Posts by Amirali

  اول از همه خطاب به اون عزیزی که راجع به تخریب صحبت کرد .

  من با صحبت های شما تا حدودی موافقم اما قاعدتا با بازی کردن باید یه نیازی از من رفع بشه که قادر به عملی کردن اون تو دنیای واقعی نیستم!

  شخصا یکی از علل بازی کردنم رفع نیازم به بدجنس بودنه! و عملا تخریب. سیاست . کشتن . جنگیدن و اتفاقاتی که درون دنیای بازی میوفته از نظرم مهار خیلی مناسبی جهت از حذف این عوامل مخرب از زندگی واقعی این افراده ! ازین جهت اگه کسی به قصد تخریب جلو بیاد شخصا چیزی براش تو این زمینه کم نمیزارم! دیگه صحبت این پسر بچه جداست که فحاشی کرده.


  نکته بعد اینکه خیلی احساس رضایت خاطر میکنم ازینکه هیچ نقطه اشتراکی به جز تراوین با یه سری افراد معلوم الحال ندارم . البته خالی از لطف نیست این نکته رو گوشزد کنم که نقطه اشتراک ما صرفا ورود به تراوینه وگرنه شما حضورت جز ضرر و توهین و ادعا هیچ بار مثبتی نداشته! و عملا نمیشه گفت شما بازی میکنی! منی که اینجا به عنوان بی اثر ترین عضو شمال گنده گنده حرف میزنم حداقل تیمم ۱۰-۰ ازتون جلوه شما به پشتوانه چی اینجا اولدورم بولدورم میکنی؟


  نکته کم اهمیت آخر هم اینکه شما بد زدی به کاهدون چون هیچ کدوم از افرادی که این چند سرور گذشته (بعد از اینکه شما تو تراوین حضور پیدا کردی)‌ باهاشون روی اکانت بازی کردم همچین طرز رفتاری راجع به مالکیت یک اکانت یا اصلا لفظ این که فلانی رو آوردیم ندارن!


  پ.ن: holy shotor دردتو دوا نکرد با the old shotor شاید به آرزوت برسی :)

  پ.ن: میگن همر خیلی اضافه اومده


  vkxw_1234.png


  دانیال هم به نمایندگی رفیقای تحفه ای که از تو لپ لپ پیدا کرده میره زنگ کاخ سفیدو میزنه و فرار میکنه


  اولین چیزی که یادم افتاد بک خوردن ۲۰ک سزار Ilidan از همر old crows دقیقا ۱ ساعت قبل از نشستن اتک ها و ۰ شدنش بود.

  در نتیجه تنها گلتون تو این بازی که دورقمی باختید "مردود" اعلام شد.  1guc_screenshot_6.png


  به جاش این دیفالت حسابی از خجالتتون در اومده همه کار باهاتون کرده فقط واندرتونو نزده تا الان


  جا داره یه تبریک دوباره هم به اکانت لیدوکایین و دکتر "لیفان" اکانتشون ترند کننده هشتگ " #لب و دهن نباشیم " بگیم که به اسم کره اومد اما چینی از آب دراومد این اکانت هم رمر واندرش ۰ شد هم کپش خورد هم کتیبه از دست داد هم عامل اصلی اعلان جنگ زودهنگام شمال به جنوب شرق و تبدیل همر های ج.ش به علامت سوال قبل از آزادسازی کتیبه ها بود و در نهایت با فحاشی و توهین هاش کارنامه اخلاقی . سیاسی و حرفه ای خودشو بست!

  بهنام تا جایی که اطلاع دارم مازیار کراش قابل توجهی روت داشت آیا این موضوع رو تا بحال ابراز کرده یا متوجهش شدی؟


  محض خالی نبودن عریضه هم


  ۱. بهترین خاطره بازی

  ۲. بدترین خاطره بازی

  ۳. بهترین پلیر

  ۴. بهترین دفساز

  ۴. بهترین پلنر

  ۵. اگه قرار باشه توتال داشته باشی دوس داری کی باشه؟

  ۶. از کدوم تیم یا اشخاص فعلی بدت میاد و دلت میخواد روبروشون بازی کنی (بهجز مازیار)

  ۷. دوس داری با کدوم نیم همبازی بشی.

