Posts by ArminCarapetian

  یه مسئله ای توی فروم راه افتاده حالا که نزدیک پایان سرور هست و نتیجه به احتمال خیلی خیلی زیاد با برد شمال به پایان میرسه ( مگه اینکه معجزه ای بشه ! یا مثلا توی عروسی شاه دوماد زئوس یهو آمریکا حمله کنه ناکام بمونه شاه دومادمون ! ) دوستان جنوبی میان مینویسن که سرور از اول بالانس نبود !

  توی این سرور به جرات میشه گفت که هیچ اتفاق پشت پرده ای از جانب شمال اتفاق نیوفتاد ! از همون اول سرور متا بسته و اعلام شد !

  شما یک سرور کامل زمان داشتید و توی تمام این مدت ، با توجه به اینکه متا از همون هفته های اول سرور بسته شده بود ، میدونستید وضعیت رو و به قول خودتون بالانس نبودن رو.

  یک سرور وقت داشتید برنامه ریزیتون رو تغییر بدید براساس شرایط سرور ( کما اینکه چه زئوس و چه تری دات اصلا تخصصشون 3 به 1 یا 2 به 1 بازی کردنه ) .

  یک سرور کامل وقت داشتید با دیگر ساید جنوبی متا ببندید .

  از همون هفته اول سرور آگاه بودید به این به قول خودتون بالانس نبودن سرور و میتونستید برای جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه همون موقع حذف کنید ! اما بجاش کارت چند صد میلیونی رو کردید و جالبه که همیشه تیم ما متهم میشه به اینکه با خرج زیاد میتونه اینقدر خوب بازی کنه اما این سرور کاملا اثبات کرد که خرج زیاد به تنهایی نمیتونه عاملی برای خوب بازی کردن باشه ! بالاخره یکم سواد بازی هم مهمه !

  از اول سرور استراتژی اشتباهی داشتید که ناشی از عدم شناخت کافی روی حریف هاتون بود . اگه همون اول سرور شمال غرب رو میزدید الان نتیجه سرور خیلی متفاوت تر بود ( هرکس که جلوی زئوس بازی کرده باشه اینو میدونه که اکثر بازیکن های هجومی زئوس اولا چند همر بازی میکنن و معمولا تمرکز دفاعیشون اول سرور نمیتونه متمرکز باشه - حالا بجز آرش که با حساب و کتاب بیشتری بازی میکنه - و ثانیا اینکه اصل تمرکزشون هم روی همر های اند گیم هست نه جنگی و براشون جنگی هاشون اولیت دوم رو داره ! اما بجاش با سایدی درگیر شدید که کاملا جنگی بازی رو شروع کرده بودن ) .

  سری بعدی هر تیمی خواست جلوی زئوس بازی کنه به عنوان مشاور پول میگیرم کمکشون میکنم :-))))

  من نوبم

  من یک پلیر نوب در مجموعه ای متشکل از عده ای نوب که توسط عده ای لیدر نوب اداره میشه در حال نوب بازی هستم.

  میدونیم عزیزم.ولی ممنون که وقت گذاشتی و نوشتی .

  انشاالله کی تموم میشه سرور ؟

  پ.ن : مثکه توی زئوس کودتا شده :-)) هیتلر رو سرنگون کردن ژنرال گوبلز میخواد قدرت رو دست بگیره .

  پ.ن : شاه دوماها ما هم دعوتیم دیگه ؟ :-))

  سلام

  با توجه به اینکه فکر میکنم حدود 30 روز دیگه واندر ها آزاد بشن ، فکر نمیکنم از الان واندر گرفتن خیلی حرکت مفید و مثبتی باشه ، کما اینکه هنوز زمان زیادی باقی مونده . به همین خاطر دلیل این عجله توی واندر گرفتن دوستان جنوب غربی رو متوجه نمیشم !

  فکر میکنم جنوب غرب ( اگه کتیبه اش یهو سر از ساید داش علی درنیاره و فروخته نشه ) میخواد خیلی آروم با تکیه بر استحکام منحصر و دفاع بالا روی واندر ، توی این سرور بازی کنه و البته باید بهشون تبریک گفت که خیلی خوب خودشون رو از درگیری ساید های شمالی با جنوب شرق تا حد امکان دور کردن ، هرچند تصور نمیکنم دفاع خیلی خاص یا همر خیلی مبهوت کننده ای ازشون رونمایی بشه ...

  این شوخی بچه های شمال شرق هم با اینکه فکر نمیکنم بجز تضعیف روحیه ( که البته میزان روحیه و امید به برد رو از حذف های اخیر میشه متوجه شد ) ، اثر مستقیم دیگه ای روی ساید جنوب شرق داشته باشه . در کل باحال بود ...


