Posts by newbie

  نکته اش همین بود، وسعتون همینقدره که به همین چیزا بخندین. اینو درست گفتی، همین که داشته هاتون اینقدر کمه که دلخوشیتون فیک اشتباهه، خودش گویای ناکام یا کامروا بودنتونه.

  ناکامی رو تو پستای فرشیدتون هم میشه دید، اینکه چپ و راست پست میذاره که علنا توهین و فحاشیه، مطمئنا نشون دهنده کامروا بودنش تو بازی نیست،

  ویرایش شد

  سه چار تا پست که تشریف ببرید بالاتر میبینید کی اومده تصاویر لنگه دمپاییشو گذاشته که داره باهاش اکانتای سه چهار دهکده ای میزنه و افاضات میکنه، بعد ما شدیم مولتی زن خودش شد بزن بهادر.

  نکته دیگه اش هم اون اعتراف ریزی بود که به مولتی بازیتون کردی، کی بود میگفت شمال پاک!!!! جنوب کثیف!؟

  البته اگر چه فیک بود ولی باعث شد از خنده تلفاتی بدیم. فکر میکردیم تلفات خنده همینقدره که اینو دیدیم:
  خلاصه یه تعداد دیگه تلفات از خنده دادیم که رسیدیم به بزرگ کتیبه نگه ندار که باز هم برای چندمین بار باعث شد چند نفر از خنده برن تو کما.

  خیلی خوبه که آدم خوش خنده ای هستی، امیدوارم همیشه دلت خوش و لبت خندون باشه.

  منتها خنده بی مورد، زیاد و بیش از حد انتظار باعث میشه ویرایش شد ، البته بلانسبت شما، همیشه مواظب این مورد باشید. بلاهت از آنچه در آیینه میبینید به شما نزدیکتر است!

  چند تا عکس گذاشتی، اولیش یه فیکه، اگر چشمان نداشته باشی برات چه فرقی میکنه که چی توی فیک باشه؟! همین که زیر اردوگاه نباشه و سرعتش تنظیم باشه کافی نیست؟! شایدم فیک لاکچری میپسندی!! زیر شوال نمیارتت؟!

  بقیشم بوضوح اشتباه و بیدقتی لانچریه، شاید جای لبخند داشته باشه منتها اگر در حد تلفات پیش بری یه جای کارت میلنگه، ارجاعت میدم به خط دوم.


  پ ن: حجم فیک های اشتباه مثل فیک رو مد غارت، فیک زیر سطح اردوگاه با و بدون کاتا، فیک با دلاور و شوال، فیک زیر سطح با دلاور و کاتا و... روی یک تک اکانت که من دسترسی دارم بیش از حد تصورتون هست، منتها این مسایل چیزی نیست که آنچنان جای ذووق زده شدن داشته باشه جز اینکه به اجبار به خودت بقبولونی که آره داداش باید به اینا خندید تا ناکامی ها یادمون بره... ایشالا یادتون میره.

  عزیز کجا هر روز راجع به اکانت شما صحبت شده؟ یه بار صحبت شد که یکیتون اومد گفت اتک های اکانت شما ربطی به سایدتون نداره که در نوع خودش جالب بود اکانت توو جنوب شرق اتحادش اسم اتحادهای جنوب شرق بعد اتک هاش تافته جدا بافته از جنوب شرق :d

  فعلا داریم اسکات میزنیم از مرزی هاتون سعی میکنیم زیاد منتظرتون نذاریم به زودی میرسیم خدمتتون درسته سرور دو ایکسه فیلم هندی که نیست هفته سوم پلن بریم یکم صبرکن آناناس هاتون آماده برداشت بشن میایم

  حالا کدوم اکانتو اول بزنیم هنوز تصمیم نگرفتیم این آرمین یکم شیرازیه تا بیاد آنالیز کنه زمان میبره


  یک عمر خودت تو هر سروری رفتی با همین جمله گند زدی تو بازی بقیه، حالا این حرکت شد جالب توجه!!
  فک کنم اولین سروری باشه که خودت یکاره ای تو بازی هستی و دیگه این جمله رو نگفتی، اولین باری که خودت نگفتی داری از بقیه ایراد میگیری؟!

