Posts by UNDEFINDED

  ببین من اولا دوست تو نیستم و قرار هم نیست دوست هم باشیم:) ازت خوشم نمیاد

  جلو قاضی و معلق بازی:))) میخوای مغلطه کنی کمی سطحش ببر بالا که اینجوری نشه:)

  دقیقا فرق تو با بقیه اینه که تو پروفایلت قشنگ معلوم هست که کدوم ساید بازی کردی با چه تیمی بازی کردی و چه نگاهی به بازی داری(صنعتی و سنتی):)))) پس تو با بقیه فرقت اینه که دقیقا نگاهت جانب دارانه داری و جهت گیری نسبت به همه چیز:)

  در مورد دفاع حرف زدی ولی اکانت باکستر رو متهم کردی به نامردی و گفتی حق داش علی هست حالا بر چه اساس و منطقی نمیدونم طرف 50 دهکده داره پوینت حجوم اکانت ببینید متوجه میشید که این اکانت علاوه بر دفاع سزار های خودش رو برای کتیبه ها و نقشه ها استفاده کرده و ..... یعنی هر جور تحلیلی کنی متوجه میشی اکانت رومن با 50 تا ده و اکانتی که بصورت دفاعی بازی شده مطمئنا از اکانت کینگ اس ای شایسته تر هست که بعد از رو کردن سند جهت گیری رو عوض کردی گفتی هر دو طرف:))) تو چقدر پرویی آخه

  در مورد اطلاع رسانی اعتبار یک خبر به صحت اون هست و اعتبار شخص که این خبر رو بیان میکنه که متاسفانه اعتباری پیش ما نداری :))))))

  در مورد مدیریت تراوین حرف زدی باور کن اگر تیرداد بیاد حتی پستت ویرایش کنه بن که پبشکش :)))نمیکنه آقا نمیکنه(!) تو که وقت نداری از همین الان خدافظی کن برو، خدافظی تو که برای من یکی اصلا مهم نیست:)))

  تکرار میکنم من ازت خوشم نمیاد باید اینو فهمیده باشی به تو هم فحاشی نکردم به دوستت که مدیر فروم هست یه لقبی رو دادم:))


  حالا شیطون گندم کدوم واندر داشتی میدادی:)))


  من در مورد نوب بودنت چیزی نمیدونم در مورد بلوغ فکری هم میخوام در همین حد بمونم:) خیلی هم از عکس خوشم نمیاد!


  در آخرم جوابم برات اینه منم خیلی کارها بلدم انجام میدم و از خیلی چیزها خبر دارم در مورد خیلی چیز ها در این بازی میتونم اظهارنظر کنم اگر شبیه تو بودم باید روزی 4 تا پست میزاشتم :)) نکن برادر من نکن تو اونی که فکر میکنی نیستی:)))  عزیزم در مورد دفاع واندر هم تشکر کردی از دفاع 20 میلیونی من هم گفتم دفاع 20 میلیونی که با 3000 گلد که سورنا داده ساخته شده ارزشی نداری و سرور اسپید راند دوم 32 میلیون دفاع ساخته شد تو واندر کسی تبریک نگفت :)) یعنی این تبریک تو اینجا جاش نبود و نیست:))


  من برد و باخت برام مهم نیست که بخوام کلاس حفظ کنم، من زیر پروفایل اکانت فروم نیست کدوم سرور باختم کدوم رو بردم یا کجا حذف کردم:)) حتی عکس از همر هام یا سرور هایی که بودم ندارم:)) اینا واسه تو خوبه کلاست حفظ کن:)))


  تیرداد پست البرز بچسبون به هم =)))))))

  تبریک به دوستان شمالی بابت همر های زیبا . و تبریک به مجموعه متحد بریو به خاطر دفاع 20 میلیونی . دفاعی که به طور کامل فقط و فقط از ساید جنوب غرب و اتحاد بریو بوده .


  امیدوارم که واندر شمال در حال 100 شدن باشه که به موقع بتونیم از سرور و فروم استفاده کنیم . از اونجایی روز های اخر تراویان هست باید به موقع بازی رو به اتمام برسونیم که وقت برای خداحافظی تو فروم داشته باشیم قبل بسته شدنش.

  من فاز تو یکی درک نکردم

  میای نصیحت میکنی

  از بالا به پایین نگاه میکنی

  از مدیریت که رفیقت تشکر میکنی

  ساعت 100 شدن واندر تعیین میکنی

  واندر جنوب شرق حذف میکنی

  اسم دهت میکنی دست نزنید (!)یکی دیگه صفر میشه

  همرت صفر میشه میگی تایم ندارم

  در مورد کینگ اس ای حرف میزنی

  تهمت میزنی عکس حرفت رو میشه

  رنک یک دفاع معلوم میکنی

  حق کی هست که رنک دفاع بشه یا نشه!

  در مورد پلن نظر کارشناسی میدی اما ...

  تحلیل میکنی ساید ها رو

  یه بار وقت کافی نداری

  یه روز 3 تا پست تو فروم میری

  یه روز آفتاب

  یه روز مهتاب


  چی میخوای از فروم آقا برو به زندگیت برس تموم شد همه چیز تموم شد تو که وقت نداری برو عموجوووووون  پ.ن: در مورد دفاع 20 میلیونی بگم تو سرور اسپید راند دوم 34 میلیون دفاع واندر شمال غرب بود شایان ذکر هم هست که با 3000 گلدی که به اکانت ها داده شد ساخت دفاع واقعا سخت نبود و تاثیر زیادی رو ساخت دفاع داشت :)) بعد ادعا تحلیل هم داره:)))

  پ.ن: حذف واندر هم تجریه جدیدی بود:)))


  با سلام

  خسته نباشید به همه بچه های ساید شمال (!)

  خسته نباشید به واندر زنها اونم واندر زن هایی با این سایز ( همر ها بسیار زیبا بودند)!