  من چون نبودم . نمیتونم دفاعی در مورد ایراداتی که گرفتید بگیرم . پس همه ی مواردی که گفتید رو صحیح در فرض میگیرم و پستم رو بر این اساس مینویسم که تمام اعتراضات شما درست هست

  صرفا جهت بالابردن اطلاعات ادبیات دوستان خواننده فروم :

  یاوه

  لغت‌نامه دهخدا

  یاوه . [ وَ / وِ ] (ص ) سخنان سردرگم و هرزه و هذیان و فحش و دشنام . (برهان ). [ سخن ] هرزه و بیهوده . (آنندراج ) (غیاث اللغات ). بیهوده وهذیان . (اوبهی ). هذیان و هرزه . (سروری ). ایمه . (برهان ذیل ایمه ). بی معنی . مهمل . غاب


  چرا وقتی نبودی و نیستی آخه میای اظهار نظر میکنی ؟ دوست من باورم نمیشه هنوز شدت سوزش کاریی که باهات کردیم سرور هایی که جلومون بودی اینقددرر شدید بوده باشه که هرجا میبینی ما هستیم بدو بدو بیای حرفای بی سر وته بزنی !

  ویرایش شد .

  سلام و درود

  سرور از نظر زمانی در موقعیتی قرار گرفته که زد و خورد ها شدت گرفته و با وجود پلیر های خوبی که توی این سرور مشغول هستن ، روز به روز در حال جذاب تر شدن هست .

  مسلما همه از نقش فروم در وقایع و حواشی هر سرور آگاه هستند . خیلی اوقات از توی فروم تارگت انتخاب میشه ، خیلی اوقات کل کل های فروم به جذابیت بیشتر بازی منتهی میشه و خیلی اوقات فروم به سیاست ساید ها و سرور جهت دهی میکنه .

  پس با توجه به تمام این موضوعات انتخاب مدیر فروم هر سرور هم اهمیت خیلی زیادی داره و شاید اهمیتی کمتر از انتخاب مولتی هانتر نداشته باشه . تصور کنید در سروری بازی میکنید که مولتی هانترش دشمن قدیمیتون بوده ، طبیعتا حدس زدن نتیجه این انتخاب اصلا کار سختی نیست ...

  بهترین حالت برای مولتی هانتر اینه که اصلا پلیر تراوین نباشه ، چون به هر حال دچار خطا و اعمال سلیقه ای قانون میشه ... متاسفانه ذات این بازی هم عادلانه نیست و در یک شب ممکنه تمام زحمت و خرج چند ماهه شما به فنا بره .

  حالا همین مورد در مورد مدیر فروم یک سرور در نظر بگیرید !

  تصور کنید مدیر فروم سروری که اونجا بازی میکنید ( مثلا مدیر فروم همین سرور ) ، حریف قدیمی ای باشه که اتفاقا خیلی جاها هم شما اون زحمات و خرجشو به فنا دادید و مثلا سرور 1 راند 1 مجبورش کردید حذف کنه و محترمانه دمش رو بزاره روی کولش فرار کنه !!!!!

  طبیعیه که سلیقه ای اقدام به پاسخ دهی به تمام کمبود ها و کاستی ها و توانایی های درون بازیش ، داخل فروم میکنه ... تصور کنید انتقام اینکه از ما بهتر نبوده و نیست رو توی فروم از ما و تیم ما میگیره .

  ویرایش شد

  متاسفانه با ادامه این شرایط مدیریت فارم قدیمی تیم زئوس دیگر در فروم این سرور قادر به ادامه فعالیت نمیباشد .

  موفق باشید .


  پ.ن : به قول یه بزرگی هنگام شنا مثل یه دست و پا چلفتی ، بپا به مسیر دهن کوسه نیوفتی 😂✌

  سلام و درود

  چند تا نکته هست :

  1

  ما که نگفتیم دمپایی بوده . این همر همر جنگی بوده و اتفاقا بد هم ازش استفاده نشده .

  2

  20 کی از گرزی های این همر لانچ نشده بود تا با کمکش بشه گندم منفی دهکده رو تامین کرد و با توجه به لینک این حمله ، نه به طور کامل میشه گفت شکست خورده این حمله و نه به طور کامل میشه مدعی شد که موفقیت آمیز بوده . شاید اگه چند کی از دفاع خوب مدافع کمتر بود یا اگر چند کی بیشتر از اون 20 کی که لانچ نشده بود کنار همر ، لانچ شده بود الان نتیجه کاملا متفاوت بود و کتیبه زده میشد . شانس جالبی اتفاق افتاد برای مدافع و بد شانسی خیلی بدی برای ما بود که چند کی بیشتر لانچ نکردیم و قهرمان مرد ، با وجود اینکه همر دفاع رو رد کرده بود و موج های کاتا سالم برگشتن .

