مهم نقد و بررسی سرور 5 آغاز 15 خرداد 1396

• NE STAR wrote:

نمیخواستم اینو اینجا بگم واندر خودی رو زدم و خوب هم کردم و لیدرای ساید رو در جریان گذاشتم زدم میتونی از توتال الدرز بپرسی بعد بیایی اینجا لغز بخونی با اکانت خودت جواب میدادی چرا رفتی مولتی کشیدی البته مولتی کشیدن کاره شماس
      تو الدرز بازی کردیم و پیروز شدیم به کلاسیک نچسبونیدش
      کلاسیک خیلی مرد بود تو سرور 14 از شمال شرق به جنوب شرق پناه نمیبرد
      ما زیر پرو بال کلاسیک جون گرفتیم یه چیز بگو بهت نخندن خخخخخخخخخ
      خخخخخخخ

با سلام خدمت دوستان سرور 5

دوست گرامی و جناب آقای ادعا
      عنوان کردید که حرکت شما برای زدن واندر ساید خودی هماهنگ شده بوده است و نظر توتال وقت سرور هم مؤید این موضوع.

پس بد نیست پست مربوطه را هم به شکل تصویر و هم لینک داشته باشیم تا میزان صداقت شما در ادامه مباحث این سرور نیز برای سایرین مشخص گردد و ملاک بهتری برای شناخت افراد مدعی کار تیمی قرار گیرد.

NE STAR wrote:

راجع به کلاسیک و الدرز
      کلاسیک ها :بکس 3.6 باز که تعدادشون رو تو همین سرور 2 خیلی کم دیدیم
      الدرز ها : کلاسیک ، ایگلز ، والس ، تری دات و ...

اما در خصوص تیم کلاسیک همین اندازه به اطلاعاتتون اضافه کنم که تیم کلاسیک متشکل از تیمهای زیر هستند
      ACE - 3DOT - Valse و این سه تیم تحت عنوان کلاسیک بازها در سرور 14 به علت حضور تیم ایگلز در شمال شرق تصمیم گرفتند در شمال شرق نباشند که تری دات رفت به شمال غرب و والس و آس اومدن به جنوب شرق و در نهایت با بی جنبگی دوستان شمال شرقی تراوین فیلتر شد چرا که از هر نظر احساس کردند توان رقابت با تیمهای کلاسیک را نخواهند داشت.
      در سرور دو که چند وقتی میشه به پایان رسیده عده کثیری از کلاسیک بازها (شاید حدود 70-80 نفر) تصمیم گرفتند در کنار تیم ایگلز و تکتاز در شمال شرق بازی کنند اما این همه تیم کلاسیک نبود چرا که عده ای از کلاسیک بازها در جنوب شرق و شمال غرب هم حضور داشتند (شاید در حدود 20 نفر)

شاید آخر سرور تعداد قلیلی ازشون باقیماندند ولی همین تعداد برای برد در اون سرور کافی بودند.

نکته اخر اینکه اگر احساس می کنید توان مبارزه در برابر دوستان کلاسیک باز را دارید کافیه با همان توتال معروف کلاسیک بازها جناب آقای محمد ویرایش شد (موکسی) عزیزم هماهنگ کرده تا در یک سرور جدید و بر اساس اصول اخلاقی مشخص (تعیین حد و مرز بازی کثیف) عرض اندام کنید. حتی به نظر می رسه اگر بتوانید تیم تری دات و تیم زئوس را با خود همراه کنید شاید شانسی برای مبارزه بدست بیارید.

بازم خوبه که با این همه استدلال بازم بیایید و بگید من آنم که رستم بود پهلوان ولی یادت باشه با حلوا حلوا کردن دهن شیرین نمیشه.

شاد و پیروز باشید
      NAF

پست 2 بار⁦⁩ ویرایش شد، آخرین بار توسط M.O.D Sh: استفاده از اسم فامیل خلاف قوانین هست ()

• سلام دوستان
      بنده دوست ندارم بحث هاي بيهوده چند سال قبل رو پيش بكشيم. بحث هاي تراويني دقيقا مشابه بحث هاي فوتبالي تيم هاي رقيب ميمونه. هيچ طرفي قانع نميشه.
      مثل بحث پرسپوليس و استقلال يا رئال و بارسا. هر كسي نظري داره و حتي در مواردي كه با رقيب هم عقيده باشه زيربار نميره بخاطر عواقب بعديش كه كل كل هاي بعدي باشه.
      بهتره بحث هاي قديمي رو به همين علتي كه گفتم اصلا بهش نپردازيم. يكي ديگه از علتها اينه كه چيزي حدود ٤،٥ سال از اون قضايا ميگذره.
      تيم هاي قديم خاطره شدند و بهتره خاطره هايشان را زنده نگه داريم. مثلا تعدادي از ايگلزي ها و تري داتي ها رفتند زئوس شدند.
      بنده كه توتال وقت ايگلز بودم با دوستان قديمي يك سرور رو در ايگلز بازي كرديم با تعدادي ديگر از دوستان. از تري داتي ها تعدادي مثل هادي لئو زئوسي شدند. تعدادي هم مثل مهدي عشقي ايگلزي. حتي دوست خوبم محسن جورياس در هر دو اتحاد زئوس و الدرز بوده. بنده قبل از تشكيل كلاسيك با ممد موكسي عزيزم كه با زنگش سرور رو شروع كردم، سرور ٥ همبازي بوديم. همه اينها رو گفتم كه بگم تراوين مثل اين دنياي بزرگ ورزش ميمونه و ما پليرها در تيم هايي در سالهاي مختلف، رو در رو يا كنار هم از بازي لذت ميبريم. گاهي اوقات اين كل كل ها ميشه مثل دربي سال ٧٢ و بالا ميگيره و گاهي اوقات هم بالا نميگيره. اما در نهايت وقتي فوتباليستي مثل هادي نوروزي فوت ميكنه همه كنار هم ميان. مثل تراوين. اصل قضيه اينه كه حرمت ها حفظ بشه و به نوعي صحبتها عنوان بشه كه فرداي روزگار كه دوباره هم تيمي شدند طرفين كل كل در سروري ديگر، در ميتينگ روشون بشه تو روي هم نگاه كنند.
      اين جا هم فروم سرور ٥ هستش و اين بحث ها به سياست و ديپلماسي سرور ٥ قطعا ربطي نداره. از مدير فروم ميخواهم طبق قوانين ، اسپم ها رو حذف كنند.
      اينبار با الدرز تمام كرديم و كلي رفيق جديد هم به امثال موكسي عزيز اضافه شد مثل پيمان و مهدي عشقي و سعيد سوسو و محسن جورياس و جعفر و ...
      اينش مهم بود.
      ياد بگيريم كه بتوانيم گذشته ها رو بصورت قابي قشنگ از خاطراتي قشنگ به روي ديوار جلوي چشممان نصب كنيم و تا ديديم بگيم يادش بخير نه اينكه بگيم فلان فلان شده فلاني رو يادته؟
      خوش باشيد و موفق و پيروز و سربلتد
      سهيل تموچين
      Elders F