  خسته نباشید به جنوب غرب و دفاع خوبی که جمع کردند روی واندر( و یه ای کاش، که با جنوب شرق کنار هم بودید که اخر بازی قشنگ تری شاهد بودیم)

  خسته نباشید و تبریک اصلی رو هم به جناب سورنا میگم که با گلریزونی که کردند 3000 گلدی که دادند به اکانت ها، باعث خیلی اتفاقات تو سرور شدند :) این سرور که تاثیر رو روند کلی بازی نداشت اما همین کار ممکنه تو سرور های دیگه برنده بازی رو هم تغییر بده(!) (فقط توضیح اینکه اکانت هایی که بدون گلد رها شده بودند با این گلد به راحتی برای ساخت دفاع قابل بازیابی بودند اکانت هایی که زیر ساخت دفاعی نداشتند با گلد به راحتی زیر ساخت دفاع ایجاد شد و... ) تشکر میکنم از مدیریتتون تو این چند سال که تراوین ایران بود و دیدیم چیز هایی که هیچ جا ندیده بودیم


  پ.ن: جناب تیرداد بن کردی اشکال نداره فقط سر تایمی که زده آزاد کن، من برنامه هام بهم میریزه! مرسی:))

  پ.ن:اون دوستی که همرش 8 سرور بود(بعد از کلی همر که به لینک تبدیل شده بود) اگر الان نزده بودی همرت 6 سرور بود (!)ایشا... سرور بعدی، اینا همش تجربه میشه!!!


  پ.ن:

  ویرایش شد

  من جایی از حرف هام گفتم شما نوبی ؟!!! گفتم مغلطه کردی الانم داری همون کار ادامه میدی(!)

  همر های صفر شده از جنوب و همر های زده شده به واندر جنوب غرب از طرف شمال که لینک هاش هم هست مشخصا از همر الان شما بعد n روز باز بزرگتر بودند که خود گویای درستی حرف من هست که همر شما الان همر 8 سرور شده نه از اول 8 سرور بوده:)))) پس شما هیچ زمانی از همر 6 و 7 سرور جلو نزدید!

  همر 7 سرور تا جایی که من میدونم 590 کی گرزی و حدود 140 کی شوالیه و 23تا 24 کی کاتا داره اگر اختلاف زیاد نیست کم هم نیست:))

  من در مورد نحوه ساخت همرتون که سنتی هست یا صنعتی نپرسیدم :) چون پارامترهایی دیگه در این جریان دخیل میشه که از حوصله من خارج هست توضیحش....


  موفق باشی

  اگه همر 8 سرور از نظر شما دمپایی حساب میشه و واقعا به عقلتون شک میکنم چ خوبه که لینکارو کامل بزاریم نه سلیقه ای

  wowi_125466.jpg

  جنگ اموز هم سر جمع 10 روز رو اکانت ما نبود که اونم در تایم های مختلف بود که شارژ میکردیم میچرخوندیم

  سلام دوست من(!)


  با توجه به مغلطه ای که انجام دادید خواستم نکته ای رو اشاره کنم شاید جالب باشه برای خودتون و دوستان پیگیر فروم !


  اینکه این همر الان رنک 8 سرور هست به این معنی نیست که واقعا سطح سرور در همین حد بوده(اختلاف همر رنک 7 سرور با همر رنک 8 که شما بودید بسیار زیاد می باشد) همر های بهتر و قشنگ تر در ساید جنوب شرق تبدیل به علامت سوال شدند و همر هایی نیز از شمال به واندر جنوب غرب برخورد کردند:)) یعنی اگر منطقی و منصفانه نگاه کنیم این همر در بهترین حالت رنک 20 تا 25 سرور بوده:)

  تعداد روزهای که جنگ آمور هم گرفتید کمی بیشتر از 10 روز میباشد !


  التماس تفکر


  به نظر من مصالحه با جنوب شرق کار منطقی بود و اگر بتونید به توافق مجدد برسید بازی به حالت قشنگ تری سمت و سو میگیره(!)

  در مورد سو استفاده هم واقعیتی هست چون وقتی بحث منافع شخصی (یا گروه خاصی) پیش میاد معمولا تصمیمات خودخواهانه تر میشه! که این اتفاق از صحبت های رد و بدل شده بین شما، پیداست.


  اینکه الان شما معماری منحصر دارید و واندر در خاک شما داره بالا میاد هیچ برتری به ساید شما نمیده نسبت به ساید جنوب شرق ! چون این دو مورد زمانی ارزشمند هست که ساید جنوب شرق با شما همکاری داشته باشه در نتیجه مطالبات جنوب شرق باید تا حد زیادی برآورده بشه! چون من اگر در جنوب شرق بودم حاضر نبودم واندر تو خاک غیر از خاک جنوب شرق 100 بشه:)


  در مورد ایمان هم نظر من در مورد بد یا خوب بودنش نبود در مورد سر مجموعه بودنش بود:)))))

  سلام

  متاسفانه بر خلاف نظر دوستانم در شمال شرق به نظر من ساید جنوب شرق ساید بسیار با کیفیت تر و داری بازیکن های به مراتب بهتری از جنوب غرب هست

  فقط کافیه داستان رو به این شکل فرض کنید که اگر اتک هایی که رو جنوب شرق لانچ شده روی جنوب غرب خورده بود الان جنوب غرب چه شکل وشمایلی داشت (!) من که میگم اگر درخت موز میکاشتی آناناس میداد!!!؟؟


  جنوب غرب به نظرم فقط به علت شرایط که الان به صورت کاملا اتفاقی و ناخواسته پیش امده میخواد از جنوب شرق سو استفاده کنه!  جنوب غرب در ادامه دیدن داره:)  سایدی که توش ایمان انالیست سر مجموعه باشه دیدنی میشه!!!!!!!آ

  آخ که چه سروری بشه این سرور :))))