  3

  تعداد همر های اکانت ، یکم تعدادشون زیاد هست هنوز و مطمئن باشید بیش از 4 5 تا لینک قشنگ دیگه از اکانت ما میبینید .

  4

  اشاره کردید به :

  وقتی محدودیت نباشه شما میتوی 100 جا دیگه به همین میزان نیرو ساخته باشی

  میخواستم فقط بهتون بگم که شما متاسفانه به هردلیلی فقط داری 1 طرف ماجرا رو میبینی . زمانی شما میتونی 100 جا به همون میزانی که اشاره فرمودید تروپ "موثر" و "صحیح" بسازی که 2 فاکتور رو کنار هم داشته باشی : اول امکانات و منابع لازم برای این کار و دوم دانش و توانایی انجام این کار . :-) اگر شما هرکدوم از این موارد رو ندارید یا نمیتونید داشته باشید مشکل ما نیست اما لطفا ارزش کار مارو کم نکنید .

  پ.ن برای مدعیان بازی پاک و پاک بازی و کسانی که به ما تهمت میزنن و دروغ میگن :

  گر می نخوری طعنه مزن مستانرا

  بنیاد مکن تو حیله و دستانرا

  تو غره بدان مشو که می مینخوری

  صد لقمه خوری که می غلام‌ست آنرا


  موفق باشی .


  تبریک به ساید جنوب شرق بابت زدن اولین کتیبه کوچک بازی

  آقا مبارکتون باشه

  ایشاالله تو شادیاتون جبران کنیم

  موفق و پیروز باشید

  موید باشید

  سرزنده باشید


  پ.ن :

  تبریک به آرش عزیز که توی آخرین حضورش در تراوین ایران و با وجود بیماری صعب العلاج موفق به زدن اولین چکمه یونیک سرور شد

  تبریک به ساید جنوب غرب که یونیک زد ( اولین معماری یونیک سرور )... ولی بعد از گذشت 3 ساعت هنوز جنوب شرق یونیک نزد

  تبریک به تیم بزرگ و قهرمان سینامی که تصمیم گرفتن اولین رژیم منحصر به فرد سرور رو بگیرن بلکه تیمشون یکم لاغر شه

  تبریک به اکانت بد پوزیشن که از مرز جنوبی ها کتیبه بلند کرد ( اولین احمق منحصر به فرد سرور ) ... ولی هنوز جنوب شرق چیزی بلند نکرده

  تبریک به تیم شمال شرق که 2 تا اولین یونیکشو زد ... اولین های به یاد ماندنی

  الوعده وفا


  اعلام جنگ رسمی کوکسال به تیم SW
  پ.ن : همچنان پنجره ترانسفر برای هادی لئو و مادره اژدها بازه

  پ.ن : مادره اژدها یا هادی سوباسا ... مسئله اینست .


  پ.ن : سانس فوق العاده فیلم بدنبال استاد ... جهت اطلاعات بیشتر پیام بدید ...

  به به چه اسم های تو سرور میبینم ممد کماسو,, وار وا....


  از همین لحظه nw به sw اعلام جنگ میکند

  حالا الان به سبک حسین رپر زئوسی ها عکس جت و هواپیما و قطار و اتوبوس و تاکسی بزاریم

  یا به سبک ژنرال سینای تری دات بوم بوم بوم کنیم ؟

  استعداد و امکانات هردو در موفقیت یک فرد تاثیر گذار هستند . امکانات مورد بحث در مورد تراوین زمان و هزینه است .

  اگر شما فرد مستعدی باشید ، اما امکانات لازم رو نداشته باشید مسلما موفق نخواهید شد ( جبر )

  اگر شما فرد پولداری باشید اما استعداد لازم رو نداشته باشید هم مسلما باز موفق نخواهید شد ( جبر )

  یک سیستم گروهی زمانی میتونه به نتیجه مطلوب برسه که تعادل درستی بین استعداد ها و امکاناتش برقرار کنه . برای مثال قرار دادن افراد با استعداد اما بدون امکانات مالی در کنار افراد با توانایی مالی . یعنی به نوعی مدیریت صحیح و استفاده از تمام پتانسیل های در دسترس .

  حالا الان در مورد این سرور

  اگر شما استعداد کافی و امکانات لازم رو دارید که نوش جونتون !

  اگر شما استعداد کافی ندارید اما زمان و پول برای بازی دارید ، و سیستم گروهی که در اون بازی میکنید نتونه براتون فرد مستعد رو تهیه کنه و کنارتون قرار بده مشکل شماست که توی اون تیم هستید ! پس حق غر زدن ندارید !

  اگر شما استعداد کافی دارید اما پول کافی برای این بازی ندارید ، و سیستم گروهی که در اون بازی میکنید نتونه شما رو در کنار افراد با امکانات کافی قرار بده و از پتانسیلتون استفاده کنه باز هم مشکل از شماست که توی اون تیم هستید ! پس حق نق زدن ندارید !

