Posts by WalKinG DeaD

  درود

  کلمه "صرفا" که توی قانون اومده یعنی کل اون اکانت به اکانتهای دیگه کمک کنه، نه که مثلا فقط کپش پارکینگ باشه و دهکده های دیگش فعال باشن،اگر اینجور باشه که به همه اکانتهای دفساز میگن مولتی،حتی انویل و همینطور کل اکانتهایی که به اکانت واندر به هر طریقی کمک میکنن(کمک به واندر ضربدری و متقابل نیست)،به هر صورت اگه سرور قبل پارکینگی نبود خفتی هم انجام نمیشد.

  اولا سه تا اکانت اصلی زئوس تا جایی که میدونم پارک نمی کنن و رید میرن.
  یعنی چی دهکده های دیگش فعال باشه؟ فعال برای کی باشه؟
  می شه بگی اکانتی که کپش توسط یک اکانت غارت می شه و دفی که فیدرهاش تولید می کنن رو میفرسته تو همون اکانتی که داره غارتش می کنه مفهومش همون صرفا برای اکانت دیگه ای بازی کردن نیست؟
  بزار یک مثال برات بزنم.
  این عکس اطراف اکانت BringMyOil سرور قبل رو نشون میده.


  یک اتحاد کامل دور ایشون ده زده بودن.
  صد در صد که این اکانت ها همه پلیر روشون بوده و صرفا برای یک اکانت دیگه بازی نمی کردن؟!
  جالبه که یک اتحاد کامل مولتی + گلد نامحدود داشتن ولی بازم میان می گن ما رو دست های پشت پرده بن کرده لوول
  یعنی واقعا واندر رو داری با این اکانت ها مقایسه می کنی؟ مثل اینکه آب روغن قاطی کردیا!

  با استدلال شما اکانتتون بعد از یه بار پوش، مولتی محسوب و حذف میشه، دیگه فرصتی ندارید که پوش ضربدری و منفعت متقابل داشته باشین،هیچ جای توضیحی هم ندارید.

  دقیقا کجا استدلال کردم با یک بار پوش مولتی محسوب می شه؟
  تو اینجور مسائل ورودی و خروجی اکانت چک می شه.
  قطعا اکانتی که کتیبه ای (دقت کن فقط کتیبه) رو پوش می کنه و چند وقت بعد این جریان برعکس اتفاق می افته یک بالانسی بین ورودی و خروجیش ایجاد می شه که این صرفا رو از بین میبره و این اکانت فرق زیادی داره با اکانتی که یکسره روش رید میرن و فقط خروجی داره نه ورودی.

  خدمت شما که با تجربه ی کم گلدی هستی عرض کنم که اصولا بی تجربه ها،حداقل سرور اولشون، با گلد کم و بدون مولتی بازی میکنن، پس همه با این نوع بازی آشنایی دارن،انشالله تجربه بازی با گلد زیاد رو هم کسب کنین که اینقدر باعث ناراحتیتون نشه!

  بله هر کسی می تونه با گلد کم و بدون مولتی بازی کنه ولی بین فقط بازی کردن و به جایی رسیدن فرق زیادیه و کار هر کسی نیست این به جایی رسیدنه!
  شما زمانی می تونی بگی این بازی رو میفهمی که حداقل یک سرور رو با این شرایط انجام داده باشی و به اون استاندارد های لازم برسی تو اون سرور.

  پ.ن:خود گویی و خود خندی عجب مرد هنرمندی!دلایل ارائه شده برای مسدودیت اکثر اکانتهای شمال غرب مربوط به مولتی محسوب شدن، نبود!


  شاداب باشید بدور از عقده!

  خدمتت عارض شم دکتر جان که تعریف بنده از عقده با شما زمین تا آسمون فرق داره.
  عقده از نظر من دوستان جنابعالی هستن که با این همه ادعا 100 کردن تو .com میان عکس لشگریانشون رو فتوشاپ می کنن تا بیشتر از واقعیت نشون بدن.  پ.ن: اسم اکانت سرور 9 ای که بازی کردی رو تلاوت کن ببینیم واقعا وجود داشتی یا تو فارم لیستمون بودی ;)
  ایام به کام

  درود


  از بلک هول در اومدیم بالاخره لول


  تلاش دوم :دی

  لطف کنین بگین با استناد به کدوم قانون تراوین به این نتیجه رسیدین؟البته قبل از شما هم دوستانتون بدون اطلاع از اتفاقات پیش اومده و بدون اطلاع از قوانین ،مثل شما قضاوتهای بی پایشونو ارائه دادن

  هانی همیشه سعی کن قبل اینکه مطلبی رو تو یک جمعی بیان کنی قبلش خوب در موردش تحقیق و تفکر کنی و بعد اون مطلب رو بیان کنی نه اینکه بدو بدو بیای ابراز وجود کنی بگی منم هستم!
  اگر ازتون کشید تشریف فرما بشید به صفحه قوانین بازی، اونجا می تونید تو بخش 1.1 تعریف مولتی اکانت رو ببینی ( عین حرفی که قبلا زدم)  تو بخش 7.3 هم می تونی ببینی که چجوری اون اکانت ها حذف شدن.
  کدوم سایده که میتونه همراشو بدون پوش منابع با کتیبه شارژ کنه و بچرخونه؟تنها توی سایدی میشه اینکارو انجام داد که همرهای واندرزن محدود به ۳-۴تا اکانت برترغارت سایدشون باشه، شما هم که پاااااااک و با غارت آبادیهای ته مپ( خداروشکر ناتارم اونجا نیست)، پس بازم ممکنه نتونین به موقع شارژ کنین


  اینجور که شما تفسیر میکنی کل بازی میشه انفرادی دیگه بازی گروهی نیست
  کدوم ساید همراش بدون پارکینگ بوده؟ کدوم ساید اکانتهای دفسازش خودشون تامین گندم نیروهاشونو به عهده داشته؟(مطمعنا سایدی که چیزی از بازی گروهی نمیدونه و نهایتا بازی ضعیفی رو ارائه میده)کل تراوینو بردین زیر سوال!!!