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط Shayan_Soheil ()

• Shayan_Soheil wrote:

سلام دوستان
      بنده دوست ندارم بحث هاي بيهوده چند سال قبل رو پيش بكشيم. بحث هاي تراويني دقيقا مشابه بحث هاي فوتبالي تيم هاي رقيب ميمونه. هيچ طرفي قانع نميشه.
      مثل بحث پرسپوليس و استقلال يا رئال و بارسا. هر كسي نظري داره و حتي در مواردي كه با رقيب هم عقيده باشه زيربار نميره بخاطر عواقب بعديش كه كل كل هاي بعدي باشه.
      بهتره بحث هاي قديمي رو به همين علتي كه گفتم اصلا بهش نپردازيم. يكي ديگه از علتها اينه كه چيزي حدود ٤،٥ سال از اون قضايا ميگذره.
      تيم هاي قديم خاطره شدند و بهتره خاطره هايشان را زنده نگه داريم. مثلا تعدادي از ايگلزي ها و تري داتي ها رفتند زئوس شدند.
      بنده كه توتال وقت ايگلز بودم با دوستان قديمي يك سرور رو در ايگلز بازي كرديم با تعدادي ديگر از دوستان. از تري داتي ها تعدادي مثل هادي لئو زئوسي شدند. تعدادي هم مثل مهدي عشقي ايگلزي. حتي دوست خوبم محسن جورياس در هر دو اتحاد زئوس و الدرز بوده. بنده قبل از تشكيل كلاسيك با ممد موكسي عزيزم كه با زنگش سرور رو شروع كردم، سرور ٥ همبازي بوديم. همه اينها رو گفتم كه بگم تراوين مثل اين دنياي بزرگ ورزش ميمونه و ما پليرها در تيم هايي در سالهاي مختلف، رو در رو يا كنار هم از بازي لذت ميبريم. گاهي اوقات اين كل كل ها ميشه مثل دربي سال ٧٢ و بالا ميگيره و گاهي اوقات هم بالا نميگيره. اما در نهايت وقتي فوتباليستي مثل هادي نوروزي فوت ميكنه همه كنار هم ميان. مثل تراوين. اصل قضيه اينه كه حرمت ها حفظ بشه و به نوعي صحبتها عنوان بشه كه فرداي روزگار كه دوباره هم تيمي شدند طرفين كل كل در سروري ديگر، در ميتينگ روشون بشه تو روي هم نگاه كنند.
      اين جا هم فروم سرور ٥ هستش و اين بحث ها به سياست و ديپلماسي سرور ٥ قطعا ربطي نداره. از مدير فروم ميخواهم طبق قوانين ، اسپم ها رو حذف كنند.
      اينبار با الدرز تمام كرديم و كلي رفيق جديد هم به امثال موكسي عزيز اضافه شد مثل پيمان و مهدي عشقي و سعيد سوسو و محسن جورياس و جعفر و ...
      اينش مهم بود.
      ياد بگيريم كه بتوانيم گذشته ها رو بصورت قابي قشنگ از خاطراتي قشنگ به روي ديوار جلوي چشممان نصب كنيم و تا ديديم بگيم يادش بخير نه اينكه بگيم فلان فلان شده فلاني رو يادته؟
      سهيل تموچين

به نام الله
      سلام
      عیدتون مبارک باشه ان شاءالله
      با حرفاتون موافقم واقعا بحث های تراوینی رو نمیشه کاریش کرد.همیشه هم زیر آبی ونامردی توش بوده
      ویرایش شد

توی این تایپیک میگم که مختص سرور 5 هست ، خطاب به اونایی که روز های اول از دم از اتحاد زدن ، بعد جلسه در Discord گزاشتن واسمون
      توی جلسه هم به دوستانم تا دلشون خواست اهانت کردن و فک کردن چون تعدادشون زیاده خیلی شاخن و از این حرفها...
      اخرشم نزاشتن صحبت کنم با یه فوش شیرین بدرقه کردن...
      بعدشم فرستادن معذرت خواهی کردن
      اخرشم پیک فرستادن فلانی مشکل داره و از این حرفها
      دیروزم بیانیه دادن به زیر شاخه اتحاد eSusa ...اینم بیانیشون
      -------------

دوست عزیزی که این نامه رو داری میخونی هدف از بازی تراوین چیه؟ هدفت از بازی در این سرور چیه؟

این نامه مهم اما طولانی هست لطفا اندکی حوصله کن و من در تلگرام هم آماده ی پاسخ گویی هستم

مجموعه اتحاد پانزر با هدف پیروزی در سرور در سایه ی برنامه ریزی صحیح و برابری و برادری در کنار مرام و معرفت تشکیل شده

افتخار من اینه 11سال در جنوب غرب بازی کردم اما واقعا چه اطلاعی از لیدر های اتحادت داری؟

متاسفانه افرادی که مرتبط به ساید شمالغرب هستن و با هدف ایجاد جنگ داخلی و تضعیف جنوب غرب اومدن. یکی از این افراد با 17 سال سن که اوج افتخارش بازی در سایت های فیک و جعلی تراوین هست که شاید بیست تا پلیر هم توش نباشه.