  تراوین هم مثل هر تفریح دیگه ای یکسری الزامات داره .

  مثلا شما قصد اینو دارید که برید اسب سواری کنید ، ویرایش شد است اگر برید وسط کلوپ سوار کاری و بگید : یادش بخیر قدیم 1000 سال پیش ملت همه تو خونه اسب داشتن ! لعنت به شما آدم های کثیف که اسب دارید ! لعنت به شما آدم های دغل باز که پول کرایه اسب دارید !

  خب برادر من تو که نمیتونی واسه چی اسب سواری رو به عنوان تفریح انتخاب میکنی ؟؟؟

  شما که توانایی هزینه کرد برای تراوین رو ندارید چرا میاید بازی کنید که بعد بخواید غر بزنید که دیگه این بازی مثل قدیم نیست و فلان و بیسار ؟

  تفریح های ارزون قیمت تر هم برای شما در نظر گرفته شده ...


  پ.ن : خیلییی ها بودن ادعای پول زیاد داشتن ، اما نداشتن استعداد تبدیلشون کرد به مضحکه !

  پ.ن : هر ادعایی قابل اثبات است !

  پ.ن : #ن|ن|ه_من_غریبم بازی


  به نظرم این سرور بالانس خوبی توی ساید ها داره

  با اینکه رنک 1 تاپ تن همیشه مال زئوسه اما چیزی که خیلی وقت بود ندیده بودم ، حضور یه تیم منسجم و خوب توی جنوب غرب بوده که این سرور ظاهرا طلسم این منطقه شکسته شده هرچند چون روی تیم TIGERS شناختی ندارم نمیدونم الان 2 دسته دارن توی SW بازی میکنن یا نه .

  نکته تعجب برانگیز هم وجود فقط 1 اتحاد از SE با وجود بازیکن های خوب و قوی ای که داره توی تاپ تن هفته اول هست .

  پ.ن در مورد پست کوت شده :

  خب حالا توی 350 کلمه بگو حرف حسابت چیه ؟ چی میگی اصلا ؟

  نکته آموزشی : لااقل اگه هم قصد نوشتن مثنوی دارید ، مثل علی زنو با فونت بزرگتر و ضمیمه کردن چند تا عکس ، مثنوی بنویسید ...

  تبریک میگم به همه دوستای عزیزم توی ساید همیشه مقتدر شمال غرب
  منو که نابود کردید نامردا تو پستاتون =)) 2 روز نت نداشتم بیام بالا سرتون ها
  خسته نباشید میگم به
  آرش عزیز ، استااااد چانگ ، این سرور حرکت های متحیر العقولی میزد ... مثلا 4 صبح پا میشد سیب زمینی سرخ میکرد :-دی دمت گرم استاد
  هادی لئو عزیز :-دی که این سرور من یه پروفایل رو کامل تقدیمش کردم =))
  نگار عزیز که برای هر سایدی بودنش یه وزنه مهمه ، همه جا به همه کمک میکنه
  شایان سلطان و سزار هاش که باررررررها سرور رو لرزوند =))
  عمو میلاد که این سرور به تیم لئو اضافه شد
  فرید اسپیریت بریکر که هنوز سرور تموم شده ولی دو سه تا دیگه همر واندر زن داره رو نکرده =))
  میثم عزیز که کم کم داشتم نصف پروفایل رو تقدیمش میکردم ولی دیگه نت نداشتم =)) این بشر فوق العاده اس . کاری که میثم با جنوب شرق کرد ، آمریکا با هیروشیما نکرد =))
  علی آقا دکتر زنو :-دی خیلی سر به سرش گزاشتن این سرور =)) عزیزه
  آقا رسول اکانت Speed که اصلا یه دونس ، رو دستش نداریم اصلا
  هاشم عوقاب که واقعا یکی از بزرگترین لذت های من توی این سرور اسپویل کردن گیم آف ترونز براش بود =)))) خیلی گلی هاشم
  سینا سینامی عزیز ، مرد آروم و مودب شمال غرب که این سرور گل کاشت
  ابولی عزیز که فوق العاده کار کرد این سرور
  سینا ولف ، نماینده ایالات متحده زئوس که با اینکه این سرور دف ساز بازی کرد ولی یه خفتای خوبی هم زد
  بچه ها ی هولدر که واقعا زحمت کشیدن ، چقدر از صبح تا شب دنباله 2 تا دونه گندم دویدن ... پویا مارمول ، علیرضا ، مهدی ایکس 13 ، ممد آقا نامرد ( زرتشت ) ، مانی


  تقدیم به هادی لئو به یادگار =))