  اگر دقت کرده باشی گفتم با شرایط جدید تراوین ایران (کم شدن پلیر که نتیجش کم شدن فارم، دف سازی اکانت های نقره فروش، ساخت و ساز زیاد واحه ها و ناتارها) داشتن اکانت مولتی مهم شده ولی به شرط اینکه به عنوان ابزار جانبی ببینیش نه اینکه کل اکانتت با فر مولتی هات بچرخه.
  اول از همه بگم سبک بازی زئوس 7 سال قبل توسط بنده انجام شده (تو عکس امضام می تونی جزئیاتش رو ببینی)
  از اونجایی که مشخصه بی تجربه هستی می خوام بهت بازی
  بدون مولتی و گلد کم رو نشون بدم، برای همین اکانت خودم تو همین راند قبلی اسپید رو مثال میزنم.

  اکانت سرور قبل بنده که خودم تنهایی بازی می کردم روش، بدون مولتی و هزینه (4 تا پک 600 تایی گلد و 2 تا پک 100 تایی نقره) و یک مرتاض مشترک که بین سه تا اکانت همر داری که اونجا بودیم استفاده می شد، بالا اومد.
  حالا حتما برات سواله که چجوری با جنگ اموز همر رو شارژ می کردم. موقعی که جنگ اموز روی اکانت میومد بین 40 تا 50 میل سیو منبع اکانت بود + 15 میل تولید منابع تو اون 12 ساعتی که جنگ اموز دستم بود + 20 میل پوشی که با یک اکانت همردار دیگه انجام میدادیم برای هم به شکل ضربدری که راحت بجز جی اس بقیه چیزا تا 5 6 روز شارژ می شد. وضعیت انبارا هم به این شکل بود بود:  که خروجی اکانت هم با این شرایط به این شکل شد:

  پس می بینی با تک اکانت خیلی راحت می شه بازی کرد و همر کشید، فقط مساله ای که هست باید یکم انتظاراتت رو پایین بیاری.
  وحی نشده که بیای حتما 4 تا همر بکشی رو یک اکانت.
  اشتباه زئوس هم همینه که ده نفر میان رو سه تا اکانت ده دوازده تا همر می کشن، درحالی که می تونن تقسیم بشن روی اکانت های بیشتر با تعداد همر کمتر تا این مشکلات براشون پیش نیاد.
  بازی با تک اکانت رو زمانی یاد می گیری که تو سرور هایی که با کد دعوت می شه ثبت نام کرد بازی کرده باشی مثل Crew سرور (سرور تیم که کد ها به اعضای تیم تراوین تو هر کشوری داده می شه) و حتی گلد هم به شکل مساوی توسط ادمین کل به پلیر ها داده می شه.

  بعد چطور مدعی هستی که 1383 که تراوین اومد شما توش بودی؟
  اثبات: یک پست از سال 2006 یا 2005 برای من بیار تو این فروم


  هانی اون 2004 که اون پایین صفحه زده یا همون 1383 خودت، تاریخ شروع تراوین بوده اونور آب :دی که چند سال بعد فکر کنم سال 2008 سرور تست تو ایران ران شد.
  It was originally written and released in June 2004 by Gerhard Müller


  اینم تاریخ ریلیز شدن ورژن های بازی:

  S!GAR
  رو هم اگر نمیشناسید که اصلا ادعای قدمت نکنید با تاریخ ثبت نام 2009

  و اما در مورد تاریخ ثبت نام و فروم
  مطمئن نیستم ولی تقریبا می تونم بگم اولین ممبر فروم نیما باشه که تاریخ ممبر شدنش رو تو عکس می بینی (2009) که چند روز بعد از نیما هم آیدین و علی کیندر و ... ممبر شدن که بعد یک مدت فروم بسته می شه ( اگر اینقدر قدیمی باشی باید یادت باشه که نامه های داخل بازی و پروفایل ها هم بسته بود یک مدت به خاطر شرایط اون دوره و دوباره سال 2010 باز می شه.


  پ.ن:میثم با این تازه کارا کل ننداز :))
  ایام به کام

  درود


  تنها تفاوتی که فرار دسته جمعی زئوس بخاطر ترس از قدرت جنوب شرق در سرور داشت این بود که جنوب شرق که از اول سرور هم مشخص بود برنده این سرور هست رو سریعتر به چیزی که این سرور رو براش استارت زدن می رسونه.
  اون دوستانی که هنوز حدف نکردن هم سریع تر اقدام کنن تا چغندر کاشته نشده جای اکانتشون.


  و اما این پست رو دیدم دلم نیومد جوابش رو ندم، در اخر پست هم یک بررسی آماری از وضعیت جنوب شرق مثل کتیبه ها و سایر پارامتر ها میزارم.


  بیانیه رسمی تیم زئوس................


  هادی جان خیلی افتخار می کنم بهت، پیشرفت زیادی داشتی، ویرایش شد الان میاد بیانیه میده اون هم با فونت رنگی!


  تیمی که هیچ ساید در خودش نمیدید که تکی جلوش بیسته و همیششه به فکر متا یا دو به یک یا سه به یک بود تیم زئوس تنها تیمی بود که در سروهای ایران توانست در مقابل متای 3به1 واندر100 کنه و هر سه واندر رو صفر کنه


  تا جایی که یادم میاد سرور قبل شما داشتین 2 به 1 جنوب شرق رو میزدین و کلی هم افتخار می کردین به کارتون. یادت رفته؟


  تیم زئوس به نشانه اعتراض به نحوه برخورد جناب سو رنا سرور های ایران را ترک و دیگه پلی نمیدیه

  اکانت های که از زئوس حذف شد همه پلیر داشت و بای چندین پک گلد خورده بود تبم مدریتی تراوین اران به پپلیر های ما هیچ مدرک قانه کندی نداد مبنا بر حذف اکانت در هر صورت گذاشت