  ۸. اگه پسورد اکانت همر دار و کتیبه دار حریف تو شرایط خیلی سرنوشت ساز بازی دستت بیوفته چیکار میکنی

  ۹. دوس داری رو یه اکانت با کیا بازی کنی


  فعلا همینا رو جواب بده

  دوم درباره ي حاشيه هايي كه راجب اكانت ما ( ليدوكايين ) ساختين

  اکانت شما خیلی پرحاشیه بوده از ابتدای سرور عامل تشدید درگیریها و اینکه رنگ اند گیم رو نمیبینید به نظرم اکانت شما و پلیر اکانتتون (کیا) هست

  ابتدای سرور و درگیری های لفظی که با ش.ش داشتن و توهین هایی که به مجید و بقیه اعضا کرد باعث شد همه برایشروع زودتر جنگ و لانچ شدن زودتر همر ها خیلی مشتاق تر بشن.

  برای موردی هم که اخیرا اتفاق افتاد و مطمعن شدم ازین موضوع این بود که بعد از پیام من داخل بازی به اکانت لیدوکایین تلگرام من این پسر بچه شروع به فحاشی از راه دور کرد.

  هرچند مهم نیست برای من و صرفا نشون از بدبختی پلیر میده این رفتارا اما مطمعن باشید اکانت شما یکی از عوامل حذف عزت و باخت با خواری و خفت برای سایدتون هست!


  توتال جنوب شرق با سابقه درخشان و رکورد زدنات تو پروفایل دو تا سروره اومدی بازی کنی بعد فیلتر تو یکیش جلوی مازیار گاد و بهنام اینا (:دی) حذف کردی

  تو دومیشم هنوز واندرت دست ماست..

  طبل توخالیو برام یکم شرح بده ببینم؟

  به ت ت پ ت نمیفتی؟ نه؟

  تو که میای میگی تو پروفایلت فلانی و فلانی برای من بازی کردن .. یا ایدت اینه که پلیر ها زیردست توتالن!! ۱٪ هم توانایی توتال لیدری و استعدادشو نداری و نتیجش همه این فرار ها و حذف هایی میشه که الان میبینیم ! این سرور شما پتانسیلتون خیلی بالا بود و اگه درست از پتانسیل سیاسی و پلیر ها و منابع و .. استفاده میکردید مجبور به تحمل این بار خفت و خواری نبودید


  st9h_1111.png

  سلام بهنام!


  سوال اول اینکه سرور ۶ راند ۱ بعد از فیلتر ابتدای سرور تمامی موج های جنوب شرق روی شما (جنوب غرب) بدون اینزرت رد میشد آیا تیم شما اینزرت کردن بلد نبود؟


  دوم اینکه پلن هایی که تیم شما روی ما میومد و اسمشو میزاشتید کراپلاک عملا هیچ آسیبی به ما به جز گلد یه پک ۲۵۰ تایی یا ۶۰۰ تایی نمیزد. شاید ۳-۴ دفعه همر های اکانت خود ما holy motors رو به قول خودتون کراپلاک کردید و عملا آسیبی بهما نزدید آیا اطلاع نداشتید که این پلن ها تاثیری نمیزاره یا از قصد بوده؟


  سوم اینکه اطلاع داشتید با متای سه به یکتون و پیوستن به شمالی ها تارگت ما شما میشین و ما همه تلاشمونو میکنیم که شما بازنده باشید! همونطور که تا زمانی که در سرور بودم همری روی شمال بلند نشد و فقط جنوب غرب تحت فشار بود..و این مساله بارها بهتون علنا گفت شده بود آیا هوش سیاسی شما واقعا در این حد بود که به خاطر بلند شدن یک همر عامل باخت و شکست ساید خودتون شدید یا فکر دیگه ای داشتید!؟


  چهارم راجع به رابطه شما با سامان بد بوی و اینکه تیمتون جزوی از پیشوا بود و پیرو راه سامان بد بوی بودید چقدر این فرد رو قبول دارید و کدوم سرور ها کنارش بودید؟‌ یکم راجع به اخلاقیاتش نحوه آشناییتون و ایدعولوژیش تو بازی ممنون میشم برام توضیح بدی.


