Posts by sajad daji

  با سلام و عرض ادب

  خب میرسیم به آخرین پست بنده در این تاپیک در سال 97 :D:D:D (هستیم در خدمتتون)

  یکم دیر دارم این پست رو میزارم بیرون بودم و وقت نمیشد زودتر گذاشته بشه


  اصولا دمپایی برای ول دادن هست یا میگیره ( که به به چه چه داره) یا دیوار میشه مثل این سری که هیچی


  یا مثلا این که اصلا براش برنامه ای نداره و بعد از دیوار شدن رعدهای نازنینش دمپایی رو اینجوری ول میده. عجله نمیکردید حداقل هیرو زنده میکردید بعد میزدینش دوباره:!:  ها؟ چی؟

  آهان دوستان اشاره میکنن هنوز سنگی که که زیرش همرش باشه پیدا میشه ما میگیم باشه اصن هرچی شما بگی گلم:whistling:

  اون دیفالت برای بار چندمه که 0 میشه و دوباره پا میگیره

  دو بار سر پاک سازی ساید در اوایل سرور

  دو تا کتیبه زمان آزاد سازی کتیبه ها برای ساید کلین کرد

  و امروز صبح هم قسمتش تقریبا پروندن 30 کی دف بوده

  امتیاز هجومی اکانت کاملا گویای همه چیز هست. لودر سرش درد میکنه برای در و دیوار:S:S:S  در ضمن بعد از اون اتک کاتا هم لانچ شده بود که کتیبه رو بیاره حداقل عکس میزارید کامل باشه تا یه لینک میبنن بدو بدو میان :D  مورد بعدی که خیلی امروز شیطونی کردیناااا^^^^ حواستون باشه;)

  خوبه امروز برای همتون یه عکس بود که بیایید بدو بدو پست بزارید =))))

  فرق بزرگی که هست بین ما اینه که با 4 تا اتفاق بچه گانه از بازی سرد نمیشیم و حذف کنیم تو هر سایدی هستن کسایی که اکانت حذف میکنن الکی شلوغ نکنید که فایده نداره :S


  رفیق گلمون که اون پست رو گذاشتی گل به خودی زدی عزیزم با این کارت زحمات بچه هارو ندید گرفتی ولی با این حال ما همه دوست داریم.:love::love::love:

  با سلام و عرض ادب


  ابتدا عرض کنم که برید با بزرگترتون بیایید باو^^^^^^

  در مورد بعد از صادق عزیز و تیمش بابت آنویلی که تصمیم گرفت در جای دیگه فرستاده شه تشکر کنم و یک عذر خواهی بابت اشتباه در تشخیص ریل اتک اکانت تروریست:|:|:|

  من عاجز از ارسال اینسرت شکن در موج اتک ها هستم به عنوان دف کورد;(;(;( پوزش من را بپذیرید^^^^^^

  مورد بعدی رو عرض کنم که دیشب جنوب شرق به شدت مورد حمله قرار گرفت و اکثر کپ ها و یا نان کپ ها مورد اتک های زیر 15 ساعته بود:!:

  ما با منابع و امکانات موجود در اون تایم محدود تصمیم به پر کردن بعضی از تارگت ها شدیم که این دیوار فقط بخشی از اون بود و اگر اتک تروریست جای دیگه میشست حتی لینک هم نمیگرفتن دوستان8)

  و اتک های انجام گرفته روی دو انبار کوچک/ یک چکمه بزرگ/ جنگ آموز بزرگ جنوب شرق ریل بود. که اتک اول با توجه به 0 شدن کپ دوستان چکمه بزرگ ساید که سه تا داشتیم یکیش رفت:whistling:

  اتک بعدی روی کتیبه روانبار کوچک تقریبا بعد از یک ساعت بعد از 0 شدن کپ اکانت youdontknowme لند میشد که تصمیم به جابجایی گرفته شد.که اتک به این شکل که میبینید:


  که جا تر بود و بچه نبود:)(کتیبه جابجا شد)


  که البته سوالی که موجود هست این اکانت از سوی شمالغرب لانچ کرده و سوالی که هست آیا دوستان شمال غرب خودشون زدن یا این اکانت دست دوستان شمال شرق بوده؟!

