Posts by Trasilver

  با سلام.


  لازم دونستم یک سری توضیحات فنی راجب بن شدن اکانت های آی پی ایرانی خدمتتون عرض کنم.


  در نسخه ی جدید تراوین، هرزگاهی و در بعضی از صفحات، بخصوص موقع پس از لاگین، شما به یک سری از لینک ها ارجاع داده میشید و شما بررسی میشید. (برای تشخیص بات بودن)


  اما چرا آی پی ایران عزیز بن میشه؟


  میتونه به دو دلیل باشه:


  1- یک سری از لینک ها میتونه از سایت خود تراوین گیمز باشه (traviangames.com) که متاسفانه فیلتره! مثلا سیستم آنالیز بازدید کننده سرور های تراوین به خود تراوین گیمز ارجاع داده میشه مثل لینک زیر که در صفحه ی لاگین(ورود) قرار داره:

  https://analytics.traviangames.com/piwik_route.php?app=TRAVIAN&ts=1556030880&tld=ir

  2- ممکنه از یک سری سرویس های خارجی استفاده بشه که اون ها ایران رو تحریم کردند ;):P (خدا برکت بده به گوگل! ماشاالله نصف تکنولوژی دنیا دستشه و همه رو هم برای ایرانیا تحریم کرده. مرسی گوگل :*)


  وقتی شما نتونید اون لینک هارو باز کنید پس یعنی شما ربات هستید(مثل این میمونه به شما بگن باید گواهی عدم سوء پیشینه بیارید بعد شما هیچ اقدامی نکنید!) :love: پس فکر نکنید که با ایرانی ها دشمنی دارند. توصیه میشه حتما از فیلتر شکن استفاده کنید برای جلوگیری از همچین اتفاق هایی.

  امیدوارم توضیحات کافی بوده باشه و اگه سوالی بود بفرمایید در خدمتتون هستم.


  موفق باشید.

  مهم این نیست که حتما اون اکانتی که دفاع تولید میکنه مولتی باشه! ولی چه تضمینی دارید از اینکه منابعی که برای ساخت دفاع استفاده شده از مولتی نبوده؟ هیچ تضمینی!


  سوالم اینه که ما اینجا حتی عکس از تروپ اکانت گذاشتیم ولی بازم نتونستید ده کا دفاع بزارید جلوی دمپایی که چه عرض کنم دمپایی هم نمیشه اسمشو گذاشت اخه! بجاش کتیبه رو جا به جا میکنید؟! اون هم درست سه ساعت مونده به حذف اکانت ما ^^


  من دیگه حرفی نمیزنم و عکسی که میزارم گویای همه چیز هست!
  پ.ن: قشنگ مشخصه کل دف سایدتون کجا جمع شده!

  پ.ن۲: تا ابد حسرت اکانت Jupiter در دلتون خواهد موند :)

  پ.ن۳: خیلی باحالید :*


  محمد ساتا

  درودی دیگر.
  این شات از صحبت های یکی از بچه هاست.(به تاریخ دقت کنید)

  این همر قرار بود داخل پلنی که قرار بود زده بشه و لو رفت استفاده بشه.

  اکانت طی همون مدت روی حذف بود. (صبح هم حذف میشه)


  من به ناچار مجبور شدم موج زیادی رو بزارم چون اون دهکده کتیبه داشت و میتونست با یه جا به جایی کتیبه، اتک جا خالی خورده بشه و همر ما سالم برگرده. (ما نمی خواستیم همر برگرده!)


  هدف از این حملات فقط و فقط همین بوده! دیوار بشیم! مثل شما همرمون ترشی نندازه!


  خب صد درصد معلومه کپ ایدین بره زیر ۲۷ موج اتک و دف جمع نکنه؟ خخخخخ


  ما دیدیم نزدیک به ۴۰۰ کا گندم خور از دفتون رو زدیم. (طبق پوینت هجومی اکانت ها در تاپ ۱۰)

  ما هم برای همین اومدیم. (تازه من انتظارم خیلی خیلی کمتر از این چیزا بود)


  حالا شما اسمشو میزارید احساسی، هرچیز دیگه ای بزارید! مهم نیست! به قول یکی از بچه ها لذتی که ما از همر هامون بردیم شما هیچ وقت نخواهید برد!


  من واقعا اسم تک تارگت بدون فیک رو پلن نمیزارم! شاید سواد شما بالاست و این رو پلن تلقی میکنید.


  اگه برخورد مناسب تری داشتید، میتونستم به جرئت بگم حداقل تیم ما میموند و شاید چندی از بچه هارو نگه میداشتیم و بازی رو صرفا برای شما جذاب تر میکردیم! اما در عمل طبق ادبیاتی که دوال های اکانت هاتون به کار میبرد و کری با همرهایی که با مولتی ساختین میکردین، چرا باید بمونیم و بازی رو براتون جذاب تر کنیم وقتی کلی کار مهم تر از بازی توی زندگی شخصیمون داریم؟!!!  اما راجب استفاده از منابع ساید. همه ی بچه های ساید در جریان لانچ این حملات بودن، همشونم حتی تارگت رو میدونستن. کسی هم مخالفتی نکرده و اگه حتی یک نفر به ما میگفت پلنی داره و نیاز به همر داره دو دستی تقدیمش میشد. (لزومی به بیان این چیزا نیست چون همه بچه های ساید این مورد رو میدونن)


  شما نگران هدر دادن منابع ساید نباشید. رضایت نامش از قبل گرفته شده :)


  پ.ن: شما وقتی قراره یه حمله رو به قصد اینکه بری دیوار لانچ کنی، یه احتمال خیلی خیلی کمی هم میزاری شاید به هر دلیلی مثل لاگین نکردن هیچ یک از پلیر های اون اکانت و یا احتمالات دیگه، اتک ما رو متوجه نشده باشن! پس جوری لانچ میکنی که اون احتمال خیلی خیلی خیلی کم اتفاق افتاد، پشیمانی ای نداشته باشی.