جنگ داخلی و فارم کردن حتی یک اکانت باعث تضعیف خودتون میشه. در زمان کتیبه ها سایدی موفق هست که تعداد پلیر هاش بیشتر باشه نه سایدی که با چهار تا بازیکن و ده تا مولتی بخاد ادعا داشته باشه که آخرش سوژه خنده ی ساید های دیگه میشه.اینکه برخی افراد میگن اعضای ضعیف باید اخراج و فارم بشن این بسیار اشتباه هست همه ی بازیکنان دارای ارزش هستن و برای جنوب غرب مفید که فقط نیاز به برنامه ریزی و تلاش وجود داره

تامین حداقل 250 هزار نیروی دفاعی ثابت برای کتیبه های منحصر فرد که گندم یک دهکده رو در ساعت منفی 250هزار میکنه کار چند لیدر بی تجربه ی مرتبط به شمالغرب نیست
      کتیبه های کوچیک نیاز به 100 هزار نیروی دفاعی ثابت داره این در حالی هست که اگه کسی همر بخاد بکشه حداقل تا زمان کتیبه گندمش بدون نیروی دفاعی حدود 80 هزار منفی در ساعت میشه پس دوستانی که همر در دهکده های نان کپ میسازن باید توانایی تامین دفاع داشته باشن وگرنه دهکده هاشون به راحتی صفر و چیف میشه

این عزیزانی که شما به عنوان لیدر قبول دارید و با بودن در اون اتحاد باعث تضیف جنوب غرب دارید میشید آیا تا الان توانایی مدیریت ساید در زمان کتیبه داشتن وقتی روی ده تا اکانت خوب ساید هر کدوم سی تا موج لانچ میشه برنامه ی اینا چیه؟ آیا میتونن با ده تا اکانت مولتی شون جلوی دشمن بمونن؟
      در مورد واندر نمیخام حرف بزنم که این عزیزان در زندگیشون اصلا واندر ندیدن و نخواهند دید مخصوصا این سرور که بعد از گند زدن به ساید اکانتشون رو حذف میکنن میرن.

امیدوارم تصمیم درست رو بگیرید. ممنون از وقتتون
      -----------------
      شما تو 11 سال بازی 12 واندر بالا بردی .گندم منفی 500 هزار دیدی به چشمت چمدنم شاخ های سرور رور کاتا کردی هر کی هستی و کاری کردی واسه خودت بوده و بچه هاتون
      دیگه واسه زیر شاخه ما لطفا بیانیه ندید اگر حرفی دارید مستقیم به لیدراشون بگید
      منم مثل بعضی ها نیستم که فقط حرف بزنم و آخرش کم بیارم و بد دهنی کنم
      اگه ببینم کسی به زیر شاخه های ما اتک داد خودم شخصا دف میفرستم واسش از جمعیت 100 نفریش تا 1000 نفریش فرقی نمیکنه واسم
      اگه کسی تو متحدین ما فارم بود کمکش میکنیم از فارم در یاد ولی اگه نتونست کاتاش کنید ... هر چند این جور پلیری نداریم ما.
      باز هم میگم بهتون اونایی که فارم ما هستن و توی اتحادتون شما سعی کنن از فارم بودن در بیان البته اگه اسکیل بازی داشته باشن.
      خلاصه حرف آخر اینه اگه کسی از بچه های زیر شاخه رو بزنید و مخصوصا متحدین اصلی رو یه طور کاتا میشید که تا آخر سرور گیج بزنید که چی شد که این طور شد.
      اگه شده قید اکانت خودم رو میزنم ولی نمیزارم کسی بهمون زور بگه آخرشم بخواد زرنگ بازی در بیاره و چون 4 تا سرور بازی کرده فک کنه خبریه...
      این واسه اون کسی که در اومد گفت گندم -100 هزار ندید تا الان
      شما برید قبل از آقای اشکان بپرسید قوی ترین همر روم اون سرور کیا بودن...
      بیشتر از 500 عملیات توی اردوگاه هر دهکدش بود...
      شاید چند تا از پلیرامون تازه کار باشن ولی مغز بازی دارن و این بدونید که کسی که توی 3 هفته اول توی تاپ غارت و مهاحمین باشه
      مثل بعضی مولتی اکانت نیستم... ما میخوایم از بازی سالم لذت ببریم حالا میخواد تا آخر سرور باشه یا تا آخر ماه .

