مهم نقد و بررسی سرور اسپید راند 2 آغاز 24 خرداد

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• نقد و بررسی سرور اسپید راند 2 آغاز 24 خرداد

درود بر تمامی بازیکنان عزیز .

[B]ا[B]ین تاپیک جهت [B]نقد و بررسی سرور اسپید راند 2 آغاز 24 خرداد 1396 [B]ایجاد شده است .[B]
    چند نکته مهم که باید به انها توجه فرمایید :

[B]تمامی موارد تخلف در قوانین انجمن ذکر شده است، اما به جهت تاکید بیشتر، لازم است که اشاره شود مدیریت انجمن و تاپیک، هیچگونه مماشاتی نسبت به پست های خلاف قوانین که شامل هرکدام از موارد زیر باشند، نخواهد داشت:

1. استفاده از اکانت دیگری جهت استفاده از انجمن
    2. لحن نامناسب، تمسخر، توهین و بی احترامی
    3. به کاربردن کلمات رکیک حتی به شکل تلویحی، ضمنی یا غیرعلنی
    4. استفاده از ضرب المثل، شعر، کنایه یا جملات عامیانه که میتوان از آنها برداشت نامحترمانه، توهین آمیز یا تمسخرآمیز داشت
    5. بحث های نامرتبط با موضوع تاپیک ( در اینجا نقد و بررسی سرور سه ایکس)، کل کل بیمورد، گفت و گوی شخصی
    6. استفاده از عناوین و اسما متبرکه یا مقدس
    7. استفاده از فونت درشت و چشم آزار
    8. نقل قول و پاسخ به پست خلاف قوانین انجمن
    9. هرگونه صحبت در خصوص عملکرد، پیشنهاد یا انتقاد از تیم مدیریتی تراوین

[B]چنانچه با پستی مواجه شدید که از نظر شما خلاف قوانین انجمن است، تنها با فشردن دکمه ی گزارش [B]و شرح مختصر تخلف
    ، نسبت به گزارش پست اقدام نمایید و از پاسخگویی و نقل آن جدا خودداری کنید. ( دکمه گزارش در گوشه منتهی الیه سمت راست هر پست برای شما به شکل زیر مشخص شده است.)

تیم مدیریت انجمن تراوین ایران سروری به یاد ماندنی برای شما آرزومند میباشد[/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B]
    بـــــــــاکــــــــور شیر یـــــا خــــط بنــــداز
    ولـــی خدارو مد نظر بگـــــیر

:o

Telegram channel

اگر موفق شدید به کسی خیانت کنید،‬‎
    آن شخص را احمق فرض نکنید !!!
    بلکه بدانید او خیلی بیشتر از انچه لیاقت داشته اید به شما اعتماد کرده است

قبل از ارسال پست قوانین را مطالعه کنید

آدم بودن است و انسان شدن ...

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط MshTeam ()

• اهوم

سلام همگي
    خخخخخخخخ بازم تراوين بازم اسپيد بازم نميايم خخخخخخخخخخخ
    دوستان گل گلي خودم اسپيد اين سرور بازم جنوب شرق خدمت دوستان هستيم كسي دوست داشت بياد اونجا كنار دوستان يه سرور خوب كنار هم
    travian-reports.net/ir/report/282877cd81a

ehsan_esl
    ehsan_esl
    xaraneous
    legend3 brother
    matter
    LOLE BOKHARI
    مسکن مهر
    HoDoR
  • سلام و درود بر تمامی بازیکنان عزیز

با توجه به شروع سرور اسپید از فردا و با توجه به اینکه ساید جنوب شرق مثل همیشه با برنامه و هدفمند شروع خواهد ، پذیرای تمامی دوستان در جنوب شرق هستیم.
  • Ali Chiefer wrote:

سلام به همه ی دوستان عزیز
    ان شاالله سرور جذابی باشه ماهم دف ساز ابوذریم:)))
    فدای همگی
    یاعلی
    Ali Chiefer

علي دادا عشقي عشق

اما دادا اين حساب كتاب منابع سرور قبل بايد صاف كني فك كنم كلي منابع بدهكاري دادا حواست باشه