  پ.ن۲: هیچ چیز در دنیا مطلق نیست.

  پ.ن۳: لانچ اتک ها هم بجز یکیشون، خودم انجام دادم. من نه پلنر هستم و نه لانچر. اما تلاشم رو کردم که اگه قرار هم هست دیوار بشه، به نحو احسنت دیوار بشه.


  موفق باشید.

  محمد ساتا

  سلام خدمت همه عزیزان.


  خب ابتدا از سناریوی اکانت جوپیتر (Jupiter) شروع میکنم.


  اولین پلنی که روی اکانت ما صورت گرفت، اتک های سعید از اکانت Molla بود که به قصد کراپ لاک اومده بودن ولی یهو دیدن عه! دوتا از موج هاشون و 200 تا کاتا در اون زمان از سرور اینسرت شد! این پلن ناموفق بود!
  دومین حرکتی که از اکانت ما زده شد، کلین یک کتیبه برای ساید بود.


  سومین و چهارمین هم استفاده از همری که بعد از کلین کتیبه باقی مونده بود و در یک پلن موفق و در پلن دومی ناموفق و دیوار شد.(به دلیل اسرار بنده بر دیوار شدن، تقاضا و خواهش از پلنر داشتم که گندم خورش رو برامون آزاد کنه تصمیم داشتیم در اون زیر ساخت شروع به دف سازی مرزی کنیم)


  کمتر از یک ماه گذشت و اکانت RoNiN همرخودشون بر روی کپ ما لانچ و تنها چیزی که نصیبشون شد، یک کراپ 18 به 15 رسید، یک دیوار 20 به 15 و یک خزانه 20 به 18 رسید. (جالب اینجا بود پلن موفق تلقی کرده بودید این پلن رو توی همین فروم!!! مثل اینکه دوستان نمیدونن که دف از یه دهکده صرفا ساخته نمیشه! همر از یک دهکده ساخته میشه و نهایت میتونه دوتا سرباز خونه و دوتا اصطبل داشته باشه ولی دف میتونه از صد سرباز خونه و اصطبل ساخته بشه :) )

  توی این اتک علاوه بر اینکه دف جلوی اتک گذاشته بود، مقداری هم دف اینسرت کرده بودیم که یکی از دلایلی که اینسرت شکن نتونست خطی به اکانت وارد کنه همین بود.

  برای دف کردن این همر تشکر بسیار بسیار فراوان دارم از ناصر و مهدی عزیز از اکانت Forza که میشه گفت نصف دف جمع شده از این اکانت بوده و نصف دیگه از بچه های ساید. (تشکر ویژه هم از همه بچه های ساید)

  این اتک به همراه 7 موج دیگر بود که یکی از موج ها اینسرت شکن بود. این پلن هم ناموفق بود.


  ناگهان شب میشه و یه اسکات از اکانت ما گرفته میشه و میگن به به! 80 گرز این ده خوابیده با 10 کا رم و کاتا و... بریم واسه خفت!


  اکانت InGegneR زحمت کشیدن و 18 کا شوالیه انداختن زحمت که صبحش بیان اینجا بوم بوم کنن یهو دیدن خودشون بوم بوم شدن! جا داره تشکر ویژه باز هم ناصر عزیز کنم که زحمت جا خالی و دف ریختن به عهده ایشون بود و اینبار تشکر ویژه دیگه از دانیال که روی اکانت خودمون نیزه دار ساخته بود.

  لازم هست بگم که حدود 5 کا نیزه دیگه تایمش نمیرسید و همینطور 3 کا دیگه شوالیه گول هم 6 ثانیه دیرتر از تای لند شما میرسید وگرنه جذاب تر میشد خفتتون.

  این خفت هم ناموفق بود. (نیزه خفت کردن)
  ظاهرا به InGegneR عزیز برخورده بود شوالیه هاش این بلا سرش اومد. یهو تصمیم میگیرن یه همر روی ما بلند کنن و نتیجه هم به شکل عکس زیر شد. [تشکر از همگی بچه های ساید برای دفی که ارسال کردن(اسم نمیبرم که خدای نکرده کسی از قلم نیفته)]

  این همر به همراه 3 موج دیگه کاتا بود. (هر موج 250 کاتا)

  این پلن هم نا موفق بود.  اما در قسمت پایانی میرسیم به بحث همر های اکانت ژوپیتر و استراتژی این اکانت.


  این اکانت در ابتدای بازی تصمیم به ساخت یک همر واندر زن، دو همر جنگی داشت. یکی از همر های جنگی تند، تند، ریکاوری بشه و پلن باهاش بره، اون یکی همر جنگی هم به ازای هر 2 بار یا 3 بار پلن رفتن همر جنگی اول، باهاش پلن بره که همر سنگین تری باشه.


  اما با توجه به اتفاقاتی که افتاد پلن اکانت عوض شد. اول از همه اتفاقی که بسیار موثر بود، دف ریختن توی فارم های ساید شمال شرق توسط جنوب شرق بود و مابقی داستان ها. (بخاطر همین هم بود اون همر 1370 کاتا داشت)


  ما بدون ادعا، کل کل، حرف اضافه زدن تونستیم بیگ همر توتن ساید رو بسازیم. مثل دوال اکانتی در جنوب شرق نبودیم بیایم و فقط حرف بزنیم! دوالی که حتی شاید نمیدونست در این سرور یبار اکانتی که فقط روش لاگین میکنه و هیچ نقشی درش نداره توسط ما اینسرت شده و پلن موفقشون رو تبدیل به نا موفق کردیم.