  با سلام
  دوست عزیز شما در رابطه با اکانت Ch3st3r کوچکترین اطلاعی نداری، لطفا با منطق خودت آنالیز نکن. حضور ما‌ تو این سرور فقط یه دلیل داشت اونم اینکه به یاد مجید دنیز که چند سال همبازی هممون بود و ۲سال پیش سرطان خون عمرشو‌گرفت یه اکانت زده باشیم و دوباره دور هم جمع شیم بعد چند سال.پیرمردی هم بازی میکردن کل بچه ها، در حدی که کراپ های بعضی اکانتهای ما تا دو هفته پیش هنوز سطح ۱۱ بود. ما سعی کردیم این سرور از دورهم بودن و رفاقت هاش لذت ببریم و زندگی رو فدای بازی نکنیم. دیگه بعد چند سال اولویت ها عوض شده و دوستان ما و‌ خودم ترجیح میدادیم وقت و هزینه رو برای زندگیمون کنیم،نه تراوین.

  ناگفته نماند اگه همین رفقای تایم کم ما که اومدیم این سرور رو بیشتر از این با پست هاتون اذیت کنین قول یه سرور با تمام قوا رو ازشون میگیرم و از زندگی میندازمشون ;)

  البرز عزیز و رضا sf روز ۵۰ بازی به اکانت ملحق شدن که واقعا اگه نمیومدن کمک، من قصد واگذاری اکانت به ساید رو داشتم به دلیل مشغله زیاد.رضا پارما و حامد 2teeeee هم دو هفته اس اومدن رو اکانت. دوستانی هم که اسمشون رو تو پروفایل نوشتم همه کسانی هستند که به دعوت من اومدن توی سرور و پلیرهای اکانت نبودن.


  دوسْتون دارم

  سلام عزیزم!

  ببخشید من متوجه نمیشم تمام اطلاعات اکانت شما بصورت خیلی روشن وجود داره اینکه کی شروع به بازی کردید، کجا ده زدید، چند بار کتیبه گرفتید و...با توجه به سایز همر و کاتا هم که خیلی جزییات دیگر قابل محاسبه هست! تو اکانت رومن هم قرار نیست اورانیوم غنی شده تولید کنید یا کشف علمی جدیدی انجام بدید که ناشناخته باشه:)))در مورد بقیه موارد هم اگر توضیحی دارید خوشحال میشم بیان کنید تا دقیق تر به جزییات بپردازیم=)))

  حکایت شما هم این ضرب المثل هست:

  خونه نشینی بی بی، از بی چادریه!


  از همین جا هم میگم تمامی اون 13 نفر به علاوه تیرداد و کل مجموعه قدیم جمع بشید کنار هم باز هم بیشتر از این در نمیاد ازتون:)))) تنها چیزی که تو فروم خیلی دیدم این بود که اون زمان که ما بازی میکردیم شما کجا بودید یا ما همرهامون کشیدیم ما واسه فان امدیم این جمله ها به تکرار تو فروم دیده شده:)) شما هم روش!


  اون دوستت البرز فقط برد هاش رو نوشته بعد از فیلتر سرور یک بازی کرد :) باخت حذف کرد، سرور دو هم امد کنارش مجید اخلیوس بود که فارم مجید شده بود:) اونجا هم حذف کرد! هر روز تو فروم بود:))) اگربه رزومه البرز دل خوش کردی باید بگم حتما تشریف بیاورید (صدای خنده جمع)


  البته اگر قبول میکنید تو ساید کنار ما بازی کنید خیلی هم خوشحال میشیم، این تنها حالتی هست که میتونید بهتر قضاوت کنید


  موفق باشید

  سلام البرز

  دیروز گفتم حالت خوب نیست چیزی نگم اما الان امدی به arash10 بی ادبی کردی حرف از دروغ و کلک زدی گفتم بد نیست ببینیم کی اینقدر دروغ گفته که خودشم باورش شده:)))

  فرمودید که دیر آغاز کردید بازی رو
  متاسفانه باید بگم شواهد چیزی دیگه رو بیان میکنه(!) اکانت چسستر از روز اول بازی ساخته شده و 4 روز بعد کپ 150% ساید ج.ش رو در اختیار گرفته و بعد از 13 روز از گذشت سرور ده همرش که همون 03 باشه زده شده، با توجه به اینکه نژاد رومن هست تقریبا شرایط نرمال و نسبتا خوبی در استارت هم داشته اکانت چسستر:)

  دیر امدیم ،دیر شروع کردیم و .... فقط جهت خاموش سازی خورشید بوده مگه نه؟!

  در ادامه فرمودید در این سرور همر های نجومی هست خواستم بگم تو هر سروری که ما رو ببینی سبک بازی تیم ما همینه و همین شرایط بوده و هست با این تفاوت که سرورهای دیگه 3 به 1 بازی میکردیم:))

  اما در مورد دفاع نجومی باید بگم متاسفانه شما که میایید اینجا ماشین حساب به دست سایز ساخت همر اینا رو حساب میکنید یعنی نمیدونی که دفاع ساختن به مراتب اسان تر و راحت تر هست:))

  (در تعداد دهکده های بیشتری ساخته میشه)

  شاید باور نکنی ولی تیم ما علاقه بیشتری به دفاع داره تا هجوم:))

  حالا از اینا بگذریم این عکس پروفایل اکانت شماست خوب نگاه کن
  13 نفر روی یه اکانت بازی میکردید:))

  اگر باتوجه به آموزش های الگوی تراوینی خودتون(آیدین) بصورت جانشینی نفری دو تا اکانت دف ساز میاوردید بالا الان دف کل جنوب شرق میدادید:))

  یکی از اشکالات همینه ادم ها ضعف ها و ناتوانایی خودشون رو قبول نمیکنند بلکه تقصیر تقدیر، شرایط نامناسب ، نبود وقت کافی و .......