  لئولوژی ( هادی لئو شناسی )
  نالیون = نایلون
  قلف = قفل
  تاک نیک = تاکتیک
  حرضت عباسی = حضرت عباسی
  ریکس = ریسک
  بِ رو = برو
  کامپوت = کمپوت
  رِی = رای
  پسورت = پسورد
  پَلَنگان = پالنگان
  نی = نیست ، نبوده ، نخواهد بود
  باوا = بابا
  نوموخوام = نمیخواهم
  کُرَ = رفیق ، Dude ، Buddy
  Messi = Massi
  گسنمه = اینو همیشه میگه :-دی دیگه تیکه کلامشه
  هَی هَی = آوای تعجب ، آوای ناسزا
  هَی = هیچ معنای خاصی نداره ، ولی مدام استفاده میکنه
  هاع = جانم ؟ بلی ؟ بفرمایید ؟
  فن کوزه گری = فوت کوزه گری
  تَماتَ = گوجه
  تونو = تو را ( در حالت مفعول بودن )
  شایان جیمبو = شایان جی بمب ( سلطان )
  نَنَمان = مادرمان
  وِر = گیج ، کانفیوژن
  mano manbar va admin kon = لطفا من را ممبر و ادمین کنید
  سنگ بِتَرکَ = کنایه از کاری غیر ممکن :-دی
  به به سلام آقا میثم = آغاز دعوا با میثم
  به جان پارمیسم = شدید ترین قَسَم ممکن :-دی
  یو = تو ، شما ، جنابعالی
  I'm Eating , I'll call You Back Later = جدیدا توی مسیج ها دیده شده استفاده میکنه :-دی یه حقیقت بزرگ رو توی خودش جا داده
  مَ لا ئِِ کِ ُ = اجنه
  دِی وایکینگ دد = The Walking Dead
  وَخی = بلند شو
  آکادومی = آکادمی ، آموزشگاه
  چِ = ؟ What ? What Happened ? What Did U Said ?
  اسپام = Spawn
  پُلو فُسول = پروفسور
  فرید ، عزیز من ، برادر من = آغاز درخواست از فرید
  دیسکورت = دیسکورد
  شیرِ مادرت = جان مادرت
  نَبَتَن = اجداد
  نخسه = نسخه
  تبهم = توهم
  پِتانسیل = پُتانسیل
  آدم به آدم نمیرسه ، کوه به کوه میرسه :-دی
  مِنج = مِنچ
  تیم اسکیر = تیم اسپیک
  لانِه ی لئو = خونه ی سگش رو میگه
  بابا اسفنجی = باب اسفنجی ( شخصیت مورد علاقشه )
  بخَنی = بخندی در هنگام عصبانیت
  مِل باریک = گردن باریک
  تربَعه = تبرعه
  خمیر سی پی یو = خمیر سیلیکن
  عِینی = ان ای
  عامل مامور طعبعی = عوامل ماورا طبیعی
  آپولو کوچی = Apocalypce
  آپول کولوس = Apocalypce
  آچیلوکوس = Apocalypce
  آچیل پولیس = Apocalypce
  غدلت = غلظت
  hadstam = هدست ام
  هاشم خوبی ؟؟؟ چه پسری ... چه پری ... چه بالی ... چه پسر خوبی ... چه گلی = :-دی هادی در آغاز پرس و جو از هاشم نسبت به دیوار شدنش
  تریلی = تریلر
  بقره = برره
  جعبه عقب = صندوق عقب خودرو :-دی
  shokhay mkonam = شوخی میکنم
  جی جی یو اون دبلیو دبلیو چیزه ؟ = هادی در حال خوندن اسم اکانت سینا ولف :-دی
  روده پیچه = دل پیچه
  دلقه دوو = الکی
  دیستوری = Destroy
  تخزیب (!) با گلد روی واندر
  پِلفکت مانی = Perfect Money
  لوله پِلیکا = لوله پولیکا
  گیم آف تِرَنس = گیم آف ترونز
  تحت هر صورت = در هر حالت
  پولوگرام = تلگرام
  نقطه شو میپیچم = نسخه اش رو میپیچم
  ==============
  من : هادی داری چی بازی میکنی ؟
  هادی : Sniper
  من : ااااا ، Sniper Elite ???
  هادی : آره
  من : 3 شه ؟
  هادی : ها 3 عه
  من : اوووف ، عالیه ، کجاشی ؟ کدوم مرحله ای ؟
  هادی : تو یه خونه خرابه ام :|:|:|
  ===============
  مربوط به 4 سال پیش =)) :


  به هرکس که بتونه ترجمه کنه یک شارژ2000جایزه داده میشود  EmpraTor _LEO_ 18:56:55
  nadoros dare nigae dasem mokona
  EmpraTor _LEO_ 18:57:04
  bina che tex mokna
  ===============
  هادی:تاحالاباگرین کارت گلدگرفتی؟