  ما غارت های چند صد میلیونی از مولتی نداشتیم و صرفا فقط با دو کلیک تبدیل اون منابع بدون تلفات بدست اومده به تروپ بیایم اینجا شاخ و شونه بکشیم و احساس شاخ پنداری کنیم.


  گرز و شوالیه ی این همر بدون شارژ از کتیبه ی جنگ آموز بوده و کتیبه انبار رو هم خیلی دیر گرفتیم. بنا به غارتی که داشتیم و همچنین انبار هامون، طی مدت زمانی که جنگ آموز کوچیک رو داشتیم فقط بضاعت شارژ رم رو داشتیم.


  بگذریم...


  جا داره تشکر ویژه ای از مرتضی mori عزیز کنم که به عنوان ساید یکپارچه کمال همکاری رو داشتن و یکی از دهکده های 15 کراپی مارو چیف کردن و ما تونستیم ازش به نحو احسن استفاده کنیم.


  اشکان خان، اون دهکده یه ماه پیش به مرتضی داده شد که چیف کردن و ما استفادمون رو ازش کردیم و استراتژی رو پیاده کردیم شما بعد یه ماه فهمیدید که یه دهکده ما دست مرتضی بوده؟ :)))))))))


  البته حقم دارید وقتی از ساید خودتون دهکده چیف میکنیم و بعد یک هفته میفهمید، انتظار دیگه ای هم نمیره. (جالب تر اینه هنوزم نتونستید پسش بگیرید! توی خاک خودتونه ها نه تونستید چیفش کنید نه تونستید کاتاش کنید!)


  Ts1_Chief.png  - چرا اکانت آیدین هدف این همر بود؟(مهم)(4 نمره)


  اول از همه یه نکته بگم! اصلا این یک پلن نبود! صرفا فقط می خواستیم دو همری که داریم قبل از حذف، به جایی زده باشیم و دفی رو سبک کرده باشیم برای کسانی که دوست دارن در سرور بمونن. زمانی که یه سری از دوستان متوجه این موضوع شدن، اون ها هم به خواسته ی خودشون لطف کردن و همر هاشون رو دادن و گفتن در این حملات همر ما رو هم شرکت بده. من هم گفتم چشم. برای همین تک تارگت بدون فیک لانچ شدن که دیوار بشه. (مجبور نشیم مثل جنوب شرقیا با همر ترشی انداخته شدمون سلفی بگیریم. حداقل باهاش چهاتا دف زده باشیم)


  دوما به مدافع اصلا تبریک نمیگم! اگه دفاعتون سالم بود جای بسیار بسیار تبریکی داشت دیوار کردن اون همر ها. ولی دفتون سالم نبود :)


  سوما، خودخواه ترین شخص تراوین، استاد خودخواهیت در تراوین، جناب آیدین رو هدف قرار دادیم چون میدونستیم دف ساید رو جارو میکنه بخصوص دف همون مولتی هایی که از اول سرور می خواست باهاشون مبارزه کنه رو :D

  پس چه دیواری قشنگ تر از اون دیوار! همینطور سر کینه ی شخصی که از ایشون به دل گرفتم در این سرور، قطعا در هر سروری ایشون رو ببینم بجای ساخت همر واندر زن، همر آیدین زن خواهم ساخت.

  دلیل این کینه هم چیزی جز اینکه سوء استفاده از جایگاه و اعتبارتون در تراوین نیست. اما خوشبختانه دستتون دیگه برای همه رو شد. همینطور عامل اصلی یک طرفه شدن سرور. :*

  شما نهضت ضد مولتی راه انداختید، منم نهضت ضد سو استفاده کنندگان راه خواهم انداخت. :D عجب نهضتی شد نهضت پاک بازی کنان که رهبرشون خودش از مولتی شارژ میشه :D


  بگذریم...


  سخن پایانی و در نهایت دو عکس از دو همر پایانی ما.


  دست آورد این سرور برای بنده، هیچ چیزی جز پیدا کردن دوست های جدیدی که میلیارد ها میلیارد ارزش دارن نبود. ناصر عزیز(پلیر اکانت Jupiter و Forza) که اولین سرورم بود در کنار این دوست عزیزم بازی میکردم. مرسی از همه زحمت هایی که کشیدی.

  ناصر جان، برات آرزوی سلامتی رو دارم و انشاالله هرچه زودتر به سلامتی برسی.

  تشکر ویژه ی دیگه به دانیال عزیز که سابقه بازی کردن با هم رو در سرور یک هم داشتیم. قطعا اگه یه سرور دیگه با هم بازی کنیم منو دق مرگ داده :D (طنز)

  واقعا بازی کردن در کنار این دو دوست خوبم بسیار برام لذت بخش بود.

  همینطوردوستان خوب دیگه ای مثل امین، میثاق، سعید، سهند(هنوزم ناراحتم بخاطر سوتی که من دادم :()، دانیال و حامد از اکانت جوکر، علی، لبیب، فرزاد، سبیکه، فرشید، ایمان، احمد و همه دوستانی که اسمشون الان خاطرم نیست.


  - دلیل حذف اکانت ما هم دو مورد زیر بود.

  1- نداشتن وقت خود شخص بنده به دلیل مشغله کاری شدید

  2- غارت های چند صد میلیونی جنوب شرق

  خوشبختانه و یا متاسفانه این آخرین سرور بازی کردن من بود(حداقل به مدت طولانی) آرزوی سلامتی و تندرستی برای همه عزیزان.