  میدونی مشکل خودت و تیمت چیه هادی؟
  مولتی بازی خیلی خوب و کارآمد و مهمه با توجه به وضعیت سرور های ایران بعد فیلتر ولی چیزی که مهمه اینه که مولتی رو به عنوان یک ابزار جانبی برای موفقیت ببینی نه اینکه کل برنامه تیم رو بر اساس مولتی ها تنظیم کنی!
  گلد بخری یا نخری در هر صورت این اکانت ها ساپورت (مولتی) یک اکانت دیگه محسوب می شن و هرلحظه ممکنه بن یا حذف شن.
  یک اکانت صرفا بخاطر گلد و آی پی مولتی محسوب نمی شه بلکه فاکتور های دیگه ای هم این وسط دخیل هست مثل سو استفاده یک اکانت از یک اکانت دیگه (پوش منبع، رید، پارک و ...)
  به هر حال توصیه مهمی که براتون دارم اینه که اگر سرور دیگه ای خواستید بازی کنید کل برنامه تیمتون رو بر اساس مولتی ها نچینید که بعدا اگر گیر افتادید مجبور نشید دوباره از اون سرور هم فرار کنید.


  کتیبه های جنوب شرق:


  منحصر(5):
  رازهای معماری
  چکمه
  جنگ اموز
  مرتاض
  احمق


  کوچیک:
  چکمه (4)
  مرتاض (3)
  جنگ اموز (2)
  احمق (3)
  چشم (3)


  بزرگ:
  جنگ اموز (4)
  چکمه (3)
  مرتاض (2)
  چشم (1)  تاپ تن غارت:
  جنوب شرق (6)
  شمال شرق (2)
  نفر شمال غرب (2)


  پاپ 50 نفر اول:
  جنوب شرق (31)
  شمال شرق (11)
  شمال غرب (6)
  جنوب غرب (2)

  سلام و خسته نباشید خدمت همه ی سروران عزیز حاضر در سرور چه شرقی چه غربی
  تبریک بابت 100 شدن واندرمون با کمک دوستان ش ش که ثابت کردن هنوز هم هستن کسایی که بشه روی حرفشون حساب کرد بر خلاف دوستان غربی.


  اول سرور بود که یک بنده خدایی لینک ثبت نام داد به ما تا 50 تا گلد بزنه به جیب :دی منم که بعد 5 سال دوری می خواستم ببینم تراوین چه شکلی شده ثبت نام کردم تا چند روزی خودم رو به چالش بکشونم که مشغول همین چاله بودیم که دیدیم دوستان قدیمی سرور9 هم بازی می کنن با درخواست دوستان از چاله رفتیم تو چاه ||


  به این شکل شد که اکانت کینگ توتن بدون هیچ گونه ساپورتی ( پلیر و دف ساز و پوشر ) سرور رو استارت زد! فقط خودم بودم و خودم :دی
  جا داره تشکر کنم از بست فرند تراوینیم صابر :دی و همچنین فرامرز و حفیظ که در نیمه های راه با در خواست من زحمت دف سازی اکانت رو با سه اکانتی که داشتن تقبل کردن.
  و همچنین تشکر ویژه از احمد و حسین کینگ بالای عزیز که با کمک های مادی و معنوی که برای اکانت داشتن نزاشتن اکانت خواب بره بخاطر عدم حضور دو سه هفته ای بنده در سرور بعد کتیبه ها.
  تشکر از سایر دوستان عزیزم از تیم س9: ممد کینگ بالا، حسین کینگ، مجید هکتور، امیر سیلور، هاشم دراخه، ممد ترانتولا، فرید لوسی
  تبریک و تشکر از زحمت کش های قدیمی ج ش که با زحمت ها و رشادت هایی که انجام دادن به نوعی بازی رو درآوردن :دی
  هادی عزیز( این بنده خدا دو روز اخر از ترس اینکه بچه ها واندر رو نفروشن نخوابید:))))))) )
  هانی عزیز ( اکانت خودش رو از زمان واندرها ول کرد تا چرخ واندر بچرخه )
  رسول جان ( خداییش بدون این بشر واندر به لول 100 که هیچی به 50 هم نمی رسید :دی )
  مهرداد عزیز ( تبریک بابت همر) و آقا کاظم ( که با تیکه کلامی که میگفت هیچی نشده خیلی رو مخ ما بود:)) ) زحمت های زیادی تو دفاع، اتک و همچنین هلدری واندر کشیدن.
  میثم و علیرضا متخصص های فروش کتیبه چشمان ( از اخرم شماره کارت ما رو نگرفتن درصد منو بدن :دی )
  حسین تبر که خیلی رو واندر زحمت کشید و همچنین رضا انزلی عزیز که نتونست به خاطر مسائل شخصی ادامه بده سرور رو.
  و همچنین سایر دوستان زحمت کش ج ش که اگه اسمشون اورده نشد بخاطر کند ذهنی بندست.


  جا داره یادی بکنم از مرحوم نیما رونجر عزیز که تو همه ی زمینه ها از بازی گرفته تا اخلاق و مردانگی افتخار شاگردیش رو داشتم :(


  متاسفانه سرور بسته شد عکس با شورت ورزشی نتونستیم بگیریم :دی
  اخرین عکس موجود از اکانت مال چهار پنچ روز قبل فکر کنم  در آخر هم خدمت اون دسته از دوستانی که تیمشون رو گنده ی تراوین میدونن عرض کنم که اگر روزی با تیم کامل ( آیدین و ... ) وارد سروری بشیم، به کتیبه ها نرسیده فراری میشید از اون سرور.
  برید خدا رو شکر کنید که همه تو ترک هستیم ;)


  پ.ن: آقایون هلدر هرکدومتون نوک واندر رو غیب کرده بیاد پسش بده لطفا! :دی با تشکر  ایام به کام

  درود

  چکمه کوچک  چکمه بزرگ  و اما در مورد واندر شمال شرق
  چند روز پیش تو این پست کامل در مورد خصوصیات اخلاقی و قول و قرارهای توتال های غربی ( آرش و کارو ) هشدار دادم.