  بنده مورد دوم رو بیشتر احتمال میدم که اگر اینطور باشه نفوذ شمال شرق نه تنها در جنوب غرب(اشاره به زدن مرتاض با تک هیرو) در شمال غرب هم نشون میده و از دوستان شمال شرق تقاضا دارم توضیحی در این باب بدن که خدایی نکرده کسی اشتباه قضاوت نکنه^^:|


  اتک بعدی روی تک جنگ آموز بزرگ ساید بود که اشتباه کردن و بدون اطلاع از حجم دف اکانت لودر که قبلا آمارش بهتون رسیده بود خورد و بنظرم بزرگترین اشتباهشون بود.

  لازم به ذکر هست که بخشی از اون دف تصمیم به ارسال برای سایر دوستان قرار گرفت و همون حجم از دف رو برای دیوار کردن دوست عزیزمون دی استفانو کافی میدیدیم8)

  که به این شکل با لطف دوستان مترسک دوم هم بنا کردیم(قبلا گفته بودم براتون گوشه به گوشه ساید رو مترسک میزارم)=O=O=O
  که پشتش هم 7 موج برای زدن کراپای خشگل من لانچ شده بود;(;(;(

  که این مثلا اینسرت شکن بود<X<X<X ==>>>


  در مجموع اگر اشتباه نکنم 1350 کاتای نازنین و 2560 رم زیبا به دیار باقی شتافتن

  اما چون حجم زیادی از دف پریده بود و به این باور بودن که با یه دمپایی ول دادن کتیبه رو میزنن

  یک تک هیرو به همراه مقداری رعد جیگر با 1 ساعت و 30 دقیقه تاخیر(نسبت به اتک قبل) ارسال کردند که اینم به دیار باقی شتافت||||||

  این کاملا اشتباه پلنر از حجم دفاع ساید علی الخصوص کپ لودر رو نشون میده  اما بریم سراغ آخرین کتیبه ای که دنبالش بودن یعنی انبار کوچک دیگری که در اکانت Killing j0ke قرار داره که ساعت لند تقریبا 11 بوده  که سه موج هم پشتش اتک بوده که در مجموع 600 کاتا نازنین و 1000 تا رم زیبا دیگر به دیار باقی شتافتن:):(


  متاسفانه بازم دیوار و مترسک بود برای دوستان اما به این چند تارگت بسنده کرده بودن


  خب بریم جمع بندی کلی:

  اول اینکه تا تمام اتک هاتون لند نشده سریع کف فروم نیایید رگباری پست بزارید.

  دوم دیوار تا دلتون بخواد هست

  سوم تو این اتک ها یه چکمه بزرگ از ساید رفت و یک کپ 0 شد که بزودی ریکاوری میشه و یه کپ دیگه سبز میشه و نکته ای که بود اون کپ چیزی نداشت! پس تا بدینجا همری از ما نپریده

  چهارم کارو عرفان سلام میرسونن:P  اما نکته ای در باب ول کردن بازی توسط جنوب شرق که باید عرض کنم ما همچنان مثل روز اول پر انرژی داریم ادامه میدیم اما با توجه به اینکه طول یک سرور فرسایشی هست و هزارتا داستان دیگه پلیرایی اعم از هر سطح با توجه به مشکلاتی که دارند از سرور میرن و ربط به ساید جنوب شرق نداره و بهتون قول میدم دوستانی دیگر هم هستن که در سه ساید دیگه همچین تصمیمی رو قبلا گرفتند یا دارند و یا حتی میگیرن و نمیشه خورده گرفت بهشون.

  به هر حال ما دوست داریم این جمع داغ و داغ تر بمونه و سرور همچنان جذاب با حضور پلیرای خوب و حرفه ای باشه.


  در آخر هم بابت پلن دیشب شمال شرق که کلی به در و دیوار لانچ کردن و هزار جارو فیک بارون کردن خسته نباشید میگم


  به بچه های جنوب شرق هم که کنار هم تا صبح اتک هارو بررسی و آنالیز میکردن و دف جابجا میکردن هم تشکر و خسته نباشید میگم


  بزودی انتقامی سختی خواهیم گرفت بشینید و یه ام ام دف سازی دیگه بزنید که با 4 تا دمپایی همر 1 سرورتون نپره من جلو جلو اعلام کردم نگید نگفتید!