  تراوین، بهانه با هم بودن


  - نتیجه گیری: تموم پلن های جنوب روی اکانت ما نا موفق بود! یه پلن موفق هم روی اکانت ما نداشتید! (به لطف همه بچه های ساید و همکاری بچه های خودمون) اشکان خان، ما قبل اینکه شما حرفتو داخل انجمن بزنی اکانت رو گذاشته بودیم روی حذف! اکانت ما در 17 ساعت و 41 دقیقه دیگه (از زمانی که نوشتن این متن هستم) حذف خواهد شد. :P میتونی توی این ساعت همر لانچ کنی قول میدم منم توی همین تریبون که اینبار دیوارتون نکنیم 8o


  عکس از تروپ ژوپیتر دو ساعت قبل لند اتک ها:

  عکس از اتک


  Ts1_Big_Hammer.png

  Ts1_Hammer.png

  درود. داداشم شما زیاد جو گیر نشو ما فیض میبریم این سوپر همر شما بیاد و ساختمون های مارو بزنه. اصلا یه هفته ساختمونی نزنه سوپر همرتون ما شبمون روز نمیشه! شما بزن چه اشکالی داره خسارتت رو بزن به حاشیه ها کاری نداشته باش. با توجه به پتانسیل اون همر، شما میتونی کتیبه هم باهاش بزنی! به همین کیبوردم قسم!
  اینکه هر سایدی بخواد جایی رو دف بریزه یا نریزه به سیاست خود ساید بستگی داره نه به دوال یه اکانت توی ساید دیگه :( طبق همین اسکرینتون، پلیر همر واندر کشتون، 11 تا ایموجی خنده فرستاده! از اینکه سوپر همر سایدش رو فرستاده پیتکو پیتکو اومده ساید شمال شرق(و انقدر این همر وحشتناکه ما توان دیوارشو نداریم) دوتا ساختمون آورده پایین و برگشته! 8o ما هم دوست داریم همین خنده روی لباش باشه و لذت ببره از بازی ;) شماها به لیدرای ما آوانس میدید ماشاالله انقدر قدر هستید، ما هم آوانس که نه، دل پلیر های شمارو شاد میکنیم 8)

  چی؟؟؟ بازم پرسیدن چرا دف نکردید؟؟؟ یکو بکن دو ^^:D


  پ.ن: فرشید داداش جواب این دوستمونم بده! حداقل بخون چی داره مینویسه بخدا از هر دو کلمش، شیش تاشو مخاطبت قرار میده که ریپلایش کنی X/

  پ.ن2: یکی دیگه ام پرسید چرا اینو دیوار نمیکنید؟ ای بابا! من فقط تا دو بلد بودم بشمرم الآن باید سه رو هم یاد بگیرم ||;(


  موفق باشید.

  ساتا

  درود.


  دیدم شما علاقه ی زیادی به محاسبات دارید، گفتم بهتون بگم همچین خودتونم درست درمون حساب نمیکنیدا!!! :thumbsup:


  در این سرور هر سطح از میدون تمرین، 20% به شما پوینت میده. نه 10%. یعنی به عبارتی فاصله ی صد خونه با چکمه و رعد و میدون تمرین میشود 55 دقیقه :):P


  حالا چون علاقه مند شدید به این طرز محاسبات، فاصله ی دیفالت black_neo به کپ مصطفی که عرض کردید با رعد و میدون 20 و چکمه سربازی شد 1 ساعت و 18 دقیقه X/


  روزتون بخیر.


  پ.ن: چقد خوبه که قبل اینکه به کسی ایرادی بگیریم، اول اطلاعات خودمون رو در اون زمینه بالا ببریم!

  پ.ن2: یه پاچ دوغ رو با چنگال خوردن چقدر زمان میبره؟ ?( از این پارچ بزرگ قشنگا :/

  پ.ن3: دوغ واقعا گرون شده :(

  پ.ن4: بزارید سایدای دیگه خواب داشته باشن 8)

  پ.ن5: دیگه عکس از بخش محاسبه ی فاصله ی کیریلوید نزارید که دوغ بخورید :|

  پ.ن6: خواستید با محاسبات جدید مسافت محاسبه کنید وایسید تو صف براتون حساب کنم 8):love:

  پ.ن6: عشقید عشق :whistling:

  درود.


  مشخص نشد این ابدیت کی قرار هست اعمال بشه؟


  طبق گفته ای که بوده این آبدیت قراره روی همه سرور ها در اولین روز سال جدید میلادی اعمال بشه اما هنوز خبری نیست!


  ممنون میشیم پاسخگو باشید چون این آبدیت بسیار متفاوته و سرنوشت هر سرور رو عوض میکنه.


  با تشکر.

  محمد ساتا

  درود.


  قرار بود در اول سال جدید میلادی آبدیت بالانس سرور اجرا بشه اما متاسفانه تا به الان خبری نبوده!


  این بالانس کی قرار هست صورت بگیره؟


  با تشکر.

  محمد ساتا

  به به آقا مرتضی گل :) خوبی شما؟ چند وقتی نبودی نگرانت بودیم باز :(


  نه عزیز دل ما همچین جسارتی نمیکنیم از بات استفاده کنیم! چند تا لیست فارم در حد بضاعت خودمون داریم که چپ و راست هرکی اومد میزنتشون و میره :)


  ولی ماشاالله شما سایدتون که بات باز های واردی داره! زشته محمد بیاد اینجا راجب بات ها اطلاعات اشتباه بده! (شایدم اینجوری میگه که مثلا من بات ندارم و نمیدونم چیه اصلا! جیزه بات 8o)


  پ.ن: واقعا چطوری توی روز روشن اکانت میفروشید؟!

  پ.ن2: کسگم تو تا دیروز میگفتی دهکده هام NE عه پس سایدم هم شمال شرقه، حالا که بی پول شدی مشکل برات پیش اومده که سایدت شده SE و اکاتت رو در اختیارشون قرار دادی؟! (مثلا ما نمیدونیم اکانت فروخته شده :sleeping:)

  پ.ن3: جدیدا خلاف قوانین عمل کردن چقدر راحت شده حتی میان خودشون هم قبول میکنن خلاف کردن X/


  موفق باشید.


