مهم نقد و بررسی سرور اسپید راند 2 آغاز 24 خرداد

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Mehdi x13 wrote:

داداچ داری اچتباه میزنی
    عزیزم من دارم اشتباه میزنم، شما داری درست میگی !!! شما هولدر بودی برو گزارشات اتک های ناتار رو جمع کن و به ما گزارش بده که از اون 14 میلیون چند درصدش ماله اتکهای ناتار بود (فکر کنم حدود 11 میلیون تروپ ناتار خورده به واندر ش غ )
    در نهایت تمامی این حرفا و بحثای الکی با یک پس واندر حل میشه، تیم زئوس سرور 1 پس واندر نداد با همین بهونه، راند اول اسپید هم پس واندر نداد، الانم جانشین نداشته واندر و پس واندر ندادن :thumbsup: یک دلیل ساده داره این قضایا، دف پنل. شما که میگی دف سالم بوده، دیگه ترسی برای پس دادن وجود نداره اما ...
  • Analyst wrote:

Mehdi x13 wrote:

داداچ داری اچتباه میزنی
    عزیزم من دارم اشتباه میزنم، شما داری درست میگی !!! شما هولدر بودی برو گزارشات اتک های ناتار رو جمع کن و به ما گزارش بده که از اون 14 میلیون چند درصدش ماله اتکهای ناتار بود (فکر کنم حدود 11 میلیون تروپ ناتار خورده به واندر ش غ ) در نهایت تمامی این حرفا و بحثای الکی با یک پس واندر حل میشه، تیم زئوس سرور 1 پس واندر نداد با همین بهونه، راند اول اسپید هم پس واندر نداد، الانم جانشین نداشته واندر و پس واندر ندادن :thumbsup: یک دلیل ساده داره این قضایا، دف پنل. شما که میگی دف سالم بوده، دیگه ترسی برای پس دادن وجود نداره اما ...
    سرور يك ٥ مليون دفاع روي واندر تركيبي از دفاع جنوب شرق و شمال غرب بود دفاعي از نقره فروش ها تهيه نشده بود براي اينكه واضح بشه واست چرا پسورد داده نميشه ميگم دليلش و بدوني

تا حالا فكر كردي چجوري كتيبه ها با اون سرعت جمع ميشن يا چجوري اين حجم دفاع درست ميشه؟

به اين ميگن لم كوزه گري در واقع سيستم غارت توافقي رابطه مستقيمي با مختصات اكانت هاي دف ساز داره
    يعني اكانت هاي دف ساز با مكانيزم خاصي و مختصات خاصي احداث و رشد پيدا ميكنند

حالا فرض بگير يكي مثل شما كه بر اساس آمار براي دفعه اول بيش از يه واندر زن ارائه دادين و قوياً اين سيك رو از شمال غرب ياد گرفتي ولي الان مياي به من جواب ميدي من سال ها اين مارو ميكردم:) وقتي بياي روس واندر و وقت بداري مكاميزم نحوه مختصات دهس رو ياد بگيري مياي اينجا اعتراف كني از شمال غرب ياد گرفتم؟

طبيعتاً با اين حجم از منم منم ها شما همين الان زير بار نميري كه بعضي اكانت هايي كه ٤ همر و ٣آنويل داشتن از اكانت معمولي شما بهتر بودن :)

فكر ميكني يكي مثل تو زير بار ميره كه فلان چيز و از مثلاً شمال غرب ياد گرفتم؟ قطعاً خير

اگه ميبيني مايه خنده تمام بازيكنان برنده شمال غرب در تيم اسپيك شدي سيستم محاسباتي شماست و سيستم برداشتت از وقايع موجود

در حال حاضر هم در حال برنامه ريزي براي سرور بعد هستيم تا با دفاعي دو برابر نسبت به اين سرور ظاهر بشيم حتي تصميم به اينه مشكل دفاع هاي صفر تا لول ده كه كم هم نداشتيم حل كنيم

خيلي مودبانه و دوستانه ميگم وقتي شما براي توجيه باختت به دنبال مقايسه همر با من و آرش و فريد و هادي و يونس و بقيه هستي ما داريم برنامه ريزي ميكنيم سرور بعد چجوري دشمنانمون رو در نطفه خفه كنيم :)

به نظرم شما دو راه داري : فراموش كني سرور و باختي و بري بشيني واسه سرور بعد چون هر توجيهي تف سر بالاست يا اينكه يكبار بازي در تيم ما رو تجربه كني و يه سري ريزهكاري ها رو ياد بگيري(البته هر بازيكني كه اين جمع رو تحربه كنه ترجيح ميده جاي ديگه اي بازي نكنه)

