Posts by B a y G o s h


  سلام دوست عزیز و پیشاپیش تبریک عید نوروز به تمام بازیکنای تراوین.


  مطلب خوب و مثبتی رو نوشتید.ما هم امیدواریم سرور متوازنی پیش رو داشته باشیم از نظر قدرت ساید ها و بیشتر هم دنبال تفریح و لذت از بازی هستیم تا مسائل دیگه.
  کتیبه ها نزدیکه و همه آماده برای یه نبرد زیبا و تقریبا تعیین کننده و البته خلاصی از دست گندم منفی :d
  در مورد کتیبه ها فکر کنم چندتا چیز از قلم افتاد.
  زدن کتیبه مهم هست ولی از اون مهمتر حفظ و نگه داری کتیبه و استفاده بهینه از اون هست.البته کتیبه به خودی خود تعیین کننده برنده بازی نیست و سایدی اگر نتونست موفق عمل کنه باز هم امید به پیروزی باید داشته باشه.
  امیدوارم عید خوبی پیش رو داشته باشید.
  پ.ن: ۴ سال پیش در چنین روزهایی سرور ۲ رو فتح کردیم :cool:
  پ.ن: ممد ترانتولا خودتو نشون بده :rolleyes:


  سلام محسن جان ممنون بابت این وقتی که گذاشتی و این مطالب رو نوشتی.
  نظر من رو می دونی خودت که مخالف این جریانات بودم و الان هم همون نظر رو دارم هنوز و امیدوارم که وضعیت سایدتون بهتر بشه و مشکلاتتون حل بشه.


  ارادتمند.

  سلام و وقت بخیر
  دیدم دوستان از سود و زیان این جریانات شمالغرب برای ساید های دیگه صحبت کردند لازم دونستم تا مطالبی رو عرض کنم تا شاید سبب خیر باشه.


  من از جانب خودم حرف میزنم ولی بدون شک نظر بچه های جنوب شرق و تیم لیدری جنوب شرق هم بر همین اصل استواره.
  سود ما در یه سرور با کیفیت با حضور قدرتمند هر ۴ ساید هست و برد و باخت هم ذیل این اصل معنا پیدا می کنه و ضرر ما هم یه سرور با کیفیت پایین و حداقل بازیکن هست که چیزی جز تلف شدن وقت و هزینه برای کسی نداره و گمان هم نمی کنم برد در همچین سروری اونقدر افتخار داشته باشه.
  البته سود و ضرر دو موضوع کاملا نسبی هست که هر کسی بر اساس طرز فکرش اونو تعریف می کنه.

  من هم خوندن کتاب قلعه حیوانات اثر جورج اورول رو توصیه می کنم.داستانی ساده و جذاب که از نظر من ارزش چندبار خوندن رو داره.
  داستان مربوط به مزرعه حیواناتی هست که برای رهایی از ظلم انسان ها دست به انقلاب میزنند و بعد از مدتی خودشون گرفتار ظلم حاکمانشون که خوک ها هستند میشن.


  سلام منصور عزیز.امیدوارم خوب باشی. من البته سرور 3 نیستم و سرور 2 هم بخاطر مشکلاتی که با بعضی مسایل داشتیم اکانت رو حذف کردیم. اوایل سرور 2 ما هم این بحث رو داشتیم اما فرمودن اشکالی نداره اگر آی پی مشترک نداشته باشین. یعنی اینکه رو هر اکانت مولتی یه پلیر بزار که فقط انبار و منابعش رو بکشن بالا بعد همون اکانت رو رید بده !! والله چه عرض کنم خدمتت دوست من. قدیمهااین خبرها نبود و پلیر با زحمت میتونست تاپ غارت رو بدست بگیره اما الان شرایط فرق کرده. پیرمرد اینقدر حرص نخور واست خوب نیس از من و شما سن و سالی گذشته بازی رو بده دست جونها خودت رو بازنشسته کن.
  پ ن : با این شرایط بحث رید توافقی بازی اون اصالت خودش رو از دست میده و فقط کسانی که میتونن بیشتر هزینه کنن میان بالا و قطعا همرهای بهنتری هم میسازن که این مسئله با روح بازیه جوانمردانه منافات زیادی داره


  سلام و عرض ادب.
  اجازه بدید من حرفهاتون رو اصلاح کنم.فقط کسانی که بیشتر هزینه می کنن میان بالا اشتباهه و باید بگید کسانی هم که زحمت میکشن و هزینه کمی می کنن هم می تونن بیان بالا.شاید کسانی که هزینه می کنند اول سرور بتونن خودشون رو نشون بدن ولی به قول معروف شاهنامه آخرش خوشه.البته ما در مقام قضاوت نیستیم که ببینیم کی خلاف قوانین بازی می کنه تا مجازاتش کنیم ولی بیشتر سعی می کنیم روی بازی خودمون تمرکز کنیم و حواشی به وجود اومده در فروم هم به نظرم مانع لذت بردن از بازی میشه و بیشتر جو کاذبی به وجود میاره که باعث سرخوردگی عده ای خواهد شد و یه سرور خوب رو از همه دریغ می کنه.
  من همه رو دعوت به تمرکز در بازی می کنم و قضاوت رو هم به مجری قانون میسپارم که این بهترین کار هست.
  عزیزی هم که از مشکل پیش اومده ابراز ناراحتی کرده بود هم به نظرم آرامش خودش رو حفظ بکنه و از طریق تیم مولتی هانتری در بازی پیگیر این مورد باشند.
  موفق و پیروز باشید.