یا حق

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط M.O.D Sh ()

• naghshe jahan wrote:

اما در خصوص تیم کلاسیک همین اندازه به اطلاعاتتون اضافه کنم که تیم کلاسیک متشکل از تیمهای زیر هستند
      ACE - 3DOT - Valse

شاد و پیروز باشید
      NAF

Shayan_Soheil wrote:

سلام دوستان
      سهيل تموچين

تقسیم بندی های این چنینی اصلا جالب نیست
      ما هم جز والسی ها بودیم اما یه سرور در مقابلشون بازی کردیم
      الان والسی حساب میشیم یا آنتی والس ؟
      ویرایش شد
      فلسفه تشکیل الدرز باعث عدم جذابیت اولین سرور پرجمعیت تراوین ایران بعد مدتها تعطیلی ( سرور 2 ) شد
      بچه هایی که میتونستن در قالب تیمهای جدا در سایدهای مختلف و در مقابل هم سرور جذابی رو رقم بزنن اومدن همه در قالب یه اسم رفتن تو یه ساید
      خودمونو گول نزنیم ...سرور با همچین اتفاقی از جذابیت افتاد و البته تراوین هم در نظر خیلیا اینطوری شد
      و الان نتیجه شو تو سرورای 3 و 4 و 5 و تو فروم می بینیم

پست 3 بار⁦⁩ ویرایش شد، آخرین بار توسط M.O.D Sh ()

• BA_hoosh wrote:

اینم تاپ اتحاد ها

رتبه دفاعی بالای الدرز به خاطر یکی از اعضاشونه که طبق معمول نیرو خریداری کرده.
      پس شما تایید میکنید هیچ کدوم از بچه های تیم کلاسیک حضور ندارن تو این سرور؟
      پس اینا کین که میگن همه بچه های تراوین مارو میشناسن؟

من الان این پست رو دیدم لازم دونستم همینجا هم اعلام کنم چون اسم اکانت من هم هست
      من همون 1-2 هفته ی اول حذف کردم

فرزان Extra
      S5 :CHERCH111

S8: CHERCH111

TS3:Extra

TS1:Extra

TS2:Extra

TX3(Speed):Extra

TX3 round2 :Extra
    • BA_hoosh wrote:

به نظر میاد که آدم مغروری باشه.
      خیلی از بچه های شمال شرق که پلیرهای عالی بودن تو اتحاد ne_team حذف کردن رفتن به خاطر ایشون.

به نظر میاد غرورش رو پوکوندن و تصمیم گرفت یکه تازی و تک روی رو کنار بذاره.
      فکرکنم فهمید با 36 تا پلیر نمیتونه واندر 100 کنه اومد با ne_team متحد شد.
      جالبه اسم اتحادم از الدرز به wowww تغییر دادن.
      کجا هستن اون چندتا الدرزی فوروم که ویرایش شد ما الدرزی ها بهترین های تراوین هستیم و زیر پرچم کسی نمیریم.
      حالا مشخص شد الدرزید یا کلاسیک یا هیچکدوم؟
      حداقل یه اسم و فامیل میدادید بشناسیم کی هستید

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط M.O.D Sh: استفاده از الفاظ توهین امیز ()

• BA_hoosh wrote:

به نظر میاد غرورش رو پوکوندن و تصمیم گرفت یکه تازی و تک روی رو کنار بذاره.
      فکرکنم فهمید با 36 تا پلیر نمیتونه واندر 100 کنه اومد با ne_team متحد شد.
      جالبه اسم اتحادم از الدرز به wowww تغییر دادن.
      کجا هستن اون چندتا الدرزی فوروم که ویرایش شد ما الدرزی ها بهترین های تراوین هستیم و زیر پرچم کسی نمیریم.
      حالا مشخص شد الدرزید یا کلاسیک یا هیچکدوم؟
      حداقل یه اسم و فامیل میدادید بشناسیم کی هستید

سلام و درود

همانطور که قبلا" هم عرض کرده بودم شاهد تغییر در اسم اتحادها خواهیم بود اتفاقات چند روز اخیر نشان دهنده این سنت قدیمی در تراوین هست. ان شاء الله که این قبیل حرکات در جهت انسجام هر چه بیشتر منطقه شمال شرق شده و بر جذابیت بازی بیافزاید.
      حالا باید منتظر ماند تا دید با خاتمه جنگ داخلی در جنوب غرب بازیکنان فعال در آن ناحیه چه تصمیمی خواهند گرفت و آیا با تغییر اسم اتحاد به انسجام و صلح خواهند رسید یا جنگ مغلوبه شده و یکی از دو نام بزرگ بر اتحادهای بازیکنان جنوب غرب باقی خواهد ماند.

با توجه به اینکه سطح بازی در سرور چندان دلچسب نیست قابل پیش بینی هست که این قبیل جنگهای داخلی تا 10 روز پیش از ظهور کتیبه ها (6 هفته دیگر) ادامه خواهد داشت.

شاد و پیروز باشید
      NAF
    • naghshe jahan wrote:

سلام و درود

همانطور که قبلا" هم عرض کرده بودم شاهد تغییر در اسم اتحادها خواهیم بود اتفاقات چند روز اخیر نشان دهنده این سنت قدیمی در تراوین هست. ان شاء الله که این قبیل حرکات در جهت انسجام هر چه بیشتر منطقه شمال شرق شده و بر جذابیت بازی بیافزاید.
      حالا باید منتظر ماند تا دید با خاتمه جنگ داخلی در جنوب غرب بازیکنان فعال در آن ناحیه چه تصمیمی خواهند گرفت و آیا با تغییر اسم اتحاد به انسجام و صلح خواهند رسید یا جنگ مغلوبه شده و یکی از دو نام بزرگ بر اتحادهای بازیکنان جنوب غرب باقی خواهد ماند.

با توجه به اینکه سطح بازی در سرور چندان دلچسب نیست قابل پیش بینی هست که این قبیل جنگهای داخلی تا 10 روز پیش از ظهور کتیبه ها (6 هفته دیگر) ادامه خواهد داشت.

شاد و پیروز باشید
      NAF

مسئله اینه الدرزی های این سرور ادعا میکردن ما با کلاسیک ها فرق داریم و ما تافته جدا بافته هستیم و بازی کردن رو خیلی خوب بلدیم و زیر پرچم کسی نمیریم و هرکی میخواد شمال شرق بازی کنه باید زیر پرچم ما بازی کنه.
      نتیجه این همه ادعا حذف کردن کلی از بچه های شمال شرق و عقب افتادن ساید از بقیه ساید های قوی مثل شمال غرب شد.

