعد اسمش رو میذارین پلن روس و نروژ(صدای خنده تراوین ایران)
  وقتی باختین فحش میدین به ناموس مردم
  خوش گذشت

  سلام و درود به ساکنین سرور اسپید
  پیشاپیش ۱۰۰ شدن واندر تو ساید همیشه مقتدر شمال شرق رو تبریک میگم.
  تبریک ویژه به تیم لیدری و تک تک بچه های زحمت کش ساید از اون دفساز کوچیکه که اولین سرورش بود و سایر بازیکنان و تیم دف کورد و پلنری و چرخش کتیبه.
  همچنین خسته نباشید به بازیکنان ۳ ساید دیگه مخصوصا همسایه پایینیمون که انصافا قشنگ جنگید.
  و تسلیت ویژه به زئوسیا از جمله:
  کلاغ متوهم عقاب پندار و قناری ورجه وورجه کن و شیپورچی رپ خون و شیر پاکتی و پیرهن قرمزی گلد ساپورت و پلنر روغنیش و خصوصا لیدر اتحاد عظیم الجثه زئوس، استاد ۱۰۰۱ روش پول خرج کردن و بن شدن و تهش باختن :)
  و از همه مهمتر خسته نباشید به بچه های اکانت خودمون:)))))
  این شد ۲ بار تو اسپید !!!
  پ.ن: دیس لایک فراوان جهت کاهش آلام توصیه میشود.
  خیلی خوش گذشت

  سلام و درود به ساکنین سرور اسپید
  اینجور که از پستهای تاپیک متوجه شدم جنوب شرق قرار نیست همری رو واندر شمال شرق لانچ کنه.
  جنوب غرب هم که ظاهرا از دور بازی خارج میشه و اونم قرار نیست واندر شمال شرق رو بزنه.
  موضع شمال غرب چیه؟
  چون به فرض اینکه متای غرب تعهد داده بوده که واندر شمال شرق رو نزنه و باز به فرض اینکه جنوب غرب از ادامه بازی انصراف بده طبعا دیگه متای غربی در کار نخواهد بود.
  حالا با این اوصاف و در صورت شکسته شدن متای غرب،ساید شمال غرب کماکان تصمیم به ادامه همون روند قبلی و از پیش برنده شناختن شمال شرق خواهد داشت یا اینکه شرایط تغیر میکنه؟
  خوش گذشت

  سلام و درود به ساکنین سرور اسپید
  فقط میشه گفت " عجب "
  تو این چند سالی که تراوین بازی کردم خیلی چیزها دیدم ولی این یکی دیگه انصافا خیلی نوبره.
  اگه کسی واقعا بتونه به گلد مجانی یا زیر قیمت دست پیدا کنه قطعا تو بازی بی رقیب میشه.
  هر چند صرف گلد داشتن باعث موفقیت نمیشه اما قطعا تاثیرش تو بازی خیلی بالاست.
  داستان اینه که میگن:
  پول خوشبختی نمیاره ولی بدون پول هم نمیشه خوشبخت شد.
  خیلی راههای تقلب دیده بودیم ولی این یکی حکم آس تقلبها را داره.
  البته فعلا چیزی مشخص نیست و نمیشه با قاطعیت گفت کسی خطا کرده یا نکرده.
  خیلی از روش ها رو نمیشد تشخیص داد یا اثبات کرد و میشد یه جوری قوانین رو دور زد .
  اما این یکی اتفاقا اثباتش خیلی راحته
  ورودی گلد رو اکانت مشخصه
  از اونور هم حساب شرکت تراوین که پول گلد بهش واریز میشه و حساب شخصی که اینترنتی گلد خریده هم مشخصه
  خیلی راحت طرفین میتونند پیگیری کنن و ادعاشون رو اثبات کنند و نیازی به اینهمه جار و جنجال نیست.
  اینجور که متوجه شدم هم این بن شدنها در همه سایدها بوده فقط شدت و ضعف داشته که بازم این خودش اثبات میکنه (در صورتی که واقعا تقلبی شده باشه) همه جا متقلب هست فقط فرقش اینه که چه کسی دستش رسیده تونسته و چه کسی دستش نرسیده و نتونسته.
  نه اینکه "نخواسته" :-)
  پ.ن: داستان شمال شرق به کجا رسید؟حذف دست جمعی یا حل شدن مشکل و ادامه بازی؟
  خوش گذشت

  سلام و درود به ساکنین سرور اسپید
  یه عزیزی لطف کنه و بگه چکمه منحصر ج.ش تو چه مختصاتی قرار گرفته؟
  لینک ندین و لطفا فقط مختصات رو بنویسید.
  ضمن اینکه اگر کسی حوصله کرد یه لیست کلی از کتیبه های ش.ش بذاره اینجا.
  نوع کتیبه و تعدادش کفایت میکنه.
  خوش گذشت

