مهم نقد و بررسی سرور 1 | آغاز 23 فروردین 1396 | راند 2

• من هنوز تو بر دیوار شدن های دوستان جنوب شرق در دیوارهای واندر متا the end و رنده شدن های شدید توسط متا the end بودم
    که از اتاق فرمان اشاره کردن بیا که وضعیت عجیبیه
    و این عکسو دادن بهم
    عکس صفحه: ⁨Travian ir1⁩

شایعاتی هست که میگه یکی از آخرین بازمانده های همر جنوب شرق اونجای بود که الان علامت سوال شده
    برای این میگم بازمانده که اگر نگاهی به لیست مهاجمین بندازین میبینید که همه با سر رفتن تو دیوار واندر متا the end در مختصات 100-|100- (مجبوریم مختصات بگیم از بس واندر داریم 8) )
    به هر حال اینطور که داره پیش میره فک کنم تا صبح جنوب شرق تمام بشه
    هرچند خودم علاقه ای ندارم به این موضوع! بالاخره یکی باید باشه بزنیمش 8) یا بیاد مارو بزنه:| :|
    اکانت sun اگر پیام منو دیدی یه عکس از همرت بزار ببینیم چقدر بودی بخاطرش تا بحال 1میل دفاع کردی داداش :thumbup: !!
    سرور 1 راند 2 rudeboy ج غ

!It Doesn't Matter Who We Are What Matter Is Our Plan

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط KharZoor ()

• با سلام به همه ی خواننده های تایپینگ سرور1

خب اول از همه اشاره کنم به تاپ 10 این هفته :

درگیری متای The End با ساید اس ای مشخص هست و پلن با زده شدن کپ اکانت رله شروع شد ...

با وجود دفاع خوبی که تو کمتر از 12 ساعت اکانت رله جمع کرد اما تک همر تام و جری که برای ازاد سازی گندم به قصد دیوار لانچ شده بود کامل کلین کرد و 7 موج پشتش انبارا و کراپ ها رو زدن:

برگرداننده - گزارش های نبرد تراویان

این یکی از رمر های ما بود که رو 30ک رمر براورد شده بود اما زود تر از موعد لانچ شد با این حساب جزء بیگ همرهای سرور بود...

در ادامه دوستان عزیز اس ای پلنشون رو اغاز کردن که به طور کلی دیوار شد و متاسفانه فقط با عبارت : "هیچ یک از نیروهای مهاجم بازنگشتند" رو به رو شدند

این توضیحات مربوط به نفر اول مهاجمین و دفاع و سوم مدافعین

و اما نفر دوم مدافعین اکانت سان که پلنی بحث بر انگیز بود از این لحاظ که 2 ساعت قبل از لند اتکش روی واندر نان کپش دیلیت شد توسط دوستان خوب ما از ساید متا
    پ.ن: این همر حدود 3 ماه جنگ اموز کوچک در اختیار داشت و تو تاپ غارت گران بود و نان کپ بود با این حساب انتظار می ره بیگ همر بوده باشه که به تارگت نرسیده دیلیت شد
    .

پ.ن: از پلیرهای اکانت sun تقاضا دارم عکس همر رو برای همه بذاره که خواننده های تایپییگ بهره ببرن از همر زیباشون...

و اما در مورد نفر 5 تاپ مدافعین لینک زیبایی وجود داره که خودش گویای همه چیز هست و به صورت کامل کراپ لاک شد:

اما توجه شما رو جلب می کنم به روند پیش روی واندر ها:

پ.ن: اون نفر 4 تاپ مدافعین هم واندر شمال غرب بود که چیف شد به قصد مزاح :)))))
    پ.ن: یاد تمامی رفتگان مخصوصا رفتگان این جمع گرامی :(

باز هم لینک و پلن هست که تو پستی دیگه اطلاع رسانی می شه...