  توتال زئوس وقتی دید که اوضاغ خرابه و بدون اون سه تا اکانت کاری نمی تونن بکنن تو تیم اسپیک ش ش لنگر انداخته بود تا بازی رو سه به یک کنه، هر روزم قول میداد که ما واندر شما رو نمیزنیم تا شما 100 کنین(فقط کافیه سابقه این فرد رو تو قول هایی که از اول سرور داده و زیرش زده بررسی کنی تا بفهمی این قولشم مث قول های دیگشه، کلا این فرد و تیمش عادت دارن به کثیف بازی کردن و دروغ گفتن و زیر و روکشی) بعد یک مدت که ش ش جوابی نمیده مجدد توتال زئوس میاد بازهم به شکل زرگری خداحافظی می کنه از سرور و به ش ش تبریک می گه بابت 100 شدن واندرش که بازم با توجه به عادت این فرد باید بفهمی جریان از چه قراره.


  به هر حال از کسی که بخاطر یک جنگ اموز شرافت و حرفش رو زمین میزنه انتظار چیز دیگه ای نباید داشت.
  دمه بچه های خودمون گرم که از اول سرور هر حرفی زدن پای حرفشون موندن.  پ.ن1: جوجه جان در حد و اندازه ی آیدین و شهاب و ممز و فریار و ممد موکسی و ... نیستی که بیای در موردشون اینجا حتی حرف بزنی، اون زمان که آیدین تو هر پلنش 70 تا همر بلند میکرد شما داشتی به کسایی که فارمشون بودی نامه فدایت شوم میزدی تا نزننت.
  پ.ن2: بهنام؟ :D
  پ.ن3: سنگ پای قزوین؟

  خوب چند روزی هست یکی از پرندگان فروم روی لوپ قرار گرفته و از هول و ترسش به شکل مداوم با یک سری کلمات جمله میسازه!

  یاد اون تبلیغ مدرسان شریف افتادم، چیکار می کنی؟ کپ و اسپان میزنم، کجا میری؟ کپ و اسپان بزنم، خواب چی می بینی؟ کپ و اسپان زده شده ...
  اسم خودش رو هم به اشتباه گذاشته عقاب، جوجو جان شما مرغ عشقی نه عقاب ;)

  بهنام جان لطفا این جوجه فروم نویساتون رو از تو فروم جمع کن و خودت بیا کار رو دست بگیر:دی

  از اونور بارها اسپان ها و کپ ها خورده واندر زن پریده خفت شذن

  سایدی که خفت شده کپش خورده اسپانش خورده واندر زنش صفر شده اونم به مقدار فراوان

  آخه شمال غرب و جنوب غرب بلایی نبوده که سرتون نیاورده باشه از کپ و انبار و اسپان زدن و خفت کردن و واندر صفر کردن

  بار ها و بار ها خفت شدن یا کراپای کپ و انبارای بزرگ اکانتا و اسپاناشون خورد(ما به این سبک میگیم شخم زنی)
  و بارها دیوار شدن روی غرب

  بار ها و بار ها خفت شدن یا کراپای کپ و انبارای بزرگ اکانتا و اسپاناشون خورد(ما به این سبک میگیم شخم زنی)
  و بارها دیوار شدن روی غر

  همه كار كرديم از كتيبه زدن تا اسپان و كپ دستروي كردن تا انبار و كراپ زدن خفت و حتي همر واندر زن پروندن

  سايدي كه كپاشون بخوره اسپاناشون بخوره خفت بشن واندرزناشون صفر بشه

  کپ ها اسپان ها واندرزن ها اینا که میخوردن


  و اما میرسیم به این سه میلیون دفاعی که کشتین :thumbsup:
  یا ریاضیتون ضعیفه یا کلا شوتید!
  میان ترم رو که رد شدین، یک جلسه تقویتی براتون تجویز می کنم اینجا تا حداقل پایان ترم رو قبول شید.

  پ.ن » واکینگ نوب عزیز یه چیزی هست اسمش امتیاز هجومیه که جمع ببندی میفهمی چقدر حدودا (99درصد دقیق) کشته شده

  هاذی جان شما لیدری زشته این سوتیا مثلا تحلیل ریاضی هم میدی فکر کن قبلش
  صفحه تاپ تن مدافعین و آمار مدافعین سرور صفحه اول یه اسکرین بذار قبل و بعد از اتک ها اون مقداری که ناتار این لا زده روتون زده که میدونیم چنده اگه این لا به لا خورده کم کن میشه یه چیزی حدود 3 ملیون و 100 کی دف مردن عزیزم

  اولا هاذی نه و هادی:دی
  دوما این عکس 5 ثانیه قبل لند اتک:
  اینم ریپورت کامل اتک ها:

  برگرداننده - گزارش های نبرد تراویان  گندم خور دفاعی حدود سه میلیون هفتصد ک

  دفاعی که کیل شد دو میلیون و 50 ک


  اینو هم بگم اکانت کینگ بالا دورترین همر ج ش نسبت به مرکز بود برای همین خیلی از دفاع ها بهش نرسید، مثلا فقط نیم میلیون دفاع شخصی خودم با وجود اینکه بهش نزدیک بودم نرسید بهش.
  اگر جاهای دیگه رو میزدید مثلا اکانت من یا دراگون دفاع بجای 4 میلیون میشد 8 میلیون یا مثلا اگر اکانت دکتر کینگ رو میزدید میرفت بالای 10 میلیون.