چ سروري بشه اين سرور منو علي چيفر دف ساز خخخخخخخخخخخخخخخخ

تيم اسپيك جنوب شرق كسي دوست داشت در خدمتيم

tsclan.ir:7720
    ehsan_esl
    ehsan_esl
    xaraneous
    legend3 brother
    matter
    LOLE BOKHARI
    مسکن مهر
    HoDoR

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط 1KILU ()

• سلام رفقای قدیمی و جدید

خوبید دوستان ؟

خوب دوباره یه سرور دیگه
    یه شروع دیگه

طبق معمول و همیشگی ، سرزمین همیشگی خودم شمال شرق
    تیم ما هم با تمام قدرت و برنامه ریزی کامل برای بازی میاد

سرور خوبی رو برای همه و تمام دوستان قدیمی و جدید آرزو میکنم

شاد باشید

علی
    ThE HeRoES
    IRX 1 : Akuma & bazgasht
    IRX 2 : The Heroes
    IRX 3 : King_Lion
    X5 : CoUnGeR & Leyla Diva & Myfc
    IRX 5 : ThE HeRoES
    IRX 7 : ThE HeRoES
  • سلام

من به همراه دوستان خیلی خیلی زیادی توی این سرور ثبت نام میکنیم. امیدوارم سروری جذاب رو تجربه کنید.

پ.ن: این سرور دیدنی خواهد بود چون روزانه لینک تخریب خواهید دید. (به واسطه ی تیم ما)
    VaGNeuSS - AVATAR - RAIDER - Immortal Mad Guys - AssaCN - Generals
  • سلام و درود به ساکنین سرور اسپید راند ۲
    خدمت دوستان عرض کنم که بعضی حرفها و پستها ایجاد شائبه کرد در نتیجه به ناچار مزاحم شدم
    تیم کلاسیک به هیچ وجه من الوجوه حضوری در این سرور نخواهد داشت
    اینکه برخی عزیزان تمایل به بازی دارند دلیلی بر حضور کلاسیک نیست و صرفا تمایل و اختیار شخصیه
    اصولا تیم کلاسیک تا زمانی که حس نکنه نیاز به دفاع از حیثیتش هست تو سروری حاضر نمیشه
    بنابراین با کمال احترام به بچه های قدیمی اسپید در هر ۴ ساید خدمت اون فراری های مدعی توخالی عزیز عرض کنم که با خیال راحت بازی کنید و اعلام حضور و ادعا کنید چون اژدها فعلا خوابیده
    روز همگی بخیر
    لبخند بزنید :)
    فردا روز بدتری است
    :(
    _ قانون مورفی _
  • سلام خدمت بکس گل تراوین ! به قول دوستان بهانه ای برای با هم بودن...
    واقعا هم اینجوریه، امیدوارم این سرور ، سرور خوبی باشه بکس ما هم اومدن که بازی کنن و فقط از بازی لذت ببرن همین .
    خوش باشید

NAvid RAid
    Return Seven Maceman Team
  • درود به همه دوستان
    امیدوارم سرور خوبی در پیش داشته باشیم به دور از هرگونه حاشیه و بازی کثیف ...

^^ *_*
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    тнє ωσяѕт тнιиg αвσυт тяєαѕσи
    ι αℓωαуѕ нαρρєи σи уσυя вєℓσνє∂ σиєѕ
    (иιкℓαυѕ мιкαєℓѕσи)
  • سلام و خسته نباشید..
    چه فرومی خلوتی..کیا اومدند ؟یا نیومدند؟
    یه امار از سرور بدید ببینیم چه خبره
    پ ن:وقتی امریکا و ...میشند مامور صلح در جهان...
    بایدم حق داد ..به یکی از بچه های زئوس.. که بیاد بگه... بدور از هر گونه بازی کثیف..:)
  • morteza26 wrote:

سلام و خسته نباشید..
    چه فرومی خلوتی..کیا اومدند ؟یا نیومدند؟
    یه امار از سرور بدید ببینیم چه خبره
    پ ن:وقتی امریکا و ...میشند مامور صلح در جهان...
    بایدم حق داد ..به یکی از بچه های زئوس.. که بیاد بگه... بدور از هر گونه بازی کثیف..:)