  ببخشید یکم طولانی بود اما این توضیحات رو لازم دونستم خدمت تمامی دوستان هم سایدی و خارج از سایدی که سوال میپرسیدن بدم

  دوست داشتم عکسای بیشتری بزارم اما گویا در یک پست نمیشه بیشتر از 5 تا عکس آپلود کرد:(:(


  ایام به کام;)

  با سلام

  عجب سروری شده به شخصه این زد و خوردهای مداوم تازه خاطرات سرورهای قبل فیلترینگ رو برای من زنده کرد که البته تازه شروع شده و باید دید کی از این گور جون سالم به در میبره

  یه موضوعی هست که میگن طرف نتوست کاری کنه رفت بزرگترش رو آورد?(?(?(

  این همرهای زیر سنگی که میگین دست بر دامان شمال غرب شده؟!؟!؟ زورتون نرسید؟^^^^^^ یا نکنه انقدر دیوار شدین که به پلنرا همر نمیدن دوستانتون؟!

  شایعه شده لانچ دیشب همرهای شمال شرق هم بچه های شمالغرب به عهده گرفتن که اگر صحیح باشه وای مصیبتااا وای مصیبتاااا;(;(;(

  و اما موضوعی بر باب عملکرد دفاعی جنوب شرق در دیشب

  باید ذکر کنم که اتک هومن جان عزیز خیلی دیر اعلام شد و متاسفانه تو اون زمان کم بهترین عملکردی که میشد داشت رو تیم دف کورد انجام داد وگرنه لاستی بیش از این در انتظارتون بود :)

  و مورد بعدی که باید بهش تو جنوب شرق تاسف خورد نبود دف کوردی که بین موج ها اینسرت شکن بزاره||:huh::D:D:D(فصل نقل و انتقالات کی هست؟ بیایید یکم جابجایی داشته باشیم اینجوری قبول نیست واقعا!!:saint:)

  در سایر اتک ها هم که اینسرت شد صلاح بر این بود.

  من کراپ لاک هایی رو شاهد بودم که فقط کراپ زدن و خبری از انبار,انبارغذا,ساختمون اصلی و بازار نبود:!::!::!: باید عرض کنم با توجه به اینکه سرور 2 ایکس هست این عمل حکم قلقلک هم نداره!! یا شاید دوستان هدف دیگه ای داشتند که اگر بر این بوده خوشحال میشم توضیح بدن.


  و دو تبریک یکی برای شمال غرب بابت همرهای خوبی که در زمان صلح و آرامش کشیدن و دیگری خفترای جنوب شرق که هر موقع شمال شرق پلن میره خفترای کوبنده دو سه تا خفت زیبا میرن.

  البته در واکنش سریع جواب داده میشه که اینا مولتی بودن و پلیر نداشتن که میگیم باشه شما درست میگی!! بعد نمیدونم چرا بعدش میگن مولتی هانتر اکانتای دفسازمون رو حذف مدیریتی میکنه (پارادوکس!!!)


  اصن هرچی شمالشرق بگه:)


  امین فشار ببریم رو 10% یا زوده؟!؟:/:/:/

  با سلام

  مدتی بود پست های فروم بنده حذف میشد که گذاشتم در یک زمان مناسب پاسخ برخی از حرفایی که زده شده بود رو بدم

  ضمن خسته نباشید به مهاجم و پلنر و لانچر و همینطور دف کورد که البته میگن اشتباه تشخیص داده که با این وجود تلاششو کرده;) (سرتو بالا بگیر مرد)

  خب با توجه به نکاتی که دوستان در مورد پلن اشاره کردن و تمامی موضوع و ابعاد اون روشن شد لازم دونستم بعضی نکات رو یادآوری کنم.