  شما بیشتر چیز تو دیوار رفتن رو داری، که البته چیزی نیست جز اراده بستن چشمها و باز کردن دستها و گوش فرا دادن به سخنان یک بنده خدایی که خودش میخواد حذف کنه بره سرور بعدی و چند برابر مولتی بکشه... و تصور یک پرواززززززز... همینجوری رفتی تو دیوار


  مجید و آرمین برد تو پیشونیشون نیست بندگون خدا، بیشتر حذف تو پیشونیشونه، از این حذف به آغوش حذف بعدی پناه میبرن... ایشالا که بلاخره مجید یه اند گیم ببینه آرمین قبلا دیده خدا رو شکر، اون تیم گندشونم بنظر کسایی هستن که زیاد حوصله بازی رو هاردمد رو ندارن، دارن میرن زیر پر و بال عمو مجید تا یک برد راحت رو بدست بیارن و در به در هم دنبال رقیب میگردن، آیدین بنده خدا هم نباخت، اعتبارشو گذاشت که هیجانو تو این بازی زنده کنه، منتها تا داد و فریاد میکرد کسی جواب نداد وقتی مثل بقیتون سیاست ورز! شد(که البته آیدین هم نشد، احسان شد) همگی دردتون گرفت...

  پ ن: چه خوشگل شدی حاج حسین به چشم برادری، پوست انداختی، همیشه همین عکستو بذار.

  با سلام خدمت دوستان گرامی

  از طرفی یکی از دوستان میگه تنها راه متای 3 به 1 هست و از طرفی جنوب غرب مایل به متای 3به 1 نیست به نظر من راه میانه اینه که 2 ساید غربی متا کنن و بین سایدهای شرقی متایی صورت نگیره . اینجوری هم حالت متای 3 به یک برای هر دو ربع شرقی پیش میاد هم متای 3 به یک رسما صورت نگرفته بالانس سرور هم خوب بهتر میشه .

  یه راه دیگه ام هست، جنوب شرق جنوب غربو به نیابت از دو ساید دیگه بزنه و از دور خارج کنه و هیچ سایدی تو این ماجرا دخالت نکنه، بلاخره دندون کرم خورده رو باید دیر یا زود کشید حالا اگر جنوب شرق این لطفو بکنه که چه بهتر، سایدی که نه مار هست نه ماهی (داداش ضرب المثله، شما وافلی در اصل) بعد یه سری لیدر که شرایط واضح و روشن و اظهر من الشمس این سرور رو درک میکنن و به توصیه های پلیرهای باتجربه گوش میکنن بشینن دور هم ببینن دلشون میخواد متا کنن یا نه، بلاخره کسایی که چندین روزه دارن این شرایط رو میبینن و نمیتونن یه تصمیم ساده بگیرن و از مفهوم انتزاعی و جعلی خانواده وافل ها و قوانینش خودشون رو رها کنن، چه بهتر که هر چه سریعتر تکلیفشون مشخص بشه تا بعدتر حداقل کسی دلش نسوزه بگه ای بابا میشدم فلان کار رو کردا...


  پ ن: اینم یه سناریو هست، حتما لازم نیست به حقیقت بپیونده، بلاخره وافل هم نعمت خداست.

  اول: یک لیوان آب خنک بخور، یه نفس عمیق بکش بعد پست بذار.

  دوم: برای نفهمیدن واضحات از کسی پول نگیر(خواهش میکنم نگو که مجانی نمیفهمی، حداقل پول بگیر).

  سوم: به من بگو کی لغت سیاه بازی رو بهت یاد داد تا من براش یه دسته گل بفرستم، به یک نفر کمک کرد که ناتوانیش در استدلال(فهم/استفاده) رو با این کلمه بپوشونه.