  نیمامکس:منظورت مستر کارته ؟؟؟؟؟؟؟؟
  تقدیم به هاشم به یادگار =))


  واقعه تاریخی :
  در تاریخ 3 سپتامبر 2017
  ساعت 17:51:04
  هاشم عوقاب
  به مدت 70 ثانیه بود
  حضور داشت
  اما سکوت کرد و حرف نزد !
  میفهمی ؟
  بود و ساکت بود
  مرسی از نیما آرتمیس در این ثبت تاریخی =))


  تقدیم به میثم به یادگار =))


  سخنان میثم :
  سینز ده = سیزده
  اسلات = اسلاید
  کاتا خالی بشکه جلوش باشه بسه دیگه ؟؟؟
  متا هامون = meta Human
  الان بهش نامه میدم میگم دارم ریال میام !!!!


  تقدیم به آرش به یادگار =))


  سخنان آرش :


  پیسسسسسسسسسستش
  نِک نِک نِک نِک منِک

  آقایون محترم سرور
  خانومای محترم سرور


  ساید ما بود دف خرید و بن شد
  ساید ما بود منبع خرید و بن شد
  یه وقت فک نکنید جنوب شرق مهربون از این کارا میکنه ها . جنوب شرق همیشهههه پاک بوده چه این راند ، چه راند قبلی البته توی ......


  شما چند صفحه بری عقب تر توی فروم میبینی که ما از اینکه 2000 تا سیلور فروش توی ساید شما هنوز مونده شاکی بودیم . 99% سیلور فروش های سایدتون هم ما ریپورت کردیم دلیت شدن ، مدرک همه ی این ریپورت ها هم موجوده .
  حالا سوالی که پیش میاد اینه که ما اگه میخواستیم از این کارا بکنیم ، چرا باید بیایم تمام سیلور فروش های جنوب شرق رو ریپورت کنیم ؟ یکم تفکر اصلا چیز بدی نیست .
  خواهشا سعی نکنید با قیل و قال کردن این چیزارو به شمال غرب بچسبونید .
  پ.ن : به قول استاد طوری نکنید که طوری شود که دیگران فکر کنند طوری شده است . :d
  پ.ن : جنوب شرق جاودانه ، البته توی ......
  پ.ن : هادی لئو اکانتت داره میره رو لاست نمیشه دیگه گندم داد :-دی بیا یکم منبع از این سیلور فروشا بخر ماهم ببینیم چه مزه ای داره

  سلام و دورود
  یه چیزایی تو بازی میگن تا حالا فک میکردم شایعه هست ....
  من به عنوان پلنر جنوب شرق اولین دور که رفتیم رو شمال غرب بن شدیم ..... دلیل مولتی اکانتی .......
  جالبه یعنی شما با این همه ادعا 10-20 تا اتک ریله اذیتتون کرد؟؟؟
  بن این موقع بازی 20 روز دیگه بازی تمامه مولتی اکانت ؟؟؟؟


  عالی هستید شما و به این ترتیب شاید بتونین برنده هم شید lol


  سلام و درود
  ماشاالله هزار ماشاالله وضعیت SE طوری هست که هرجاش آدم دست میزاره ، یه عده بن میشن
  دوست عزیز رسما از طرف اتحاد DSD این رو اعلام میکنم :
  ما بخوایم جایی رو ریل بزنیم ، قبلش طرف رو ریپورت میکنیم ( پس دفاع نخرید )
  ما بخوایم جایی فیک لیست بزنیم ، قبلش لیست رو ریپورت میکنیم ( پس دفاع نخرید ، مولتی بازی نکنید )
  ما رو بزنید ، کسایی که لانچ کردن رو ریپورت میکنیم ( هر کس اکانت خودش رو باید لانچ کنه ، مولتی بازی نکنید ، پسورد هاتون رو به اشتراک نزارید )
  ما حتی مورد داشتیم ، فرید خودش رو هم ریپورت کرده ببینه چی میشه ...


  تا وقتی کاری خلاف قوانین بازی انجام ندید ، اکانت های شما جریمه نمیشه ! شما هم میتونید تک تک اکانت های مارو ریپورت کنید ببینیم چه اتفاقی میوفته .