  در مورد عملکرد اکانتت باید بگم من به عنوان ناظر بیرونی خیلی خوب ندیدم عملکرد اکانتت رو:)))

  (این قسمت شامل آموزش میشه دوستانی که قصد دارند بعدا از این موضوع به عنوان آگاهی شخصی خودشون از بازی استفاده کنند حتما گوشه ای یادداشت کنند که یادشون نره)

  تغییر کپ روی دهکده نان کپ (واندر زن) زمانی به صرفه هست که شما دارای دفاعی نسبتا زیاد(وابسته به شرایط سرور و همرهای لانچ شده داره) بوده و قرار نباشه شما همرتون به عنوان بخشی از دفاع جلو همر ها قرار بدید ، که در اینصورت با زدن سنگ تراشی بالا بردن ساختمون ها از صفر شن دهکده جلوگیری کنید:)))

  حالت دوم اینه که شما بخواید اکانت خودتون فدای ساید کنید یعنی دفاع متناسب با همر های رقیب و با قرار دادن همرتون جلو دفاع و گرفتن تلفات بیشتر از نیروهای هجومی رقیب باعث بشید بقیه پلیر ها با آرمش بیشتری بازی کنند

  به نظرم شما این گزینه رو انتخاب کردید که شرایطش رو نداشتید یعنی دفاع کافی نداشتید نسبت به همرهای لانچ شده و همچنین ارزش همر شما برای ساید جنوب شرق اهمیت بالایی برخوردار بود یعنی سالم بودن همر شما اهمیت بیشتری داشت تا دفاع در مقابل همر های لانچ شده:)

  به نظرم تغییر کپ این داستان ها تنها جنبه نمایشی داشت که بگی هر کاری کردم نشد:))

  ادم باید بعضی وقت ها شل کنه لذتش ببره

  تنها نکته مثبت اینسرت کتیبه بود که متاسفانه باید بگم زود انجام دادی

  اگر 5 دقیقه مونده بود به اتک انجام میشد حتما دهکده ات باقی بود:) چون زمان دادی خزانه بیست شد:) شما احتمالات رو در نظر نگرفتی !!!!

  البته ناگفته نماند که اگر این اتفاق هم می افتاد بخش بیشتر همرت رفته بود این یعنی مدیریت غلط شما روی اکانت و عملکرد نه چندان خوب شما:)))

  در مورد کاتا هم باید بگم حداقل تو ساید ما جز تاپ ها نبودی:)))) خیلی اکانت ها با تعداد بیشتری کاتا تو سایدی که بازی میکنم دیدم و هست!


  پ.ن: آقای a-yousefi پست بعدی که گذاشتی جواب دادم ناراحت نشی بیای تو والم باز گله کنیا:))


  پ.ن: من به شدت مخالف زدن هادی لئو هستم تا سارنگ هست چرا هادی لئو:)))))))

  سلام

  اولا خسته نباشیدبه دوستان که به نظرشخصی من سروری رورقم زدن که واقعا جذابه ونه تنهاباعث لذت پلیرها هست بلکه ماهم که ازبیرون نظارگرهستیم لذت میبریم .

  اما دلیل گذاشتن این پست این هست که بپرسم چرا تو تراوین این داستان مدشده که پلیرها بعدچندوقت که ازسرور میگذره خداحافظی میکنن؟

  اگه قراره تا اخرسرور نباشه کسی چرا میادتوسرور؟مگه میشه یک دونده ماراتن بگه خوب من بیست دقیقه اول بودم پس بستمه میرم بیرون بعدتویک ماراتن دیگه بیادبگه هوووووی من ماراتن قبلی بیست دقیقه اول بودم شماهم که چندساعت دویدید برنده شدیدکاراشتباهی کردید وعددی نیستید!!!!


  خواهش من ازدوستان اینه قبل مقابله بامولتی بازی و...این سیستموسعی کنن ازتراوین ایران بندازن بیرون که همه قبول کنن تراوین یک سروره نه دوماه.

  امیدوارم این سرور همچنان جذاب وزیبا بعد ازتعطیلات ادامه پیدا کنه(بدنمیشه لیدرها برای تعطیلات عید یک توافقی برای عدم حمله و....داشته باشن)

  موفق باشید

  سلام

  متاسفانه باید بگم که سرور اصلا جذاب نیست حداقل برای تیم ما به دلایل مختلف از نبود گلد و نحوه خرید گلد در ساعت اداری(صدای خنده جمع!) مدیریت سلیقه ای فروم ،خود فرومی که بیشتر شبیه مهدکودک هست(!)و یا توهین های دوستانی که گذشته را فراموش نکردند(یا تحریف کردند!) و......

  در ادامه پست شما نیز باید بگم اینکه دوستان سررو ترک میکنند خیلی چیز غیر طبیعی نیست یعنی ممکنه جایی از بازی برسه که بعضی از الویت های زندگی واقعی از بازی کردن در سرور اهمیت بیشتری داشته باشه. من واقعا درک نکردم این سوالاتون رو دارید جدی میپرسید یا مسخره بازی در میارید(!) مثلا شما امدی تو مسابقه دو میدانی یجایی از مسابقه میفهمی اگر ادامه بدی احتمال ایست قلبی هست مسلما ادامه نمیدی؟! شما ادامه میدی مسابقه رو؟!

  ویرایش شد


  ممنون میشم این جملتون رو هم ترجمه کنید من هر چی خوندم متوجه نشدم "خواهش من ازدوستان اینه قبل مقابله بامولتی بازی و...این سیستموسعی کنن ازتراوین ایران بندازن بیرون که همه قبول کنن تراوین یک سروره نه دوماه. "


  1. قبل مولتی بازی، سیستم(کامپیوتر شخصی) رو سعی کنن بندازن بیرون تا تراوین یک سرور بشه نه دوماه!

  2.بعد مولتی بازی سیستم (کامپیوتر شخصی) ترک کنند تا تراوین یک سرور بشه نه دوماه!