  چهارم: همون روزی که کپ آیدین خورد از ده نفر حاضر در تاپ تن دفاعی ۶ نفر از بچه های سوانز اومدن بالا، که من تک تکشون رو میشناسم و پاکباز هستند، از طرف دیگه من آمار اکانت خودم که یک اکانت هجومی! هست رو دارم که فقط با دف یک فیدرم ۶ک پوینت گرفتم و تو تاپ نیمدم طبیعتا، با دو تا از دوستانم هم که دف ساز تخصصی نیستن چک کردم اونا هم سرجمع ۱۳ک پوینت گرفته بودن و تو تاپ نیمده بودن و سوانز پر از این اکانت ها هست که دف دادن و تو تاپ نیمدن، نتیجه گیری من از این اطلاعات اینه که قسمت اعظم دف کپ آیدین از بچه های سوانز سابق بوده(در رابطه با بقیه دفش نه من و نه شما نمیتونیم نظر بدیم که آیا از دف پاکبازا بوده یا غیره)


  پ ن: همه زیر چادر و لحاف و پتو بودن تا وقتی که این یکپارچگی اتفاق افتاد، یهو ریختن تو فروم و آی و وایی و ... حداقل خوبیه این یکپارچگی این بود که برای یه عده ت.خم کفتر بود، زبون بسته ها زبونشون باز شد...چندین پست هم در این رابطه گذاشته شده و به صحبت هاتون جواب داده شده ولی خدا بیامرزه پدر اونکه اومد کلمه سیاه بازی رو بهت یاد داد:) میای میگی سیاه بازیه... جواب شما داده شده... حرف جدید بیار تا حرف جدید بهت بگن، باید حرفت در حدی باشه که جواب بگیری...


  پ ن: طرف اومده میگه داداش من شخصا دف دادم از اکانت خودم، من بازیکنم دف دادم. باات نیستم، رنک بالا هستم ولی دف دادم... بهش میگه برو سیاه بازی در نیار... آره تو خوبی... سفید:*


  پ ن: شرمنده همه عزیزان ج ش، گفتن سوانز ما هم گفتیم سوانز وگرنه زنده باد جنوب شرق یکپارچه

  کسایی که دارن از زئوس دعوت میکنن سبک بازیشون همون سبک زئوسه و اون روش رو میپسندن و خودشونم تا جایی که بتونن همون فرمون میرن، دیگه سبک اونا این روزا قبحی نداره برادر، چرا ازشون دعوت نشه؟!
  والا تشریف بیارن اینا رو به سبک خودشون جمع کنن.

  دوست عزیز بارها این موضوع توضیح داده شده که هر کدوم از این اکانتها دارای بازیکن جداگانه هستند، سه اکانت سه بازیکن مجزا، که هر اکانت دارای یک بازیکن با نام و نام خانوادگی و شماره شناسنامه متفاوت و منحصر بفرد است! فقط با جانشینی روی اکانت های هم لاگین میکنند تا کمک حال باشن و وظایف بین اکانت ها تقسیم شده اند، معمولا یک اکانت هجومی بازی میکنه و دو اکانت دیگر دفاعی،من متوجه نمیشم چرا شما ها اینقدر در برابر فهمیدن این موضوع ساده مقاومت میکنید و الان تازه اومدید میگید پس چجوری جانشینی رو تعیین میکنید روز اول :/و...(بعد هم نگاه عاقل اندر سفیهی به ما میکنید و احیانا میگید: عجب آدم خفنی هستم چه خوب مچشونو گرفتم.. واااووو) دوست عزیزیک بازیکن همون اول این اکانت رو ثبت میکنه و تا آخر هم بازیکن ثابتش میشه اگر موضوع روشن نیست بفرمایید تا از صفحه لپ تاپ فیلم بگیریم براتون ارسال کنیم، حالا یک بابایی همون اول اومد اسم این ماجرا رو گذاشت مولتی بازی سنتی، ۴نفر دیگه هم امثال شما نشناخته و ندونسته و نخونده هی دارید این رو تکرار میکنید و تو ذهنتون پر و بالش میدید.
  این چیزی که شما داری به آیدین نسبت میدید که سه اکانت میزنه و یکی میشه اصلی و دوتای دیگه رو با جانشینی میکشه بالا هیچ جا تو مقاله ها و پیشنهاداتش نبوده، یه مقاله مرجع در این باره داره که قشنگ چیزی که من میگم رو توضیح داده نه چیزی که شما تصور میکنید، ما هم که در کنارش در سوانز بودیم دیدیم که مثلا این سری که دو نفر بودن(آیدین و احسان) و دیگه بهروز باهاشون نبود(درست گفتم، بهروز بود؟!) دو اکانت داشتند فقط و هر کدومشون رو یکی بازی میکردند. حالا شما باز بیا اینجا برا من قصه حسین کرد شبستری بگو.