پ ن : در خصوص قدرت احرايي و فكري شما در سايد ميتونم راهنماييت كنم به ليدرها و تصميم گيرنده هاي سايدت مراجعه كني و گلايه از اينكه چرا صريحاً شخص شما و چند نفر ديگه رو نحودي معرفي كردند وگرنه من از تحليل شخصي به اين برداشت نرسيدم كه شما فقط يه بازيكن نرمال بودي

درس آخر : زماني كه شما به دنبال توجيه باختتون با شمارش گنزم خورتون هستين و چوب هاي كبريت ميشمرين ما در حال برنامه ريزي براي تبديل شما از يك لولي به صفر لولي هستيم بنابراين توصيه ميكنم مشق هايي كه دادم رو بنويسين شنبه امتحان ميگيرم

تا يه سال ديگه هم پست بدارس واقعيت اينه شما مفتضحانه شكست خوردي با كمترين بازدهي واندر زن و كمترين نقش مديريتي در شايدت فقط سوژه تفريح ما در تيم اسپيك هستي :)))

پ ن : اكانت باهوش عرفان عزيز اينا رو ولش كن بگو چي شد كه نبودي برديم و بودي باختيم؟:))))
    کیفیت پرواز مهمه وگرنه خروس کوکب خانم هم میپرید "عقاب باشید"
  • Analyst wrote:

Mehdi x13 wrote:

داداچ داری اچتباه میزنی
    عزیزم من دارم اشتباه میزنم، شما داری درست میگی !!! شما هولدر بودی برو گزارشات اتک های ناتار رو جمع کن و به ما گزارش بده که از اون 14 میلیون چند درصدش ماله اتکهای ناتار بود (فکر کنم حدود 11 میلیون تروپ ناتار خورده به واندر ش غ ) در نهایت تمامی این حرفا و بحثای الکی با یک پس واندر حل میشه، تیم زئوس سرور 1 پس واندر نداد با همین بهونه، راند اول اسپید هم پس واندر نداد، الانم جانشین نداشته واندر و پس واندر ندادن :thumbsup: یک دلیل ساده داره این قضایا، دف پنل. شما که میگی دف سالم بوده، دیگه ترسی برای پس دادن وجود نداره اما ...

سلام دوست عزیز
    شما به نظر کار با شبیه ساز رو بلدی.. اگه حرفت اینه که این کار شدنی نیست, من برات توضیح میدم چطوری میشه..
    اما مهم ترین عاملی که باعث میشه بشه این کار رو کرد, احترام به بازیکنان دفاعی ساز و ساپورت شدنشون از طرف سایده. تا جایی که تو همین فروم هم عنوان شد, عده ای که ظاهرا هم اتحادی شما بودن به بقیه دفاعشون رو میفروختن! ولی شمال غرب سعی کرده که بستری رو فراهم کنه که حتی خیلی از پلیر های حجومی بشینن دفاع بسازن..
    شما سرور 2 ای که کلا 3-4 تا اکانت از زئوس اونجا بودن رو ملاک قرار دادی و به کل مجموعه داری بعضا تو پستات توهین میکنی که کار درستی نیست به نظرم..

من بخاطر پیگیری ها و تکرار کردن شما دیروز پسورد سینامی عزیز رو گرفتم که به شما عکس دفاعش رو بفرستم با اینکه خیلی ها مخالف بودن اما متاسفانه دیگه نمیشد تو سرور لاگین کرد. دروغی هم ندارم که بهت بگم بخاطر یه بازی.. وقتی میگن 3 میل نیزه 1 میل دلاور از خودشون در نمیارن.. باور کن کسی نشسته اینجا به همه بگه برید شایعه کنید سینامی انقدر دفاع ساخته.. دلیلی نداره آخه.. حالا باور کردنش پای خودت.

درباره واندر هم در صورتی میشه انتظار داشته باشید پسوردش رو در اختیارتون بذاریم که خودتون اول این کار رو انجام بدین. وقتی خودتون اول این کار رو نکردین دلیلی نداره ما بخواییم خودمون رو ثابت کنیم..

امیدوارم انقدر تو گذشته ها نمونی وگرنه از طرف من یه نفر قطعا ریپلای نمیشی..

موفق باشی
    مهدی آواتار

• Av@Ar wrote:

Analyst wrote:

Mehdi x13 wrote:

داداچ داری اچتباه میزنی
    سلام دوست عزیز
    شما به نظر کار با شبیه ساز رو بلدی.. اگه حرفت اینه که این کار شدنی نیست, من برات توضیح میدم چطوری میشه..
    اما مهم ترین عاملی که باعث میشه بشه این کار رو کرد, احترام به بازیکنان دفاعی ساز و ساپورت شدنشون از طرف سایده. تا جایی که تو همین فروم هم عنوان شد, عده ای که ظاهرا هم اتحادی شما بودن به بقیه دفاعشون رو میفروختن! ولی شمال غرب سعی کرده که بستری رو فراهم کنه که حتی خیلی از پلیر های حجومی بشینن دفاع بسازن..
    شما سرور 2 ای که کلا 3-4 تا اکانت از زئوس اونجا بودن رو ملاک قرار دادی و به کل مجموعه داری بعضا تو پستات توهین میکنی که کار درستی نیست به نظرم..