  در گذشته دوستان مثال جالبی رو در فروم زدن و گفتن جنوب شرق اتوبوس پارک کرده و دفاعی بازی میکنه!! و این سبک بازی مورد تمسخر بعضی از دوستان قرار گرفت که اتفاقا خیلی هم درست گفتن بله قرار نیست هر تیم یک سبک مشابه رو پیش بگیره و به همون منوال پیش بره. مهم نتیجه گرفتن از سبک بازی هست که خداروشکر جنوب شرق تا بدین جا از برنامه هاش و عملکردش راضی بوده. بزارید براتون یه مثالی رو بزنم.

  شما هیچ وقت نخواهید دید که اتلتیکو مادرید بیاد جلوی بارسا ( دوستان به خودشون نگرینااا مثال بود^^) هجومی بازی کنه بلکه 90 دقیقه بازی رو چشم به ضد حملاتی میبنیده که روی تک تک اونا از قبل برنامه ریخته و منتظر فرصت برای اینکه زهر خودشو بریزه هست و با چند ضد حمله نتیجه بازی رو بر عکس کنه که البته معایبی هم داره که میتونه بازی کسل کننده بشه و تماشاگر پسند نباشه و حتی صبر زیادی رو هم در کنارش ملزم بدونه اما نتیجه مطلوب رو حاصل میکنه!

  اما

  1) تا دیروز اگر این اتکا لانچ میشد دمپایی محسوب میشد اما امروز بعنوان همر شناخته شدند8|

  2) تا دیروز جنوب شرق دمپایی ساز محسوب میشد اما عرض کنم با این دمپایی ها همر 1 سرور پرید.!!!

  3) مورد بعدی که لازم به ذکره همر دیفالت Rickdiculous بود که 10 همر ابتدا از شمال شرق دیوار کرد ( در دو پلن نا موفق) که نه حتی دیفالت رو 0 نکردن بلکه اون دیفالت مقدس شد و امروز کار نهایی رو کرد و تیر خلاص رو زد.(خدا قوت دوستان)

  4) در مورد ابزار لازم برای اجرای پلن بله همانطور که قبلا اشاره شد عقلی میخواد که برای اون با دادن کمترین خسارت بیشترین خسارت رو گرفت.

  5) مرتاضی که با تک هیرو از جنوب غرب زده شده بود و در جوابیه اون اومده بود که اگر ما نمیزدیم جنوب شرق میزد ( بارها جنوب شرق رو متهم به بازی کثیف کردن ) اما گذر زمان ثابت کرد که کی چکاره هست.

  6) نان کپ علاوه بر همر و از دست دادن کتیبه انبارهای بزرگ خوشگلی هم داشت که یه نان کپ مناسب با تمام فاکتورهای کامل برای تارگت شدن و 0 شدن رو داشت. دست خوش به سازنده های این دهکده8o

  7) خیلی خوب هست بجای خوابیدن در کف فروم تمرکز رو روی اینسرت و یا اجرای صحیح پلن بزاریم.

  8) مجددا دوستان معتقد هستن که جنوب شرق دیگه همری نداره! پاسخ به این باور بزودی در زمین بازی داده خواهد شد.

  9) اصن هرچی شمال شرق بگه


  ???...Who is next

  To be continued


  در آخر خسته نباشید به عرفان یاسر و کارو فیک که سنگ تمام گذاشتن.


  دوستان حتما ویدیو محمد رو ببینید8)8)8)


  اینم خلاصه ای از پلن امروز

  رفع اسپم: یکی به من بگه این ریکاوری چقدر زمان میبره؟

  با سلام


  من نمیدونم چه مشکلی پست های من داره که

  ویرایش شد

  پاک میشن!!!

  به ادمین هم که نمیشه خصوصی پیام دادم ?(?(?( لااقل یکی بهمون بگه کجاش ایراد داره ما تصیح کنیم!:huh::huh:


  نکته دوم هم اگر قراره کتیبه روز 100 ام بیاد چرا پلاس سه روزه هست؟؟؟؟تولیدات 25 درصد 3 روزه هست!!

  ما هزینه دو برابر میکنیم به هوای اینکه سرور اسپید هست.