  سوانز به تو خیانت نکرد یه روز اومد باهاتون مذاکره کرد بعد که به دلایلی نشد، یا شد ولی بعدا تصمیمش عوض شد، رفت با امرداد مذاکره کرد و نتیجه اش رو گذاشت کف فروم و گفت جنوب شرق متحد شده از این ببعد، هیچ جای متنی که گذاشتی احسان نگفته که من بعد که جنوب شرق رو متحد کردم به امرداد دف نمیدم... هیچ جا نگفته سوری میرم با امرداد متحد میشم... هیچ جا نگفته همر لانچ کن بعد من دفمو پس میکشم... پس رو هوا حرف نزن، پس الکی خیانت کرده نامردی کرده راه ننداز، یه همر دیوار کردی، نااااااززززز شستت... ایشالا دومی و سومیشم بزودی دیوار میکنی


  تو اگر متوجه نشدی که جنوب شرق متحد یعنی دف بره از سوانز به امرداد و برعکس، نشان دهنده تو باغ نبودنت هست... پس این حرفا رو بنداز دور و جو الکی نده.

  دوم اینکه، مجید کلکسیون صفات بد رو داری جمع میکنی، بچه ها کلی حدیث و آیه در مورد کسی که حرف دوران دوستی رو در دوران دشمنی فاش میکنه گفتن، شما هم خودتو عضو اون کلوپ کردی، مبارکت باشه. دو به هم زنی چیزی نیست که کسی بخاطرش برات هورااا بکشه، فاش کردن حرف دوران دوستی چیزی نیست که افتخار بشه برات.. یه همر دیوار کردی، ناز شستت...

  حالا بذار برات از یه دید دیگه به ماجرا نگاه کنم، از دید آدمای هشیار: احسان چشم دیدن امرداد رو نداشته(یک روزی و بابت یک شرایطی) و برای زدنش هر سیاستی به خرج میداده، حالا متحد شده باهاشون، قاعدتا باید نگران باشه از عدم اعتماد بین دو طرف، تازه کلی هم مدرک ازش دست دیگران هست، از قضا یه حمله میاد برای صفر کردن، دف شخص احسان به قول خودت باعث میشه همر رد نشه و ده صفر نشه، شما مدرکت رو رو میکنی، اگر کسی بخواد کوچکترین شکی به احسان و حرف الانش بکنه میره تاپ تن رو نگاه میکنه و با سرباز و عدد و رقم میبینه که چجوری پاکاره، پس سیاستمدار بزرگ، مجید جان، کارتت بد موقع رو شد، در بدو تولد سوخت شد، ممنون از انتخاب تایم اشتباهت(از طرف انجمن دوستداران جنوب شرق یکپارچه).
  اشتباه دیگه ات میدونی چی بود؟! خیلی ضایع میخوای دو بهم زنی کنی، دقیقا وقتی طرف پول و وقتشو در عمل برای اثبات قول و قرارش هزینه کرده، تو اومدی حرفش رو در زمان و شرایط ۱۸۰ درجه مخالف الان رو کردی! خب مشخصا کسی برات تره هم خرد نمیکنه، فقط دو بهم زنیت تو چش میاد.

  خلاصه ممنون که هستی برادر، این پستت طلایی بود، بیشتر از اینکه باعث شکاف در جنوب شرق بشه باعث تحکیم روابط میشه.

  پ ن: ادمین من اون عکس که خلاف بود رو برداشتم که پستم پاک نشه.