من بخاطر پیگیری ها و تکرار کردن شما دیروز پسورد سینامی عزیز رو گرفتم که به شما عکس دفاعش رو بفرستم با اینکه خیلی ها مخالف بودن اما متاسفانه دیگه نمیشد تو سرور لاگین کرد. دروغی هم ندارم که بهت بگم بخاطر یه بازی.. وقتی میگن 3 میل نیزه 1 میل دلاور از خودشون در نمیارن.. باور کن کسی نشسته اینجا به همه بگه برید شایعه کنید سینامی انقدر دفاع ساخته.. دلیلی نداره آخه.. حالا باور کردنش پای خودت.

درباره واندر هم در صورتی میشه انتظار داشته باشید پسوردش رو در اختیارتون بذاریم که خودتون اول این کار رو انجام بدین. وقتی خودتون اول این کار رو نکردین دلیلی نداره ما بخواییم خودمون رو ثابت کنیم..

موفق باشی
    مهدی آواتار
    خدا رو شکر اومدی، خب از اول خودت میومدی
    یه رسمی تو تراوین هست که پس واندر برنده رو در اختیار اهالی فروم میذارن نمیدونم شاید شما با این رسم آشنا نیستی. سرور قبل کسی پس واندرو نخواست. ولی این سرور چندین بار پس خواسته شد ولی جوابی که شنیده شد خنده دار بود. راند قبلی هم پس واندر زئوس رو میخواستن ولی خب بازم ... .
    راجع به سرور دو : در سرور دو با هسته مرکزی زئوس آشنا شدم ، یه راه شناخت یه فرد، شناخت دوستاشه، حالا من تو سرور دو با لیدرای بلند پایه زئوس آشنا شدم. با تقریب خوبی میتونم شناختمو تعمیم بدم به کل تیم.

اکانت سینامی: کسی که مدعی رکورد زدنه همیشه مدرک باید داشته باشه، نداشته باشه حرفاش هیچ ارزشی نداره. البته من برای لذت خودم میگم عکس بدین نه چیز بیشتر، دیدن 3 میلیون نیزه تو یه اکانت لذت داره برام.(البته یه مشکلاتی تو محاسبات هست که میخواستم اول ببینم این قضیه واقعیه بعد بشینم اون مسائل رو حل کنم)

درباره فروش دفاع: متاسفانه خیلیا تراوین رو جایی برای کسب درآمد میبینن. کار خیلی زشتیه ولی هست. یکی اکانت میفروشه ، یکی همر میفروشه، یکی دفاع . و بالعکس یکی همر میخره یکی دفاع میخره یکی اکانت میخره جلوشم نمیشه گرفت. یه نکته وجود داره ، خرید و فروش سیستماتیک تو بازی، بازی رو به گند میکشه، متاسفانه کاریه که تیم زئوس داره انجام میده. یعنی چی ؟! یعنی اگه یکی تو ش ش این کارو بکنه از بین بچه ها طرد میشه و گوشه گیر، ولی تو تیم شما کسی که این کارو نکنه این بلا سرش میاد.

راجع به ریپلای: شما اختیار داری هرکیو دوست داری ریپلای کنی و هیچ اهمیتی برای من نداره.

کاش زودتر میگفتی پس واندرو میدی در عوض پس واندر ش ش. نوش دارو پس از مرگ سهراب ؟! خسته نباشی. تا سرور بعدی انگ خرید دف رو با خودتون ببرین . ایشالاه سرور بعدی وقتی پس رو گذاشتین کف فروم در میاد که دف میخرین یا نه.

موفق باشی

ایمان آنالیست :thumbsup:
  • Analyst wrote:

Av@Ar wrote:

Analyst wrote:

Mehdi x13 wrote:

داداچ داری اچتباه میزنی
    سلام دوست عزیزشما به نظر کار با شبیه ساز رو بلدی.. اگه حرفت اینه که این کار شدنی نیست, من برات توضیح میدم چطوری میشه..

موفق باشی
    مهدی آواتار
    خدا رو شکر اومدی، خب از اول خودت میومدی یه رسمی تو تراوین هست که پس واندر برنده رو در اختیار اهالی فروم میذارن نمیدونم شاید شما با این رسم آشنا نیستی. سرور قبل کسی پس واندرو نخواست. ولی این سرور چندین بار پس خواسته شد ولی جوابی که شنیده شد خنده دار بود. راند قبلی هم پس واندر زئوس رو میخواستن ولی خب بازم ... .
    راجع به سرور دو : در سرور دو با هسته مرکزی زئوس آشنا شدم ، یه راه شناخت یه فرد، شناخت دوستاشه، حالا من تو سرور دو با لیدرای بلند پایه زئوس آشنا شدم. با تقریب خوبی میتونم شناختمو تعمیم بدم به کل تیم.