  محمد ساتا

  یه سوال برام پیش اومده اگر دستی رید میزنید که نباید از دف ریختن تو فارم ها یا لینک های زرد پشت هم بر روی ناتار بنالید که کسی که بات براش رید میده با دف ریختن یا اپ شدن اقامتگاه و دیوار ناتار یهو 100 تا موجش میره رو لاست

  درود.


  ویرایش شد


  حالا سوالم اینجاست. شما مثلا یه دهکده توی 30 خونه میزنید. تایمتون باهاش به فرض دو ساعت و ربع باشه با TK

  صبر میکنید تی کی های شما برسن ببینید ریپورتش چیه بعد دوباره لیست فارم رو میزنید؟؟؟ یا نه مثلا هر نیم ساعت یا هر بیست دقیقه بستگی داره بازم یبار میاید لیست فارم رو میزنید بره؟(بازم در این حالت از آخرین ریپورت زرد یا قرمز شما حداقل چهارتا اتک بعدیتون هم یا زرد میشه یا قرمز!)


  پ.ن: یادتون نره حتما باتتون رو عوض کنید :)


  موفق باشید.

  محمد ساتا

  سلام محمدجان

  دوست عزیزاین مولتی بازی همه جاهست توتمام ربعهای این سروروتمام سرورها اگرسوانزباشمال شرق متحدمیشد ایاازمولتی بازی حمایت نکرده بود به نظرشما؟مشکل مولتیه یامتانشدن باشمال شرق؟!

  اقامنصورکه فرمودیدحذف کردن اقایوسف هم که یک پیشنهاددادن موافقت نشدودیگه ادامه داده نشد چراهمه انتظاردارن بگن مولتی بده اما باهمین مولتی بازی به بازی ادامه بدن یکی هم که امده این حرفومیگه وحاظره براش کاری انجام بده فقط درفکرخراب کردنش هستیم چون باشمال شرق متانشد؟

  کی تاقبل از متحد شدن باامرداد ازتزایدین حمایت کرد؟همه انتظارداریدایدین میشدبازیچه وبازی همه هم اتحادیاشو خراب میکرد که شمال شرق امردادروضعیف کنه!!!

  والامن توتراوین باسیاستمدرهای مثل فریار،محمدموکسی،ایدین تی و...رقیب بودم پس متوجه سیاست بازی خوب میشم تمام ناراحتی دوستان اینه که چراسوانزسپربلای مانشد،قوی شدن و....همش سیاسته که مثلا خیلی قوین بیاییدباماتابزنیمشون!!

  اتفاقاتراوین همش زدوخورده کاملاموافقم خوب چرابه جای نه ماه واستادن الان نمیجنگید؟ایدین نتونست بامولتیهابجنگه شمادرست میگید چرادوستان که توفروم سینه چاک مبارزه بامولتی هستن توسروردست به کاری نمیزنن؟!

  ایدین نتونست،نخواست،گول زد و....شمابکنید،بتونید،گول نزنید حرف زدن اسونه اما دوصدگفته چون نیم کردارنیست ایدین تاهمین جاشوعمل کرد شمابفرمایبد بقیشوادامه بدید

  موفق باشید

  آقا مازیار متاسفانه کاملا اشتباه متوجه منظور من شدید!


  صحبت من چیز دیگه ای بود! هدف از سوانز مگه این نبود نشون بده بدون مولتی هم میشه بازی کرد؟ الآن چیزی که ابهام ایجاد کرده اینه که سوانز فقط می خواد بازی رو ببره؟ اگه اومده بازی رو ببره خب اصلا حرفی نیست و کسی هم نمیتونه چیزی بگه! ولی هدف سوانز طبق گفته ی آیدین این بود با مولتی بازی مقابله بشه! همچنین نشون داده بشه بدون مولتی هم میشه یه کارایی کرد. همینطور که من بارها این کار رو انجام دادم و به جرئت میتونم بگم دو هفته ی اخیر تنها اکانتی که بدون مولتی توی تاپ غارت بود اکانت ما بود.


  ولی واقعا یه سوال آقا مازیار شما خودتون که این همه سابقه دارید تو تراوین، بهتون بگن سرور قبلی یه نهضتی راه اندازی شده به اسم مخالفت با مولتی بازی و این سرور قراره بازم بزرگتر بشه بعد بپرسن خب دست آوردش چیه بگن با آمرداد مولتی باز متا کرده و واندر 100 کرده شما چه فکری میکنید؟ خندتون نمیگیره؟! (و چقدر بدتر میشه که گفته بشه با همین آقایون مولتی باز جلوی ناتار 100 کردن!)


  من هیچ وقت نگفتم آیدین نتونست! و نگفتمم گول زده! بلکه گفتم گول خورده(خوردید)! چون توی پست های قبل تر هم یادمه آیدین گفته بودن که ما اومدیم این سرور گفتیم 10-15 نفر میشیم یکم زدو خورد میکنیم با مولتی بازا و یا میبریم یا میبازیم و میریم!(تقریبا یه چیز تو همین مایه ها بودن گفتن!)


  توی تموم حرف هایی که من زدم اصلا نگفتم که باید سوانز با NE متا میکرد یا این حرفارو برای متا نمیزنم! همونطور که گفتید هزینه و وقت سوانز می خواست از بین بره، الآنم من دارم میگم با این کاری که سوانز کرد بالانس سرور رو به هم ریخته، سرور یک طرفه شده و وقت و هزینه ی من از بین میره. (همینطور تموم بازیکن های دیگه که تو سایدای دیگه هستن)


  قبول کنید آقا مازیار سوانز به هم زننده ی بالانس سرور بوده تا الآن. سرور دو راند یک رو به خاطر دارید؟ درسته الدرز اون سرور برنده شد ولی شک دارم حتی یه نفر هم لذت برده باشه از اون سرور. وقتی بالانس نباشه همین اتفاق میفته.