  اگه ممکن هست برای اونهایی که زیاد تو بازی نیستن و در جریان کامل اتفاق های سرور نیستن ، یه خلاصه ای از وضعیت سرور برامون بگین (البته بدون تیکه انداختن.نصف بیشتر پست ها اینطوریه)
  ممنون میشم


  خلاصه اینکه تیم زئوس که سرور قبل تو ش غ بود این سرور کوچ می کنه ج غ و اول سرور با ش غ جنگ زرگری داخل فروم راه میندازه، در همین حین ش غ به ش ش و ج ش پیشنهاد سه به یک زدن زئوس رو میده که مورد قبول قرار نمی گیره و همزمان به خاطر قدرت بالای ج ش و تاثیر زیاد تو معادلات سرور، توتال زئوس پیشنهاد متا و واندر مشترک به ج ش میده و هدف خودشون رو تو سرور زدن ش غ و نبردنشون بیان می کنه و حتی به اون مرحله میرسه که می گه شما نمی خواد تو جنگ هم شرکت کنید ما خودمون میزنیم که بازم با درایت تیم لیدری ج ش که شناخت خوبی نسبت به این افراد داشتند پیشنهاد مجدد رد می شه، این اتفاقات مال قبل کتیبه ها بود.
  زمان کتیبه ها هم لیدراهای دو ساید ج ش و ش ش و توتال زئوس قرار میزارن که کتیبه از تو ساید دیگه نزنن که طبق معمول بازهم توتال زئوس زد زیر حرفش و با خرید اکانت داخل ج ش دو تا چکمه کوچیک ج ش و یکی دو تا کتیبه از ش ش زد و کلا منکر حرفی که زده بود شد که سر همین جریان جنگ بین ج ش و ج غ شروع می شه و در همین حین توتال زئوس که می بینه تنهایی حریف ج ش نمی شه جنگ زرگری با ش غ رو تمومش می کنه و متا میشن باهم (جالبه تا چند روز قبلش هدفش زدن و نبردن ش غ بود لول)، این رو هم بگم که لیدرای ش غ تو همین مدت دائم تو تیم اسپیک ج ش بودن و خواهش می کردن جنگ اموز کوچیک بهشون بدیم تا ج غ رو بزنن وگرنه حذف می کنن میرن! همین آقای؟ خوش عادت کارو که الان تو فروم شاخ بازی درمیاره یادش رفته تا دیروز التماس می کرد بهش جنگ اموز بدیم.
  بازهم ج ش روی حرفش موند و جنگ اموز رو داد ولی آقایون کلی عادت ش غ زدن زیر حرفشون بعد گرفتن جنگ اموز و رفتن با دشمن خونیشون متا بستن بجای زدنشون و دادن چکمه ای که توافق شده بود!
  نیم کیلو باش ولی مرد باش پای حرفت بمون عادت جان ;)


  خوب طبیعی بود اول جنگ بدلیل نا هماهنگی و اماده نبودن ج ش برای جنگ و در طرف مقابل امادگی جنگی زئوس و داشتن چکمه های ج ش ساید ما کمی ضعیف عمل کنه و دو سه تا همر هم این وسط صفر شد از ما ، بعد یک مدت که ج ش امادگی جنگی خودش رو بدست اورد و شروع به دیوار کردن زئوس کرد حملاتشون کمتر و کمتر شد تا اینکه سه تا اکانت اصلیشون و مولتی های این سه اکانت به خاطر استفاده از باگ گلد یا همون گلد نامحدود بن شدن و دوباره توتال زئوس وقتی دید که اوضاغ خرابه و بدون اون سه تا اکانت کاری نمی تونن بکنن تو تیم اسپیک ش ش لنگر انداخته بود تا بازی رو سه به یک کنه، هر روزم قول میداد که ما واندر شما رو نمیزنیم تا شما 100 کنین(فقط کافیه سابقه این فرد رو تو قول هایی که از اول سرور داده و زیرش زده بررسی کنی تا بفهمی این قولشم مث قول های دیگشه، کلا این فرد و تیمش عادت دارن به کثیف بازی کردن و دروغ گفتن و زیر و روکشی) بعد یک مدت که ش ش جوابی نمیده مجدد توتال زئوس میاد بازهم به شکل زرگری خداحافظی می کنه از سرور و به ش ش تبریک می گه بابت 100 شدن واندرش که بازم با توجه به عادت این فرد باید بفهمی جریان از چه قراره.


  این دو تا رو هم میزارم اینجا شاد شید یکم :thumbsup::thumbsup:


  جوجو جان رفیقات چنان گندی بالا اوردن که تا چند تا سرور دیگه هم نمی شه جمعش کرد.

  راستی راهکار من چون آلمانم راهکار دست منه دو روز دیگه بیشتر با بن شدن و از بن در آمدن و عقاب آشنا میشی

  از اتاق فرمان ميگن برو ٣٢ هزار تومن و واريز كن گويا ٣٢ مليون رسيده به ٣٢ هزار تومن


  پ.ن 2: چرا انقدر زیاد اسم این ساید ها رو بالا نوشتم :دی
  پ.ن 3: الان باز یکی از جوجو های فروم میاد در مورد کپ و اسپان های پریده ج ش پست میزاره :thumbsup:
  ایام به کام

  آخرین پست رو هم میزارم،
  تا چند روز دیگه هم حوصله ندارم بیام، هر موقع این کفتون توی پست گذاشتن من زیاد شد بگید تا بیام دوباره ;)
  توی 5 تا از همرایی که زده شد دائم جنگ اموز رفته، احمق رو هم اصلا حساب نمی کنم حسش نیست، با اون بیشتر می شه!


  جنگ اموز اول:  جنگ اموز دوم:
  همر aVe پنج روز جنگ اموز
  همر H.a.d.e.S چهار روز جنگ اموز
  همر NINA سه روز جنگ اموز
  همر Tak Knight دو روز جنگ اموز
  دامبول Robo یک روز جنگ اموز


  چند تا سوال مطرح می شه اینجا:
  به همر جنگی جنگ اموز میدید اینقدر؟
  سایز همرای جنگ اموز رفتتون اینه؟ اگر بقیه هم (به جز اون سه تا اکانتی که مچشون رو هنگام دزدی گرفتن) همین باشن که کلا در موردتون اشتباه میکردم!


  این وضعیت جنگ اموز کوچیکاتون بود، جنگ اموز یونیک که کلا رو دو اکانت رفته از اول سرور، هر دو اکانت بن هستن، مرتاض یونیک بن، چکمه ها بن، چشم عقاب ها بن ....
  مثل اینکه شما هم مثل ما بلد نیستید از کتیبه هاتون استفاده کنید :)

  پ.ن: جیگیلی جیگیلی جیگیلی جیگیلی، دامبولی تو بین همرا چی می گی (Robo)
  پ.ن: اون عزیزی که در مورد فرق همر و انویل نوشته بود بله همه جای دنیا آنویل حساب می شه ولی تو ساید دف ساز ش غ اینا رو بهش می گن همر ;)
  پ.ن: اونی که می گه سه میلیون دف زده، هنوز نمی دونی چقدر دف اونجا بوده و چقدر کشتی چون گزارش نگرفتی اختر جان.
  پ.ن: جای شما باشم میرم 32 میلیون رو میدم همین الان.