  نکته آخر اینکه دقیقا با کدوم پلیر ها جزو زیر مجموعه و تیم سامان بد بوی وارد جنوب غرب اون سرور شدید؟ و اینکه پلیری به اسم دکتر کیا که فک میکنم رو اکانت توتن داریوش بزرگ بود همراه شما به اون سرور اومد یا خیر؟  این جلسه توهمیتو خیلی دوس دارم! اعضای مدیریتی که بالاتر اشاره کردید ارمین و سامان و بابک بودن , بعد از استارت خوردن سرور مشخص شدند.

  اگه خلافش باشه یعنی نظر جمع تو تیم مدیریتی تاثیری نداشته!

  جلالخالق!

  شما یهو از کجا پیدات شد با این اطلاعات دقیقت؟

  یا حظرت خضر! چقدر بد مچ منو گرفتی .. نمیدونستم شما هم تو تیم لیدری بودی و همه جلسات رو دقیق ضبط میکردی..

  دقیقا یک یا دو روز بعد از انتخاب اعضای لیدری کلاغا شامل آرمین . سامان و بابک "اولین" جلسه بین اعضای لیدری + ۳ نفر از دیگر اعضای ش.ش همراه چند نفر از دوستان زیوسی تشکیل شد که طی همین اولین جلسه تصمیم متای شمال قطعی شد!


  پ.ن: لطفا قبل از اظهار فضل اطمینان حاصل کنید که بخشی از ابتدا یا انتهای پیاز محسوب میشوید و سپس سعی کنید با اطلاعات دقیق تر صحبت کنید

  پ.ن: همه منتظر سه ایکسن! از جنوب شرق این سرور عبرت بگیرید مراقب رفتارتون باشید

  مجید و آرش کاملا واضح اعترافی مبنی بر متا قبل از استارت وجود داره عزیز.

  سلام!

  متاسفانه باید به این موضوع توجه کنید که لیدر های ارشد کلاغ ها آرمین . سامان و بابک هستن

  قبل از متا جلسه ای تشکیل شد . دو طرف صحبت هاشونو انجام دادن و نتیجه این شد که تحت شرایطی متا بشه و دو ساید تحت عنوان شمال شناخته بشن..

  من توی اون جلسه به عنوان نخودی! و مجید به عنوان رابط و ریش سفید حضور داشت و تصمیم گیری با اعضای مدیریتی بود.

  لذا شواهد این صحبت شمارو فاقد اعتبار میکنه!

  در رابطه با مبحث دیگه ای که عامل متا هست اگه قبل از حرف زدن کمی اطلاعات کسب کرده و یا گذشته رو بررسی کنید درگیری قبل از شروع سرور بین اعضای ش.ش و ج.ش وجود داشت از میل عده ای به توتال شدن و توتال داشتن که کلاغا باهاش مخالف بودن تا چندین عامل دیگه مثل فحاشی ها و در نهایت اعتراف یا تهدید لیدر های ج.ش مبنی بر نفوذ گسترده در ش.ش بود که متای با ش.غ قطعی شد

  صحبت هایی خوندم راجع به ادعاهای لیدر های ج.ش و همچنین افرادی خارج از سرور مبنی بر بالانس نبودن و گلایه از متای شمال

  همونطور که بارها همینجت اعلام کردم متای شمال به خاطر

  ادعا... فحاشی... خودبزرگ پنداری...ادعای مستقیم نفوذ گسترده در شمال شرق و یه گوشه دست به سینه ننشستن اعضای کادر ۱۰-۱۵ نفری لیدر های جنوب شرق تشکیل شد.. در نتیجه هرکی خربزه میخوره پای لرزشم میشینه و نمیاد مظلوم نمایی کنه.