  3.قبل و بعد از مولتی بازی تراوین ترک کرده برای یک سرور و یا دوماه همراه با سیستم!

  4.همه قبول کنیم مولتی بازی تو یک سرور تا دوماه کار خوبیه بدون سیستم!

  .

  .

  .


  از توصیه اخرم شما هم ممنونم اما این سرور اگر قبل تعطیلات تموم کنیم بهتر نیست؟!!


  متاسفانه نمیشناسمتون امیدوارم دیگه تو فروم هم نبینمتون حداقل تو این سرور که بازی نمیکنید:))))


  البته مشتاق شرکت در یکی از جلسات شما در باب مَرد بودن و مَرد شناسی هستم


  با سلام به همه دوستان عزیز . سرور به نقطه جذاب خودش رسید . یعنی جایی که صنعت به تنهایی نمیتونه بازی رو برای شما ببره . یعنی جایی که تجربه و هنر پلنر تاثیرش از همر های ساخته شده صنعتی بالاتر هست .

  تیم زئوس معمولا در این مقطع سرور دمش رو میزاره رو کولش و در میره . فعلا در قدم اول دارن در مورد فروم حرف میزنند که ترک کنن . دوستان جنوبی فشار رو کمتر کنید که میترسم دوباره حذف کنن کل تیمشون و برن.

  قبل از اینکه پاسخی به تهمت های دوستان بدهم در مورد بحث سرور های گذشته و فراری دادن ما یه نگاهی میندازیم به سرور :

  بله دوستان شمالی . اگر دوستان نمیخوان پست هاشون پاک بشه باید بلد باشن که از اسپم درش بیارن . ربطی نداره مدیر فروم کی باشه . شما از بازی تیکه پولش رو یاد گرفتین و باتش . تیکه پلن . تیکه پست دادن و اسپمگیری و این ها رو هم باید یاد بگیرید.

  میتونید به پست های آیدین و یا نیما ی خدابیامرز به عنوان رفرنس نگاه کنید باشد که رستگار شوید .

  سلام البرز


  متاسفانه باید بگم شما فروم نویس خوبی نیستید چون باعث شدید که شمال غرب در جنگ بین دو جبهه شرقی یک جبهه رو انتخاب کنه برای دخالت مستقیم،زیرا تمایل شدید تیم ما برای جنگ با جنوب غرب بود!


  تجربه و هنر پلنر

  همرهای صنعتی

  دم رو کولش در میره

  اعتراض به مدیریت سلیقه ای

  دوستان جنوبی فشار کم نکنید


  fhp_alborz.jpg


  دست نزنین؟! باشه!


  پ.ن:دوستان اگر کسی بتواند از ماشین حساب استفاده کنه دلیل به این نمیشه که ریاضی رو بفهمه!

  پ.ن: بعضی تحلیل ها اینقدر زیبا بود که تصمیم گرفتم سکوت کنم!

  یه نکته ای هم راجب اون عکس بگم : هر کسی یه خورده با کیریلوید کار کرده باشه میتونه بفهمه که اقامتگاه ، سنگ تراشی ، دیوار و چیزای دیگه که حسش نیست بگم ، توی دفاع تاثیر داره من سوالی که از اکانت مدافع داشتم ایشون گفتن که سطح اقاتگاه 3 و دیوار 1 و سنگ تراشی هم ندارن! واسه همین این سوال رو مطرح کردم که اگر اپدیت جدیدی اومده ما هم خبر دار بشیم

  پ.ن. اکانت من هنوز تحت حمایت از مبتدیان هستش نگران حمله به من نباش :thumbsup:

  سلام

  متاسفانه شما حتی به پست خودت هم دقت نکردی یا نمیخوای بکنی؟! اولین باری که سوال مطرح کردی کف فروم حرفی هم از اقامتگاه نزدی (!) وقتی جواب رو یکی از دوستان نوشتن، از اینکه جواب اینقدر راحت بود(؟) با پست دوم امدی توجیه کنی:) اون قسمت قرمز رنگ پستت حکم" آره بابا این که میدونستم خودم بلد بودم " را داره! ویرایش شد

  دو حالت ساده این داستان" اقامتگاه سطح 9 با دیوار سطح 3" و "اقامتگاه سطح 10 دیوار1"


  تراویان :: شبیه ساز نبرد توسعه یافته 2.0


  پ.ن: اون قسمتی که حسش نیست بگی رو بیا بگو:))))

  سلام دوست عزیز

  فکر کنم شما مرزهای صخره نوردی جابجا کردید با این پستی که گذاشتید!

  همیشه بحث بازی پاک ناپاک میبینم با لبخندی ازش عبور میکنم مثل بحث ما قدیمی ها و شما جدید ها اما بزارید پایه ای و اصولی بحث کنیم.

  اصلا تعریف بازی پاک و ناپاک که میگید را میشه شفاف کنید؟ راستش این بازی هیچ اساس و منطقی به نام پاک بودن درش نهفته نیست، از جاسوسی که تو ساید دیگه بازی میکنه برای اهداف ساید دیگه ، خفت و غارت .... خیلی موارد دیگه هیچ چیزی تو این بازی نمیگه شما اگر سالم بازی کردید بهترین بودید برنده هستید! راستش من بازی وقتی بازی میکنم به همه اعصاب خورده ای ،وقت ، هزینه و حتی نبردن بازی در عین شایستگی رو می پذیرم عدالت هیچ وقت معنی مساوات رو نمیده،برای بهتر و روشن شدن بحث یه سوال مطرح میکنم


  اگر قرار باشه یه کیک رو بین دو نفر تقسیم کنید چطوری تقسیم میکنید که عدالت بین هر دو رعایت بشه؟!!