  من به تعداد همرها و حجمش در روز آزاد سازی اشاره نمیکنم چون دوستان اشاره کردن!!! که اینم خودش جای بحث داره


  الان دقیقا حال اون عزیزی رو دارم که به اندازه خرج زندگی در نیویورک هزینه میکنه ولی کیفیت زندگیش در حد بورکینافاسو هست(با احترام به شهروندان بورکینافاسو;))


  به هر حال با توجه به هزینه های سنگینی که شده باید پاسخگو باشید.

  و نکته بعدی هم با این وجود سرور برنده نداره و ناتار از همین الان 100 کرده ما داریم چکار میکنیم پس؟!  ادمین محترم بخدا این پست دیگه موردی نداره بزار باشه بلکه صدامون برسه!!!!!!!!!!!

  با سلام و عرض ادب


  مدتی فروم نبودیم الان هم که داشتیم میخوندیم هی صفحه به صفحه که میرفتیم جلو هر کی از هر وری به خودش اجازه داده بود در مورد جنوب شرق صحبت کنه. اره عزیزانم حرف زدن کنتور نمیندازه شما بزن.


  نکته بعدی دست کم گرفتن جنوب شرق توسط بعضی از دوستان هست که باید اعلام کنم که ما بسیار بسیار خوشحالیم که شما اینگونه فکر میکنید و این باعث رقم زدن سوپرایزهای فوق العاده ای برای شما خواهد شد


  ضمن اینکه جنوب شرق برای کلاغ ها دیوار بلند نمیکنه چهار گوشه ساید رو مترسک میزاره:D:D:D

  اینجوری
  ولی فعلا در ظاهر و بخشی از اون داره کار میشه ولی قول خواهیم داد به همه برسه


  دوستان اشاره میکنند پنیر تو جنوب شرق دیده شده و بعضیارو از خود بی خود کرده( به به چه دمی چه بالی چه صدایی):P:P:P


  سخن بزرگان: ولی انصافا با تاپ 10 هم همون لحظه که تاپ ریست میشه سلفی نمیگیرن.


  بد نباشه ما با تاپ 10 عکس نداریم  وای تورو خدا نگا وضع ما خیلی داغونه تو تاپ نیستیم حالا چکار کنیم وای وای  و در آخر سپاس از اینکه موجبات خنده و شادی اینجانب و بچه های جنوب شرق رو در این شب فراهم کردید. مدیونید اگر ادامه ندید:D:D

  کلا معلومه جنوب سیستمشو بسته بود رو درگیری بین ساید های شمالی

  می گن طرف عین اسپند روی آتیش می مونه اینه ها

  انقدر این متا بهتون فشار اورده کله برنامه و کثیف بازی هاتون و دف ریختن تو فارما و... بهم ریخته

  زیاد به خودتون فشار نیارید اول یه حالی بهتون می دیم بعد راجع به بالانس شدن سرور میشینیم یه فکری می کنیم

  با سلام


  دوست عزیز قبلا از اینکه قضاوت کنی و در مورد بحثی حرف بزنی اول اطلاعات جمع کن و بعد نظر بده.


  اینکه خیلی علاقه دارین اول سرور جنوب شرق رو متهم به بازی کثیف کنید و هر اتفاقی در سرور میافته تقصیر جنوب شرق هست برای من جالب^^^^


  در مورد دف ریختن باید خدمتت عرض کنم که بله دف تو فارم های جنوب شرق هم ریخته میشه اما دلیلی نمیبینم که اونو به تمام پلیرهای شمال یا هر جایی ربط بدم و اون رو سریعا جار بزنم.

  متاسفانه مدتی هست که این حرکت جا افتاده و در هر سروری رویت میشه و ربطی به فلان ساید نداره و یا فلان شخص نداره هر چند که شخصا اونو مناسب نمیبینم


  سرور جذابی هست و بحث های جذاب تری هم میشه کرد.

  فروم رو به بحث های حاشیه ای و کلیشه ای نبریم!

  با سلام


  ضمن تبریک به متای شمال لازم دونستم یک نکته ای رو عرض کنم


  فکر میکنم اولین یا حداقل جز اولین اشخاصی بودم که پیشنهاد دادم پس از شروع سرور لیدرهای هر 4 ساید طی یک جلسه ای حدود و مرز بازی رو مشخص کنند که بعدها سو تفاهم پیش نیاد.