  درمورد مولتی ها هم با یه ترفند خیلی قشنگ میشد مولتی هارو جمع کرد. اما خب متاسفانه سوانز پذیرفت که باهاش کنار بیاد تا اینکه باهاش بجنگه! آیدین تا همینجایی که اومد(قبل متا با آمرداد) من هم پا به پاش اومدم اما وقتی لیدر یک نهضت از هدف و ارمانش دور بشه، اعضای اون نهضت هم گمراه میشن.(به قول آمردادی ها معتاد میشن)

  دوست عزیز اول اینکه اسم اکانتتون داخل اتحاد سوانز رو برامون مشخص کنید ببینید کدوم یکی از پلیرهای این اتحاد داره سنگشو به سینه میزنه !

  و دوم، به متن زیر دقت بفرمایید خواهشا، 50 صفحه بحث شد شما دقیقا کجا بودی تا اون موقع!؟ دقیقا کجا  عزیزم من محمد هستم از اکانت Jupiter کجا من گفتم توی سوانز بودم؟

  و دوم اینکه تا الآن خواننده بودم و بجای اینکه فقط حرف بزنم عمل میکردم. الآنم که اومدم فقط بخاطر این بود که شما بپرسی من کجا بودم؟ :);) (خیالم راحت شد که پرسیدی مرسی که خیالمو راحت کردی :thumbsup:)


  موفق باشید.

  محمد ساتا

  سلام فرشیدجان

  چندین بارتوپستهات گفتی (من یاایدین یاهردوتامون)کارننگ اورکردیم،این کارکثیف دیگه ازپیشونی ما پاک نمیشه،گول خوردیم وازاین مدل حرفها حالا بیاداستان روطوردیگه ببینیم اوکی؟

  ببین عزیزم اولا من نه اکانتی دارم این سرور نه بازی میکنم نه تااخرسرورمبمونم پس بردوباختش اصلا به نام من تموم نمیشه که بخوام کاری کنم که ببرم واسم درکنم افتخاربردهرسرورمال بازیکنانی هست که توش زحمت میکشن پس این ازمن حالابرسیم به ایدین

  من وقتی امدم توسرورکه ایدین این نهضت روراه انداخته بود ومن قبلا نه ازش خبرداشتم نه دخالتی توش داشتم(اگرخبرداشتم مطمئنابه ایدین میگفتم اول یک تیم قوی جورکن بعدبروتوهرسروری اینواعلام کن)چندراه پیش روی ایدین بود که توضیح میدم:

  ۱-بی هیچ ملاحظه ای پای حرفش واسته وزحمت دوسه ماه پلیرهاروبه بادبده وجنگ وشروع کنه(اینایی که میگن بایدتاپای جون میجنگیدوشهیدمیشد:))شک نکن اولا دیگه هیچکی نمیومددنبال حرف ایدین توسروردیگه ثبت نام کنه همین خودشمامیگفتیدای بابااین نتونست واسته پای حرفش وربعشو واردجنگ کردپلیرهاشم به فناداد(الانونبین هی میگی‌بایدمیجنگیدو....این بخاطرمنافع ربعته نه حقیقت)این که راه اشتباهی بودصددرصد.

  ۲-باشمامتامیکردعلبه امرداداینکه دیگه نوبرش بودبایک ربع دیگه که همین شرایط امردادروداشت میبست برای زدن یک اتحادعین متحدخودش توشمال شرق ولی توربع خودش اونوقت همه میگفتن نه تنهاربع خودشوبهم میزنه بلکه خیانت هم میکنه به ربعش.

  ۳-بی هیچ درگیری حذف میکردمیرفت همین الانش هم دوستان شمامیگن ایدین همه جاحذف میکنه و....(حرفهای که توفروم زده شده میشه برگشت وخوند)پس این هم حالت خوبی نداشت.

  ۴-به دنبال متحدشدن باربعهای غربی میرفت که عملا اون دوربع اصلامیلی به واردشدن بین اختلافات دوربع شرقی ندارن(اصلا درپی تاییدیاتکذیب این روش نیستم صلاح مملکت خویش خسروان دانند منظورم توضیح شرایط سوانزهست)ورفتن اونورهیچ سودی نداشت.

  ۵-یکپارچه کردن جنوب شرق تواین سرورومتحدشدن باتیمی که اتفاقا برعکس تصورشما(بامن که کاملا اینطوری بود)صادقانه شرایطشونومیگن وقبول میکنن تاجایی که میشه تواین سرورحل کنن این قضیه رو ودر سروربعدکاملا درجهت اهداف این نهضت که ایدین جرقشوزده بازی کنن.

  به نظرمن حتی توشرایط یکسان بین دوموردبرای متحدشدن متحدشدن باامردادویکپارچه کردن ربع بهترین کاری بودکه ایدین کرد.

  من هرچی سبک وسنگین میکنم نمیتونم جایی که گول خورده شده رو پیدا کنم.

  موفق باشید

  درود.


  آقا مازیار باشه حرف های شما صحیح. من از شما دوتا سوال میپرسم!


  این کاری که سوانز کرد حمایت از مولتی محسوب نمیشه؟ میشه نگاهی به تاپ غارت اتحاد ها بندازید و رنک یکش رو ببینید؟


  و سوال دومم این هست که مگه سوانز نمیگه هم شمال شرق و هم جنوب شرق مولتی بازن؟ مگه آقا منصور از شمال غرب این همه با مولتی بازی مخالف نبود؟ حتی بخاطر مولتی حذف کردن و رفتن! یا آقا یوسف از جنوب غرب؟ چندین پست اینجا راجب همین مولتی بازی و مبارزه باهاش گذاشتن! سوانز با این دو ساید متا میکرد آیا هم سرور بالانس نمیشد و هم به آرمانش نمیرسید؟!