اکانت سینامی: کسی که مدعی رکورد زدنه همیشه مدرک باید داشته باشه، نداشته باشه حرفاش هیچ ارزشی نداره. البته من برای لذت خودم میگم عکس بدین نه چیز بیشتر، دیدن 3 میلیون نیزه تو یه اکانت لذت داره برام.(البته یه مشکلاتی تو محاسبات هست که میخواستم اول ببینم این قضیه واقعیه بعد بشینم اون مسائل رو حل کنم)

درباره فروش دفاع: متاسفانه خیلیا تراوین رو جایی برای کسب درآمد میبینن. کار خیلی زشتیه ولی هست. یکی اکانت میفروشه ، یکی همر میفروشه، یکی دفاع . و بالعکس یکی همر میخره یکی دفاع میخره یکی اکانت میخره جلوشم نمیشه گرفت. یه نکته وجود داره ، خرید و فروش سیستماتیک تو بازی، بازی رو به گند میکشه، متاسفانه کاریه که تیم زئوس داره انجام میده. یعنی چی ؟! یعنی اگه یکی تو ش ش این کارو بکنه از بین بچه ها طرد میشه و گوشه گیر، ولی تو تیم شما کسی که این کارو نکنه این بلا سرش میاد.

راجع به ریپلای: شما اختیار داری هرکیو دوست داری ریپلای کنی و هیچ اهمیتی برای من نداره.

کاش زودتر میگفتی پس واندرو میدی در عوض پس واندر ش ش. نوش دارو پس از مرگ سهراب ؟! خسته نباشی. تا سرور بعدی انگ خرید دف رو با خودتون ببرین . ایشالاه سرور بعدی وقتی پس رو گذاشتین کف فروم در میاد که دف میخرین یا نه.

موفق باشی
    ایمان آنالیست :thumbsup:

دوست عزیز من علاقه ای به کش دادن بحث ندارم. و وقتمم صرف هر کسی نمیکنم که ریپلایش کنم. من فکر کردم آدم منطقی ای باشی ولی اشتباه میکردم.

2 تا جمله مینویسی دیگه یادت میره خط قبلی چی گفتی آره ؟ :) ما آخر نفهمیدیم سرور قبل کسی پس واندرو میخواسته یا نه..
    همچین میگی هسته مرکزی زئوس انگار ما بمب اتمی چیزی هستیم :P عزیز من تو هنوز آدم هارو نه از رو رفتار خودشون بلکه از روی رفتار دوستاشون قضاوت میکنی.. یعنی درکت در همین حده.. من هم میتونم تورو از روی اون هم سایدی دف فروشت قضاوت کنم, هم میتونم از روی بعضی لیدر های شمال شرق که عالم و آدم و ناموسشون رو به دروغ قسم میخورن (برای یه بازی!)
    اما دیدگاه من فرق میکنه , هرکسی مسئول اعمال و حرف های خودش و فقط خودشه, نه دوستاش نه کس دیگه! بگذریم.

در مورد سینامی هم خودش مثل شما عقده رکورد زدن نداشته که اسم مدعی روش میذاری. مدعی شمایی که این سرور با 50 نفر رفتین رو یه اکانت ته زورتون رو زدین برای اولین بار بهترین چیزی که تونستین رو ساختین شده 2 تا همر اند گیم بعد خودتو با آرش مقایسه میکنی تو همر کشیدن :) رکورد سینامی هم شما از زبون بقیه بچه ها شنیدی نه خودش.. پس بفهم برای اون انقدر عادی بوده که حتی باور نکردنش توسط شما هم براش اهمیتی نداره که بخواد بیاد اینجا عکس بذاره ثابتش کنه! منم فقط برای اینکه هی کشش ندی خواستم دیروز عکس بگیرم نشونت بدم.. توجه کن اون اکانت 69 تا دهکده داشته و اینجا اسپید هستش!

ما به انگ خوردن عادت کردیم دیگه.. اونایی که میبازن همشون متاسفانه جنبه باخت رو ندارن و برای اینکه نگن مشکل از خودشون بوده (به قول هاشم همه میخوان بگن ما بهترینیم!) میان انگ های مختلف میچسبونن به برنده :) شما هم پدیده نو ظهوری نیستی در این مورد..

واقعا از ته دل آرزو میکنم که خدا قدرت درک کردن و فهمیدن بقیه آدما رو بهت بده.