  ویرایش شد چرا که چون رفتید پست های ایدین رو خوندید و از نظر ذهنی به تفکرات شما نزدیک بوده(البته فقط فکر میکنید که نزدیکه) و اینکه از نحوه قلم اون خوشتون امده (این یک گزینه خیلی مهم هست)پیروی نهضت ایدین شدید:)حتی دقیق در مورد تفکر و نگاه ایدین به این بازی نمیدونید:) خود ایدین از اینکه جاسوس تو ساید دیگه داشته باشه یا تو فروم از نظر روانی یک تیم یا شخص تخریب کنه کوتاه نمیاد فقط چون مدلی که بازی میکنه رو میخواد همه اون مدل بازی کنند براش توجیه خوشگل میاره:) بنده همین جا اعلام میکنم هر کدوم از این دوستان ادعا پاک بازی دارند بر مبنای بهتر بودن بنده دکمه چلنج اکسپتم خورده هر سروری با هر میزان زمان که نیاز دارند اعلام کنند بنده میپذیرم که بصورت تک به تک بازی کنم با هر مقیاسی که دوست دارید مدیریت منابع، فارم شدن، ساخت تعداد نیرو در زمان مشخص با احتساب اتک پوینت ، هر چیزی که فکر میکنید توش خوب هستید:) این چلنج رو خواستید به ایدین اطلاع بدهید :) بیاد :)


  نکته بعدی اینکه این وقتی میاد قدیم با الان مقایسه میکنید کمی خنده دار هست شاید این قیاس رو برید برای یه سری انجام بدید به به بشنوید اما اینجا خریدار نداره، اون زمان که تراوین هر سرورش 30 هزار اکانت میخورد تازه اینترنت ای دی اس ال امده بود تو ایران:) اون زمان کنسول بازی پلی استیشن یک بود که نهایت میتونستی با بچه محلتون فوتبال 99 یا تیکن سر حساب بازی کنی؟ الان گوشی هاتونم اینترنت دارن، کنسول های بازی اجازه بازی بصورت انلاین رو میدهند و .... استریم و استریمر بودن شغل محسوب میشه:) خب طبیعی میزان تمایل به بازی تراوین با این اتفاقات کم بشه، اما الانم نگاه کنی تراوین به پلیر اهمیت نمیده به میزان سود دهی توجه میکنه بازی به سمتی رفته که شما نهایت یه اکانت بدون غارت به علت کم بود پلیر نبود فارم،حذف ناتار(ناتار یه زمانی تا کتیبه تخمریزی نمیکرد چون میخواست پلیرهاش بمونند) بزنید گلدکراپ کنید تعداد ده زیاد بزنید که بتونید هزینه ساخت همر بدهید، الان با توجه به این حجم از پلیر یک همر خوب راحت یه واندر کلین میکنه چون دفاعی وجود نداره پلیری نیست که ذفاع بسازه:)) به نظرم این چیزی که اسمش گذاشتید ناپاک در واقع کیفیت سرور بیشتر کرده نه تنها بد نیست بلکه به نظرم کمیها و کاستی های که سایت تراوین در حق پلیرهاش کرده رو جبران کرده:) بیاید بهتر نگاه کنیم!  پ.ن: حیف پستت پاک شد :)) مغلطه گر خوبی هستی، حس میکنم بو تری دات میدی؟ تری داتی هستی(مجید ابی اینا)؟!

  سلام دوست عزیز

  با توجه به کتاب قلعه حیوانات و این جمله معروف جورج اورول" همه انسان ها با هم برابرند، اما بعضی ها برابرترند" دقیقا اشاره به این موضوع داره که کسی با قانون مشکلی نداره بلکه با مجری قانون مشکل داره:) در مورد قسمتی که قرمز نوشتید هم من ادعا میکنم بانک مرکزی زدم آبا باید بیان بگیرند ببرند اعمال قانون کنند!(من میخوام بابک زنجان جدیدی بشم!) در مورد تجویز به روانپزشک هم متاسفانه این خودش یک نوع توهین محسوب میشه :) ویرایش شد


  اما جمله معروف دیگه ای از پائلو کوئیلو تو کتاب ورونیکا تصمیم میگیرد بمیرد" دیوانه بماند اما مانند عاقلان رفتار کنید، خطر متفاوت بودن بپذیرید اما بدون جلب توجه متفاوت باشید"

  ادامه پستتون رو به عنوان قسمتی از کل کل می پذیرم اعلام جنگ جنوب شرق نیز از هم اکنون به شمال غرب رو قبول میکنم :) البته اگر نماینده ساید جنوب شرق هستید:) اگرم نیستید باز کاریه که شده برید دفاع جمع کنید یا از اون کارت خرج کنید  پ.ن: ما امدیم ببینیم سایدی که با وعده گلد ،وی پی اس و خرج اکانت دادن قرار چی ازش بیاد بیرون:)

  سلام

  متاسفانه من برعکس اون دوست عزیز فکر میکنم من خودم شخصا دوست دارم برگردم به چند سال قبل و بشم بابک زنجانی :) متاسفانه فکر کنم شما در مورد بابک زنجانی زیاداطلاعات ندارید(یه نیش خند)!

  چند تا مورد تو فروم به نظرم یکم آزردهنده هست اینکه دوستان بصورت شخصی میان و در مورد اینکه مهاجرهاشون برگشت خورده یا چه زمانی دهکده دوم تاسیس کردن و اینکه چقدر غارت دارند پست میزارند واقعا نگاه به این موضوعات بصورت انفرادی خیلی جالب نیست! دوستانی هم در مورد بازی پاک صحبت میکنند ویرایش شد