  شما که بازیکن شمال غرب هستید و در این سرور هم بازی نمیکنید از جنگ بین جنوب چه نفعی میبرید که یه پستو اعلان جنگ قلمداد میکنید ؟ جالب اینجاست لیدر های محترم اون ساید چنین برداشتی نکردن و شما از یه ساید دیگه چنین برداشتی کردی و اظهار نظر فرمودی . اینجاست که باید اون گیف معروف گذاشته بشه :دی

  موفق و موید باشید

  خیلی باعث تعجب هست که دوست شما آقای گرین توی یک پست اومدن لیدر سوانز رو تهدید کردند، در پست بعد شما اومدید تایید کردید که پست رو دیدید و تایید کردید که شما و ایشون از جانب ساید جنوب غرب(حالا یا پیشوا) در فروم فعال هستید، در پست های بعدتر ح ضرت فرمودند که خودشون تنهایی تک تک اکانتهای سوانز رو صفر میکنند... شما بعد از اون پست هم حضور داشتید و به قسمتهای از صحبتها جواب دادید اما دقیقا از روی همون قسمت پریدید و هیج موضع گیری نکردید، انگار این حرفها اصلا مطرح نشده... به هر صورت اگر شما خودتون رو به ندیدن میزنید و نادیده میگیرید، دلیل نمیشه که بقیه مخاطبان فروم هم اون قسمت رو ندیدند... الان به من بگید که با توجه به صغری کبری های بالا از نظر خودتون اون پست معنیش چی هست؟!
  آیا مثل همون آزاد گذاشتن اکانتهای مرزی برای لذت بردن از بازی، اعضای شورای لیدری و سخنگویانتون رو هم برای هفت تیرکشی تو فروم آزاد گذاشتید تا به این ترتیب از فیض فروم محروم نباشند و حوصله شون سر نره؟!

  پ ن: مخاطبان فروم از هوش متوسط به بالا برخوردار هستند، اینگونه تناقض در رفتار شما متاسفانه باعث میشه که در دید اونها انسانهای

  ویرایش شد

  بنظر برسید، چون سیاست ورزی و اینکه کجا جواب بدید و کجا نادیده بگیرید هم باید همراه با ظرایفی بشه تا نتیجه مطلوب رو بده، شما هم یک چیزی رو دیدید منتها

  ویرایش شد

  رو از قلم انداختید. پیشنهادم اینه که یا این خرقه ریا و تزویر رو از تنتون خارج کنید یا اینکه همراهتون در فروم رو تغییر بدید و همون مسایل لاتی و هف تیر کشی و قرار دعوا رو به ایشون بسپارید.
  موفق و موید باشید.


  من نمیخوام از جانب آیدین صحبت کنم یا از جانب ساید و اتحاد خاصی،ماشالا همشون قدرت بیانشون بالاست، بعنوان یه ناظر نظرمو دارم میگم، حواست باشه رفیق که کسی که اومد تو این فروم جلو همه از مولتی و بات و وی پی اس بازی دفاع کرد و گفت من اینکارو میکنم و میتونم و میکنم، همین مجید خان شما بود، تا حالا ما چیزی که از SE دیدیم این بوده که مخالف بات بازی صحبت کرده و فقط یک سری دلایل آورده که ما با بات بازا مدارا میکنیم فعلا، فعلا میر و علمدار مولتی بازای سرور مجید خانتونه، بپا همین آیدین نندازه تو خودش و علمش، و آرمان خودشو وسط مولتیاشون علم کنه.
  اون موقع است که پست هات دیدن داره.

  من به جرات میگم که هیچ کدوم از این تقلب ها رو نکردم الانم سرور 2 دارم بازی می کنم و میتونین بیاین اکانت من رو نگاه کنین که فارم دستی زده میشه و مولتیم ندارمو کاملا با این روند تخلف مشکل دارم اصطلاحا به نظرم تراوین رو کردین پولی
  اما در جواب شما دوست عزیز که همر غارت میخواد و دفاع نه با منابع خودش ساخته میشه پس غارت حذف بشه همر کوچیک میشه اما دفاع نه


  در نهایتم بگم که با این روش بات و مولتی و ... تراوین به جای اینکه کسی که آنلاین تر باشه قوی تر باشه یا مدیریت منابع بهتری داشته باشه قوی تر باشه و ... به این میرسه که هر کی پولدارتر قوی تر و خب دیگه روح تراوین بای بای

  آقا دم شما گرم <3
  من اصلا بحث فنی نمیکنم رو این ماجرا که همر کوچیک بشه دفاع بزرگ بشه یا نشه، هر چی اساتید بگن همونه، فقط رو این پافشاری میکنم که هر چی بشه برای همه میشه و اینکه هر چی بشه بازم بازی هیجانشو داره نهایت باید برنامه ها رو عوض کرد، ولی بجاش یه سرور بالانس برای همه پلیرها داریم.
  و چیزی که شما در نهایت گفتی رو باید با آب طلا نوشت.