  راجع به پتانسیل بالای ش.ش و نقشش تو سرور از روز قطعی شدن متا با ش.غ به نظر من کلاغا از رو شکم سیری و ولخرجی بازی کردن (اطمینان ۹۹ درصدی برد شمال) و اگر این متا قطعی نبود یا شکی در ادامه دادنش وجود داشت قطعا سبک بازی کلاغ ها عوض میشد.. شخصا بعد از ایجاد متا حضورم بیشتر در فروم بود و محض گرم کردن بود و آنچنان بازی نمیکردم..

  قوت این متا بارها به من اثبات شده و مطمعنم اگر اعضای لیدری یا پلنری کلاغا کتیبه ای یا کمکی در همر یا دفاع احتیاج داشتن از طرف ش.غ کاملا در اختیارشون بوده و همچنین اگه کتیبه ای از این طرف رفته ش.غ به خاطر بالارفتن پتانسیل شمال بوده.

  پرونده این سرور خیلی وقته از نظرم بسته شده و پیروز قطعی این سرور شمال هست و اگر کسی بخواد این وسط سنگ اندازی کنه صرفا وجهه خودشو خراب کرده و سنگش تاثیر ۱٪ ای هم در نتیجه سرور نخواهد داشت لذا از همه دوستان خواهشمندم به نظر و تصمیم لیدر ها احترام بزارن و جهت حفظ عزت خودشون هم که شده در صورت مشکل داشتن با تصمیم لیدر ها اونو یا تو دل خودشون نگه دارن یا سرور رو ترک کنن

  سلام محمد خان


  یه سوال دارم به عنوان منبع آگاه از شما میپرسم


  پسورد نیسان آبی از طرف چه کسی و با چه مبلغی لو رفت؟


  اگه هم اطلاعی ندارید ازین موضوع لطفا به عبارت اطلاعی ندارید اکتفا کنید شاید یه نفر بود یه روزی این علامت سوال منو از بین برد.

  سلام آرمین.


  مسافرتم فقط اومدم بگم اون پنچاه تومنه منو که باختی نمیدی؟ :دی  موضوع دیگه اینکه بکشید بیرون از نیسان. یه اتفاقی افتاده سرور تموم شده .اثبات یا انکار اون ماجرا دیگه الان فایده ای نداره و صرفا هم زدن یه چیز خشک شدست. دیگه پیگیر تر از خود من نبود که تا دو ماه تو تلگرام و تیم اسپیک دنبال آدرس ملت بودم و در نهایت تبدیل به یه خاطره سوزناک تو بازی شد :دی . یه تاپیک تقریبا فارغ از سرور ها ساخته شده و اسم سیاست و دیپلماسی روش نیست و فک میکنم تاپیک خیلی باحالیه و استفاده و سواستفاده ازین صحبت ها داخل هر سروری خیلی مسخرست. و قراره صحبت هایی که توش میشه حقیقت باشه نه سیاست خواهشمندم بحث هایی که منجر به دیسلایک و این داستانا میشه رو بزارید برای تاپیک هایی که اسم نحس سیاست و دیپلماسی اولشه :دی

  سلام به آژير کش بزرگ جنوب شرق!

  خوبه ۱۰-۱۲ سال عمر کردیمو تونستیم یه لوطی ببینیم


  به همه و لاب لاب لاب

  لوطی اون لاب لاب لاب چیه؟ نگو خواستی Blah blah blah و فارسی سازی کنی و به این شکل درآوردی لوطی؟ نگو اینطوری لوطی جان سوزم میگیره!


  1_ اکانت ریکدیکیلوس

  بنده خدا حذف شد اکانتش هنوز ندیدم از اول سرور کسی درست تلفظ کنه اسم اکانتشو خوب برادر اگه فن ریک اند مورتی بودی میتونستی بزاری

  " مستر پوپی بات هول " :D دیدن تلاش نصف سرور از جمله لوطی بزرگوار جهت تلاش برای تلفظ ریکدیکیولس اسفناکه


  آخی .. آخی.. دلم سوخت برای علی آقا اصلا چقدر مرد خوبیه.. بنده خدا شبا نون و خرما میخوره اما نمیزاره گرزیای یه نفر گشنه بخوابه...