اینکه همه ادعای قبلیت رو زیر پا بذاری و حرفت رو دوتا کنی برای اینکه یه ساید رو منسجم کنی یعنی بازی کردن به سبک نتیجه گرا بودن.
      به نظر من بازی که رفت به سمت نتیجه گرا شدن دیگه ارزشش رو از دست میده ضمن اینکه اگه بازی رو نبری خیلی برات گرون تموم میشه!
      ولی اگه سر حرفت بمونی و تا آخرش وایسی هرچند بازی رو ببازی حداقلش اینه دلت نمیسوزه و همه جا هم میتونی افتخار کنی زیر بار حرف کسی نرفتی و شرافت خودت و تیمت رو حفظ کردی و زیر پرچم کسی بازی نکردی.
      ابن بازی بازی مرگ و زندگی نیست که بگی برای زنده موندن هم پیمان شدم.
      کسی که داره همچین سیاستی رو پیش میبره هم نشون میده برنده شدن براش مهمه و هم اینکه حقانیت خودش و تیمش رو برده زیر سوال.
      به نظر من الدرزی ها چهره واقعی خودشون رو تو این سرور نشون دادن. صد رحمت به بچه های کلاسیک
    • سلام و درود بر بازیکنان سرور 5

با گذشت شش هفته از شروع بازی در این سرور و رسیدن به نیمه راه پیش از ظهور کتیبه ها بد نیست نیم نگاهی به وضعیت سایدهای مختلف سرور داشته باشیم تا مقدمه ای برای تحلیل سایر عزیزان باشد.

در مقایسه عکس فوق با تصاویر ابتدای بازی می توان دریافت که سطح سرور متاسفانه حتی برای سایتهای نیرو و منابع فروش در حد مطلوبی نیست که حتی شاهد ثبت نام روز افزون انها باشیم.
      قطعا" در این ریزش حدود 2000 اکانت از مجموعه اکانتهای فعال دست کم 200 اکانت بازیگر (نه منابع فروش) از سرور رفته اند.
      روند حاکم موجب شده تا ثبت نام کنندگان جدید خصوصا" سایتهای منابع فروش به سوی اکانتهای محافظه کار روی آورند که این تفاوت 3% از قیاس اکانتهای نژاد گول با سایر نژادها به خوبی پیداست.

به نظر می رسد کمبود بازیکنان در سایدها نسبت به یکدیگر تا حدی جبران شده و تقریبا" شاهد توزیع یکنواخت اکانتهای ثبت نامی در هر چهار منطقه هستیم.

این تصویر به همراه آمارگیری از وضعیت 100 بازیکن برتر سرور به لحاظ جمعیت و مهاجمین می تواند پایه و اساس خوبی برای تحلیلهای بعدی قرار گیرد.

وضعیت 100 بازیکن برتر سرور

از نظر جمعیت:
      1) شمال غرب 33 اکانت
      2) جنوب غرب 27 اکانت
      3) شمال شرق 23 اکانت
      4) جنوب شرق 17 اکانت

از نظر تهاجم:
      1) شمال شرق 32 اکانت
      2) جنوب غرب 31 اکانت
      3) شمال غرب 24 اکانت
      4) جنوب شرق 13 اکانت

تصویر زیر هم وضعیت 20 بازیکن برتر از لحاظ جمعیت در سرور را نشان میدهد که همراه با سایر آمارگیری ها مربوط به امروز صبح می باشد.

منتظر تحلیلهای جذاب سایر دوستان خواهیم بود.

برقرار و پاینده باشید
      NAF
    • به نظرم این سرور از آن جنوب غرب بود ولی حالا دیگه نیست
      اختلاف بین بازیکن های خوبی که این ساید داره همیشه باعث ضعف این ساید شده.
      مستر پریزیدنت رو دیدم حال کردم
      یکی از قدیمی های تراوین
      سامان بد هم تا حدودی اسمش رو شنیدم ولی باهاش اشنا ننشدم
    • من این سرور یکم اومدم بازی کردم (الانم اکانتو دادم به دوستان )به کل میخواستم بزارم کنار تراوینو ...
      متاسفانه یکی از پلیرایی که میشناسین هر سروری که میاد فقط درگیری ایجاد میکنه تو ساید چرا؟ چون باید خودش توتال باشه !!! والا ما اولین سرور ایران بازی کردیم باهاشون هیچکاره بودن اونجا و جالب اینه که واندر 100 کردن . اقا مگه مجبورت کردن توتال باشه اخه ؟:) فقط بحث و دعوا تو ساید را انداخت الانم مثکه هنوز دارن همو میزنن ... درگیری اول بازی اینطوری خیلی مسخرست :) جالب تر از ایشون اکانت یکی از دوستان که واقعا نمیدونم چجوری بن نشده هست. هفته 4 5 6 7 8 اول و هفته 9 دوم شدن تو مدافعین . بعد امار نیروایی که کشته جالبه این همه بهش حمله شده دفاع کرده ؟ باشه:) چندین بار هم ریپورت شده و متاسفانه هیچ اتفاقی نیفتاده ...
      در کل سرور جالبی نبود خوشحالم که زود کشیدم کنار ازش .
      موفق باشید علی
      OMGP S1 Round1 ••• Alliance
      OMGP TS20 Round1 META Alliance

با هم رشد میکنیم
      •••
      با هم میجنگیم
      •••
      با هم میمیریم
      •••
      سپاه جاویدان
    • خوب حدود 24 ساعت به ازاد شدن کتیبه ها مونده ولی کسی اینجا نیست چیزی نمگیه
      کلا سرور خلوتی هست :thumbsup: یه مرور مختصری از وضعیت 4 ساید میزاریم اینجا شاید برا بچه ها جالب باشه
      تفکیک کل بازیکنان هر 4 ساید:(فقط اتحاد های اصلی شمرده شدن)