  بنده شخصا علاقه ای به تجربه سرور 6 که انبار ناتارهای ساید مقابل کاتا میشد و یا در فارم ها دف ریخته میشد رو ندارم و همینطور خرید اکانت در ساید مقابل چه به نفع ساید خودم و چه به ضرر رو خط قرمز خودم میدونم. مطمعنا همه در این زمینه یا بخشی از آن نقطه نظر های مشترکی داریم و چه بهتر که ترتیبی داده شه برای بررسی و مشخص شد آن.


  با سلام و عرض ادب و احترام به تمامی بزرگان و اساتیدی که در این تاپیک اعلام حضور کردن


  ما هم طبق تصمیم گیری هایی که شد تصمیم گرفتیم این سرور در خاک جنوب شرق بازی کنیم و در کنار بزرگان از بازی لذت ببریم.بنظر سرور جذاب و زیبایی رو شاهد باشیم بخصوص که طبق اخرین شنیده ها تمامی سایدها با برنامه و بصورت تیم دارن در این سرور شرکت میکنند.


  بنده یه پیشنهادی داشتم مبنی بر اینکه با توجه اکثر پلیرها از دوستان و همبازیان هم هستن و در سایدهای مختلف در مثابل و یا کنار هم بازی می کنند و میتونیم از این آشنایی استفاده کنیم و بعد از گذشتن دوالی سه هفته از سرور که ساید ها تقریبا وضعیتشون مشخص شد از هر ساید نمایندگانی برای یک جلسه جهت تعیین خط قرمزها در سرور صحبت کنیم که باعث جلوگیری خیلی از سو تفاهم ها خواهد شد و همینطور قوانین تصویب شده در این جلسه رو میتونیم مثل اساسنامه سایدها در فروم اتحادها قراربدیم و تمامی پلیرها ملزم به رعایت آن. نظارت بر این قوانین هم میتونه از سوی لیدرهای ساید باشه.  و یک مورد دیگه که لازم دونستم به اون اشاره کنم ساید خوب و یا ساید برنده پیدا شدنی نیست عزیزان ساید خوب رو میسازن الان نه تیمی میتونه ادعا برنده بودن کنه و نه شخصی


  موفق و پیروز باشید

  به امید یک سرور جذاب

  با سلام


  بنده از روی کنجکاوی که داشتم فروم .com رو مطالعه می کردم متوجه یه تفاوت متن بین فروم .com و .ir شدم


  طبق گفته فروم .com

  They include some units and hero item adjustments, building effects, alliance bonuses and general statistics. The new values will be effective on all game worlds that start after January 1st, 2019.


  که منظور تمام سرورهایی که پس از ژانویه 2019 سال میلادی استارت میخوره از این تغییرات طبعیت میکنند و سرورهای قبلی بدون تغییر می مانند


  اما طبق اطلاع رسانی که در فروم .ir شده


  این تغییرات شامل برخی از نیرو ها، قهرمانان و تجهیزات، ساختمان ها، پاداش های اتحاد و معیار های عمومی میشوند و در اول سال جدید میلادی اعمال می شوند.


  که در این متن سرورهایی که دچار این تغییر می شوند مشخص نیست و اینجور برداشت می شود که تمامی سرورها اعم از قدیم و جدید دچار این تغییرات می شود.


  بنده این تفاوت رو در خطای تایپ و یا احتمالا ترجمه احتمال میدم امیدوارم مدیران فروم سریعا اطلاع نهایی رو بدن


  با تشکر

  با سلام و خسته نباشید به تک تک پلیرای سرور 6


  بنده به لطف دوستان جنوب شرق تونستم یک ماهی در کنار شما عزیزان در این سرور بازی کنم و تا حد توان تونستم به دوستانم کمک کنم.