  WW کینگ بالا و دوستان تقدیم می کنند ;)  دف سازای ش غ تا دیدن دفاع داره میره جای دیگه ای فکر کردن خبریه دفاع نیست بیایم چکمه یونیک رو ببریم ولی .... چکمه یونیک بدرد همر محافظ نمی خوره داداچ! :P

  پ.ن1: 100% می خواستید دفاع 10 میلیونی ج ش (عوقاب؟) رو بکشید.
  پ:ن2: بهنام جان مرسی از آماری که دادی! ;)
  پ.ن3: آقا ما دفاع نداریم بازم ما رو بزنید.
  پ.ن4: نبینم به سبک نوبای تری دات تارگتاتون رو از تو فروم انتخاب کنید.
  پ.ن5: از این بعد پیشنهاد می کنم فیدر بزنید مثل پلنای ممل وگنس، البته قول نمی دم اونجا هم دفاع نشید لول
  پ.ن6: تشکر از لرد هادی و حاج؟:دی احمد بابت جابجایی چشم ها.
  پ.ن7: با زئوس باش تو دیوار باش!

  # پاک باشیم


  درود و خسته نباشید خدمت تمام عزیزانی که تا به اینجای سرور زحمت کشیدن و زحمت خودشون رو برداشت کردن و نه اونهایی که به روش های دیگه خواستن در هر صورت این برداشت رو انجام بدن.


  پیشاپیش از مدیریت محترم عذرخواهی می کنم بابت ریپلای کردن پست خلاف قوانین


  لازمه که حرفهایی زده بشه
  و اگر حذف بشه قطعا نشانه ترس و خالی بودن دست مدعیان دزدی هست


  هانی پستت خلاف قوانین! قانون که می دونی یعنی چی احتمالا؟ نه؟
  هر جایی قوانین خودش رو داره و موقعی که تو اون محیط قرار گرفتی باید به قوانین اونجا احترام بزاری.
  نمی شه چراغ قرمز یک خیابونی رو رد کنی بگی اگر منو جریمه کردن با من مشکل دارن.
  حذف شدن پستت یعنی اجرای قانون و حذف نشدن پستت لطف مدیریت بخاطر شرایط خاص به وجود اومدست نه ترس.


  دقیقا الگوریتم بن کردنتون رو میشه توضیح بدین ؟ ما توی NW اکانت داشتیم که تا همین لحظه گلد نخریده بعد شما بن کردین
  اکانتی داشتیم که کلا 2-3 تا پک و کاملا قانونی خریده و معادل ارزش همون پک رو هم واریز کرده


  موقعی که این حجم زیاد اکانت بن می شه مشخصا اشتباه هم داخلش هست و مطمئنا با بررسی بیشتر اونایی که مشکلی نداشتن باز میشن همونجور که خیلی از دوستاتون تا الان باز شده اکانتشون.


  اگر تا آخر امشب تمام اکانتها از بن در اومدن که هیچی ، ما تهمت هایی که بهمون زده شده رو نادیده میگیریم (فقط بخاطر وقت و هزینه ای که گذاشتیم و برای دوستانمون) در غیر اینصورت بدونید حداقل 2 ساید NW , SW به طور کامل اکانتهایی رو که بن نشدن حذف خواهند کرد و شما میتونین تا زمانی که تراوین ایران با دستور قضایی مسدود نشده هرجوری که میتونین سرور ها رو پر کنین و درآمد زایی کنین


  شوگر جان چند سالته شما؟ با توجه به این حرفت باید سنت کم باش چون اینجور تهدیدا رو معمولا بچه های خردسال انجام میدن جلوی پدر و مادرشون موقعی که اون کاری رو که می خوان انجام نمی دن پدر و مادر.
  تهدید نکن! اگرم راه نندازاین وسط! اینجا رو با خونتون اشتباه نگیر.
  عصبانیتت رو برای اینکه بابات برات عروسک نگرفته موقعی که تو بازار بودین اینجا خالی نکن!
  برو همون بابات رو تهدید کن.


  الان فکر می کنی اونقدر مهم هستین که با این حرفت از اینجا تا المان گرفته همه دنبال این افتادن که شما حذف نکنید؟
  نه عزیزم اونقدرا که فکر می کنین مهم نیستین، ضمن اینکه فکر نمی کنم یک عده که زندگی ای خارج این بازی ندارن و تمام زندگیشون به این بازی وابستست به همین راحتی ول کنن برن
  ;)


  کلامی با هم بازی های عزیز : میدونید برای آزاد کردن یکی از اکانتهای ما چه مبلغی درخواست شده؟ (باج)
  32,000,000 میلیون تومان


  باج؟
  شما که از اول سرور تا الان در حال باج دادن به هم هستید اینم روش دیگه مشکل چیه؟
  در مورد اون دوستی که این مبلغ رو ازش خواستن که فکر کنم همه میدونیم منظور کدوم اکانت هست باید بگم که هرکس خربزه می خوره پای لرزش هم باید بشینه.
  اون زمان که شبانه روزی اثر می خرید باید فکر اینجاشم میکرد؟ نه؟
  امیدوارم که اشتباه شده باشه و دوستانی که بن شدند ضمن باز شدن اکانت و جبران خسارت توسط شرکت به بازی برگردن، در غیر اینصورت افرادی که از این باگ به این گسترگی استفاده کردند به شدید ترین شکل ممکن از حذف اکانت گرفته تا تعقیب قضایی مجازات بشن.