  جناب مازیار تراوین برای زد و خورده! این که نشد نه ماه بشینیم یه گوشه نیرو بسازیم بعد نه ماه بیایم دوتا سه تا هرچند تا همر داریم لانچ کنیم و بریم خونمون! تراوین یعنی باید بزنی و همونطورم که زدی بخوری! چون بازیه و بازی یعنی از هر ثانیش لذت ببری!


  خرج کردن و هزینه و وقت فقط سوانزیا مهمه؟ سوانز پلیر بیشتر داره یا سه ساید دیگه؟ که دقیقا با کاری که انجام دادید سرور رو یه طرفه کردید! ما وقت و هزینه نکردیم؟!! و صد البته کاملا از مولتی بازی حمایت کردید. (بالاخره سرور رو ساید بیشترین مولتی باز میبره!)


  آقا مازیار، کمی منطقی هم باشید کاملا خودتون متوجه این موضوع ها خواهید بود! من نه به عنوان یک بازیکن توی ساید NE که راجب منافع ساید خودش حرف بزنه بلکه به عنوان یک بازیکنی که توی تموم مدت این سال هایی که بازی کرده حتی همون یکی دوتا مولتی سنتی که با جانشینی هم بیاد بالا رو نداشتم، میگم که آمرداد کاملا سوانز رو بازی داد! گولتون زد! چون به قول هم متایی هاتون خیلیا مثل ما معتاد شدن به چیزی که خلاف هدف نهضت آیدین بود.


  امیدوارم که دقیقا اونجایی که گول خوردید رو توی این پست پیدا کرده باشید.


  پ.ن: در جنگ نا عادلانه، ناعادلانه رفتار کن :)


  موفق باشید.

  محمد ساتا

  درود.


  اشتباه نکن بهنام جان. این شمال شرق نبود منو معتاد کرد، بلکه کار دقیقا خود جنوب شرق بود!


  تا خود همین لحظه که دارم این متن رو مینویسم یک دونه هم منابع از مولتی و این ور و اون ور روی اکانت ما نیومده! و قراری هم نبود که بیاد! هرکسی که منو بشناسه قطعا میدونه سبک بازی من به این شکله.


  حقیقتا من از اول وقتی وارد این سرور شدم، اکانت ساخته شده بود توسط بچه ها و گفتن محمد بیا بازی کن.


  منم که از سرور 1 راند 1 به این ور دیگه بازی نکرده بودم قبول کردم و اومدم بازی کردم. نه از فراخوان آیدین اطلاع داشتم و نه از مولتی بازی ای که قراره توی سرور باشه. وقتی یکم از تایم سرور گذشت دیدم همچین ماجرایی هست خب خوشحال شدم از این چالش. ولی نیومدم اینجا همش بنالم که آی شما مولتی دارید من ندارم و فلان و...! منتظر موندیم ببینیم آیدین و بقیه ی بچه های سوانز چیکار میکنن! نمیتونستم به این تیم ملحق بشم دو دلیل داشت. یکی اینکه اکانت توی شمال شرق ثبت نام شده بود و دوم اینکه سوانز توی جنوب شرق بود.


  تموم این اتفاقات رو شاهد بودیم و فقط نظاره گر تا نتیجه این شد که شما با هم متا کردید. خوشحالم که توی se نبودم این سرور. چون اگه بودم قطعا داخل اتحاد سوانز بودم و قطعا وقتی متا صورت میگرفت برای اولین بار توی سابقه ی تراوینیم همر روی هم سایدی بلند میکردم. (نه روی سوانز بلکه برای آمرداد که تونست مغز سوانز رو شستشو بده و از سادگی سوانز سو استفاده کنه)


  اما حالا که ne هستم، میبینم مولتی بازی میکنید، باشه بازم مشکلی نیست! ما هم مثل خودتون بازی میکنیم گلایه ای نداره. هرچی هم ساید بگه بدون این ور و اون ور شدن اجرا میکنیم.


  متاسفانه شاهد این بودیم که آرمان سوانز و آیدین داره برعکس جواب میده. با متایی که بسته شد حداقل برای من که به این شکل بود. چون خودشون دقیقا دارن از مولتی بازی حمایت میکنن :)


  پ.ن: معتاد کی بودیم ما؟ :-D


  موفق باشید.

  محمد ساتا

  دوست عزیز تو همون لینکی که خودتون دادید هم نوشته که اعداد کاملا تصادفی نیست . برام عجیبه که احساس میکنید ‌php رو از سازنده هاش بهتر میشناسید و میگید حرفی که من نقل کردم از منطق برنامه نویسی خارج هستش :)
  شما میتونید برای این که حرف من رو بهتر متوجه بشید روش های پیشبینی تابع rand رو تو گوگل جستجو کنید . کاملا توضیح داده روش پیشبینی رو
  موفق باشید

  درود.
  بنده هم توضیح دادم که توی مبحث کتیبه کاملا تصادفی میشه نه اینکه اون اعداد حاصل از تابع چطوری و از کجا به چه شکله و تصادفیه! ساده تر بگم بحث بنده روی این نبود که تابع rand مثلا در php یک عدد تصادفی رو از کجا میاره! خروجیش با چه فرمولی هست و یا...
  بحث اینجا بود عددی که از اون تابع خارج میشه باعث میشه کتیبه رو کاملا تصادفی کنه. نمیدونم منظور بنده رو کامل متوجه شدید یا خیر!
  اونجا هم که عرض کردم حرفتون از منطق برنامه نویسی خارج هستش منظورم این قسمت از صحبت هاتون بود: (سوء تفاهمی پیش نیاد)