شمال شرق: 100 اکانت تفکیک شده در 2 اتحاد- دهکده:(169رومن ، 158گول ، 132 توتن)
      شمال غرب:121 اکانت تفکیک شده در 3 اتحاد- دهکده: (245 توتن ، 218 روم ، 120 گول)
      جنوب شرق: 55 اکانت تفکیک شده در 1 تحاد-دهکده: (116 رومن ، 92 گول ، 69 توتن)
      جنوب غرب:88 اکانت تفکیک شده در 3 اتحاد-دهکده: (165 رومن ، 128توتن ، 105گول)

50 اکانت اول پاپ: 24اکانت شمال غرب -10 اکانت جنوب غرب -8 شمال شرق -8اکانت جنوب شرق

صفحه اول پاپ: 11اکانت شمال غرب- 3اکانت شمال شرق - 3اکانت جنوب غرب - 3اکانت جنوب شرق
      صفحه اول مهاجمین: 8اکانت شمال غرب- 5اکانت شمال شرق- 4اکانت جنوب شرق- 3اکانت جنوب غرب

غارت حدودی ساید ها(مجموع تاپ10 اتحادها تا این لحظه): شمال غرب:73میلیون - جنوب شرق:58میلیون - شمال شرق:51 میلیون - جنوب غرب:43میلیون

جمع بندی کلی:

شمال غرب:تقریبا نیمی از اکانت های پاپ بالای سرور رو تشکیل دادن از لحاظ آماری از سایدهای دیگه جلوتر هستن اتحادهای nw برعکس ساید های دیگه توازن بیشتری دارن و سعی شده منطقه بندی در چینش اتحادهای ساید رعایت شه. مرزبندی سایدهارو از سایدهای دیگه بیشتر رعایت کردن و به جز 1مورد در ne و اکانتهای مرزی با Sw خیلی وارد سایدهای دیگه نشدن. از اول سرور هیچ درگیری داخلی ای که منجر به جنگ داخلی بشه نداشتن از همین رو انتظار میره که با توجه به استفاده نشدن دف و همرهاشون از این نظر وضعیت خوبی داشته باشن.با توجه به پتانسیلی که در ساید دیده میشه و تعداد تقریبا مناسب اکانت های مرزی در صورت صلاح دید لیدر هاشون ممکنه بتونن برای چند کتیبه ارزشمند ساید های دیگه نیز برنامه هایی داشته باشن.

شمال شرق: بعد از شمال غرب بیشترین تعداد اکانت رو دارند ولی در اکانت های پاپ بالا در سطح 2ساید دیگه قرار دارند و تفاوتی ندارند تفاوت غارت تقریبا زیادی با nw و تقریبا برابری با(کمتر) se دارند که با توجه به تعداد اکانت های ساید یه نکته منفی برای اون ها محسوب میشه.اوایل مشکلات درون سایدی زیادی داشتند که با مدیریت اون ها تونستند وضعیت خودشون رو حفظ کنند.اخیرا بار دیگر با چندتا از اکانت های داخل ساید به مشکل برخوردند و درگیری هایی دارند.مرزبندی سایدی رو خیلی رعایت نکرن تا حدود زیادی وارد مرزهای nw و se شدند.با توجه به امار احتمالا بتونن کتیبه های ساید خودشون رو به خوبی مدیریت کنند اکانت های مرزی زیادی با nw دارند باید دید لیدرها ریسک زدن کتیبه های nw میکنند یا ترجیح میدن روابط نه چندان خوبشون با nw رو به کلی خراب کنند و وارد درگیری با nw بشن.

جنوب شرق: کمترین تعداد پلیر رو دارند ولی با توجه با امار میشه دید که برخلاف تصور اولیه وضعیت بدی نسبت به سایدهای دیگر ندارند. بسیار بی حاشیه بودند،اکانت های پاپ بالای اون ها به اندازه ساید های دیگه هست و در قسمت مهاجمین وغارت ،با توجه به تعداد، عملکرد نسبی بهتری به 3 ساید دیگر داشند.اصولا نباید برای کتیبه های بزرگ و منحصرشون مشکلی نداشته باشن ولی برای جمع اوری کتیبه های کوچیکشون احتمالا به مشکل بر بخورن.با مدیریت درست منابعشون میتونن شانس خیلی خوبی برای ادامه بازی داشته باشن و قطعا تاثیر مهمی در اینده سرور خواهند داشت.به جز یک مورد که کاملا وارد مرزهای ne و nw شدند مرزبندی های سایدی رو رعایت کردند

جنوب غرب: از لحاظ پاپ اکانتهای برتر مثل سایدهای ne و se هستند توی قسمت مهاجمین و غارتگران اما عملکرد خوبی ندارند و با اختلاف از 3 ساید دیگه عقب هستن درگیری های زیادی برسر متحد کردن ساید با توجه به حضور دو تیم مختلف در سایدشون داشتند که به نظر نمیاد بعد از رفتن تیم سامان مشکل خاصی در این زمینه داشته باشند ازطرفی این مشکل کاملا حل شده نیز به نظر نمیاد هنوز اکانت هایی هستند که از مجموعه ها بیرونند.احتمالا بتونن کتیبه های مورد نیاز ساید خودشون رو به خوبی مدیریت کنند

خبر خاصی از روابط رسمی بین ساید ها نیست هرچند به نظر میرسه Nw و Se روابط خوبی داشته باشند اما هنوز چیزی اعلام نشده و متایی شکل نگرفته،روابط بین دو ساید شمالی خوب به نظر نمیرسه ولی در حدی نبوده که باعث ایجاد درگیری بشه.
      تصمیمات لیدرها در این تایم از بازی خیلی مهم و در سرنوشت ساید هاشون بسیار تاثیرگزاره اینکه چه مقدار از همرهای ساید صرف جمع اوری کتیبه بشه نگه داری تعداد معقولی از همرهای خوب ساید در ازای کتیبه های کمتر میتونه تاثرات بسیار مثبتی برای ساید داشته باشه.