دیگه حرفی ندارم , موفق باشی :thumbup:

• Analyst wrote:

هاشم دست خودت نیستا، واقعا نمیفهمی، نه خزعبلات خودتو میفهمی، نه حرفای مارو، فقط حرف میزنی اونم غیر ارادی، حرف زدنتم دست خودت نیست. کاری نمیشه کرد بلاخره هر چیزی یه باگی داره و تو هم باگ خلقتی. یکی پاش ناقصه، یکی دستش، یکیم ... .یعنی یه عاقل تو ش غ پیدا نمیشه که اینو فرستادین جلو ؟! چرا از رو تحرکات ماهیچه های صاف بدنت حرف میزنی ؟! این حجم از نقص در یک نقطه بی سابقس.
    کسی که تنها افتخار حضور در متای برنده اونم نه بخاطر خودش بخاطر تخریب تمام زحمات یک سایده باید هم از خوشحالی مرکز کنترل شات داون بشه.
    کسی که افتخارش اینه که همر دوم پینوکیو با همر اولش برابر بوده دیگه حرفی نمیمونه دربارش.
    پ ن : زئوس هیچ احترامی برای هیچ کس نداره، یسری از دوستان از درون زئوس خبر ندارن ولی من تجربه تلخ همبازی بودن با این قوم رو دارم. هم از سیستم دفشون(شارژ 500 دلاری) هم از سیستم همر کشیشون(خرید اکانت و رید) خبر دارم. صحبت کردن عوقاب به عنوان نماینده زئوس تو فروم فقط و فقط باعث خنده میشه. توصیه برادرانه به این قوم بیش از پیش آبروی خودتونو نبرین.

نکات خوبی در حال مطرح شدن است که بسیاری از ما از آن بی اطلاع هستیم!
    با احتمال قریب به یقین یک ساید نمیتواند در برابر 3 ساید قدیمی وبا سابقه یک تنه عرض اندام کند. این را تجربه 9 ساله تراوین میگوید.
    خیلی از سوالات و ابهامات حل نشد و تیم زئوس از پاسخ به انها طفره رفت.
    با افشاء شدن شارژ 500 دلاری و خرید اکانت و ... دیگر میتوان بدون شک ادعا کرد زئوس از روش های غیر مرسومی استفاده میکند که در مرام بازیکن های تراوین تقلب محسوب میشود. هرچند طبق قوانین خود شرکت تراوین این روش ها بلامانع باشند. در پست های قبلی منظور من از سبک جدید دقیقا همین بود. وگرنه چطور میشود افراد با سابقه 9 سال تراوین که طی سال ها تجربه همه جور روش و تاکتیک و استراتژی را دیده اند اینگونه در برابر یک تیمی که به ادعا خودشان در این سرور با یک سوم نیرو آمده بودند شکست بخورند؟؟

هنوزم معتقدم بهترین دف کوریدیناتور ایران و حتی جهان علی خان خوله هست ولی وقتی زئوس یک دف کردیناتوری 10 برابر بهتر نشان میدهد و از جواب دادن و نشستن روی صندلی داغ میترسد و طفره میرود من شک میکنم آنها اهل سالم بازی کردن باشند. معنی سالم بازی کردن را در بالا توضیح دادم لطفآ نگویید اگر خلاف قوانین است چرا مولتی هانتر بن نمیکند و...
  • 1- مدعی ، در پروفایل خودش عنوان کرده بود که رکورد زده ، زیاد جو زده نشو دوست من ، آروم باش ، آروم :د
    2- حتما یه محاسبات خیلی کوچیک و غیر دقیقی البته با همون 69 ده زده شده و الان درخواست عکس و مدرک میشه ، وگرنه اگه همینجوری باشه که قبول دارم حرف شما رو :د (من به شخصه افتخار میکنم به داشتن پلیری تو ایران که این مقدار دفاع میکشه،ولی خب بحث عکس شد ، منم بدم نمیاد عکسی ببینم واقعا)
    3- ایمان شما قطعا نباید خودت رو با یکی که کل ساید رو میخره و غارت میکنه (1 میلیارد غارت : ))))))) ) مقایسه کنی در همر کشی !:-" اینا خب فکر میکنن ناتار و فارم غارت کردن و این همرا رو دادن بیرون بعد در نتیجش ، فکر ( ؟! ) میکنن واقعا خفنن :- )))
    بعد اینکه آواتار جان ، سخته فهمش ، درکت میکنم ، ولی منظور ایمان این بود که کسی پسورد واندر شمال شرق رو نخواست (جمله اول بلد شده) و زئوس هم پسورد واندرش رو علیرغم درخواست دوستان ، ندادن (جمله دوم بلد شده) ! ایمان جان ، یکم سطح پایین تر حرف بزن و بنویس برادر من : )))

هاشم ، لعنتی ، چطور بدون جنگ آموز و 1 دونه منبع غارت اون همر های خفن رو دادی بیرون ؟: )))) چرچیل باهوش و خفن کی بودی تو ؟:-"""