امیررضا
    TOM&JERRY
  • درود بیکران خدمت همه ی بچه های سرور 1 .
    حیف شد NW ، دو تا سه ماه هست که از روند سرور 1 بی اطلاع هستم و آخرین بار هم که تاپیک رو دنبال کردم مربوط میشه به مشکلاتی که بین ش غ و ج غ پیش اومد .
    واقعا و واقعا میخواستم جدی بازی کنم تو این سرور ، بعد از سرور 14 و بسته شدن تراوین دیگه سراغ تراوین نیومدم و این سرور اولین سروری شد که بصورت فان استارت زدم و خیلی هم دیر استارت زدم ، ش غ پتانسیل بالایی داشت ، جسارت نشه اما سیاست های تراوین و خصوصا ورژن جدیدش باعث شد یک نسل قدیمی ش بازنشسته بشه ( تحمیلی اجتناب ناپذیر ) ، سطح سرورهای جدید هم بشدت پایین اومده ( امیدوارم که دوستان به خود نگیرن و کلی عرض می کنم ) بدلیل ریزش حجم بالای پلیرهای نام آشنای تراوین ایران ، دقیق 1 دهه گذشت و تنها دوستان و خاطرات برامون بجا موند که اصلش هم همینه .

امیدوارم که اند گیم زیبایی داشته باشید .

برقرار و پایدار باشید .
  • سلام و عرض ادب خدمت همه پلیر های سرور 1 :saint:

ظاهرا کمتر از 72 ساعت ب پایان این سرور مونده :evil: / جا داره تشکر کنم از تمامی پلیر های اتحاد بزرگ ( دِ اند ) ک مارو تا این روز از بازی یاری کردند <3 /

بهتر دیدم یه شرح حال کوچیک از قسمت امار سرور براتون بزارم (به رسم یادبود) :thumbup:

سه واندر در حال اپ شدن هستن ک واندر اصلی مشترک دِ اند به لول 97 رسیده :)

برترین مهاجمین و مدافعین سرور تا این لحظه :rolleyes:

بیشترین جمعیت X(

و
    برترین هیرو های سرور ^^
    <3 ts1 of SW Alliance SeWeN <3

:evil:
  • خب این سرور هم با همه خوبی ها و بدی ها تمام شد!
    به قول سعدی که میگه:
    ه پایان آمد این دفتر حکایت همچنان باقی ---- به صد دفتر نشاید گفت شرح حال مشتاقی
    انشالله سرور بعدی در خدمت دوستان بتونیم باشیم!
    کارهایی که کردیم و وضعیت ما در سرور:

سرور 1 راند 2 rudeboy ج غ

!It Doesn't Matter Who We Are What Matter Is Our Plan
  • درود بر ساکنین سرور 1 .

خسته نباشید همه ، امیدوارم که از این راند لذت ها برده باشید و امیدوارم که به این نقطه برسید یا رسیدید حتما که تراوین بهانه با هم بودن هست .

جهان هر کس به اندازه ی وسعت دید اوست .

برقرار و پایدار باشید .
  • سلام و درود به تمامی دوستان سرور 1

این سرور هم تموم شد بالاخره وخوشحالم که توی این سرور دوستای خیلی خوبی پیدا کردم . از همه بچه های NE تشکر میکنم که روزای خوبی رو کنار هم داشتیم . همینجا از دوستای SW و NW هم تشکر میکنم درسته که حالا یه جاهایی حرفایی زده شد ولی اینها همش داخل بازی هست و در خارج بازی همه بچه ها گلن :)))
    از دوستای خوبم تشکر میکنم و امیدوارم یک سرور دیگه بتونم در کنارتون چیزهای زیادی یاد بگیرم تک تکتون رو دوست دارم علی UNDEAD ,آرمین SOMEONE ,خانم ستاره,بهزاد عزیز,پویا LOOK , رضا,علیROBERTO,میلاد گل و بقیه بچه ها .
  • با سلام به همه

امیدوارم خاطره بدی به جا نگذاشته باشیم، با تشکر از همراهی دوستان و حضور پلیرهای سایدهای دیگه که باعث جذابیت بازی شدن.

دوستیهاتون،خوشی هاتون، پایدار
    با آرزوی موفقیت در زندگی واقعی
    بدرود.

*ستاره
    انسانها هرچه حقیرتر باشند بیشتر دیگران را مورد توهین قرار میدهند تا حقارتشان جبران شود و هرچه هویتشان غنی تر باشد رفتار محترمانه تری دارند.