سلام
    خسته نباشید ک اطلاعات فراوانی در اختیار جامعه بشری قرار دادید!!!!!!(6)

از بدگویی کردن نسبت به کسی,شخصیت و فضیلت او کاسته نمیشود :دی
    اینو نگفتم بگم طرف کی رو گرفتم یا نه!!!!!!(6) اما ابتدا ب خودت و عملکردت نگاه کن ببین مشکلی درش نیست اگه نبود بیا در مورد افراد دیگه سخنرانی کن شاید از بار گناهانت در این شب ها کاسته بشه

ی عکس از تاپ بندازین ببینیم چ کردن بچه های عزیز!!

پاینده باشید

شاید جالب باشه:دی (مهمان هر چند عزیز است اگر تا دیروقت بماند عزتش نمی ماند)

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط vahid: لحن نامناسب ()

• meteo0&moordar wrote:

سلام
    خسته نباشید ک اطلاعات فراوانی در اختیار جامعه بشری قرار دادید!!!!!!(6)

از بدگویی کردن نسبت به کسی,شخصیت و فضیلت او کاسته نمیشود :دی
    اینو نگفتم بگم طرف کی رو گرفتم یا نه!!!!!!(6) اما ابتدا ب خودت و عملکردت نگاه کن ببین مشکلی درش نیست اگه نبود بیا در مورد افراد دیگه سخنرانی کن شاید از بار گناهانت در این شب ها کاسته بشه

ی عکس از تاپ بندازین ببینیم چ کردن بچه های عزیز!!

پاینده باشید

شاید جالب باشه:دی (مهمان هر چند عزیز است اگر تا دیروقت بماند عزتش نمی ماند)

عزیز من با حلوا حلوا دهن شیرین نمیشه. دوست دارین کسی نگه زئوس ال زئوس بل درست بازی کنین همین!
    پ ن : چه پلیرایی جذب کرده جنوب شرق. ایولا عجب سروری بشه این سرور.
    پ ن 2: زئوس بازم شمال غربه ، خبر داده بودن که میخوان برن جنوب غرب. آیا قرار مداری بین این دو ساید بسته شده ؟!
  • Analyst wrote:

عزیز من با حلوا حلوا دهن شیرین نمیشه. دوست دارین کسی نگه زئوس ال زئوس بل درست بازی کنین همین!
    پ ن : چه پلیرایی جذب کرده جنوب شرق. ایولا عجب سروری بشه این سرور.
    پ ن 2: زئوس بازم شمال غربه ، خبر داده بودن که میخوان برن جنوب غرب. آیا قرار مداری بین این دو ساید بسته شده ؟!

عزیز دل من خواهش میکنم سفسته نکن، اولا من نگفتم زئوس خوبه یا بده!!!!!!
    دوما با زیاده گویی در مورد بقیه ب جایی نمیرسی!!!!!!
    بقیه اعداد رو فراموش کردم ب بزرگی خودت ببخش :دی

من منظورم این بود اول خودت رو اصلاح کن بعد در مورد بقیه نظر بده شاید از بار گناهانت کم بشه!!!!!! :دی
    دوست ندارم زیاد بحث کنم همین جا بحث رو ببندیم بسه زئوسی ها همه خلاف کارن در این شکی نیست :دی
    ب شما هم پیشنهاد میکنم تا جایی ک میتونی خلاف بکن اما میدونی ک پلیس فتا هست همون پلیسی ک حواسش ب همجا هست
  • سلام خدمت همگی دوستان سرور خوبی رو براتون آرزو مندیم
    من این سرور رو از فروم و تیم اسپیک جنوب شرق پیگیری میکنم
    اونایی که با سر صدا همیشه میومدن (میدونی که کیارو میگم;) ) چقدر بی سر صدا و آرام :o اومدن از حالام که میگین نصفیم نیمه ایم :cool::rolleyes:
    تیمی که خاطرات خوشی رو (شما بخون خاطرات بد فراموش نشدنی) براتون رقم زد نمیاد این سرور خیالتون راحت :cool:
    نکته آخر اینکه همه فارغ از کل کل بازی اوضاع زندگی و مشغله ها دعا کنید اجازه بده باز هم یه سرور مثل سرور قبل سال دیگه داشته باشیم فارغ از همه چی خیلی خوش گذشت
  • دروودی بی انتها به اسپید بازای عزیز در راند دوم

