مشکل در درگاه خرید طلا

• سلام
      پست قبلی ما به خاطر لحن نا مناسب پاک شد..
      ولی با این وضعیت باید به فکری به حال کسانی که اهل غارت نیستن و با گلد همر درست می کنن باشید..
      هفته ها گذشت ولی نه جواب درستو حسابی و نه توجه به پلیرهایی که دارن وقت میذارن
      جناب خان
      اگه این گلد درست نمیشه این هفته دوباره یه گلد به پلیرها بدید
      اکانتها منابع دارن ولی قفل شدن
      نه غارت میشه کرد
      نه نیرو میشه ساعخت
      نه کاری میشه کرد
      واقعا که
    • محمد 1 wrote:

50کی منابع دارم جز خشت نمیتونم غارت کنم چه فایده وقتی سرریز میشه این نامردیه بخدا بااین همه منابع سربازخونم خواموش بشه درست کنید دیگه عجب ها

هفته های ابتدایی سرور یه منبع پر پر بقیه خالی از دیشب تا الان قرمز بوده و نمیتونستم کاری بکنم باهاش
      اونم نه تو یه ده تو هر دوتا ده
      :)
      مرسی از بررسی هاتون فقط میاین میگین ممنون از صبوری ؟
      آقا ما گلد میخوایم یا بفروشین یا بدین بهمون یا اکانت هامون رو حذف مدیریتی کنین یا ببندین سایت رو
      دیگه از این چند روش خارج هست ؟

من گفتم به اونایی که میخوان گلد بدین وقتی خرید آزاد شد گلدشون رو منفی کنید تا مجبور بشن بخرن
      این حرف غیر منطقیه ؟
      هزار راه و رسم وجود داره برا گلد
    • amirkavir808 wrote:

هفته های ابتدایی سرور یه منبع پر پر بقیه خالی از دیشب تا الان قرمز بوده و نمیتونستم کاری بکنم باهاش
      اونم نه تو یه ده تو هر دوتا ده
      :)
      مرسی از بررسی هاتون فقط میاین میگین ممنون از صبوری ؟
      آقا ما گلد میخوایم یا بفروشین یا بدین بهمون یا اکانت هامون رو حذف مدیریتی کنین یا ببندین سایت رو
      دیگه از این چند روش خارج هست ؟

من گفتم به اونایی که میخوان گلد بدین وقتی خرید آزاد شد گلدشون رو منفی کنید تا مجبور بشن بخرن
      این حرف غیر منطقیه ؟
      هزار راه و رسم وجود داره برا گلد

اخ گفتی من کلی منابع سررفته پلاس هم ندارم قفله اکانت
    • ادمین محترم تراوین ایران
      عرض سلام و ارادتِ خیلی فراوان

درست شدن درگاه خرید گلد رو نخواستیم.
      زدن گلد (که فرمودید خیالتون راحت اگر مشکل طول بکشه می زنیم) رو هم نخواستیم.
      این مشکلات سرور و لاگین شدن و اینا رو هم بیخیال.

لطفا توی فروم و کانال تلگرام یک پُستی، همه چیز آرومه ای، عکس کاردار توتنی چیزی بذارید نگران شدیم که اصلا هنوز این جا تشریف دارید یا نه!

ممنون..
      God plays his games, we play ours
    • جناب استاد سورنا
      چی شد این گلد ؟
      دیگه کم کم رو حرف شما هم نمیشه حساب کرد
      آنچنان اومدید پست گذاشتید که دیگه مرحله پایانیشه همه دارن همکاری میکنن دستشون درد نکنه و ... ما گفتین دیگه خیلی طول بکشه 2 روزه
      جای اینکه بیاین شعار بدین یه حرف درست درمون بزنید که کییییییی این درست شدن کی هستش ؟؟؟ این همکاری میکنه اون همکاری میکنه دیگه دردی رو دوا نمیکنه دوست من
      S5 :CHERCH111

S8: CHERCH111

TS3:Extra

TS1:Extra

TS2:Extra

TX3(Speed):Extra

TX3 round2 :Extra
    • سلام
      برای خرید گلد حتما باید با مرورگر کامپیوتر اقدام کرد؟ من با دو مدل گوشی LG و Mi امتحان کردم. با مرورگرهای مختلف روشون. اما موفق نشدم. و صفحه خرید به طور کامل باز نمیشه.... =(