  از آخرین پستی که بنده در فروم گذاشتم چند سالی میگذره و علت کم کاری بنده فاصله گرفتن فروم از اون هدف و دلیلی که مارو در یکجای دیگه خارج از سرور دور هم جمع میکنه دور کرده بود و فروم شده بود میدانی برای رجز خوانی اما الان لازم دونستم یک تبریک به تمامی عزیزان بابت فعالیت اخیرشون در این تاپیک اعلام کنم. ادبیاتی رو که قبلا در این تاپیک استفاده می شد با ادبیات اخیر مقایسه کنیم زمین تا آسمون فرق کرده و خود بنده به شخصه از خوندن دو سه صفحه اخر این تاپیک لذت بردم و قطعا برای شما هم مستثنی نبوده و چقدر فروم جذاب و قشنگ میشه اگر ما در تمام مراحل سرور بتونیم احترام به خودمون و رقیب رو نگه داریم و در کمال ادب و احترام به کری , تحلیل و سایر موارد در فروم بپردازیم.


  بهنام جان هدف از دعوت شما و دوستانتون و یا سایر پلیرا به شروع یک سرور دیگه مبنی بر کینه شتری یا هر چیزی دیگه که اسمش رو میگذارید نیست.

  هدف در کنار هم بودن و لذت بردن از بازی در یک سرور دیگه هست و چه بسا این سرور بالانس باشه و تمامی تیم ها از قبل با آمادگی تمام اومده باشند که بتونیم لذت ببریم برای مثال در سرور جدید اگر مجددا قدرت و تعداد پلیرای یک ساید نسبت به سایرین سنگینی قابل توجهی کنه مطمعن باشید تکرار راند دو رو شاهد خواهیم بود حالا این سنگینی و قدرت بخواد به نفع خود شخصه بنده باشه و سرور مجددا برام جذاب و قابل رقابت نبوده و خودم به شخصه اولین نفر حذف میکنم.


  در ارتباط با خرید اکانت و یا هر مورد دیگه که از سوی همه ما ناپسند یاد میشه میتونیم قوانینی رو از قبل شروع سرور تصویب کنیم و صحبت هایی داشته باشیم که بعدا با اعلام رسمی اون توسط نمایندگان از پیش تعیین شده در فروم بهش رسمیت بدیم و یا حتی بتونیم برای دوستان میتینگی رو فراهم کنیم که قبل از بازی دوستان و رقیبانمون رو ملاقات کنیم و مطمعنا شناخت از همدیگه و یا مذاکره با همدیگه خیلی از سو تفاهم ها و بدبینی هارو از بین میبره.


  متاسفانه تمامی سرورهای جدیدی که شروع میشه معمولا یکی از سایدها با هماهنگی و امادگی کامل میان به طوری که در برخی سرورها متا 3 به 1 هم حریف ساید مورد نظر نمیشه و عملا بازی از جذابیت میافته و برای اکثر پلیرهای قدیمی طوری شده که بدون تیم جرات نمیکنن همینجوری یک سرور ران کنند


  شما هم مثل من دلتون برای اون رویدادهای تراوین قبل فیلترینگ تنگ شده و به طور مداوم در سرورهای جدید شروع به فعالیت میکنیم به بهانه تکرار خاطره های گذشته که اکثرا نا فرجام میمونه. اگر اشتباه نکنم تا پایان این سرور و شروع راند بعد حداقل دو ماهی وقت هست (شاید بیشتر شاید کمتر) و این زمان مناسب برای تهیه تیم و امادگی و صحبت های قبل از شروع راند جدید مناسب هست. تمامی دوستانی که این پست رو میخونن میتونن به این دعوت لبیک بگن :) و چه بهتر بجای سروری دو قطبی سروری 4 قطبی و منسجم داشته باشیم پس به این پیشنهاد کمی فکر کنید و عجولانه تصمیم نگیرید و حضور تمامی پلیرها در سرورجدید باعث خوشحالی ما میشه.


  منتظرپاسخ شما عزیزان در این تاپیک هستم


  و در آخر هم پیروزی قاطعانه جنوب غرب رو تبریک میگم. اما به شخصه معتقدم پیروزی که در لحظه اخر و به سختی به دست بیاد خیلی جذاب تر و بیاد موندنی تر از پیروزی ازقبل مشخص شده هست.

  ببخشید اگر متن طولانی بود

  ایام به کام