  پ.ن 1 : با این کلمات جمله سازی کنید : خاطرات ، سرور 2 راند 3 ، کلاسیک ، مهدی N2000 ، خونه ی MR President ، آمار دادن ، دسترسی ، نگم بیشتر دیگه :-)
  پ.ن 2 : لطفا بعد از تکمیل جمله بالا بیاید این اتهامات رو به ما وارد کنید .
  پ.ن 3 : هادی لئو از صبح گم شده :| آخرین باری که دیده شد در حال دیدن سریال ملکه بوده . اگر از او اطلاعاتی دارید به میثم اطلاع دهید .
  پ.ن 4 : آرش روی اور 2.5 فنر باغچه میکس ببند :|

  http://tx3.travian.ir/spieler.php?uid=4457


  منم به عنوان پلیر شمال غرب باهاتون همدردی میکنم
  فقط
  یادش بخیر
  سرور قبل
  اکانت میتی کومان که اکانت اصلیه ساپورت واندر بود ، با چند تا اکانت ساپورت دیگه ، به دلیل اشتراک پسورد توی تایم واندر ( به دلیل فعالیت هولدر های واندر که از این اکانتها واندر رو پوش میکردن ) بن شدن ...
  یادش بخیر چقدر هم توی همین فروم جشن گرفتن بعضی دوستان و اومدن تهمت و فحش و اینا دادن به ما ‬‎
  دلیل دیگر بن شدن واندرتون "خرید دفاع هست"
  درست مثل سرور قبل که اکانت xerxes دفاع خرید ، ریپورت شد ، پانیش تروپ هم خورد .
  خیلی ساده اگه نقشه رو باز کنید توی تمام ساید ها نهایت 100 تا دونه اکانت سیلور فروش ( توضیح اضافی : این اکانت ها دفاع با زره سطح غیر از 0 هم میسازند که زمانی که دفاع میخرید از این اکانتها برای شما ارسال میشود . ) ولی توی جنوب شرق حداقل 2000 تا اکانت سیلور فروش هنوز باقی مونده که توجیح منطقی بر دفاع خریدنتون هست .


  پ.ن : بخورید و بیاشامید ... فارم توافقی بزنید ... ولی انصافا دیگه دفاع نخرید ! این خیلی زشته !


  ای جان دلم :-دی
  ذوق کردنشو :-دی
  دمتون گرم 6 تا واندر زن دیوار شد الکی ... خیلی موفق دیوار کردید


  پ.ن : احساساتی باشیم !


  پلنی استارت شد
  فیک ها لانچ شد
  بچه گربه ها در بیس آماده بودند
  اسکات از بچه ها گربه ها کشیده شد و فیک ها مشخص شدند
  ما به این موضوع واقف بودیم
  اتکهای ریل لانچ شد
  دوباره اسکات ها از بچه گربه ها کشیده شد
  دفاع شمال شرق متمرکز شد روی تارگت ریل
  میدونستیم با چه حجم دفاعی رو به رو هستیم
  دیوار شدیم
  سوال : چرا پس ریل رو زدیم ؟ :-دی


  پ.ن : دمتون گرم که دفاع جمع کردید ... دیوار قشنگی درست کردید ...
  پ.ن : من مرد به شدت با احساسی هستم :-(

  سلام و درود به ساکنین سرور اسپید
  اینجور که من متوجه شدم دو ساید شمالی طبق یه توافق نانوشته(شاید هم نوشته) پذیرفتن که این سرور واندر جنوب شرق صد بشه
  یا شاید هم (در حالتی تقریبا بعید) مقداری همر و آنویل واسه اند گیم و مواجهه با جنوب شرق سیو کردن
  اگه کسی از عزیزان تحلیلی در این مورد داره خوشحال میشم بخونم
  پ.ن: عزیزم اینقدر زور نزن،اصلا نمیبینمت که بخوام جوابت رو بدم


  سلام و درود


  جنگ کورکورانه ای که در اون طرفین تمام دار و ندارشون رو روی هم خالی کنن فقط میتونه ناشی از نفرت باشه .
  سرور گذشته منهای تمام حواشی که داشت و اتفاق های افتاده شد و خرید های اول فصلی که دوستان انجام دادن ، تیم ما در شمال غرب گرفتار خاله بازی شد و سیاست های اشتباه ( که ناشی از آرش نبودن ! ) یه روند فرسایشی و بدون هیجان رو برای ما ایجاد کرد .
  این سرور ما با بهونه ی وقایع سرور قبل ( مثل همون خرید های اول فصل و نیم فصل شمال شرق ) " بدون نفرت " جنگ رو شروع کردیم . خوب نیست آدم 3 ماه بازی کنه دو تا جنگ درست حسابی نداشته باشه ، دو تا استرس اینسرت کردن نداشته باشه و ... به همین خاطر ما اومدیم که " بازی " کنیم .
  از اونجایی که بازی اومدیم بکنیم ( نه مثل سرور قبل خاله بازی ) و نفرتی هم از نداریم از شمال شرق ( حداقل از 90% اشون :)) ) پس دلیلی نداره که کور کورانه تمام پتانسیل های جنگی و دفاعیمون رو توی این جنگ مصرف کنیم یا از دست بدیم . ما با احتساب پتانسیلمون این جنگ رو شروع کردیم که تا اینجا هم حداقل ما از سمت خودمون لذت خوبی از بازی بردیم ( چه جاهایی که زدیم رد شدیم ، صفر کردیم ، دیوار شدیم ، دیوار کردیم و ... ) .
  مسلما تمام ساید ها دوست دارن برنده باشن و همه برای برنده شدن بازی میکنن ( البته اگر از همون اول بازی شرایط و پتانسیل بردن وجود داشته باشه ، مثلا تعداد مناسب پلیر یا یکدست بودن ساید ) ، حالا اینکه افرادی بیان بگن ما آکادمی زدیم و واندر نمیخواستیم بگیریم و شما گول خوردید و فلان و این داستانا به کنار ، اما همه ساید ها چه ما ، چه شمال شرق ، برگ های آس زیادی برای برنده شدن نگه داشتیم که به وقتش رو میکنیم .