ضمن آرزوی سروری جذاب و مهیج براتون یاد یه پستهایی از راند قبل افتادم که یادآوریش خالی از لطف نیست.
    -----بدلیل بسته بودن تاپیک راند قبل و نداشتن یه عکس از اون پست به صورت خلاصه بازگویی میکنم:

نقل قول از علمدار ضایعوس:شلام،بکش ما هم که مطشکل از زاوس-تری دات میباشد اهم دل این سارور حزور پررنک خواهد داشط و در ثاید شمال قرب خانه همیشکیمان هشتیم.هر طیمی بخواهد در این شاید باژی کند باید ذیر پرچم زاوس تری دات باشد.
    اصلاح و بازبینی این نقل قول:سلام،بکس ما هم که متشکل از زئوس و تری دات می باشد هم در این سرور حضور پر رنگ خواهد داشت و در ساید شمال غرب خانه همیشگیمان هستیم.هر تیمی بخواهد در این ساید بازی کند باید زیر پرچم ضایعوس تری دات باشد.

این یکی از پستهای پرسروصدای تیم مذکور در راند قبل و در عین حال طنز گونه ی خارقالعاده ای بود.
    اما اینکه این راند (طبق پست های فروم میگم)بی سر و صدا بخوان شروع کنن فقط و فقط یه چیزی رو اثبات میکنه:
    تیم شمال شرق راند قبل باعث شد سیاست رو یاد بگیرند.
    تبریک میگم:o

پ.ن:آیا شمال شرق مجددا تیم سرور قبل کامل اومدن یا خیر؟!!!
    هیچ فرازی بدون نشیب و هیچ نشیبی بدون فراز نیست.

Tc2 R3 Ir »»»SW
    Ts9 R1Version4 Ir »»»NE
    Tx3 R2-R6 Ir And ComX »»»NE
  • MAJID PERSIA wrote:

دروودی بی انتها به اسپید بازای عزیز در راند دوم

ضمن آرزوی سروری جذاب و مهیج براتون یاد یه پستهایی از راند قبل افتادم که یادآوریش خالی از لطف نیست.
    -----بدلیل بسته بودن تاپیک راند قبل و نداشتن یه عکس از اون پست به صورت خلاصه بازگویی میکنم:

نقل قول از علمدار ضایعوس:شلام،بکش ما هم که مطشکل از زاوس-تری دات میباشد اهم دل این سارور حزور پررنک خواهد داشط و در ثاید شمال قرب خانه همیشکیمان هشتیم.هر طیمی بخواهد در این شاید باژی کند باید ذیر پرچم زاوس تری دات باشد.
    اصلاح و بازبینی این نقل قول:سلام،بکس ما هم که متشکل از زئوس و تری دات می باشد هم در این سرور حضور پر رنگ خواهد داشت و در ساید شمال غرب خانه همیشگیمان هستیم.هر تیمی بخواهد در این ساید بازی کند باید زیر پرچم ضایعوس تری دات باشد.

این یکی از پستهای پرسروصدای تیم مذکور در راند قبل و در عین حال طنز گونه ی خارقالعاده ای بود.
    اما اینکه این راند (طبق پست های فروم میگم)بی سر و صدا بخوان شروع کنن فقط و فقط یه چیزی رو اثبات میکنه:
    تیم شمال شرق راند قبل باعث شد سیاست رو یاد بگیرند.
    تبریک میگم:o

پ.ن:آیا شمال شرق مجددا تیم سرور قبل کامل اومدن یا خیر؟!!!

البته در حدی نیستی که بخوام باهات کل کل کنم ولی همون جور که تو سرور قبل هم دیدی من تارکت هامو از فروم انتخاب میکنم یه گوشه بشین بازتو کن و الا این شکلیت میکنم

شنیدی میگن زبان سرخ سر سبزو به باد میده بزار آخر سرور ببینی جوجه پرشیا
    شــــــیر،شــــیر است اگرچه پیــــــــــــــــــر باشد

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط _leo_ ()