Posts by sajad daji

  با سلام و عرض ادب و احترام به تمامی بزرگان و اساتیدی که در این تاپیک اعلام حضور کردن


  ما هم طبق تصمیم گیری هایی که شد تصمیم گرفتیم این سرور در خاک جنوب شرق بازی کنیم و در کنار بزرگان از بازی لذت ببریم.بنظر سرور جذاب و زیبایی رو شاهد باشیم بخصوص که طبق اخرین شنیده ها تمامی سایدها با برنامه و بصورت تیم دارن در این سرور شرکت میکنند.


  بنده یه پیشنهادی داشتم مبنی بر اینکه با توجه اکثر پلیرها از دوستان و همبازیان هم هستن و در سایدهای مختلف در مثابل و یا کنار هم بازی می کنند و میتونیم از این آشنایی استفاده کنیم و بعد از گذشتن دوالی سه هفته از سرور که ساید ها تقریبا وضعیتشون مشخص شد از هر ساید نمایندگانی برای یک جلسه جهت تعیین خط قرمزها در سرور صحبت کنیم که باعث جلوگیری خیلی از سو تفاهم ها خواهد شد و همینطور قوانین تصویب شده در این جلسه رو میتونیم مثل اساسنامه سایدها در فروم اتحادها قراربدیم و تمامی پلیرها ملزم به رعایت آن. نظارت بر این قوانین هم میتونه از سوی لیدرهای ساید باشه.  و یک مورد دیگه که لازم دونستم به اون اشاره کنم ساید خوب و یا ساید برنده پیدا شدنی نیست عزیزان ساید خوب رو میسازن الان نه تیمی میتونه ادعا برنده بودن کنه و نه شخصی


  موفق و پیروز باشید

  به امید یک سرور جذاب

  با سلام


  بنده از روی کنجکاوی که داشتم فروم .com رو مطالعه می کردم متوجه یه تفاوت متن بین فروم .com و .ir شدم


  طبق گفته فروم .com

  They include some units and hero item adjustments, building effects, alliance bonuses and general statistics. The new values will be effective on all game worlds that start after January 1st, 2019.


  که منظور تمام سرورهایی که پس از ژانویه 2019 سال میلادی استارت میخوره از این تغییرات طبعیت میکنند و سرورهای قبلی بدون تغییر می مانند


  اما طبق اطلاع رسانی که در فروم .ir شده


  این تغییرات شامل برخی از نیرو ها، قهرمانان و تجهیزات، ساختمان ها، پاداش های اتحاد و معیار های عمومی میشوند و در اول سال جدید میلادی اعمال می شوند.


  که در این متن سرورهایی که دچار این تغییر می شوند مشخص نیست و اینجور برداشت می شود که تمامی سرورها اعم از قدیم و جدید دچار این تغییرات می شود.


  بنده این تفاوت رو در خطای تایپ و یا احتمالا ترجمه احتمال میدم امیدوارم مدیران فروم سریعا اطلاع نهایی رو بدن


  با تشکر

  با سلام و خسته نباشید به تک تک پلیرای سرور 6


  بنده به لطف دوستان جنوب شرق تونستم یک ماهی در کنار شما عزیزان در این سرور بازی کنم و تا حد توان تونستم به دوستانم کمک کنم.


  از آخرین پستی که بنده در فروم گذاشتم چند سالی میگذره و علت کم کاری بنده فاصله گرفتن فروم از اون هدف و دلیلی که مارو در یکجای دیگه خارج از سرور دور هم جمع میکنه دور کرده بود و فروم شده بود میدانی برای رجز خوانی اما الان لازم دونستم یک تبریک به تمامی عزیزان بابت فعالیت اخیرشون در این تاپیک اعلام کنم. ادبیاتی رو که قبلا در این تاپیک استفاده می شد با ادبیات اخیر مقایسه کنیم زمین تا آسمون فرق کرده و خود بنده به شخصه از خوندن دو سه صفحه اخر این تاپیک لذت بردم و قطعا برای شما هم مستثنی نبوده و چقدر فروم جذاب و قشنگ میشه اگر ما در تمام مراحل سرور بتونیم احترام به خودمون و رقیب رو نگه داریم و در کمال ادب و احترام به کری , تحلیل و سایر موارد در فروم بپردازیم.


  بهنام جان هدف از دعوت شما و دوستانتون و یا سایر پلیرا به شروع یک سرور دیگه مبنی بر کینه شتری یا هر چیزی دیگه که اسمش رو میگذارید نیست.

  هدف در کنار هم بودن و لذت بردن از بازی در یک سرور دیگه هست و چه بسا این سرور بالانس باشه و تمامی تیم ها از قبل با آمادگی تمام اومده باشند که بتونیم لذت ببریم برای مثال در سرور جدید اگر مجددا قدرت و تعداد پلیرای یک ساید نسبت به سایرین سنگینی قابل توجهی کنه مطمعن باشید تکرار راند دو رو شاهد خواهیم بود حالا این سنگینی و قدرت بخواد به نفع خود شخصه بنده باشه و سرور مجددا برام جذاب و قابل رقابت نبوده و خودم به شخصه اولین نفر حذف میکنم.


  در ارتباط با خرید اکانت و یا هر مورد دیگه که از سوی همه ما ناپسند یاد میشه میتونیم قوانینی رو از قبل شروع سرور تصویب کنیم و صحبت هایی داشته باشیم که بعدا با اعلام رسمی اون توسط نمایندگان از پیش تعیین شده در فروم بهش رسمیت بدیم و یا حتی بتونیم برای دوستان میتینگی رو فراهم کنیم که قبل از بازی دوستان و رقیبانمون رو ملاقات کنیم و مطمعنا شناخت از همدیگه و یا مذاکره با همدیگه خیلی از سو تفاهم ها و بدبینی هارو از بین میبره.


  متاسفانه تمامی سرورهای جدیدی که شروع میشه معمولا یکی از سایدها با هماهنگی و امادگی کامل میان به طوری که در برخی سرورها متا 3 به 1 هم حریف ساید مورد نظر نمیشه و عملا بازی از جذابیت میافته و برای اکثر پلیرهای قدیمی طوری شده که بدون تیم جرات نمیکنن همینجوری یک سرور ران کنند


  شما هم مثل من دلتون برای اون رویدادهای تراوین قبل فیلترینگ تنگ شده و به طور مداوم در سرورهای جدید شروع به فعالیت میکنیم به بهانه تکرار خاطره های گذشته که اکثرا نا فرجام میمونه. اگر اشتباه نکنم تا پایان این سرور و شروع راند بعد حداقل دو ماهی وقت هست (شاید بیشتر شاید کمتر) و این زمان مناسب برای تهیه تیم و امادگی و صحبت های قبل از شروع راند جدید مناسب هست. تمامی دوستانی که این پست رو میخونن میتونن به این دعوت لبیک بگن :) و چه بهتر بجای سروری دو قطبی سروری 4 قطبی و منسجم داشته باشیم پس به این پیشنهاد کمی فکر کنید و عجولانه تصمیم نگیرید و حضور تمامی پلیرها در سرورجدید باعث خوشحالی ما میشه.


  منتظرپاسخ شما عزیزان در این تاپیک هستم


  و در آخر هم پیروزی قاطعانه جنوب غرب رو تبریک میگم. اما به شخصه معتقدم پیروزی که در لحظه اخر و به سختی به دست بیاد خیلی جذاب تر و بیاد موندنی تر از پیروزی ازقبل مشخص شده هست.

  ببخشید اگر متن طولانی بود

  ایام به کام