امیدوارم هر 4ساید بتونن به اهداف خودشون رو در این تایم از سرور دست پیدا کنن و سرور جذابی رو در پیش داشته باشیم.
      این متن نظر شخصی بود و سعی شده بود که بدون جانبداری از سایدی نوشته شود.
      فروم این سرور خیلی خلوته دعوت میکنم بقیه دوستان هم فعالیت بیشتری داشته باشند ما هم سعی میکنیم از این به بعد حضور پررنگ تری در فروم داشته باشیم
      با تشکر
      ts4:blind

ts1:13the____wizard

ts5:TheKnight
    • سلام و درود بر بازیکنان سرور 5

با گذشت چهارده هفته از شروع بازی در این سرور و رسیدن به فاز دوم بازی و وقایع بعد از ظهور کتیبه ها بد نیست نیم نگاهی به وضعیت جمع آوری کتیبه ها داشته باشیم.

کتیبه های کوچک :

کتیبه های بزرگ :

حال سوال اینجاست که چرا بعد از گذشت نزدیک به 32 ساعت از ظهور کتیبه ها هنوز 18 کتیبه کوچک و 7 کتیبه بزرگ دارای کارایی لازم در بازی (منظور بدون گیج کننده و رازهای معماری کوچک هست) در اختیار ناتار هستند.

از همه این اوضاع بدتر بر اساس شواهد دو کتیبه منحصربفرد نیز از ناتار گرفته نشده است. چنانچه فرض کنیم بلافاصله بعد از این پست این دو کتیبه از ناتار گرفته میشود میتوان متصور بود که اگر بازیکنی با همر خویش و همراه کاتا و قهرمان (همراه چکمه جنگجو) برای برداشتن آنها اقدام می نمود فاصله اش دست کم با کتیبه های منحصربفرد زیر 285 خانه بوده است. این موضوع در حالی اتفاق افتاده است که اغلب قریب به اتفاق اکانتهای قدرتمند نهایتا" در فاصله کمتر از 300 خانه ای از مرکز نقشه (پایتخت ناتار) قرار داشته و در بدترین حالت ممکن با کتیبه های چشمان عقاب منحصربفرد و گیج کننده منحصربفرد فاصله 355 خانه ای دارند.
      پس چنانچه تا ساعت 9 صبح روز جمعه این کتیبه ها جمع آوری نشده باشند نتیجه ای جز این نخواهد داشت که این کتیبه ها در این سرور کارایی لازم را نداشته و یا سایدهای مختلف شامل یکی از دو مشکل زیر می باشند:
      1) کمبود دفاع برای کتیبه های منحصر بفرد
      2) عدم برنامه ریزی روی کتیبه های منحصر بفرد سایر سایدها

شایان ذکر هست هر دو کتیبه فوق الذکر در جنوب شرق واقع شده اند.

منتظر تحلیلهای جذاب سایر دوستان خواهیم بود.

برقرار و پاینده باشید
      NAF
    • باسلام خدمت دوستان عزیز
      خوب تقریبا میشه گفت تمام ساید ها کتیبه هایی که میخواستند و یا تونستند رو جمع کنن
      متاسفانه هنوز تعداد زیادی کتیبه ی مهم که هر کدومشون توی سرور های دیگه میتونست باعث یه درگیری بزرگ بین سایدی بشه روی زمین مونده یه بررسی کنیم کتیبه هایی که ساید ها جمع کردن

کتیبه های کوچک جمع شده : 28تا

کتیبه های بزرگ جمع شده : 12تا
      کتیبه های یونیک جمع شده: 5تا

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
      تعداد به تفکیک ساید:
      Nw:کوچک: 10- بزرگ:3 - منحصر:3 در مجموع 16تا

Ne: کوچک: 3 - بزرگ:3 - منحصر:1 در مجموع 7 تا
      Sw: کوچک: 8 - بزرگ:4 - منحصر:1 در مجموع 13تا
      Se: ِکوچک: 6 -بزرگ:2 - منحصر:0 در مجموع 8 تا
      ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
      1.کتیبه رازهای معماری:
      همان طور که انتظار میرفت تمام کتیبه های کوچک این قسمت رو هنوز و احتمالا برای همیشه روی زمین هستند. کتیبه های بزرگ هم هنوز توسط سایدی برداشته نشدند. کتیبه منحصر این قسمت که با این وضعیت سرور تنها کتیبه ای بود که ارزش برداشتن اون در این تایک از سرور را داشت در دست شمال غرب هست که اگر بتونن تا اخر هم این کتیبه رو حفظ کنند امتیاز خیلی بزرگی براشون در تایم واندر محسوب میشه.

یونیک این کتیبه در nw بود که برداشته شد.
      NW: منحصر
      SE,SW,NE: -

2. کتیبه چکمه:
      جالب هست که هنوز یک کتیبه بزرگ چکمه و دو کتیبه کوچک تلاشی برای برداشتنشون انجام نشده و هنوز روی زمین هستند.