  میدونی حرف شما صحیحه ولی لزوما نمیشه به تراوین هم اینجور نگاه کرد، منظور من از "ولی آخه که چی؟" این بود که فرضا پلیر شد غول سرور و تمام دیوارا جلوش پنیر سویسی بود، این برد که با منابع و بعضا گلد نامحدود بدست اومده با بردی که تو یک سرور فیک که سرعتش یک ملیون هست و شما پول میزنی به حساب ادمین برات همر و آنویل شارژ میکنه چه فرقی داره؟ بنظر من ذاتش یکیه، حالا اون راحت الحلقوم است، دیگه جویدن نمیخواد، این یکی یه ذره جویدن میخواد. باید به این فکر کرد که چرا برد تو سرور فیک هیچ جا افتخار نیست؟! اگر برد اونجا افتخار نیست، برد با مولتی و گلد نامحدود افتخاره؟!!! خداوکیلی اینم افتخار نیست.
  (آقا من نمیگم مولتی بازی تلاش نمیخواد، منتها منم یکسال هر جور میخوام سر میکنم، حالا میتونم تو یک شب قدر همشو پاک کنم؟!)
  دومین مساله اینه که من اگر ویدبازم کاری به بقیه ندارم، لذتی که ازش میبرم رو خودم با پولم فراهم کردم و ویدم با فرمول شیمیاییش، لازم نیست ۲۰ نفر جمع بشیم دور هم تا کارمون بشه، منتها تراوین باید مثلا صدنفر جمع بشن تا بشه، حالا این غول مولتی بازه بقیه رو از بازی دلسرد میکنه، سری بعد ۹۰ نفر جمع میشن، سری بعد هشتاد و... در نهایت سرور از اینکه هست خلوت تر میشه، میشه دور باطل... و در نهایت کسایی که توش دارن بازی میکنن میشن گنگ مولتی بازا... که تا حدود هم این اتفاق افتاده... شما همین آقا مجیدِ ساید پنجم رو با مولتیاش بنداز تو یه سرور که ۴ تا ساید دیگه نداشته باشه، چیکار میکنه؟! میشینه از یک اکانتش همر میکشه میزنه رو آنویل خودش؟! نه آقا شاکی میشه که کسینیست، زودتر از موعد همیشگی حذف میکنه میره.


  پ ن: چند روز پیش یکی از دوستان تعریف میکرد دف ریختیم تو مولتیای یه عده، حذف کردن به بهانه بازی کثیف، خواستم بگم که بعضا مولتی بازا اینجوری خودشونو محق میدونن.


