مهم نقد و بررسی سرور 3 | آغاز 30 آذر 1395 |

• حکایت این سرور هم به اتمام رسید

اینم یه چند تا همر شمال غرب که ترشید

سوپر همر امیر ثور

رمر مریم نیم وجبی

دف ساز بزرگ شمال غرب مجید ام وای

همر زیاد مونده برسه دستم باز میزارم
    S1 : Behnam1988 -NE Winner
    S7 : I3ehnam - NE Meta Winner
    S9 : Cambyses - Sw Losser
  • تبریک به دو ساید ج ش و ش غ

با سلام

خسته نباشید خدمت همه عزیزانی که تا بدین جای سرور استقامت کردن و با مشکلات کم و زیاد کنار اومدن و فرار رو بر قرار ترجیح ندادند
    تبریک به محمد بایگوش عزیزم ، واقعا همر زیبایی کشیدین.ج ش ظاهرا دچار حواشی زیادی بود ولی محمد عزیز با کاری که کرد،باز خودشو ثابت کرد.

همچنین حمید پرنس آف پرشیا ، با توجه به مشکلات ش غ واقعا زحمت زیادی واسه ش غ کشید و با توجه به تایم کاریش 100% خودشو واسه ش غ گذاشت.

عزیزان دیگه ای هم که حضور داشتن ، بنده شاید افتخار آشنایی باهاشون نداشتم.(اسم نیاوردن رو مبنی بر کم لطفی نزارین)

امیدوارم با 100 شدن واندر فقط سرور تموم شده باشه و دست آورد اصلی این بازی که همون رفاقت هاست برقرار بمونه.جایزه اصلی همون دوست هایست که پیدا میکنیم.

سپاس

بس تجربه کردیم در دیر مکافات

با دردکشان هر که در افتاد برافتاد
    :o
  • به پایان آمد این دفتر-حکایت همچنان باقیست

با سلام و درود به تمام بازیکنان سرور ۳ و البته تبریک ویژه به ساید شمال غرب که مزد زحماتشون رو گرفتن.

و تبریک به معدود بازیکنان جنوب شرق که فکر کنم ۳ نفر بودیم که موندیم تا آخر سرور پای واندر هر چند آخر سرور زیاد برامون خوشایند نبود ولی این هم قسمتی از بازی هست و باید با دید درس عبرت گرفتن برای آینده بهش نگاه کرد.

تشکر ویژه از احسان عزیز از اکانت OverDose و محمد گل از اکانت BigX و تبریک به ابی از اکانت ebi13 و بهنام از اکانت meisam به نمایندگی از شمال غرب.

اشکان جان ضمن تشکر از لطفت در تایید حرفت باید بگم که جنوب شرق متاسفانه از ابتدا دچار مشکلات مدیریتی زیادی بود.پتانسیل بالقوه زیادی داشت که متاسفانه تبدیل به بالفعل نشد یا اگر هم شد در جهت درست استفاده نشد.

همیشه در تمام سرورها مدعیان لیدری و یقه دریدگان عاشق اسم و رسم بوده و خواهند بود ولی احساس من میگه در این سرورهای جدید به شدت افزایش داشته این معضل.

از شورای لیدری اول جنوب شرق که ادعای ۱۸ ساعت آنلاینی داشتن توی جلسه دیسکورد تا توتال تحمیلی ساید جناب مازیار که یک شبه عنوان توتالی رو ضمیمه مقامات اتحاد کرد و یک باره ناپدید شد تا استاد اعظم عرصه هولدری جناب قدری که به لطایف الحیلی واندر یه ساید رو حذف کردند یک تنه و در پی اون جناب وارمستر که واندر دوم رو حذف کردن تا عریضه خالی نمونه و افرادی که به ما برای متا با شمالغرب فحاشی کردند که امیدواریم از روی دلسوزی بوده باشه چون درک درستی از وضعیت سرور نداشتند.

همیشه چه برنده بودیم و چه بازنده باید با دلی سوخته بنویسیم از حماقت های عده ای که اگر برنده باشی بردت رو تلخ می کنن و اگر بازنده باشی نمکی هستند روی زخم.

حرف برای گفتن بسیار هست.بگذریم.
    امیدوارم در زندگی موفق و سربلند باشید.

پ.ن:قصد کم رنگ کردن برد شمالغرب رو ندارم که لایق این برد بودند.

پ.ن:امیدوارم این حرف ها توهین تلقی نشه و فقط تلنگری باشه برای آینده بهتر در تراوین ایران.
    TT 2011.ir
    Final 2012.com
    Ts2.ir : Holder-Winner
    Ts8.com
    TT 2014.com
    Ts5.com-Birthday : Holder-loser
    Ts3.ir : B a y G o s h
    Ts6.ir : RianT-TeaM
  • هر آغازی را پایانیست و بهترین پایان خود اغازیست
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    تبریک صمیمانه به همه پلیرهای مانده در سرور سه که چه در موضع پایین و چه در بالا همانند یک شجاع دل تا انتها بازی کردند و فرار را بر قرار ترجیح ندادند.
    تیبریک ویژه به تمام سربازهای شمال غرب بابت این برد که فقط باید درون ساید میبودی تا متوجه میشدی از ابتدای سرور با چه مشکلاتی این نتیجه حاصل شد