  علی آقا جیره و عیدی آقا رو زودتر بده بهش فک کنم نیاز داره بنده خدا لوطی خیلی صنعتگره :D


  6_مسایل داخل خانواده رو به بیرون خانواده انتقال نده

  لوطی کلا دو تا پست بلند گزاشتی تو یکیش آمار دف شناور سایدتونو همر mahnaz killer رو لو دادی تو اینم پلن گسترده عیدو ۱۰ تا چیز دیگه رو افشا کردی .. حق داری لوطی ها آدمای صاف و صادقین.. فک کنم دیگه مسیله خاصی نمونده باشه که شخص شما به خارج از خانواده انتقال نداده باشی :D

  پ.ن: جای خالی یاسر فراری . از شمال شرق شوتت کردم. از سرورم شوت شدی یاسر.. نیازه بگردم پستو بهت یادآوری کنم یا نه؟


  hl1_111111.png

  دوستان کمی به "تِ تِ پِ تِ" بیفتن..

  -مصطفی جان پست بالارو بخون بعدش بیا یکم به "تِ تِ پِ تِ" بیفت ببینیم ...

  شما کی دکمه خداحافظی رو فشار میدید؟

  یکمم لیدری یاد این آرمین بده بلکه بتونه شمالشرقو جمع کنه  -مشکلی با فرار شما نیست و اینکه نمیخواید وقتتونو تو اون ساید که تکلیفش از اول سرور مشخص بود تلف کنید

  اما وقتی یاران و همراهان شما با وجود این شرایط اسفناکی که شرح دادید هنوز هم ادعاشون گوش فلک رو کر کرده و حتی موقعی که دارن از در خارج میشن و قراره زودتر درو پشت سرشون ببندن تا باد سرد نیاد تو اولدورم بولدورم میکنن (با شمام یاسر خان مودب ) قاعدتا حق پیشته و چخه برای شمال شرقی ها محفوظه  پ.ن:اینم از عواقب توتال ۲۵۰ میلیونی :))
  فَمَن تَرَکَ الجهادَ اَلبسهُ اللهُ ذُلاً


  کسی که جهاد را ترک کند (فرار کند) خداوند بر اندامش لباس ذلت می پوشاند
  قسمت اول


  فرار


  ۱. دور شدن ناگهانی و با سرعت زیاد از موضع خطر.

  ۲. دور شدن از دسترس و نظارت کسی.

  ۳. گریزان.

  ۴.عبارت است از دور شدن ناگهانی و با شتاب از کسی یا جایی که معمولا نتیجه احساس ناامنی، خطر یا ترس است.  قسمت دوم


  یاد آوری

  بهشون این نوید رو میدم که خیلی زودتر از موعد مشخص شده باید سرور رو به تحقیر آمیز ترین شکل ممکن ترک کنن..


  قسمت سوم


  علت
  قسمت چهارم


  نصیحت


  به هر حال هر صحبتی یه نتیجه ای داره. شما میتونستید تا اندگیم بازیتونو بکنید اما رفتار خودتون باعث فرارتون شد.

  توصیه میکنم ازین به بعد کل ساید رو به صورت یک اکانت و یک تیم ببینید. و کمی از من من کردن هاتون کم کنید. هم نتیجه بهتری برای خودتون و اون بنده خداهایی که کنارتون بازی میکنن داره هم شاید نیاز نباشه تو شروع سرور فقط ۷ نفر شورای لیدری و ۱۰-۱۵ نفر سمت های مختلف به همه بدید!

  و در نهایت دنیای واقعی رو با بازی قاطی نکنید تحت هیچ شرایطی. شما برادرتم تو تو ساید حریفت باشه باید ببینی کی میخوابه و بری بزنیش :D پس مسخره ترین صحبتی که شنیدم قاطی کردن رفاقت و امثالهم توی بازی هست من خودم "عمده" شمارو به جز اونایی که بهم فحاشی کردنو دوس دارم اما تمام زورمو برای وارد کردن ضربه به شما تو بازی و فروم میکنم.