اون دفاع اکانت sabT راستی چی شد ؟ چشما ضعیف شده ها ، نمیبینن بچه ها دیگه :-"

پوریا

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط ArioBarzan ()

• BA_hoosh wrote:

Analyst wrote:

هاشم دست خودت نیستا، واقعا نمیفهمی، نه خزعبلات خودتو میفهمی، نه حرفای مارو، فقط حرف میزنی اونم غیر ارادی، حرف زدنتم دست خودت نیست. کاری نمیشه کرد بلاخره هر چیزی یه باگی داره و تو هم باگ خلقتی. یکی پاش ناقصه، یکی دستش، یکیم ... .یعنی یه عاقل تو ش غ پیدا نمیشه که اینو فرستادین جلو ؟! چرا از رو تحرکات ماهیچه های صاف بدنت حرف میزنی ؟! این حجم از نقص در یک نقطه بی سابقس. کسی که تنها افتخار حضور در متای برنده اونم نه بخاطر خودش بخاطر تخریب تمام زحمات یک سایده باید هم از خوشحالی مرکز کنترل شات داون بشه.
    کسی که افتخارش اینه که همر دوم پینوکیو با همر اولش برابر بوده دیگه حرفی نمیمونه دربارش.
    پ ن : زئوس هیچ احترامی برای هیچ کس نداره، یسری از دوستان از درون زئوس خبر ندارن ولی من تجربه تلخ همبازی بودن با این قوم رو دارم. هم از سیستم دفشون(شارژ 500 دلاری) هم از سیستم همر کشیشون(خرید اکانت و رید) خبر دارم. صحبت کردن عوقاب به عنوان نماینده زئوس تو فروم فقط و فقط باعث خنده میشه. توصیه برادرانه به این قوم بیش از پیش آبروی خودتونو نبرین.
    نکات خوبی در حال مطرح شدن است که بسیاری از ما از آن بی اطلاع هستیم!
    با احتمال قریب به یقین یک ساید نمیتواند در برابر 3 ساید قدیمی وبا سابقه یک تنه عرض اندام کند. این را تجربه 9 ساله تراوین میگوید.
    خیلی از سوالات و ابهامات حل نشد و تیم زئوس از پاسخ به انها طفره رفت.
    با افشاء شدن شارژ 500 دلاری و خرید اکانت و ... دیگر میتوان بدون شک ادعا کرد زئوس از روش های غیر مرسومی استفاده میکند که در مرام بازیکن های تراوین تقلب محسوب میشود. هرچند طبق قوانین خود شرکت تراوین این روش ها بلامانع باشند. در پست های قبلی منظور من از سبک جدید دقیقا همین بود. وگرنه چطور میشود افراد با سابقه 9 سال تراوین که طی سال ها تجربه همه جور روش و تاکتیک و استراتژی را دیده اند اینگونه در برابر یک تیمی که به ادعا خودشان در این سرور با یک سوم نیرو آمده بودند شکست بخورند؟؟

هنوزم معتقدم بهترین دف کوریدیناتور ایران و حتی جهان علی خان خوله هست ولی وقتی زئوس یک دف کردیناتوری 10 برابر بهتر نشان میدهد و از جواب دادن و نشستن روی صندلی داغ میترسد و طفره میرود من شک میکنم آنها اهل سالم بازی کردن باشند. معنی سالم بازی کردن را در بالا توضیح دادم لطفآ نگویید اگر خلاف قوانین است چرا مولتی هانتر بن نمیکند و...
    مواد لازم در ابتدا حداقل بازي كردن صد نفر تو سايده نه اينكه مثل هميشه ١٠-١٥ نفر ميشين و نهايت آدماي توي تيم اسپيكتون خلاصه ميشه به ٥ نفر ميتوني به عنوان مهمان يه سرور بياي تيم اسپيك شمال غرب ببيني در روزهاي نرمال بازي بالغ بر ٣٠ نفر نشستن اونجا و هميشه با حداقل ١٠٠ نفر استارت ميخوره هر وقت تسم نه سالت تعدادشون به صدتا شد بيا بقيشو بگم اگرچه زئوس اسنقدر زيادن كه هم زمان توي اسپيد و دات كام بازي ميكنن و هر دوجا بازي و ميبرن حالا برو پي صد نفر پيدا كردي بيا بقيش و بهت ياد ميديم

پ ن : شما چجوري بدون جنگ آموز و ريد و ١٠ نفر روي اكانت آخرش يه لول انداختين؟ يه لولي كي بودي شيطون ؟:))))

پ ن : حجم فشار حاصل از باخت به حدي بوده كه ليدرها تبريك ميگن چون بازي و ميفهمن ولي يه مشت پلير تازه كار دنبال چرايي يه لوليشون هستن
    ساده است عزيزم دليلش اينه ما يهتر بوديم و تو باختي يه لولي عزيزم