  پ.ن: اون پروفسور نامی که رو اون اکانت هست پروفسورای هک از ام آی تی آمریکا داره؟ لول :))))  ایام به کام

  خوب دیگه دیشب به اندازه کافی با بهنام خندیدیم :)) :thumbsup:
  لازم به ذکره به دوستانی که دیشب اینجا اومدن تیکه پروندن بگم زرشک ً!

  هی نمی خوام پست بزارم ولی نمیزارید ها! باز میایم با صابر مثل اون سری قهر می کنین چند روز از فروم میرین پیش ننه باباهاتون ها ;)
  در همین حین که بهنام جان بجای اینکه حواسش به کتیبه های سایدش باشه در حال مزه ریختن توی فروم با شما بود ش غ تنها چشمان عقابی که داشت با یک پلن بورکینافاسویی ( روسیه، نروژ؟ بام؟شیب؟پلن؟ ) از دست داد
  :)


  پ.ن1: قدیمی نیستیم ولی قدیمی ها رو دوست داریم!
  پ.ن2: اکانت صابر؟:))))

  عزیزم وقتی داشتید 2 تا حرکت میخوردید اکانتتون رو حذف بود الانم واگذار شده به ساید، همین 2 تا دیوار شدن بدو اومدید؟ ( پس پروفایل رو چنج بدید بی زحمت )


  آدم یوگی و جفرررر باشه اما از ترس فرار نکنه :دی یادته که نوشته بودی نمیشه با این وضع ادامه داد و ساعتی دیگر حذف میشود
  الانم که دادی به رفقات:دی

  دقیقا کجا نوشته بودم نمی شه با این وضع ادامه داد شوگر؟ مشخصه زبان خارجه رو با تقلب پاس کردی دانشگاه :))
  بله یک تنه داشتم بازی می کردم زده شدم از تراوین، رفت رو حذف، رو حذفم بود داشتم پسورد رو میدادم دوستان تا اینکه یهو دیدم اتک های ژیلوس اینا لانچ شد رو اکانت در حال حذف. خلاصه همه بیکار نیستن مثل ژیلوس اینا که همون دو ساعتی هم که می خوابن؟ خواب تراوین ببینن.


  اینقدرم که تو اتک دادن اینا حرفه ای هستن که همون اول می فهمی چی به چیه جریان.
  لازم به عوض کردن پروفایل هم نیست چون هنوزم نیستم فقط شبا ساعت سه و چهار صبح با بچه ها دور هم جمع می شیم دف جابجا می کنیم تا هزاران همر ژیلوس اینا رو کمترش کنیم.
  هنوز 996 تا دیگش مونده کلی کار داریم :)))

  اینو از چرخش جنگ اموزتون میگما اخه تو 6 7 روز اخیر کلا جابجا شده به خاطر 2 تا حرکت این همه جابجا کردید؟
  سرور به واندر رسید ، اگه همین 1 دونه هم نتونید استفاده کنید که هیچ ، دف که ندارید ... واندرزنم ندارید ، واویلااااا میشه


  الان عکس از تو خزانت گذاشتی که بگی ببینین من خزانه دارم پس دف ساز نیستم؟!
  نگران جنگ اموز هم نباش همرای اینجا بدون جنگ اموز هم هر کدوم حجمش چندین برابر همرای شماست! آخ ببخشید اشتباه گفتم انویلاتون منظورم بود لول


  پ.ن: شما از اولشم سیاستتون تو دیوار بود ، یاد سرور 9 بخیر ، 350 روز واستادید تو سرور نرمال 100 کنید اخرم یکی دیگه 100 کرد! اونم زورتون نرسید وگرنه نمیزاشتید 100 کنه


  اینو برو به اونایی بگو که اون کار رو کردن، نه کسی که همر رکورد خودش رو زد ناقص کرد بخاطر شما تا اون اتفاق نیفته.

  خدا منو نکشه که این کلمه مستعمره رو وارد تراوین کردم

  all the thanks wrote:

  من نمیفهمم هرچیزی میگی یکی میاد میگه من این واژه رو اختراع کردم


  بابا اصن تو خود فرهنگستانی :)))


  بهنام جان کی به این نتیجه رسیدی که تو تراوین انقدر تاثیر گذار شدی که بخوای چیزی رو وارد یا خارج کنی از اون؟


  چرا پلن مشترک نمیزنی؟ :ی بجای ادعا پلن مشترک بزن عزیزم دقیقا مث جنوب غرب با چند تا همر نه اینکه یک یا 2تا همر بدین مثلا خام بکنین جنوب غرب رو یا شدین دف ساپورت؟ البته بعید میدونم :ی نکنه خبرایی هست اونورا؟:ی


  اینا پلن مشترکشون دف ساپورت شدن و گلد ساپورت شدن و باج دادن به دوستاشون تو اتحاد ژیلوس هست غرب صابر جان.
  یک بنده خدای عادت داری بود می گفت بیاین بهتون یاد بدم چجوری یک میلیون دف شخصی داشته بشین منظورش باج گرفتن از دوستاش بود!

  یه راهنمایی به جنوب شرق میکنم : به نظر من دفاع کردن اصلا گزینه خوبی واسه ادامه جنگ نیست


  بهنام جان شما که کل سایدت ( یوگی و دوستان ) دف ساز و گلد ساپورت ژیلوسن دیگه چرا این حرف رو میزنی؟
  منم یک راهنمایی برات دارم : بجای اینکه وقتت رو تو فروم هدر بدی برو سریع دف بساز بفرست برای دوستات یک پک گلد هم سر راه بگیر براشون تا متا رو بهم نزدن ;)
  بهنام بددددوووو..

  بهنام جان یک نامه بزن به اکانت دلمون برات تنگ شده بعد سرور 9 خبری ازت نداشتیم.


  من موندم چرا هیچکس نمیاد به من پیشنهاد بده اخه


  میثم اگر کسی بهت پیشنهاد نداد چجوری چشم عقاب رو فروختی پس؟:))))

  درود


  مگه نگفتم با دوستام کاری نداشته باشین؟
  الان امشب بدون کاتا چجوری می خوای پلن بزنی هانی؟
  یادم بندازین آموزش اتک دادن سیم سکند رو هم یک روز بزارم اینجا، دوستان انقدر با بات اتک دادن یادشون رفته مثل اینکه!