  سلام و درود به ساکنین سرور اسپید
  یه پستی چند وقت پیش گذاشتم و راجع به نقطه ضعف تیم زئوس و یه سری اکانت خاص گفتم که الآن هم داره نمود پیدا میکنه.
  نقطه ضعف این تیم اینه که" شخص محوره" و نه " تیم محور" یعنی اینکه چنانچه یه سری اکانت خاص همرشون دیوار بشه یا کپ و نان کپشون بپره شیرازه و شالوده این تیم از هم میپاشه.
  به همین علته که به وقت اضطرار و اجرای یه پلن همه جانبه علیه این تیم عمده دفاع تو همون چند اکانت دپو میشه و بیش از هشتاد درصد اکانتها و کتیبه های کمتر مهم بی دفاع میمونه.
  این موضوع رو تو سری جدید راه اندازی تراوین الآن سومین باره میبینم.
  یه نکته دیگه که اتفاقا یه عزیز دیگه کمی قبلتر اشاره کرد اینه که یه زمانی کل کل تو فروم با استناد به آنالیز پلن و حمله و دفاع طرفین و انگشت گذاشتن رو نقاط ضعف بود اما بدبختانه الآن فروم فقط محلی شده واسه عربده کشی و فحاشی تو چهار چوب قوانین
  جوری که واقعا آدم دستش به پست گذاشتن نمیره چون میدونه در نتیجه ش فقط فحش میخوره
  راستی یک بار قبلا گفتم الآن هم تکرار میکنم
  این‌لایک و دیس لایکهای " طایفه ای" هیچ ارزشی نداره
  نه بابتش خوشحال بشید و‌ نه ناراحت
  پ.ن : دوستان
  فارغ از این بازی کمک به زلزله زده ها رو فراموش نکنید
  همیشه همون چند روز اول جوگیر هستیم و بعدش فراموش میکنیم در صورتی که مصیبت اصلی اتفاقا بعد وقوع زلزله و اسکان مصیبت دیده هاست
  خوش گذشت

  سلام و درود به ساکنین سرور اسپید
  اول‌اینکه هم از شما هم از مدیریت تاپیک عذر میخوام که دارم پست بی ربط به موضوع میذارم.
  از مدیر تاپیک هم خواهش میکنم که استثنا پست من رو پاک نکنن.
  همونطور که حتما همگی خبر دارید بر اثر زلزله عده زیادی از هموطنهای ما تو شرایط بدی به سر میبرن و محتاج کمک هستن.
  از دوستان‌انتظار میره به هر نحوی که خودشون صلاح میدونن کمک کنن حالا چه نقدی و چه غیر نقدی.
  اینم در نظر داشته باشید که شرکت تیپاکس از دیروز صبح حمل بسته‌ها رو به مقصد کرمانشاه مجانی اعلام کرده.
  ماها به وقت مصیبت باید مراقب همدیگه باشیم و اصلا رو کمک هیچ ارگان و سازمان و دولتی حساب نکنیم.
  حجم خسارت و خرابی خیلی بیش از چیزی هست که رسانه ها اعلام کردن پس کمک کنید.
  باور کنید همون هزینه ای که دارید بابت وی پی اس و خرید گلد و سیلور فروش و حراجی و امثالهم میدین
  میتونه امشب یه بنده خدا رو از سرما نجات بده
  انشالله که هیچکس روی مصیبت و بدبختی رو نبینه و همگی شاد باشید.
  پ.ن:لطفا کسی پست بنده رو ریپلی نکنه که بحث غیر مرتبط ادامه پیدا نکنه

  سلام و درود به ساکنین سرور اسپید
  اینجور که از پستهای فروم برمیاد حدود ۱۵-۱۶ ساعتی میشه که کتیبه ها آزاد شدن و اونطور که دوستمون از خزانه عکس گذاشت ظاهرا نحوه چینش کتیبه ها کمی عجیب و غریب به نظر میرسه.
  البته‌تا جایی که تو سرورهای نرمال دیدم پخش شدن کتیبه ها ارتباط مستقیمی به میزان‌تروپ هر ساید داشت.
  در هر صورت منتظریم‌ که یکی از عزیران حاضر در سرور وقت بذاره و یه تحلیل جامعی از نحوه پخش شدن کتیبه ها و اینکه عملکرد هر ساید تو جمع آوری چطور بوده بذاره.
  تو جمع آوری کتیبه یه فاکتور مهم پاکسازی ناتار توسط دمپایی هاست که همرهای اصلی کمترین آسیب رو ببینن و در کنار اون هم اکانت از شر گندمخورهای اضافه خلاص بشه.
  دوست دارم بدونم کدوم ساید تو این مورد بهتر عمل کرده و واسه پاکسازی ناتار دمپایی های لازم رو تا این مقطع سرور سیو کرده.
  ضمنا لطفا عکس از دفاع ناتار هم فراموش نشه چون میزانش گواه خوبیه واسه دونستن میانگین سایز تروپ همرهای سرور.
  پ.ن: مجید آخیلیوس عزیز
  پیمان و موکسی و شهاب و ممز و خیلی دیگه از بچه های کلاسیک تو سرور ۱ بازی نمیکردن و فقط گاها تو تاپیکش پست میذاشتن
  این رو از بس توضیح دادم زبونم به جای مو،دیگه گیس درآورده :(
  خوش گذشت