براي شما بازي راز جنگل ماريو سيمز و باديادك هوا كني رو توصيه ميكنم
    اصلا سراغ تيله بازي نرو چون مثل ترسواسن درك رياضي و فيزيكي بالايي ميخواد و يك يه لولي توان فهمش و نداره

آها يادم رفت بگم هفت سنگم به چشمات مياد يا وسطي :دي

خداحافظي ميكنم با بازنده يه لولي و ديگه پستي نميدم چون كسي كه چرتكه نهايت فهمش باشه سخته ريزپردازنده و ابر كامپيوتر رو درك كنه
  • ای بابا ، چه سریع در میرن ملت :-"" : )))
    ها بعد اینکه دوستان هی نگن آرش آرش ، از نردبان خود بالا بروید ، در صورت نداشتن نردبان ، و داشتن 2 همر جنگی متوسط رو به پایین با استفاده از جنگ آموز و رید ، سکوت مطلق اختیار بفرمایید : ))))
    sabT رو باز ندیدی تو ؟:-" عقاب تیز بین کی بودی تو ؟:-"""

تکرار کن ، 43 هزار ، 43 هزار ! 43 هزاااار ! تکرار کن عمویی ببینه :-"" : ))))

والا ما که جنگ آموزی ندیدیم به اون صورت تو اکانت ، شما دیدی ؟:-" یا توهم برداشت تورو باز ؟:-" نکن این کارو با خودت ، همون مقدار هوش و حواست هم میپره ها : )))) اگه این 1 هفته آخر که جنگ آموز اومد رو اکانت منظورت هست که خب هیچی ، بازم مرسی که سواد بازیت رو نشون ما دادی عزیز دل من : ))
    دومین نکته ، من متوجهم سواد آنچنانی نداری متاسفانه ، بیشتر حرف میزنی ، ولی خب ، توضیح دادم اون 10 نفری که هی تراوش میکنه از ذهنت ، نصفشون رو اکانتای دفاعی بودن که شما با کله چند باری رفتین تو همون دیوار و اومدین التماس برای نپ : )))
    سومین نکته ، والا اولین نفری که اومد تبریک گفت از ساید رقیب ، دقیقا خود بنده بودم ، برا اینکه اشکتون درومده بود که چرا کسی به ما نمیگه آفرین : )))
    برو ، فرار کن ، جواب هم نداری که بدی خفن من ، برو سرور بعد باز چادر سرت کن بیا پست بذار ، فکر کن کسی نمیشناستت ، سیاست مدار بی نظیر :-"""

پوریا
  • من یه نکته رو کلا فراموش کردم بگم خطاب به ایمان ج که دستات بازه با لباس چهار خونه داری تی رول سواری میکنی ما اینقدر روی بازی همه سوار و مسلط بودیم که حتی میدونیم اکانت آرتور و وارلاک رو رید میزدی عزیزم :) البته شما که مولتی نداشتی به گفته خودت ناتار میزدی ولی دفعه بعد خوشمزه تر از الان بشی کل تیم زیوس رو در جریان اکانت سرور یکت که با پ شروع میشد میذارم میدونی که کدوم اکانت و میگم هم باریت هم همرت هم ما بقی جریان

پ ن : تا کنون 73 نفر اعلام آمادگی کردن برای سرور بعد و همینجور داره آمار بالا میره در حالی که شمال شرق داره تیم نفرش رو به رهبری شغال بیابان آماده میکنه

پ ن : پوریا با تو هم خداحافظی میکنم چون سرت و از زیر برف نمیاری بیرون عزیزم آدمی که احمق کوچیک گرفته و تق و توق چیف میکنه بشه جنگ آموز جزو آمار جنگ بگیرها حساب میشه نه اینکه سرت و بکنی زیر برف بگی من مولتی نداشتم من جنگ نداشتم همرم گنده بود
    راستی قول میدم مدام بگم 43 کی چوب کبریت یه لول انداخت 43 کی پوب کبریت یه لول انداخت تو هم بگو باختم باختم زورم به اینا نرسید تو ساید هیچ کاره بودم در حدی که نمیدونه پیشنهاد نپ توسط شمال شرق داده شد (از خشایار بپرس) اینقدر درجریان هیچی نبودی که موقع جلسه خیلی مودبانه شوت میشدی از چنل بیرون :) حالا برو تیرول سواری
    ریشاتم بزن دفعه بعد مزه بریزی آمار اکانت پی رو میزارم اینجا که بیشتر با سطح تراوینت همه آشنا بشن

از کناره ها برو شنبه امتحانه مشق یادت نره
    والللللهههههه مردک یک لولی :)))

• تبریک و خسته نباشید میگم به پچهای های شمال غرب تیم لیدری و هلدری [[ یکم دیر شد .. دیگه مسافرت بودم :) ]]

یه خسته نباشیدم میگم به دوستانی که بدون هیچ چشمداشت و انتظاری برای شمال شرق بازی کردن و زحمت کشیدن .. امیدوارم شمال شرق برای سرور بعد بتونه دوباره یک دل و یکدست بشه .. بنظره من برد تو این بازی 50% قضیه هستش و 50% درصد دیگه لذت بردن از خود بازی و بودن در کنار دوستان هستش .

