مهم نقد و بررسی سرور 4 | آغاز 11 بهمن 1395 |

• سلام به خوانندگان و خسته نباشید به بازیکنان سرور طاقت فرسا که بالاخره تموم شد

لینک حملات شمال رو واندر جنوب شرق رو براتون میزارم و تشکراز همه عزیزانی که تا لحظه آخر موندن تو سرور و زحمت کشیدن

دف واندر جنوب شرق طبق آخرین آمار

رمر اول که ساخته شد باید ابتدا تشکر کرد از صاحب اکانت جناب ایلیا که ی همچین اکانت عالی رو دراختیار ساید قرار دادند و در ادامه ساختش توسط خودم و استاد سرمیلو یار گرمابه و گلستانم :دی مرسی استاد

خب بعدی اکانت مهدی 01 اقا محمد عزیز و بزرگوار و مصطفی عزیز که ارادت ویژه داریم خدمتشون

بعدی آقا مسعود گل و با مرام که تا لحظه آخر صبر کرد تا همه با هم کار مشترکمون و سرور رو به پایان برسونیم مرسی مسعود عزیز فوق العاده بودی

بعدی اکانت مهراز هستش با تشکر از علی اسپایدر و اشکان عزیز در حفظ و ساخت همر و همچنین تشکر از پلیر این اکانت که افتخار آشناییشون رو نداشتم

ادامه دارد...

نوبتی هم باشه نوبت یگانه مرد شمال شرق علی آقا اسپایدر که هم هولدر بود هم دف کورد بود هم همرساز بود هم پلنر بود همه فن حریف بود علی جون تبریک و خدا قوت مردی مرد

خیلی خوبه که ادم تو دنیای واقعی هم ادم موفقی باشه که خداروشکر علی عزیز تو زندگی واقعی هم آدم موفقیه دوستی با شما برای من افتخاری بود علی جان

بعدی آقا مرتضی عزیز هستن یکی دیگر از دلاوران شمال دم شما گرم مرسی که تا آخرین لحظه بودید (مسعود جان بازم مرسی)

بعدی اکانت هرکولس آقا محمد نازنین که عالی بود مرسی محمد جان فوق العاده بودی(مسعود خان سه باره تشکر)

و در نهایت تشکر از اکانت اسموک تشکر وِیژه و دوباره از حسین آقای نازنین و سینا خان و آقا محمد عزیز

پایان حملات متای شمال روی واندر جنوب شرق

سرور به پایان رسید و ناتار ها 100 کردن

و این هم نامه آخر بازی

این پیام توش کلی حرف هست و هرکس میتونه برداشتی داشته باشه

خیلی دوست دارم باز هم از /آقا محمد عزیز/ حسین خان/ آقا داوود/سینای عزیز /آقا مصطفی/آقا وحید و همچنین علی عزیز/اشکان اچ اس نازنین/مسعود جان/آقا مرتضی/ محمد جان و کلیه پلیرهای نازنین متای شمال که شخصا افتخار آشنایی نداشتم تشکر کنم

یادی هم میکنم از بهنام جان/آقا مجتبی و آقا جلال دوستانمون در جنوب غرب

کلام آخر با عزیزان جنوب شرقی

عالی بودید خیلی عالی بودید و از بازی در مقابلتون بسیار لذت بردیم امیدوارم همیشه موفق باشید اگر حرفی سخنی گفته شد که ذره ای باعث ناراحتی شد امیدوارم به بزرگیتون ببخشید

ولی میتونستید 100 کنید اگر ...

ایشالا تو زندگی واقعی موفق باشید

IRX R6:SERMILO NE
    IRX R7:MAHHA13 NE
    IRX 2017 R1:MAHHA13 NE

سرورها می آیند و میروند اما الموتی ها جاودانه میمانند
  • 100 شدن ناتار ها رو به همه تسلیت میگم گفتم که اینقد تلاش نکنید گوش نکردید

در نهایت خود سرور هم از دستتون خسته شد و در پایان هیچ اسمی از کسی در نامه پایان بازی نبود

و معروف ترین و جذاب ترین و جک ترین لینک سال تراوین تعلق میگیره به اکانت پارتیزان(کجای دنیا هیرو ی اکانت که نماد مقاومت ساید هست رو تک و تنها میفرستن که بعد دستگیر شه آخه!)

صرفا جهت فان حرفایی زده میشه امیدوارم دلخور نشه کسی حتما سوتی های بیشماری همه دادیم که بخوایم رو کنیم خیلی زیاد میشه

تشکر از همه پلیرها و مدیران تراوین

موفق و سربلند باشید

• با سلام خدمت تمامی بازیکنان سرور 4
    به پایان یکی دیگه از سرورهای بازی رسیدم و ارزوی موفقیت برای تمامی عزیزانی که در این سرور بازی کردن ، امیدواریم لذت کافی از این بازی را برده باشید.

باتشکر

تیم تراوین ایران