  سلام و درود به ساکنین سرور اسپید
  اومدم یه سری بزنم به عزیزان که کماکان این بلا و آفت کار و زندگی رو با جدیت بازی و تعقیب میکنن.
  یه شیر پاک‌خورده ای بیاد بگه دقیقا چند روز مونده به آزادی کتیبه ها؟
  بعد اینکه لا به لای این یقه گیری ها و رجز خونی ها گاهی یه تحلیلی از اوضاع سرور بذارید واسه کسایی که فقط خواننده فروم هستن چون تا اینجا تقریبا فقط یه تحلیل دیدم اونم خیلی کلی گویی بود.
  ولی باز لنگه کفش پاره در بیابان نعمت است.
  عرض شود که:
  طبق تجربه ۲ تا و نصف سروری که رو به روی تیم زئوس بازی کردم بعد کتیبه ها اون دفاع چند میلیونی فقط صرف محافظت از بعضی اکانتهای خاص(که پیدا کردنشون خیلی ساده ست) و‌بعضی کتیبه های خاص میشه.
  و‌انبوه اون اکانتهای مولتی(اعم از دف ساز و مختص رید خوردن) و برخی کتیبه های کوچک کم اهمیت‌تر بی دفاع میمونه.
  طبق همین فرمول تو سرور ۲ نرمال ما تونستیم طی یک پلن و یک شب حدود ۸۰ کپیتال شمال غرب رو بزنیم چون میدونستیم کل دفاع تو چند اکانت خاص و چند کتیبه مهم دپو شده.
  سرور ۱ نرمال هم خاطرم هست که لینکهای اسکاتی که میرفتیم همین‌موضوع رو تایید میکرد.
  بنابراین این‌استراتژی میتونه واسه هر تیمی که در آینده قصد درگیری با ساید جنوب غرب رو داشته باشه کارآمد باشه.
  چون این تیم هم از آسیب سالهای اخیر تراوین یعنی کمبود پلیر بی نصیب نمونده و عملا هر بازیکن ناچاره چندین اکانت رو همزمان هندل کنه.
  یه بنده خدایی هم اون بالا اشاره به این کرد که کار اصلی دف سازی جنوب غرب از بعد کتیبه ها شروع میشه که کاملا درسته و دفاع برگرفته از اکانتهای مولتی یا بعضا انگل های تراوین(سیلور فروش) با گذشت زمان بیشتر و بیشتر میشه.
  پا.ن:این‌ لایک و دیس لایکهای " طایفه ای" هیچ ارزش خاصی ندارن ، خیلی جدی نگیرید
  پ.ن : اون کلاغ و اون قناری زئوس که دائم اسم بنده رو میارن کماکان ریپلی نمیشن ،زور نزنید:دی
  خوش گذشت

  سلام و درود به ساکنین سرور اسپید
  بعد از مدتها یه سری زدم به فروم
  هم از شکل و شمایل جدیدش متعجب شدم ( چقدر هم بد ترکیبه! )
  هم کلی خندیدم به اظهارات این بنده خدای چادر به سر که هنری جز فحش دادن به ناموس مردم کف فروم نداره
  دروغگویی حدی داره
  سرور یک نرمال به هیچ وجه من الوجوه تیم کلاسیک حضور نداشت جز چند نفر که در مجموع بیش از 7 یا 8 اکانت نبودند که یکیش هم بنده بودم
  اون سرور حذف کردیم بخاطر بوی تعفن کار بعضی افراد که اگر زمان به عقب برگرده بازم حذف میکنیم چون کار درستی بود بازی نکردن تو لجنزاری که درست کرده بودند
  منتهی یه سری افراد که تنها هنرشون فروش سایدشون به معنی کمال و تمامه واسه رزومه درست کردن ادعای زدن تیم کلاسیک رو کردند
  تیم کلاسیک اونی بود که سرور 2 دیدین و باعث شد چنان فرار کنید که هنوز صدای جیغ و شیونتون ازیاد نرفته
  بازی کردن با تقلب هیچ ارزشی نداره
  حالا هی بیا و حواله بده به قوانینی که هنوز آپدیت نشده و هنوز میخواد به سبک و سیاق سال 2009 اجرا بشه
  هم خودت میدونی هم دیگران که داری تقلب میکنی
  بعضی وقتها همرنگ جماعت شدن کار خوبی نیست چون تو هم مثل جماعت بوی گند میگیری
  پ.ن: مرد چادر سرش نمیکنه و اگر فکر میکنی استاد جنگ روانی هستی سخت در اشتباهی چون حرفهای تو فقط باعث خنده و تفریحه ولاغیر
  بازم پ.ن: با دروغ گفتن نمیتونید رزومه ای واسه خودتون درست کنید چون آدم بی اصالت هر کاری کنه بازم بی اصالته
  حالا هی بیا باز دروغ بگو و مثال فوتبالی بزن ولی اول آخر هر کاری بکنی چیزی بیشتر از یک " گماشته" نیستی
  خوش گذشت