  پدر جان چرا جوش میاری؟ برای سن و سالت خوب نیست ها سکته میزنی میفتی رو دستمون!
  می گن دم مرگ آدم کل زندگیش رو تو یک ثانیه می بینه، ورژن ایشون فرق داره ارزوهای تراوینیش رو می بینه!
  بیا یک لیوان آب خنک نوش جون کن دمای کلت بیاد پایین، مدیونی اگه یک بار دیگه بخاطر من جوش بیاری ها ;)  واندر زن بنده خدا رو كوبيدين بعد هم رفته رو خذف تقصير ماست؟ من معذرت ميخوام حق با شماست خيلي فشار رو ماست لامصب:))))))


  یک اقایی بود ملقب به آقای هزار همر صفحات قبل.
  اقای هزار همر چرا بجای کوبیدن چند تا از این هزارتا همرت می خواستی اینقدر خرج کنی عزیزم؟
  2/5 میلیون؟ چکمه منحصر؟ چرا قیمتا رو انقدر بالا میبرین شما که اینقدر همر دارین؟ میومدین پیش خودم با آف 50% بهتون میدادمش.
  اره عزیزم فشار انقدر زیاد شده که دارین دستاتون رو برای بار هزارم تو جیب های مبارک می کنین.

  قلک شکستین یا ددیتون بهتون پول تو جیبی داده؟

  باز آقای عادت اومد کپ بزنه رفت تو دیوار که:))
  کار به جایی رسیده که تو تارگتی که باهاتون 3 ساعت فاصله داره هم دیوار میشین؟؟
  آقایی که علاقه ی زیادی به عادت داری مطمئنی عکس خودت رو گذاشتی رو پروفایلت؟


  چسبوندن چیست؟
  یعنی اینکه یک کسی که تو هیچ سروری نه خودش نه سایدش رو هیچ کسی حساب نمی کرده (رابو؟رایو؟ریو؟) و الانم نمی کنن شروع می کنه به تعریف و تمجید از یک تیم دیگه که شاید بازیش دادن این رو هم به عنوان لیدر یک از این اتحادایی که با وی پی اس بالا میارن.


  پ.ن: از حماسه های دیگر اقای عادت:  درود

  در ابتدا یک یادی کنیم از شهدای این روزاهای جنگ  این بنده خدا هم فکر کرد خبریه اومد خودش را قاطی بزرگان کنه:))))
  آخه ژیان رو چه به این حرفا هانی:)))

  در مورد صفر شدن نان کپ اکانت Nish هم که با لینک سبز صفر شد


  در مورد چی؟ نان کپ؟ نیش؟ شیب؟ بام؟
  کدوم یکی از اسطوره های زئوس تشخیص داده این اکانت نان کپ داره؟
  این بنده خدا هنوز واحه سوم کپش رو نتونسته بگیره؟ نان کپ؟:))))
  منبع نداره عمارت قهرمان 20 کنه! میفهمی؟ نداررررره اقا ندارررره  آناليزور كه همه فيكا رو ريل تشخيص ميده ميگه جا به جا كنين
  من يه پيشنهاد بدم براي تغيير روحيه بچه هاتون؟ ما اصلاً فيك نزنيم همه بكوبيم يه جا شما هم همه دفاعي كه قرض گرفتين از دوستانتون بذازين جلوش ما با مخ بريم تو ديوار .
  مثل جنوب غرب هزاران همر جنگي در ابعاد خوشكل ندارين دست و دل پلنر نميره پلن سنگين بزنه


  از این دیوارا زیاده یک نگاه به جاسوسی هات بنداز لانچ کن بجای حرف زدن تو فروم!
  اگر می ترسی اون جور جاها بری بیا پیش خودم قول می دم از دوستامون کمک نگیرم ;)


  هزاران همر جنگی در ابعاد خوشکل؟ نقره فروشا رو هم حساب کردی ناقلا؟


  هزارتا همرتون اینجا نهفته شده نکنه؟


  ابعاد خوشکل منظورت اینه؟ دمپایی ابری هاتون تبدیل شده به صندل تابستونی ها:)))


  اگه راستشو بخواید دیگه خسته شدیم از اینکه همش لینک بزاریم اونم سبز


  لینک سبز؟ شیب؟ بام؟
  مطمئنی لینکاتون زرد و قرمز نیست؟
  چکمه هاتون رو ببرین رو همر سومتون منتظریم ها!


  پ.ن1: اگه می شه پلنرهای محترم دو ساید لطف کنن توضیح بدن کپ زدن تو این مقطع از سرور جریانش چیه؟

  پ.ن2:اقا ما که رو حذف بودیم چرا ما رو زدین که مجبور شیم برگردیم؟


  پ.ن3:این اصطبل ما هم تلسم شده مثل اینکه هی میترکه:))))

  اقایون اتکر خداییش از پس مخارج اپ کردن اصطبل برنمیام لطفا بعد اینکه میزنین منبع سه ایکس به همون جای همیشگی بفرستین:)
  مهدی جان با شمام ها :))


  خبر آمد خبری در راه است  می گن ساید مقتدر و شاخ و خفن و دوباره خیلی شاخ و خفنن و مقتدر جنوب غرب انبار بزرگ نداره؟ راست می گن؟
  دوستان جنوب غرب یک وقت نپوسید تو صف گرفتن انبار:)))


  مهدی جان گرزی برای حملست نه دفاع برادر من اگه دوستان بازی خفنت تو جنوب غرب بهت یاد ندادن برو قسمتی که تراوین برای آماتورها طراحی کرده تا شاید بازم می گم شاید یکم یاد بگیری.


  بیا چون پسر خوبی هستی آدرسشم بهت می دم گم و گور نشی یک وقت:


  برو قسمت راهنمای بازی>>>> سوالات متداول>>>>جستجو>>>>لشگریان>>>>نژاد توتن>>>گرزی


  پ.ن: می گن یک کودک به اسم هادی لئو یا همون سیستم قدیم تو فروم گم شده؟؟