  فکر کنم امیرعلی پست خوبی گذاشت در مورد نبود ناتارو شرایط جدید تراوین من میخوام به نکته هایی که امیر علی اشاره کردند چند تا نکته دیگه هم اضافه کنم اینکه با نیود نقره ... حراجی جنس ها بصورت دیر به دیر عرضه میشه قیمت ها بالا میماند به خصوص مثلا پماد و قفس این زمان از سرور هنوز با قیمت بالایی داره چکش میخوره، حالا در ادامه اثرهنری و... در واقع هزینه بیشتر برای پلیرهای تراوین دارد. همچنین با نبود ناتار طبیعتا بازی به سمت گلد کراپ و پاپ بازی میرود که باز هم جنبه سود آوری در نظر گرفته شده تا احترام به پلیر، متاسفانه اعتراض ها هم کار ساز نخواهد بود:) لذا ممکنه خیلی این سرورطول نکشه و به خودکشی دسته جمعی نهنگ ها2 تبدیل شود:)


  نکته جالبی که میتونم بگم اینکه که ساید جنوب غرب خیلی بهتر از چیزی که فکر میکردم داره عمل میکنه از نحوه اتحاد ها گرفتن دهکده دوم و .... به نظر ساید خوب و یکدستی هست(عمو فرید کافی بود؟! اینم از جنوب غرب)

  با سلام


  تبریک میگم بابت اولین ده دوم سرور که توسط بچه های شمال شرق زده شد.  چیز که در مورد این اکانت خیلی مشخصه استفاده خوب از قهرمان (!) البته اگر حراجی تشریف برده باشید حتما اکانت آقازاده رو مشاهده کردید تقریبا با قیمت های پیشنهادی بالا مشغول به خرید بودند :) پیشرفت خوبی در غارتگران هفته بعد از باز شدن حراجی داشتن و به رتبه 7 رسیدن، رتبه یک قهرمان سرور و هجوم سرور طبیعتا به خاطر خرید بالا پماد و خالی کردن آبادی ها هستش. متاسفانه من متوجه نشدم چرا این اکانت با این پتانسیل یک 15 کراپ تو وسط شمال شرق نباید داشته باشه؟ خوب هر چقدر هم خوب باشید اکانت در مرز شمال غرب فکر کنم نهایت چند تا همر اسپان هزینه ها شما رو خراب کنه:) البته شاید!

  در مورد سرور هم باید بگم به نظر من شمال شرق دارای پلیر خوبی زیادی هست اما باید دید مدیریت ساید شمال شرق چگونه است، فکر میکنم اگر مدیریت مناسبی تو شمال شرق باشه یکی از کاندید های برد سرور هستند شخصا برای مجید و دوستان شمال شرقی ارزو موفقیت میکنم، در مورد شمال غرب هم بگم یک سری اتفاقات هم اونجا شکل گرفته تعداد ریجستر نسبت به اول سرور بیشتر شده امیدوارم با توجه به اتحادها مختلف که تو ساید شمال غرب دیده میشه یکدستی نیز دیده بشه به نظرم به جذاب شدن بازی کمک میکنه، ساید جنوب شرق راستش به نظرم کمی حاشیه اش کمتر هست اکثر پلیر ها دارن بازی خودشون انجام می دن اما در مورد جنوب غرب هم نظر خاصی ندارم فعلا :)


  پ.ن:اکانت DeactiveR تنها رومن تو تاپ غارت هست!


  دو اکانت یکی از شمال غرب و دیگری جنوب شرق تو خاکستری ده دوم زدن تبریک میگم به پلیر هر دو اکانت، آقای داتیس و فرشاد که پلیرهای قدیمی هستند از مدال های اکانتشون هم تجربه بازیشون معلومه، تبریک ویژه هم به اکانت رومن خاکستری باز

  wbb.travianforum.ir/wcf/index.php?attachment/18756/  wbb.travianforum.ir/wcf/index.php?attachment/18757/  تا الان جذاب ترین اکانت DeactiveR بوده برای من، به نظرم دارای پلیر های خوبی باشه این اکانت رومن!


  سلام ایمان خوبی؟

  راستش ما رفتیم همین جوری امدیم یه سر بزنیم اما گویا شما هستی و خواهی بود :)) متاسفانه پستت ارزش خاصی نداره چون در کنار هر 4 تا دروغ یک کلمه هم راست نوشتی که توجیه کنه همه رو(!) دو تا نکته تو ساید جنوب غرب که من هستم والا ریجستر از همه کمتر هست پلیر نیست جه برسه به مولتی :) (!) اصلا بگیم مولتی هست پس چرا از جنوب غرب یا شمال غرب کسی نیست تو تاپ 10

  (با فرض هیرو برای کلین)

  میبینی ایمان فقط درگیر حاشیه هستی حتی نمیخوای با واقعیت ها روبرو بشی(!) اینقدر به خودت دروغ گفتی که باورت شده .....

  البته حاشیه پرداختن برای شما خوبه به هر حال جایی هست که میتونی توش مطرح بشی=))))


  پست من هم یک تحلیل آماری ساده بود همین جوری گفتم فضا عوض بشه اگر نارحتت میکنه اونم نمیزاریم که شما بتونی راحت قصه ببافی =)) یادمه یه مدت یادگرفته بودی حساب کتاب میکردی میومدی فروم =)) من اون ورژن رو بیشتر دوس داشتم جذاب تر بودی

  ایمان سر به سرم بزاری میرم دیگه نمیام =)))  سلام

  گفتم برای اینکه جو فروم هم از خاله زنک بازی کمی دور بشه یه نگاهی با هم به سرور بندازیم :)


  sduf_mini_map.jpg

  همون جوری که میبینید بیشترین تراکم جمعیت به ترتیب برای ساید شمال شرق، جنوب شرق ،شمال غرب و جنوب غرب هست(!) به نظر میرسه علاوه بر تیم کلاغ ها مجموعه دیگه ای هم تو این ساید ریجستر کرده باشن (فرض بودن الدرزمیتونه قشنگ باشه) یکی از شاخص های بازی برای برد علاوه بر کیفیت پلیرهای ساید، تعداد پلیرها نیز می باشد که قسمت شرقی نقشه رو بر قسمت غربی از این نظر برتری داره!