  خوب حالا که مشخص شد رندم کامل نیست دوباره میام سر تراوین :‌ برنامه میاد یه سری اطلاعات رو به عنوان ورودی میگیره و تو محاسباتش وارد میکنه تا نتیجه رندم بهتری به ما برگردونه. ما با کنترل اون اطلاعات میتونیم نتیجه رو کنترل کنیم
  در ضمن این نتجه بهتری رو برمیگردونه تو اعداد تصادفی

  درود. همون طور که خدمت شما عرض کردم تابع معرفی شده یکی از تابع هایی هست که اعداد تصادفی ایجاد میکنه.
  روش های خیلی متفاوتی هست برای ایجاد اعداد تصادفی. حتی میتونیم اصلا تابعی به سلیقه ی خودمون برای این مورد بنویسیم که برامون عدد تصادفی ایجاد کنه.
  حرف هاتون کاملا از منطق برنامه نویسی خارج هستش. اینجا عرض میکنیم تصادفی، یعنی این عدد برای کتیبه ی شما کاملا تصادفی در نظر گرفته میشه! چرا؟! چون حتی اگر از زمان هم برای ساخت این عدد استفاده بشه شما نمیتونید زمان دقیقی رو برای تعویض اثر کتیبه در نظر بگیرید. حتی یک هزارم ثانیه هم میتونه دخیل باشه. میتونه از اینترنت شما باشه، یا حتی از موتور بازی تراوین باشه!
  همونطور که عرض کردم خدمت شما، تراوین شاید درصد کمتری برای کتیبه های مهم در نظر گرفته باشه ولی ربطی به اینکه روی شما حمله باشه یا نباشه یا نمیدونم فلان کار رو انجام بدید یا فلان ساختمون در حال ساخت باشه به فلان کتیبه تبدیل میشه وجود نداره. و چون هیچ اطلاعی کسی جز برنامه نویس تراوین در مورد تابع ایجاد اعداد تصادفی برای این کتیبه ها نداره پس بازم برمیگردیم به همین موضوع که کاملا تصادفی هستش.
  باز هم ممکنه چیزی که من میگم اشتباه باشه اما این حرف 100% درسته به این دلیل که تراوین ذکر کرده کاملا تصادفی اثر انتخاب میشه. وقتی از این کلمه استفاده کرده که یعنی به حملات شما، حملات دیگران به روی شما و... هیچ ربطی نخواهد داشت. پس در این زمان حرف های بنده میتونه کاملا صحیح باشه.
  اگر تراوین عرض میکرد که به عواملی که در اکانت صورت میگیره بستگی داره اون وقت حتی میتونست به مدت زمان آنلاینی، آیپی شما، جمعیت اکانتتون و یا حتی مرورگر مورد استفادتون هم ربط داشته باشه! یا مثلا زمان آخرین حملتون یا زمان آخرین ساخت اسکاتتون یا گندم منفیتون و یا مثلا تعداد پیام های ارسالیتون به بازیکن های دیگه!
  در این صورت بله میشه با سعی و خطا فهمید به چه عواملی بستگی داره.
  شما به این سایت مراجعه کنید: WriteCodeOnline - PHP | write and run php code online


  بعد در قسمت ورودی این کد رو وارد کنید.

  PHP
  1. for($i=1; $i<=100; $i++)
  2. {
  3. echo rand(1, 10000).'<br>';
  4. }

  ببینید از 100 عدد تصادفی ای که داره توی یک زمان از رنج 1 تا 10000 ایجاد میکنه چند تاش شبیه هم در میاد!


  موفق باشید.

  درود.


  من کاملا با نظر دوستمون مخالفم در مورد ایجاد عدد تصادفی به واسطه ی کامپیوتر! کامپیوتر کاملا میتونه یک عدد تصادفی ایجاد کنه!


  چون زبان برنامه نویسی تراوین نسخه ی LEGENDS با php هستش پس لطفا با یکی از تابع هایی که اعداد تصادفی ایجاد میکنه آشنا بشید: PHP: rand - Manual


  وقتی در توضیحات پاسخ های تراوین از کلمه ی randomly بدون شرط استفاده میکنه یعنی کاملا به صورت شانسی هستش! حالا ممکنه این وسط بشه مثلا شانس تبدیل به یه سری از کتیبه هارو کمتر کرد ولی اینکه طبق چیز خاصی بخواد تعیین بشه وجود نداره! چرا وجود نداره چون اگه وجود داشت قطعا تراوین باید ذکر میکرد. مثل همین که قهوه خونه فعال باشه درصد چیف پایین تر میاد!


  حالا مثلا گفتم میشه درصد رو کم کرد به این صورت هست که ما یه عدد از 1 تا 1000 رو به صورت رندوم از سیستم می خوایم. بیان میکنیم اگه بین 1 تا 50 بود مثلا کتیبه ی مرتاض باشه و بین 51 تا 200 باشه جنگ آموز باشه! که اینجا شانس کتیبه ی جنگ آموز شدن بیشتر هستش.


  دقیقا سیستمش شبیه سیستم بدست اوردن اجناس قهرمان در ماجراجویی هستش که اجناسی مثل اثر هنری و سطل رو خیلی کمتر و به اکانت های کمتری داده میشه چون شانس برنده شدنس رو کمتر تعریف کردند.

  درود.


  عرض کردم خدمت همه ی عزیزان که از دو حالت خارج نیست! اگه با پاک کردن کش مرورگرتون مشکلتون حل نشد، مشکل از سیستم کشینگ تراوین هستش و باگ محسوب میشه.


  ولی احتمال بنده روی همون مورد اول هستش. حتما مرورگر رو تغییر بدید و ببینید بازم روی مرورگر جدید همین مشکل هستش؟!