مرورگر برای حمله سیم سکند

• مرورگر برای حمله سیم سکند

سلام
      بعنوان مثال برای 10 حمله سیم سکند معمولاً همه از روش work offline مرورگر استفاده میکنن, من الان میخواستم با مرورگر فایرفاکس ورژن 51 این کار رو انجام بدم, زمانی که میزنم reload all tabs همه تب ها ریلود میشن و گزینه resend نمیاد که پشت سر هم enter بزنم و دوباره باید تعداد تروپ رو انتحاب کنم.ورژن 21 رو نصب کردم درست شد که مشخص شد مشکل از ورژن فایرفاکس هست ولی با توجه به اینکه ورژن 21 خیلی قدیمی بود و حس و حال رو از آدم میگیره خواستم ببینم دوستان آیا با ورژن جدید فایرفاکس مشکل دارن یا نه؟ و یا آخرین ورژنی که قابل استفاده برای این روش هست رو بگن.
      بله متاسفانه در آپدیت های جدید فایرفاکس این مشکل هست و اگر میخواید از روش work offline استفاده کنید باید از ورژن های خیلی قدیمی استفاده کنید
      البته تنظیمات در ورژن جدید تراوین هم به صورتیه که بیشتر از 4 حمله رو همزمان نمیتونید ارسال کنید و حمله پنجم به بعد در ثانیه های بعدی میوفتن
      اينا همش فيكه...
      (دكتر شريعتي در حال دف كورديناتوري)
      قبل از شروع هرکاری توی فروم این رو بخونید ثواب داره ----> قوانین انجمن
    • دوستان لطفا ورژنی که دارید ازش استفاده میکنید و قابلیت work offline رو داره بگید، میخوام آخرین ورژن با این قابلیت رو پیدا کنم
      الان منم فایر فاکس جدید نصب کردم و دچار همین مشکل شدم
    • سلام دوست گرامی ،

شما میتونید از مرورگر K-Meleon

استفاده کنید و سیم سکند بزنید

ورژن پرتابل

HTML Source Code

1. http://sourceforge.net/projects/kmeleon/files/k-meleon/75.1/K-Meleon75.1.7z/download

ورژن نصبی

PHP Source Code

1. https://sourceforge.net/projects/kmeleon/files/k-meleon/75.1/K-Meleon75.1.exe/download
      بـــــــــاکــــــــور شیر یـــــا خــــط بنــــداز
      ولـــی خدارو مد نظر بگـــــیر

:o

Telegram channel

اگر موفق شدید به کسی خیانت کنید،‬‎
      آن شخص را احمق فرض نکنید !!!
      بلکه بدانید او خیلی بیشتر از انچه لیاقت داشته اید به شما اعتماد کرده است

قبل از ارسال پست قوانین را مطالعه کنید

آدم بودن است و انسان شدن ...