  موفق باشید  قسمت پنجم


  بدرقه  پ.ن: ما دیدیم لیدرای جنوب شرق از اول سرور فان فان میکنن گفتیم یکم دم رفتنی باهاشون شوخی کنیم حداقل با لب خندون درو پشت سرشون ببندن  امیر علی که جوری جوابشو گرفت


  و در آخر بگم که ماموریته ما این سرور تموم شده

  کجا با این عجله عزیز دلم؟

  تا دیروز میگفتی شما سرورو تموم نمیکنید و میرید الان احساس خطر کردی ماموریتت تموم شده؟

  اومدید یه گل زدید . فک کردید بازیو ۶-۱ نمیبازید؟ نه عزیزم اگه ترک میدان نکنی هم شیش تایی از بازی اوت میشی

  اگه رفتی درم پشت سرت ببند .

  امیرعلی جان


  البته حق میدم دوستان کمی به "تِ تِ پِ تِ" بیفتن...


  من که مسیولیتم یه اکانت بود. به "تِ تِ پِ تِ" افتادم اما سعی نکردم سیاه نمایی کنم

  شما که مسیولیت یه ساید گردنته بعد از شخم خوردن سایدت میای میگی اصلا درد نداشت و خوشحالی؟ ماشالا...

  پلیر هاتم که آروم آروم دارن زمزمه فرارو پایان ماموریت رو میخونن! مگه نگفته بودن که بازی اصلی تازه بعد از کتیبه ها شروع میشه؟!


  ضمن عرض تبريك به جنوب شرق بابت پلن موفقشون


  صفر شدن اين همر به خاطر اشتباه شخصي من در ثانيه ارسال اينزرت شكن بود و اگه اينزرت شكن سر ثانيه مورد نظر ميخورد دهكده صفر نميشد

  از اعضاي اكانت كه زحمت زيادي بابت ساختن اين همر كشيده بودن و بعد ازون از تمامي ليدر ها و اعضاي شمال به خاطر اشتباه شخصي خودم كه منجر به صفر شدن اين همر شد عذرخواهي ميكنم و فعلا اين عذرخواهي تنها كاريه كه از دستم بر مياد.

  درس‌شماره یک

  خوب حالا بیا حساب کن

  حالا جمع و تفریق کن

  گویا جمع و تفریق رو بهتر از قوانین نیوتون بلد هستی و من سعی میکنم به همین زبون توضیحی برات بدم

  من برای مثال میام همر "صفر" شده ی اکانت Deactiver رو با چنج کپ شدن اکانت old crows مقایسه میکنم

  همر deactiver در روز ۳۴ بازی صفر شد و دست کم حدود ۲۰ک شمشیر زن و ۱۴ک سزار داشت با کم کردن حداکثری فرض استفاده منابع توسط شما یعنی اینکه اصلا سربازخونه و اصطبل بزرگ استفاده نکردی و اصلا هم کارگاهو روشن نکردی!‌ تا به اینجا ۴۱ میلیون منبع هزینه ساخت این تروپ تا روز ۳۴ شده. و با یه میانگین گرفتن ساده ازونجایی که نمودار رشد منابع مصرفی نسبت به زمان به صورت خطی هست میشه نتیجه گرفت شما در این مدت به صورت میانگین حدود

  ۱۷*۱۴۸۸۰۰۰= ۲۵ میلیون هزینه گندم برای نگه داری این همر طی ۳۴ روز دادی

  این در حالتی بوده که توی اون تایم غارت اکانت شما فکر میکنم حداکثر حدود ۳۰ میلیون در هفته پنجم بود (دقیقا مطمعن نیستم) یعنی شما وقتی منابع دریافتی اکانتت ۳۰ میلیون غارت + منابع کپ و فیدر هات بوده ۶۶ میلیون منبع بدون اینکه هیچ سودی ازشون بگیری(جاییو صفر کنی) از دست دادی. (منابع بالاآوردن دیفالت رو برات فاکتور گرفتم :) )

  یه کپ لول ۱۷ تقریبا روز ۳۰ بازی بدون استفاده از منابع دیگه ای بالا میاد .