  6 تا همر به دیوار خورد
  پ ن : خود کشی بچه گربه ها , نظرت چیه آپولو ?


  همین بچه گربه ها کل دفاعتونو که 1 میل بود 600 تاشو کشتن دیگه ؟


  بچه گربه هامون اینه همر اصلی های شیر پیر ( لئو ) بلند شه که ان ای سوراخ میشه
  واقعا فکر میکنی الان دست مارو خوندی و تارگت ریل تشخیص دادی و خوشحالید و اینا ؟ :-دی ماهم مثلا فکر کردی اسکات هایی که قبل لانچ اتک ریل خورد روی فیدر های بچه گربه هامون و تو بیس بودن رو ندیدیم ؟؟؟ یا فک میکنی ما حساب نکردیم که کل دفتون جمع میشه یه جا و باز با این وجود اتک های ریل رو لانچ کردیم ؟؟؟


  پ.ن : 6 تا بچه گربه Vs کل دف ان ای


  سلام به آقای سالی
  کاملا جدای از احترامی که برای دف کوردی که شما انجام میدید من شخصا قائلم و ازش لذت میبرم
  میخواستم ببینم میشه توضیح بدید فیک های خیلی زیاد زیر 20 تروپی که از اکانت های سیلور فروش روی لئو داشت دیشب لانچ میشد داستانش چیه ؟
  نکنه میخواستید اون حرکتی که سرور 2 راند 3 کلاسیک روی واندر شمال غرب شده بود و 15 هزار موج روی واندر لانچ شد و سرور کلا لاک شد رو تداعی کنید ؟
  اگه هدفتون این بوده باید بگم حدودا 14930 تا دونه موج کم داشتید . برای دفعه بعدی تلاش کنید به این عدد برسید .
  انشاالله که بی خبرید دیگه ؟ حالا هرچند عکساش به مولتی هانتر گزارش شد که بررسی کنن .


  اون موقع که همرهای شیر پیر پشت سر هم خفت میشد کجا بودین؟ احتمالا با افسانه مدوسا آشنا باشید ... اگه نیستید هم متاسفم برای اطلاعات عمومی کمتون برید سرچ کنید ... یکی از ویژگی های لئو اینه که اگه یکی از همر هاش ناقص بشه ، 2 تا همر به جاش درجا استارت میشه =)) شما از الان درجریان باش هر چند تا همر لئو که روش خط افتاد ، دوبلش همون روز استارت شده .
  اون موقع که همرای های شیر پیر تو فاصله سه ساعت رفت دیوارو بغل کرد شما کجا بودین؟ ما داشتیم همر جدید استارت میزدیم
  میگفت احمق یونیک مث ناموس میمونه برا من و هیچ جور زده نمیشه ؟ فرض کن یه ساندویچ درست کردی ، یه لحظه میری دستتو بشوری ، میای میبینی یه آدم دیوونه ای ساندویچتو انداخته سطل آشغال ... سوال مهمی که مطرحه اینه که شما مسئول دیوونه بودن اون آدم و اون عملش هستی ؟؟؟
  حالا جنگ آموز کوچیکو دیگه نگم ؟ اتفاقا بد نیست بگی ها ... دفی که قبل اتک از روش بک شد متاسفانه از بی گندمی توی فیدر دف ساز مردن... این روز ها همه دفاع ها یوهویی بک میشود ! دف شما چطور ؟


  یه جوری ریختین تو فروم جشن گرفتین و پایکوبی میکنین که شمال شرق سرور قبل صد کرد ، اینجور بچهاش خوشحالی نکردن ، یعنی واقعا دیوار کردن چهارتا همر جنگی اینقد شما رو جو گیر میکنه؟ آخه ما با دلمون بازی میکنیم فدات شم . اهل خریدن لیدر نیستیم . منم بودم لیدر میخریدم دیگه بردم مسجل بود دیگه


  پ.ن : یه جواب برای سوال بی جواب هادی دیشب پیدا شد :
  بله هادی جان =)) هنوز اینا تورو میزنن