تیم ما بعد از فیلترینگ تراوین دور قبل بازی تراوین را کنار گزاشت تا این سرور دوباره استارت جدیدی هرچند در قامت پیرمردهای گرفتار داشته باشد :)
    اما زمانی که برای یک سرور رجیستر میشه مسلما باید امادگی انجام کارهای سخت و غیر ممکن هم درخودت پرورش بدهی شاید مهمترین کار مثبت تیم ما خارج کردن خیلی از مدعیان
    پوشالی قدرت از میدان جاذبه دار قدرت و دادن سکان این کشتی به دستان لایقانش بود و بعنوان یک سرباز همیشه و همیشه درکنار ساید و منافع ساید بودیم هیچ گاه دوستیهایی کورکورانه
    شکل ندادیم .هیچ کجا سرمایه گزاری شخصی نکردیم و تنها برای ساید هزینه دادیم و مزد این کارها هم با پیغام انتهایی گرفتیم

من از این دوستان که در این محیط مجازی بازی میکنند بعنوان یک دوست خواهشمندم از شیوه و رسم مردانگی بازی کنید چون اگر پیروز شدید پیروزی مردانگیست و اگر هم بازنده
    شدید بازنده سربلند خواهش دیگرم از کسانیست که قدرتی در این دنیای مجازی دارند چه بعنوان پلیر ولیدر وچه بشکل های دیگر از موضع بالا به کسی ننگریم هر یک مسعولیم هرچند
    قدم های کوتاه انسانیت را رو به جلو ببریم مراقب قدم هایمان باشیم

دوستان خوبی و بعضی جدید در این سرور پیدا کردیم و این همان آغاز بهترین هاست

همه شما را دوست دارم وارزوی موفقیت در زندگی واقعی داریم

ابی از اکانت ebi13
    می خواستند ما را دفن کنند دریغ از اینکه ما خود بذریم

• پایان با طرح اب نباتی

سلام به همه عزیزان

سرور 3 هم با صد شدن واندر شمالغرب تمام شد، واقعا خسته نباشید میگم به هه عزیزانی که زحمت کشیدن با ماندن و کم نگذاشتن با این که به نظر من اخر سرور تصمیم اشتباهی گرفته شده و ما تعداد قابل توجهی همر ترشی ریختیم فقط بخاطر رفاقت 2 نفر با هم
    یه سوالی که برای خیلی از دوستانی که در جریان همرهای شمالغرب و وضعیت جنوب شرق بودن پیش می امد این بود چرا این اکانتها را نمیزنید؟
    اگر اونها جای شما بودن با شما متا میکردن؟

خیلی دوست دارم اسکرین شات یکسری حرفهایی که برای برگردندن تیم ما زده شد در تایم قبل کتیبه ها ( خیانت تیم لیدری ) و قول و قرارهایی که گذاشته شد. و صحبتهایی که رو لول 99 واندر انجام شده اینجا بگذارم حرفهایی که بعد رفتن من از گروه تلگرام عزیزان زدن و دوستان برای من فرستادن، باز هم به احترام بهنام عزیز اسمی از کسی نمیبرم فقط تبریک میگم به شما که به اون چیزی که میخواستید رسیدید و تبریک میگم به همه عزیزانی که در شمالغرب بودن و با زحماتشان این واندر صد شد
    احمق رو در حماقت خویش تنها گذار زیرا حماقتش دنیایش است اگر اگاهش کنی دنیایش رو ویران کردی

Msh

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط M.O.D Sh ()

• سلام به همه
    خسته نباشید میگم به تمام پلیر های سرور سه
    تبریک به بچه های شمال غرب
    تشکر میکنم از دوست خوبم دانیال عزیز که از ابتدای سرور در نبود من بار اکانت رو یک تنه بدوش کشید و واقعا همر بینظیری و توی اون تام بازی رو کرد انشالا سرور های دیگه جبران کنیم دانیال جون :thumbsup:
    این سرور علاوه بر این که از نزدیک شاهد اتفاقات نادر تراوینی بودیم " به لطف دوستان " با عزیزانی اشنا شدیم که از نظر من بیش از هرچیزه این بازی ارزشمند هستند :
    مازیار _ امیر علی گل با اون صدای از گل بر اومدش _ صادق و بردیا که هر دو افتخار دادن و تایمی رو اوردوز کمک دانیال بودن _
    سینا ویدوایلد _ ابراهیم و اسماییل د گریت نوب _ کاوه کراپ لاک _ احسان قدری که بچه محلمون هم بود " دهنت سرویس احسان " جواد "دلمون تنگ شده برات" _ امین ام اف ام _رضا موریا کسری_ مصطفی بیگ ایکس _ احسان نوا _ داوود یوزی _ عباس
    حسین بوچر دوس داشتنی _ حامد از اکانت نوب
    و در نهایت
    محمد بیگ ایکس عزیز
    محمد بایگوش عزیز
    که واقعا از بازی کنارشون لذت میبرم

برای تک تک دوستان بهترین ها رو ارزو میکنم و هرکجا که هستند امیدوارم موفق و پیروز باشند " قسمت نشد از نزدیک ببینیمتون حیف شد ولی همتون تو <3 ما جا دارید، بجز مازیار :D ها ها "
  • با سلام به تمامی بازیکن های سرور 3

ضمن تبرک به ساید شمالغرب برای 100 کردن واندر ، امیدواریم در این سرور لذت کافی رو از بازی برده باشین و تیم تراوین ارزوی بهترین هارو برای شما عزیزان در تمامی مراحل زندگیتون داره

(تاپیک بسته شد)

با اروزی بهترین ها

تیم تراوین ایران
    بـــــــــاکــــــــور شیر یـــــا خــــط بنــــداز
    ولـــی خدارو مد نظر بگـــــیر

:o

Telegram channel

اگر موفق شدید به کسی خیانت کنید،‬‎
    آن شخص را احمق فرض نکنید !!!
    بلکه بدانید او خیلی بیشتر از انچه لیاقت داشته اید به شما اعتماد کرده است

قبل از ارسال پست قوانین را مطالعه کنید

آدم بودن است و انسان شدن ...