TNT Team
    حسین . فاران . مهرداد
  • اوه اوه ، یارو اینقدر پرته که نمیدونه 43 ک چقدر انداخته ازشون : )))
    ما مگه جایی گفتیم نمیزنیم ؟ : ))) ما میگیم میزنیم و این 2 تا شد نتیجش، تو که زدی چرا اونا شد ؟ تو که 4،5 روز زودتر جنگ آموز رو گرفتی ، چرا اون مزخرفات شد ؟ : )))
    بعد یه نکته مهم ، هاشم جان ، یه چیز میگم ، لطفا برای همیشه برو : ))))) آرتور و وارلاک رو نمیزدیم قربون صورت ماهت بشم :-""" باهوش کی بودی تو ؟:-"""
    عقل کل ، دفعه اول که رفتین تو دیوار پینوکیو ، همون آرتور اومد رنک 1 ! اکانت دفاع ساز ما بود در توضیحات چند صفحه پیش هم ذکر کردم ! دفعات بعدی هم که با کله رفتین تو دیوار ، بازم نگا میکردی ، اسم آرتور رو میدیدی : ))) وارلاک رو هم جاش نیست بحث کنم ، ولی خب ، از همونی که بهت خبر داده برو بپرس مطمئنی اینا این اکانته رو میزدن ؟: ))))
    قربونتون بشم که سوار بر بازی بودین ، عزیزان دل من :-""" تو مخصوصا ، موش موشی : )))) مسلط کی بودی تووو ؟
    نکته بعد ، بنده در حد لیدر و بازرس شاخه آ بودم و تمام کار هایی که مربوط به من میشد رو انجام دادم و سعی کردم درست هم انجام بدم :د
    بنده هیچ دخالتی در سیاست ساید نداشتم و قطعا انتظاری هم نداشتم کسی از من بپرسه که با کجا نپ ببندیم یا نبندیم ! ما بعنوان پلیر کارمون رو به نحو احسنت انجام دادیم و بعنوان لیدر یک شاخه (که به عقیده من بهترین شاخه شمال شرق هم بود) هم کارمون رو درست انجام دادیم ! اینجا تقسیم وظایف هست ، هر کسی ، برای یه کار مشخص هست ! اگه شورای لیدری هست ، کارش میشه همون نپ بستن و سیاست های ساید ، و خوشبختانه بنده شعور دخالت نکردن تو این بحث رو داشتم (هر چند خیلیا بودن که شعورش رو نداشتن و گند زدن به ساید) ! و اما شما دوست عزیزی که به مراتب سطح فهمت رو پایین تر از خودم میبینیم ،لازمه برات بگم ، اون سایدی که شما توش داری جولان میدی ، 10،12 نفر دور همین ، بقیه اکانتا رو هم که میخرین و میندازین رو وی پی اس ، یه صاحاب دارین ، یکی مثل تو هم که یکم شاد میزنه رو میذارن مسئول همین کارا که با چادر بیاد پست بذاره و بدتر از اون فکر کنه کسی نفهمیده کی پشت این اکانت هست : )))
    آقا ما قبول داریم تو وحشتناک خفنی ، گفتم بار ها ، نشون دادی با همرت (همرااااات) ، بسه دیگه بابا ، بسه : ))))
    خدافظی کن برو فدات شم ، برو ، باور کن بیشتر داری گند میزنی ، تو بازی نشون دادی ، اینجا هم نشون دادی ، برو عزیز دلم : ))
    43 هزااااار ! 43 هزااار! برو بنویس ، بدو بی خاصیت : ))

sabT چی شد راستی موش موشی ؟ کسی که 25 میل دفاع داره تو سایدش ، چرا بهش دفاع از پنل رسوندن خب ؟: (

پوریا
  • با تبریک به اتحاد برنده این راند از سرور اسپید و خسته نباشید به تمامی بازیکنانی که در طول سرور فعالیت کردند. تاپیک بسته میشه
    امیدوارم در سرور های آینده هم پذیرای شما دوستان عزیز باشیم
    -تیم تراوین ایران
    اينا همش فيكه...
    (دكتر شريعتي در حال دف كورديناتوري)
    قبل از شروع هرکاری توی فروم این رو بخونید ثواب داره ----> قوانین انجمن