  چقدر این کلمات جدیدا زیاد استفاده میشه!آیا بهش فکر کردید؟!
  حذف گروهی-خرید و فروش اکانت-خرید و فروش کتیبه-فراری شدن از سرور-جذابیت نداشتن بازی و ...
  امیدوارم این سرور بازی متوازن و خوبی رو شاهد باشیم.

  اگه شما فکر میکنی پول جریان بازی رو عوض نمیکنه کافیه تو سرورهای عربی یا روسی یه بار بازی کرده باشی یا همین فوروم سرور 2 خودمون رو یه نگاهی بندازی تا طعم پولدار بودن رو بچشی!
  این سطحی نگری شما رو میرسونه بازی بلد بودن ما رو یکسره با تاریخ عضویت فوروم سنجیدی. ما زمانی که ایران سرور تراوین نداشت تراوین بازی میکردیم!
  نکنه شما هم بچه پولداری و فکر میکنی تجربه تو بازی مهم نیست؟ مسی یا رنالدو یک شبه بهترین بازیکن نشدن سالها تمرین کردن و تجربه کسب کردن


  و باز هم در مورد پول این موجود دوست داشتنی به سکوت ادامه می دم.
  شما خودت ادعا کردی که از تاریخ عضویتت توی فروم باید بدونیم بیشتر بازی بلدی و بعد اینجا می گی که چرا بازی بلد بودنتون رو با تاریخ عضویت فروم سنجیدیم!!!من که نفهمیدم کدومش درسته!


  بلاخره تجربه برنده رو مشخص می کنه مثل رونالدو و مسی یا پول برنده رو مشخص می کنه؟!
  به نظرم شما اول سنگ هات رو با خودت وا بکن و حرف هات رو یه کاسه کن بعد پست بزار تا اینطوری دچار پارادکس نشی.

  انتظار داری لیدرهای شمال غرب بیان بگن ما 99 درصد برنده بازی هستیم که برای خودشون دشمن تراشی کنن؟ معلومه باید تکذیب کنن.
  البته ما نگفتیم شمال غرب برنده هست. گفتیم اگه کتیبه های مهم رو بتونه بگیره تقریبآ به دلیل بچه پولدارهایی که تو اون منطقه هستن جریان بازی و برنده بازی مشخص میشه.
  قبول دارم حرف از متای 3 ساید دیگه خیلی زوده ولی همین الان این پلن استارت بخوره تا زمان کتیبه ها طول میکشه انجام بشه.
  متا بعد از کتیبه ها خیلی دیره. من همین الان این فکر رو انداختم تو فکر بچه ها که موقعش رسید همه امادگی برای متا رو داشته باشن.
  ما از سربازای گمنام جنوب غرب هستیم و ترجیح میدیم نامی از اکانت نبریم ولی از تاریخ عضویت ما باید بدونی تراوین رو بیشتر از شما بلدیم!


  شما همچنان به برنده شدن با پول اصرار داری و من در این باره سکوت می کنم.
  اینکه اسم اکانتت رو سوال کردم می خواستم ببینم توی این سرور بازی می کنی یا صرفا میای و یه نظری می گی و میری!
  اما در مورد بیشتر بلد بودن تراوین هم صد البته من کمتر از شما بازی بلد هستم ولی این استدلال شما برای بازی بلد بودن مبنی بر تاریخ عضویت توی فروم مرزهای استدلال رو جا به جا کرد!

  یه راه هست.
  متای سه ساید دیگه در مقابل شما غرب.
  از الان بهتون پیشنهاد میدم وقت زیاد پای این سرور نذارید. شمال غرب کتیبه ها رو بگیره بازی تمومه.
  تو ورزن 4 پول 80 درصد بازی میکنه بقیه چیز ها 20 درصد.
  شما اگه تراوین باز باشی همین مقدار توضیحات برات کافیه.  سلام.


  به نظرم شما واقع بین نیستی که داری از الان پیشگویی می کنی در مورد آخر سرور و تراوین باز هم فکر نکنم باشی چون یه تراوین باز هیچ وقت یه همچین حرف خنده داری رو نمی زنه مگر اینکه بخوای بازار گرمی کنی و به اصطلاح فروم رو داغ بکنی!


  در این که شمال غرب بازیکنان خوبی داره شکی نیست و من هم آشنایی دارم بعضا باهاشون ولی بقیه ساید ها هم پتانسیل پیروزی رو دارند و هیچ وقت از قبل بازنده نیستند.


  اسم اکانتتون تو بازی هم بزارید تا بهتر بشناسیمتون ممنون می شم.


  سلام و درود.ممنون از زحمتی که کشیدی و وقت گذاشتی برای تهیه این آمار که جالب هم بود برای ما که تو سرور هستیم و حتما هم کسانی که توی سرور نیستند استفاده خوبی کردند.
  امیدوارم که این تحلیل ها بیشتر بشه و سرور با کیفیتی رو شاهد باشیم.


  سلام و درود خدمت شورای لیدری محترم جنوب شرق.
  ما زیاد با فروم کار نکردیم و یکم ناوارد هستیم یا به قول معروف همون نوب خودمون خخخ
  البته امیدوارم که بهتر بشه دس فرمونم.
  فقط گفتم عرض ادبی کرده باشم.این دومین پستم هست توی فروم اولیش رو نمی دونم کجا بوده !!