  سلام به همه سروران و اساتید
  من از وقتی تراوین سری جدیدش شروع شده و ماجرای بات و وی پی اس باب شده یه سری مسایل ذهنمو مشغول کرده، امشب بحثش پیش کشیده شد گفتم با شما هم مطرح کنم و از این زاویه هم به ماجرا نگاه بشه.
  یه سری توجیه برای استفاده از بات و مولتی مطرح میشه، یکیش اینکه آقا پلیر کم شده، کجاست اون سرورهای ۳۰-۴۰ک پلیر که بشه از توش فارم درآورد، ناتارها که تعدادشون کفاف نمیده، از اونطرف هم دایم نیرو میسازن و تلفات میگیرن، واحه ها هم که به ساعت نکشیده پر از جانور میشه پس ما مجبوریم مولتی بکشیم...
  تمام حرفای بالا درسته، منتها بنظر من بطور منطقی نباید منجر به مولتی کشیدن و... بشه، باید منجر به این بشه که سایز همر ها کوچیک بشه، منتها از اون طرف بخورن به دیوار هایی با تعداد گندمخور کمتر، به هر نسبتی که قراره این محدودیت ها باعث کاهش تولید نیروی هجومی بشه احتمالا باعث کاهش دفاع هم میشه، لطفا به من بگید بازی کردن تو این شرایط چه اشکالی داره؟! هیجانش کمتره؟ زد و خورد نمیشه کرد؟! بازی گروهی نمیشه کرد؟! لذت نمیشه برد؟! بازیکن شاخ دیگه تولید نمیشه(چه عیب داره، شاید یکی دوست داشته باشه تو چش باشه و تحسین بشه)؟! من فک میکنم همه این کارارو تحت همین محدودیت ها هم میشه انجام داد،
  موضوع دومی که بعضا دوستان بهش استناد میکنن اینه که:‌داداش ما وقت نداریم ۲۴ ساعتی آنلاین باشیم، بیکار نیستیم، سرمون شلوغه، کار و بار داریم و چیزایی از این دست، من میگم مگه مجبوریم ۲۴ ساعتی آنلاین باشیم، همونجور که نیرو ساختن ناتارها و پر شدن واحه ها یک محدودیتی است برای جذاب شدن بازی و از یکنواختی دراومدنش، اینکه بازی وقتی شما رو اکانت نیستی هم در جریان باشه، روی یک حساب و کتابی شده قانون بازی وگرنه میگفتن پلیر که از اکانت خارج شد همه چیز براش فریز بشه یا مثلا بچه ها هر شب ساعت ۱۰ تا ۱۲ سرور باز میشه همه آنلاین بشید بازی کنید بعدم فریز تا فردا... خب این ماجرای زمان قراره باعث بشه یه سری بازیکنان پیشرفت کنن یه سری عقب بمونن... بعد فرضا کسانی که عقب موندن با یه سری ابتکاراتی عقب موندگیشونو جبران کنن(قانونی نه غیرقانونی)
  منتها این محدودیت ها باعث شده همه دنبال تقلب باشن، بهانه شده برای تقلب در نهایت هم خوشحالن که اووووفف دیدی چند تا همر کشیدم، دیدی چه دیواری چیدم؟! ولی آخه که چی؟!

  اینکه کسی بگه همر فلان روز هست و هی اما و اگر بیاره که اگر ۹ روز دیگه وقت بود اگر ده روز دیگه وقت بود و... به نظر من مشکلی نداره منتها باید یادش باشه که داره اما و اگر میاره و یه سری اما و اگر دیگه هم باید بیاره مثلا اینکه اگر خفت میشد، اگر استارو میداد، اگر وقتی لانچ میکرد صفر میشد، اگر چیف میشد و.... و همه اینا تو همون ۹ روز تا زدن رکورد ممکن بود اتفاق بیفته...
  یا اینکه اصلا اون دوست عزیز چرا صبر نکرد اون ۹ روز رو؟! آقا صبر میکرد... میگین چون مجبور بود لانچ کنه وگرنه رقیب میبرد. منم میگم باید از اول یجوری سرور رو پیش میبرد که بتونه ۹ روز ده روز یا n روز دیگه کشش بده و...
  خلاصه از این حرفا زیاده، وقتی میخواین تو کار ملت اما و اگر بیارید توجه کنید که ملتم میتونن تو کار شما اما و اگر بیارن.

  مورد آخر هم درباره استثمار شمال شرق هست. من قبلا یه ام ام از شما شرق گذاشته بودم که به همه گفته شده بود با اکانت ایران نامه نگاری نکنن. گویا این اکانت به اسم خرید اکانت چند تایی اکانت بالا کشیده بود. و بعدا هم رفت جزو مجموعه آمرداد.درباره این هم شاید بد نباشه توضیح بدید.
  عکس ام ام پیش من موجوده. اگه کسی خواست پیغام بزنه بهش بدم. چون قبلا پستم بخاطرش پاک شده تو عمومی نمیذارم.