  کپ old crows روز ۳۰ به بازی میاد و حول و حوش ۴۰ میلیون منبع هم خرج بالا اومدنش شده. از روز ۳۰ تا روز ۵۳ هم این کپ ۱۱۵ میلیون تولید گندم برای اکانت داشته و روز ۵۳ کراپاش از ۱۷ اومده روی ۱۰ و طی ۴۸ ساعت به حالت اولش برگشته و خرج این ۳۳ میلیون منبع بوده. و این در حالتی هست که منابع دریافتی اکانت شامل ۲۰۰ میلیون غارت بوده . و این کپ از لحظه به وجود اومدنش تا همین الان حدود ۴۰ میلیون منبع برای ما سود داشته و سودش همچنان ادامه داره!


  با یه نتیجه گیری ساده میشه گفت شما وقتی هفته ای حدود ۶۰ میلیون درآمد داشتی (غارت + کپ +فیدر هات) ۶۶ میلیون سرمایت بدون اینکه هیچ سودی داشته باشه برات از دست رفته

  و old crows وقتی هفته ای ۲۵۰ میلیون درآمد داشت . ۳۳ میلیون ازسرمایه ای ضرر کرد که قبل ازین بهش ۴۰ میلیون سود رسونده بوده و هنوز از دست نرفته و قراره در آینده هم بهش سود برسونه!


  قصد این قیاس صرفا سنجش منابع و نسبت ارزش گذاری منابع در زمان های مختلف هست..

  وگرنه خیلی فاکتور های زیادی جز منابع وجود داره که شاید یه بخش کوچک پلن ها منابع از دست رفته خود یا حریف باشه اما دوستان خیلی روی این موضوع حساب کتاب میکردن و لازم بود کمی براشون بازتر کنم مبحث رو!

  تمامی اعداد بدست آمده حدودی هست و شاید اشتباه توش وجود داشته باشه و سعی شده فاکتور های قابل محاسبه که خیلی بیشتر از این حرفان تا حد امکان تعدیل بشن اما از جمع و تفریق های ریاضی دان و فیزیک دان ج.ش جناب کارو فیک (به گفته خودشون) به واقعیت نزدیک تره :)


  دفکوردی که در ان ای نباشد دفکورد نیست برگه چغندر میباشد!

  خوب

  اومدی حرف از دف نداشتن شمال شرق میکنی .. باز اتفاقی نیوفته چند روز به غار های جنوب شرق پناه ببری؟

  بیا و یه لطفی به خودت بکن و پست نزار :))

  سینه خیز برو سمت غار ، دف نداشتیم که!

  کراپای old crows برگشته به حالت اولش برو کارگاهتو شارژ کن درد اینزرت شدن کاتاهات رو کاهدون علی nova کم شه،

  بعدشم این بنده خدارو پوش کن سزاراشو ریکاوری کنه

  من دقیقا سابقه هیچ کدومتون رو قبل فیلترینگ تراوین نمیدونم


  سرور اولمه و قبل از فیلتر بازی نکردم، تبریک به پلن موفق میگن ، مثلا الان منتظر تبریک شما به دفکورد ش.ش هستم


  پ.ن: غزل مجسمه ساز

  مث سرورای قبل ، قبل کتیبه ها میرفتی دیگه!

  دو تا سرور که خودت کنار یا مقابل مجید بازی میکردی نام ببر !


  اگه اتکا ریل بودن که تموم شده بودی.


  :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

  شما وقتی با "اگه" تارگت اونجا بود ده میپرونید

  و با "اگه" اینجا رو زده بودید ۴۰۰ک دف بود دف میشدید مشغولید یکم نقش اینزرت شکن تو پلن رو یاد بگیرید که به کاهدونم میزنید روز ۵۳ بتونید صفر کنید


  پ.ن: با همون ۱۷ تا اموجی خنده