یونیک این کتیبه در nw بود که برداشته شد.
      NW: یک کوچک،یک بزرگ،یک منحصر
      NE:یک کوچک
      SW:یک کوچک، یک بزرگ
      SE:یک کوچک،یک بزرگ

3.کتیبه چشمان: کتیبه ای که در کمال تعجب منحصرش هنوز در دست ناتارهاست.شمال شرق هیچ کتیبه ی چشمانی از هیچ نوع نداره و این هم باعث تعجب هست.همچنین به جز SEهیچ سایدی سراغ کتیبه های بزرگ این نوع هم نرفته انگار دوستان به ارزش بالای این کتیبه هیچ توجحی ندارند این که کتیبه یونیک چشمان هنوز روی زمین هست احتمالا به دلیل این هست که ساید ها توان دفاع از کتیبه یونیک رو در خودشون نمیبینن.. nw با داشتن 3 کتیبه یونیک شاید براش دفاع از چهارمین کتیبه یونیک مشکل باشه اما 3 ساید دیگر چی برنامه ریزی برای 2کتیبه یونیک باید حداقل ساید باشد که هیچ یک از 3ساید باقی مونده بیش از 1 کتیبه یونیک ندارند!حیف چنین کتیبه ای که روی زمینه!!!
      یونیک این کتیبه در SE بود که همچنان در اختیار ناتارهاست.
      NW: یک کوچک
      NE:-
      SW:یک کوچک
      SE:یک بزرگ

4.کتیبه مرتاض:برنده در این قسمت بدون شک nw هست که تونست نوع منحصر کتیبه ای به این با ارزشی رو از شمال شرق ببره واقعا از شمال شرق انتظار نمیرفت به این راحتی کتیبه اش رو از دست بده و برگ برندهی سایدش رو چنین ببازه .هنوز یک کتیبه مرتاض بزرگ در جنوب شرق روی زمین مونده.
      یونیک این کتیبه در NE بود که توسط NW بلند شد.
      NW: دو تا کوچک ،یک بزرگ،یک منحصر
      NE:یک کوچک،یک بزرگ
      SW:یک کوچک،یک بزرگ
      SE:دو کوچک
      ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
      5.کتیبه جنگ اموز: برنده و بازنده این کتیبه رو میشه NE معرفی کرد. اون ها تونستن با بردن جنگ اموز NW اونهارو بدون جنگ بزرگ قرار بدن و خودشون رو با2کتیبه بزرگ و یک منحصر از این نظر در جایگاه خوبی قرار بدن از طرفی خودشون هم موفق به بلند کردن هیچ جنگ اموز کوچکی نشدند که از دست دادن با ارزش ترین کتیبه کوچک که ارزش بیشتری از بسیاری از کتیبه های بزرگ داره شکستی بزرگ محسوب میشه و شاید اون پیروزی در بخش کتیبه بزرگ رو به شدت کمرنگ کنه.SW از طرفی با داشتن 3 کتیبه کوچک و دو بزرگ در این بخش وضعیت خیلی خوبی داره.
      یونیک این کتیبه در NE بود که توسط NE بلند شد.
      NW: دو کوچک
      NE: دو بزرگ،یک منحصر
      SW:سه کوچک،دو بزرگ
      SE:یک کوچک

6.کتیبه انبار: در یکی دیگر از مهمترین کتیبه های بازی میبینیم که هنوز 2تا از سایدها اقدامی برای برداشتن کتیبه انبار بزرگ نداشتن!!!!

NW: یک کوچک،یک بزرگ
      NE: یک کوچک

SW:دو کوچک،یک بزرگ
      7.کتیبه گیج کننده: تقریبا همانطور که انتظار میرفت از اونجایی که به جز منحصر این کتیبه انواع دیگرش کاربرد چندانی ندارند به جز یک مورد عجیب و غریب در NW تمام کتیبه های این دسته حتی یونیک در اختیار ناتارها هستند.یک نوع کوچک این کتیبه در شمال غرب دیده شده که احتمالا صرفا جهت داشتن کتیبه زده شده واقعا حیف که این کتیبه بلند شده ولی چشمان،چکمه و... ی کوچک هنوز روی زمین هستند.
      یونیک این کتیبه در SE بود که همچنان در اختیار ناتارهاست.
      NW: یک کوچک
      NE: -
      SW:-
      SE:-

8.کتیبه احمق ها: کتیبه مورد علاقه من تعداد 5تا از این نوع کتیبه هنوز نزد ناتارهاست و به نظر نمیرسه که برنامه خاصی برای جمع اوری اون ها باشه.
      یونیک این کتیبه در SW بود که اکنون نیز در اختیار SW هست.
      NW: دو کوچک
      NE:یک کوچک
      SW:ِیک کوچک،منحصر

شخصا امیدوارم که بازی از اینجا به بعد هیچان بیشتری داشته باشه هرچند به نظر نمیرسه درگیری های زیادی داشته باشیم،متاسفانه هنوز کتیبه های خوب زیادی روی زمین هستن امیدواریم این کتیبه ها زودتر جمع اوری بشن.
      متاسفانه شمال شرق عملکرد ضعیف تری از اون انتظاری که ازشون داشته میشد داشتن.حنوب غرب یکی از ساید هایی بود که به نظرم خیلی خوب تونستند کار کنند و بیشتر از انتظار من ظاهر شدند حتی میشه گفت خیلی از جاها عملکرد بهتری از سایدهای دیگه داشتند با 13 کتیبه ای که جمع کردند از لحاظ تعداد دومین ساید موفق بودند و به جز بحث کمی کتیبه های با کیفیتی رو هم در اختیار دارند از نظر بندهعملکرد تیم ها در جمع اوری کتیبه به ترتیب شمال غرب،جنوب غرب،شمال شرق،جنوب شرق طبقه بندی میشه.
      منتظر هستیم دوستان از سایدهای دیگه هم حضور پررنگ تری در فروم داشته باشند و بتونند بحث های خودشون رو ارائه بدند.

ts4:blind

ts1:13the____wizard

ts5:TheKnight