  p31t_20top.jpg

  نکته جالب بعدی حضور پر رنگ نژاد رومن تو بیست نفر اول سرور هست حالا باید دید که یک اکانت رومن زودتر ده دوم سرور میزنه یا یک توتن(!) من خیلی علاقه مند هستم که یک اکانت رومن این کار انجام بده( از مدیریت منابعی که انجام داده لذت بیشتری میبرم)!نکته بعدی که طبیعی هم هست با توجه به تراکم جمعیت شمال شرق، سهم بیتشری در 20 نفر اول داشته باشه، نکته جالب دیگه اکانت اول پاپ از ساید جنوب شرق با نژاد رومن هست ، اکانت دوم باز از نژاد رومن اما از ساید شمال شرق ، اکانت سوم توتن و از شمال غرب

  اتحاد تایگر از جنوب غرب هم به نظر میرسه که تیم هستند و با برنامه تشریف اوردن ساید جنوب غرب، امیدوارم این دوستان نوید یه تیم خوب در جنوب غرب رو بدهند  تبریک میگم به غارتگرهای سرور شب سختی رو داشتن، در این قسمت هم شمال شرق با داشتن 5 اکانت بیشترین تعداد رو داره و ساید شمالغرب و جنوب شرق هر کدوم با دو اکانت ویک تک اکانت از جنوب غرب! اختلاف نفر اول و دوم با بقیه تقریبا زیاد هست اینم نشون از کیفیت پلیر ها و مطمنا تعداد بازیکن های اکانت و زمان بندی خوب برای بازی که انجام می دهد رو داره!

  البته تنها 18 ساعت از آغاز سرور گذشته و راه درازی در ادامه وجود داره

  با توجه به آمار که مبینیم هم مشخصا اکانت های رومن نقش تاثیر گذاری تو این سرور دارند چه در نقش دفاع ساز چه در نقش هجومی(!) البته اکثر سرور ها تعداد اکانت رومن بیشتر از بقیه نژاد ها هست به علت هزینه کمتر و دیگر ویژگی های خاض خودش، اما در ادامه همین آماری که خود سایت بهتون نشون میده میتونید رتیه تولیدات منابعتون رو بین بازیکن های دیگر ببینید که فکر کنم گزینه جالبی باشه! رتبه قدرت نظامی هم در ادامه سرور جذاب خواهد بود.  موفق باشید

  دوستان عزیز ، این تاپیک اعلام حضور برای بازی در این سروره لطفا عزیزانی که قصد بازی کردن در این سرور رو ندارن پست ندن که تیم ما حضور نداره !!!!!

  خواهشا به سایر دوستان احترام بزارید و وقت دوستانو با ارسال اسپم نگیرید .

  متاسفانه باید خدمتت عرض کنم که اعلام عدم حضور یک تیم به منظور وقت گیری از دوستان نیست میتوانند راحتتر برای بازیشون تصمیم گیری کنند(!) اینکه ما بعد N روز میایم فروم و پست میزاریم از سر خوشحالی نیست بلکه لازم دیدیم نکته ای اعلام بشود، چون ما نیز بیکاریم نیستیم بصورت فردی و تک تک به همه عزیزان اعلام کنیم این سرور بازی نمی کنیم ویرایش شد =))) توصیه اکید دارم شما نیز کتاب سازمان ها و مدیریت ها را یک بار بخوانید البته اگر وقتتون گرفته نمیشود!

  ویرایش شد

  پ.ن: چقدر کتابی نوشتن سخته شده برام:))


  دوستان در مورد اینکه آیا تغییراتی که در دات کام ایجاد شده در این سرور جدید نیز وجود دارد اگر اطلاعی دارند به بقیه بدهند ما که نیستیم بدردمون نمیخوره شاید بدرد بقیه خورد:)))))))))))))

  میگند قهوه خانه تا سطح 20 میره بالا (!)

  یکی بود یکی نبود وقتی این یکی بود اون یکی نبود وقتی اون یکی بود این یکی نبود مهم نیست کی بود کی نبود مهم اینه هر کی به هر کی نبود!متاسفانه دیدم تاریخ داره تحریف میشه گفتم بیام قلم بگیرم (یه نیش خند) یکی دو سال پیش شما(البته شما که نه در ادامه توضیح میدم) ویرایش شد تشریف میوردید کف خوابی تیم اسپیک شما غرب میکردید که براتون تعیین تکلیف کنیم البته حق میدم شما اون موقع جز ویرایش شد سنت کم بود الان که چند سال گذشته برات یجور دیگه تعریف کردند:) که شاد و خندانی باشی! اینکه تو کف خوابی تیم اسپیک ما چه چیزهایی رو پیشکش میکردید بماند! (خواستی بیشتر بدونی پیام خصوصی بیا برات بگم عمویی!)

  اینکه تراوین ایران باگ درگاه خرید داشته یه چیز بوده که برای همه ساید ها بوده و اشکال سایت و سیستم امنیتی سایت بوده:))

  در آخرم یه نکته آموزشی این که سازمان ها طبیعتا عادت دارند که موفقیت ها رو به عامل داخلی و شکست ها رو به عامل خارجی نسبت بدهند، هر انسان هم بصورت عادی یک سازمان محسوب میشود به فارسی سخت بخوام بگم یعنی همیشه موفقیت ها رو به خودتون نسبت میدید و شکست ها رو به عوامل غیر از خودتون(برگرفته شده از کتاب سازمان و مدیریت) اینکه قبلا چجوری میباختید مشخصا نیاز به همچین استدلال هایی هم داره:)  شب خوش


  با سلام


  به نام خدای کاکرو که بدون سوباسا هیچی نبود!!!


  تیم زئوس فعلا قصد ورود به هیچ سروری را ندارد!


  پیرو سوالات مکرر دوستان و جهت پایان بخشیدن به شایعات این پست ارزش دیگری ندارد.


  برای همه دوستان آرزو موفقیت داریم در تمامی سرورها8o8o