  من تو اون تایم پلیر شمال شرق بودم با اکانت New User، اول یک سری ام ام شد درباره اکانت ایران که شما هم گذاشتیش، بعد تایم همر چک شد که بزننش و تموم، منتها این وسط یکی از دوستان با اکانت ایران به توافق رسید(کیفیتش مد نظرم نیست)‌ و اکانت ایران که دشمن بود و قرار بود صفر بشه اومد زیر مجموعه NE D اگر اشتباه نکنم و دیگه مشکلش حل شد و جز و در خدمت مجموعه بود تاااا زمانی که دیگه شمال شرق دو قسمت شد و یه سری از دوستان به شمال غرب پیوستن و عده ای به جنوب شرق که دیگه ایران هم اومد زیر مجموعه امرداد، یک تیکه رو از عمد اون وسط جا انداختی که باعث میشد به نتیجه دلخواهت برسی، لطفا الان یک دور دیگه بررسی کنید.


  پ ن: ما که بازی نکردیم دیگه، برد هم تبریک میگم به عزیزانی که تو سرور موندن، همینجور گذری تاپیک رو چک میکردم دیدم دوستان خیلی به موشکافی گذشته ها علاقه مند هستن گفتم کمکشون کنم.


  نکته جالبی که میشه تو تحلیل سرور اضافه کرد حجم خیلی زیاد پلیر هایی هست که دهکده دوم زدن اما به علت تعداد زیاد اکانت های س.ففروش که پاپ بالایی دارن رفتن توی رتبه های بالای 1000 تا 4000 هست و عملا با بررسی این تعداد اکانت که به نظر میرسه تعداد زیادی هم باشن و در آینده انشاالله با حذف شدن اکانت های س.فرووش غیر مجاز توسط تیم مدیریتی و بستن به موقع ثبت نام جهت عدم ورود مجدد اون ها! (انشاالله که توجه لازمه بشه از سوی تیم مدیریتی!) میشه نوید بازی جذاب تر و شلوغ تری نسبت به این چیزی که تصور میشه رو داد، صرفا موضوع مطرح توانایی لیدر ها و سیاست های داخل سایدی جهت نگهداری حداکثر تعداد ممکنه و جلوگیری از ریزش اونهاست، که امیدوارم باتدبیر و درایت کافی و همچنین تلاش بیش از پیش تیم مدیریتی جهت کنترل این حجم از اکانت های متخلف! شاهد از هم پاشیده شدن و ریزش شدید پلیر در هیچ یک از ساید ها نباشیم


  پ.ن:فایده مخفیگاه تو شرایط کنونی تراوین ایران به جز کمک به تکثیر اکانتهای س.فرووش و منابع فروشش چیست؟
  آیا فکر نمیکنید با تدبیر جهت تغییراتی در بازی (مثلا توانایی هدف قرار دادن مخفیگاه توسط منجنیق) بستر مناسب جهت کمرنگ شدن فعالیت اکانت های متخلف و کمتر شدن فعالیت هایی نظیر غارت توافقی فراهم میشود؟
  پ.ن:با توجه به تعداد پلیر های حقیقی که بعد از چند هفته اول ثبت نام میکنن فکر نمیکنید بستن ثبت نام پس از یک ماه اول کمک شایانی به جلوگیری از ورود اکانت های متخلف می کند؟

  رفیق، سیلور فروشا یک موضوع هستن، این پلیرهایی که با وی پی اس و بات بازی میکنن یک موضوعی که از اونا بدتر هستند، تراوین مادامی که این دو تا آفت رو ریشه کن نکنه روزای خوبش برنمیگرده.

  همونطور که میدونید قدیما با work offline کردن مرورگر فایر فاکس و بعد reload تب ها میشد سیم سکند ارسال کرد، منتها توی ورژن های جدید فایرفاکس این قابلیت برداشته شده، بچه ها توی این تاپیک درباره اش توضیح دادن.
  همچنین من شنیدم یه سری برنامه کمکی هم برای این موضوع هست ممنون میشم اگر کسی اطلاعاتی داره برای منم دربارشون توضیح بده، حالا اینجا هم نمیشه تو خصوصی توضیح بده.

  بابا جمع کنید این بساط چاپلوسیو
  جنگ خلیج فارس رو که مدیریت نمیکنید که، یه سروریه برای لذت ران شده یکی میزنه یکی میخوره...
  هر بار این فروم رو باز کردیم یکی از این ۴ تا آیدی داره قربون صدقه بقیشون میره
  <X<X<X<X<X<X<X